>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 10.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia
Spotkanie: Constanta vs Pandurii
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher:
Godzina: 18:30
Analiza;
Zapraszam na dzisiejszy mecz ligi rumuńskiej gdzie zajmująca 16 miejsce czyli w strefie spadkowej Constanta podejmuje u siebie 4 drużynę tabeli a mianowicie Pandurii.Jak dla mnie w tym meczu jest jeden faworyt i są nim goście.Drużyna ta dobrze radzi sobie w tym sezonie co widać po wynikach jakie notuje.Ostatnie 5 meczów na wyjazdach to aż 3 zwycięstwa, jeden remis i tylko jedna porażka co pokazuje siłe tej drużyny.Jeśli Pandurii wygra dzisiejszy mecz zbliży się do premiowanego awansem do Ligi Europejskiej 3 miejsca na co na pewno zarówno piłkarze jak i kibice liczą dlatego zdobycie 3 punktów na terenie dużo słabszego rywala to jest dziś tak zwany &quot;mus&quot; dla piłkarzy przyjezdnych.Constanta w tym sezonie gra bardzo słabo.16 miejsce w tabeli i jak na razie nie widać żadnej innej perspektywy niż spadek.Ostatnie mecze u siebie Constanta zagrała całkiem nieźle wygrywając 2 razy ale nie sądzę żeby po raz trzeci kibice dzisiejszych gospodarzy wychodzili zadowoleni ze stadionu bo rywal jest na pewno dużo mocniejszy.W ostatnim spotkaniu tych drużyn Pandurii wysoko wygrali z Constantą aż 4:1, wcześniej przegrali na wyjeździe 2:0 dlatego dziś musza pokazać że są drużyną lepszą nawet poza swoim terenem.Wyprzedzający w tabeli drużynę gości Petrotul w tej kolejce tylko zremisował więc jest szansa dla Pandurii na zmniejszenie straty i bycie bardzo blisko czołówki.Patrząc na ostatnią formę obu drużyn trzeba sobie jasno powiedzieć że Pandurii jest faworytem tego meczu i myślę że dziś dadzą swoim kibicom sporo radości i przywiozą do domu cenne 3 punkty.Kurs bardzo fajny jak na mecz 4 drużyny z 16 dlatego trzeba korzystać.Powodzenia!!!

✅ 110
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Czechy, Gambrinus Liga
Spotkanie: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Prag
Typ: (1:0) 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bah
Godzina: 19:00
Analiza;
Witam ja pograłem czystą dwójkę i taki typ proponuję też w dziale ligi czeskiej natomiast na potrzeby konkursu proponuję odważniej z handi -1.
Sigma bez 3 podstawowych obrońców 2 za kartki i jeden kontuzja z tego co zrozumiałem. Dreksa (zranění), Vidlička (trest za ŽK), Javůrek (trest za ČK). U Sparta bez osłabień w znaczących graczy (wszystkie absencje wśród rezerwowych) źródło:
http://www.gambrinusliga.cz/clanek/3...a-tabulky.html
Sparta lider w formie, 13-11-2 bilans 33:7, natomiast Sigma 8 w tabeli 13-4-4 bilans 23:25. Na wyjazdach Sparta do tej pory nie pokonana 4-2-0 z bilansem 12-3. Gospodarze u siebie w kratkę 2-2-2 z bilansem 11-10. To do rozwiało moje wątpliwości co do tego meczu to brak 3 podstawowych obrońców u gospodarzy. Tyle w temacie. Powodzenia

⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Boliwia
Spotkanie: Oriente Petrolero - Bolivar
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy zajmującą 8 pozycje drużyną gospodarzy a liderem tabeli zespołem gości. Dziś krótko i na temat drużyna gości jest jedną z najlepszych drużyn w lidze są bardzo mocni w poprzednich sezonach zawsze plasowali się w ścisłej czołówce tabeli. W tym sezonie jak dotąd spisują się świetnie bilans 9W 3R i 2P ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane i 1 remis widać więc że są w znakomitej formie należy dodać, że 2 kolejki wstecz pokonali oni głównego rywala w walce o tytuł mistrzowski pokonując go 2-3 na trudnym terenie. Ekipa Bolivaru nie może w tym meczu stracić punktów jeżeli chcą myśleć o mistrzostwie i miejscu premiującym grę w eliminacjach CL przeciwnik to raczej ligowy średniak. Zdecydowanie forma oraz motywacja po stronie ekipy Bolivaru sprawia że będą chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie i odskoczyć na 6 punktów goniących zespołów. Na koniec dodam że w bezpośrednich spotkaniach zdecydowanie lepiej wygląda drużyna gości która na ostatnie 5 spotkań wygrała 3 razy raz remisują oraz raz przegrywając. Ostatnie spotkanie rozegrane w Sierpniu tego roku pewnie wygrała ekipa Bolivaru 6-0 dziś co prawda nie spodziewam się takiego wyniku ale 2 bramkowe zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe.
Pozdrawiam!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dunker 94

dunker

Użytkownik
Spotkanie: Real Betis - FC Barcelona
Typ: Barcelona wygra do zera
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Ja na dziś wybrałem moim zdaniem dość ciekawy typ do zagrania, mianowicie Betis podejmie u siebie Barce. Poki co gospodarze spisują się fatalnie, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 9 pkt. każdy może zauważyć że to już nie ten Betis co kiedyś. No ale dlaczego akuratnie taki typ? Barcelona na wyjazdach radzi sobie dobrze, na ostatnich 6 spotkań stracili tylko jednego gola. Betis u siebie też szału nie robi choć jest ciutke mocniejszy niż na wyjazdach, na ostatnie 6 meczów strzeli 6 bramek. Ale nie byli to rywale pokroju Barcelony, moim zdaniem Barca ma obecnie najlepszą defensywe w lidze i nie pozwoli sobie na to aby tracić bramki z jakimiś słabiaczkami w końca stawki. Jedyną nadzieją Betisu na strzelenie gola jest jakiś zryw na początku meczu, bo później już mogą tylko opaść skrzydełaka i znów zejdą z boiska pokonani, tak ja to widzę.

⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: AZS Koszalin vs Anwil Włocławek
Typ: AZS Koszalin -6,5 pkt-a
Kurs: 4,40
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 10-11-2013/20-00
Analiza:
Spotkanie rozpocznie się za kilka minut. Nie ma zdecydowanego starcia w tym spotkaniu. Miejsce w tabeli wskazywałoby na wygraną gości, bowiem gospodarze dzisiejszego starcia fatalnie rozpoczęli sezon. Odnieśli cztery porażki, przy ani jednej wygranej. W ostatnim z wywiadów skrzydłowy AZS-u Zbigniew Białek mówi: ,, Nie graliśmy konsekwentnie i gdy coś nie wychodziło, każdy robił, co chciał. Jak nam nie szło, to po prostu spuszczaliśmy głowy i w konsekwencji przegrywaliśmy. Ja po każdym meczu byłem bardzo zdenerwowany, ale mam wrażenie, że nie wszyscy byli. Nie wszyscy może chcieli coś zmienić w naszej grze, coś naprawić. Nie chcę wskazywać na konkretne nazwiska, bo przegrywamy i wygrywamy jako drużyna. Ja teraz mam tylko nadzieję, że z nowym szkoleniowcem wszystko się zmieni&#39;&#39;. Nastała zmiana trenera. Gasper Okorn został nowym coachem, a co za tym idzie miejmy nadzieję, że wraz z zmianą trenera nadejdą lepsze czasy i Koszalin zacznie zwyciężać. Bardzo ważnymi ogniwami w drużynie gospodarzy są: Dunn LaceDarius, Artur Mielczarek, czy też Henry Sek. Anwil plasuje się na siódmym miejscu z trzema wygranymi, i zaledwie jedną porażką odniesioną w ostatniej kolejce po remisie w regulaminowym czasie gry, jednak później przegrali w dogrywce z Treflem Sopot. Do Koszalina według informacji przyjedzie zaledwie ośmiu zawodników, więc będzie mało możliwości zmian. Najbardziej dobitnie o dzisiejszym meczu powiedział Mijatović, który stwierdził, że wszystko zweryfikuje parkiet. Warto odnotować, że cztery ostatnie bezpośrednie starcia pomiędzy tymi drużynami dużo korzystniej kończyła ekipa z Koszalina, która prowadzi 3-1. Kurs i typ ryzykowny, ale warty-powodzenia
P.S. Do obejrzenia na Polsat Sport News

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom