>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: X2
Kurs: 2.06
Buk: Unibet
Śląsk po dwóch wygranych spotkaniacha przystępuje do pojedynku z Koroną Kielce. Zespół z Kielc gra bardzo nierówno, mecze bardzo dobre przeplata bardzo słabymi.
Faworytem bukmacherów są podopieczni S.Levego. Ja się osobiście nie zgadzam. Korona zawsze sobie dobrze radziła w meczu ze Śląskiem. Jednym słowem....nie jest to wygodny przeciwnik dla wrocławian.
Śląsk prawde mówiąc nic ciekawego w tym sezonie nie gra. Ostatnie dwa mecze co prawda wygrał, ale grą nie zachwycał. Z Podbeskidziem bardzo długo się męczył by dopiero w drugiej połowie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W Gdańsku wygrali po dwóch stałych fragmentach gry.Jak gra Lechia każdy widzi. Nie wiem ale Śląsk głównie bazuje na skuteczności Paixao. Bez Mili nic ciekawego w środku pola się nie dzieje. Korona gra bardzo agresywnie, zostawia mało miejsca dla przeciwnika.
Takiego stylu Śląsk nie lubi, taki Kazimierczak potrzebuje trochę czasu i przestrzeni żeby zagrać dobrą piłkę.....w tym spotkaniu piłkarze Korony tyle czasu i miejsca nie dadzą.
Tak jak wcześniej pisałem...wyniki Korony osiągnięte we Wrocławiu nie są przypadkiem. Oj śmierdz mi tutaj remisem. Kurs ponad 2.0 na to że Śląsk tego meczu nie wygra w moim odczuciu jest przesadzony i ja zamierzam z tego skorzystać. Poniżej historia spotkań Śląska z Koroną. Kursy pewnie polecą więc jak już dzisiaj zagrałem na X2 po fajnym kursie.
1. 1999/00 II liga Korona Kielce 0:0 Śląsk Wrocław
2. 1999/00 II liga Śląsk Wrocław 7:0 Korona Kielce
3. 2009/10 Ekstraklasa Korona Kielce 1:1 Śląsk Wrocław
4. 2009/10 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 1:1 Korona Kielce
5. 2010/11 Ekstraklasa Korona Kielce 2:1 Śląsk Wrocław
6. 2010/11 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 0:1 Korona Kielce
7. 2011/12 Ekstraklasa Korona Kielce 2:1 Śląsk Wrocław
8. 2011/12 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 1:2 Korona Kielce
9. 2012/13 Ekstraklasa Śląsk Wrocław 2:0 Korona Kielce
10. 2012/13 Ekstraklasa Korona Kielce 1:1 Śląsk Wrocław
11. 2013/14 Ekstraklasa Korona Kielce 0:0 Śląsk Wrocław

✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Serie A
Spotkanie: Trentino - Macerata
Typ: Macerata powyżej 95,5pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj szlagier w serie A. Spotykają się dwa najlepsze kluby serie A z zeszłego sezonu. Trentino w tym sezonie kadrowo wygląda słabiutko&gt; Ich atak skupiać się będzie w 100% na Cvetanie Sokołovie. Macerata ma Zajceva, Kurka, Kovara, świetnego libero Henno i dobry blokujących :podrascanicn i Stankovic. Myslę, że Macerata wygra 3:1. Trentino w tym sezonie jeszcze nie przegralo ale nie oszukujmy sie grali ze slabymi rywalami.

✅ 85
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Federer (+1,5 seta) - Nadal ::: 1.95 ::: Unibet
W dniu dzisiejszym zobaczymy spotkanie elektryzujace caly tenisowy swiat. Pojedynki Federera z Nadalem zawsze sa niesamowite, obydwaj graja fenomenalnie. Mimo wszystko stawiam na zwyciestwo 2:0 dla Hiszpana. Federer zagral bardzo dobry mecz przeciwko Del Potro, ktory mial szanse ograc Szwajcara w dwoch setach, ale w kluczowych momentach tracil koncentracje i latwo oddawal gemy przy swoim podaniu. Nadal to tenisista z wyzszej polki niz Argentynczyk, jezeli wypracuje sobie przewage to bardzo ciezko jest mu odebrac serwis. Jezeli dodatkowo zafunkcjonuje forehand, Rafa sie nakreca. Federer to wciaz wielki zawodnik, ale zarowno ja, jak i bukmacherzy nie daja mu zbyt wielu szans z graczem rozstawionym w londynskim turnieju z nr 1. Jezeli Rafa od poczatku spotkania bedzie gral swoje, bedzie mu siedzial ten niesamowity forehand to Roger bedzie mial niewielkie szanse na pokazanie swoich nieprzecietnych umiejetnosci. Zapraszam do ogladania tego spotkania. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!

✅ 95
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Wawrinka - Djokovic
Typ : Wawrinka +1,5 seta
Kurs : 2,62
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Tenisa ciąg dalszy. Tym razem pod lupę wziąłem drugi z półfinałów WTF w Londynie.

W tym sezonie takie zestawienie graczy zdarzyło się 3 razy, 2 pięciosetowe boje na najwyższym poziomie i jedna dosyć dotkliwa porażka w dwóch setach, należy dodać, że ani razu górą nie był Szwajcar.
Jak wiadomo apetyty rośnie w miarę jedzenia, a jak głodny jest Wawrinka okaże się dziś wieczorem. Debiutant dotarł do półfinału, ale nie zamierza na tym spocząć.
Szwajcar rozgrywa dobre zawody, mało kto typował, że wyjdzie z grupy notując na swoim koncie 2 zwycięstwa + wyrównany bój z Nadalem.

Serwis - w tym elemencie Wawrinka ma przewagę, o ile jest wystarczająco skoncentrowany.
Gra przy siatce - tu również finezja Szwajcara pozwala mu na coś więcej.
Jednoręczny backhand - uderzenie, które choć jest tak, wydawać by się mogło, proste bardzo często zaskakuje rywala i jest kopalnią punktów, bo prawda jest taka, że na czysto trafiony backhand po linii nie ma rady i nieważne czy nazywasz się Djokovic czy Nadal.
Nole nie miał w swojej grupie łatwego życia. 9 setów, a w każdym meczu miewał okresy dekoncentracji i słabszej gry. Nigdy nie przestanę tego powtarzać, Djokovic miał jeden kapitalny sezon w 2011 roku i to by było na tyle. Jest dobry, ale do Nadala i Federera póki co nie ma podjazdu.
Reasumując. Wawrinka musi przycisnąć od początku, jeśli rzecz jasna marzy mu się wygrana, jak najwięcej backhandów, asów i technicznych zagrań, które pozwolą na wybicie Djokovica z rytmu.

⛔ 100
 
tdx92 0

tdx92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 2 liga zachodnia
Spotkanie: Gryf Wejherowo-Chrobry Głogów
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Witam ponownie. Dzisiaj chciałem zaproponować ciekawy mecz który będzie walką do ostatniego gwizdka. Gryf zajmuje obecnie 13 miejsce i posiada nieciekawy bilans (1W 1D 3L) myślę że w tym meczu piłkarze udowodnią że stać ich przynajmniej na pierwszą ósemkę. Na pewno mają niedosyt po ostatnim wyjazdowym meczu z Wartą Poznań (która jest liderem) gdzie stracili gola w 90 minucie. Frekwencja dopisze na 100% więc Gryf będzie miał większą wolę walki. Jeżeli chodzi o Chrobry to jest to dla nich mecz o pierwsze miejsce (wystarczy im remis) posiadają bilans (2W 1D 2L) na ich niekorzyść przemawia &quot;nieudolność&quot; w meczach wyjazdowych (remis z Calisią Kalisz, ostatnie miejsce) oraz porażka z przedostatnią Jarotą Jarocin. Jeżeli chodzi o ostatnie starcia między tymi drużynami to dzielili się oni trzema punktami 2x. Raz Gryf zdobył komplet u siebie raz Chrobry również u siebie. Myślę że mecz będzie zacięty i zakończy się remisem 1:1. Jeżeli pomogłem daj &quot;dzięki&quot;​

✅ 225
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Betis - Barcelona
Barcelona wygra po przejęciu prowadzenia (tzn. będzie przegrywać i wyjdzie na prowadzenie)
6,50
Bet365

Barcelonie zawsze trudno grało się na stadionie Betisu. Nawet jak ten grał w II lidze i starcia w Pucharze Króla zawsze były pasjonujące. Czego Betisowi brakowało w ostatnich meczach ligowych? Stabilizacji w obronie. Wraca więc Amaya i jakoś powinien to ogarnąć. Perquis jest kontuzjowany, ma rozwaloną szczenę w 2 miejscach, ale chyba niewiele to zmieni. Wolę już tego Amayę.
Kolejna sprawa to skuteczność. Ile sytuacji mieli w ostatnich meczach to głowa mała, a ile wykorzystali? Z Malagą (setki Moliny) i z Levante (zmarnowany karny Molliny) mogli wygrać. Jak widać wszędzie przewija się tu nazwisko tego jakże skutecznego w tym sezonie napastnika. Aż się prosi by powiedzieć &gt;&gt;&gt;TU&lt;&lt;&lt;
Na Barcelonę mobilizacja będzie. Podobnie jak na derby z Sevillą. To są mega ważne mecze w terminarzu tego zespołu. Pepe Mel takimi starciami może utrzymać sobie posadę. Nawet jak przegra z Barcą, ale w niezłym stylu to zawsze będzie coś.
Jedna z dobrych wskazówek na Katalończyków to szybki, niespodziewany atak. Wyjście na prowadzenie w pierwszych minutach, a później niech się dzieje. Spodziewam się takiego rezultatu. Barca na wyjazdach nie gra tak ja na Camp Nou. Niech się trochę pomęczą, a ludzie zgromadzeni na stadionie niech zobaczą dobre widowisko.
Betis całego meczu nie wytrzyma na jednym tempie, ale może wyjdą jakimś cudem na prowadzenie, ale później Barca i tak wyciśnie z nich soki. Kurs warty ryzyka moim zdaniem, bo nie jestem przekonany do grania wysokiego overu na wyjeździe na samą Barcelonę. Valencia, Rayo i Celta to ekipy, które dostały minimum 3 bramki od wyjazdowej Barcelony. Betis ma słabą obronę, ale u siebie stawią opór. Mówię Wam, nie wchodźcie w te overy wysokie. Jeśli już to pograjcie na cały mecz, bo Betis coś strzeli.
Więcej typów znajdziecie w dziale ligi hiszpańskiej

⛔ 100
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Spotkanie: AZS Koszalin - Anwil Włocławek
Typ: AZS
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclic
Analiza
Nie można tutaj pisać analiz z wyprzedzeniem(nie lubię pisać w dziale tematycznym), a szkoda bo pierwsze kursy na ten mecz wyglądały tak, jeszcze we wtorek na AZS był kurs 4.20 a na Anwil 1.20 i mi właśnie udało się po takim kursie to złapać, buki wystawiając wstępne kursy sugerowały się formą w ostatnich meczach a nie aktualną sytuacją w obydwu drużynach.Zacznę od AZS, to nic że ich zestaw polaków jest dobrany fatalnie i każdy &quot;nasz&quot; gra tam piach, to nic że AZS w tym sezonie nie wygrał żadnego meczu. Zmieni to się od dzisiejszego meczu, AZS w środku tygodnia zmienił trenera Zorana Sretenovicia, zastąpił dobrze znany w Polsce Gasper Okorn i właśnie tutaj upatruję największej przewagi AZS, każdy dobrze wie jak działa efekt tzw. &quot;nowej miotły&quot;, a szczególnie zauważalne jest to w koszykówce, o zawodnikach AZS - u nie będe nic pisał, każdy widział co grali dotychczas, czyli nic, może tylko tyle że w dzisiejszym meczu zabraknie Darrella Harissa. Teraz czas na Anwil ich bilans to 3-1, ten kto śledzi polską ligę i widział ich mecze to wie że równie dobrze bilans tej drużyny mógłby być 1-3, we wszystkich meczach grali straszny piach i chaos, do tej pory zastanawiam się jak oni mogli wygrać w Zgorzelcu z Turowem, największą bolączką i problemem Anwilu są kontuzje, z i tak wąskiego już składu na początku sezonu odpadło dwóch kluczowych graczy, Piotrek Pamuła i Paul Graham, powrót tego pierwszego to być może końcówka 2013 a dla drugiego być może uraz więzadeł oznacza koniec sezonu, nie zazdroszczę sytuacji drużynie z Włocławka, tym bardziej że jestem ich kibicem.Anwil został z 7 zawodnikami zdolnymi do gry, a w koszykówce jest potrzeba minimum 9, 10 sprawnych zawodników żeby myśleć o jakimkolwiek wyniku.Liderem Anwilu o dziwo jest Seid Hajrić, a później długo długo nic, Dusan Katnić kreowany na lidera przed sezonem, najbardziej zawodzi, dziwne że gracz z takim potencjałem i przeszłością w latach juniorskich gra taką padakę, jak dotąd Dusan wali ślepakami, skuteczność 8/27 za 2 i 7-28 za 3 to jest kpina a już statystyka strat w meczu względem asyst to jakiś żart, 18 strat przy tylko 14 asystach to nie jest skuteczność dla lidera drużyny, tylko dla jej największego cancera.Ja gram ten mecz za grubo, bo raz AZS ma nowego trenera, bo grają u siebie, a AZS u siebie to najgroźniejsza drużyna w PLK, w zeszłym sezonie włącznie z playoffami przegrali tylko 3 mecze. Bo Anwil nie kim rotować i ma największego cancera w PLK. Cuda się zdarzają wiadomo a takim napewno byłoby zwycięstwo Anwilu, ale ja im dzisiaj na wygranie tego meczu daje jakieś 5% szansy.

✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Juventus - Napoli
Typ: X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365

Nie bardzo rozumiem z czego wynika ta ogromna dysproporcja w kursach między Juventusem, a Napoli. Kurs na drużynę z Neapolu jest taki (na tą chwilę 5.5 w Bet365) , jakby byli jakimiś &quot;ogórkami&quot; ze środka tabeli, a przecież zajmują póki co 2 miejsce za Romą, z bilansem 9 wygranych 1 remis i 1 porażka.
Juventus ma bilans taki sam i przegrywa z Napoli w tabeli tylko gorszym stosunkiem bramek. Jak dla mnie, na ten moment, to 2 bardzo wyrównane drużyny, nawet z lekkim wskazaniem na Napoli, bo oni choć w LM prezentują się dobrze (w odróżnieniu od Juventusu).
Trochę suchych faktów z meczów Juventus - Napoli
Takie są suche liczby.
48 zwycięstw Juventusu
21 remisów
7 zwycięstw Napoli
Cóż, statystyka porażająca, ale na szczęście statystyki nie grają, bo Napoli dopiero teraz jest drużyną, która jeśli zagra na 100%, potrafi wygrać z każdym. Sam trener Benitez stwierdził, że jego drużyna nie gra na miarę swoich możliwości. Myślę, że lepszej motywacji, niż na Juventus nie będzie.
Co jeszcze przemawia za Napoli? Juventus zagra osłabiony brakiem kontuzjowanego Giorgio Chielliniego i Martina Caceresa, który pojechał na zgrupowanie reprezentacji.
Po stronie Napoli nie słychać póki co o jakichś znaczących absencjach.
Za Juve stoją w zasadzie tylko statystyki i atut własnego boiska. W związku z tym Juventus słusznie jest faworytem do zwycięstwa tego spotkania, ale nie aż takim.
Kurs 2.0 na Juve i 3.0 na Napoli byłyby moim zdaniem najbardziej realne patrząc na formę obu drużyn. Ale ponieważ bukmacherzy dają taki prezent, to chętnie go wezmę i x2 za 2.30 to bardzo dobra oferta na dziś.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP World Tour Finals
Spotkanie: Nadal R - Federer R
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Pinnacle
Półfinał WTF w Londynie i kolejna odsłona wielkiej rywalizacji Nadala z Federerem, które w ostatnim czasie mocno przygasła za sprawą najsłabszego sezonu Federera od wielu wielu lat. To statystycznie czyni Rafę Nadala sporym faworytem z uwagi na jego udany sezon i bardzo dobry bezpośredni bilans H2H meczów z Szwajcarem. Dla mnie jednak szanse są bardzo wyrównane, a na małego faworyta wyrasta Federer.
Szwajcar od zawsze był świetnie dysponowany w końcówce sezonu ze względu na swój styl, który nie eksploatował go w trakcie sezonu w takim stopniu jak resztę graczy. Przeciwieństwem jest Rafa Nadal, który pod koniec roku jest cieniem samego siebie. Efekt? Hiszpan wciąż pozostaje z jednym halowym tytułem z 2005 roku, kiedy Masters Final był rozgrywany jeszcze na hali w Madrycie. Po wygranym US Open Rafa osiąga bardzo przeciętne wyniki, w Azji łatwo odpadał z Delpo i Nole, był bliski porażki z Fogninim. W Paryżu nie stawił oporu też nienajlepiej dysponowanemu Ferrerowi. W Londynie pokonał już bardzo zmęczonego Ferrera, który przesadził z kalendarzem turniejów, pokonał z problemami Wawrinkę, który nie wykorzystywał swoich szans w decydujących momentach i w 3 setach uporał się z dużymi problemami z Berdychem.
Federer w mojej opinii znów odżył, po zmianie trenera grał znów swój skuteczny tenis. Po porażce w finale w Bazylei z Del Potro, szybko odubował się w Paryżu i zrewanżował Argentyńczykowi za porażkę na swoim terenie. Odpadł w 1/2 z Djokovicem po efektownym meczu. W Londynie bez problemu pokonał Gasqueta i uległ Djokovicowi znów w 3 setach. Decydujący miał być wczorajszy mecz z Del Potro, trzeci w przeciągu 3 tygodni. Federer mimo grania falami, wygrał w 3 setach, momentami grając bezbłędny, świetny dla oka tenis. Regularny z końcowej linii, świetnie budował punkty.
Dzisiaj o 15:00 pojedynek z Rafą i szanse Hiszpana strasznie przesadzone jak na moje oko. H2H w hali to 2:0 dla Rogera, oba mecze z Londynu, w tym upokarzająca porażka dla Rafy w 2011 roku, 3:6 0:6. Według mnie, Roger w dużo lepszej dyspozycji od Hiszpana nie stoi wcale na przegranej pozycji przed tym meczem.

⛔ 100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSerie A.
Mecz: AS Roma – US Sassuolo.
Typ: 1 (handicap 0:2).
Kurs: 2,85.
Bukmacher: bWin.

Analiza .
Może nieco wbrew sobie, bo obiecałem iż nie będę grał na mecze z udziałem Sassuolo, to jednak wydarzenia z ubiegłego tygodnia spowodowały zmianę „planów”.
Roma w końcu się potknęła. Uff. ???? Skończy się więc odliczanie i zadawanie pytania: kiedy? Myślę, że z samych piłkarzy również zeszły emocje, związane ze śrubowaniem rekordu. Roma to główny pretendent do mistrza i dziś powinien pokazać, jak gra zespół podrażniony. To, że wygra nie ulega wątpliwości. Można się tylko zastanawiać nad rozmiarami zwycięstwa. Jestem przekonany, że będzie okazałe, mimo że beniaminek potrafi spłatać psikusa. Ale nie dziś. Dwie bramki stracone po stronie gospodarzy, przy… 27 na koncie Sassuolo mówi samo za siebie. Skoro Roma gładko odprawia z kwitkiem Napoli, Bolognę, Lazio czy rewelacyjną Veronę, to dlaczego miałaby się męczyć z najgorszą defensywą Serie A? Z całym szacunkiem dla przyjezdnych, ale kariery im dziś nie wróżę. Mimo, że osobiście nie kibicuję Romie, to jednak dlaczego miałbym na nich… nie zarobić? :grin:
Poza efektownym zwycięstwem liczę w końcu na przebudzenie się Adema Ljajicia, który lepszego dnia na przełamanie się może już nie mieć w tym roku… :gool:

Moje TyPy w listopadzie:
1 Typ: 1 ✅ – 0 ⛔



⛔ 100
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: Genoa- Verona
Typ: 2
Kurs: 3,25
Data: 10.11.2013
Godz: 12.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś pojedynek ósmej z piątą ekipą w tabeli Serie A. Przyznam, że nie widziałem ani jednego meczu Genoy w tym sezonie, ale oglądałem 5-6 spotkań Verony i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Hellas gra zawsze do przodu, otwartą, ofensywną piłkę, w każdym meczy wychodzą z zamiarem zdobycia 3 pkt. W składzie, szczególnie w ofensywie maja kilku fajnych zawodników takich jak: Toni ( który mimo wieku nadal jest lisem pola karnego), Iturbe ( świetny piłkarz, dobry technicznie, szybki, zwinny, obdarzony kapitalnym uderzeniem z dystansu) czy też Islandczyk, Hallfredsson który wyrósł na lider środka pola. Ekipa z Verony swoje wysokie miejsce a tabeli głównie zawdzięcza 6 (na 6 możliwych) zwycięstwom na własnym obiekcie, na wyjazdach nie wygląda to już tak różowo, bo na 5 meczów bilans wynosi 1-1-3, ale należy zauważyć, że te 3 porażki zostały odniesione na szalenie trudnych terenach: Juve, Roma, Inter, a więc sama czołówka tabeli. Kiedy przyszło do spotkania ze słabszymi drużynami, Verona na wyjeździe zremisowała z Torino i rozniosła Bologne 4-1. Dziś upatruję kolejnej wygranej Hellas. Genoa u siebie gra przeciętnie. Na 5 rozegranych meczów przed własną publiką bilans 2-1-2 wygląda przeciętnie. Liczę dziś na kolejny świetny w ofensywie mecz Verony, bo na pewno stać ją na to by ugrać 3 pkt.

⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: Over 2.5
kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Śląsk Wrocław
przed własną publicznością podejmował będzie Koronę Kielce. Obie drużyny w ostatniej kolejce sięgnęły po komplet punktów i teraz liczą na odniesienie kolejnego zwycięstwa. Śląsk pokonał na wyjeździe słabiutką Lechię 2:1 po dwóch golach ze stałych fragmentów gry, natomiast Korona pokonała na trudnym terenie w Krakowie, Cracovię również 2:1 po dobrej grze, ponadto w tygodniu ulegli w Gdyni tamtejszej Arce 5:1 w Pucharze Polski, jednak zagrali w mocno rezerwowym składzie. W niedzielnym meczu oba zespoły zagrają osłabione, w Śląsku nadal nie zagra kontuzjowany Sebastian Mila, zastępuje go Mateusz Cetnarski, który w roli zastępcy Mili spisuję się coraz lepiej, ponadto w Śląsku wszyscy zdrowi, wielkich roszad w składzie prawdopodobnie nie będzie. W Koronie zabraknie Vanji Markovicia, który pauzuje za czerwoną kartkę pokazaną mu w spotkaniu z Ruchem Chorzów, ponadto nie zagra Tomasz Lisowski, który przeszedł operacje kolana, oraz Przemysława Trytki, którego powinien zastąpić Maciej Korzym, powracający po ciężkiej kontuzji, jednak zagrał już sporo minut w poprzednich meczach i dzisiaj powinien wybiec od pierwszej minuty na boisko.
Faworytem dzisiejszego pojedynku, Wg. Bukmacherów jest Śląsk, jednak linia wystawiona na drużynę ze Śląska Mnie nie przekonuje, pomimo tego iż 2 ostatnie spotkania wygrali, ale grali z Podbeskidziem, który gra słabiutko na wyjazdach oraz z Lechią, która w ostatnich spotkaniach wpadła w dołek, dzisiaj czas na Koronę, która gra w kratkę, ale jednak o wiele lepiej niż na początku sezonu, potrafi przegrać na własnym terenie z Ruchem 4:1, po czym pokonuję będącą w naprawdę dobrej formie Cracovie i to na własnym terenie, w ostatnim meczu ulegli Arce aż 5:1, jednak tym meczem bym się nie sugerował, bo jak wspomniałem Korona zagrała w mocno eksperymentalnym składzie. Pierwszy pojedynek obu drużyn w tym sezonie był wielkim rozczarowaniem, mecz w Kielcach zakończył się bowiem bezbramkowym remisem, był to pierwszy taki w wynik w historii pojedynków obu zespołów w Ekstraklasie. Dotychczasowy bilans przemawia na korzyść Korony, która wygrała cztery z dziewięciu spotkań, Śląsk może się pochwalić zaledwie jednym zwycięstwo, odniósł go w ostatnim meczu u siebie w poprzednim sezonie.Dzisiaj powinniśmy jednak zobaczyć kilka bramek, obie drużyny mają spore problemy w defensywie, oraz dobrych zawodników ofensywnych, tak jak wspomniałem wcześniej linia -0,75 na Śląsk zupełnie Mnie nie przekonuje, Korona to drużyna ostatnio lepsza niż Lechia, i sądzę, że dzisiaj nie przegrają, ale bardziej przekonany jestem do tego, iż zobaczymy dzisiaj kilka bramek w meczu i w tym kierunku spróbuję, bo kurs na Over na prawdę dobry i dla Mnie pewny.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Typ: x2
Kurs: 2,30
bwin
Na pierwszy mecz niedzielnych spotkań polskiej Ekstraklasy zaplanowano pojedynek Sląska Wrocław z Korona Kielce. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy ja jednak zdecydowałem się zaprzeczyć temu i postawić w stronę gości. Co prawda Wrocławianie wygrali dwa ostatnie pojedynki z Podbeskidziem Bielsko Biała i Lechią Gdańsk. Gdańszczanie po dobrym początku spuścili znacznie z tonu a Podbeskidzie wówczas grało katastrofalnie dopiero od meczu z Wisłą Kraków widać poprawę gry po przejęciu drużyny przez Leszka Ojrzyńskiego. Kielczanie ostatnio grają w kratkę. Na wyjeździe są zawsze groźni dla rywala, graja dobrze z kontry i wyjazdy ku temu sprzyjają. Na wyjeździe strzelili osiem bramek. Potrafili pokonać Zawisze Bydgoszcz czy też dobrze grającą ekipę &quot;Pasów&quot;. Ustrzelili po dwa trafienia z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin lecz nie dało to zwycięstwa w tych pojedynkach. Z czterech ostatnich wyjazdów przywiozła do Kielc siedem punktów. Wcześniej Kielczanie przegrali na wyjeździe cztery mecze z rzędu. Hiszpański trener dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom w meczu pucharowym co pokazuje jak poważnie oni traktują te spotkanie. Jak pokazuje historia Wrocławianom grało się ciężko z ekipą z Kielc. Wygrali oni tylko raz zaś Korona wygrała cztery z dziewięciu spotkań. Warto też zauważyć że Był to piąty z kolei mecz, w którym Korona traciła i zdobywała bramki więc typ BTS też był by dobry w tym przypadku.

⛔ 100
POWTÓRZONY TYP !!!
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
10.11.13 / 13:00
Piłka nożna, Premier League
Tottenham - Newcastle
Typ: Powyżej 45 pkt za kartki w meczu
Kurs: 3,10
Buk: WilliamHill
11 kolejka Premier League i ciekawie zapowiadający się mecz Tottenhamu z Newcastle. Gospodarze z 20 punktami na koncie są na razie na 6 miejscu i najlepiej by było żeby dzisiaj wygrali bo to pozwoli im utrzymać kontakt z czołówką. Problem w tym, że pomimo dość skutecznej gry - 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki w 10 meczach Koguty mają spory kłopot ze zdobywaniem bramek. Ledwie 9 strzelonych oznacza mniejszą średnią niż 1 na mecz, sytuacje ratuje świetna defensywa (5 bramek straconych), która powoduje, że Tottenham póki co traci bramkę średnio w co drugim meczu. Newcastle z 14 punktami jest 11 w tabeli, opromienieni zwycięstwem z Chelsea w ostatniej kolejce u siebie mogą i w Londynie powalczyć o dobry wynik. Ofensywę póki co mają lepszą - 14 bramek, ale znów defensywę dużo gorszą (16 straconych), jednak to nie bramki mnie dzisiaj interesują choć wspominam o nich bo styl gry obu zespołów i aktualna sytuacja na boisku mogą moim zdaniem do kartek prokurować. Tottenham musi ten mecz wygrać. Z przodu na razie gra marnie i jeśli taki trend będzie się w tym spotkaniu dłużej utrzymywał to z biegiem czasu będzie też rosła frustracja, a stąd już niedługa droga do fauli i jakże potrzebnych dla tego typu kartek. Skuteczność Tottenhamu jest słaba, więc żeby strzelać bramki potrzeba jak najwięcej okazji do ich zdobycia, czyli trzeba atakować. Wzmożone ataki gospodarzy to większa szansa na łapanie fauli i kartek po stronie próbujących rozbijać te szarże gości. Wiele zatem zależy od sytuacji jaka się wykształci na boisku. Jeśli któraś z drużyn zdobędzie szybko bramkę to mecz nabierze rumieńców a wtedy jak wiadomo o kartki jeszcze łatwiej. Kilka żółtek powinno tutaj polecieć bez problemu, jak atmosfera będzie gęsta, wynik (zwłaszcza dla gospodarzy) niekorzystny to kto wie, może i jakaś czerwień po drodze wpadnie. Ogólnie mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i mam nadzieję, że będzie równie emocjonujący.

⛔ 100
 
P 0

pawel19861986

Użytkownik
Analiza meczu AS Roma - Sassuolo
AS Roma - Sassuolo
Typ: handicap -1.5 Roma
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Dziś o 15:00 w ramach włoskiej Serie A zmierzą się ze sobą zespoły AS Roma - Sassuolo. Roma rewelacja rozgrywek - lider zmierzy się z przedostatnią latarnią wspomnianej Serie A. Obie drużyny po raz pierwszy spotkają się na poziomie Serie A. Faworytem meczu pozostaje Roma, ale ja proponują ją na zagranie na nią handicap -1.5.

SŁABA ANALIZA
⛔ 100
 
G 0

gzb

Użytkownik
liga polska
widzew-Legia
1.5
bet-at-home
widzew jest na skraju bankructwa. gra słabo nawet u siebie.
Legia jest najmcniejsza w tej lidze. mimo plagi kontuzji jaka ją dopadła
obecnie, z widzewem poradzi sobie bez problemu.
musi zrehabilitować się po europejskim blamażu swoim Kibicą.

SŁABA ANALIZA
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Parma - Lazio Rzym
Typ: Parma -1.5 (AH)
Kurs: 4.25
Buk: Bet365
Na początek warto zauważyć, że w tym sezonie zarówno Parma jak i Lazio zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym terenie niż w delegacjach. Parma zdobyła u siebie 10 z 12 punktów jakie ma na swoim koncie (potrafiła wygrać u siebie m.in. z Milanem), Lazio natomiast u siebie zdobyło 13 z 15 punktów jaki ma na swoim koncie w tym sezonie. Jak widać już na początku można stwierdzić, że w przypadku obu tych drużyn spore znaczenie ma to gdzie grają i dziś to właśnie fakt, że mecz jest rozgrywany na Stadio Ennio Tardini sprawia, że faworyta należy upatrywać w Parmie.
Ja postanowiłem pójść krok dalej i zagrać wygraną Parmy z handicapem bramkowym. Lazio ostatnio bowiem nie prezentuje jakiejś wybornej formy, już mecz z Milanem mimo, że zremisowany pokazał, że Lazio jest obecnie w &quot;dołku&quot; jeśli chodzi o formę, później była porażka u siebie z Genoą 0-2, a na tygodniu Lazio męczyło się z Apollonem w Lidze Europejskiej. Występ w tygodniu też tutaj może nie być bez znaczenia, Parma przygotowywała się w spokoju do dzisiejszego starcia, natomiast Lazio musiało walczyć o punkty w Lidze Europy, które przybliżą ten zespół do wyjścia z grupy.
Jeśli chodzi o nieobecnych to w ekipie Lazio zabraknie Diasa, Lulica, Biavy, Alfaro oraz zawieszenych Mauriego i Cianiego. W Parmie natomiast zabraknie avariniego, Okaki i Galloppy.

⛔ 100
 
patiiiii 0

patiiiii

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska I liga
Spotkanie: Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Z Dzisiejszej oferty wybieram spotkanie Floty która podejmuje u siebie zespół z Nowego Sącza. Obstawiam wygraną gospodarzy gdyż po pierwsze, muszą oni wygrywac mecze u siebie bo są w dolnej części tabeli, po drugie, spotkania bezpośrednie u siebie to 3 zwycięstwa na 4 z drużyną Sandecji, po trzecie drużyna gości rozgrywała u siebie ostatnio (07.11.2013) bardzo wyczerpujące spotkanie pucharu Polski z Widzewem ( zdecydowały dopiero rzuty karne) oraz po czwarte, weźmy pod uwagę odległość jaką musi pokonać Sandecja a wiadomo ze podróż przez całą Polskę też nie wpływa korzystnie na zawodników. Liczę na zwycięstwo Floty.

⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PREMIER LEAGUE ⚽
Spotkanie: Manchester United - Arsenal
Typ: over 3,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Nie podejmę się dzisiaj typowania zwycięzcy jednak typ na over jest moim zdaniem bardzo ciekawy. W meczach obu zespołów w tym sezonie padło łącznie 61 bramek, prosta matematyka mówi nam że w meczach Arsenalu i Manchesteru pada średnio 3 bramki na mecz. Dzisiaj ta średnia może być nawet podwyższona. Arsenal przyjeżdża tutaj jako lider i na pewno będzie zmotywowany aby wygrać i zrewanżować się w końcu za to 8:2, co do tej pory się nie udało, a przecież wielu piłkarzy z obecnych składów pamięta ten mecz bo miało to miejsce wcale nie tak dawno temu. Z H2H wynika że rzadko padały więcej niż 3 bramki, najczęstsze wyniki to 2-1 lub 1-0, jednak ja liczę na przełamanie tej passy i liczę na to że dzisiejszy mecz stanie wreszcie na wysokości hitu kolejki i nie zakończy się nudnym 0-0. Jestem przekonany że zarówno Manchester jak i Arsenal otworzą się i postawią na atak. Ostatnie 5 spotkań united to 3 mecze gdzie padło więcej niż trzy gole u Arsenalu ani raz nie oglądaliśmy tylu bramek w ostatnich pięciu grach. Czas na przełamanie tej passy, drużynie z takim potencjałem ofensywnym nie wypada strzelać po jednej bramce na mecz. Manchester będzie atakował aby zmniejszyć dystans do czołówki, widać że forma już wraca i gra wygląda coraz lepiej, a Arsenal będzie atakował aby utrzymać fotel lidera, jak wiadomo na Old Trafford nie można się tylko bronić bo ma to zgubne skutki. Tak więc liczę dzisiaj na wiele bramek, mój typ to 3-1 dla Manchesteru.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Piłka Nożna - Bundesliga 2
Godzina 13.30!! NIECAŁE 2 GODZINY DO MECZU
Bochum - Köln
Typ: 2
Kurs: 1,95
Rozpędzona Kolonia która od 10ciu meczy jest niepokonana na wyjazdach a od 6ciu notuje same zwycięstwa jedzie do Bochum - drużyny ze środka tabeli.. która ma bilans 5ciu ostatnich meczy u siebie 1Z-2R-2P...
W Bochum zabraknie 3 kluczowych zawodników : Jungwirth, Sukuta-Pasu, Freier...
Koln w najsilniejszym składzie.
Osłabione Bochum nie ma szans z tak dobrze grającym zespołem. Kolonia odniesie kolejne zwycięstwo. Pozostały niecałe 2 godziny do meczu!! Także polecam bo warto!
1 typ = 1 dzień
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom