>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 09.11.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Portugalii
Spotkanie: Benfica - Sporting
Typ: Sporting
Kurs: 4,3
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Szybciuteńko, bo zaraz zaczynają... Sporting po zeszłym beznadziejnym sezonie, w obecny spisuje się świetnie i walą na dwa fronty - dziś pucharowo-derbowe spotkanie z faworyzowaną Benficą, która mi już nieraz sprawiła psikusa właśnie w pucharowych potyczkach. Gospodarze nie mają obecnie formy, bo porażke z PSG w wymiarze 0:3 uznaję za mocne baty, ale już z Olympiacosem 0:1 to katastrofa, tymbardziej że kilka tygodni wcześniej ledwo z nimi zremisowali (u siebie). Identyczny wynik osiągnęli również w lidze z Belenenses, więc szału nie ma wcale. Ogólnie to wg mnie Benfica jest przeceniana, tak jak i FC Porto. Natomiast Sporting spokojnie koncentruje się tylko na Portugalii i wychodzi im to nieźle. Potrafili machnąć na wyjeździe Bragę, zremisować właśnie z Benficą u siebie, gdzie prowadzili już po 10-ciu minutach 1:0...Póki co w obecnym sezonie tylko raz zeszli z boiska pokonani - przeciw FC Porto, lecz ciągle są tuż za tym zespołem w lidze. W meczu przedsezonowym (co owszem, mało istotne) potrafili ograć Benficę 2:1. Jednak ja bardziej upatruję szans gości w tym, że po Lidze Mistrzów, granie co 3 dni musi liczyć się ze zmęczeniem, następuje rotacja składu a to oznacza brak zgrania, który to brak goście w meczu derbowym będą chcieli skrzętnie wykorzystać i na to liczę.... Kurs piękny!

⛔ 100
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiera Division
Spotkanie: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Typ: Celta Vigo
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wybrałem dziś spotkanie pierwszej ligi hiszpańskiej pomiędzy Celtą Vigo a Rayo Vallecano. Sądzę, że w tym meczu zwycięstwo odniosą gospodarze. Obie ekipy w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań Celta z bilansem 3-3-6 zajmuję 16 miejsce a Rayo z bilansem 3-0-9 zamyka ligową tabele. Jednak to właśnie w grze Celty widać pewien progres. W ostatnich trzech spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa wyjazdowe z Malagą aż 0-5 i Sevillą 0-1 oraz przegrali z Barceloną 0-3. Sprawiło to że wyszli ze strefy spadkowej
i dziś mają szanse wykonać kolejny krok w górę tabeli. Rayo to drużyna która przechodzi kryzys, tracą dużo bramek, do tej pory aż 30, przegrywają dużo spotkań miedzy innymi ostatnio ze słabą Osasuną na wyjeździe 1-3 czy Realem Valladolid u siebie 0-3. Możemy powiedzieć że zagrali ambitnie z Realem gdzie przegrali 2-3 jednak ja uważam, że większość słabszych ekip na takie spotkania jest zmobilizowana i gra bez presji, z drugiej strony mobilizacja Realu na takie spotkania jest inna, co pokazali wielokrotnie w tym sezonie. Myślę że mecz z Celtą będzie dla nich trudniejszy niż poprzedni, gdyż jest to mecz z grona tych o 6 pkt-ów gdzie obie drużyny będą chciały wywalczyć zwycięstwo za wszelką cenę. Mam jednak wrażenie że to ekipa gospodarzy podbudowana ostatnimi zwycięstwami zagra lepsze spotkanie. Może martwić fakt że w tym sezonie Celta nie wygrała u siebie, no ale kiedy jak nie teraz, idealny moment na przełamanie. Jeśli chodzi o osłabienia w drużynie gospodarzy nie zagrają Llorca-O(0/0), Bermejo-N(0-0) ,Auratenetxe-O(5-0),Cabral-O(6/0) a w drużynie Rayo nie wystąpią Castillo-N(4-0),Jose Carlos-P(1-0),Fernandez-N(4-0),Gaelano-O(3-0),Ze Castro-O(2-0). Z drugiej strony można się zastanawiać czy brak zawodników którzy przegrywali spotkania jest osłabieniem któregoś z zespołów. Może jakiś zmiennik dziś błyśnie, zobaczymy. Celta jest w stanie to wygrać i mam nadzieje że to zrobi. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom