>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.02.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
B 0

backout

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NORWEGIA: Eliteserien
Spotkanie:
Tonsberg - Sarpsborg (12-02-13 18:30)
Typ: Sarpsborg

Kurs: 1,40 zł
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kurs minimalny przy meczu pewnym jak amen w pacierzu. Ostatni w norweskiej tabeli Tonsberg na każdą trafioną bramkę traci dwie na korzyść przeciwnika. W ostatnich spotkaniach regularnie dostaje baty z 6., 7 bramkami w plecy. Nawet bukmacherzy płacą w tym spotkaniu max 1,70 zł za strzelenie powyżej 6,5 gola, ponieważ jest pewnym, że większość z tych bramek ustrzeli świetnie radzący sobie Sarpsborg.
kiepska
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - PSG
Typ: Ibrahimovic strzeli bramkę i PSG wygra
Kurs: 4,50

PSG ma wszystko, co powinna mieć klasowa drużyna. Świetnych piłkarzy, pieniądze, pierwsze miejsce w lidze.. Prawie niczego im nie brakuje. Co innego można powiedzieć o Nietoperzach, którzy dopiero zaczynają się wybudzać z zimowego snu. Kibice w Paryżu są wniebowzięci. Ibrahimović jest traktowany jak bóstwo. Fani przyrównują go nawet do legendarnego Paulety. To na niego w głównej mierze liczą, także i w tym spotkaniu. Ja myślę, że jak nie on to kto jest w stanie zdobyć gola na wagę wygranej w Hiszpanii? Jeśli klub z Mestalla sięgnie po awans w tym dwumeczu, pokaże światu niepodważalny dowód, że można jeszcze walczyć z polityką szejków i pieniądze w piłce nie odgrywają znaczącej roli.. Ja jestem jednak innego zdania. Uważam, że kasa wpompowana w klub PSG musi zacząć przynosić zamierzone sukcesy. PSG celuje w finał Ligi Mistrzów, a Valencia nawet o nim nie marzy, taka jest różnica pomiędzy tymi zespołami. Zlatan to jeden z najlepszych napastników świata, zdobywa bramki niemal w każdym meczu, a PSG wygrało 5 kolejnych meczy z rzędu, nic nie stoi na przeszkodzie aby wygrali 6 spotkanie. Valencia mierzyła się u siebie w lidze ostatnio z wielkimi firmami - kolejno Real i Barca, żadnego z tych meczy nie wygrała. Straciła 6 bramek, a strzeliła... jedną.. obawiam się, że w meczu z PSG może być identycznie. Chciałbym, żeby PSG zafunkcjonowało tak efektownie, jak duże są tam pieniądze i genialni zawodnicy. Kurs wysoki, chyba aż za wysoki jak na taki zakład, ja spróbuje pograć dla zabawy. Myślę, że szansa powodzenia jest, inaczej nie proponowałbym go..
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher:bwin
No coz,dzis rusza faza pucharowa Ligi Mistrzow i widze emocje buzuja wsrod typerow.Ja gram dzis na remis w spotkaniu Celticu z Juve.Kilka analiz juz bylo i coz mozna wiecej dodac.Mysle ze glownym celem Juve bedzie zdobycie bramki i nawet
jesli sie to uda to przejda do defensywy a Celtic jesli chce sie liczyc w LM tez musi pokusic sie jakies bramki. W fazie grupowej u siebie sprawowal sie calkiem niezle.Przypomnijmy wygrana 2:1 z Barca chociazby.Przypomnijmy statystyki z grup:
Celtic:10pkt stosunek 3-1-2 bramki 9:8
Juve:12pkt stosunkiem 3-3-0 bramki 12:4
Jak wiemy Juve bez porazek do tej pory i mysle ze dzis tez tak bedzie,a o wygrana tez nie bedzie latwo.Sadze ze wszystko rozstrzygnie sie w rewanzach Turynie
Przdewidywany wynik na dzis 0:0 lub 1:1,pzdr i good luck
⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, NHL
Spotkanie : Colorado Avalanche - Phoenix Coyotes
Typ : Colorado Avalanche strzeli poniżej 1.5 gola w regulaminowym czasie
Kurs : 3.40
Buk : WilliamHill
Kojoty ostatnio zaczynają grać na swoim wysokim pozimie. Jedyny słaby mecz to ten z Blackhawks, kiedy to zostali rozbici w pierwszej tercji w której byli bezradni co zaoowocowało wieloma karami i az 4 bramkami straconymi. Ale Chicago to w tej chwili najlepsza drużyna ligi, która nie przegrała jeszcze w reg time, a niemalże wszystkie mecze grali na wyjeździe. Oprócz tego meczu Kojoty grają całkiem nieźle. Na początku sezonu ich główna broń czyli defensywa, sałbo się spisywała i wyniki nie były najlepsze. teraz jednak jest coraz lepiej, a podsumowaniem tego był shutout Smitha w meczu z mocnymi w przodzie San Jose Sharks. Wcześniej ładnie w obronie grali z Wild i Dallas. Teraz czas na kolejny dobry mecz w defensywie. Colorado ostatnio bez większego pomysłu z Anaheim, w dodatku od 5 dni nie grali i mogą nie być w rytmie meczowym, a biorąc pod uwagę również to, że w drużynie jest mały szpital wątpię, aby dzisiaj mocniej pokąsali kOjoty. Gospodarze to najsłabsza ofensywa w lidze, Kojoty mają bardzo dobrze poukładaną defensywę i stawiam, że Lawiny nie strzelą dzisiaj 2 goli.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Spotkanie: Valencia - PSG
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru na Estadio Mestalla zapowiada nam się arcyciekawy i zarazem wyrównany pojedynek dwóch dość konkretnych drużyn europejskich. Z jednej strony Valencia, która po druzgocącej porażce z Realem 0:5 już chyba na dobre się otrząsneła zdobywając w 3 ostatnich meczach 7pkt (zaznaczyć muszę remis u siebie 1:1 z Barceloną, oglądałem ten mecz i muszę przyznać że i szans na zwycięstwo Valencia miała w tym meczu conajmniej kilka). Z drugiej wielki pod względem transferów i nie tylko Paris SG. Ostatnie 4 mecze w lidze to same zwycięstwa. W ostatnim meczu ligowym z Bastią odpoczywały dwie armaty Paryżan- Ezequiel Lavezzi i Zlatan Ibrahimović, którzy na boisko wbiegli w drugiej połowie. Myślę że PSG składem przewyższa zespół Valencii i to oni dzisiejszego wieczoru będą dyktować warunki na Estadio Mestalla niemniej jednak nie sądzę aby udało im się wywieść zwycięstwo. Za Valencią stoi jednak własny stadion i forma którą ostatnio złapały Nietoperze a minusem PSG jest brak ogrania w LM. Stawiam na remis po dobrym kursie. Powodzenia !
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets (ML)
Kurs: 5,16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Brooklyn Nets ostatnimi czasy rzeczywiście mocno zawodzi, ale to wciąż jest drużyna z dużym potencjałem, mogąca śmiało powalczyć o finał wschodu. Nets w tym sezonie grają seriami- albo seryjnie wygrywają albo przegrywają. Brooklyn bardzo dobrze zaczął ten sezon, potem była fatalna gra w grudniu i bardzo udany prawie cały styczeń. Nets w styczniu wygrywali mecz za meczem aż do spotkania z Memphis(26.01), gdzie wysoko przegrali i od tego czasu więcej przegrywają niż wygrywają. Brooklyn zapewne już niebawem przełamie tą złą passę i znowu zacznie wygrywać. Indiana u siebie jest bardzo mocna, ale ostatni ich mecz to spora wpadka, bo przegrali na własnym parkiecie po dogrywce z Toronto Raptors. Obie drużyny już grały ze sobą w tym sezonie i wówczas Brooklyn wygrał pewnie i wysoko 97:86. Uważam, że po takim kursie warto spróbować, bo skoro Toronto udało się wygrać z Indianą, to Brooklyn tym bardziej ma na to szanse.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rotterdam
Spotkanie: E. Gulbis vs R. Haase
Typ: 2
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam wszystkich ponownie. Dziś o godz 13:30 zapowiada się ciekawe spotkanie faworyta gospodarzy Holendra Robina Haase z Łotyszem Ernestem Gulbisem. Dla mnie zdecydowanym zwycięzcą tej batalii powinien być właśnie Holender. Robin Haase 25-letni tenisista to najwyżej sklasyfikowany Holender w rankingu ATP (obecnie 50 pozycja) zaś Łotysz Ernest Gulbis w chwili obecnej zajmuje 132 pozycję. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Łotysza. Fakt 2 dobre mecze Gulbisa z kwalifikacji ( wygrane bez straty seta mecze ze Stakhovskim i Kamke) jednak mnie nie przekonują. Łotysz jest graczem bardzo chimerycznym. Ma niesamowity talent lecz nie potrafi jego kompletnie wykorzystać. Często lubi wdawać się w dyskusję nie tylko z sędziami, lecz również z samym sobą ???? ) Teraz pokrótce coś o Holendrze. Robina szczerze na początku kariery ceniłem wyżej. Myślałem że Holender zadomowi się na dobre w Top 20 rankingu a zawodnik z kraju tulipanów dryfuje w okolicach 50 co dla mnie jest sporym zaskoczeniem. Jednak ostatnio Haase gra w tym roku dobry tenis.Dowodem jest półfinał nieźle obsadzonego turnieju w Zagrzebiu.Pokonał tam odpowiednio Veica, Klizana i Petzshnera. Myślę że Robin skopiuje z wczoraj wyczyn swojego rodaka Igora Sijslinga, który już jest w 2 rundzie ( wyeliminował sensacyjnie Francuza Tsongę w 3 setach!!!) i pokona Łotysz Gulbisa. Zatem polecam gorąco i pozdrawiam tippers

⛔ 100
 
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: CF Valencia - Paris Saint Germain (Kiedy padnie więcej bramek?)
Typ: Druga połowa
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy hiszpańską Valencią i francuskim PSG.
Dlaczego taki typ? Otóż od początku, jest to mecz o dużą stawkę, wiadomo, że tutaj każdy stracony gol może przesądzić o awansie, więc nikt nie rzuci się od pierwszych minut do szaleńczych ataków, obie drużyny będą chciały rozgryźć przeciwnika i zagrać zachowawczo.
Dodatkowym czynnikiem są weekendowe mecze oby dwóch drużyn. Po pierwszej połowie zarówno meczu Celta - Valencia, jak i PSG - Bastia wyniki w obu meczach brzmiały 0-0, dopiero w drugich połowach padały bramki. Oby dwie te drużyny wygrały swoje mecze ligowe ostatnie z ww przeciwnikami, i wystarczy spojrzeć na nazwiska zawodników występujących w oby dwóch drużynach i chyba nie ma żadnych wątpliwości, że bramki dzisiejszego dnia padną, aczkolwiek według mnie nie w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Spotkanie. Niculescu M - Jankovic J
Typ. Jankovcic J
Kurs 1.69
Bukmacher PinnacleSports
Monika w tym sezonie gra bardzo słabo. I piszę to jej fan z poprzedniego sezonu. Obecnie średnia serwisu to jakieś 72% i nic po za tym, piewsze podanie, jak i return w porównaniu do serwisu umarło. Przy siatce nawet jak zaczęła grać ( co wcześniej jej się nie zdarzało ) wyglądało dla oka bardzo przyjemnie, finezja gry dawała miłe odczucie podczas ogladania spotkań, ale z taką zawodniczką jak Jankovicz nie powinno mieć to miejsca, return ma swój poziom, a i poprawny bh ustosunkuje Monike tam gdzie jej 5:0 i wątpie aby dziś się zmieniło coś po stronie Moniki.

⛔ 100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic - Juventus
Typ: Azjatycka suma goli: poniżej 1 (jeśli 1 = zwrot)
Kurs: 6.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie mam najmniejszych wątpliwośći , że w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów dla obu drużyn sprawą priorytetową będzie &quot;zero z tyłu&quot;, i obie ekipy bezbramkowym remisem będą usatysfakcjonowane : Juventus - bo losy awansu będzie rozstrzygał u siebie, a Celtic bo znów będzie mógł grać swoją ulubioną taktyką 1-8-1-1.
Nie ma co wklejać składów drużyn wraz z rezerwami,nie ma też co kopiować wyników z ostatnich 30 lat.Juventus demonem ofensywy (jak wszystkie Włoskie drużyny) nie jest, a nawet jakby był to Celtic dobrze sobie radzi z rozbijaniem ataków co udowodnił w meczu z Barceloną.
Sprawa awansu rozstrzygnie się w Turynie.
Dlaczego więc nie DW 0:0?,otóż głupia bramka może paść zawsze,dodatkowo gra drużyna z serie A,czyli będą pady jak po rażeniu piorunem w polu karnym,a sędzie może dać się na to nabrać.
Wg. mnie w tym meczu każdy under jest uzasadniony i wysoce prawdopodobny.
⛔ 100
 
P 18

pididi69

Użytkownik
Piłka Nożna Liga Mistrzów
Valencia - PSG
PSG powyżej 1,5 gola
2,75 (bet365)
We wtorkowy wieczór na przeciwko siebie w walce o awans do ćwierćfinału LM staną drużyny Valencii oraz PSG. Bukmacherzy stawiają na gospodarzy, a ja zastanawiam się czemu...
Moim zdaniem wszystkie argumenty do zwycięstwa w tym spotkaniu są po stronie Paryżan. Jedynym problemem gości może być brak Thiago Silvy, ale Katarczycy, przepraszam.. Paryżanie mają tak szeroką i silną kadrę, że absencja Brazylijczyka nie powinna znacząco wpłynąć na poziom piłkarski pierwszej 11.
Niekwestionowaną gwiazdą dzisiaj na boisku będzie Zlatan Ibrahimovic. Ibra nie tylko strzela, ale i podaje.. jest niekwestionowanym liderem drużyny z pod znaku Wieży Eifla i poprowadzi ją dzisiaj do zwycięstwa.
Jeżeli zestawimy ze sobą defensywę Los Che i atak PSG:

ofensywa PSG
--------------Lucas Moura, Matuidi, Verratti, Pastore--------------------
-------------------------Lavezzi, Ibrahimovic---------------------------
defensywa VALENCIA
-------------------------Victor Ruiz, T Costa----------------------------
-------------------Pereira, Rami, R Costa, Cissokho----------------------
ja w każdej strefie boiska (może z wyjątkiem pary Moura-Cissokho) widzę przewagę PSG.
Swój typ skierowałem w kierunku bramek dla gości, ponieważ zdaję sobie sprawę, że grając u siebie i mając za sobą gorąco dopingujący Estadio Mestalla, mogą (ale nie muszą) coś ustrzelić. Jednak PSG strzelając min. 2 bramki na wyjeździe (nawet w przypadku remisu) ustawi się w bardzo dobrej pozycji przed rewanżem.. Kandydatów na strzelców po stronie jest wielu, Zlatan w każdym meczy ma tyle okazji, że powinien przynajmniej jedną wykorzystać, do tego może coś dołożyć Lavezzi, może Pastore...
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Typ: Celtic
Kurs: 4.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Stawianie czystej dwójki na gości wydaje się być dość ryzykownym typem. Obie drużyny zdają sobie sprawę, że remis da tak naprawdę awans Juve, gdyż rewanż może należeć tylko i wyłącznie do ekipy włoskiej. No chyba, że padnie wysoki remis, wtedy od początku goście będą musieli atakować. Celtic i tak są już bohaterami, ponieważ udało im się wyjść z grupy, a każda kolejna niespodzianka będzie kolejnym powodem do dumy. Wcale bym się nie zdziwił jak gospodarze zagrają na maksa i będą głównie atakować. Całe Glasgow (no może oprócz części prawosławnej ) żyje tym meczem. Na wyspach gra się bardzo trudno, twarde i silne pojedynki, często puszczana gra, technika rzadko tu bierze górę, o czym przekonała się sama Barcelona. Neil Lennon to człowiek nie tylko z charakterem, ale też z ogromną charyzmą, widać, jak żyje meczami The Bhoys, a piłkarze razem z nim.
Ja bym tu się przygotował na ogromny bój, mnóstwo walki, szczególnie ze strony gospodarzy, włosi mogą tego nie wytrzymać. Celtic praktycznie już zapewnił sobie mistrzostwo, teraz cała siła pójdzie na LM. Być może uzna mnie ktoś za dziwaka, jednak ja dzisiaj widzę gospodarzy w tym spotkaniu, a ich zwycięstwo jeszcze bardziej podkręci atmosferę przed rewanżem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia CF - PSG
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Bukmacherzy patrząc po kursach nieco mniejsze szansę dają w tym spotkaniu na over 2.5 niż na under 2.5. Według mnie nieco niesłusznie. PSG w dotychczasowych spotkaniach w Lidze Mistrzów w 5 z 6 spotkaniach strzelała swoim przeciwnikom przynajmniej 2 bramki (jedynie w meczu z Porto na wyjeździe nie strzeliła żadnej - porażka 0-1). Valencia natomiast w fazie grupowej strzeliła 12 bramek co daje średnią 2 bramki na mecz. Owszem, aż 7 z tych goli zdobyli w starciach z BATE Borysów ale i tak pokazuje to, że &quot;Nietoperze&quot; mają potencjał jeśli chodzi o atak.
Zatrzymując się przy sile ognia obu ekip, to wiadomo, że obie drużyny mają w swoich szeregach znakomitych napastników czyli Ibrahimovicia PSG i Soldado Valencia. Nie należy jednak zapominać o innych zawodnikach ofensywnych takich jak Lavezzi, Gameiro, Menez, Pastore w drużynie Carlo Ancelottiego czy Jonas, Valdez, Feghouli czy Banega w drużynie prowadzonej przez Ernesto Valverde. Siła ognia w obu ekipach jest więc imponująca.
Ponadto przeglądając kadry powołane przez szkoleniowców na to spotkanie zauważyłem, że wśród nieobecnych nie ma głównie zawodników defensywnych obu ekip (nie liczę tu Beckhama, który nie zdążył jeszcze zadebiutować w barwach paryżan). I tak w PSG nie ma Thiago Silvy (23 spotkań/3 gole; w tym sezonie licząc wszystkie rozgrywki) a także Thiago Motty (10/1) i Siaka Tiene (1/0). Wszyscy to zawodnicy o inklinacjach defensywnych podobnie zresztą ma się wśród nieobecnych w Valencii gdzie brakuje: Aly Cissokho (23/2),Jérémy Mathieu (3/0) i Antonio Barragán (21/0).
Według mnie to spotkanie nie będzie wcale partią &quot;piłkarskich szachów&quot; jedni i drudzy postarają się zrobić wszystko by przed rewanżem uzyskać jak najlepszą zaliczkę. Owszem PSG jest w nieco lepszej sytuacji bowiem rewanż ma u siebie jednak nie sądzę by celem tej ekip dzisiaj było nie stracić bramki tym bardziej, że jak już wspomniałem mają naprawdę bardzo mocny skład jeśli chodzi o formacje ofensywną, a ponadto są w ostatnim czasie w wyśmienitej formie. Ostatni raz przegrali mecz 1 grudnia z Niceą od tamtej pory wygrali 11 spotkań o stawkę i tylko raz zremisowali, ponadto w tych 12 spotkaniach strzelili 30 bramek!
Valencia co prawda tak dobrej serii nie ma jak ich dzisiejszy rywal ale warte zauważenie jest, że po klęsce z Realem 0-5, ta drużyna zaczęła grać lepiej, zremisowali rewanż w Copa del Rey z &quot;Królewskimi&quot;, zremisowali z Barceloną i wygrali mecze wyjazdowe z La Coruną i Celtą Vigo.
Według mnie zapowiada się przed nami naprawdę niezłe widowisko w którym nie powinno zabraknąć bramek, już sam pojedynek strzelecki Zlatan - Soldado zapowiada, że nie powinno z boiska wiać nudą i bramki w tym meczu powinny paść. Ja typuje powyżej 2.5 goli strzelonych w tym spotkaniu.
✅ 120
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic - Juventus Turyn
Typ: Remis i mniej niż 2.5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecze w Lidze Mistrzów zawsze są zacięte, bo prestiż w tych rozgrywkach jest ogromny. Faza tych rozgrywek jest taka, że mam dwu mecze, Więc pierwsze spotkanie jest niezwykle ważne, by nie stracić za dużo goli, bo czeka rewanż, gdzie wszystko może się zdarzyć.
Przed meczem staram postawić sie na miejscu każdej z drużyn. Wiadomo każdy chce wygrać, ale trzeba patrzeć realnie. Remis wydaje mi sie bardzo prawdopodobnym typem, bo nie krzywdzi z żadnej z druzyn. Juventus jest faworytem, ale to są Włosi i będą grać ostrożnie, bo wiedzą, że rewanż jest u nich. Celtic i tak już zrobił dużo i remis u siebie też wezmą w ciemno. Typ na remis już został zagrany, a nie sądzę ze padnie dużo goli, wiec taki becik mnie interesuje.
Gospodarze liczą że Samaras się wyleczy na to spotkanie, lecz wątpię żeby zagrał od pierwszych minut. A jest to ich najlepszy napastnik.
Goście bez Chelliniego bo pauzuje za kartki.
Włosi w grupie na 6 meczy, 3 razy kończyli remisem, wiec to tylko potwierdza moje przypuszczenia, że Juve to typowo Włoski styl gry. murujemy, a do przodu może coś strzelimy.
Tak jak typer wyżej, który ubiegł mnie i zagrał czysty remis. Wydaje mi się że będzie 0:0 lub 1:1.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP San Jose
Spotkanie: Vasek Pospisil vs Evgeny Donksoy
Typ: Donksoy 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Początek tygodnia tak więc zaczyna się wiele turniejów o wysokiej randze z dobrą obsadą.Ja wybieram turniej w San Jose gdzie również jest kilku świetnych zawodników takich jak Milos Raonic, John Isner czy też Sam Querrey.Ja jednak na mój typ wybrałem spotkanie Donskoya z Pospisilem.Trzeba wspomnieć że obaj zawodnicy grają zarówno w zawodach rangi ATP jak i w challengarach.Tym który jednak gra tam częściej jest Kanadyjczyk który moim zdaniem jest bardzo przeciętnym tenisistą.130 w rankingu Pospisil w tym roku grał tylko na jednym turnieju w Dallas gdzie już w 1 rundzie przegrał z Frankiem Dancevicem.W roku 2012 także grał bardzo słabo.Z drugiej strony mamy Rosjanina Donskoya który o niebo lepiej rozpoczął ten rok.Co prawda w Chennai odpadł ju w 1 rundzie ale potem w Sydney zaprezentował się z dobrej strony prezentując dobrą grę.Najlepiej poszło mu w Wielkoszlemowym Australian Open gdzie doszedł do 3 rundy a po drodze pokonał m.in Michaiła Jużnego co jest dużym wyczynem.Potem przegrał jednak z Nishikorim jednak nawet w tym meczu pozostawił po sobie dobre wrażenie.73 w rankingu ATP Donskoy moim zdaniem jest dużo lepszym tenisistą niż Kanadyjczyk i powinien to udowodnić w San Jose tym bardziej że zagrają na nawierzchni typi I_Hard która odpowiada Rosjaninowi więc licze że pokaże swoją wyższość nad Pospisilem i zwycięży 2:0 w łatwy sposób.

⛔ 100
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Sao Paulo
Spotkanie: Gimeno-Traver D.- Volandri F.
Typ: Volandri F.
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj na godzinę 20 zaplanowane jest spotkanie 1 rundy turnieju ATP w Sao Paulo w którym to Hiszpan Gimeno-Traver spotka się z Wlochem Volandrim. Lekkim faworytem bukmacherów jest Hiszpan, ja jednak w tym spotkaniu oddam swój typ na Włocha. Po pierwsze Włochowi bardziej na pewno będzie zależeć na tym spotkaniu jak i na całym turnieju, gdyż broni on tutaj finału z zeszłego roku, w którym to uległ Almagro, jednak po fajnej walce 1-2 w setach. Co jeśli chodzi o formę obu panów. Jeśli chodzi o Volandriego to w sumie jest to wielka niewiadoma. Grał jedynie w Australian Open gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Simonem 3-1, a w poprzednim turnieju występował w turnieju w Chile, gdzie w pierwszej rundzie uporał się z L. Mayerem 2-0, jednak w kolejnej odpadł już z Ramosem po walce 1-2. Gimeno w tym sezonie odpadł w pierwszej rundzie turnieju w Doha, 2 runda w Auckland i Australian Open, i 3 runda w poprzednim tygodniu również w turnieju w Chile. Moim zdaniem spotkanie możę być naprawdę wyrównane i być może zobaczymy nawet 3 sety. Ja jednak większe szanse daję właśnie Włochowi.
✅ 110
 
maszracje88 35

maszracje88

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arkas Izmir - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet-at-home
O godzinie osiemnastej Polskiego czasu rozpocznie się mecz siatkarskiej ligi mistrzów w którym drużyna Arkasu Izmir zmierzy się z Polskim zespołem prowadzonym przez Daniela Castellaniego, Zaksą Kędzierzyn-Koźle.
Będzie to mecz na pewno trudny, na gorącym terenie, jednak w moim mniemaniu Polski zespół ma więcej atutów w tym spotkaniu. Dłuższą ławkę rezerwowych, bardziej doświadczonych zawodników, no i Fontelesa, który wiedzie prym na Polskich parkietach jak też w europejskich rozgrywkach. Jeżeli Polacy zagrają na odpowiednim dla siebie poziomie, to wygrają.
⛔ 100
powtórzenie
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 2.60
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 w Lidze Mistrzów odbędą się dwa spotkanie: Valencia - PSG, oraz Celtic Glasgow - Juventus Turyn, w pierwszym meczu trudno wskazać faworyta, jednak w konfrontacji szkocko-włoskiej zdecydowanym faworytem jest ekipa z Włoch. Celtic bardzo szczęśliwie awansował do następnej fazy Ligi Mistrzów, wszystko dzięki bramce z rzutu karnego w 85 minucie w meczu z Spartakiem Moskwa. Wygrana z Barceloną u siebie również bardzo szczęśliwa, z tego co sobie przypominam Celtic w tym meczu oddał tylko 2 strzały celne na bramkę Valdesa, a dobra gra z kontrataku pozwoliła zdobyć 3 punkty w meczu z Dumą Katalonii. Mecz w Moskwie ze Spartakiem również bardzo szczęśliwy, Celtic przegrywał 2:1, czerwona kartka dla Rosjan, dwa szczęśliwe strzały Szkotów i 3 punkty pojechały do stolicy Szkocji. Teraz coś o formie Celticu Glasgow, jest ona bardzo dobra Celtic wygrał 8 kolejnych meczy u siebie, jednak wiemy że liga szkocka po tym jak brakuje w niej Glasgow Rangers, nie jest dla Celticu zbytnio wymagająca. Mnie Celtic nie przekonuje, styl ich według mnie jest słaby, w ekipie brak gwiazd, jedynym zawodnikiem którego jakoś kojarzę jest Samaras. Celtic uważam za typowego średniaka, i jak dla mnie inna ekipa Benfica powinna się tu znaleźć, która była zdecydowanie lepsza na Camp Nou i powinna wygrać to spotkania, a nie szczęśliwie dotrzeć do kolejnej rundy, tutaj Juventus pokaże Szkotom gdzie ich miejsce. Goście to Juventus Turyn mistrz Włoch, Stara Dama wygrała bardzo trudną grupę, z Nordsjaelland, Chelsea Londyn, oraz Szachtarem Donieck. Po początkowych trzech remisach udało się trzy kolejne mecze wygrać, u siebie z Duńczykami 4:0, również w Turynie tylko z Chelsea 3:0, oraz w Doniecku ze Szachtarem 1:0. Jak widzimy ostatnie spotkania Juve w LM to nie tylko zwycięstwa, ale również czyste konta bramkowe. W serie A spisują się dobrze, są liderem, na wyjeździe przegrali tylko jeden mecz z AC Milanem 0:1. Ostatni mecz ligowy wygrali 2:0 u siebie z Fiorentiną. Mnie styl Starej Damy naprawdę przekonuję, gra formacją 3-5-2 naprawdę mnie przekonuje. Juventus myślę, że za wszelką cenę będzie chciał zdobyć bramkę i to uczyni, a Celtic nie będzie mieć zbyt wielu szans na zdobycie gola, a w bramce jest przecież wiecznie młody Buffon. Świetnie w środku pola gra Pirlo, dobrze radzi sobie również Vidal, a na ławce najprawdopodobniej będzie nieobliczalny napastnik którego gra bardzo mi się podoba Giovinco. Ja stawiam ja Juventus, według mnie będą chcieli to spotkanie wygrać, a strzelenie gola, jest praktycznie priorytetem, przed rewanżem.
✅ 160
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Doha
Spotkanie: T. Pironkova - R. Oprandi
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Bukmacherzy ocenili obu Pań szanse mniej więcej po pół. Nie wydaje mi się jednak aby do końca tak było. Bułgarka podobnie jak Tamira Paszek dobre rezultaty osiąga w sezonie ale w części gdy grywa się na na trawie. Bułgarka od długiego już czasu jest bez stabilnej formy. Porażki przekłada ze sporadycznymi zwycięstwami. Bułgarka nie potrafi ograć w zasadzie nikogo z czołówki. W Fed Cupie ograła trzeci garnitur. No może poza A. Rus. Ale ona tak się składa jest bez formy. R. Oprandi w moim przekonaniu ma więcej do zaoferowania niż Bułgarka. Pytanie tylko jak często będą jej wchodzić dropshoty którymi lubi sobie bardzo urozmaicać grę. W Fed Cupie zaprezentowała się solidnie. Pokonała K. Flipkens i Y. Wickmayer. Pytanie jak bardzo chciało się grać jej rywalkom. Skłonny jestem stwierdzić że raczej dmuchały na ten cały Fed Cup. Nie zmienia to faktu że zwycięstwa były przekonujące. Spotkanie może potrwa trzy sety, ale jednak liczę na Szwajcarkę która jest według mnie bardziej regularna.
by scotratez
✅ 83​
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA DOHA
Spotkanie:M.Niculescu (Rum) v J.Jankovic (Ser)
Typ: Handicap setów Jankovic -1,5
Kurs: 2,65
Bukmacher:Unibet
Serbka gra pierwszy turniej od AO, gdzie odpadła z Ivanovic po wygraniu 2 wcześniejszych gier. Rumunka pograła w turnieju wielkoszlemowym tylko przez 1,5 h , bo trafiła na Azarenkę ???? Ostatnio za to na plus może sobie zapisać turniej w Paryżu, ale przejdźmy do sedna. Rumunka to numer 60 rankingu WTA, a Serbka to obecnie numer 25, ale wszyscy pamiętamy ją jak dominowała w damskich turniejach. Bilans gier 5:0 na przestrzeni 4 lat i ani razu Rumunka nie wygrałą seta, co chyba jest wielce wymowne. Dodam tylko, że w tych pięciu meczach Niculescu ugrała zaledwie 24 gemy, co daje średnio 2 gemy z ułamkiem na seta. Chyba nic więcej nie muszę pisać ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom