>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 09.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
LA LIGA ⚽
Spotkanie: Real Madryt - Real Sociedad
Typ: Ronaldo 2 or more
Kurs: 2,87
Bukmacher: William Hill
Jutro a właściwie już dzisiaj Real Madryt wraca na Santiago Bernabeu i będzie to okazja do zafundowania kibicom kolejnego spektaklu rodem z meczu z Sevillą. Ostatnie spotkania między tymi zespołami na Bernabeu obfitowały w bramki i wiele z nich strzelił właśnie Ronaldo. Portugalski crack jest zmotywowany by pobić w tym roku kolejne rekordy strzeleckie zarówno w Champions League jak i w lidze hiszpańskiej a aby się to stało musi dokładać kolejne bramki do swego dorobku w meczach takich jak ten. Powinno to być obecnie o wiele łatwiejsze ponieważ uwaga obrońców musi się teraz dzielić na Ronaldo jak i na Bale&#39;a, który od nieudanego El Classico, ( nie z własnej winy tylko z winy zbyt wczesnego wstawienia go do składu na tak ważny mecz przez trenera zresztą ), pokazuje jak świetnym jest piłkarzem zaliczając mnóstwo goli i asyst. Jutrzejszy rywal Królewskich jest uczestnikiem tegorocznej Ligi Mistrzów jednak z formy eliminacyjnej Sociedad pozostały już tylko wspomnienia i teraz gra nie wygląda już tak dobrze a wyniki są w kratkę. Sociedad gra bardzo dobrze w obronie, mniej goli straciło tylko Atletico i Barcelona, jednak najwyższy czas aby zmienić ten bilans, Real Madryt po ostatnim żenującym występie z Rayo jest zmotywowany aby zagrać perfekcyjny mecz i myślę że jutro inny wynik niż oscylujący wokół 4:1 dla Królewskich będzie sporym zaskoczeniem a bramki zdobędzie Cristiano.
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Mecz: Detroit Pistons - Oklahoma City Thunder
Typ:
Over 196.5 Kurs: 1.85
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Zacznę od tego, że mecz rozpocznie się w nocy o 1:30. Detroid (2-2) podejmie na własnym parkiecie ekipę z Oklahomy(3-1). Grające w kratkę Detroid będzie chciało udowodnić przed własną publicznością, że potrafi powalczyć a może i nawet wygrać z faworyzowaną ekipą przyjezdnych. Do tego jednak będzie potrzeba skuteczna gra w ataku a co za tym idzie spora ilość punktów. Oklahoma w swoich 4 meczach w tym sezonie tylko raz nie zdołała osiągnąć 100pkt w meczu. Moim zdaniem linia punktowa jest znakomita do zagrania overa.

✅ 85
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Mecz: Lorient - Reims
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Moja pierwsza propozycja na sobote, tutaj bukmacherzy chyba troche przesadzili z kursami. Zaczne od tego, że Reims spisuje się bardzo dobrze w lidze na wyjeździe przegrali tylko raz i to na inauguracje sezonu w rennes, i od tamtego momentu są niepokonani na wyjazdach, udało im się pokonać ostatnio Marsylie czy też wygrali z Lyonem, zaś Lorient przegrało u siebie tylko jeden mecz z wcześniej wspomnianą Marsylią, ale jednak nie byli to wymagający przeciwnicy jedynie Nantes z pierwszej dziesiątki ligi. Mój typ skierowany na Reims ponieważ są w dobrej formie i panuje znakomita atmosfera w drużynie, w przypadku wygrania maja szanse wejśc na 4 lokate. Dodatkowo w Lorient duże osłabienia a zaczne od tych najważniejszych, podstawowy bramkarz Audard(gk 10/0/791minut), podstawowy napastnik Aliadiere(f 5/1/356minut), Coutadeur(f 7/1/465minut) zmiennik, reszta to mało znaczące kontuzje i zawodnicy którzy nie grają juz od kilku meczy, a do składu powraca Diallo(f 6/1) jednak nie wiadomo czy wyjdzie w pierwszej jedenastce. Absencji u gości znaczących nie ma Turan(d 5/0/286minut) zawodnik rezerwowy, Charbonnier(f 8/0/435minut) zawodnik rezerwowy, i jest jeszcze 3 zawodników również nie wiele znaczących i nie grających już od dłuższego czasu. Jak dla mnie można grać na Reims.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Spotkanie - 1899 Hoffenheim : Hertha Berlin
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 4.00
Betsson

12 kolejka w Bundeslidze i jak zwykle szukam czerwonej kartki . W meczu pomiędzy Hoffenheim a Herthą w/g mnie powinno być ostro . Gospodarze ostatnio podejmowali u siebie Bayern Monachium i pomimo że polegli 1:2 to rozegrali całkiem dobre spotkanie ba prowadzili nawet 1:0 no ale to już historia , dziś podejmują u siebie Herthę która radzi sobie nie zle bo aktualnie Hertha zajmuje 7 miejsce z zaledwie 2 pkt mniej od miejsca 6 które pozwala grać w pucharach no ale do końca jeszcze daleko , obie ekipy dziś zagrają w osłabionych składach mnie jednak interesuje w tym meczu czerwona kartka . Zawody te poprowadzi pan Deniz Aytekin który nie zbyt lubi ostrą grę , w ostatnim spotkaniu które sędziował pan Deniz a był to mecz w LM pomiędzy Zenitem a Austrią Wiedeń już w pierwszej połowie pokazał czerwony kartonik dla Zenitu a w sumie jego dorobek w tym spotkaniu to 6 żółtych i wspomniana 1 czerwona kartka , natomiast gdy zajrzymy na pojedynki pomiędzy Hoffe a Herthą to tu ostatnio jest bardzo ostro np. ostatnie ich spotkanie z maja 2012 roku w Berlinie Hertha wygrywa 3:1 a w meczu zostało pokazanych 7 żółtych kartek z czego w konsekwencji 2 zółtych była czerwona , a ostatni ich pojedynek tutaj w Hoffenheim 17.12.2011 wynik 1:1 a kartki 5 żółtych i bezpośrednio 2 czerwone tak więc widzimy że iskrzy gdy spotykają się obie ekipy . Zawodnicy Hoffenheim zarobili w tym sezonie 22 żółte i 1 czerwoną kartkę a Hertha 22 żółte bez czerwonej ( może czas na pierwszą czerwień ) !
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Polska II Liga Wschodnia
Spotkanie: Garbarnia - Stal Rzeszów
Typ: 1x
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek drużyn w którym na pierwszy rzut oka może się wydawać że faworyt jest jeden a mianowicie Stal Rzeszów. Zajmują oni na chwile obecną 9 miejsce z 5 zwycięstwami 7 remisami i 3 porażkami. Garbarnia miejsce 17 ( przedostatnie) z 4 zwycięstwami 1 remisem i 10 porażkami. Ja jednak widzę szanse na to że Garbarnia może zdobyć jakie kol wiek punkty w tym meczu.Trzeba zacząć od tego że Garbarnia od 31 października ma nowego trenera Roberta Orłowskiego który swój pierwszy mecz z ta drużyna wygrał na wyjeździe z Concordia Elblag 2-1 przeciwnik nie zbyt wymagający ale 3 pkt są. I tu liczę na tak zwany efekt &quot; nowej miotły&quot; czyli nowy trener nowe oblicze drużyny. Następną rzeczą o której warto wspomnieć to fakt tego że Garbarnia jak chce to potrafi u siebie urwać punkty najlepszym i oto przykłady zwycięstwo 1-0 z Wigry Suwałki 2 drużyna tabeli, czy choćby remis 0-0 z Znicz Pruszków 3 drużyna ligi. Najważniejszym faktem jednak jest to że Stal po ostatnim meczu przyjedzie mocno osłabiona, zabraknie najlepszego strzelca drużyny Piotra Prędota ( atak 15/7) następnie Ernest Szela ( atak 15/2), Łukasza Krzystońa ( pomocnik 4/0) Arkadiusza Barana ( obrońca 13/0) oraz Macieja Maśłany ( pomocnik 13/0). I wy wywiadach sam trener Stali mówi o małym polu manewrów kadrowych na ten mecz.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zabol82 5

zabol82

Użytkownik
Spotkanie: LEYTON ORIENT - Southport ( FA Cup )
Typ: -1 (handicap)
Kurs: 1.72
Data: 09.11.2013
Godzina: 16.00
Bukmacher: Bet 365
Witam.
Dzisiaj gra puchar Anglii i jest kilkwa ciekawych meczy do obstawienia, wiadomo jak wazne jest to trofeum w Anglii i jestem pewny ze druzyny wyjda w najsilniejszych skladach, ja wybralem jeden z nich pomiedzy Leyton Orient - Southport, kolejno leauge one i conference league.
Leyton to druzyna z aspiracjami na awans do championship, ograli juz w tym sezonie takich faworytow do awansu jak Peterborough czy MK Dons i sa na pozycji lidera w tabeli z bramkami 36-12, a druzyna z Southort blaka sie gdzies okolo 16 miejsca w 5 lidze. Takze licze na latwe zwyciestwo gospodarzy.
Powodzenia
✅ 72
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, I.Liga
Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Olimpia Grudziądz jest ostatnio w dołku, na 4 ostatnie mecze przegrała 3 i wygrała tylko raz z Okocimskim Brzesko. Widać w grze drużyny Olimpii spory regres formy w porównaniu do tego co pokazywała ta drużyna na początku sezonu. Jeśli chodzi natomiast o Arkę tutaj możemy mówić o odrodzeniu się drużyny trenera Pawła Sikory, nie tak dawno przecież Arka była bardzo blisko strefy spadkowej, dość głośno mówiło się nawet o zmianie szkoleniowca, ostatnio jednak Arka się odrodziła, w tabeli zajmują już 4.miejsce w dodatku awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski.
Dlaczego więc postanowiłem dziś zagrać przeciwko Arce? Przede wszystkim Arka ma za sobą pucharowa potyczkę w Pucharze Polski z Koroną Kielce w tym tygodniu. Arka jak wiemy wygrała efektownie 5-1, ale na pewno pozostawili na boisku sporo serca i zdrowia by awansować do ćwierćfinału PP. Olimpia natomiast mogła spokojnie przygotowywać się do dzisiejszego spotkania i po względem motorycznym mogą dziś być lepsi od rywali z Gdynii.
Ponadto warto pamiętać, że Olimpia przegrywa ostatnie mecze, ale widać w meczu na mecz poprawę. Najpierw bowiem było 0-4 z GKS Katowice, później 0-2 z Miedzią, a ostatnio już tylko 1-2 z Górnikiem Łęczną i przy odrobinie szczęścia punkt mogli wywieźć z Lubelszczyzny. Arka natomiast ostatnio gra bezbłędnie jednak i tu myślę, że prędzej czy później nastąpi słabszy mecz, dlaczego więc nie dziś? Są przecież po ciężkim meczu w Pucharze Polski, Olimpia natomiast bardzo chce się przełamać, myślę, że Arka wcale tutaj tak wielkim faworytem nie jest i warto zagrać za mniejszą stawkę na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja 2-lig-red-group
Spotkanie:Ankaragucu - Tepecikspor
Typ:1
Kurs:1.53
Data:09.11.2013
Godz: 12.30
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Ankaragücü został z Turcja Super League i PTT 1. League z powodu problemów finansowych. Teraz grają w 3 lidze i rozwiązali swoje problemy finansowe terazwszystko jest już w porządku.. Mają wspaniałych fanów i obecnie są liderem tabeli. Mają bardzo doświadczonych graczy jak Mehmet Çakır, Serhat Selim Teber, Gulpinar jak na tą klasę rozgrywkową.Dzisiaj zabraknie u nich Orhana Evci (mf 8/0).Tepecikspor jest to mały klub i będzie dzisiaj bez czterech kluczowych graczy: Ramazan Aydın (pierwszy gk 11 meczach), Erol Yukseker (def 11/2), Adem İnanç (mf 11/0), Gunay Sakar (mf 10/1 ).Bardzo gorący doping fanów, ambicja awansu wszystko przemawia za gospodarzami i oczekuję łatwej wygranej.

⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Siódemka Legionowo - Budowlani Łódź
Typ: Budowlani Łódź
kurs: 2.95
Bukmacher:Unibet
Mecz Orlen Ligi między dwiema równorzędnymi drużynami z Legionowa oraz Łodzi. Kursy moim zdaniem przesadzone stawianie w roli zdecydowanego faworyta zawodniczek z Legionowa owszem skład obiecujący lecz wyniki przeciętne. Jeden rewelacyjny mecz z Impelem u siebie dobry mecz z Muszyną. Moim zdaniem atutem Legionovii jest własna hala. Jednak drużyna Budowlanych lubi grać na wyjazdach dobry mecz w Bielsku - Białej oraz zwycięstwo w Pile. Drużynę może grać w silnym składzie powrót Pyci dobra forma Ściurki trochę zawodzi Kwiatkowska i Cabrera jednak według mnie mecz bedzie wyrównany poza tym trener Grabowski to mój ulubieniec , który potrafi stworzyć drużynę. Moim zdaniem Budowlani są w stanie przeciwstawić się takim zawodniczkom z Legionowa jak Tomsia i Rybaczewska.
✅ 195
 
F 129

fascio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań- Ruch Chorzów
Typ: Lech Poznań
kurs: 1.6
Bukmacher: Fortuna
Lech będzie chciał i musiał odbudować się po porażce w pucharze polski graja u siebie myślę ze problemu z wygrana nie będzie kurs 1.6 jak najbardziej kusi. Trochę statystyk 7 wygranych 1 remis 2 przegrane. Pozdrawiam
⛔100
nieregulaminowy bukmacher + kiepska analiza
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Real Madrid – Real Sociedad
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
O 16.00 n Santiago Bernabeu nie byle jakie spotkanie. Królewscy podejmować będą ekipę z Kraju Basków i będzie to też królewska ekipa. Real pewny awansu w Lidze Mistrzów z dobrymi nastrojami będzie przystępować do spotkania z dzisiejszym rywalem. Ja oglądając mecze Realu w tym sezonie w żadnym, ale to absolutnie w żadnym nie byłem pewny ich zwycięstwa. Dziś jest podobnie. Goście zajmują w chwili obecnej siódme miejsce co na dziś nie daje im awansu do fazy pucharowej. Passa w ostatnich meczach dobra ponieważ z sześciu ostatnich meczów to trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz porażka. Ostatni mecz to pogrom Osasuny 5:0. Zatem potencjał strzelecki jest. Przypomnę jeszcze, że w meczu z Barceloną bramkę również strzelili. Dlaczego mieli by nie strzelić bramki Realowi, który we wszystkich dotychczasowych meczach w lidze tylko w jednym meczu zachował czyste konto – był to mecz z Malagą – reszta spotkań to niestety fatalna gra obrońców – tu prym wiedzie Ramos – który dawno nie grał takiego piach. Wg mnie winna jest też strategia Ancelottiego, który bardzo dużo rotuje składem i o ile w środku pola czy z przodu takie zachowania są wskazane tak w obronie powinien być to raczej jeden zgrany kolektyw z zmianami jedynie kosmetycznymi. Dziwi nie stawianie na Coentrao, który jak gra jest piłkarzem niemal nie do przejścia, Marcelo natomiast dobrze w ofensywie, ale jego błędy w defensywie są nie do zaakceptowania. To samo prawa strona. Jak gra Carvajal też nie wiemy czego się spodziewać. Dziś wiemy, że Fabio nie zagra bo ma kontuzję, a to przeciwko dobremu Sociedad nie wróży dobrze. Reasumując myślę, że Real mecz wygra, ale bez straty gola się nie obędzie. Kurs dobry. Powodzenia :)
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Polska 1 liga
Spotkanie:Olimpia Grudziądz-Arka Gdynia
Typ:2/2 [HT/FT]
Kurs:4,00
Bukmacher:William Hill
Pierwsza liga i pojedynek Olimpii Grudziądz z Arką Gdynia czyli jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia.Obie ekipy mimo że zajmują bliskie lokaty to w tej chwili są na dwóch różnych biegunach patrząc na ich postawę.Piłkarze z Grudziądza w ostatnich 5 meczach zdobyli ledwie 3pkt za zwycięstwo z Okocimskim przegrywając z każdą ekipą bijącą się o awans w większości różnicą dwóch bramek lub więcej.Arka natomiast gra ostatnio naprawdę świetnie 4 mecze bez porażki,4pkt straty do GKS-u Katowice zajmującego drugą lokatę oraz świetny mecz w pucharze przeciwko Koronie.Owszem mecz z kielczanami może nie jest aż tak dużym wyznacznikiem ze względu na skład Korony jednak 5-1 po dobrym meczu jest dla mnie bardzo przekonujące.Oglądałem ten mecz od pierwszej do 90 minuty i jedno co muszę odnotować to fakt że praktycznie przez 70 minut to Arka dominowała grę,a pozostałe 20 mecz był wyrównany.Akcje też wyglądały składnie co nie zawsze jest standardem u pierwszoligowców.Uważam że przy obecnej dyspozycji obu ekip to Arka ma tu dużo więcej atutów i jeśli wyjdzie na prowadzenie to go już nie odda a patrząc na statystykę Olimpii uwzględniająca wyniki do przerwy i na koniec meczu to prowadzenie Arki już po 45 minutach jest bardzo możliwe i oczywiście dowiezienie tego rezultatu do końca.Kurs jest dość dobry dyspozycja piłkarzy też więc chyba warto spróbować.Polecam
Mecz na żywo w Orange Sport
⛔ 100
 
G 0

gamal80

Użytkownik
Dyscyplina: Polska 1 liga
Spotkanie: Stomil – Miedz
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet 365

Stomil , ktory po zmianie trenera juz dwa razy przelamal sie na wlasnym boisku wygrywajac z Flota i Okocimskim podejmuje teraz rozpedzona Miedz. Miedz po fatalnym poczatku sezonu nabiera wiatr w zagle i pokonuje kolejnych rywali. Ostatnio odprawili z kwitkiem Lecha w pucharze. Teraz czas na zdziesiatkowany Stomil. I tak dziurawa obrona zagra bez Podstawowych Bucholca , Hampela i Kucharskiego. W bramce zabraknie Skiby a w napadzie Lukasika. To co zrobili obroncy w meczu z GKS mowi samo za siebie. Miedz dzis bez Wolczka i Bartoszewicza. Oba kluby maja odmienne cele takze rozpedzona Miedz powinna latwo pokonac dzis Stomil.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - ET 6 - Kay Suzanne Memorial Cup 2013
Spotkanie: Joel Walker (ENG) - Vinnie Calabrese (AUS)
Typ: Joel Walker (ENG)
Kurs: 2.00
Bukmacher: bwin

Obaj zawodnicy o dość podobnej charakterystyce, raczej snookerowi rewolwerowcy, którzy zdecydowanie lepiej czują się w brejku niż w rozgrywce taktycznej. Ten sezon dla obu jest raczej rozczarowaniem, Australijczyk poza wyskokiem formy w Paul Hunter Classic, gdzie ograł Selby’ego, Poomjaenga i Morrisa, nie wygrał meczu. Walker wydaje się lepiej dysponowanym graczem, wprawdzie sporo porażek, ale zwykle przychodziły one od najlepszych (Ronnie, Higgins, Fu, Woollaston, Maflin), a wygrane z Burnsem (2x) i Tianem wstydu na pewno nie przynoszą. Moim zdaniem w tej parze trudno wskazać faworyta, spodziewam się zaciętego meczu, dlatego widzę value w typie na doga.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowenia 1.SNL
Spotkanie: NK Rudar - NK Krka
Typ:Handicap (0-1) NK Rudar
Kurs:2.00
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Udało mi się wyszukać ciekawe spotkanie w lidze słoweńskiej. Gospodarz spotkania NK Rudar zajmuje 4 miejsce w lidze a na 16 meczy mają 8 wygranych, 5 remisów i 3 porażki z bilansem 21-13. Goście NK Krka są na ostatnim 10 miejscu z 3 wygranymi, 2 remisami i 11 porażkami i bilansem 11-33. Porównanie zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Patrząc na ostatnią formę:
NK Rudar całkiem solidnie:
Liga: Ruda - Zavrc 3:0
Puchar: Celje - Rudar 1:3
Liga: Domzale - Rudar 0:0
Puchar: Rudar - Celje 4:0
Liga: Rudar - Gorica 2:1
A więc w ostatnich meczach 4 wygrane i 1 remis.
Natomiast NK Krka w ostatnich 5 meczach:
Liga: Krka - Celje 0:1
Liga: Zavrc - Krka 3:0
Liga: Krka - Maribor 0:5
Liga: Domzale - Krka 4:0
Liga: Krka - Rudar 0:0
a więc tragedia w ostatnich meczach, 4 porażki i 1 remis z bilansem 0-13!!! Patrząc na statystyki wydaje się pewniak na 100%

kiepska analiza
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- Turniej towarzyski
Spotkanie: Finaldia-Czechy
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Idę grubo w ten mecz. Dla mnie jest to różnica klasy pomiędzy tymi zespołami. Finowie dzisiaj będą mega zmotywowani grają przed własną publicznością a wczoraj pokonali odwiecznych rywali Rosjan 4:3.Czesi w ostatnim meczu skompromitowali się ze Szwecją 6:0 nie widzę tutaj innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy. W zasadzie nie ma co więcej komentować, polecam także pogranie minusowego handi na Finów.

Kiepska analiza
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Cardiff
Typ: over 3.5
Kurs: 4.33
Buk: William Hill
Godz. 16:00
Analiza:
Jedenasta kolejka Premier League przed jutrzejszym szlagierem dziś tez kilka fajnych pojedynków a pierwszy który rzucił mi się w oczy już parę dni temu to spotkanie Aston Villi z beniaminkiem z Cardiff. W zespole gospodarzy od poprzedniego sezonu za wiele się nie zmieniło a pamiętam ich głównie z overowych spotkań, bardzo dobra ofensywa z Benteke na czele (cztery trafienia w tym sezonie ) oraz sprowadzonym w tym sezonie z Lazio Kozakiem, z drugiej strony jedna z najsłabszych defensyw która musie się dziś zmagać z brakiem Bennetta, Okory i Luny. To co zwróciło moją szczególną uwagę to fakt że zespól od czterech spotkań ligowych nie zdobył bramki co na Anglię jest bardzo długą serię, a gdzie nie najlepiej się przełamać jak przed własną publicznością gdzie nie tak dawno pokonali City 3:2. W ostatnim spotkaniu u siebie przegrali z Evertonem 0:2 ale mieli mnóstwo sytuacji bramkowych bo z ich tworzeniem nie mają problemu niestety zmarnowali karnego oraz dwie sytuację sam na sam. Cardiff to tegoroczny beniaminek który za główny cel ma zadomowienie się na najwyższym szczeblu jak na razie idzie im poprawnie, dwunasta pozycja z taką samą ilością punktów zdobytych. Do dzisiejszego starcia przystępują bardzo podbudowani ostatnim zwycięstwem w derbach z Swansea. Jak na beniaminka na wyjazdach przystało głównie będą grać z kontry a mają do tego stylu gry stworzonych graczy doświadczeni i szybcy Odemwinige i Bellamy. Nie wiem dlaczego dziś tak kursy na overy niemal w całej lidze idą w górę ale jak dla mnie patrząc na styl gry obu zespołów dziś to nie może zakończyć się na mniej niż trzech bramkach a widzę nawet więcej. Dla mnie osobiście typ tygodnia dlatego stawka trochę większa niż dotychczas a pewnie na live pójdzie jeszcze więcej gdy zobaczę pierwsze minuty i linia będzie na over 2 azjan. Kto chce może czekać jak gram już teraz.
⛔ 100
 
catalonia88 474

catalonia88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Scotland
Spotkanie:St.Johnstone -Kilmarnock
Typ:1
Kurs:1,8
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Przed nami 13 kolejak Szkockiej Premiership , spotkaja sie drużyny St.Johnstone bilans spotkań 5-Z, 3-R, 4-P oraz Kilmarnock 2-Z, 3-R, 7-P. Jak dla mnie gospodarze powinni odnieść łatwe zwycięstwo ,drużyna gości na wyjazdach jeszcze bez zwycięstwa tylko 2 remisy. Goście u siebie tylko jedna porażka i remis to juz przemawia za zwycięstwem dodam ze jeszcze gospodarze walcza o eurpejskie puchary, jak narazie 5 miejsce 18p, do drugiego miejsca brakuje 5 punktów .
pozdrawiam
kiepska analiza
 
J 0

jacekd78

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Spotkanie - 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin
Typ - Hoffenhaim
Kurs - 2.20
bet365
Dziś stawiam na gospodarzy. Jest to druzyna nastawiona bardzo ofensywnie ustępuja jedynie borusii dortmund jeśli chodzi o strzelone bramki w całej lidze(26) ale też maja najgorszą obronę(25).Ostatnie 2 mecze przegrane u siebie z bayernem i bayerem po 1-2 i dzis czas na zwyciestwo przed własna publiką. Goście na wyjazdach spisuja się słabo nie odnieśli jeszcze żadnego zwyciestwa remisujac 3 mecze i przegrywając 2. Herta jest raczej drużyna własnego stadionu gdzie odniosła już 4 zwyciestwa. Przewiduje zwyciestwo gospodarzy minimum 2 brameczkami. Dla odważnych handi -1 na hoffen po kursie 3.1 lub zagrać na brameczki bo to bardziej bezpieczne +2,5 kurs 1,75.w ostatnich 6 meczach na obiekcie gospodarzy padało wiecej niż 2,5 bramki.
⛔ 100
 
U 0

unkas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja premier league
Spotkanie: Aberdeen -Hearts of midlothian
Typ:1
Kurs: 1,51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wszkockiej premier league swietnie spisujaca sie druzyna Aberdeen zmierzy sie z ostatnia druzyna w tabeli Heart of Midlothian . Druzyna gosci kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach ,statystyki to 5 porażek i remis . Gospodarze walcza o tytuł mistrza kraju i po tak znakomitej ostatniej kolejce w ktorej rozgromili oni przeciwnika az 4-0 ,napewno nie odpuszca meczu na wlasnym stadionie z tak slabo spisujaca sie druzyna gosci . Licze na swietny wystep pilkarza McGinna ktory jest podstawowym goalmakerem druzyny Aberden ,w dziesieciu meczach 5 goli , ponadto gospodarze chca sie zrewanzowac po ostatniej porazce z druzyna z hearts . trenerzy wystawia najmocniejsze sklady gdyz obydwie druzyny nie maja w skladach zadnych kontuzji .Tak wiec wszystkie statystyiki przemawiaja za druzyna gospodarzy i mysle ze w dzisiejszym dniu nie bedzie innego rezultatu jak wygrana druzyny Aberdeen
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom