>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.09.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania
Spotkanie: HOBRO - HB KØGE
Typ: 1
Kurs: 2.36
Data: 09.09.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Zapowiada się ciekawe spotkanie lidera Hobro z zespołem znajdującym się aktualnie na trzeciej pozycji HB Køge. Mimo że rozegrane zostało dopiero 6 kolejek to drużyna gospodarzy zgromadziła na swoim koncie już 15pkt i to w nich upatruje dzisiejszego faworyta. Hobro jak na razie doznało tylko jednej porażki i to w ostatniej kolejce, dlatego myślę że dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować. Dużym plusem na pewno jest atut własnego boiska, gdzie aktualni liderzy jeszcze nie zgubili punktów i dodatkowo są bez straty bramki.
Jeśli chodzi o gości to są tylko 4pkt za drużyną Hobro, jednak w meczach wyjazdowych nie prezentują się najlepiej. Dotychczas zespół gości grał dwa razy poza &#39;&#39;domem&#39;&#39; i przywiózł tylko 2pkt, strzelając przy tym tylko 1 bramkę.
Cóż, w tym meczu każdy wynik jest możliwy jednak myślę że to gospodarze niesieni dopingiem kibiców zgarną komplet punktów. Co więcej, wygrana pozwoli im odskoczyć od zespołu zajmującego drugie miejsce i umocnić się na prowadzeniu.
✅136
 
K 6

kiharito8

Użytkownik
Piłka Nożna, Dania NordicBet Ligaen
Hobro - Koge
Typ; 1/X
kurs:15
buk: SportingBet
Ciekawie zapowiada się spotkanie ligi duńskiej, do lidera przyjeżdża trzecia ekipa obecnego sezonu, według mnie lepszym zespołem jest ekipa gości która wyżej ukończyła zeszły sezon i która gra zdecydowanie ładniejszą dla oka piłkę, natomiast gospodarze są bardzo skuteczni i groźni na własnym obiekcie, moim zdaniem mecz na remis, do połowy typuję wygraną gospodarzy, którzy od początku będą &quot;niesieni&quot; dopingiem kibiców, zapewne bardzo będą chcieli wygrać z Koge ponieważ to jest mocna drużyna i na pewno 3 punkty z takim rywalem będą bardzo ważne w całym sezonie tutaj upatruje na szybko zdobytą bramkę a potem nasilające się z każdą minutą ataki gości.
H2H
Koge - Hobro 1-1 (2013)
Hobro - Koge 1-0
Hobro - Koge 0-0
Hobro - Koge 1-3 (2011)
myślę że za drobne można puścić jak najbardziej, powodzenia !
⛔100
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: over 141,5
Kurs: 1,90
Godz: 09.09.2013 21:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dla naszych koszykarzy to już pożegnanie z Eurobasketem. Jak wiadomo Słoweńcy wczoraj doznali dopiero pierwszej porażki i szykują się już na drugą rundę i walkę o ćwierćfinał, choć i dzisiejszy mecz nie jest dla nich bez znaczenia. Polacy mimo kompletu porażek w każdym meczu z wyjątkiem pojedynku z Hiszpanami rzucali wyraźnie ponad 60 punktów. Mniej istotne jest to, czy większość z nich wpadała w ostatniej kwarcie - kiedy rywale odpuścili. Ponieważ dziś podobny scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Nawet jeśli Gortat i spółka obudzą się dziś w ataku, w ciągu jednego dnia, ani walecznością ani taktyką, nie będą w stanie zatrzymać Słoweńców w defensywie. To, że nasi reprezentanci stracą &gt; 70 biorę za pewni. A osobiście obstawiam, że więcej. Co w rezultacie, przy obu nieco rozluźnionych - ale i chcących coś pokazać (Słoweńcy w końcu grają u siebie) drużynach, powinno dać wysoki wynik punktowy. Ciężko przewidywać, czy będzie to kolejny pogrom naszej reprezentacji, czy bardziej wyrównane spotkanie - dlatego za najpewniejszy wynik uznaję over. Linia 141,5 - spokojnie do pokrycia.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open finał
Spotkanie: Djokovic - Nadal
Typ: 2 (-2)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Sportingbet
Ukoronowanie drogi jaką przeszła hiszpańska &quot;maszyna&quot; od powrotu po kontuzji. Od początku tego US Open faworyt do zwycięstwa idzie jak burza po drugie w karierze zwycięstwo tutaj (jedyny raz w 2010r.). Również tylko raz wygrał tutaj Serb, ale w finale zagra po raz czwarty z rzędu, a piąty w ogóle. Bilans między nimi to aż 36 spotkań(!) i 21-15 na korzyść Rafy. Tutaj Hiszpan stracił tylko seta z Kohlschreiberem w 1/8, w pozostałych meczach wygrywał pewnie 3-0, zwłaszcza z Robredo w1/4 fianału. Trzeba podkreslić, że Rafa nie przegrał w tym roku na twardej nawierzchni(21-0) a w ogóle tylko 3 razy przy 59 zwycięstwach! Co do Novaka - półfinałowa mordęga z Wawrinką może mieć dziś duże znaczenie, seta w 1/4 urwał mu także Jużny. Tegoroczny bilans Dżokovicia to 54-9 a więc nie tak imponujący jak rywala. Myślę, że najbarzdiej prawdopodobny dziś wynik to 3-1 dla Nadala, a wygrana Hiszpana w ogóle to niemal pewniak, zwłaszcza po takim kursie.
✅83
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Spotkanie: Bośnia Hercegowina U21 - Austria U21
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 3,10
Bukmacher: William Hill
Analiza: Kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do ME-U21. Oglądałem oba poprzednie spotkania tych ekip, kiedy to Austria przegrała na własnym boisku 2:6 z Hiszpania, natomiast Bośnia mimo prowadzenia 1:0 ostatecznie musiała uznać wyższość rywala , przegrywając ostatecznie 1:4 z Węgrami. Obie ekipy grają dość ofensywnie, stąd te straty bramkowe. Austria całą pierwszą połowę z Hiszpania dosłownie przespała, podobnie jak Bośnia drugą... Dostając po cztery bramki. Bośniacy dotychczas pokonali u siebie tylko Albanie, która raczej na zdobycze punktowe nie ma co liczyć, pokonując ich 4:1. Austria z tą samą ekipą wygrała na wyjeździe 1:0. Dzisiaj spodziewam się zaciętego spotkania, jednak obfitującego w bramki, wydaje mi się, że przy takiej grze obu zespołów, warto spróbować uderzyć właśnie w over, który ma dość dobry kurs.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ukraina U21 - Chorwacja U21
Chorwacja +0,5
1,85
Bet365

Zdecydowałem się odpuścić pewniaki pokroju Hiszpanii lub też Holandii i rozejrzeć się za czymś mniej przykuwającym uwagę graczy.

Ukraina zmierzy się z Chorwatami. Dla gospodarzy będzie to dopiero pierwsze spotkanie w tych eliminacjach. Chorwaci odprawili z kwitkiem Liechtenstein wygrywając 5:0. Mają oni generację kilku naprawdę świetnych piłkarzy, a część zawodników, która grała wcześniej na Mistrzostwach Świata U20, zagra teraz właśnie w tym spotkaniu.

Chorwacja to częsty kierunek wypadowy dla skautów z Serie A. Jest tu kilka grajków, którzy grają w lepszy włoskich klubach lub mocno pukają do ich bram. Kilku nawet jest już włączonych do seniorskiej repry Chorwacji.

Informacje na temat młodzieżówek czasami są trudno dostępne, ale w U21 ma zagrać m.in Kovacic i Rebic. Nie ma ich w składzie seniorskiej ekipy:

http://www.hns-cff.hr/info-centar/ak...i-sa-16-igraca , a do tego można znaleźć taką informację:

&quot;Kovacic i Rebic i dalje ostaju u reprezentativnom kadru, ali one reprezentacije do 21 godine.&quot;

Oczywiście Ukraina to w dalszym ciągu mocny przeciwnik, ale bukmacherzy stawiają ich dość mocno na pozycji faworyta. Nie zagra m.in napastnik Budkivskiy, który w wygranym meczu z Grecją zdobył dwa trafienia.

Kadra młodzieżowa jest bardzo dynamiczna i patrząc na zawodników, którzy przyszli z niższej kategorii to zdecydowanie widzę tu większy potencjał u Chorwatów
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
slowflow123qwe 9

slowflow123qwe

Użytkownik
Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
FC Eindhoven - Jong FC Twente Enschede
09.09.2013 - 20:00 Typ FC Eindhoven Kurs na Bah 2,10
Drużyna Eindhoven znajduje się u góry tabeli i walczy o każdy punkt aby nie przegrać podium. Jong twente to natomiast dostarczyciel punktów, który jedyne nieprzegrane mecze zaliczył z drużynami oddalonymi o max 3-4 pozycje w tabeli od nich. Myślę, że to jest wystarczający powód aby na nich postawić.
⛔100 powtórzony typ
 
yuriboyka 22

yuriboyka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Gnistan versus Espa
Typ: 1(HC-2)
Kurs: 1.77
Bukmacher: BET365

FINLANDIA: Kakkonen South ,spotkanie trzecich w tabeli gospodarzy z zamykającymi tabelę gośćmi. Gnistan legitymuję się bilansem domowym 5-4-2 ,co jest wynikiem może nie powalającym na kolana ,jednak pozytywnym ,zaś goście w delegację wybierają się z wyjątkowo marnym skutkiem. Tylko 9 punktów przez 11 spotkań chwały nie przynosi. Jednak nie to jest najistotniejsze w dobrym rozeznaniu tego meczu. Aspekt dla mnie mega ważny to forma gości ,a oto ich 5 ostatnich spotkań:
5.Klubi04 - Espa 3:0
4.Lps - Espa 1:1 (przedostatni zespół tabeli)
3.Espa - Ekenas 0-5
2.Espa - Lps 1:4
1.Salpa - Espa 6:0

Gnistan jest tutaj wielkim faworytem patrząc na poczynania gości ,handicap do pokrycia bez problemu ,jeśli nie pojawią się jakieś niesprzyjające okoliczności ,wszystkie znaki na niebie i ziemi przepowiadają zwycięstwo domowników.
Rozpoczęcie: 17:30
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Litwa-Bośnia Jonas Valanciunas (Lithuania) ilość pkt
under 11,5
1,85
Unibet
Dzisiaj spróbuje underka Jonasa z kilku powodów: po 1 linia dość wysoka- średnia pkt na turnieju wynosi 9 przy ponad 22 minutach gry na bardzo dobrym procencie z gry bo ponad 66%.Wczoraj Litwini bardzo sie męczyli, wygrana w dogrywce to na pewno będzie miało wpływ dzisiaj(rotacja)- po za tym graja bardzo szerokim składem wszystko sie ładnie rozkłada nie ma jakiegoś zdecydowanego lidera w drużynie, graja bardzo zespołowo.Maja kilku zawodników wysokich o podobnych walorach-predyspozycjach co Valanciunas. Jak na razie na 4 mecze Jonasa: linia tylko raz przekroczona właśnie wczoraj w meczu z Czarnogórą a tak to 2 razy po 11 pkt. O starciu z Serbia nie ma co pisać... mało minut tylko jeden rzut celny -sporo fauli ogólnie slaby występ Litwy, duże problemy z Krsticiem.Bośnia to Mirza Teletovic, pod koszem jest bardzo solidny Kikanovic .Bośniacy na pewno powalczą tanio skory nie sprzedają.Jonas powinien pograć w granicach 25 minut i rzucić w graniach 10 pkt rożnie może wyglądać sprawa z faulami- myślę ze warto zaatakować ten bet.
✅85
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Spotkanie:
Finlandia U21 - Anglia U 21
Typ:
1X
Kurs:
2.80
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj będzie krótko bez zbędnego rozpisywania się, na temat dzisiejszego typu który wpadł mi w oko. Finlandia jest liderem swojej grupy po trzech rozegranych przez nią meczach ma 7pkt. Finowie rozpoczęli od remisu u siebie z Litwą 2:2 następnie rozgromili na wyjeździe Walię oraz w rewanż pokonali Litwę 1:0.
Drużyna Finlandii zresztą jak większość ekip skandynawskich bazuje na walce i ambicji, i myślę, że po takim początku eliminacji w ich wykonaniu są w stanie ugrać u siebie choćby 1pkt w starciu z Anglikami. Skład młodzieżówki angielskiej może robić wrażenie na papierze ale Finowie raczej jeszcze bardzie zmotywuję to z kim mają okazję dzisiaj zagrać. Anglicy dopiero wchodzą w te eliminację, kilka dni temu rozegrali pierwszy mecz w grupie i zwyciężyli 1:0 z Mołdawią. Także szału nie było, będzie to ich drugi mecz w grupie i w razie wpadki( na którą tutaj osobiście liczę) będą mieli jeszcze kilka szans na podreperowanie swojego dorobku pkt.
Kolejnym argumentem dla mnie jest to, iż wyspiarze po za własnym boiskiem nie radzą sobie zbyt dobrze, chodzi mi tu generalnie o kluby, pierwsze reprezentację itp.
Zaważyłem też spory spadek kursów na Finów z 15 na 6.50.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Anglia, Elite League
Spotkanie: Belle Vue Aces - Poole Pirates, godzina 20.30
Typ: Poole Pirates (-8,5)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W Manchesterze miejscowe Belle Vue Aces zmierzy się z Poole Pirates. Gospodarze nie walczą już o nic. Goście natomiast walczą o pierwszą czwórkę, która daje awans do play off. Asy z Manchesteru zajmują w tabeli rozczarowujące 9 miejsce. Goście natomiast mają 5 pozycję i wciąż realne szanse na zajęcie miejsca wyżej. Dodatkowo gospodarze solidnie osłabieni. Zabraknie solidnie punktującego Cooka i Zagara. Ten pierwszy ma mecz w Premier League, Zagar natomiast ma problemy zdrowotne jak informuje oficjalna strona Belle Vue (gorączka, zapalenia gardła/krtani). Za Cooka najprawdopodobniej będzie Z/Z co w przydadku jadących w kratkę Woelberta czy Ostergaarda niewiele może pomóc. Jak rozwiążą absencję Zagara jeszcze nie wiem. Z kolei Piraci wystąpią w swoim najmocniejszym zestawieniu z Darcym Wardem, Gregiem Hancockiem i Maciejem Janowskim na czele. Ekipa z Poole na pewno mocno zmotywowana żeby wygrać jak największą ilością punktów i wygrać za pełne 3 punkty. Są w gazie. Ostatnio rozbili u siebie Młoty do 28. Mają zdecydowanie szansę żeby pokryć to handi i moim zdaniem bukmacherzy nieco zasnęli z kursem więc biorę czym prędzej. Powodzenia.
⛔100
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - NordicBet Ligaen
Spotkanie: Hobro - HB Koge
Typ: Under 2.5 bramki
Kurs: 2.15
Godz: 19.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Po dobrym kursie dziś udało mi się znaleźć takie oto spotkanie ligi duńskiej. Lider Hobro podejmuje trzecie HB Koge. Hobro ma bardzo imponujący bilans bramkowy 15-6 natomiast Koge 7-5 po 5 kolejkach. Jak widać gospodarze bramki potrafią strzelać jednak mnie do tego typu przekonuje fakt że obie ekipy to aktualnie najlepsze defensywy w lidze, większość drużyn straciło tych bramek już po 2-3 razy tyle. Koge w 3 rozegranych do tej pory meczach wyjazdowych straciło tylko 1 bramkę. Nie spodziewam się jakiegoś wysokiego wyniku, zapewne zobaczymy skromne zwycięstwo 1-0 jednej z ekip lub ewentualnie jakiś &quot;niski&quot; remis. I jeszcze jedna ciekawa statystyka, 3 ostatnie potyczki tych drużyn:
Koge - Hobro 1-1
Hobro - Koge 1-0
Hobro - Koge 0-0
Jak widać wszystkie były underowe. Wcześniejszych meczy nie ma sensu brać pod uwagę bo odbywały się one ponad 2 lata temu.
⛔100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Eindhoven - Jong FC Twente
Typ: 1 / 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Witam. Kolejna kolejka Eerste Divisie, już 7, i kolejny typ na Eindhoven. W 6 kolejce dzięki nim trafiłem piękny kurs @5, także liczę na nich ponownie. Zespół Eindoven tym razem będzie podejmować na własnym boisku drużynę Jong FC Twente, czyli po prostu młodzież i drugi skład pierwszoligowego FC Twente. Eindhoven zalicza świetny start sezonu, tak jak pisałem już o nich wcześniej. Ich bilans to 4-1-1 co daje im 3 pozycję w lidze. Strzelili 11 bramek, stracili 8. Tym razem zagrają u siebie i zwycięstwo musi paść ich łupem. Kursy spadają, więc łapać póki ciepłe. Goście natomiast to spora niewiadoma. Ich bilans to 2-2-2, grają w gratkę, zwycięstwa przeplatają remisami i porażkami. Strzelili 7 bramek, stracili 5. Zajmują 12 pozycję w lidze i myślę, że w tym roku tam właśnie będzie ich miejsce, mimo iż dopiero początek rozgrywek. Mam nadzieję, że Eindhoven uraduje mnie po raz drugi w tym miesiącu. Powodzenia!
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 42

seon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Eindhoven - Jong FC Twente
Typ: Eindhoven (-1,5)
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Typ ze statystycznego punktu widzenia już opisywany. Interesujące również są skłądy na dzisiejszy mecz. W drużynie gospodarzy gotowi do gry są de Groot i Hunte oraz Makiavala, który w dobrym stylu wraca po kontuzji i strzelił bramkę w ostatnim meczu z Volendam ustalając wynik na 3:1. Twente zagra natomiast bez Filipa Bednarka na bramce i Bijena (obrońca)- obaj w młodzieżowych kadrach, Drugi bramkarz Plattel jest kontuzjowany i wystąpi prawdopodobnie pierwszy raz w tym sezonie 20 letni Dronkers. Do tego niepewny występ Borna i Boumy i już robi się słabo. Nie wiadomo jak będzie wyglądać linia obrony, ale możliwe, że w porównaniu do ostatniego meczu zagra tylko Roseler. Nie będę dopisywał statystyk bo już je widzieliście. Mogę tylko dopisać, że z tak przemeblowaną obroną gości spodziewam się wyraźnego zwycięstwa gospodarzy.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
US OPEN ????
Spotkanie: Djokovic - Nadal
Typ: Djokovic -4,5 gema
Kurs: 4,20
Bukmacher: Gamebookers
US Open dobiega końca, czas więc na finał panów w którym podobnie jak w finale kobiet zmierzy się numer jeden i dwa światowego rankingu. Liczyłem na jakąś niespodziankę, jednak po raz kolejny to ktoś z wielkiej czwórki sięgnie po wielko-szlemowy triumf. Prawie wszyscy stawiają tutaj dosyć zdecydowanie na Nadala, a przecież na początku bukmacherzy stawiali w roli faworyta Serba, jednak kursy poszły zdecydowanie w dół przez masówkę na Hiszpana. Uważam że stawiających na Hiszpana może tutaj spotkać rozczarowanie. Jest to co prawda o wiele lepszy zawodnik niż jakiś czas temu, poprawił serwis i repertuar swoich zagrań, teraz częściej podchodzi do siatki no i wychodzi mu to bardzo dobrze. Jednak w tym turnieju nie został jeszcze zmuszony do poważniejszego wysiłku, a dzisiaj po drugiej stronie stanie Djokovic, numer jeden. Spotkałem się z wieloma analizami w których podkreśla się wspaniałą formę Nadala, stratę tylko jednego seta z Kohlschreiberem, ale przecież Djokovic również jest w fenomenalnej formie, po kolei zmiatał z kortu swoich rywali aż do meczu z Youzhnym gdzie stracił tego nieszczęsnego seta, którego tak lubią używać stawiający na Nadala w swojej argumentacji, co moim zdaniem było wynikiem rozluźnienia bo już w następnym secie podrażniony Serb wygrał gładko 6-0 nie pozostawiając Rosjaninowi żadnych złudzeń. Obaj panowie w bardzo dobrej formie ale Djokovic zyskał moje pełne zaufanie w meczu z Wawrinką, wydawało się że Staszek jest w takiej formie że pokonałby Djokovica i Nadala naraz, jednak Serb po raz kolejny pokazał że jest nie do złamania, przegrywał 1-0 w setach - wyrównał, przegrywał 1-2 - wyrównał, w piątym secie przegrał najdłuższego ponad dwudziestominutowego gema i wydawało się że jego psychika pęknie i to Wawrinka sięgnie po zwycięstwo, nic podobnego. Djokovic potrafi zawsze wznieść się na jeszcze wyższy poziom i nawet z tak fenomenalnie grającym Szwajcarem potrafił sobie poradzić. Mimo że był to morderczy bój nie sądzę aby był zmęczony, jest to profesjonalista, wcześniej nie spędzał dużo czasu na korcie, a na regenerację było wystarczająco dużo czasu. Nie ukrywam że sympatyzuję z Serbem więc analiza może być nieco stronnicza, jednak wydaje mi się że to co prezentuje Nadal mimo wszystko nie wystarczy na Djokera. Wystarczy spojrzeć na półfinał, gdzie nawet grający bez woli walki i nie robiący nic poza przebijaniem Gasquet był wstanie przełamywać Nadala i był bliski urwania seta. Wspomagam się dodatkowo handicapem bo kurs jest bardzo zachęcający a gdy Djokovic wygrywał to zwykle zdecydowanie, a gdy już dochodziło do wyników na styku 2:1 lub 3:2 to i tak rozkład gemów w setach był taki że handicap zwykle zostawał pokryty.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 09.09.2013 21:00
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Spotkanie: Turcja - Rosja
Typ: 1 (dwudrogowo)
Kurs: 1,47
Bukmacher: Pinnacle

Wczoraj gralem over Turkow ze Szwedami i sie nie zawiodlem. Turcy pokazali troche ambicji i wygrali bez problemu a to znaczy ze chca godnie pozegnac sie z turniejem. Zawiedli bardzo na calej linii bo powinni awansowac z tej grupy a odpadna razem z Rosjanami i Szwedami. Ale ten ostatni mecz powinni zagrac tak samo ambitnie jak wczoraj zeby wygrac i choc troche zmazac ta plame jaka dali. Rosja nie wygrala jeszcze zadnego meczu, tez mozna sie bylo spodziewac troche wiecej po tym zespole. Wczoraj z Finlandia walczyli zaciekle o to honorowe zwyciestwo. Prowadzili przed 4 kwarta 5 punktami a dali Finom doprowadzic do dogrywki i to nawet nie jednej bo zeby wylonic zwyciezce trzeba bylo zagrac dwie dogrywki i Rosjanie przegrali 83:86. To spotkanie musialo kosztowac ich duzo sil ale mysle ze po takiej porazce bardziej boli ich w glowach, ze sie starali a wypuscili zwyciestwo z rak, ze caly wysilek poszedl na marne. Mysle ze po tej przegranej moze im byc juz wszysytko jedno w tym ostatnim meczu z Turkami. I tak zajma ostatnie miejsce w grupie to po co maja walczyc, jak wczoraj po takim heroicznym okupionym duzym wysilkiem meczu sie nie udalo to watpie zeby sie pozbierali i fizycznie i psychicznie na ten pozegnalny mecz. Turcy beda w lepszej kondycji, ograli bardzo pewnie i wysoko Szwedow i powinni ograc rozbitych, wyczerpanych dwiema dogrywkami Rosjan.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Spotkanie: Irlandia U21 - Niemcy U21
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365
09.09.2013 20:45
Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów które swoje pierwsze mecze powygrywały.Różnica bramek na poziomie tzrech aczkolwiek grali z zespołem zajmującym ostatnie miejsce w tabeli i która jest dostarczycielem punktów dla innych.Dziś grają więc o miejsce pierwsze i jestem ciekawy co z tego wyniknie.kursy spadają na Niemców ja akurat nie był bym taki pewien że tak łatwo sobie młodzi piłkarze z Niemiec poradzą.Myślę że Irlandczycy stawią zacięty opór i możemy tutaj liczyć na bramki dla obu zespołów.Stawiam więc w tym spotkaniu na wynik BTS. Ostatnie spotkanie na terenie Irlandii zakończyło się wynikiem remisowym 1 do 1.było to trzy lata temu.ale dlaczego by historia nie miała się powtórzyć.oba zespoły z pewnością nie będą się oszczędzać a grać o pierwsze miejsce w grupie.punkty są ważne dla jednych i drugich więc myślę że dziś można liczyć na to że oba zespoły nie zagrają zachowawczo i będą strzelać bramki.Powodzenia!!!
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Piłka nozna ISLANDIA
Leiknir Reykjavik - Selfoss
typ: 2
kurs: 3,20
bet365
analiza:
mecz odbedzie sie o godzinie 20:00. Gospodarze zajmuja 6 msc z dorobkiem 29 pkt, tuz za nimi sa goscie, ktorzy plasuja sie na pozycji 8 z dorobkiem 27 pkt. Gospodarze ostatnie mecze nie moga zaliczyc do udanych, natomiast goscie wrecz przeciwnie po 3 wygranych z rzedu podejda do spotkania na pewno bardzo zmotywowani i głodni zwyciestwa. Oba zespoly spotkaly sie ze soba 4 razy i to 3 razy wlasnie goscie wychodzili zwyciesko, raz zremisowali. Wszystko wskazuje na to, ze to wlasnie goscie wygraja ten mecz
⛔100
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Emmen vs FC Oss
Typ: over 4,5
Kurs: 5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Typ głównie ze statystyk. Dlatego też nietypowa analiza w punktach, ale za to bardzo ciekawa.
* 10 ostatnich meczów w którym bramki strzelały oba zespoły,
* 10 ostatnich meczów = 45 bramek, co daje nam średnią właśnie taką jaki jest wybrany przeze mnie próg na over,
* Oss w ostatnich 3 meczach straciło 9 bramek co daje średnią 3 gole na mecz,
* zakładając, że 1 i 3 statystyka zostanie podtrzymana, to mamy tutaj już minimum wynik 3-1,
* Emmen w tym sezonie już 2 razy notowało over 4,5,
* 3z5 ostatnich meczów Emmen to undery,
* 4z5 ostatnich meczów Oss to undery,
Teraz trochę analizy słownej. Liczby mówią same za siebie. Proponuję tutaj over 4,5 po dobrym kursie (można łapać wyższe ~5,20, ale tutaj max obowiązuje 5, toteż taki podałem). Bilans pomiędzy tymi zespołami wskazuje na dużą ilość bramek. Dodatkowo ten mecz może przerwać aktualne passy obu zespołów związane z underami. Oss ostatnie mecze bez strzelonej bramki, więc kiedy to przerwać, jeżeli nie z przeciwnikiem, któremu w ostatnich 10 meczach strzela się 22 bramki, co daje 2,2 gola na mecz. Mecze obu zespołów często też kończyły się remisami, więc dla zabawy można pograć wyniki 2:2, 3:3.
✅400
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
US OPEN ????

Spotkanie: Djokovic - Nadal
Typ: Całkowita liczba setów (maksymalnie 5) TYP: 5 setów
Kurs: 3,35Bukmacher: OddsRingAnaliza:
Przed nami wspaniały finał, w którym lekkim faworytem zdaje się być Nadal. W Montrealu wygrał Nadal 2-1, wcześniej 3-2 także dla Nadala i niesamowity tie-break w ich wykonaniu. Dziś czeka nas wielka uczta tenisowa. Nie odejdziemy od telewizora przez dobre 4-5h. Żaden z graczy nie odpuści dzisiejszego meczu. Ich szanse są wyrównane. Swój typ opieram na h2h, formie zawodników. Dla mnie to mecz, w którym do samego końca nie będziemy pewni kto wygra. Kurs zachęcający, ja próbuję.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom