>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.09.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 186,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 9 Września

Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 186,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Club Olimpo vs. CA Boca Juniors
X/X
4.33
bet365
W Boca niepewny wystepu jest napastnik Blandi (5/2). To jedyna istotna kontuzja w tem meczu. Poza tym gospodarze maja serie 4 remisow w lidze jesli liczyc poprzedni sezon. W tym sezonie jak na typowego outsidera, przegrane na wyjezdzie przeplataja z domowymi remisami, natomiast Boca jak na druzyne niestabilna i niekonsekwentna, przeplataja porazke z wygranymi i tak dzisiaj jakbysmy mieli podazyc za ciagiem w-l-w-l-w to dzisiaj bysmy mogli zatypowac ze przegraja, ale ja dla odmiany postawie na remis/remis bo jestem fanem takich betow a szczegolnie w Argentynie i jak pokazuje historia szczegolnie w meczu tych druzyn, w ktorym 3 z 4 ostatnich meczy zakonczylo sie remisem. Mysle ze linia przewagi pod wzgledem talentu pilkarskiego na korzysc Boci, w tym meczu sie zatrze i zobaczymy wyrownany meczyk z mala iloscia goli, prawdopodobnie 0-0 lub 1-1.
⛔100
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( League One )
Spotkanie: Preston - Oldham
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 09.09.2013
Godz: 20.35
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na szósta kolejkę League One w Anglii.
W meczu zmierzą się Preston oraz Oldham.
Preston w pięciu do tej pory rozegranych meczach raz wygrał oraz cztery razy zremisował co daje siedem punktów i jedenaste miejsce w tabeli, bilans bramek 9-6.
Oldham zdobyło sześc punktów w pięciu swoich meczach po dwóch wygranych oraz trzech porażkach i zajmuje obecnie czternaste miejsce w lidze, bilans bramek 8-8.
Gospodarze u siebie zagrali dwa mecze i dwa razy zremisowali, bilans bramek u siebie 2-2.
Goście na wyjazdach zdobyli trzy punkty w dwóch meczach, bilans bramek na wyjazdach 5-5.
Mój typ to jedynka, moim zdaniem Preston w tym meczu wygra na swoim terenie a Oldham odbije się czkawką tracenie tylu bramek na wyjazdach.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Spotkanie: Olimpo-Boca Juniors
Typ: 1/1
Kurs: 4.80
Data: 09.09.2013
Godz: 2:15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z ligi Argentyńskiej pomiędzy ekipami olimpo, oraz Boca juniors . Faworytem w tej rywalizacji według bukmacherów jest ekipa gości, ja jednak uważam że to gospodarze mają większy potencjał i to oni powinni w tym meczu zdobyć komplet punktów , tym bardziej że występują przed własną publicznością , co na pewno można już przed rozpoczęciem spotkania potraktować jako dodatkowy handicap. Gospodarze jak na razie zajmują bardzo słabe miejsce w ligowej klasyfikacji , bo zdobyli zaledwie 2 punkty, oba po zremisowanych meczach na własnym stadionie. Goście natomiast graja w kratkę i tak od początku jak jeden mecz wygrali to drugi przegrywają i tak w kółko toczy się ich gra. Ostatnio wygrali mecz więc teraz idąc tym tokiem rozumowania, powinni to spotkanie przegrać, ja jednak uważam że to gospodarze są zespołem lepszym piłkarsko przynajmniej na własnym stadionie gdzie potrafią sobie stworzyć mnóstwo okazji podbramkowych,ze skutecznością jednak jak na razie są na bakier, miejmy nadzieje że w tym spotkaniu będzie inaczej i okazje przełożą się na bramki. Stawiam na wygraną gospodarzy do połowy jak i na koniec spotkania.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME U-21
Spotkanie: Irlandia - Niemcy
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betgun
Analiza:
W drugim meczu kwalifikacyjnym reprezentacja Niemiec U-21 spotka się na wyjeździe z ekipą Irlandii. Po pierwszych meczach oba zespoły maja w dorobku po 3 punkty. Do tego zostały one zdobyte z tym samym rywalem - Wyspy Owcze. Niemcy wygrali 0:3 Irlandczycy 1:4.
W tym spotkaniu faworytem bukmacherów jak i moim jest reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów. Wiadomo, ze piłka niemiecka stoi na wysokim poziomie, w tym kraju są duże nakłady na szkolenie młodych piłkarzy, którzy w przyszłości a nawet już teraz świadczą o sile głownego zespołu. W oczy rzuca sie kilka nazwisk jak choćby Moritz Leitner do niedawna zawodnik Borussi, Bittencourt, Volland mający w tym sezonie strzelone już 3 gole w 4 spotkaniach w Bundeslidze.
W tegorocznych finałach Niemcy zajeli 3 miejsce w grupie i nie awansowali do półfinałów (wsytąpił na tej imprezie m.in. Kevin Volland).
O Irlandczykach prowadzonych przez N.Kinga zbyt dużo mi nie wiadomo. Z informacji jakie posiadam wiadomo iż Irlandczycy w swojej historii nie zagrali jeszcze w finałąch tej imprezy. Ostatnie zwycięstwo ze słabym przeciwnikiem nie jest zbyt dużym wyznacznikiem. Po ich stronie stoi przewaga własnego boiska i jak wiadomo waleczność.
Rozgrywki młodzieżowy rządzą się co prawda własnymi prawami ale w tym meczu jest gotów postawić na reprezentacje Niemiec.
✅65
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Piłka nożna - Eliminacje do ME U21 09.09.2013 godz. 18:00
Wydarzenie: Luxemburg U21- Holandia U21 (HT/FT)
typ: 2/2
Kurs: 1.42
Bukmacher: Betclic
Na jutro mecz z Eliminacji do młodzieżowych Mistrzostw Europy. Wybrałem spotkanie pomiędzy Luxemburgiem, a Holandią czyli pojedynek Dawida z Goliatem. Stawiam oczywiście na Goliata bo tak można nazwać młodzieżówkę reprezentacji Holandii w meczu ze słabiutkim Luxemburgiem. Młodzi Holendrzy rozegrali dopiero jedno spotkanie w tych eliminacjach w czwartek wygrywając u siebie gładko ze Szkocją 4-0, natomiast ekipa Luxemburgu jest już po 3 meczach eliminacyjnych i zgodnie z przewidywaniami i siłą tego zespołu z dużym bagażem bramek po tych spotkaniach zajmuje ostatnie miejsce w grupie z 3 porażkami (na wyjeździe ze Szkocją 0:3 i dwóch u siebie ze Słowacją 1-7 oraz Gruzją 0:3). W tym meczu można sobie zadać tylko pytanie ile bramek wpuści młody golkiper gospodarzy Luca Ivesić. Biorąc pod uwagę kogo natarcie będzie musiał powstrzymać to można powiedzieć, że ten bagaż będzie spory. Holendrzy zapewne zagrają tak jak w spotkaniu z Gruzją w myśl powiedzenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia czyli 4-3-3, a więc nastawienie tylko na atak ale z takim przeciwnikiem nie ma innej opcji. Zgranie w natarciu jest na pewno bo podstawę ofensywną młodzieżówki Holenderskiej tworzy trio Twente Enschede napastnik Luc Castaignos, skrzydłowy Quincy Promes oraz środkowy pomocnik Kyle Ebecilio, zawodnicy którzy również mają stałe miejsce w swojej klubowej jedenastce i w tym sezonie w trójkę zdobyli już 6 bramek na 11 strzelonych przez Twente. Dodając do tego trio środkowego pomocnika Marco van Ginkel-a, który po udanym tamtym sezonie przeszedł z Vitesse do Chelsea można spodziewać się szturmu Holandii z niezłym efektem. Moim zdaniem Holendrzy wygrają wysoko i typ że będą wygrywać do przerwy i na koniec meczu uważam w 99% pewny, pozostaje jeden procent i nim sugerujcie się czy stawiać ten typ czy nie

Pozdrawiam
✅42
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna Nacional B
Spotkanie: Independiente Rivadavia De Mendoza - Defensa Y Justicia
Typ: 2 Remis - nie ma zakładu
Kurs: 1.53
Godz: 22:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś znowu typ oparty na statystykach. Mecz Primera B Nacional pomiędzy drużynami z dwóch biegunów tabeli. Gospodarze zajmują 20 miejsce w tabeli i jeszcze nie wygrali w tym sezonie meczu. (0-3-2) (r,r,p,r,p). Bilans bramkowy 3-5. 3 remisy 0-0, porażka 1-0, oraz 4-3. Goście pierwsze miejsce w tabeli. Wszystkie mecze wygrane. Bilans brakowy 9-2. Więc czemu ta podpórka? W historii meczy tych drużyn gospodarze wygrali dwa razy, goście raz, remis padł aż 5 razy. Drugi powód to dobra passa kiedyś musi się skończyć... Wiadomo statystyka nie gra, ale nie znam historii wcześniejszych meczy oraz formy obu drużyn podczas tych spotkań. Dla odważnych czysta 2 czemu nie. Przeglądając tabele spodziewałem się kursu kolo 1.7 max a tu niespodzianka 2,20. Widzę w tym jakiś haczyk. Dlatego nie ryzykuje i mam nadzieję na bezproblemowe pokrycie mojego typu. Powodzenia ????
ZWROT
 
O 0

ogien

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2.Holandia
Spotkanie: Eindhoven FC - Jong FC Twente
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza oparta, niestety, tylko na suchych statystykach. Gospodarze wydają się być w formie, 3 viktorie z rzędu, jeśli wcześniej nie wygrywali to raczej z porządnymi ekipami. Goście nie dość, że teraz nie u siebie to wygrać zdołali 2 z 6 spotkań, z drużynami z dolnej części tabeli; u siebie remisowali z ostatnimi w tabeli co też o nich dobrze nie świadczy.
⛔ 100
Nieregulaminowy bukmacher !!!
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka nożna - Eliminacje do ME U21
Spotkanie: Luxemburg U21- Holandia U21
Typ: w meczu padnie więcej niż 5,5 bramki?? TAK ( over 5,5)
Kurs: 3,50
buk: bet365

Już raz młodzieżowa reprezentacja Luksemburgu dała mi parę groszy zarobić, liczę również na to że i dzisiaj tak będzie. Reprezentacja U21 Luksemburgu delikatnie rzecz ujmując to nic innego jak dostarczyciele punktów dla innych ekip. W światowym rankingu zajmują dopiero 140 miejsce. Ich kadra jest wyceniana na około 2 200 000 PLN a w jej składa wchodzi 29 piłkarzy. Jedynym zawodnikiem o którym warto coś wspomnieć to A.May zawodnik FC Diferdange 03. Od roku 2010 wszystkie mecze przegrywają a było Ich 12 i zazwyczaj kończy się wynikami typu 4-0,5-0,6-1 a nawet i 7-1. W kwalifikacjach do ME rozegrali już 3 mecze no i oczywiście wszystkie przegrali odpowiednio ze Szkocją U21 3-0 i ze Słowacją U21 7-1 i Gruzja U 21 3-0. Ich dzisiejszy przeciwnik to elita wśród elit. 5 miejsce w rankingu światowym. W kadrze znajdują się zawodnicy którzy po mimo młodego wieku są już podstawowymi zawodnikami w takich klubach jak PSV Eindhoven, Feynord Roterdam czy Ajax Amsterdam. W eliminacjach do ME rozegrali jak na razie tylko jedno spotkanie a mianowicie ze Szkocją U 21 i wygrali gładko bo 4-0. I to jest głownie ta statystyka którą się kieruje przy tym typie. Luksemburg U 21 przegrał ze Szkocją U 21 3-0 a ich dzisiejszy rywal ( Holandia U21) gładko wygrał 4-0. Pytanie więc ile dzisiaj wygrają ???? oj na pewno wysoko i liczę na to że Holendrzy sami pokryją ten over 5,5 .
⛔100
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - ME
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: Under 140.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Od poczatku turnieju konsekwentnie stawiam poniżej linii wystawianych przez buki. Dzisiaj linia ustawiona nie wysoko, z powodu wczorajszej porazki Słoweńców z Chorwatami i walce o 2 miejsce w grupie, gdzie przed dzisiejszymi meczami wszystkie 3 druzyny maja po 7 pkt w 4 spotkaniach. Stąd też nie jest to mecz o nic, a co za tym idzie Słowency nie będą odpuszczać w obronie. W tym turnieju Słoweńcy jeszcze żadnemu przeciwnikowi nie pozwolili na rzucenie więcej niz 70 pkt w regulaminowym czasie gry. Biorąc pod uwagę skuteczność Polaków w tym turnieju przewiduję zdobycz punktową rodaków na ok 60 pkt. Z drugiej strony Słoweńcy także nie grają w ataku wyjątkowo dobrze, we wczorajszym spotkaniu z Chorwatami mieli z gry 31,5 % co na drużynę która chce walczyć o najwyższe cele trochę mało. Srednio zdobywaja okolo 70 punktów, jedynie z Hiszpanami z bliżej nieznanych mi przyczyn rzucili ich 78. Jednak przy załozeniu, że Polacy choć troche lepiej zagrają w obronie, bo gorzej niz wczoraj juz raczej bedzie trudno, to zdobycz punktowa okolo 75 punktów będzie wg. mnie maksymalną dla gospodarzy.
Reasumując, wychodzi mi zdobycz punktowa w granicach 135 pkt i taka linia jak 140.5 jest w granicach rozsądku.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: Słowenia (- 10,5 pkt)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam na dzisiaj sympatyczny kurs na przegraną Polski. Po kompromitacji jaką nam zafundowali na Euro dzisiaj ostatni akt odsłony żenady. Po wczorajszej przegranej raczej niespodziewanej Słowenii, dziisja jestem pewny że będą mega rozzłoszczeni takim obrotem sprawy i niestety odbiją to sobie na naszych Zuchach. Obwód wspaniały Lorbek , Laković zrobią swoje, a że mają naprawdę mocną ofensywę to pewnie handi zrobią już do przerwy. Po drugiej strony nawet nie ma o kim pisać, drużyna która w 1 połowie jest w stanie rzucić 13 pkt w blisko 30 min mówi wszystko. Naprawdę dziwię się i nie mogę pojąć jak taki gość jak Gortat może grać w NBA, ta liga już chyba upada. Wiem że najchętniej już z chęcią by wyjechali żeby ten mecz się nie odbył, ale niestety Panowie jeszcze dzisiaj trzeba przyjąć ostatni oklep. A potem zacząć pompować balonik na kolejne Mistrzostwa, o ile wogóle się zakwalifikujemy bo z taka grą to w polskiej ekstraklasie mogli by grac. Pozdro i powodzenia
⛔100
 
G 0

gamal80

Użytkownik

Dyscyplina : Piłka nożna u21
Spotkanie: Ukraina - Chorwacja
Typ: BTS
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza: Eliminajce U21. Obydwa zespoły trochę sobie postrzelały w swoich ostatnich meczach dlatego sądzę że nie inaczej będzie i tym razem. Wynik meczu ciężki do przewidzenia natomiast oba zespoły powinny strzelić czego dowodem jest niewysoki kurs.
⛔100 kiepska analiza
 
stanley-63 814,9K

stanley-63

Typer
Piłka nożna - Eliminacje do ME U21
Spotkanie - Luxemburg U21- Holandia U21
Typ - Holandia U-21 powyżej 5,5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Analiza :
.. no cóż na to akurat spotkanie już tutaj 2 bardzo szczegółowe analizy padły i z mojej strony w 100 % jak najbardziej prawdziwe , ale mnie także kusi to spotkanie , nie zawsze buki dają nam taka możliwość że możemy z takich meczy wyciągnąć sporo typów ale w tym akurat jest i trzeba z tego skorzystać czy się trafi ? może tak , wiadomo że młodzi pomarańczowi są tutaj 100 % faworytem kwestia jest taka ile dziś zdołają strzelić goli no i wiadomo ja lubię trochę adrenaliny i osobiście liczę że te 6 są w stanie zdobyć , dla Luksemburczyków to trzeci mecz tych eliminacji no i te 3 to porażki dwa z nich po 3:0 i raz pogrom od Słowacji aż 7:1 i ten wynik nie ukrywam że przyczynił się do tego że na te 6 goli ze strony Holendrów liczę , jeżeli chodzi o Holendrów to ich dopiero 2 mecz w pierwszym pokonali u siebie Szkotów 4:0 tu trochę swoich kibiców trzymali w niepewności bo wszystkie gole strzelili w drugiej połowie no ale 3 pkt są i stosunek bramkowy też nie zły jak po jednym spotkaniu i tu też ten wynik wpłynął na mój dzisiejszy typ no bo jeżeli Szkotom umieścili piłkę w bramce 4 razy to dziś ............ ? no a obie ekipy rywalizowały ze sobą w kalifikacjach Euro 2013 i tu najpierw pomarańczowi wygrywają u siebie 4:0 a rewanż 5:0 tak więc pójdę też za myślą którą napisał &quot;Typer Zawodowy &quot; w swoim typie dał over 5.5 gola w całym spotkaniu ale dodał że &quot; liczę na to że Holendrzy sami pokryją ten over 5,5 &quot; idę za tą myślą &quot; TZ &quot; Pozdrawiam !
⛔100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia (League One)
Spotkanie: Preston North End - Oldham Athletic
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: bwin
Analiza:
W dzisiejszym meczu z powodu występów w reprezentacji w kadrze Preston zabraknie najlepszego pomocnika Chrisa Humphreya co na pewno jest dużym osłabieniem. W drużynie gości również zabraknie kilku graczy. Preston w tym sezonie bez porażki 1 wygrana i 4 remisy (2 remisy na własnym stadionie) , goście 2 wygrane i 3 porażki (1 wygrana i remis na wyjazdach). Decyduję sie zagrać ten typ między innymi dlatego , że drużyna Preston w 10 ostatnich meczach na własnym obiekcie straciła tylko 3 gole! strzelali z reguły też niewiele. Od lutego bieżącego roku są niepokonani i od tego czasu tylko 2 razy padał wynik większy niż 2,5 bramki. Goście w tym sezonie co prawda się rozstrzelali , jednak w dzisiejszym meczu nie będzie im tak łatwo , bo jak już wspomniałem wcześniej mało kto zdobywa na terenie Preston bramki. ????
⛔100
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Dyscyplina : Belgiia U21(-2) - Irlandia Płn U21
kurs : 1.83
Bukmacher :pinnacle
Typ : 1ah
To kolejny mecz z eliminacji do Mistrzostw Europy u-21, które odbędą się w Czechach.
Wg mnie wielkimi faworytami są Belgowie. A to kilka argumentów :
Chciałem przedstawić kilku moim zdaniem ciekawszych piłkarzy Belgii u-21 :Bernard Malanda Adje 19-latek strzelec bramki z Włochami, podstawowy pomocnik drugi sezon belgijskiego SV Zulte Waregem, Brandon Mechele w obecnym sezonie podstawowy obrońca Club Brugge, Massimo Bruno napastnik Anderlechtu w tym sezonie w 6 spotkaniach strzelił 5 bramek, Paul-José M&#39;Poku Ebunge 21-letni podstawowy pomocnik Standard Liege, Koen Casteels podstawowy bramkarz w tym sezonie niemieckiego Hoffenheim, Dennis Praet podstawowy pomocnik Anderlechtu i Thorgan Hazard pomocnik Zulte Waregem 4 bramki w tym sezonie.
Skład Irlandii Płn. Składa się z zawodników, którzy są w dość dobrych klubach ale nie grają w nich w ogóle.
Irlandia Płn. jest słaba, świadczą o tym wyniki m.in. porażka na wyjeździe z Cyprem 3-0 z Cyprem, który Belgia pokonała 2-0 grając u siebie.
Belgowie pokonali kilka dni temu pewnie Włochów na wyjeździe 1-3, strzelając wszystkie bramki w 2 połowie.
Moim zdaniem będzie dzisiaj pogrom, bo Irlandia Płn. z tym składem nie ma szans nawet nawiązać walki w tym spotkaniu.
Wychodzę z założenia, że skoro 10 ostatnich meczy Irlandii Płn kończyło się porażką z bilansem bramkowym 24-3 więc coś mi świta, że to na pewno nie jest zespół który ma szansę w dzisiejszym spotkaniu z zawodnikami Belgii, którym kilku wróżę świetlaną przyszłość.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Belgia U21 v Irlandia Północna U21(+1) HE
typ.1
kurs.1,57
buk.SportingBet
Analiza.
Dzisiaj kolejne mecze eliminacyjne U 21 i spotkanie pomiedzy druzynami Belgia U21 v Irlandia Północna U21.Typuje w tym meczu minimum dwu bramkowe zwyciestwo gospodarzy.Belgowie w czwartek na wyjezdzie pokonali Wlochow 3-1 a wczesniej u siebie Cypr 2-0.Tym sposobem prowadza w grupie 9 z dorobkiem 6 punktow i bramkami 5-1.Natomiast ich dzisiejsi rywale jak na razie sa na miejscu ostatnim i rozegrali tylko jedno spotkanie ulegajac na wyjezdzie Cyprowi 3-0.Skoro przegrywa sie na wyjezdzie z 3-0 z taka potega jak Cypr to dzisiaj wynik powinien byc podobny jak nie wieksze lanie.Irlandia ostatnio w spotkaniu towarzyskim przegrala z Dania 1-4 wiec widac,ze przegrywaja jak na razie ze wszystkimi...Tacy zawodnicy jak Batshuayi,Hazard,Bruno,Ferreira czy Mpoku spokojnie sa wstanie zrobic rosnice na kilka bramek,tym bardziej,ze pokonali na wyjezdzie znacznie mocniejszych Wlochow 3-1 i dzisiaj moga powiekszyc przewage w grupie.Typuje tutaj gladkie zwyciestwo gospodarzy.Polecam.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Słowenia - Polska
Handicap 1 kwarta
Typ: Słowenia -3
Kurs: 1,95
unibet
Co tu długo pisać. Nasz team to najgorzej grająca drużyna tych mistrzostw. Przegrali wszystkie dotychczasowe pojedynki w swojej grupie. W meczu z Czechami polegli dosyć pechowo po celnym rzucie za trzy punkty Lubosa Bartona na kilka sekund przed końcem rywale wygrali te spotkanie jednym punktem (69-68). Pozostałe mecze to porażki z Chorwacją 70-74, Gruzją 67-84 i deklasacja z zespołem Hiszpanii 53-89. Nasz dzisiejszy rywal będzie chciał wygrać te spotkanie gdyż ostatni ich pojedynek z Chorwacją zakończył się porażką dwupunktową po dogrywce. Walczą oni o drugie miejsce w grupie i dzisiejsza wygrana pozwoli im je zachować. Na pewno ostro rusza do ataku od pierwszych sekund a że mamy najgorszą defensywę w Mistrzostwach to można liczyć na mocny początek Słoweńców. Nasi rodacy przegrali trzy ze swoich czterech pierwszych kwart granych na tym turnieju: Hiszpania 5-25, Chorwacja 12-24 i Gruzja 14-20. Czyli jak widać początki spotkań w ich wykonaniu wyglądają bardzo słabo. Myślę że gospodarze turnieju od samego początku ostro rusza do ataku i wygrają wysoko pierwsza tercje.
⛔100
 
G 0

goral98

Użytkownik
Dyscyplina Spotkanie: Słowenia - Polska
Koszykówka, Mistrzostwa Europy
Typ polska handicap ; +14 Polska

Nie ma co się rozpisywać fatalna postawa Polaków ,lecz czuje w tym meczu przebudzenie handicap z takim kursem to pewniaczek jestem przekonany pewność 10\10.Po takiej nagonce medialnej Nasza pożal się Boże reprezentacja dzisiaj zagra wkońcu przyzwoity mecz !!
⛔100 nieregulaminowy typ
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Spotkanie: Fredrikstad - Elverum
Typ:
Fredrikstad (handi. -1)
Kurs:
1.85 / WilliamHill
vs.
Analiza: Norweskie Adeccoligaen i mecz pomiędzy 10 a ostatnią w tabeli drużyną. Obie ekipy już ze sobą rozegrały mecz który skończył się wynikiem 1:0 dla Fredrikstad. Dzisiejsi gospodarze dwa ostatnie swoje mecze to dwa remisy gdzie ich dzisiejszy rywal zaliczył pasmo dwóch porażek z rzędu. W tym meczu drużyna przyjezdnych osłabiona w takich graczy jak :

napastnik Brekke (19/7), pomocnik Lund (0/0), pomocnik Rexhaj (9/0), pomocnik Mobasheri (1/0), pomocnik Bratebeak (18/2), napastnik Korbol (20/0), obrońca Kleiven (18/0)

Jak widać powyżej drużyna przyjezdnych osłabiona w ofensywie i to ostro, tak więc liczę że w tym meczu będą się bronić i starać się wywieźć skromną przegraną, nawet w remis tu nie wierze. Zapomniałem dodać na koniec że w składzie gospodarzy zabraknie pomocnika T. Holm (0/0) i pierwszego bramkarza J. Masalin (17 meczy), ale nie uważam by to była swego rodzaju ujma dla gospodarzy ???? .
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy liga U21
Spotkanie: Banik Ostrava U21 - FK Varnsdorf U21
Typ: 1/1
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Godzina: 14:00
Ostrava w tym sezonie na swoim boisku słabszym rywalom nie daje żadnych szans, 6-2 z Dukla, 5-0 z Mas Taborsko i w ostatnio 4-0 z Jihlava.
Tylko raz przegrali z Liberec 0-1.
Gospodarze w czterech meczach na swoim obiekcie strzelili aż 15 bramek, w tabeli są na 6 pozycji i dzisiaj mogą awansować wyżej.
Z powodu kontuzji nie zagrają obrońca Radim Cech i dwóch pomocników Tomas Vengřínka i Patrick Kundratka.
Varnsdorf to typowa drużyna swojego boiska, w tabeli na 19 miejscu z bilansem 1-2-5. Wyjazdy graja fatalnie, same porażki: 3-4 Znojmo, 1-3 Mas Taborsko, 0-7 Pardubice, ostatnio 0-4 Liberec.
Wyjazdy przegrywają nawet ze słabymi zespołami, z lepszymi ekipami kończy się na wysokich porażkach kilkoma bramkami.
Dzisiaj może być podobnie, kolejny solidny zespół powinien zaaplikować gościom kilka goli.
Pogrom całkiem prawdopodobny, ja wybrałem bardziej zachowawczy typ.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom