>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 10.03.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Piłka nożna &gt; Niemcy &gt; Liga Regionalna Północ
2012-03-10 13:30
Hertha Berlin II - ZFC Meuselwitz
Typ: Hertha Berlin II
Kurs: 2,00
Buk: Un ibet
Analiza:
Dzisiejszego południa dojdzie do ciekawego meczu w Lidze Regionalnej Północnej w Niemczech naprzeciw siebie staną aktualnie na 5 miejscu drużyna rezerw Herthy Berlin i ZFC Meuselwit. Bardzo ładny kurs na zwycięstwo drużyny ze stolicy przekonał mnie do postawienia typu na nich. Hertha w ostatnim czasie gra w kratke ale jest to spowodowane słabymi wynikami na wyjazdach, natomiast u siebie grają rewelacyjnie na 11 meczy 23 pkt. Ostatnio 4 zwycięstwa z rzędu na własnym obiekcie. Wparawdzie nie mają już kontaktu z czołówką ale ten mecz powinni wygrać. Kolejnym powodem który mnie do tego motywuje jest bilans meczy wyjazdowych drużyny ZFC Meuselwit 9 meczy wyjazdowych i dorobek 5 pkt nie jest oszałamiającym wynikiem. Myślę, że dzisiaj o godzinie 13:30 odbędzie się mecz pod dyktando jednej drużyny. Ekipa z Berlina powinna utzrymać swoją świetną passe zwycięstw na własnym obiekcie, a piłkarze ZFC Meuselwit prawdopodobnie po tym meczu nie będą mieli wesołych min i wrócą do starej dyspozycji jeżeli chodzi o wyjazdy i przegrają. Ostatnio przerwali passe 4 porażek z rzędu dlatego liczę, że dzisiaj te passę zaczną od nowa.
⛔ 100
 
lesieck 1

lesieck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie:
1. FC Köln - Hertha BSC
Typ: 1. FC Köln
Kurs: 2,35
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj o dodzinie 15.30 na stadionie w Kolonii odbędzie się spotkanie, w którym miejscowi podejmą gości z Berlina, tamtejszą Herthę. Obie drużyny spisują się poniżej swoich oczekiwań. Gospodarze nie wygrały w lidze od 12 grudnia, zdobywając w pięciu meczach zaledwie 4 punkty. Trzeba również wspomnieć że piłkarze Kolonii ponieśli ostatnio trzy porażki z rzędu. Usprawiedliwienia można szukac w tym że grali ze stosunkowo silnymi rywalami (Leverkusen, Hamburger, Schalke). Dziś jednak podejmą Herthę Berlin i można uważać ich za faworyta. Goście tego meczu w ostatniej kolejce pokonali u siebie Werder Brema 1-0, lecz wcześniej doznali aż pięciu porażek z rzedu, prezentując przy tym fatalną postaw
ę. Ostatnie zwycięstwo zespołu z Berlina było pierwszym od grudnia. Na dodatek zostali wyeliminowani z pucharu Niemiec. Myślę że dzisiaj na własnym stadionie i przy swojej publiczności Podolski i spółka osiągną łatwe zwycięstwo.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primiera Division
Spotkanie: Malaga - Levante
Typ: 1 połowa - Levante
Kurs:
6.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Malagą, a Levante. Nie wliczając zdecydowanych liderów ligi Realu i Barcelony, można by powiedzieć, że to mecz na szczycie. Malaga w którą zainwestowane zostały ogromne pieniądze, co niosło za sobą sprowadzenie gwiazd takich jak Ruud van Nisterlooy, Julio Baptista, Martin Demichelis, Jeremy Toulalan, Santi Cazorla czy Kameni. Nie wydaję mi się jednak, żeby po takich transferach właścicieli satysfakcjonowała 6 pozycja w tabeli, którą obecnie zespół Malagi zajmuje. A tymczasem mecz o przysłowiowe 6 punktów. Oba zespoły ostatnimi czasy w dobrej dyspozycji. Ekipa z Malagi pewnie wygrywa ostatnio z Saragossą 5:1 , aby tydzień temu ponownie pokonać również bardzo pewnie, bo 3:1 na wyjeździe zespół Getafe. Co do drużyny Levante. Ich forma potrafi zadziwić. Mam nadzieję, że ich dwie ostatnie wygrane, kolejno nad Espanyolem (3:1) i Betisem (2:1) ustatkowały ich wskaźnik formy na napisie &quot;zwycięstwo&quot;. Obie ekipy w tabeli dzieli punkt różnicy, na korzyść gości. Statystyki bramkowe są również bardzo podobne, 37:36 / 36:37 również na ich korzyść. Lecz nie to będzie grało w dzisiejszym spotkaniu. Zespół gospodarzy osłabiony brakiem Sergio Sancheza, Julio Baptisty i Rubena Martineza. Szczególnie brak tego drugiego może mieć negatywny wpływ na grę Boquerones. Natomiast Ignacio Martinez powołał na dzisiejsze spotkanie 18 zawodników, w których zabrakło mocnych punktów jakim z pewnością są Juanlu, Iborra i Xavi Torres. Wydaje mi się natomiast, że zmiennicy będę chcieli dobrze się zaprezentować, a drużyna Levante w końcu zacznie grać na wyjazdach. Teraz troszkę o poprzednich bezpośrednich spotkaniach. Dwa ostatnie mecze wygrywała ekipa przyjezdnych, w stosunku 3:1 i 3:0, więc widać były to dość jednostronne spotkania. Bramki padały na początku spotkania, ostatecznie osądzając ich rezultat. W rundzie jesiennej piłkarze Levante nawet ustalili rezultat na 3:0 w pierwszej połowie. Strzelają więcej bramek w pierwszej odsłonie gry niż gospodarze (w tym sezonie było to 15 bramek, Malaga zdobyła 11 bramek), w tym widzę cień szansy. Malaga lubi budzić się dopiero po przerwie. Stawiam na zwycięstwo Levante w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby - Six Nations
Spotkanie: Walia - Włochy
Typ: Walia nie będzie przegrywać w meczu
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna z Walii ma jeszcze szansę jako jedyny zespół na Wielkiego Szlema ( wszystkie wygrane mecze). Francuzi stracili szansę ostatnio remisując z Irlandią 17:17. Walijczykom zostały mecze z Włochami i Francją - spotkanie z Francuzami będzie decydować czy Walia to osiągnie. Dziś podejmują oni zespół Itali, który z drugiej strony walczy oto, aby nie dostać &quot;nagrody&quot; w postaci drewnianej łyżki - drużyna która zajmie ostatnie miejsce ( Włosi wszystkie trzy mecze przegrali). Walijczycy w pucharze sześciu narodów który rozgrywany jest od 2000r. ( wtedy dołączyli Włosi) dwa razy wygrywali i zawsze zdobywali Wielkiego Szlema - 2003r. , 2008r. Dzisiaj w Cardiff Walijczycy nie dadzą szans Włochom i wygrają zdecydowanie spotkanie. O tym czy zdobędą Grand Slam decydować będzie mecz z Francuzami.
✅ 53
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Oldham - Yeovil
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Spotkanie dwóch przeciętnych drużyn w ramach 36 kolejki spotkań angielskiej League One. Typuje w tym meczu remis, ponieważ sądze, że obie drużyny nie są na tyle mocne by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i prawdopodobnie, jeśli któraś z drużyn wygra, to tylko jedną bramką. Oldham zajmuje 13 miejsce w lidze (bilans 11-9-12), a Yeovil 17 miejsce z bilansem 10-9-15. Obie drużyny oczywiście mają ujemne bilanse bramkowe, ponieważ najczęściej przegrywają, ale wszystkie te bilanse są tak wyrównane, że szansa na remis jest spora, szczególnie że kursy na Yeovil spadają, a więc to oni mogą być cichym faworytem tego spotkania. Ale też patrząc głębiej w statystyki - Yeovil tylko 3 zwycięstwa na wyjazdach, Oldham znośny bilans u siebie 7 zwycięstw w 17 spotkaniach. Tyle, że też goście chyba w lepszej dyspozycji, ponieważ ostatni remis zanotowali drugiego stycznia, a od 14 stycznia rozgrywając 9 meczów wygrali aż 6. Ciekawie wygląda ten terminarz, ponieważ to jest tak: wygrana, przegrana, wygrana przegrana. W każdym z tych meczów zdobywali bramkę, więc o czymś to świadczy, w sensie pozytywnym. Oldham za to od 14 lutego rozegrał 6 spotkań i 3 wygrał, jeden zremisował i 2 przegrał. Tylko w jednym meczu nie strzelili bramki. Ciekawa jest też statystyka meczów bezpośrednich, bo Oldham nie wygrał od 4 lat z Yeovil, które wygrywało dwa razy i TYLKO u siebie, plus 4 remisy, w tym 3 razy 0:0.
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: BC Kalev/Cramo - Rudupis Prienai
Data: 10-03-12 17:00
Typ: 2
Kurs: 2.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 dojdzie do spotkania w lidze bałtyckiej pomiędzy takimi zespołami jak BC Kalev/Cramo i Rudupis Prienai. Faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy, jednak ja tutaj widzę sporą szansę na niespodziankę i postawię po bardzo ciekawym kursie na Rudupis Prienai. Jest to jedna z lepszych drużyn z nad Morza, lecz oczywiście nie jest naszpikowana jakimiś gwiazdami, jednak jak na tą ligę to wystarcza, wystarczy także na Kalev. W soim ostatnim meczu drużyna Rudupis Prienai pokonała na wyjeździe Tartu Rock 97:83, a w okresie miesiąca przegrali tylko raz - na wyjeździe z litewskim Szawle 80:71. Pokonali chociażby rosyjski zespół Triumph Lyubertsy we własnej hali 112:107 po dogrywce. Są w dobrej formie i powinni spokojnie odnieść dzisiaj zwycięstwo nad zespołem, który nie należy do jakichś lepszych w lidze. W swoich ostatnich dwóch meczach w lidze bałtyckiej kalev/cramo doznało 2 porażek. 83:60 na wyjeździe z Triumph Lyubertsy oraz 89:78 z Baltai. Jak dla mnie pewny typ, o ile mecz nie potoczy się dziwnym scenariuszem ;)
⛔ 100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Svetkavista Targovishte - Litex Lovech
Typ: Litex (-2)
kurs:1,65
Bukacher: bet365
Po wczorajszych udanych typach w 1 lidze Bułgarskiej znalazłem kolejne wartościow spotkanie na dzisiaj, pomiędzy Svetkavista Targovishte a Litex Lovech. Zespół gospodarzy zajmuje ostatnią pozycję w tabeli mając na swoim koncie po 16 kolejkach 2 remisy, 14 porażek i żadnego zwycięstwa. Aktualnie pewniak do spadku. Ich bilans meczy u siebie to 0-0-7. Do tej pory strzelili, zaledwie 3 bramki tracąc 36. Jeśli chodzi o Litex, jest to jeden z kandydatów do mistrzostwa. Obecnie zajmują 5 lokatę z utratą 8 pkt do lidera. Bilans Litexu to 9-4-3. W poprzednich 2 meczach pewnie pokonali dwóch sąsiadów dzisiejszego rywala z dołu tabeli. Podsumowując jest to spotkanie pomiędzy pretendentem na mistrza kraju, który musi łapać punkty w każdym spotkaniu, a mecz z nie radzącym sobie kompletnie beniaminkiem jest ku temu najlepszą okazją. Stawiam na pewne zwycięstwo Litexu 0-2 lub wyżej.
✅ 65
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Betis-Real Madryt
Typ:Real -2
Kurs:4,70
Bukmacher: Betsafe
Analiza:Typ bardzo ryzykowny ale myślę, że po takim kursie warto spróbować.
Pierwszy raz od dłuższego czasu widzimy, że kurs na czysty win Realu wynosi ponad 1,4.Być może jest to spowodowane tym, że w następnych dniach Real czeka niełatwy pojedynek w Champions League, po remisie w Moskwie 1:1 Real musi dobrze wypaść na Santiago i awansować dalej.Czy jest jednak na tyle skoncentrowany na LM żeby nie przywiązywać większej wagi do spotkań ligowych? Wydaje mi się, że nie.Tydzień temu postawiłem w TD na zwycięstwo Realu i over 3,5.Swój typ poparłem słowami Jose Mourinho dotyczącymi traceniem goli przez Real.Mou wyliczył pięć przyczyn, przez które Real traci bramki.Przyniosło to skutek zadowalający, gdyż od tamtego czasu Real zachowywał czyste konto.Jeśli dzisiaj będzie podobnie to większe szanse na powodzenie ma mój dzisiejszy typ.Pod znakiem zapytania stoi dzisiejszy występ Benzemy.Myślę jednak, że mimo tego ubytku w składzie Real będzie w stanie strzelić co najmniej trzy gole.Przecież CR musi coś ustrzelić.
Nie wydaje mi się żeby Betis stawił większy opór hegemonii Realu.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Palermo - Roma
Typ: Palermo strzeli powyżej 2.5 goli
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: O 20:45 na Sycylii, rozegra się spotkanie pomiędzy Palermo, które będzie podejmować drużynę &quot;Rzymian&quot;. Palermo to zdecydowanie ekipa własnego boiska, na 13 spotkań zwyciężyli 10 razy i tylko 3 razy schodzili z boiska pokonani. Nie tak dawno bo 19 lutego 2012 roku, na Sycylię przyjechała inna drużyna z Rzymu - Lazio, które miało walczyć jak równy z równym, a nawet było faworytem potyczki Palermo - Lazio, wynik? 5:1 dla gospodarzy.
Tym razem inna ekipa z Rzymu będzie musiała stawić czoła, pewnym na własnym boisku gospodarzom, ale nie będzie to proste bowiem w Romie zabraknie Burdisso, Pjanic, Juan, Totti, Osvaldo, Cassetti, Stekelenburg. Najbardziej bolesnym ciosem dla &quot;Rzymian&quot; jest brak pierwszego bramkarza Stekelenburga, który w &quot;Derbach Rzymu&quot; otrzymał czerwoną kartkę już w 9 minucie. Sięgajac niedaleko w przeszłość w ostatnich trzech spotkaniach kiedy gospodarzem było Palermo, Roma traciła po 3 bramki. Warto dodać, że &quot;Rosanero&quot; zagrają bez Bacinovic, Silvestre, Migliaccio.
Mam nadzieję, że Palermo dziś będzie chciało w końcu wygrać i zadośćuczynić swoim kibicom ostatnie dwie wysokie porażki z Milanem 0:4 i Siena 1:4. Miccoli i spółka powinni dziś wysoko wygrać.
⛔ 100
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Betis Sevilla - Real Madryt
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22:00 odbedzie sie spotkanie pomiedzy 12. druzyna Primera Division, a jej liderem Realem Madryt. Betis jest ligowym sredniakiem, ktory nie pokazuje swoja gra ambicji na cos wiecej. Real, klasowa druzyna na gazie, ktora wygrywa w lidze wszystko ostatnimi czasy. Po wygranej Barcy w LM 7-1 nad Bayerem chłopaki z Realu beda chcieli pokazac ze oni tez potrafia grac w pilke i nastrzelaja Betisowi duuzo bramek, dla odwazniejszych graczy polecam handicap 0:2 (kurs 3.80) ja tak odwazny nie jestem kurs 2.15 to naprawde rewelka

Wyniki 3 ostatnich spotkan:
Real Madrid - Betis 4 : 1
Real Madrid - Betis 6 : 1
Betis - Real Madrid 1 : 2
⛔ 100
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Tennis, ITF Tour - Irapuato
Timea Babos - Yaroslava Shvedova
Timea Babos
1.75

William Hill
Timea Babos jest hot. Węgierka w rankingu Race to the WTA Championships znajduje się na 18 pozycji. 27 lutego wygrała swój pierwszy turniej cyklu WTA w Monterrey i awansowała na najwyższą w karierze 69 pozycję rankingu singlistek. Timea ma bardzo dobre warunki do gry, jest mocna fizycznie i psychicznie. Jej styl to aggressive baseliner. Węgierka jest bardzo regularna, jej piłki są mocne i głębokie, potrafi także zagrać winnera, ale nie strzela bezmyślnie.
Yaroslava Shvedova to była 29 rakieta rankingu singlistek WTA. Kazaszka zmaga się od dłuższego czasu z różnego rodzaju kontuzjami, więc szuka formy na turniejach gdzie obciążenia fizyczne są mniejsze. Jej atutem jest serwis, który przynosi jej bezpośrednio lub pośrednio bardzo dużo punktów. Poza tym Slava nie porusza się dobrze po korcie i robi dużo prostych błędów.
Wydaje mi się. że Babos jest tenisistką nie do przejścia przez Shvedovą. Kazaszka ma przewagę jedynie w elemencie serwisu. Podanie Węgierki nie jest tak zróżnicowane jak jej rywalki, ale Timea dobrze radzi sobie po wprowadzeniu piłki do gry. Tenisistki grały ze sobą w tym roku w Bogocie i Babos wygrała 64 64.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Palermo - Roma
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 5,5
Bukmacher: Betclic
Analiza: Palermo musi być podrażnione po blamażu u siebie z Milanem. Ten zespół potrafi grać dużo lepiej, co z pewnością dzisiaj udowodni. Po zawieszeniu do drużyny wraca balzaretti. Moim zdaniem najlepszy lewy obrońca we Włoszech. Szybki, z charakterem, silny i z niezłą wrzutką. Uosobienie ducha Palermo. Bez tego gracza, ofensywa gospodarzy sporo traci. że już nie wspomnę o defensywie, w końcu to obrońca.
Roma dysponuje mocną kadrą na ten mecz, ale kadrą, która zupełnie mnie nie przekonuje. Ponadto styl jaki próbuje im narzucić ich trener, również srednio pasuje do Włoch. Tutaj klepanie piły i piękna gra, bez odpowiednie asekuracji, uwagi i sprawności fizycznej źle się kończy. Zdeterminowane Palermo powinno to wykorzystać. Tym bardziej, że u siebie są zwykle bardzo silni. Dwójkę defensorów Romy Heinze i Kjaera czekają bardzo trudne zawody. Czy podołają? Według mnie są duże szanse, że nie.
⛔ 100
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Sunderland-Liverpool
Liverpool
2.oo
Expekt
Sunderland wygrał tylko 2 z ostatnich 21 spotkań rozegranych pomiędzy Czarnymi Kotami a LFC w ramach EPL. Do tego Liverpool wygrał aż 4 z 5 ostatnich spotkań na Stadium of Light. Do tego Martin O&#39;Neil nie ma dobrych wspomnien z gier przeciwko ekipie z Anfield, bowiem w ciągu ostatnich 8 lat wygrał tylko jedno spotkanie z graczami odwiecznego rywala United.
Liverpool zaledwie raz przegral z Sunderlandem tylko raz od roku 2002. Do składu The Reds ma wrócić Gerrard i Johnson. Nie zagrają na pewno Agger i Lucas. Sunderland bez Westwooda, Bramble, Krygiakosa, Browna oraz pauzujących za czerwone kartki Seseegnon i Catermola.
Liverpool ma wyjazdach albo wygrywa albo przegrywa, zaledwie raz zremisował moim zdaniem muszą dziś wygrać. Fakt, na LM marne szansę bo do AFC aż 10 punktow straty ale to jest wielki klub i będą walczyć. Defensywę mają dość stabliną, popierając to faktem,że Liverpoolowi leży Sunderland to skłaniam się dziś ku gościom.
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primiera Division
Spotkanie: Malaga - Levante (handicap 0-1)
Typ: Malaga
Kurs:
2.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
W dniu dzisiejszym dojdzie do ciekawego spotkania w hiszpańskiej
Primiera Division Malaga podejmować będzie Levante. Jest to bardzo ważny mecz, ponieważ ten kto zwycięży zbliży się do 4 miejsca w lidze, które gwarantuje przepustkę do eliminacji Ligi Mistrzów. Malaga zajmuje 6 miejsce z 37 punktami, natomiast Levante ma 1 punkt więcej i jest na 4 miejscu. Są to zespoły, które grają w kratkę. W ostatnich 2 meczach oba odniosły zwycięstwa. Malaga gra bardo dobrze u siebie z bilansem 8-2-2, natomiast Levante na wyjazdach też nieźle się prezentuje i posiada bilans 4-2-6. W tym spotkaniu stawiam na pewną wygraną Malagi przynajmniej 2 bramkami. Malaga to solidna ekipa z bardzo dobrym budżetem i piłkarzami, którzy powinni ograć rewelację rozgrywek, która już pomału łapie zadyszkę i odpuszcza loty. Malaga jeśli zwycięży ma szansa na awans na 4 miejsce w lidze i zapewne będzie wszystko robić żeby osiągnąć korzystny wynik, a wydaje mi się że nie będzie kalkulować tylko grać do przodu piłką i powinna zwyciężyć przynajmniej 2 bramkami.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Extraliga - Playoff, Słowacja
Spotkanie: HC Slovan Bratislava - MsHK Zilina
Typ: under 5,5
Kurs: 1.833
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Drugi mecz pierwszej rundy playoff w lidze słowackiej. Wczoraj gospodarze wygrali 3:2, ale z przebiegu meczu tylko w 2 tercji mieli wyraźną przewagę. Co więcej Zilina prowadziła 1:0 i w 3 tercji miała swoje szanse ale w 51 minucie M. Bartánus podwyższył na 3:1 i było po meczu. W tym spotkaniu stawiam na under bramkowy. Głównie za sprawą znakomitego bramkarza gości. Laco wczoraj sporo pracy, bo Slovan strzelał aż 45 razy na jego bramkę, ale widać, że potwierdził swoją klasę. W sezonie 92,6% obronionych strzałów. Bramkarz gospodarzy Karhunen też zna swój fach, co prawda wczoraj przy 20 strzałach puścił 2 gole, ale patrząc na wyniki obu zespołów w tym sezonie stawiam na niski wynik bramkowy.
09/03/2012Extraliga Slovan Bratislava - MSHK Zilina 3:2
14/02/2012Extraliga MSHK Zilina - Slovan Bratislava 0:4
13/01/2012Extraliga Slovan Bratislava - MSHK Zilina 7:0
09/12/2011Extraliga MSHK Zilina - Slovan Bratislava 2:3 AP
15/11/2011Extraliga MSHK Zilina - Slovan Bratislava 1:5
14/10/2011Extraliga Slovan Bratislava - MSHK Zilina 2:4
18/09/2011Extraliga Slovan Bratislava - MSHK Zilina 2:0
Należy także zwrócić uwagę na to, że jest to faza playoff, każdy mecz jest ważny, a więc należy uważać na zabezpieczenie swojej bramki oraz na grę defensywną. Zilina w sezonie zasadniczym była jednym z bardziej underowych teamów w lidze, aż 31 underów.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells 20-00 10.03.2012
Arvidsson - Niculescu
typ; 2-0
4.00
Betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w indian wells, Szwedka Sofia Arvidsson zagra z Rumunka Monika Niculescu. Obie jak do tej pory graly ze soba raz, wtedy gora byla Szwedka. Dzis oczekuje podobnego scenariusza tego meczu. Dlaczego bukmacherzy az tak faworyzuja Rumunke? Nie mam zielonego pojecia. Rumunka przeciez najlepiej radzi sobie na kortach ceglanych. Osiagnela w tym sezonie kilka niezlych rezultatow, III runde Australian Open, czy cwiercfinal w Doha. Rumunka jednak w ostatnim swoim turnieju zaprezentowala sie zenujaco slabo i odpadla w I rundzie z Maria Kirilenko. Ogladalem tamto spotkanie, Rumunka w nim wygladala na zawodniczke raczej z cyklu ITFów niz WTA. Arvidsson natomiast w ostatnich tygodniach radzi sobie niezle. Wygrala turniej w Memphis, na podobnej nawierzchni kortu, tracac po drodze do zwyciestwa zaledwie jednego seta. W I rundzie, w dwoch setach ograla doswiadczona Greczynke - Danilidou. Doswiadczenie, ogranie jest dzis po stronie Szwedki. Biorac pod uwage ostatnie spotkania rozgrywane przez obie tenisistki rowniez wskazywalbym dzis na Arvidsson i tak tez typuje.
✅ 300
 
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : OFI Kreta - Panionios
Typ : 1 handicap 0:1
Kurs : 3.50
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Dziś w Grecji zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy OFI i Panioniosem . Mój typ na te spotkanie to wygrana gospodarzy przynajmniej 2 bramkami . Przedstawię jak radzą sobie w lidze obie ekipy . OFI Kreta w tabeli zajmuje 8 lokatę i ma dodatni bilans bramkowy 23:21 a punktów zdobyli 33 . W spotkaniach na własnym terenie prezentują się następująco 5 zwycięstw , 2 remisy i 4 porażki . Co do drużyny gości zdobyli jak dotąd punktów 23 a ich bilans bramkowy to 18:24 , miejsce w ligowej tabeli zajmują 12 , a w meczach wyjazdowych prezentują się następująco 2 zwycięstwa 3 remisy i 6 porażek . Poniżej podam po 5 ostatnich spotkań rozegranych w rozgrywkach ligowych .
5 ostatnich meczów rozegranych przez OFI Kreta :
OFI Kreta vs. Olympiakos 0:2
AEK vs. OFI Kreta 1:1
OFI Kreta vs. Panserraikos 3:0
OFI Kreta vs. PAOK 0:2
Ergotelis vs. OFI Kreta 0:1
5 ostatnich meczy rozegranych przez Panionios :
Panionios vs. Atromitos 1:2
Olympiakos vs. Panionios 2:0
Panionios vs. PAS Giannina 0:0
AEK vs. Panionios 1:0
Panionios vs. Kerkyra 2:0
⛔ 100
 
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Indian Wells
Spotkanie: F.Schiavone-L.Tsurenko
Typ: 2
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już trzeci raz w tym tygodniu stawiam na Tsurenko i dziewczyna mnie nie zawodzi;) Dziewczyna jest na fali wznoszącej. Łatwo przebrnęła przez eliminacje i pokonała wyżej notowaną Shahar Peer w 1 rundzie. Schiavone gra w tym roku bardzo słabo. Przegrywała w szybkich meczach w pierwszych rundach z Hantuchovą, Wickmayer czy Ivanović. Uległa także znacznie niżej notowanej Oprandi w Australian Open. Natomiast w pucharze konfederacji uległa swojej dzisiejszej rywalce 1-6 2-6. Moim zdaniem będąca w dobrej dyspozycji Ukrainka nie powinna mieć dzisiaj problemów ze starszą Włoszką.

⛔ 100
 
A 0

alex07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa, godzina: 18:00
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
TYP HT/FT X/2
KURS 6.25
BUK UNIBET

Bukmacher oferuje bardzo dobry kurs w tym spotkaniu na HT/FT.Moim zdaniem bardzo wiele wskazuje na to że to goście wywiozą pulę 3pkt po wyrównanej grze do przerwy.Po 20. kolejkach Zagłębie plasuje się w dolnej części tabeli tylko siedemnaście punktów 14 miejsce. Znacznie w lepszej sytuacji są piłkarze z Chorzowa, którzy są obecnie trzecią drużyną w rozgrywkach T-Mobile ekstraklasy, mając tylko trzy punkty straty do lidera.Waldek zapowiedział na jednym z portali sportowych że Mistrzostwo kraju jest w zasięgu ich możliwości!!!ja również jestem tego przekonania iż jeszcze nic straconego patrząc na postawę mojej ulubionej drużyny.Jeśli chodzi o 5 ostatnich bezpośrednich potyczek tych drużyn to dwukrotnie wygrali Niebiescy, padło tyle samo remisów, a tylko raz zwyciężyło Zagłębie. W tym sezonie niebiescy wygrali na Cichej 2:1.Po długiej rehabilitacji w składzie ma pojawić się także Andrzej Niedzielan,po wygranym meczu z Lechem na pewno nie zobaczymy na murawie pauzującego Gabora który otrzymał czerwoną kartkę,tak po za tym cały skład jest w pełni sił i gotowy na trudną przeprawę w Lubinie.Zagłebie na własnym terenie bardzo słabo się spisuje w tym sezonie przed własną publicznością wygrało tylko trzykrotnie,tak więc żadnej rewelacji też nie ma.Dlatego wszystko wskazuje na to że Ruch dziś po raz kolejny sięgnie po zwycięstwo.Niebiescy będą w Lubinie wspierani bardzo liczną grupą kibiców cała pula biletów została wyprzedana 1000
⛔ 100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna, bundesliga
spotkanie: Augsburg- Dortmund
typ: Dortmund -2 AH
kurs: 3.20
buk: bet365
analiza:
Zapowiada się ciekawy mecz. Rozpędzona po drugi tytuł z rzędu Borussia przyjeżdża na teren beniamnika. Warto dodać ze w pierwszej rundzie roznieśli ich gładko na swoim boisku. Tutaj dzisiaj powinno być bardzo podobnie. Można powiedziec że to swoiste spotkanie Dawida z Goliatem ale tym razem to goliat zniszczy Dawida. Borussia zagra dzisiaj w najsilniejszym składzie, oprócz rzecz jasna Goetze. ALe ta kontuzja nie interesuje już nawet kibiców BVB, otóż dlaczego ? bo fenomenalną formą popisuje się Błaszczykowski. Ostatnio strzelił bramkę kolejki a we wszystkich spotkaniach asystuje bądź strzela. Na szpicy zagra Lewy, który dzisiaj powinien się przełamać. bo kjak wszyscy wiemy o wiele lepiej lewy gra przeciwko słabiakom jak mocarzom ligi. idziemy dalej... Kagawa ... wrócił do formy sprzed kontuzji która utrudniła mu rozwój kariery przez kilka miesięcy. Dobrze wreszcie zaczyna funkcjonować duet Kehl-Bender. ostatni wynik to 4-0 dla BVb , dzisiaj będzie podobnie ? myślę że tak. Oprócz tego można pograć że Lewandowski bądź kagawa zdobędą bramki. bo to też ciekawie opłacane, a trzeba próbować zarobić póki jest okazja. powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom