>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 09.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
patiiiii 0

patiiiii

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Austria BUndesliga
spotkanie: Austria Vienna - Wolfsberger
TYp: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365
Z dzisiejszych spotkań wybieram mecz piątej i siódmej drużyny austriackiej bundesligi. Austria pomimo nie najlepszej passy w ostatnich meczach jest drużyną klasową i zawsze jest w stanie srzelić bramkę grając u sebie. Parząc na drużynę gości, to graja ostatnio bardzo dobrze ( 3 mecze wyjazdowe 0 porażek w tym remis z liderem tabeli). Jeśli patrzeć na ostatnie spotkania bezpośrednie to Wolfsberger strzelał w nich gole w meczach z Austrią. Obstawiam więc tutaj gole po każdej ze stron.

kiepska analiza
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
9.11.13 / 20:45
Tenis, WTF
N. Djokovic - R. Gasquet
Typ: Gasquet +4 gemy (dwudrogowo)
Kurs: 3,75
Buk: Pinnacle
Krótko i konkretnie. Djoković awans do półfinału ma już zapewniony, pokonał po 2:1 i del Potra i Federera, łatwo nie było, no ale według mnie rywale dużo trudniejsi niż Ferrer, Berdych czy Wawrinka, z którymi grał Nadal. Awans jest, więc wypadałoby teraz oszczędzać siły przed decydującymi meczami. Scenariusze na ostatni występ grupowy przeciw Gasquetowi są dwa, albo Djoko zepnie się na maksa i będzie chciał odprawić Richarda w ekspresowym tempie, albo sam nie będzie przykładał zbytniej wagi do tego spotkania, potraktuje je bardziej treningowo grając na pół gwizdka i dając tym samym Francuzowi okazję do honorowego pożegnania się z Londynem. Richard stoczył heroiczny bój z del Potro gdzie miał naprawdę spore szanse na zwycięstwo, z Federerem już poszło gorzej, ale to nie znaczy, że przed Djokiem ma się położyć prosząc o najniższy wymiar kary. Gasquet i tak już jedzie do domu, nie ma nic do stracenia, więc może zagrać na luzie i kto wie czy z takim nastawieniem wynik nie będzie korzystniejszy niż wtedy gdy miał jeszcze szanse na awans. Ogólnie mecz ten jest meczem o pietruszkę dlatego liczę, że Djoko nieco odpuści oszczędzając siły a Richard zagra na maksa chcąc godnie pożegnać się z turniejem. Taki mix może sprawić, że końcowy wynik będzie nieco odbiegał od przewidywanej w normalnych okolicznościach gładkiej wygranej Serba. Mam tu cichą nadzieję na pojedynek trzysetowy lub przynajmniej na tyle zacięty aby powyższy handicap +4 gemów na korzyść Francuza wystarczył do pokrycia końcowego rezultatu.
⛔ 100
 
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie
: Borussia Moenchengladbach - 1.FC Nurnberg
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: STS
Analiza: M Gladbach obecnie zajmuje 4. lokatę w lidze i na własnym podwórku we wszystkich spotkaniach wygrywała. Dzisiaj również nie powinno być inaczej, bowiem przyjeżdza ostatnia drużyna w ligowej tabeli. 1. FC nie zdołało zdobyć kompletu punktów na wyjeździe, za to zanotowali aż sześć remisów i tylko jedną porażkę. Typ można zaliczyć do grona &quot;pewniaków&quot;.
⛔ 100
Bukmacher

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 184

ramos4

Użytkownik
Del Potro - Federer ::: Ilosc setow: 3 ::: 2.36 ::: ComeOn
Dzisiejsze spotkanie to pojedynek o awans do polfinalu londynskiego turnieju. Argentynczyk jest minimalnym faworytem bukmacherow, ktorzy podobnie jak ja twierdza, ze Del Potro ma ciut wieksze szanse na zwyciestwo. Nie wyobrazam sobie, zeby ktorys z zawodnikow ogral dzisiaj drugiego w dwoch setach. Spotkanie jest bardzo prestizowe, awans do polfinalu tego turnieju to spore osiagniecie, wielkie pieniadze no i oczywiscie szansa na zwyciestwo najmocniej obsadzonego turnieju sezonu. Dzisiaj spodziewam sie bardzo wyrownanego, ciezkiego, 3-setowego boju. W ostatnich pieciu spotkaniach pomiedzy tymi dwoma tenisistami zawsze o zwyciestwie jednego z nich decydowal trzeci set. Obydwaj gracze sa waleczni i wiedza, ze gra jest warta swieczki. Zapraszam wszystkich o 15.00~ przed telewizory do ogladania tego cudownego widowiska.
Powodzenia!
✅ 136
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga Niemcy
Mecz: Borussia Moenchengladbach - Nurnberg
Typ: Borussia Moenchengladbach (AH) -1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis Moenchengladbach podejmuje na wlasnym stadione Nurnbergie ktora jest na ostatnim miejscu w tabeli. Zespol z Nurnbergi nie wygrali jeszcze meczu, remisowali 7 razy i 4 razy przelykali gorycz porazki. Strzelili 11 bramek, drugie tyle bramkarz wyciagal z siatki - 22. Trzeba zaznaczyc ze Norymbergia w meczach wyjazdowych nie gra najgorzej, przegrali tylko jeden mecz a reszte zremisowali jednak Moenchengladbach wszyskie 5 meczy u siebie wygrali i to minimum 2 bramkami. Nawet Dortmund ulegl gdzie przegrali 0:2. W tych 5 meczach strzelili az 17 i zaledwie 3 stracili. Takze wszystko przemawia za tym ze gospodarze dzis wygraja i wg mnie minimum dwoma bramkami.
✅ 110
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie
:Wolfsburg vs. BvB
Typ:2 (handi -1.5 BvB)
Kurs: 2.70
Bukmacher : Betclic
Analiza: BvB po przegranej w Lidze Mistrzów jedzie do Wolfsburga. Obydwie drużyny wygrały swoje ostatnie 3 ligowe spotkania, mówi się że każda seria się kiedyś kończy więc ja myśle że dzis seria skończy się dla Wolfsburga. W poniedziałek kadra myślę że zawodnicy są nieco bardziej rozluźnieni co dla BvB powinno być pozytywem w moim mniemaniu. Jeśli BvB zagra na swoim normalnym poziomie to powinni spokojnie wygrać ten ja myśle że na pewno powinni wygrać jak wiemy walka o mistrzostwo toczy się cały czas BvB traci do Bayernu 1 pkt i takie mecze musi wygrywać żeby nie stracić dystansu. Wolfsburg gra fajną piłkę ale z takimi zespołami jak augsburg... dodam że Wolfsburg przegrał nawet z Braunschweig-iem i to u siebie więc jaki problem będzie aby BvB które jest w gazie strzeliło pare bramek. Lewy za pewne będzie chciał coś ukąsić bo w kadrze za pewne cięzko bedzie o bramki ????
Polecam i gramy ????
⛔ 100
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga Niemcy
Mecz: Real Madryt- Real Sociedad
Typ: over 5,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Williamhill
Analiza
W spotkaniach między tymi drużynami zazwyczaj pada dużo bramek. W ostatnich dwóch spotkaniach padło aż 13 bramek wtedy Real dwukrotnie wygrał 4-3 i 5-1. Real po przegranej z Barceloną wziął się za ostre strzelanie goli gromiąc Seville 7-3. Real potrafi strzelać dużo bramek ale także dużo ich tracić. W tym sezonie w lidze w 12 kolejkach zdobyli 30 bramek i stracili 16. Średnia na spotkanie z udziałem Realu Madryt wynosi 4 bramki. Goście z Sociedad także, pokazali w ostatniej kolejce w meczu z Osasuną żę również potrafią wysoko wygrywać. Liczę na świetny pojedynek między tymi zespołami i grad bramek. W swietnej formie znajduje się Griezzman, który ostatnio strzela jak na zawołanie, a do tego w ekipie gospodarzy coś dołoży napewno Ronaldo lub Bale.
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 6

korek_25

Użytkownik
Tenis, WTF
Del Potro - Federer
Typ: dw 2-1
Kurs: 4,33
Buk: bet365
Analiza:
Dziś o 15 w Londynie odbędzie się ostatnie spotkanie w fazie grupowej. Stawiam na Argentyńczyka. Ostatnie 5 spotkań mieczy tymi panami to zawsze pojedynki 3 setowe i myślę że i tym razem będzie 3 sety.. Oboje panowie wygrali 2-1 z Gasquetem i przegrali 1-2 z Djoko. Wygrany zagra z Nadalem w półfinale, przegrany odpadnie z turnieju.Uważam że Del Potro zrewanżuję się za ostatnią przegraną w Paryżu i dzisiaj odniesie zwycięztwo 2-1..
Kiepska analiza
 
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa, Polska
Mecz: Pias Gliwice vs Cracovia Kraków
Typ: X2
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przed nami mecz otwierający sobotnie spotkania ekstraklasy. O godzinie 15:30 Piast u siebie podejmie Cracovie. Jak wszyscy wiemy gospodarze w tym sezonie nie błyszczą. Odejście Robaka spowodowało gorszą jakość gry Gliwiczan. W tabeli między tymi zespołami jest zaledwie 5pkt różnicy jednak styl i jakość gry Cracovi w tym sezonie jest powalająca. Na wyjazdach są najlepszą drużyną naszej ekstraklasy, gdzie na łącznie zdobytych 23pkt w lidze aż 16 wywieźli z boisk gospodarzy. Na 8 meczy ich bilans prezentuje się następująco: 5 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. W dodatku Cracovia po porażce u siebie z Koroną będzie miała coś do udowodnienia dla siebie, trenera i kibiców. Moim zdaniem przegrana gości w tym meczu nie wchodzi w grę.

Redwitz // JEDEN TYP DZIENNIE !!!
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Tenis
Delpotro - Federer
Typ : Federer
Kurs : 2,10
Bukmacher : Unibet

Szybko bo mi się pomyliły godziny.
To niewątpliwie turniej Federera. Wygrywał tu 6 razy na 8 finałów.
Szybka nawierzchnia, publiczność i niesamowita atmosfera to wymarzone warunki dla Szwajcara. Ten mecz to być albo nie być dla jednego i drugiego, stawką jest awans do półfinału i na pewno polecą iskry.
Federer to siła spokoju, ekonomiczny tenis, który przez lata pozawala mu utrzymywać się na szczycie. Ostatnio geniusz odrobinę przygasł, ale Londyn to najlepsze miejsce na odbudowanie formy. Rok temu był finał, teraz zobaczymy.
Delpotro sporo sobie pobiegał w meczu z Djokovicem, na pewno da to o sobie znać dzisiaj. Federer będzie się starał przyspieszać grę i uderzać płasko, a przy tym wzroście Argentyńczyk będzie miał kłopoty z dokładną defensywą.
Technika, spokój, doświadczenie, Roger WIN.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League.
Mecz: Aston Villa – Cardiff.
Typ: 1.
Kurs: 2,00.
Bukmacher: bWin.

Analiza
Szukałem zespołu na przełamanie i wydaje mi się, że Aston Villa jest dobrym typem. Miejscowi ostatnio nie prezentują się dość dobrze. Seryjnie gubią punkty, a co gorsza nie grzeszą skutecznością. Od wygranej z MC minął już grubo miesiąc i od tej pory AV nie strzeliła nawet gola. Dlaczego miałoby to się dziś zmienić? Bo mimo ciągłych osłabieni miejscowych, kadrowo przewyższają Cardiff. Sam Christian Benteke jest w stanie wygrać im mecz, chociaż osobiście liczę dziś na Libora Kozaka. Ponadto goście przyjadą podbudowani jakże prestiżowym dla nich zwycięstwem w poprzedniej serii spotkań. Cardiff w pierwszych derbach Walii w Premier League odprawiło z kwitkiem Swansea (1:0) i jeszcze długo będą cieszyli się z tego triumfu, który zapewne jest dla nich cenniejszy niż pokonanie… Aston Villa.
Więc krótko: połączenie złaknionych zwycięstwa miejscowych z rozemocjonowanymi przyjezdnymi daje mi &quot;jedynkę&quot;. :gool:
✅100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Celta - Rayo
Rayo
3,80
Bet365

W ostatnim starciu spróbuję chłopaków z Rayo. Pozycja w tabeli nie jest adekwatna do tego co grają. Mówił o tym nawet sam Enrique i tu nawet nie chodzi o kwestię poprawności politycznej i cukierkowego pieprzenia. Ktoś kto oglądał mecz Rayo z Realem ten wie, że Vallecano powinno ten mecz przynajmniej zremisować. Brak czerwonej kartki, kilka kontrowersyjnych sytuacji wystarczyło. Mieli kilka ciekawych akcji i patrząc na kursy z Celtą to moim zdaniem warto zainwestować w dwójkę. Remisu nie biorę pod uwagę co wielokrotnie w starciach Rayo podkreślałem. Ktoś sobie pomyśli - Malaga wygrała z Rayo 5:0, Celta wygrała z Malagą 5:0 to Celta wygra z Rayo również. Niestety tak to nie działa.
Celta wygrała ostatnio w Sewilli, ale ten mecz to była jedna wielka kpina. Jeden z gorszych meczów jakie oglądałem w La Liga w ostatnim czasie. Jeśli były sytuacje to przestrzeliwane 10 metrów obok bramki. Strzelanie po autach, masa strat - na to się nie dało patrzeć. Celcie zdecydowanie brakuje stabilności. Początek mieli mocno poprawny, nawet dobry, a teraz to wygląda jak gra w marynarza.
Wygra ten co wygra walkę w środku pola. Celta z kontry niespecjalnie lubi grać. Wolą mieć piłkę, ale Rayo raczej wygra tą walkę. Czy u siebie czy na wyjeździe, oni zawsze grają tak samo. Dodatkowo w defensywie Celty zabraknie na chwilę obecną dwóch podstawowych obrońców - Cabrala i Aurtenetxe, spora strata.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eredivisie
Spotkanie:
Heracles - Groningen
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclick
NA dziś wybrałem spotkanie pomiędzy zajmującą 13 pozycje drużyną Heraclesu a drużyną przyjezdnych która zajmuje obecnie 8 pozycję w lidze. W tym spotkaniu upatruję faworyta w drużynie przyjezdnych są w bardzo dobrej formie ostatnie 5 spotkań 2W 2R oraz 1P.Drużyna gospodarzy co prawda w ostatnich 5 spotkaniach spisuje się również nad zwyczaj dobrze notując 2W 1 R oraz 2P. Do postawienia na ekipę gości skłonił mnie fakt iz w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami zdecydowanie lepiej wypada drużyna gości zdołali wygrać 4 spotkania raz tylko ulegając. Widać więc że goście maja sposób na grę przeciwników. Kolejnym faktem przemawiającym za drużyną gości są osłabienia w drużynie gospodarzy.
Zielono-biali przyjadą do Almelo bez kontuzjowanego Davida Texeiry. Urugwajczyk wciąż leczy kontuzję tak więc zastąpi go od początku młodziutki Richairo Zivković (który o dziwo jest najlepszym strzelcem ekipy przyjezdnych). Poważniejsze problemy kadrowe ma opiekun drużyny gospodarzy. Kontuzje wykluczyły z występów obrońców Milano Koendersa i Mike&#39;a te Wierika. Aleksei Kangaskolkka wciąż stanowiący dużą niewiadomą także leczy uraz, a występ Dario Vujicevicia stoi pod dużym znakiem zapytania.Według powyższych faktów najpewniejsze wydaje się granie na ekipę gości a po takim kursie szkoda nie zaryzykować.
Pzodrawiam

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
liga holenderska- Eredivisie
Roda K-G.A.Eagels
typ 1/1
kurs 2,35
buk bwin
Roda w tym roku spisuje się poniżej oczekiwań i możliwości.Jednak na swoim boisku w tym sezonie przegrała tylko raz.Orły na wyjazdach sprawują się tragicznie,np z Bredą 0-5, Ajaksem 0-6 i są dostarczycielami punktów.Roda od 7 meczy nie przegrała ani u siebie ,ani na wyjeżdzie,a beniaminek na 11 rozegranych spotkań ma 28 straconych bramek.To o czymś świadczy.
Roda
mecze 4-5-3 bramki 21-24
Orły
mecze3-5-4 bramki 16-28
Jak widać z dotychczasowych dokonań obie drużyny mają dziurawą obronę,jednak Roda jest mocnym zespołem u siebie i spokojnie powinni wygrać ten mecz.Można tu jeszcze spodziewać się jakiegoś overa bramkowego/duża ilość straconych goli przez obie drużyny/
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk
Typ: Podbeskidzie DNB
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podbeskidzie zremisowało mecz z Wisłą Kraków, ale pokazało się z bardzo dobrej strony. Tego dnia świetnie spisywał się w bramce Białej Gwiazdy Michał Miśkiewicz. &quot;Górale&quot; mają problem ze strzelaniem goli, bo w tym sezonie zdobyli tylko dwa przed własną publicznością. To jednak wciąż zespół, który wygrał w pierwszej rundzie tylko jedno spotkanie i okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Sobotni mecz będzie bardzo ważny dla ekipy z Bielska-Białej, zagrają z Lechią, która przegrała ostatnie spotkanie u siebie ze Śląskiem i wypadła z czołowej ósemki, po dobrym początku sezonu, wpadli w lekki dołek, będą chcieli powalczyć dzisiaj o powrót do czuba tabeli, jednak to zadanie nie będzie takie proste, Podbeskidzie niby zamyka tabele, tylko z jednym zwycięstwem na koncie, ale w ostatnim meczu z Wisłą, zremisowanym 0;0 zagrali na prawdę efektowny futbol, powinni wygrać, ale zabrakło szczęścia i Biała Gwiazda miała w składzie znakomitego Miśkiewicza.
Obydwa zespoły nie będą mogły zagrać w tym meczu w pełnych składach, trener Ojrzyński w tym pojedynku nie będzie mógł skorzystać natomiast z kilku kluczowych graczy. takich jak Dariusz Łatka(pauza za kartki), Damiana Chmiela(uraz) oraz Marcina Iwańskiego. Trener gdańszczan w starciu z Podbeskidziem nie będzie mógł skorzystać z Japończyka Daisuke Matsui, który doznał urazu w meczu ze Śląskiem Wrocław. Do składu wraca za to przywrócony do zespoły Piotr Wiśniewski. Po tym co zobaczyłem w ostatnim spotkaniu Podbeskidzia, czyli widoczna poprawa gry, dobra gra ofensywna, jestem w stanie im zaufać, przy takiej grze są w stanie nawet pokonać Lechię, która jak wspomniałem wpadła w lekki dołek. Ostatnie 3 mecze na boisku Podbeskidzia to 3 remisy po 0:0, dzisiaj bramkę powinniśmy zobaczyć, i liczę na przełamanie Górali, a kurs jak najbardziej zachęcający!.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
spotkanie: Podbeskidzie B-B - Lechia Gdańsk
typ: Czerwona kartka (TAK)
kurs: 3.5
buk: Betsson
analiza:
Z początku miałem pomysł, by grać na zwycięstwo Podbeskidzia, ponieważ muszą szukać tych punktów przynajmniej u siebie. Na wyjazdach idzie im fatalnie. Siedem rozegranych meczów i zaledwie trzy punkty, żadnej wygranej. U siebie też nie mogą pochwalić się stadionem- twierdzą, dotychczas jedno zwycięstwo i siedem oczek po ośmiu spotkaniach. Nie odważę się właśnie dlatego, by postawić na gospodarzy. Ale typ na czerwoną kartkę wydaje się mieć szanse powodzenia. Trener Ojrzyński nakazuje grać blisko przeciwnika i podchodzić agresywnie do prób odebrania piłki, tzn. grać na pograniczu faulu. Myślę że ścisłe krycie szybkiego Buzały, czy Frankowskiego może doprowadzić do urwania się napastnika i akcją ratowniczą obrońcy Górali , co doprowadzi do czerwonej kartki. Jakby nie patrzył ostatnio Lechia radzi sobie niespecjalnie. Jak znam trenera Probierza to na pewno każe swoim podopiecznym grać o pełną pulę. Gdy podejdą wysoko, także ktoś może popełnić błąd indywidualny co poskutkuje czerwienią. Mecz dwóch drużyn szukających zwycięstwa, będzie duża zawziętość, nie wykluczone że sędzia sięgnie do kieszeni po kartkę tego koloru.
⛔ 100
 
Z 0

zajcyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredevisie
Spotkanie: Roda-Go Ahead
Typ: Roda-1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Sts
Analiza:
Roda w ostatnim czasie gra naprawdę bardzo dobrze i widocznie złapała wiatr w żagle po słabszym początku. Go Ahead gra fatalnie spotkania wyjazdowe i w ostatnich trzech meczach na boisku rywala straciła 12 bramek nie strzelając żadnej. Wydaje mi się, że Roda nie będzie miała większych problemów w zaaplikowaniu im kilku goli. Oba zespoły powinny wyjść w podstawowych jedenastkach.

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Ruch Chorzów
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.95
Buk: Unibet
Ja w tym spotkaniu zdecydowanie poszukam bramek. Dzisiaj w Poznaniu zapowiada się otwarte spotkanie. Lech po słabych meczach ( z Miedzią i z Górnikiem też) musi dzisiaj zaatakować.
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Potencjał Lech na pewno posiada, brakuje skuteczności i zimnej krwi. Zawodnicy Rumaka stwarzają sobie wiele okazji do strzelenia bramek i kwestią czasu jest kiedy zaczną je wykorzystywać.
Czarne chmury nad nimi się zbierają, więc dzisiaj zaatakują od początku spotkania. Nie wyobrażam sobie, aby dzisiaj znów mogli przejść obok meczu. Strach przed kibicami im nie pozwoli.To powinno nam otworzyc to spotkanie.
Ruch dzisiaj swoją szanse na strzelenie gola również dostanie, być może tych sytuacji będzie więcej niż parę. Jestem sobie w stanie wyobrazić defensywę Lecha popeniającą niewymuszone błędy Tak więc.....zapowiada się otwarte spotkanie w którym zobaczymy w mojej ocenie wiele sytuacji podbramkowych. Nie zaskoczy mnie w tym spotkaniu pokryty wyższy over niż 2.5. Ale ja tam zachłanny nie jestem i kurs 1.95 na over 2.5 biorę nie zastanawiając się. Polecam.
✅ 95
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia serie b
Spotkanie: Palmeiras - Joinville
Typ: x2
Kurs: 2,2
Bukmacher: expekt
Analiza:
Pozostało 5 kolejek do końca sezonu.
Palmeiras pewne awansu do serie A, ostatnio dwa remisy oraz porażka z również walczącą o awans Icasą. Na własnym terenie przegrali w tym sezonie tylko raz,w czerwcu, więc jest szansa na drugą zerową zdobycz punktową u siebie.
Joinville w tym sezonie gra jak zapis EKG. zdobywa punkty seriami, ale również seriami je traci. Teraz ich forma wygląda na zwyżkującą. 3 ostatnie zwycięstwa mogą wróżyć ich powrót do czołowej 4.
Już kiedyś o tym pisałem, że w ligach południowoamerykańskich nie zawsze wynik idzie w parze z kursem, więc tutaj liczę na niespodziankę, choć wedłig mnie nie taką dużą, bo Gości stać na podjęcie równorzędnej walki z liderem Ligi.
Kurs wart ryzyka, sam zagram gołą Dwójkę.
Pozdrawiam i powodzenia.
⛔ 100
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: New York Islanders @ Columbus Blue Jackets
Typ: Columbus Blue Jakcets OT
Kurs: 1,84
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Na dzisiaj przygotowałem bet na Blue Jackets, których rywalem będą Islanders. Goście jak na razie grają dość przeciętnie. Przyjście Vanka nie poprawiło jakoś znacząco ich lotów w lidze. Grają nie równo, po domowym zwycięstwie z Bruins przychodzą dwa słabe wyjazdowe mecze. Myślę, że dzisiaj Isles są do ogrania, a wiele będzie zależało od tego jak zaprezentują się Jackets. Gospodarze notują obecnie nie będący powodem do dumy streak pięciu przegranych. Jednak warto się tym pięciu porażkom przyjrzeć: Ducks, dwa razy Penguins, Senators i Rangers to na tą chwilę dość okazały wachlarz rywali, trudniejszych niż Wyspiarze. Dzisiaj Kurtki mają dobrą okazję na przełamanie i na pewno wyjdą odpowiednio zmotywowani na taflę. Statystyki Bobrovsky&#39;ego nie należą do imponujących, ale i tak są widocznie lepsze od bramkarza gości Nabokova, który lepsze spotkania notował na początku sezonu, a teraz zalicza znaczy spadek formy. Jackets mogą sobie zadać pytanie: &quot;Jak nie dziś to kiedy ?&quot; i wziąć się do roboty, bo na horyzoncie pojawiają się kolejne ciężkie mecze
mecz rozgrywany w innym terminie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom