>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 1.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Basel - Liverpool
Typ: Kto zdobędzie wiecej rożnych? Liverpool
Kurs:1.80
Godz: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nowy miesiąc, nowa tabela, nowe wyniki. Ten miesiąc zaczynamy od ligi mistrzów , wczoraj typ z tej ligi wszedl i o podobnym znaczeniu bo też chodziło o rzuty rożne. Nie ma co porównywać ligi szwajcarskiej do Premier League przecież to dwa rożne poziomy. Liverpool uwielbia rzuty rożne średnio zdobywa ich około siedmiu na mecz. Baselowi w meczu z Realem udało się zdobyć tylko dwa rzuty rożne. Teren w Szwajcarii należy do trudnych i możliwe że Baselowi uda się zdobyć bramke a w tedy Liverpool z pewnością ruszy a oglądająć ich mecze można zauważyć że bramka dla rywali daje im niesamowitej energii w grze. Po stracie Suareza Liverpool nie zdobywa już tylu cornerów co kiedyś lecz w ostatnich meczach i tak zdobywają i sporo np w meczy z Evertonem osiem rzutów rożnych, z West ham pięc . THe reds grają przeciętne i wiele sie od nich wymaga w lidze radzą sobie jak do tej pory słabo ale uważam żę to najwyższy moment na ich przebudzenie a posiadają wysokich zawodników co sprzyja wrzutkom na pole karne rywala
⛔ 100
 
G 965

gugu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Leeds United - Reading
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Na dziś wynalazłem taki typ z niezłym value według mnie. 2.90 na zwycięstwo gospodarzy w meczu z Reading, dwóch zespołów będących blisko siebie w tabeli (przed tą kolejką dzielił ich zaledwie punkt).
Leeds ostatnio w niezłej formie, rozpędzają się i grają coraz lepiej z drobnymi przestojami, w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy, a co jest podstawą mają dobry bilans u siebie, gdzie na 4 mecze wygrali 3 razy z bilansem bramkowym 5:2. Po ostatniej porażce będą chcieli pokazać, że była jedynie przypadkiem. Odwrotnie natomiast Reading, które na wyjeździe wygrało zaledwie raz i z bilansem bramkowym 3:7 nie zachwycają na delegacji.
W h2h Leeds ostatnio wygrało prawie 10 lat temu i uważam, że dziś jest doskonała okazja, aby to przełamać, zwycięstwo pozwoli przeskoczyć w tabeli rywali i wskoczyć do pierwszej dziesiątki.
⛔ 100
 
meczyki1993 2

meczyki1993

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM&#39;
Godzina: 20.45
Spotkanie: Arsenal-Galatasaray
Typ: Over 9.5 rożnych
kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Liczę na sporo rożnych tak jak w ostatnim meczu Arsenalu gdzie padło 20 rożnych i podobny przebieg spotkania.Średnia Arsenalu w tym sezonie to 5.6 rożnych na mecz, a Galatarasay 5.5. Jak w spotkaniu będzie się utrzymywał remis lub prowadzenie gości to jestem spokojny o pokrycie overu.
Słaba analiza nr 1
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Sacramento
Godzina: 23:00
Spotkanie: McGee J. - Smyczek T.
Typ: over 21,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na koniec dnia taki niezły kurs na over. Oboje wyglądają na tym turnieju bardzo dobrze. McGee bardzo łatwo 2-0 z Gineprim, Smyczek natomiast 6:1, 6:2 z Thomsponem. Linia nienajwyższa, a wątpię, żeby któryś z panów zdominował to spotkanie. Ostatni ich mecz również na twardych kortach wygrał Smyczek 7-6(9), 7-5. Tutaj wynik w granicach 7-5, 6-4 wystarcza do pokrycia, a myślę, że możliwe spotkanie 3-setowe.

⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Sacramento challenger 2014 (USA)
Godzina: 23:30
Spotkanie: McGee James-Smyczek Tim
Typ: 0:2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Od dzisiaj czyli 01.10.2014 roku zmieniłem technikę stawiania oraz wyszukiwania betów/meczów i mam nadzieję,że z czasem to wyjdzie ponieważ robiłem to przez długi czas na sucho i było jak najbardziej na plus..oby przełożyło się to w rzeczywistości!!! ;)
Na korcie spotkają się rówieśnicy ponieważ panowie są z rocznika 1987, lecz ścieżka ich kariery toczy się zupełnie inaczej. James jest w chwili obecnej na 200 miejscu ATP,a jego najlepszym osiągnięciem było 188,a Tima 73 i teraz jest na 99 pozycji. Amerykanin w tamtym roku wygrał ten turniej także ma dodatkową motywację aby obronić sporo punktów. Tak jak wspomniałem ich kariera ułożyła się inaczej. Smyczek ma na swoim koncie 3 tytuły challengerowskie oraz kilka finałów ,a Irlandczyk nie ma żadnego takiego tytułu i nawet nie zaliczył żadnego finału. Co osiągnął słabszy z zawodników w tym roku? Niech będzie,że zalczył dwa razy półfinały challengerów. Smyczek natomiast w ostatnim czasie błyszczy formą ponieważ na dniach zaliczył finał w Napie gdzie uległ &quot;jedynce&quot; Querreyowi 6:3, 6:1. Ogólnie brzydzę się stawianiem na te wszystkie &quot;Smyczki, Johsony, Youngi, Khlany czy inne Russele&quot; Amerykańskie ale w tym przypadku, Tim bije o klasę rywala pod wszystkimi umiejętnościami poza serwisem. Jeśli według mojej opinii Amerykanin ma wiele braków,to McGee ma ich trzy razy więcej. Panowie grali ze sobą w tym roku gdzie po walce względnej wygrał Tim 7:6, 7:5....zakładając,że teraz jest w lepszej formie niż był wtedy ponieważ faktycznie tak jest to powinien się uporać z przeciwnikiem również 2:0. James pokonał tutaj w I rundzie pół emeryta Ginepriego który ostatnio przegrywa co się da także taki wynik nie jest dla mnie szokiem. Smyczek pokonał natomiast młodocianego Tomphsona 6:1, 6:2. Forma u reprezentanta USA jest i mam nadzieję,że nie spartaczy tego w tym meczu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom