>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.11.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 7. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa- Trabzonspor
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Patrząc ostatnio na grę Legii, oraz to jak spisują się w tej edycji Ligi Europejskiej i ogólnie od początku sezonu w pucharach, kurs nazwałbym bardzo okazyjnym. Oglądałem dosyć sporymi fragmentami ostatni mecz w LE z Trabzonem (całości nie dałem rady, za bardzo się irytowałem ;)) i mimo porażki trzeba przyznać, że Legia miała swoje szanse i mecz wcale nie musiał skończyć się porażką. Zanim Trabzonspor strzelił bramkę na 2:0, Legia miała kilka naprawdę dobrych okazji żeby wyrównać, ale jak nie potrafi się wykorzystywać takich setek to nie można marzyć o dobrym wyniku. W lidze Legia ostatnio również nie zachwyca. W poprzedniej kolejce zwycięstwo ze słabiutkim Zagłębiem, wcześniej na wyjazdach porażka z Zawiszą i remis z Lechem. Ciężko jest szukać jakichś argumentów po stronie Legii, chyba jedynie własny stadion, atmosfera, którą stworzą kibice, ale kibice niestety nie grają, tak jak nie grali z Molde, czy Steauą. Legia w tym sezonie w pucharach nie wygrała meczu na własnym stadionie (z Apollonem co prawda grali bez kibiców, ale to moim zdaniem marne wytłumaczenie), poza meczem z amatorami- The New Saints, ale bądźmy poważni…
Znów można mówić, że jest to mecz ostatniej szansy, ale nie kpijmy. Nawet zwycięstwa w pozostałych meczach, w co i tak absolutnie nie wierzę, nic nie dadzą jeśli pozostałe mecze w grupie nie ułożą się po myśli Legii. Goście w jakiejś rewelacyjnej formie nie są, chociaż ostatnio efektowne zwycięstwo w lidze 4:0 z drużyną ze strefy spadkowej- Elazigsporem . Zajmują 6. miejsce w tabeli, 10 meczów- 5 Z, 3 R, 2 P, bramki 12:9. Dla Trabzonsporu ten mecz ma znacznie większe znaczenie. Strata punktów będzie niepotrzebną komplikacją, a zwycięstwo z Legią da im już niemal pewny awans do 1/16, więc motywacja jak najbardziej jest. Kurs x2- 1,57, który jak dla mnie jest 99% pewniakiem, również warty polecenia.

Na ogół nie tykam meczów polskich klubów i reprezentacji, ale od jakiegoś czasu jestem zdania, że warto postawić na przeciwnika, jeśli są sensowne argumenty. Jak się przegra kupon to zawsze zostaje radość ze zwycięstwa. ???? Chociaż zdaję sobie sprawę, że takie zwycięstwo Legii, kiedy jest już pozamiatane, i przegranie przez to fajnego kuponu jest marnym pocieszeniem. ????
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 13

kamilhs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Maribor - Waregem
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie dwóch czołowych drużyn swoich lig krajowych, w którym wyraźnym faworytem wydaje się być drużyna z teoretycznie tej słabszej ligi. Mowa oczywiście o Mariborze. Przemawiają za tym trzy podstawowe argumenty. Pierwszy z nich to ostatni mecz między tymi drużynami w Belgii, kiedy to Maribor wygrał 1-3 dzięki lepszej skuteczności. Skuteczność jest tu kluczowym słowem. Bilans bramkowy drużyny Waregem nie jest imponujący, bo jest to stosunek 1-7, przy którym nawet nienajlepszy bilans Mariboru (6-9) wygląda nieźle. Trzeci argument to ostatni mecz ligowy Mariboru i przegrana
u siebie z outsiderem ligi. Pasowałoby się jakoś zrehabilitować za druzgocącą porażkę, a jak można zrobić to lepiej, niż wygrywając mecz w europejskich
pucharach przy własnej publiczności, dzięki czemu można przedłużyć
nadzieję na awans do dalszych faz?
⛔ 100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Sporty Walki: UFC 31
Ronny Markes (BRA) - Yoel Romero (CUB)
Typ: Ronny Markes (BRA)
Kurs: 2.55

Analiza:
Walka, gdzie daję każdemu po 50% szansy. 36-letni Romero to srebrny medalista w zapasach z 2000 roku z Sydney. W MMA jest od kilku lat, nie ma w tym za dużego doświadczenia.
Parter raczej na plus dla Romero, w stójce raczej nie da rady Markesowi.
Markes, to młody fighter, który jest lepszy od swojego przeciwnika w kilku płaszczyznach - lepsza technika, lepsza kondycja, dłuższy zasięg, dzięki tym atrybutom może wygrać na punkty, a nawet znokautować swojego przeciwnika.
Po tak fajnym kursie warto postawić parę złotówek na Markesa.
⛔ 100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa - Trabzonspor
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jak dla mnie jest to mecz o uniknięcie kompromitacji Legii w Lidze Europejskiej! A wiadomo, ostatnio takie mecze Polskim drużyną lubią wychodzić całkiem nieźle(już chyba od Mistrzostw Świata 2002 i meczu PolskaUSA).
Legia jest jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze bramki w tej edycji Ligi Europejskiej! Ten mecz jest określany mianem meczu o wszystko, aby przedłużyć szanse na wyjście z grupy. Jednak chyba wszyscy wiedzą, że są to szanse wyłącznie matematyczne, więc uważam, że Legia w końcu w tym sezonie zagra bez presji, tak jak to potrafi robić w lidze Polskiej. Do składu Legii powoli wracają piłkarze kontuzjowani, przede wszystkim dwójka kluczowych piłkarzy Kuciak i Radovic, oraz także będący ostatnio podstawowym obrońcą Broź.
Swój typ jednak głównie opieram na postawie Trabzonsporu. Piłkarze Tureckiego klubu, mają taki układ w grupie, że awansu są już niemal pewni. Nawet w wypadku porażki w Polsce grają mecz o awans z przeciętnymi Cypryjczykami na własnym stadionie, mając nad nimi przewagę mentalną po wygranej w Cyprze. Zatem drużyna Adriana Mierzejewskiego, krótko mówiąc będzie chciała uzyskać korzystny wynik w Warszawie jak najmniejszym nakładem sił, co może spowodować, że przejdzie koło meczu. Zresztą wiadomo jak bogate drużyny traktują wczesne fazy Ligi Europejskiej.
Dowodem na to że Trabzon raczej odpuści ten mecz, jest obraz gry w meczu z Legią u siebie. Już wtedy można było odnieść wrażenie, że nie dają z siebie 100% i gdyby piłkarze Legii nie zachowywali się w 7minucie meczu, jakby piłka parzyła i mieli trochę szczęścia w dalszej części meczu, to spokojnie z Turcji powinni przywieźć jakieś punkty.
Tym razem Legioniści grają w końcu przed swoją publicznością, więc zagrają jeszcze lepiej niż w meczu 2 tygodnie temu. Uważam, że przy takiej postawie Trabzonsporu jak ostatnio, powinno to wystarczyć na zwycięstwo.
⛔ 100
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: St.Gallen-Valencia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Co tu dużo mówić kurs bardzo przyzwoity,jeden z największy faworytów do wygrania jutrzejszego meczu,najlepszym argumentem jest to że Valencia ostatni mecz wygrała z nimi 5;1 było to 24.10.2013,dodatkowo Valencia ostatnio wygrała mecz z Getafe 1;0 więc nie ma innej opcji tylko wygrana Valencii
⛔ 100
bukmacher
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Anaheim Ducks-Phoenix Coyotes
Typ:Anaheim -1,5
Kurs:3,06
Bukmacher:pinnacle
Ducks kontra Coyotes czyli jedno z dzisiejszych spotkań w NHL i na pierwszy rzut oka najlepsze do typowania.Kaczory po dość długiej serii wyjazdowych gier wracają na własne śmieci w świetnych humorach notując 5 zwycięstw w 8 meczach i to w większości z dość wymagającymi ekipami.Dziś także powinni powalczyć o podtrzymanie dobrej serii ponieważ z kojotami gra im się bardzo dobrze ostatnimi czasy.Po pierwsze świetna dyspozycja duetu bramkarskiego Hiller-Andersen z którego ten drugi w poniedziałek zatrzymał 32 strzały Rangers co pozwoliło wygrać ostatni mecz wyjazdowy 2-1.Hiller natomiast prezentuje świetne statystyki przeciwko Coyotes które przedstawiają się następująco 5-0-1 1,62GAA w ostatnich 6 meczach jak starter przeciwko Phoenix.Po drugiej stronie dziś zacząć ma Greiss który spotkań z kaczorami nie wspomina zbyt dobrze a jego bilans to 0-2-1 GAA 2,61.Patrząc na to jak grają Ducks u siebie czyli 22:8 w bramkach i zero porażek a także fakt że kojoty mimo wszystko grają na wyjazdach w kratkę dziś jak dla mnie zwycięstwo gospodarzy nie podlega wątpliwości a patrząc na ostatnią dyspozycje bramkarzy kaczorów to gospodarze mogą się spokojnie pokusić o efektowne zwycięstwo.Kurs jest niezły a handicap bardzo możliwy więc Polecam
✅ 206
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Liga Europejska
Spotkanie: Tottenham – FC Sheriff
Typ: Połowa/Koniec Meczu Tottenham/Tottenham
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bwin
Tottenham odbierze dziś swoje i pewnie awansuje do kolejnej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca i nie sądzę, żeby dzisiejszy rywal miał mi plany pokrzyżować. Gospodarze mają po trzech meczach komplet punktów i pięć punktów przewagi na drugą Anji. Jako, że Sheriff i Tromso nie będą się liczyć walce o awans stawiam, że Koguty postawią dziś kropkę nad „i”. Co do samego meczu argument są tylko i w wyłącznie po stronie gospodarzy. Zarówno jeśli chodzi o skład jaki i o przewagę własnego boiska. Dodatkowym argumentem za pewnym zwycięstwem podopiecznych jest jeszcze fakt, że przez dwa kolejne mecze będą oni mogli w LE wystawiać skłąd całkiem rezerwowych nie ryzykując kontuzji przed ciężkimi meczami w Premier League. Celowo nie porównuje składów bo i nie ma za bardzo co porównywać. Kurs na czystą „jedynkę” wynosi 1.18 zatem wszystko jest jasne. Dziś Koguty wygrywają pierwszą i drugą połowę, a my gramy za tysiaka tylko ten jeden mecz. Powodzenia :)
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , NHL
Spotkanie: Phoenix Coyotes @ Anaheim Ducks
Typ: Anaheim Ducks OT
Kurs: 1,67
Buk: Pinnacle
Analiza:

Kaczki po najdłuższym tripie sezonu, zapoczątkowanym w Kanadzie i skończywszy w Nowym Jorku , w końcu powrócili do domu gdzie spokojnie będą mogli regenerować siły na kolejne potyczki. Najpierw jednak
trzeba powalczyć jescze na sczycie dywizji z Kojotami, którzy przylecieli
do Anaheim z dorobkiem punktów po dzisiejszym meczu z Nucks w Arizonie. Nie byli lepszą ekipą, nie dyktowali gry, ale byli solidni w defensywie i skuteczniejsi na finiszu. W Anaheim na pewno nie będzie łatwiej biorąc pod uwagę dyspozycje gospodarzy i fakt, że do składu powracają powoli wszyscy kontuzjowani gracze. Jednym z nich jest Temu Selanne , który ogłosił swój powrót i udział w dzisiejszym meczu po ponad tygodniu nieobecności.
Ducks mogą być zmęczeni po długiej delegacji, ale Kojoty też mają za sobą ciężki mecz i zasadnicza różnica polega tutaj na tym , że Kaczki grają u siebie gdzie w tym sezonie są do tej pory niepokonani i myślę ,że ich świetna forma zostanie dziś kontynuowana i goście nie będą stanowić wielkiej przeszkody.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
Typ: Cavaliers -2,5
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle
A ja dalej gram swoje przeciwko takim dziwnym tworom w tym sezonie jak Nuggets, Celtics, Sixers czy właśnie Bucks. Zwłaszcza jeśli na ich rywali są takie kursy na ML (~@1,8). Wiem, póki co Irving nie jest tym Irvingiem z zeszłego roku; Jack również nie spełnia pokładanych w nim nadziei żeby dać tyle z ławki co w zeszłym roku w GSW. Powoli do gry wraca mistrz kręgli Bynum co poprawi trochę grę w obronie na środku zamiast ruszającego się jak olbrzymi clown Varejao. Martwi trochę pierwszy pick tegorocznego draftu. Bennett póki co bez punktu z gry KLIK :!: To najgorszy start kariery spośród wszystkich numerów 1 draftu od 1966 roku (czyli od momentu gdy narodził się draft w takiej postaci jakiej znamy go dziś). Gorszy niż Kwame Brown, gorszy niż Michael Olowokandi. Jednak w preseason grał bardzo dobrze, więc jest szansa, że przebudzi się w końcu. Razem z Irvingiem i Jackiem. A Bucks są dobrym przeciwnikiem do tego. A żeby było jeszcze łatwiej (????) to spore grono narzeka na mniejsze lub większe urazy: Knight - staw skokowy, Sanders - kciuk, Ilyasova - kostka, Ridnour - plecy. Po kontuzji kolana może - nie jest to pewne na 100% - wrócić Udoh jednak nie nastawiam się na fajerwerki z jego strony.
Nie wiadomo ile z tych wymienionych graczy zagra choć patrząc na mizerną i wąską ławkę raczej będą musieli postać trochę na parkiecie. No ale jak może ta ich gra wyglądać? Tego chyba domyśli się każdy ;)
W skrócie: słabi + kontuzjowani Bucks = dobry mecz na przełamanie dla lidera i ważnych ogniw Cavs ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Europe League
Spotkanie
: Kazan - Wigan Athletic
Typ: +3.5
Kurs: 2.93
Bukmacher: STS
Analiza: Kazan oraz Wigan jeszcze nie przegrały w grupie. Pierwszy z tych zespołów zgromadził 7 punktów, natomiast Anglicy mają na koncie 5 oczek. W ostatnich dwóch meczach udało się Rosjaninom strzelić aż 9 bramek, natomiast ekipa z Championship strzeliła zaledwie 3 bramki. Co do ligi, to Wigan Athletic w ostatnim spotkaniu wygrało 4:0 z Barnsley i to na wyjeździe. Gospodarze także zdobyli trzy punkty dzięki wygranej 2:1 Kubanem Krasnodar. Mecz na pewno będzie ciekawym widowiskiem i padnie na pewno więcej niż dwie bramki.
⛔ 100
Bukmacher
 
maer 257,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska ( Grupa B )
Spotkanie: Ludogorets - Czornomorec Odessa
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 07.11.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na czwarta kolejkę rozgrywek grupowych w Lidze Europejskiej.
W meczu który wybrałem zmierza się ze sobą Ludogorets oraz Czornomorec Odessa.
Ludogorets aby zagrać w fazie grupowej Ligi Europejskiej w eliminacjach doi niej nie musiał grac żadnego meczu ponieważ odpadł w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów po przegranej w dwumeczu z Basel.
Czornomorec Odessa swoją przygodę w tym pucharze zaczął od drugiej rundy eliminacji i ogrywał kolejno Dacie Chisinau, Crvena Zvezda Belgrad oraz Skenderbeu Korca.
Gospodarze w swoich trzech meczach w grupie B zdobyli komplet dziewięciu punktów po wygranych na wyjeździe z PSV, u siebie z Dinamo Zagreb oraz ostatnio na wyjeździe ze swoim rywalem z tego meczu Czornomorec Odessa i zajmują pierwsze miejsce w grupie, bilans bramek 6-0.
Goście zdobyli trzy punkty w swoich trzech pokonując na wyjeździe Dinamo Zagreb oraz przegrywając u siebie z PSV oraz Ludogorets co plasuje ich na trzecim miejscu w grupie, bilans bramek 2-4.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Ludogorets w grupie do tej pory wygrał wszystko i nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe i czy to było PSV czy Dinamo Zagreb po prostu ta drużyna ma formę a Czornomorec Odessa myślę że przegra drugi raz z tym zespołem tym razem na wyjeździe.
⛔ 100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA, MLS
Spotkanie: New York Red Bulls - Houston Dynamo
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

MLS Play Offy nie ma już żartów gospodarze mają dobrą zaliczke bo dwie bramki z poprzedniego meczu jednak prowadzili juz 0:2 ale dali sobie wydrzeć zwycięstwo w 93 minucie i mecz zakonczony wynikiem 2:2. Houston ostatni raz pokonali Red Bulls na wyjeźdie w 2005 roku więc to są odległe czasy, ostatnie pojedynki to większość dla gospodarzy. Myślę że zaliczka dwóch bramek i przewaga własnego boiska przemawia za gospodarzami, w tym seoznie tylko dwa razy ulegli przed własną publicznością. W druznie gospodarzy jedna poważna absencja brak Jaminsona Olave(d 30/4) jednak mimo tego ekipa gospodarzy ma takich rutyniarzy jak Tim Cahill, Thierry Henry czy Luyindula. Drużyna gości bez jakichkolwiek ciężkich absencji, jedynie co to Brian Ownby który w 3 meczach rozegrał 68 minut.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia-Trabzonspor
Typ: 1/1
Kurs: 4.10
Bukmacher: bet at home
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie ligi europejskiej grupy J, pomiędzy
ekipami Legii Warszawa a Trabzonsporu. Bukmacherzy wystawili w miarę wyrównane kursy na obie ekipy w tym meczu, jednak dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów jest drużyna gospodarzy, która w tej edycji Ligi Europy jeszcze nie wygrała, a nawet nie zdobyła gola tracąc ich w 3 spotkaniach aż 4. Trabzonspor ma aktualnie 7 punktów i jest liderem tej grupy, nie sądzę że Turcy to spotkanie odpuszczą,ale oglądałem poprzednie spotkanie obydwu ekip rozgrywane w Turcji i widziałem ze Legia była zespołem lepszym , stwarzała sobie sytuacje bramkowe, a o tym że nie zdobyli tam punktów a nawet bramki zadecydował pech i słaba skuteczność Warszawskiej drużyny. Myślę że w tym meczu gospodarze wreszcie dopiszą do swego dorobku pierwsze 3 punkty i jeszcze powalczą o awans , chociaż szanse są bardzo małe to Legia nie ma juz nic do stracenia i teraz moze zagrac odważniej niż w poprzednich spotkaniach, wybrałem na ten mecz typ że gospodarze wygrają do przerwy jak i na koniec spotkania, stawiam na wynik 1:0 do przerwy i 2:1 na koniec meczu.
⛔ 100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa do Brasil
Mecz: Gremio - Atletico Paranaense
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Zacznę od tego, że Borussia Dortmund to zgraja ciot i patałachów. A odnośnie meczu, o którym teraz pisze zacznę od tego, że w pierwszym meczu, gdyż jest to puchar było 0-1 dla Atletico. W tym meczu jak widać do awansu potrzeba zespołowi Gremio tylko i wyłącznie wygranej. Oba zespoły grają bardzo udany sezon a w tabeli ligowej zajmują miejsca w pierwszej trójce. Ja kieruję się na wygraną Gremio. Nie wierzę w to, że zespół, który w tej edycji pucharu wywalił już m.in: Santos i Corinthians pozwoli sobie na taki wstyd i odpadnie w półfinale z drużyną, która w zeszłym sezonie siedziała jeszcze w brazylijskiej Serie B. Warto zauważyć też jak mają się do siebie ostatnie mecze tych zespołów na stadionie Gremio. Oczywiście, że puchary to co innego ale można to uznać za pewien wyznacznik. Otóż na stadionie Gremio te dwa zespoły mierzyły się ze sobą ostatnio 3 października i gospodarze zasłużenie wygrali 1-0. Ogólnie Gremio cyklicznie wygrywa u siebie każdy mecz z Atletico Paranaense od 2008 roku. Niektórzy mogą się przyczepić o aktualną formę Gremio i bilans ostatnich spotkań ogólnych. Przyznaję, że nie wygląda to super ale trzeba zauważyć, że były to głównie mecze wyjazdowe a teraz zagrają u siebie. Z kolei Atletico na wyjazdach w ostatnim czasie radzi sobie marnie - a to remis, a to porażka i znowu. To chyba tyle. Warto spróbować po takim kursie a kto wie może rano obudzimy się z dodatkowym hajsem na koncie ???? Mecz o 00.50. Pozdrawiam i jeszcze raz mówię, że BVB to zwykłe czereśniaki ale to tak poza tematem ????
⛔ 100
 
pewniaczkip 31

pewniaczkip

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie:
Philadelphia 76ers - Washington Wizards Typ: Under 205,5
Kurs:
1,85
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Moim zdaniem w tym meczu under jest wielce prawdopodobny, gdyż oba zespołu muszą w końcu skupić się bardziej na grze w defensywie bo tracąc taką liczbę pkt nie mają szans niczego ugrać w tym sezonie. Ostatni mecz Philadelphi pokazał, że zbili oni zdecydowanie z tonu. Pierwsza porażka i zaledwie 90pkt. Washington grając wyjazd jest faworytem bukmacherów lecz szukając pierwszego zwycięstwa w sezonie nie może pójść na wymianę ciosów z Philadelphia. Myślę, że zapowiada się wyrównany mecz z mała jak na obie ekipy liczbą punktów.
⛔ 100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
7.11.13 / 02:30
Koszykówka, NBA
San Antonio Spurs - Phoenix Suns
Typ: Phoenix AH +3,5 pkt
Kurs: 5,50
Buk: WilliamHill
Od razu zastrzegam, że na NBA praktycznie się nie znam, rzadko gram, więc podchodzę do typu z pozycji laika kierującego się głównie statystykami. A one napawają mnie pewnym zdziwieniem, ponieważ obie ekipy po 4 meczach mają bilans 3-1, w h2h widać, że jak grały między sobą to były to z reguły wyrównane mecze. Ostatnia potyczka SAS z Suns sprzed niecałego miesiąca w ramach pre-season zakończona wygraną Słońc i przy tych wszystkich okolicznościach kursy na ich zwycięstwo w tym meczu sięgają w niektórych bukach powyżej 10,00? Dla mnie jako laika to jakaś abstrakcja, no ale pewnie taki stan rzecz ma jakieś uwarunkowania w składach i niuansach personalnych. Tym niemniej typ w stronę Phoenix za symboliczną stawkę pobieram tak czyste win jak i z jakimś handicapem. Z New Orleans wczoraj też Słońca były skazywane na porażkę, kursy ponad 5,00 w ich stronę i efekt? - zwycięstwo 104:98. Z San Antonio będzie na pewno trudniej powtórzyć taki wynik, ale czemu by nie? Skoro zazwyczaj mecze tych drużyn są wyrównane i rzadko kiedy zdarza się żeby któraś odnosiła miażdżące zwycięstwo to taka statystyka nie może być przypadkiem. Początek sezonu dobry w wykonaniu obu zespołów. Patrząc na kursy na Phoenix w ich meczach widzę, że nikt się takiego startu po nich nie spodziewał a tu proszę, robią co mecz psikusa ekspertom i obserwatorom. Niech jeszcze wygrają z SAS to już kompletnie poopadają szczęki nie tylko ekspertom, ale i bukmacherom, którzy tak nisko oceniają ich szanse na zwycięstwo z drużyną z San Antonio.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: St Gallen- Valencia
Typ: 1DNB
Kurs: 2,62
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Po wczorajszym trafnie wytypowanym golu Ramseya czas przejść do Ligi Europejskiej.
Ten mecz obstawiałem już w zeszłej kolejce gdzie typowałem handi+2 na Szwajcarów. Niestety, nie udało się. Valencia wygrała 5-1, Hiszpanie zagrali przyzwoicie, Szwajcarzy mocno zawiedli. Nie tego się spodziewałem po ekipie, która w meczu ze Swansea zagrała naprawdę dobre zawody.
Dziś sytuacja powinna być łatwiejsza do opanowania. Mecze w Szwajcarii do najłatwiejszych nie należą. Panuje zazwyczaj tam atmosfera dość gorąca na trybunach.
Valencia w tej chwili 2 miejsce za Swansea. St Gallen, ze stratą 3 oczek do rywali, na miejscu 3. Ewentualna porażka miejscowych niemal praktycznie uniemożliwia im walkę o awans. Dlatego też dla zespołu, który na poważnie podchodzi do tego turnieju ważny jest dzisiejszy mecz.
Zawodnicy zespołu z Walencji mówią, że dla nich też jest to ważne spotkanie, że są podekscytowani i podejdą do tego meczu maksymalnie skoncentrowani. Uważam jednak, że to tylko zwykłe gadanie. Bardziej niż na LE, Hiszpanie powinni się skupić na rodzimym podwórku. 9 miejsce w lidze i strata do TOP4 na poziomie 7 punktów.
Przede wszystkim są w dołku. Tak, wciąż uważam że są w kryzysie nawet pomimo ostatniej wygranej z Getafe. Ich gra po prostu mnie nie przekonuje. Polecam poczytać sobie analizy do ostatnich kolejek w dziale Primera Division. Tam jest bardzo ładnie wszystko wytłumaczone. Są po prostu słabi.
Nie wiem czy St Gallen dzisiaj wygra, raczej wątpię w zwycięstwo gości bo jak już pisałem, ten sezon w ich wykonaniu jak do tej pory jest tragiczny.
Dla naprawdę chcącego się pokazać w Europie St Gallen taki mecz jest bardzo ważny.
Mimo wszystko pojedynek z klubem z taką historią jaką ma Valencia jest bardzo prestiżowy i nie trzeba zbytnio do niego motywować. W razie remisu zwrot, kurs ładny dla oka. Warto zaryzykować,
pozdrawiam

⛔ 100
 
makaveli23 277,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Kubań - Swansea
Typ: 1
Kurs: 2,62
Buk: Sportingbet
Swansea od miesiąc na wyjeździe nie strzelila gola. Choc sa to tylko dwa mecze w ciagu tego miesiaca to warto zauwazyc ze nawet u siebie maja ostatnio problemy ze strzelaniem (np takie 0-0 vs WHU). Ostatni dobry mecz jaki zagrali to 4-0 nad slabym wtedy w formie Sunderlandem. Innymi słowy nie podoba mi sie ich obecna forma. Co innego Kubań, ktory po meczu ze Swansea i wywalczonym remisie tam 1-1, notuje bardzo dobre wyniki, wygrywając 2 mecze z rzędu w lidze, w tym jeden na wyjeździe nad solidnym Krasnodar 1-2! O meczu w pucharze Rosji wole nie myslec (2-2 i przegrana w dogrywce czy po karnych whatever) byc moze wystawili rezerwowy sklad wiec nic się nie stało. Najważniejsze są dwa fronty, w ktorych mogą kontynuować swoją dobrą formę czyli w lidze jak i w lidze Europejskiej. Sadze ze Swansea nie za bardzo cieszy sie z dlugiego wyjazdu na trudny teren do Rosji i spodziewam sie defensywnej taktyki. Powody ku temu są solidne poniewaz nie zagra kreatywny napastnik Michu, reprezentant Hiszpanii. Do obrony powraca Davies, co jest wzmocnieniem. Tak wiec wydaje sie oczywiste ze Swansea liczy w tym meczu na remis, ale czy w obecnej formie jaką prezentują są w stanie chociaz to ugrać? Stawiam ze nie i mysle ze przejda kolo tego meczu obojętnie, czego napewno nie zrobi zmotywowany Kubań i pociśnie tą imnitację tiki=taki Barselony, na spokojnie 1 lub 2 do zera.

⛔ 100
 
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska.
Spotkanie: Tottenham - Tiraspol.
Typ:Czy drużyna gości strzeli bramkę?NIE.
Kurs:1,65.
Bukmacher: Unibet.

W tym meczu liczę na Llorisa który jako należący do czołówki bramkarzy Premier League nie powinien dać się przechytrzyć zawodnikom drużyny gości.Choć Tottenham nie strzela zbyt wielu goli w lidze to sytuacja jest zgoła odmienna w LE gdzie na 3 mecze londyńczycy ustrzelili 7 goli nie tracąc przy tym ani jednej bramki.Goscie natomiast mogą się &quot;pochwalić&quot; jednym trafieniem i to w starciu z ekipa dużo słabszą niż Tottenham.W poprzedniej kolejce LE,Tottenham wygrał na wyjeździe właśnie z Tiraspolem 0-2.Podejrzewam ze jedynie podyktowany jakiś rzut karny daje dzisiaj szanse na bramkę drużynie przyjezdnej,oby do niego nie doszło.

Pozdrawiam!

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom