>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.02.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLM
Spotkanie:Valencia-Psg
Typ:psg -1
Kurs:6.50
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Typ dość ryzykowny ale nie wykluczone powodzenia oba zespoły do dzisiejszego spotkania przystąpią z mocnymi osłabieniami zwłaszcza w lini defensywnej.Dużo o tym meczu zostalo już napisane w działach tematycznych jak również i tutaj osobiście jestem dość przekonany że Psg zmiażdży po prostu nietoperze i już dzisiaj zapewni sobie awans do kolejnej rundy bo wynik 0:2 / 0:3 już raczej zamknął by drogę Valenci do dalszej rundy tego pucharu . Ibra w ostatnim meczu odpoczywał wszedł na 2 połowę dopiero i strzelił bramkę z karnego a jego zespół wygrał 3:1 . Oczywiście PSG to nie tylko Ibra ale także Lavezi którego gra się inspiruję chodz już swoje lata ma ten zawodnik . Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i patrząc na braki Valenci w defensywie jestem skłonny zaryzykować taki typ gdyż forma PSG na wyjazdach jest wyśmienita . Pozdrawiam
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Spotkanie: Celtic - Juventus
Typ: ile goli będzie strzelonych w meczu - 4 gole
Kurs: 7,0
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spotkanie będę oglądał w tv i dlatego mam nadzieje że dużo goli. Czytając inne posty mam wrażenie że gracze stawiają na małą ilość goli w tym meczu. Myślę że w takim razie będzie raczej na odwrót wiadomo dlaczego. Obie drużyny prowadzą w swoich ligach więc chyba mamy prawo oczekiwać odważnej szybkiej gry,tym bardziej że obie drużyny i w lidze i w lidze mistrzów strzelają wiele goli. Myślę że Celtic musi u siebie grać o wszystko tym bardziej że już i tak spełnili to co sobie zakładali przed startem LM. Wszyscy mamy w pamięci mecz Celtic Barcelona gdzie była duża niespodzianka a 3 gole w tamtym meczy to najmniejsza możliwa ilość bo Barca pudłowała na potęgę.Teraz mam nadzieje że Celtic
zagra z Juve podobnie jak z Barcą a Juve na swoim dobrym poziomie i 4 gole stają się możliwe. Moim zdaniem poszła też masówka na PSG i Valencia na pewno nie przegra a w Glasgow będzie raczej dwójka.
⛔ 100
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic vs Juventus
Typ: Gary Hooper strzeli gola
Kurs: 4,19
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Ogromne value. Hooper ustawiony jako samotny snajper bedzie szalal w ataku. To gracz nastawiony na zdobywanie goli z wielu pozycji,kontuzjowany jest Grek i dlatego on bedzie pelnil role jedynego napastnika. Celtic musi zagrac z przodu i musi strzelic gola zeby myslec o nastepnej rundzie ligi mistrzow bo Turyn to ciezki teren i tam niezwykle trudno o przynajmniej remis. Szkoci musza szukac szansy w Glasgow a taki Hooper choc nie strzelil juz gola od paru ladnych meczy jestem pewien ze jest podekstytowany takim spotkaniem i zrobi wszystko zeby pomoc swojej druzynie odniesc sukces. Juventus slynie z dobrej obrony mam ta swiadomosc jednak pomimo tego celtic nie jest bez szans,pokazali z barcelona ze ciezka praca przynosi efekty i tak moze byc tym razem. Hoopera czeka kilku sytuacji strzeleckich i glownie od niego bedzie spoczywala presja zdobywania goli i mam nadzieje ze cos uda mu sie skrobnac po takim zachecajacym kursie. Celtic moze grac rowniez z kontry,inspiruja o walke cwiercfinalowa i musza postawic wszystko na jedna karte. Swietny mecz sie zapowiada.
⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: PiłkaNożna - ANGLIA: League Two
Spotkanie: Southend -Cheltenham
Typ:Southend -1 bramka
Kurs:4,75
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie w Angielskie League Two spotkanie pomiędzy Southend a Cheltenham. Drużyna gospodarzy obecnie zajmuje 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 47 pkt natomiast drużyna gości 5 lokatę z dorobkiem 49 pkt lecz mają o jedno spotkanie więcej rozegrane. Drużyna Sothend u siebie ma średni bilans 6-4-4 Natomiast drużyna gości posiada w meczach wyjazdowy bilans 4-5-6. Southend w ostatnich 3 meczach wygrał 2 razy i raz zremisował natomiast drużyna Cheltenham ostatnio spisuję się dośc słabo 1 remi jedna wygrana i 1 porażka .

Swój typ głownie opieram na 2 ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami i tych 2 meczach drużyna Southend pewnie wygrywała 4-0 u siebie i 1-3 na wyjeździe uważam że dziś może być podobnie dlatego zaryzykuję taki typ bo kurs bardzo dobry ????
Pzdr
⛔ 100
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - PSG
Typ: Roberto Soldado strzeli 2 bramki lub więcej
Kurs: 9
Bukmacher: Bwin
Analiza:Roberto Soldado zdobedzie co najmniej 2 gole ? kurs 9 a jeszcze pare godzin wczesniej wynosil na betfair 13 ponad , choc teraz rowneiz spadl do 9 jest doprawdy wysmienity i dlatego tak wysoki ze wzgledu
na 1x2 valencia-psg przy wyrownanych w miare kursach , gdzie rzekomo nie ma faworyta i obydwu druzynom przyznaja bukmacherzy porowne szanse
w pierwszym meczu plus wlasnie pierwszy mecz 1/8 gdzie niekoniecznie ma pasc duzo goli , zalaczaajc statystyki strzeleckie Soldado w tym sezonie powstaje pelen obraz kursu
9 jednak gdy wezmiemy pod lupe mozliwy przebieg gry i przeanalizujemy ewentualna taktyke Valencii na to spotkanie 2 bramki najbardziej wysunietego snajpera &quot;nietoperzy&quot;
zaczna przybierac rozmiary powodzenaia takiej to opcji.Scenariusz , ze gospodarze narzuca atak w tym meczu , oznacza zagrozeenie pod bramka PSG i ewentualnie stwarzanie sytuacji podbramkowych Soldado przy nienajlepszej grze defensywnej PSG
w zaleznosci jak bedzie udawalo im sie bronienie wlasnej twierdzy.Inny scenariusz , ze to wlasnie Valenica pozwoli pograc pilka Paryzanom i probowac przechwytywac pilke an kontre rowniez dla 2 goli Soldado ma sens , przyklad chocby niedawnego meczu na Mestalla z Barcelona.
Posiadajac w swoim budzecie bukmacherskim jakas kwote , odpowiednio dobierajac stawke do mojego typu po kursie 9 az grzechem byloby nie sprobowac.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom