>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 10.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
10.04.2013 godz 03:40 Baseball MLB
Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates
Wybrani pitchers B. McCarthy - J. McDonald
Typ (-1.5) 1
Kurs 2.45
Bet365
Wczorajsze spotkanie Arizony zakończyło się niespodziewaną wygraną gości
Z Pittsburgha, spotkanie to się zaczęło układać od samego poczatku dla
piratów dzieki hr zdobytej w pierwszym inningu oraz wspaniałej postawie pitchera.
W konferencji pomeczowej Kirk Gibson powiedział &quot;We can&#39;t score five runs every night ^^&quot; W ostatnich 6 spotkaniach zdobyli ich aż 37 Dzień odpoczynku był wczoraj -
dziś na pełnej motywacji Arizona musi zgarnąć całą pule.Naprzeciw siebie staną po raz pierwszy James McDonald z 1.29 ERA i Brandon McCarthy z 10.80.Dla mnie zwycięstwo Arizony dosyć pewne Gram handicapem -1.5 ponieważ kurs 1.68 coś mnie nie satysfakcjonuje.
⛔ 100
 
Y 1

yama

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, Nabisco Cup
Spotkanie: Nagoya - Oita
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Zespół z Nagoyi świetnie poradził sobie 3 w ostatnich spotkaniach ligowych, zdobywając w nich 7 pkt, natomiast Oita zarówno w rozgrywkach pucharowych, jak i w lidze (obecnie ostatnie miejsce w tabeli przy zaledwie 2 punktach zdobytych w 5 rozegranych spotkaniach) rdzi sobie bardzo słabo. Gospodarze po trzech rozegranych spotkaniach zajmują w tabeli pucharowej premiowane do awansu drugie miejsce po trzech rozegranych spotkaniach, natomiast Oita aktualnie zajmuje 6 miejsce z dorobkiem zaledwie 1 pkt w wyjazdowym meczu z Albirexem Niigata. Nagoya wydaje się obecnie odzyskiwać dawną formę, więc w drugim pucharowym spotkaniu rozgrywanym na własnym stadionie piłkarze gospodarzy nie powinni mieć większych problemów z rozbiciem takiego przeciwnika jak Oita. Moim zdaniem jest to dość pewny typ.
⛔ 100
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Petra Martic vs Karolina Anna Schmiedlova
Typ : Karolina Anna Schmiedlova
Kurs : 2,38
Bukmacher : Bet365
Dwie bardzo młode dziewczyny - Martic 91 - Anna Schmiedlova - 94
pozycja w rankingu to: odpowiednio 91 i 186 miejsce
typuje jednak młodą Anne Schmiedlovą - dlaczego? bo przeszła gładko przez eliminacje kończąc każdy z trzech meczy w dwóch setach. W pierwszej rundzie pokonała też w dwóch setach Alize Cornet. Radzi sobie dziewczyna w Katowicach niesamowicie. W ubiegłym roku wygrała aż 5 razy challenge. Jest to młody niesamowity talent a ja zostaje powoli jej fanem. Dodatkowo bardzo lubi grać na mączce i na niej też ma bardzo dobre statystyki.(21 win 8 loose w zeszłym roku w challenge).
Martic moim zdaniem nie jest w stanie nawiązać z nią rywalizacji.
Zastanawiałem się nawet nad 2:0 dla Karoliny Anny i może jeszcze wrzucę drobniej taki typ - tu natomiast wystarczy mi typ na win.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Dallas Stars - Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings OT !
Kurs: 1.68
Buk: Unibet !
Analiza:
Krótko i na temat.. po ostatnim wygranym meczu w Delegacji, gwiazdy, pokonali rekiny. Ale myślę, że dziś naładowani po ostatniej porażce Królowie, będą chcieli jak najszybciej zatrzeć ślady z ostatniego meczu i dziś wygrać, na wyjeździe w Dallas.
Nie ma się co rozpisywać, ale przeczucie mówi mi, że dziś gospodarze poniosą klęskę, bo zwykle z Królami, nie potrafią być zgrani, PP - też zbyt obiecująco nie funkcjonuję, nawet zdarza im się wpuścić w przewadze. Dlatego stawiam dziś na gości. Którzy posiadają, lepszą ekipę i dość mocniejszy arsenał na bramce..
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Columbus - San Jose
Typ: zwycięzca 1 tercji ( remis )
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 01:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Columbus ( 12 miejsce w tabeli z liczbą punktów 39), a San Jose (5 miejsce w tabeli z liczbą punktów 47). Spotykają się pomiędzy sobą bardzo dobre zespoły. Columbus ostatnio w bardzo dobrej formie na 5 ostatnich meczy na własnej tafli 4 zwycięstwa. Natomiast jeśli chodzi o gości ostatnie 5 meczy na wyjeździe to tylko dwa zwycięstwa. Liczę tu na bardzo wyrównane spotkanie. Niedawno swój typ tak samo dawałem na Columbus po 1 tercji na remis i weszło i mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie. Spodziewam się w wyrównanego pojedynku, a mój osobisty typ to x po 1 tercji. ( Ostatnie statystki pokazują że Columbus na 5 ostatnich spotkań 4 razy notował remis po 1 tercji )
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina : NBA - Koszykówka
Spotkanie : Utah Jazz vs OCT
Typ : OCT - 4.5
Kurs : 2.13
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. OCT walczy o 1 miejsce w konferencji a Utah o PO. Mowi sie o tym ze Oklahoma odpusci to spotkanie, ale czemu mieli by to robic? Zeby utrudnic zycie LAL? Albo zaprzepaścić szanse na wygranie konferencji? Nie wierze w to. Odpuscic to sobie mozna mecze pod koniec sezonu kiedy wiadomo jest ze utrzyma sie swoja pozycje ale na to jest jeszcze za wczesnie. Oczywiście Utah tez nie odpusci, walcząc o PO(do których moim zdaniem i tak sie nie zalapie) ale ich ostatnie poczynania w ofensywie mnie nie przekonują. W trzech ostatnich meczach nie przekroczyli granicy 100 pkt. Tak czy tak zapowiada sie naprawde ciekawa wojna w której OCT sprowadzi Utah na ziemie.
✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie; NHL
Spotkanie : New York Islanders vs Philadelphia Flyers
Typ : Handicap ( 0 : 1.5 ) (Islanders wygra co najmniej dwoma golami)
Kurs : 3,25
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Dziś dam typowo moją pierwszą myśl co do NHL, Do Nowego Jorku przyjeżdża dziś drużyna Flyers która ostatnio wydaję się być w dosyć dobrej dyspozycji , wygrali oni 4 z 5 ostatnich meczy a na przeszkodzie w zdobyciu kompletu stanęła im drużyna z Winnipeg wygrywając 4:1 natomiast zespół Wyspiarzy wygrał 3 z ostatnich 5 meczy, mają oni 5 punktów przewagi nad zespołem z Filadelfii i zajmują premiowane play offami ósme miejsce, lecz przewaga nad 9 drużyną to zaledwie 2 punkty, meczy zostało niewiele ,bo tylko do końca tego miesiąca ,więc drużyny walczące o top 8 muszą dać z siebie 100% i tak też będzie dzisiaj, osobiście stawiam w roli faworytów zespół gospodarzy który ostatniego czasy znacznie poprawł grę na własnej tafli, a zespół Lotników w tym sezonie do drużyn wyjazdowych nie należy... Myślę że należy pamiętać że ostatni mecz na tafli w Nowym Jorku goście wygrali ... 0:7 , lecz potem wyspiarze odegrali sie na wyjeździe wygrywając ostatecznie w Filadelfii w rzutach karnych . Dzisiejszej nocy spodziewam się meczu pełnego walki, ambicji oraz rewanżu ze strony Wyspiarzy za porażkę 0:7 z początku sezonu, jak i przełamania 7 meczy z rzędu przegranych na własnej tafli z Flyers, myślę że na tych magicznych siódemkach się skończy.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Brabancka Strzała
Spotkanie: Thomas Voeckler - Davide Rebellin
Typ: Thomas Voeckler
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Gram na ubiegłorocznego zwycięzcę Brabanckiej Strzały. Voeckler przygotowuje się do Ardeńskich Klasyków. Tak na dobrą sprawę to on od tego wyścigu zaczyna na poważnie sezon. Toma to najlepszy zawodnik jeśli chodzi o technikę jazdy, dobrze zjeżdża z gór a jutro jest sporo podjazdów i zjazdów. Na bruku też sobie radzi. Rebellin to dziadek z CCC, ma już 42 lata. Zawodnik u którego wykryto stosowanie dopingu już nigdy nie wrócił do dobrej dyspozycji chociażby z do tej z 2004 roku kiedy wygrał 3 klasyki LBL, Walonię i Amstel Gold. Dla mnie w tej parze zdecydowanym faworytem jest Francuz którego uważam za faworyta tego wyścigu. Rebellin chyba na wyrost faworyzowany. Poza tym w CCC jest Marycz i on może porobić robotę.
Więcej w dziale
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sukur 2

sukur

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga mistrzów
Spotkanie : FC Barcelona vs PSG
Typ : FC Barcelona handicap -1
Kurs : 1,87
Bukmacher : BWIN

Analiza :

W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Barca podejmuje u siebie PSG. Stawiam na to, że Barcelona wygra przynajmniej dwoma bramkami, gdyż moc Barcy może przedstawiać chociażby jej rewanżowy mecz z Milanem, gdzie rozbili ekipę z San Siro aż 4-0. Ponadto Barca odniosła w weekend przekonujące zwycięstwo nad Majarką 5-0, i to mimo braku swojego gwiazdora, Messiego, którego występ w meczu z PSG wciąż stoi pod znakiem zapytania. Jednakże wspaniale zastąpili go Fabregas i Sanchez którzy rozbili defensywę Majorki. Natomiast PSG w swoim ligowym meczu po bardzo przeciętnej grze pokonało słabiutkie ostatnio Rennes 2-0.
Warto również wspomnieć o bezpośrednim pojedynku między tymi dwoma drużynami, który odbył się w zeszły wtorek. Gra PSG wyglądała dobrze tylko przez pierwsze 20minut. W dalszej części meczu dominowała tylko i wyłącznie Barcelona i gdyby nie dwa &quot;przypadkowe&quot;(gol ze spalonego Ibry i po fatalnym zachowaniu Valdesa przy strzale Matuidiego) dziś PSG grałoby w Katalonii o tzw. pietruszkę.
Myślę, że Barca udowodni dziś, że zeszłotygodniowy remis, całkowicie się Paryżanom nie należał, i zdecydowanie to spotkanie wygrają.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Columbus - San Jose
Typ: zwycięzca meczu: X - remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wieczorne spotkanie zaplanowane pomiędzy drużynami Columbus i San Jose Sharks odbędzie się o godzinę 01.00 w nocy . Moim zdaniem dzisiaj zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie drużyna gospodarzy lecz dopiero będzie to po dogrywce. Oby dwie drużyny w formie, i myślę ze będzie zaciekle atakowana jedna jak i druga bramka . Dziś swój typ oddaje na remis w meczu. Jak ktoś się interesuje NHL to powinien wiedzieć ze Columbus bardzo często remisuje na własnej tafli ( na 21 spotkań rozegranych mają aż 10 remisów czyli prawie 50 % ). Dziś swoje grosze obstawiam na ten typ i liczę na świetne widowisko z niedużą ilością bramek do czego zostaliśmy przyzwyczajeni przez oby dwie drużyny ;)
Ostanie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyły się następująco:
12.02.13 NHL Columbus Blue Jackets San Jose Sharks 6 : 2
22.02.12 NHL Columbus Blue Jackets San Jose Sharks 6 : 3
01.02.12 NHL San Jose Sharks Columbus Blue Jackets 6 : 0
15.01.12 NHL Columbus Blue Jackets San Jose Sharks 1 : 2
06.01.12 NHL San Jose Sharks Columbus Blue Jackets 2 :
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Concacaf, Champions League, Ameryka
Spotkanie: Santos Laguna (MEX) - Seattle (USA)
Typ: Santos Laguna (handicap 0-1)
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiejeszej nocy za niespelna 1,5 godziny dojdzie do rewanzowego meczu Ligi Mistrzow Ameryki Polnocnej i Centralnej. Zmierzy sie druzyna meksykanaska z amerykanska. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Seattle wygrala druzyna z meksyku 1-0. Santos Laguna to jeden z glownych faworytow rozgrywek. Drugim zespolem aspirujacym do miana najlepszej druzyny Ameryki Polnocnej i Centralnej jest rowniez zespol z Meksyku. Ogolnie kluby z tego panstwa najczesciej wygrywaja te rozgrywki, a mecze miedzy zespolami Meksyku i USA budza emocje w tych krajach, szczegolnie w Meksyku, bo w USA to wiadomo NBA lub NHL. Co tu duzo bede pisal. Stawiam pewne zwyciestwo gospodarzy, poniewaz sa zdecydowanie lepszym zespolem, a u siebie graja fenomenalnie odnoszac 3 zwyciestwa na 3 mecze, nie tracac bramki i wbijajac 9 bramek rywalom. W poprzednim sezonie do takiego samego spotkania doszlo i wtedy na terenie Meksyku padl wynik 6-1 dla Santosu. Polecam i zycze powodzenia.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA godz 3:00
Spotkanie: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
Typ: Utah Jazz/Utah Jazz
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o 3:00 ciekawy mecz w NBA: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder. Oba zespoły walczą o coś, Utah Jazz o 8 miejsce za zachodzie a Oklahoma City Thunder o wygranie konferencji. Ja widzę to następująco: Oklahoma nie będzie chciała być na 1 miejscu na zachodzie bowiem wtedy będą się mierzyli albo z Utah Jazz, albo z Los Angeles Lakers którzy w końcu odpalą, 2 miejsce z kolei to prawdopodobna konfrontacja w Play Off z Houston Rockets, którzy obecnie są 7 ekipą na zachodzie, dlatego według mnie motywacja po stronie gości będzie średnia, gospodarze za to muszą te spotkanie wygrać, bowiem tuż za plecami czai się Los Angeles Lakers, które dziś ma dość łatwy mecz z New Orleans Hornets i nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem, więc Utah Jazz dziś gra na pełnej zarówno w ataku jak i w defensywie. Oprócz większej motywacji po stronie gospodarzy są oni obecnie w lepszej formie niż Oklahoma City Thunder. Ostatnie 5 meczy Utah Jazz w NBA to 4 zwycięstwa, oraz 1 porażka: pokonali 112:102 u siebie Portland Trailblazers, 116:107 Brooklyn Nets również u siebie, kolejny mecz u siebie i tym razem zwycięstwo 95:83 z New Orleans Hornets, ważna wygrana na wyjeździe z Golden State Warriors 97:90 oraz porażka na własnym parkiecie z Denver Nuggets 96:113. Z kolei Oklahoma City Thunder ostatnie 5 meczy w NBA: 3 zwycięstw oraz 2 porażki, pokonali na wyjeździe Milwaukee Bucks 109:99, u siebie 100:88 San Antonio oraz wygrana na wyjeździe z ekipą Indiana Pacers 97:75, przegrali z kolei z Minnesota Timberwolves 93:101, oraz 120:125 u siebie z New York Knicks. Ostatnio Utah Jazz u siebie w formie, ostatnich 10 meczy przed własną widownią to 8 zwycięstw, oraz 2 porażki, ostatnie 10 wyjazdów Oklahoma City Thunder: 7 zwycięstw, oraz 3 porażki. Jak dla mnie to mecz będzie wyrównany, Utah Jazz na pewno ma większą motywację i atut swojego parkietu, na dodatek ostatnio Utah Jazz dobrze się gra u siebie z Oklahoma City Thunder, wygrali z nimi 3 ostatnie konfrontacje u siebie, na dodatek w każdym z tych meczy gospodarze wygrali również pierwszą połowę spotkania. Mój typ to Utah Jazz do przerwy i na koniec, gdyby Oklahoma grała u siebie to raczej bym dał na nich, a tutaj wszystko może się wydarzyć. Według mnie warto zaryzykować.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Orlen Liga
Spotkanie: KS Pałac Bydgoszcz- PTPS Piła
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Rozpoczynamy walkę o miejsca 5-8 w Orlen lidze kobiet. Gospodynie tego meczu z pewnością będą chciały wygrać, aby do Piły jechać z rezultatem 1-0 na swoją korzyść, w innym przypadku może być dalej ciężko.
Zespół z Bydgoszczy trafił na silnego rywala w fazie play-off. Rywalem Pałacu była przecież Muszyna, która z rewelacyjnym bilansem szesnastu zwycięstw oraz dwóch porażek, wygrała rundę zasadnicza.
PTPS Piła z kolei nie dała rady mistrzynią Polski z poprzedniego sezonu – Atom Trefl Sopot bez złudzeń awansował do półfinału pokonując w konfrontacji zespół z Piły w stosunku 3-0.
Ten mecz będzie ważny i podopieczne Rafała Gąsiora muszą powalczyć aby wygrać, bowiem wyjazd będzie z pewnością dużo cięższym, w ostatnim meczu oraz poprzednim sezonie siatkarkom z Bydgoszczy grało się ciężko na terenie PTPS.
Duża zatem szansa, że zobaczymy tutaj zwycięstwo gospodyń, w domu Pałac radzi sobie nieźle i trzeba szukaj tutaj swojej szansy, a co obrazują nam poprzednie spotkania Pałacu z Piłą w Bydgoszczy? – zwycięstwa gospodyń, w tym sezonie przecież Pałac ograł tutaj gości w stosunku 3:0. Dodajmy także, że siatkarki z Piły na wyjazdach nie prezentują się najlepiej, grają kiepsko, wygrały na obcym ternie tylko trzy razy w całym sezonie.
⛔ 100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina : Denmark » 1st Division 2012/2013
Spotkanie: Skive - Vestsjaelland
Typ: over 1,5 HT
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365

Przed Nami 24 kolejka 2 ligi Duńskiej.
Drużyna Skive zajmuje 10 pozycje w tabeli i zapewne ostro walczy o utrzymanie. Natomiast gośćmi jest drużyna Vestsjaelland która za drugiej strony walczy o awans zajmując obecnie 2-ga pozycję. Będzie walka o każdy punkt!
Analizując lige Duńską zauważyłem że tam nie szczędzą się i ładują dosyć sporo bramek. Postaram się to wykorzystać i postawie typ że padnie co najmniej 1,5 bramki w 1-szej połowie po kursie 3.00
Podsumowując
typ: over 1,5 HT
kurs 3.00
bet365
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 12

krzysieeek25

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga mistrzów
Spotkanie : FC Barcelona vs PSG
Typ : Dokładny wynik (wiele opcji) 2:1 lub 3:1 lub 4:1
Kurs : 3.60
Bukmacher :
Bwin
Analiza :
Dobry!
Dziś wybrałem do typowania mecz Barcy z PSG. Moim zdaniem Barca wygra ten pojedynek ale nie będzie raczej to powtórka z meczu rewanżowego z Milanem. Wydaje mi się ze paryżanie strzelą bramkę ale to tylko jedną a barca tak w porywach 2-4 ???? Nawet gdyby nie grał Messi to wiemy wszyscy że Katalończycy maja kim pograć w napadzie. PSG w tej edycji przegrał na wyjeździe tylko z Porto 0:1 i wygrał z Dynamami Zagrzeb i Kijów po 2-0 a z Valencią wygrali 2-1 ale dziś moim zdaniem to Barca będzie kolejnym awansującym teamem i typ na 2:1 3:1 lub 4:1 uważam za mega prawdopodobny
powodzenia
pozdrawiam
⛔ 100
popracuj nad analizami
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga mistrzów
Spotkanie : Juventus- Bayern
Typ : Powyżej 3.5
Kurs : 3,25
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :

Bayern Monachium przyjeżdża do Turynu z zaliczka 2 branek po wygranej na własnym stadionie 2-0. W pierwszym spotkaniu widzieliśmy dwa &quot;różne&quot; zespoły:
Bayern grający składną piłką agresywnie i konsekwentnie nie dali pola manewru turyńczyką, Pirlo był odcinany od podań ale i gra Juve niezachwycała. Bayern grał jak prawdziwy zespół z ekstraklasy natomiast Juve można przyrównać do zespołu, który grał o klase niżej. Antonio Conte na konferencji prasowej porównał Bayern Monachium do &quot;drapacza chmur, a swój zespół do placu budowy.
W obozie Juve panuje optymistyczna atmosfera każdy jest żądny gry o czym możemy się dowwiedzieć na stronie głównej Juventusu. Conte mówi, że dzisiejszy mecz będzie inny niż wyjazdowy gdyż mają przygotowany plan jak poradzić sobie z pressingiem bawarczyków, natomiast Jupp Heynckes chłodzi pewność Bawarczyków i ostrzega, że do póki piłka jest w grze wszystko może się zdarzyć co doskonałym przykładem są wczorajsze mecze LM.
W zespole Juve zabranie Lichtsteinera (strasznie raził nieskutecznością w pierwszym meczu) i Vidala krórzy mają przerwe za kartki, ale jest dobra wiadomość do zespołu wraca Martin Caceres twardy obronca dobrze grający głową (żółta katrka gwarantowana).
W Bayernie nie ma żadnych wykluczeń, Heynckes ma pełen pełen skład do dyspozycji na dzisiejsze spotkanie.
Miejmy nadzieję, że obejrzymy ciekawsze spotkanie niż tydzień temu. Należy pamiętać też, że Bayern miał problem w rewanżowym spotkaniu z Arsenalem- zbyt duża pewność siebie.
Przewidywany wynik: 2-2
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Indonezja Super League
Spotkanie: Arema FC - Persepam Pamekasan
Typ: Over 5
Kurs: 4.1
Bukmacher: Bet365

W indonezyjskiej Superlidze dojdzie dziś do pojedynku klubu Arema z Persepam Pamekasan. Gospodarze to mocna drużyna, walcząca o tytuł mistrza. Obecnie zajmują trzecią pozycję w tabeli, a ich bilans meczów to 9 zwycięstw i 3 porażki. Na własnym stadionie spisują się doskonale - 6/6 wygranych oraz 22 gole zdobyte przy zaledwie 7 straconych. Dziś za pewne po raz kolejny zwyciężą. Ich rywalem jest zespół zajmujący 10. miejsce. Ich bilans wyjazdowych spotkań to 2-1-4 przy sumie strzelonych i straconych bramek 23. Średnia ilość goli zarówno ekipy Arema jak i Persepam może nie jest aż tak wysoka jak moja propozycja, ale zdarzają się takie mecze, w których liczba goli jest imponująca. Zwłaszcza w pojedynkach drużyny Arema w roli gospodarzy wyniki są dosyć overowe: 4:2, 4:1, 3:1, 3:1, 3:0, 5:2. Sadzę, że w kolejnym spotkaniu Arema utrzyma dobrą skuteczność strzelecką i będziemy świadkami kolejnego meczu w ich wykonaniu z dużą ilością goli.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga mistrzów
Spotkanie : FC Barcelona vs Paris Saint-Germain
Typ : Liczba bramek w pierwszej połowie: Powyżej 1.5
Kurs : 2.20
Bukmacher : ToBet

Osobiście uważam, że Barcelona nie powinna mieć większych problemów z awansem do półfinału Ligi Mistrzów, tym bardziej, że wynik z pierwszego spotkania (2:2) faworyzuje właśnie ekipę z Katalonii. Nie sądzę oczywiście by Barcelona mogła dziś zagrać na bronienie wyniku, myślę, że dziś na Camp Nou drużyna gospodarzy będzie starać się wygrać i to w jak najlepszym stylu.
Ja postanowiłem zagrać over 1.5 bramek do przerwy i ku mojemu zdziwieniu kurs na ten zakład wynosi ponad 2.00!! Barcelona już nie raz pokazywała, że u siebie (ale nie tylko) potrafi rozbić każdego rywala. Szczególnie w Lidze Mistrzów byliśmy tego świadkami w poprzednich sezonach jeśli chodzi o mecze w fazie pucharowej, gdzie większość rozstrzygnięć zapadało już po pierwszych 45 minutach. Myślę, że dziś będzie podobnie.
Barcelona zapewne od początku będzie narzucać swój styl gry i najpierw będzie dążyć do otworzenia wyniku, a następnie do kolejnych bramek. Co sprawia, że Barcelona powinna dziś strzelać bramki? Po pierwsze w kadrze meczowej znalazł się Messi, po drugie z bardzo dobrej strony w ostatnim meczu ligowym pokazali się Fabregas i Sanchez.
Oczywiście nie można wykluczyć, że również PSG będzie miało swoje okazje, wszak w drużynie tej mamy takich graczy jak Lavezzi czy Ibrahimović (szczególnie ten drugi będzie chciał pokazać się kibicom na Camp Nou). Ponadto dziś w obronie Barcy nie zagrają kontuzjowani Javier Mascherano i Carles Puyol więc piłkarze PSG będą mieli nieco ułatwione zadanie jeśli chodzi o stwarzanie sobie sytuacji bramkowych. Warto również zaznaczyć, że wynik pierwszego meczu sprawia niejako, że to właśnie goście myśląc o awansie do półfinału muszą zagrać nieco bardziej ryzykownie co może oczywiście może być zapowiedzią naprawdę niezłego spotkania w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Ja typuję, że worek z bramkami otworzy się już w pierwszej połowie czy powyżej 1.5 bramki po pierwszych 45 minutach.
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Danii, godz 18
Randers FC - AC Horsens
TYP: 1
KURS: 2,11
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18 rozpocznie się spotkanie półfinałowe w pucharze Dani. A dzisiaj zmierzą się ze sobą zespół Randers a zespół Horsens. Według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze ale kursy są dość wysokie ponieważ są powyżej 2 zł.
Gospodarze tego meczu w lidze Duńskiej znajdują się na 3 pozycji z dorobkiem 44 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to 8 meczy wygrali, 1 mecz zremisowali i 4 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 bramek i stracili 13 goli. A więc jak widać dość dobrze się prezentują. W ostatnich 5 meczach zdołali oni zgromadzić w lidze 10 oczek w tym 3 mecze wygrali, 1 mecz zremisowali i przegrali.
Natomiast zespół gości walczy w lidze o pozostanie ale obecnie znajdują się na miejscu spadkowym czyli 11 z dorobkiem 27 oczek. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali oni 12 meczy w których to 3 mecze wygrali, 4 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili 12 bramek. W ostatnich 5 meczach w lidze zgromadzili oni jedynie 4 oczka w tym jeden mecz wygrali i zremisowali a 3 mecze przegrali.
Gospodarze tego meczu w dzisiejszym spotkaniu zagrają bez kilku postaci rezerwowych:
Remco van der Schaaf OB M:9 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Anders Egholm OB M:2 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Lasse Rise NP M:8 G:2 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Natomiast goście tego meczu mają zdecydowanie większe braki i u nich nie zagra 5 podstawowych zawodników:
Mads Agesen OB M:20 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Thomas Kortegaard PO M:19 G:2 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Martin Retov PO M:18 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Jude Nworuh NP M:17 G:2 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Lasse Kryger PO M:20 G:1 (zawodnik niepowołany) – kluczowy gracz zespołu
A wiec mają zdecydowanie większe problemy kadrowe dlatego też warto postawić na zespół gospodarzy bo ten mecz powinni wygrać.
✅ 111​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Juve vs Bayern
Typ: która zdobędzie więcej rzutów rożnych- Bayern
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
ANALIZA, Witam, dzisiaj kolejny wieczór z LM i kolejne emocje (tak poza tematem oglądając wczorajszy mecz bvb przypomniał mi się finał LM z 99) z udziałem Niemieckiej drużyny, wczoraj bvb pewnie wygrała na rożne, dziś typ też o kursie ponad 2 i jak dla mnie dość pewny, a dlaczego?
1. bayern mimo zaliczki będzie atakował, nie da pograć rywalowi i będzie grał swój konsekwentny futbol (oddał inicjatywę kanonierom na Allianz, widzieliśmy jak to się skończyło)
2. dużo bramek straconych przez monachijczyków jest po rzutach rożnych- więc będą unikać jak ognia wybijania piłki na aut bramkowy
3. Nawet przewaga 2-0 nie robi z nich półfinalistów, będą musieli powalczyć przez pełne 90 minut a nie tylko przez pierwsze 10 jak wczoraj Real, a grając taką piłkę jak Bayern to rogi muszą padać
4. dość często stawiam na rzuty rożne w meczu Monachijczyków i za każdym razem mam te same argumenty- za każdym razem skuteczne, bo i typy wchodzą. PO PROSTU GRAJĄC TAK ZUPEŁNY FUTBOL, JAKI GRA ŚWIEŻY MISTRZ NIEMIEC NIE MA MOŻLIWOŚCI BY TYCH ROGÓW BYŁO MAŁO, Z TAKIMI SKRZYDŁAMI, Z TAKIMI ZAWODNIKAMI POTRAFIĄCYMI UDERZAĆ Z DALEKA TO JEST RACZEJ NIEMOŻLIWE BY BAYERN NIE WYKORZYSTAŁ TEGO ATUTU W TYM MECZU... No i mam nadzieje i szczerze wierze, że to nie ostatnia analiza przygotowywana dla FC Bayern Monachium w tym sezonie LM. Pozdrawiam wsszystkich i POWODZENIA
✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom