>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 08.03.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
M 5

misiek20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska 1/8
Spotkanie: Standard Liege - Hannover 96
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Po ostatnich zmaganiach słabiutkiej Wisły ze Standardem Liege moge stwierdzic ze standard na tym etapie zakończy swoją przegodę z LE w tym roku. Całkowite rozbicie drużyny , w ich grze nie widac w ogóle żadnego zgrania. Wisła , drużyna z dolnej półki potrafiła konstruowac akcje podbramkowe bez większego wysiłku. Hannover natomiast to drużyna z ligi średniej i już tutaj zaczną sie schody dla Standardu. Co prawda Hannover zajmuje dopiero 7 miejsce w lidze z dorobkiem 35 pkt. a ostatnich meczy z Augsburgiem (2:2) i Borussią (1:3) nie mogą zaliczyc do udanych jednak wydaje mi się , że LE jest tera piorytetem dla Hannoveru. Standard natomiast zajmuje miejsce 5 w Jupiler League ze stratą 18 pkt do lidera. Ostatnia porażka z Club Brugee odzwierciedla tylko poziom gry zespoly z belgii. Po takim kursie warto sie skusic na postawinie czystej 2. Jednak wiadomo spotykają sie 2 zespoły które musza walczy w lidze o puchary w przyszłym roku , ale wygląda na to że na tym etapie nikt już nie odpuszcza. Dlatego też warto stawiac nie wykluczjąc tutaj remisu. Powodzenia!

⛔100
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Tennis ATP Indian Wells
Ivo Karlovic vs Łukasz Kubot​
Typ: Ivo Karlovic 2-0
kurs 2,62
Pinnacle​
42 w rankingu, bardziej doświadczony oraz z większymi sukcesami Chorwat, Ivo Karlovic zagra z 52 w rankingu, naszym Łukaszem Kubotem, którego bardzo dobrze znamy i wiemy na co go stać. Karlovic to przede wszystkim, a w zasadzie to tylko serwis, po którym zdobywa multum asów. Łukasz Kubot niższy o 18cm, a co za tym idzie być może bardziej zwinniejszy. O tym meczu nie ma co dużo pisać, obaj grają serve &amp; volley (jak ktoś nie wie co to znaczy to jest to serwis, schodzenie od razu do siatki i albo się uda albo się nie uda). Albo nadzieje się na dobry return i przeciwnik zdobędzie punkt, albo return będzie kiepski i gracz pod siatką skończy BH lub FH. Chorwat bilans na hardzie 154/116, Polak 113/78. Karlović startował tutaj trzy razy i NIGDY nie odpadał w pierwszej rundzie, a rok temu doszedł tutaj aż do ćwierćfinału. Łukasz dwa razy nie przeszedł kwalifikacji i raz doszedł do drugiej rundy. Po takim kursie można próbować.​

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sporting - Machester City
Typ: Sporting wygra do 0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dwumecz z Porto pokazał, że City tego pucharu nie odpuszcza. Zagrają najprawdopodniej w najsilniejszym możliwym ustawieniu. Ich obrona jest bardzo solidna traca mało bramek. Jedyny minus to brak dzisiaj Yaya Toure, jednak w meczu ze słabo dysponowanym Sportingiem nie bedzie to aż tak wieka strata. W ekipie z Lizbony nie zagra ich najlepszy strzelec Van Wolfswinke, doddatkowo nalezy zauważyc ich Sporting ostatnimi czasy strzela mało bramek - 10 goli w ostatnich 10 meczach. Daltego mało prawdopodobne jest strzelenie bramki przez Sporting, a w to ze City bramki nie strzeli chyba nikt rozsądny nie wierzy.

✅175
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Indian Wells
Spotkanie: Pervak, Ksenia - Govortsova, Olga
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher:

Analiza:

To spotkanie mnie zaciekawiło na dzisiejszy wieczór. Zagram je razem z Martić, która zagra późno w nocy. Pervak, głównie urzekła mnie swoją przyzwoitą grą w turnieju Doha, gdzie dotarła 1/16 finału. Ogrywając po drodze Pavlyuchenkovą i Razzano. Odpadła na Yaninie Wickmayer przegrywając z kretesem 4:6, 0:6. W Memphis podobnie 1/16 i tylko dwa mecze rozegrane w tym turnieju. Wygrany z Marino a przegrany z Brianti.
Govortsova pograła sobie trochę w Midland, ale na to nie patrzę gdyż potykała się ze słabiutkimi zawodniczkami. Dwa ostatnie mecze kwalifikacyjne Govortsovej to wygrane z Karatantchevą 2:1 i Hlavackovą 2:0. Jednak pojedynek z Pervak będzie dla niej konkretnym sprawdzianem. Według mnie Pervak (41. miejsce w WTA rank.) ogra Govortsovą Olgę (87 lokata). Niby H2H dla Białorusinki, raz grały ze sobą, ale było to w 2009 roku i nie warto tym się sugerować. Sugeruję się bardziej formą Kseni, która jest lepsza od tej którą prezentuje Olga.

✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LE
Spotkanie - Twente - Schalke
Typ - ile goli strzeli team 1 ? 3 lub więcej
Kurs - 4.33
Buk - Bwin
Analiza :

Na dziś wybieram spotkanie Ligi Europejskiej pomiędzy Twente &amp; Schalke . Gospodarze są w dobrej formie w ostatnim spotkaniu ligowym wręcz rozgromili PSV na ich terenie aż 6:2 , wiem że liga to liga a puchary to całkiem inna bajka , jednak po ostatnim meczu w lidze europejskiej goście rozegrali na swoim terenie z Plzen i ........... grając z przewagą jednego zawodnika zremisowali 1:1 tracąc gola w doliczonym czasie gry co doprowadziło do dogrywki w której Schalke wygrało i przeszło do kolejnej rundy , teraz uważam że będą mieli ciężką przeprawę z Twente no i jak już w/w forma gospodarzy i przedewszystkim gra na własnym boisku wychodzi im w tym sezonie b.dobrze w LE w fazie grupowej 3 mecze 3 zwycięstwa bramki 8:3 w lidze 12 spotkań bilans 8-3-1 i 33:11 . Goście w lidze na wyjazdach 12 meczy bilans 5-1-6 i 17:21 co prawda w LE na wyjazdach całkiem nie żle bo na 3 spotkania 2 wygrane i 1 remis bramki 8:0 ale już w 1/16 remis na terenie Plzen 1:1 i u siebie uznał bym to za lekki spadek formy co przeniosło się też na ligę . No ale to wszystko analizy a jakie będą fakty zobaczymy wieczorem , ja stawiam że Twente zdobędzie przynajmniej 3 gole aby mieć dobry wynik przed rewanżem . Pozdrawiam !

⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: SZWAJCARIA: NLA - Play Offy, Biel - Zug
Spotkanie: Biel - Zug
Typ: 1
Kurs: 3.10
Bukmacher: bwin
Analiza:

Szwajcarska liga NLA to liga typowo jedynkowa. Mimo to Zug dość niespodziewanie prowadzi w serii 3:0. Znacie się na Play-offach ? To chyba wiecie czym to pachnie. Dla tych którzy nie wiedzą powiem, krótko - rzadko zdarza się by jakaś drużyna nawet o wiele lepsza eliminowała do zera przeciwnika. Tym dziwniejsze jest to w lidze Szwajcarskiej. Widać ewidentnie, że jest to liga bardzo wyrównana sporo tam drużyn, typowanie jej to istne samobójstwo ,jeżeli typuje się zwycięstwo gości. Jest tam też nie mało remisów. Należy nadmienić, że oba zespoły prezentują podobny poziom. Widać to w kursie. Spójrzmy zespół ,który deklasuje rywala 3:0 w play-offach jest okraszony kursem 3.10 ! To ja to biorę. Już na 1 rzut oka widać, że może zapowiada się tu value bet. Moim zdaniem warty zagrania. Powodzenia.


✅210
 
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Indian Wells
Spotkanie: G.Dulko - J.Dokić
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: betclic
Analiza: Dulko jest bez formy. Gładko przegrała w tym roku z Szarapową, co może nie jest niespodzianką, ale łatwe przgrane z Alexandra Panową czy Patricią Mayr-Achleitner można za takowe uznać. Jedyne zwycięstwo jakie w tym roku odniosła to wymęczone w trzysetowym boju z niżej notowaną Kathrin Woerle. Dokić wygrała w tym roku kilka spotkań, w tym z Anną Czakwetadze. Przegrała natomiast trzysetowe wyrównane mecze z Ormaecheą, Cadantu i Rogowską. Myślę, że jak Serbka zagra swój tenis i przyciśnie rywalkę to Dulko będzie bez szans zwłaszcza, ze kilka godzin później Dulko gra mecz deblowy w parze z Paolą Suarez i zapewne będzie chciała zajść w turnieju deblowym jak najdalej by wywalczyć miejsce na Igrzyskach.

Zwrot
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sporting - Machester City
Typ: Man City over 2,5
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Manchester City kosi aż miło w kolejnych meczach, zespół głodny sukcesów z pewnością będzie chciał się pocieszyć odpadając z LM wisienką w postaci pucharu LE.Sporting pokazuje w ostatnich meczach że nie jest drużyną która w najbliższym czasie może zaskoczyć, nawet na własnym stadionie nie mają wystarczajćego ognia by straszyć rywali, mecz z Legią chyba wielu obserwowało, no i widziało jaka to jest różnica między tymi ekipami.
Mecz Sportingu z City na pewno bardziej zmotywuje mentalnie Portugalczyków, jednak w obserwowanej w ostatnich tygodniach gry biało zielonych nie zaobserwowałem niczego czym mogli by zaskoczyć drużynę która na dzień dziesiejszy na pewno przegania Sporting minimum o klasę.

⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka Nożna, Liga Europy
08.03.12 19:00
Sporting Lizbona - Manchester City Handicap
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.05
BetFair

Dzisiaj o godzinie 19:00 na Estádio José Alvalade rozegrane zostanie pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Sportingiem Lizbona a Manchesterem City. Kursy na gości według mnie bardzo atrakcyjne, są w świetnej formie, u siebie grają fenomenalnie ale i na wyjazdach nie wygląda to źle. Sporting ma słaby sezon, nie ma sensu nawet tego dzielić na jakieś etapy, po prostu są słabi, u siebie jeszcze jako tako to wygląda, potrafią przeciętniaków w lidze ograć 1:0 i zgarnąć dzięki temu punkty, ale czwarte miejsce w tabeli ze sporą już stratą do czołowej trójki pokazuje to jak przeciętna to ekipa. Jeśli do tego dodamy w jak łatwy sposób The Citizens uporali się z inną, lepszą ekipą portugalską - FC Porto, śmiem twierdzić że dziś spokojnie można liczyć na dwubramkowe zwycięstwo gości. Manchester City jest liderem Premier League, wygrali 21 z 27 dotychczasowych spotkań. Obie ekipy przed dzisiejszym meczem nie są jakoś specjalnie osłabione, choć brak Onyewu to na pewno osłabienie dla gospodarzy, goście mają szeroką kadrę i kto by nie zagrał będzie to mocna jedenastka, która wybiegnie dziś na Estádio José Alvalade.

⛔100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Manchester United-Athletic Bilbao
Typ:Manchester i over 2,5
Kurs:2.00
Buk:B365
Analiza:
Kurs na sam over 2,5 wynosi 1,60 jednak kiedy dorzucimy do tego win United mamy całkiem okazały kurs 2,00.Taka kombinacja i przebieg rzeczy dzisiejszego wieczora wydają mi się całkiem prawdopodobne.No bo jak Diabły zwyciężą to tylko 2:0?Niewykluczone jest zdobycie bramki przez przyjezdnych, a przy ewentualnym 2:1 mój dzisiejszy typ już siądzie.Chociaż i tak z tego wszystkiego najprawdopodobniejsze jest co najmniej 3:0.Manchester jest zdecydowanym faworytem do tego gra u siebie, zobaczymy więc dzisiaj raczej trochę więcej bramek, bo czy Bilbao będzie w stanie w ogóle stawić dzisiaj opór?
Manchester ma wybiec dziś w najmocniejszym składzie, będzie więc komu strzelać bramki.Do tego przecież dochodzi fakt, że United miało tutaj nie być.
Jasną sprawą chyba jest, że swoje ambicje wiązali z Ligą Mistrzów.Nie pozostało im więc nic innego jak walczyć gdzie mogą i o co mogą.
Mecz rozpoczyna się o godzinie 21:05.

⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Standard Liege - Hannover 96
Typ: poniżej 2,5 bramek
Kurs: 1,75
Bukmacher: betsson
Analiza:

Pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europejskiej i moja analiza dotyczyć będziespotkania Standardu Liege z Hannoverem 96. Standard, czyli zespoł który pokonał Wisłę Kraków, zespół co dało się zauważyć bardzo dobrze ustawiony w defensywie, nie dopuszczający do wielu sytuacji, ale też mało kreatywny z przodu. Zapewne u siebie będą chcieli za wszelką cenę nie stracić bramki, a jedynym remisem który będzie dla nich korzystny to remis 0:0, dlatego znając wszystkie wady i zalety obu drużyn (Hannover nawet u siebie ostatnio stworzył sobie mało sytuacji z Augsburgiem) postawie na wynik poniżej 2,5 bramek na mecz. Najbardziej widzi mi się remis, ale jest już taki typ zajęty. Na wyjeździe Hannover będzie grał z kontry i wydaje mi się, że mecz będzie prowadzony w środku pola z zagęszczeniem tyłów.

⛔100
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Atl. Madryt - Besiktas
Besiktas +0.5,+1
3.20
Bet365

Obok takiego kursu trudno przejść obojętnie, Besiktas to ciekawa ekipa. Ostatnio trochę spuścili z tonu ale przecież mieli ciężki grafik. W ostatnich 4 meczach grali z Trabzonem, Galatasaray, Sivassporem i Fenerbahce więc nie popadajmy w skrajności. Atl. Madryt pod wodzą Diego gra dobrze ale ich wyniki też nie ją porywające, bardzo często remisują a ich głównym problemem jest fakt,że mało strzelają.

Przyjrzyjmy się sytuacji gry Atl. Madryt u siebie, ostatnio wysoko wygrali z Villarreal ale każdy kto intersuje się pilką wie co się dzieje w Żółtej Łodzi Podwodnej. Nie ukrywam,że Atl. Madryt jest faworytem w tym pojedynku ale dla mnie kursy to przesada.

Gospodarze w czwartkowym meczu zagrają poważnie osłabieni. Z powodu kontuzji na boisku zabraknie Antonio Lopeza, Diego i Ardy Turana. Za kartki pauzować musi Paulo Assuncao. Do składu, po pauzie w meczu z Sevillą, powinni wrócić Radamel Falcao i Diego Godin.

Dodajmy ostatnie wyjazdy Besiktasu - patrząc na 5 spotkań.

Galatasaray-Besiktas 3-2
Sporting - Besiktas 0-2
Sivasspor - Besiktas 1-1
Fenerbahce - Besiktas 2-0
Kayserispor - Besiktas 1-0

Jak widać Besiktas tylko raz pozbawiłby mnie pieniedzy dając ten handicap, 2 razy byłby zwrot, 2 razy cieszylibyśmy się z wygranej. Moim zdaniem warto zaryzykować po tym kursie.

Do tego gra Korkmaz a niby miał nie grać. Ja to polecam.

⛔100
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Liga włoska
Spotkanie:Reyer Venezia - Angelico Biella
Typ:Venezia(-14,5)
Kurs:3,40
Buk:Bet365

Analiza:
Dotychczas obydwie drużyny spotkały się jeden raz na terenie Bielli gdzie górą była drużyna z Venezii, wygrywając po dogrywce 91-87. Venezia aktualnie znajduje się na 6 miesjcu, lecz mają 2 mecze zaległe. Wygrywając obydwa mecze wskakują na 2 miejsce. Bilans meczy domowych napawa mnie optymizmem co do tego meczu,wynosi on 8-2! Natomiast bilans meczy wyjazdowych Bielli wynosi 3-8. Venezia kontynuuje passe 4 zwyciestw z rzedu, wygrali u siebie z Pesaro(+16pkt),z Sieną(+3pkt), z Sassari(+20pkt) i na wyjezdzie z Teramo(+10pkt), zaś Biella kontynuuje serie porażek na wyjezdzie któras już wynosi 7 meczy z rzedu. Więc nie sądze że powinni dziś wygrać z znakomitą w tym sezonie Venezią, kiedy przegrywają ze słabym Montegranaro czy Teramo.

⛔100
 
A 0

asfaltito92

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna - Swedish Handball League -Men
Spotkanie: IK Sävehof - HK Malmö
Typ: HK Malmö
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bwin

Dzisiaj postanowiłem zagrać bardzo odważnie , bukmacherzy nie wiadomo czemu ustalili kurs na Malmö ,aż 5.75 - o wygraną będzie oczywiście bardzo ciężko ale ... za taki kurs warto zaryzykować. Mecz będzie na pewno bardzo zacięty , a zadecyduje dyspozycja dnia. Oba zespoły mają znakomitą passę zwycięstw IK Sävehof na 10 ostatnich spotkań wygrało aż 9 ulegli raz , HK Malmö natomiast wygrywało 8 razy przy dwóch porażkach . W tabeli oba zespoły dzieli różnica 8 punktów ( IK Sävehof jest na 3 lokacie , HK Malmö na 5). Gospodarze są niewątpliwie faworytem tego spotkania , ale kurs na gości jest niezwykle kuszący i wierzę ,że to Malmö wyjdzie z tego meczu z kompletem punktów i zmniejszy stratę. Co ciekawe - na 13 ostatnich spotkań 10 wygrywali dzisiejsi gospodarze , jedno zakończyło się remisem a dwa ( i tu rzecz ciekawa - dwa ostanie) padły łupem skazywanych dziś na porażkę zawodników gości! Czas na porażkę gospodarzy na własnym terenie , bo ile można wygrywać ? Mają za sobą passę 6 wygranych spotkań , Malmö będzie chciało udowodnić swoją wartość - po porażce z niżej notowanym Kristianstad IFK , wygrali z H 43 różnicą 10 bramek , czas na kogoś z wyższej półki! Polecam typ po rozsądnej stawce i życzę wysokich wygranych.

⛔100
 
anzelmo 252,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy
Spotkanie: FC Metalist Kharkiv - Olympiakos
Typ: FC Metalist Kharkiv remis nie ma zakladu
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
analiza

Bardzo ciekawe spotkanie.Gospodarze u siebie piekielnie mocni,bardzo trudny teren dla greków, którzy ostatnio wygrali na wschódzie, nie tak dawno ograli Rubin Kazan.Osobiście uważam Ukrainieców za dużo mocniejszy zespól nisz ekipa rosyjska.Graja tam bardzo mocni piłkarze z Brazylii.Zespól grający piekielnie ofensywnie przy czy niesamowicie skutecznie.Bardzo lubią strzelać po 4 bramki swoim rywalom na własnym stadionie Zdemolowali 2 krotonie Red Bull Salzburg. W grupie FK Austria Wien I Malmo FF tagze przekonało sie o sile zespołu z Charkowa.Goście dobrze grali w grupie LM zespól mocny u siebie przy wsparciu publiki patrowi stworzyć mnóstwo problemów nie jednej czołowej ekipie.Zespól doświadczony ograny w europejskich pucharach zapowiada sie bardzo ciekawa konfrontacja, gospodarze dzisiaj powinni wygrać przed trudnym rewanżem w gorącej Grecji.

⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Indian Wells
Spotkanie: Karlovic – Kubot
Typ: Karlovic (-2 gems)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betsson

Zdaję sobie z tego, że nieetyczne jest granie przeciwko swoim, ale w takich przypadkach jest to bardzo wskazane, gdyż niezależnie od wyniku, będzie on cieszył. W starciu Polaka Łukasza Kubota, będącego na 52. miejscu w rankingu ATP, typuję więc zwycięstwo Chorwata Ivo Karlovica, zajmującego 42. pozycję. Wydaje mi się on zdecydowanym faworytem. Ivo to solidny i bardzo doświadczony tenisista, który w ostatnich sezonach polubił kalifornijski turniej i patrząc na wyniki, gra w nim na maksimum możliwości: w 2009. roku w trzeciej rundzie zatrzymał go Federer, w 2010. w drugiej Almagro, w 2011 dopiero w ćwierćfinale Rafael Nadal, czyli ścisła czołówka. Karlović jest najwyższym zawodnikiem w gronie stu najlepszych tenisistów - mierzy 208 cm. Potężnemu wzrostowi zawdzięcza nieprzeciętne możliwości serwisowe. Jest w czołówce klasyfikacji graczy w liczbie zaserwowanych asów. Kubot za pewne nie raz będzie miał spore problemy z odbiorem jego zagrywki. Chorwata oglądałem ostatnio w Pucharze Davisa, w którym gładko pokonał mocno zmotywowanych Japończyków – Nishikoriego(17) i Sodea(77). Po tym występie mogę przyznać, że jego możliwości są wciąż duże i bardzo dobrze potrafi angażować się w odpowiednie etapy sezonu, co wg mnie w jego wieku(33) jest bardzo ważne. W tym roku Ivo prezentuje się bardzo przyzwoicie: w Doha pokonał Stakhovsky’ego(76), a w AO Melzera(20) czy Berlocqa(38), czyli zawodników wyższego kalibru niż Kubot. Łukasz, pokonując w tym sezonie Dolgopolova(21), Petzschnera(66) czy Dodiga(59) może stwarzać pozory, będącego w wysokiej formie, jednak to chyba bardziej rywale byli w kiepskiej, dlatego gładko ich pokonywał. W dzisiejszym pojedynku stawiam na zdecydowane zwycięstwo Karlovica.

⛔100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Biel - Zug
Typ: 2
Kurs:1,86
Buk: Bet365
Analiza:



Witam! Już za parę minut w ramach czwartego spotkania play off zagrają ze sobą drużyny Biel oraz Zug. Trzy poprzednie spotkania kończyły się wygraną Zug (raz po dogrywce). Historia pokazuje że Zug jest bardzo nie wygodnym rywalem dla gospodarzem ich bilans spotkań to 4:15 dla Zug. Poprzednie spotkania gdy Biel było gospodarzami ulegali aż siedem razy dzisiejszym gością i tylko raz wygrali. gospodarze na własnym terenie to żadna rewelacja, raczej grają w kratkę co również można powiedzieć o meczach wyjazdowych Zug. Głównym aspektem który skłania mnie do grania tego typu to głównie historia spotkań obu zespołów. Myślę że dzisiaj będzie podobnie i że to Zug będzie schodziło z tafli z podniesionymi głowami. Pozdrawiam!

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells, 23-30 8.03.2012r
Begu - Hradecka
typ: 0-2
3.10
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w indian wells, Rumunka Begu, zagra z Czeszka Lucie Hradecka. Wielki turniej Indian Wells rozgrywany jest na korcie twardym, co juz na starcie spotkania wiecej szans daje Czeszce. Hradecka o wiele lepiej niz rumunka czuje sie na takiej nawierzchni kortu. Dla Begu jedynym godnym uwagi wynikiem byl polfinal w Acapulco, ktory to turniej byl rozgrywany na .... ziemi. Rumunka wlasnie tam czuje sie najlepiej, nie liczac turnieju w Acapulco, wygrala jak do tej pory w tym sezonie zaledwie jedno spotkanie. Zupelnie inaczej Czeszka, ktora na hardzie czuje sie niezle. Hradecka byla w II rundzie Australian Open, cwiercfinale w Middland, czy II rundzie w Memphis. Rumunka na korcie twardym w tym sezonie moze sie co najwyzej pochwalic II runda w Hobart i to by bylo na tyle. Jesli dzis Czeszka zagra tak jak potrafi, to ona awansuje do kolejnej rundy.

⛔100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Manchester United - Athletic Bilbao
Typ: over 1.5 w 2 połowie
Kurs: 1.8
Bukmacher: http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4Bwin
Analiza: Już dziś o godzinie 21:05 zespół Manchesteru podejmie na Old Trafford Athletic Bilbao. Zdecydowałem się tutaj na troszkę inny typ niż dotychczas. Stawiam na to, że oby dwie drużyny zdobędą łącznie powyżej 1.5 bramki w 2 odsłonie gry. Typ opieram na dość ofensywnym stylu gry obu zespołów, a także na statystykach, które go potwierdzają. W 4 z ostatnich 5 spotkań w których udział brał gospodarz dzisiejszego spotkania w 2 połowie padały minimum 2 bramki. Jeśli chodzi o ekipę gości są to 3 spotkania. Lecz nie tylko to jest kwestią, która utwierdziła mnie w tym zdarzeniu. Wydaję mi się, że sir Alex Ferguson nie będzie chciał bawić się w drobne, żeby nie zdarzyła się sytuacja podobna do tej w LM, w której to jego podopieczni do ostatniej kolejki musieli walczyć o awans do następnej rundy. Nie udało się. Sądzę iż taki trener jak Szkot wyciągnął odpowiednie wnioski i pewnie będzie dążył po zwycięstwo w mniej prestiżowych rozgrywkach, jakimi z pewnością jest Liga Europejska. Co do samego spotkania. Urazy Valencii, Owena czy Fletchera na pewno osłabiły siłę ofensywną Manchesteru, lecz myślę, że to, jakim składem dysponują obecnie, wystarczy na strzeleniu paru goli. Rooney, Berbatov, Chicarito, to oni sś odpowiedzialni za zdobywanie bramek. Sam Llorente, topowy strzelec Athletic uznał, że &quot;Rooney jest zabójcą - ma wielką mentalność i jest wzorem dla kolegów z drużyny&quot;. Musimy się z nim całkowicie zgodzić, gdyż 18 bramek w obecnych rozgrywkach Premier League nie jest dziełem przypadku. Jak kolorowo jest w linii ofensywnej, nie jest natomiast z tyłu. Czerwone Diabły osłabione brakiem kluczowego w tej formacji Nemanji Vidića (uraz kolana). Co do zespołu z Bilbao. Zaskoczyć może na pewno Fernando Llorente, o którym wcześniej wspomniałem. Wielu wskazuje na ogromny + również trenera zespołu ze stolicy Kraju Basków. Marcelo Bielsa objął Athletic pod koniec ubiegłego sezonu. Trener dość skrupulatny, dokładnie przygotowujący swój zespół pod konkretnego rywala. Jak przystało na Argentyńczyka preferuje szybki i ofensywny futbol. W tych paru argumentach dostrzegam szansę na min. 2 bramki w drugiej połowie. Sądzę, iż Manchester wykorzysta każdą sytuację, którą zaoferuje im swoim błędem Athletic. Od pierwszego gwizdka zawodnicy obu zespołów będą mocno skupieni, lecz po połowie może się to diametralnie zmienić. Manchester będzie chciał zdobyć jak największa zaliczkę przed wyjazdem do Hiszpanii. Celem Athletic jest natomiast strata jak najmniejszej ilości goli i wydaję mi się gra z kontry. Przewiduję wyrównane spotkanie, lecz większą skuteczność podopiecznych sir Alexa, a co za tym idzie pewne zwycięstwo jego graczy.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Piłka Nożna Liga Europejska
Spotkanie Valencia - PSV
Typ x2
Kurs 2,28
BetFair

Analiza:
Bardzo prosze nie kasować tego typu, ani nie odejmować mi punktów. Wcześniej podałem wprawdzie typ na Younga, ale napisałem jednocześnie, że nie ma jeszcze &quot;order of play&quot; dlatego mogą grać jutro. Young gra jutro, dlatego poprosiłem o przeniesienie typu na jutro (09.03).
Dziś wybrałem ogromne VALUE, Valencia jest silna na własnym terenie, to fakt, aczkolwiek holenderska drużyna PSV z Eindhoven jest niezwykle bramkostrzelna. Bardzo rzadko zdarza im sie rozegrac mecz, nie strzelajac 2 bramek, nie grając otwartego, dynamicznego spotkania, co zresztą charakteryzuje i wyróżnia ligę holenderską, gdzie średnia ilość goli jest bliska 3,5.
Ma to tutaj kluczowe znaczenie, dlatego, że drużyna z PSV zapewne dzisiaj też będzie stwarzała sporo sytuacji podbramkowych i wyrażam wiarę, że zaowocuje to bramkami. Chętnie zaryzykowałbym typ na PSV, ale wolę grać bezpiecznie i wygrać ten konkurs.
Kurs jest wprawdzie niezwykle niski, ale VALUE w tym spotkaniu jest ogromne.

Ostatnie mecze Valenci:
Wygrana 1:0
Przegrana 1:2
Przegrana 5:1

Ostatnie mecze PSV:
Przegrana 2:6
Wygrana 3:2
Przegrana 5:0

Oba zespoły jak widać przygotowują się na Ligę Europejską. PSV strzela zdecydowanie więcej goli, a traci równie sporo. Jakkolwiek szanse tutaj oceniam na równy mecz raczej po stronie PSV.

Value 8/10
Kurs 2,28
Polecam!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom