>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Basel - Liverpool
Typ: Kto zdobędzie wiecej rożnych? Liverpool
Kurs:1.80
Godz: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nowy miesiąc, nowa tabela, nowe wyniki. Ten miesiąc zaczynamy od ligi mistrzów , wczoraj typ z tej ligi wszedl i o podobnym znaczeniu bo też chodziło o rzuty rożne. Nie ma co porównywać ligi szwajcarskiej do Premier League przecież to dwa rożne poziomy. Liverpool uwielbia rzuty rożne średnio zdobywa ich około siedmiu na mecz. Baselowi w meczu z Realem udało się zdobyć tylko dwa rzuty rożne. Teren w Szwajcarii należy do trudnych i możliwe że Baselowi uda się zdobyć bramke a w tedy Liverpool z pewnością ruszy a oglądająć ich mecze można zauważyć że bramka dla rywali daje im niesamowitej energii w grze. Po stracie Suareza Liverpool nie zdobywa już tylu cornerów co kiedyś lecz w ostatnich meczach i tak zdobywają i sporo np w meczy z Evertonem osiem rzutów rożnych, z West ham pięc . THe reds grają przeciętne i wiele sie od nich wymaga w lidze radzą sobie jak do tej pory słabo ale uważam żę to najwyższy moment na ich przebudzenie a posiadają wysokich zawodników co sprzyja wrzutkom na pole karne rywala
⛔ 100
 
G 965

gugu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Leeds United - Reading
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Na dziś wynalazłem taki typ z niezłym value według mnie. 2.90 na zwycięstwo gospodarzy w meczu z Reading, dwóch zespołów będących blisko siebie w tabeli (przed tą kolejką dzielił ich zaledwie punkt).
Leeds ostatnio w niezłej formie, rozpędzają się i grają coraz lepiej z drobnymi przestojami, w ostatnich 5 meczach wygrali 3 razy, a co jest podstawą mają dobry bilans u siebie, gdzie na 4 mecze wygrali 3 razy z bilansem bramkowym 5:2. Po ostatniej porażce będą chcieli pokazać, że była jedynie przypadkiem. Odwrotnie natomiast Reading, które na wyjeździe wygrało zaledwie raz i z bilansem bramkowym 3:7 nie zachwycają na delegacji.
W h2h Leeds ostatnio wygrało prawie 10 lat temu i uważam, że dziś jest doskonała okazja, aby to przełamać, zwycięstwo pozwoli przeskoczyć w tabeli rywali i wskoczyć do pierwszej dziesiątki.
⛔ 100
 
meczyki1993 2

meczyki1993

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM&#39;
Godzina: 20.45
Spotkanie: Arsenal-Galatasaray
Typ: Over 9.5 rożnych
kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Liczę na sporo rożnych tak jak w ostatnim meczu Arsenalu gdzie padło 20 rożnych i podobny przebieg spotkania.Średnia Arsenalu w tym sezonie to 5.6 rożnych na mecz, a Galatarasay 5.5. Jak w spotkaniu będzie się utrzymywał remis lub prowadzenie gości to jestem spokojny o pokrycie overu.
Słaba analiza nr 1
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Sacramento
Godzina: 23:00
Spotkanie: McGee J. - Smyczek T.
Typ: over 21,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na koniec dnia taki niezły kurs na over. Oboje wyglądają na tym turnieju bardzo dobrze. McGee bardzo łatwo 2-0 z Gineprim, Smyczek natomiast 6:1, 6:2 z Thomsponem. Linia nienajwyższa, a wątpię, żeby któryś z panów zdominował to spotkanie. Ostatni ich mecz również na twardych kortach wygrał Smyczek 7-6(9), 7-5. Tutaj wynik w granicach 7-5, 6-4 wystarcza do pokrycia, a myślę, że możliwe spotkanie 3-setowe.

⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Sacramento challenger 2014 (USA)
Godzina: 23:30
Spotkanie: McGee James-Smyczek Tim
Typ: 0:2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Od dzisiaj czyli 01.10.2014 roku zmieniłem technikę stawiania oraz wyszukiwania betów/meczów i mam nadzieję,że z czasem to wyjdzie ponieważ robiłem to przez długi czas na sucho i było jak najbardziej na plus..oby przełożyło się to w rzeczywistości!!! ;)
Na korcie spotkają się rówieśnicy ponieważ panowie są z rocznika 1987, lecz ścieżka ich kariery toczy się zupełnie inaczej. James jest w chwili obecnej na 200 miejscu ATP,a jego najlepszym osiągnięciem było 188,a Tima 73 i teraz jest na 99 pozycji. Amerykanin w tamtym roku wygrał ten turniej także ma dodatkową motywację aby obronić sporo punktów. Tak jak wspomniałem ich kariera ułożyła się inaczej. Smyczek ma na swoim koncie 3 tytuły challengerowskie oraz kilka finałów ,a Irlandczyk nie ma żadnego takiego tytułu i nawet nie zaliczył żadnego finału. Co osiągnął słabszy z zawodników w tym roku? Niech będzie,że zalczył dwa razy półfinały challengerów. Smyczek natomiast w ostatnim czasie błyszczy formą ponieważ na dniach zaliczył finał w Napie gdzie uległ &quot;jedynce&quot; Querreyowi 6:3, 6:1. Ogólnie brzydzę się stawianiem na te wszystkie &quot;Smyczki, Johsony, Youngi, Khlany czy inne Russele&quot; Amerykańskie ale w tym przypadku, Tim bije o klasę rywala pod wszystkimi umiejętnościami poza serwisem. Jeśli według mojej opinii Amerykanin ma wiele braków,to McGee ma ich trzy razy więcej. Panowie grali ze sobą w tym roku gdzie po walce względnej wygrał Tim 7:6, 7:5....zakładając,że teraz jest w lepszej formie niż był wtedy ponieważ faktycznie tak jest to powinien się uporać z przeciwnikiem również 2:0. James pokonał tutaj w I rundzie pół emeryta Ginepriego który ostatnio przegrywa co się da także taki wynik nie jest dla mnie szokiem. Smyczek pokonał natomiast młodocianego Tomphsona 6:1, 6:2. Forma u reprezentanta USA jest i mam nadzieję,że nie spartaczy tego w tym meczu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom