>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.11.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Polski
spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
typ: remis do przerwy
kurs: 2.05
buk: Bwin
analiza:
Na zwycięzce pojedynku Sandecja kontra Widzew w ćwierćfinale Pucharu Polski czeka Zagłębie Lubin. Droga do finału dla zespołów, którym poszczęściło się w losowaniu i znalazły się w pierwszej połowie tabelki jest stosunkowo łatwa. Zwycięzca batalii Sandecja/Widzew - Zagłębie będzie pojedynkował się z drużyną, która weźmie górę w meczu Arka - Miedź, a następnie jeden z tych pięciu zespołów zagra w finale i jest spora szansa, że będzie to zespół z I ligi. Nie wyobrażam sobie, by którakolwiek ekipa mając realną szansę na grę w finale Pucharu Polski odpuściła. Finalista najprawdopodobniej zagra w europejskich pucharach, ponieważ stawiam w ciemno, że drugim finalistą będzie warszawska Legia, która na sto procent zagra w pucharach w przyszłym sezonie. Tak jak wcześniej wspomniałem żaden zespół nie powinien przejść koło meczu, chyba że ma się takie długi jak Widzew. I od tego miejsca powinniśmy zacząć analizę tego spotkania, ponieważ dalsza gra to większe pieniądze, może nie wszyscy wiedzą, ale za możliwość gry w PP kluby płacą niemałe pieniądze. Wisła jak widzieliśmy odpuściła Lechii , to samo może dzisiaj zrobić zespół z Łodzi. Myślę że będą chcieli jak najdłużej grać na 0:0, by zostawić po sobie nienaganne wrażenie, poćwiczyć grę w obronie przed ciekawym meczem z Legią i odpaść w możliwie jak najmniej czytelny sposób. Widzew nie wyjdzie w pierwszym składzie, na pewno nie zagra Eduards Wspaniały Visnakows co zmniejszy potencjał tej drużyny w ofensywie o mniej więcej połowę. Początek o 17:00.

⛔ 100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
???? Djokovic - Del Potro ::: Ilosc setow: 3 ::: 2.63 ::: ComeOn
Dzisiejsze spotkanie zapowiada sie pasjonujaco. Novak Djokovic ostatnio w wybitnej dyspozycji, wygrywa ostatnio z kazdym i wszedzie. Moim zdaniem jest faworytem do wygrania calej londynskiej imprezy. Z drugiej strony bardzo grozny Juan Martin Del Potro, ktory po kontuzji odzyskal dawny blask. W tym spotkaniu spodziewam sie bardzo wyrownanej walki, duzo dlugich, ciezkich wymian oraz spektakularnych &quot;bomb&quot; zwlaszcza forehandowych ze strony Del Potro. Moim zdaniem mecz skonczy sie wynikiem 2:1, ciezko mi wytypowac zwyciezce, ale jezeli musialbym to zrobic, to stawialbym na &quot;Nole&quot;. Ostatnie spotkania pomiedzy tymi zawodnikami, to twarde, ciezkie, bardzo wyrownane boje, stawiajac na ten typ sugerowalem sie pojedynkami H2H. Moim zdaniem roznica kursow bukmacherskich na zwyciestwo Serba a Argentynczyka nie jest do konca wlasciwa. Sprawdzalem kursy bukmachera &quot;ComeOn&quot; i tam kurs na Serba to 1.27 przy 3.75 na Argentynczyka. Nie moge sie doczekac dzisiejszego spotkania, oczekuje swietnej, meskiej gry. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!
P.S. Prosze o usuniecie powyzszego posta. Powod: obrazek.

✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
CHALLENGER - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), twarda (w hali)
Adrian Sikora - Kenny De Shepper
typ: Adrian Sikora
kurs:3
buk: bet365
analiza:
Mecz zaplanowany jest na godzinę 17:30.
Mecz zapowiada się dość ciekawie.
Do typu podkusił mnie dość spory kurs.
Sikora wczoraj po dobrym meczu pokonał Jana Hajka 2-0.
Kenny zaś wczoraj męczył się z zawodnikiem, który klasyfikuje się na 601 miejscu w rankingu ATP.
Do turnieju dostał się przez dziką kartę, a mowa tu o Filip Horansky.
Zawodnik ten miał już piłkę meczową i nie wiele brakło by doszło do sensacji.
Jednak Kenny obronił ją i w następnie wygrał mecz.
Uważam, że Kenny nie jest w swojej najlepszej dyspozycji i Adrian Sikora to wykorzysta. Dodam jeszcze, że Kenny z rywalem wczorajszym Polaka przegrał wcześniej na innym turnieju.
Zważając na okoliczności i dobra grę Polaka we wczorajszym meczu uważam, że typ może siąść.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Delpotro - Djokovic
Typ : Over 22,5 gema w meczu
Kurs : 1,87
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Chciałoby się powiedzieć, kto jak nie Rafa może powstrzymać Djokovica i właśnie wtedy na scenę wjeżdża Argentyńczyk - najpoważniejszy kandydat, do walki o tytuły Wielkiego Szlema.
Na kortach twardych Delpotro ma największe szanse na triumf nad Serbem. Szybka nawierzchnia, która sprzyja stylowi gry prezentowanemu przez olbrzyma z Tandil. Piekielnie mocne forehandy, ogromna siła przy serwisie, ale do tego bardzo dobra koordynacja co jest rzadkością przy tej budowie i masie.
Delpotro udowodnił swoją wartość w roku 2009 kiedy ograł najlepszych graczy w Tourze, a w finale po 5cio setowym boju pozbawił tytuły arcymistrza ze Szwajcarii, którego nie trzeba przedstawiać.
W tym sezonie konfrontacje obu tenisistów były wyjątkowo zacięte, 4 spotkania - 13 setów, mordercze boje z których Delpotro wygrał tylko raz, ale w każdym z tych spotkań wyżej wymieniony over został pokryty.
Nole, podobnie jak Ferrer zostawił sporo zdrowia w paryskim finale, potem 3setówka z Federerem. Serb nie ma chwili wytchnienia, a zaraz przecież Davis Cup.
Dzisiaj przewiduję wyrównaną walkę do samego końca, mecz podobny do tego rozgrywanego w Szanghaju.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Guimaraes - Betis
Powyżej 2,5 gola
2,25
Bet365

W Betisie jest spory szpital. Rubena Castro nie ma już od dłuższego czasu, ale najwięcej zmartwień Pepe Mel miał przy ustalaniu składu defensywy. Ze środka wyleciał Perquis, Amaya i Paulao. Cała trójka tworzyła wymiennie defensywę w poprzednim sezonie, która i tak wyglądała blado. Teraz na środku zagra Figueras i Caro, który zmienił ostatnio Perquisa. Ta dwójka nie jest zgrana, zagrali ze sobą 30 minut z Malagą i tyle. Malaga nie miała problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji, a bramka wisiał w powietrzu do ostatniej minuty.
O Portugalczykach wiele nie wiem. W LE nie ma tragedii, potrafili w rodzimej lidze napsuć krwi faworytom. Betis nie będzie miał łatwej przeprawy i zdecydowanie to nie oni są faworytem w tym spotkaniu. Kolejnym mankamentem Hiszpanów jest brak skuteczności. Okazje są, ale to co Mollina wyprawia to prosi się o pomstę do nieba. Skład pucharowy ma się trochę różnić. Na skrzydle ma zagrać m.in Vadillo, który ostatnio dość często wypadał z gry.
Patrzę na kursy i ciągnie mnie do overa. Obrona Betisu to po raz kolejny powinien być dramat. Swoje okazje jednak powinni mieć i mogą coś strzelić. W LE jeszcze overa nie zanotowali. Czas na przełamanie serii. Dla mnie to będzie prawie jak pojedynek dwóch hiszpańskich drużyn, a w takich starciach kursy na overy łykam jak pelikan.
⛔ 100
 
K 6

korek_25

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Delpotro - Djokovic
Typ : Over 24,5 gema w meczu
Kurs : 2,20
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dzisiaj o 21 dojdzie do drugiego spotkania w grupie B na World Tours Finals w Londynie..Obaj panowie wygrali swoje pierwsze mecze 2-1 w setach. W tym roku grali już razem ze sobą 4 razy zawsze były to zacięte pojedynki, 3 razy wygrał serb, raz argentyńczyk. Ostatnie ich spotkanie rozstrzygnął dopiero tie break, dzisiaj także liczę na zacięte spotkanie i 3 sety !
powodzenia !
⛔ 100
powtórzenie
po za tym kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Guimaraes - Betis
Typ: 1
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mysle ze dzis gracze Vitori na Estádio D. Afonso Henriques pokonaja skromnie graczy z Sevilli. Beticos w ostatnim czasie musieli przełknąć cztery porażki w ostatnich pięciu spotkaniach, co w konsekwencji poskutkowało zadomowieniem się w strefie spadkowej w lidze. W grupie znajduja sie na 2 miejscu z 5-ioma punktami, 1 zwyciestwo i 2 remisy strzelajac zaledwie 2 bramki. Dwa tygodnie temu w Sevilli zyciezyli skromnie 1:0 z Guimaraes choc mecz byl bardzo wyrownany. Napewno nie zagra Perquis, mecz z Malaga zakonczyl sie dla niego podwójnym złamaniem szczęki.
Prawdopodobny skład: Andersen, Juanfran, Caro, Jordi, Nacho, Xavi, Nono, Verdú, Vadillo, Juan Carlos oraz Braian Rodríguez.
Vitoria Guimaraes, która podobnie jak Betis, ma szansę na awans z grupy, z tej szansy chce skorzystać, tym bardziej że gra u siebie. W lidze idzie im dosc srednio, znajduja sie na 7 miejscu z 4-ema zwyciestwami, remisem i 4-ema porazkami przy 9 strzelonnych i 9 straconych goli. Gracze Betisu prócz porazki w Sevilli zanotowali remis w wyjazdowym spotkaniu z Lyonem i zwyciestwo u siebie z Rijeka az 4:0. Mysle ze i dzis uda im sie wygrac z Betisem ktory nie ma formy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - LE gupa J - godz. 21.05
Mecz: Lazio Rzym - Apollon
Typ: rzuty rożne I połowa over 5
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Witajcie. Jak to mówią, o włos, wczoraj przeszedł mi wczoraj over w meczu Zenitu, ale jeśli nie strzela się karnego... Dziś LE, którą niezbyt lubię, bo wiele klubów niezbyt ją poważa, i stąd tyle dziwnych wyników pada, dziś pewnie ciąg dalszy.
Ja oparłem się na ciekawej statystyce, która wskazuje Lazio Rzym jako drużynę, która w tej edycji LE przewodzi w tabeli celnych strzałów na bramkę (aż 25) oraz kornerów (29), co przy 9-ciu kornerach dzisiejszych przeciwników jest wynikiem oszałamiającym. Lazio wygrywając w tym meczu niemalże zapewnia sobie udział w dalszych grach, tym bardziej, że ich kolejnym przeciwnikiem będzie Legia ???? Ponieważ w niedzielę grają ciężki mecz wyjazdowy z Parmą, a że w lidze nienajlepiej im ostatnio się wiedzie, niezależnie od przebiegu samego spotkania, myślę że będą chcieli szybko strzelić gola, żeby kontrolować spotkanie. Z obserwacji wiem, że tego typu mecze obfitują w rożne raczej w I połowie, a przy wysokiej średniej Lazio prawie 10 kornerów na mecz, typ jest prawdopodobny. Apollon także nie powiedział ostatniego słowa, liczę również na jakiś zryw ofensywny, szczególnie w I połowie.
Dla poszukujących mozna zastanowić się nad h&#39;cap (-3,5) kornerów na rzecz Lazio po kursie 1.90. Powodzenia
⛔ 100
 
hropek 12

hropek

Użytkownik
Piłka nożna - LE grupa B - godz. 19:00
Mecz: Ludogorets - Ch. Odessa
Typ: Ludogorets (-1)
Kurs: 3.40
Buk: Bet365
Analiza: Mecz który miał miejsce 24.10.2013 został wygrany przez Ludogorets wynikiem 0-1. Dzisiejszego dnia na własnym stadionie podejmuje lider grupy B Odesse która gra w tym sezonie naprawdę słabą piłkę. Podania im się nie kleją a strzały, szkoda gadać. Mój typ kieruje tym iż gospodarze na swoim stadionie często wygrywają dużymi wynikami takimi jak 5:0, 4:1 itp. Myślę że dziś tak samo pokażą na co ich stać.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy 2013/2014
Spotkanie: Legia Warszawa – Trabzonspor Kulubu AHC (1:0)
Typ: 2
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Data i godzina: 07.11.13 21:05

Dziś o godz. 21:05 Legia Warszawa podejmie drużynę Trabzonspor w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Turcy są liderem grupy J i mają 7 punktów na swoim koncie, Legia przegrała wszystkie mecze i okupuje ostatnia lokatę.

Jeśli Legia chce się liczyć w walce o awans musi wygrać wszystkie pozostałe do rozegrania spotkania w grupie oraz liczyć na potknięcia rywali. W ten wariant nie wierzą jednak nawet optymistycznie nastawieni do stołecznego klubu kibice. Legia przełamała w ostatniej ligowej kolejce mini kryzys – po porażkach z Zawiszą oraz Trabzonem oraz remisie z Lechem drużyna Jana Urbana wygrała przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin 2:0. Bramki dla wojskowych strzelali Pinto oraz Dwaliszwili.

Trabzonspor wygrał ostatni ligowy mecz z Elazigsporem aż 4:0. W tabeli tureckiej SuperLigi drużyna Adriana Mierzejewskiego zajmuje szóste miejsce, tracąc ledwie dwa oczka do trzeciego Sivassporu.

Spójrzmy obiektywnie na kadry obu zespołów. Mistrz Polski może pochwalić się ledwie kilkoma graczami, którzy odnosili zagraniczne sukcesy oraz są ograni arenie europejskiej. Turcy w tym elemencie mają ogromną przewagę.

Florent Malouda to przecież zdobywca Ligi Mistrzów z sezonu 2011/2012 z zespołem Chelsea oraz wicemistrz świata z 2006 roku. 80-krtony reprezentant Francji to gracz, który zdobył cztery mistrzostwa Francji pod rząd wraz z Olympique Lyon, a także Mistrz Anglii i trzykrotny zdobywca Pucharu Anglii z zespołem The Blues. Kibice z niebieskiej części Londynu uhonorowali tego zawodnika tytułem Najlepszego Gracza CFC sezonu 2009/10.

Jose Bosingwa to zawodnik który po Puchar Europy sięgał dwukrotnie – raz w sezonie 2003/2004 z zespołem FC Porto, po raz drugi z Chelsea w 2012 roku. Portugalczyk to ponadto zdobywca Pucharu Interkontynentalnego, wielokrotny Mistrz Portugalii oraz zdobywca Pucharu Anglii.

Marc Janko to gracz, który w sezonie 2008/2009 strzelił dla Red Bull Salzburg aż 39 bramek w sezonie. Były gracz Porto oraz Twente będzie największym zagrożeniem dla defensywy Legii.

Didier Zokora to były gracz Tottenhamu Hotspur oraz Sevilli. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej wraz ze swoja drużyną narodową dwukrotnie zdobywał srebrne medale w Pucharze Narodów Afryki.

Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się zwycięstwem Trabzonsporu 2:0. Do bramki Wojciecha Skaby trafiali Janko oraz Adin.

Uważam, iż Trabzonspor wygra to spotkanie, ponieważ ma zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie, szczególnie w ofensywie.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 0

nailer23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Singiel
Spotkanie: N.Djokovic - J. Del Potro
Typ: Różnica gemów, Djoković -3,5 gema
Bukmacher: Bet-at-home
KURS: 1,75
Analiza:
Faworytem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Serb. I warto na niego postawic. Patrząc w jakiej jest aktualnie formie to nie wiem czy ktoś wgl teraz może mu zagrozić. Pokonuje każdego kto stanie mu na drodze. Spoglądając na bezpośrednie pojedynki między tymi graczami to statystyki są zdecydowanie po stronie Novaka. Ja typuje dzisiaj zwycięstwo właśnie Serba przynajmniej 4 gemami ???? Życzę Powodzenia Wam i Sobie ????
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Piłka nożna - Siatkówka Liga Mistrzów
Mecz: Paris - Budvanska Rivijera
Typ: 2
Kurs: 2.75
Buk: WilliamHill
Analiza: Na dzisiaj odważny typ z dużą szansą powodzenia. Paris na ostatnich 5 meczy 3 porażki, wyraźnie są pod kreską w przeciwieństwie do Budvańskiej która gra dobrze a momentami bardzo dobrze potwierdzając to w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów, gdzie pokonała mocno faworyzowane Asseco. Kurs warty zagrania i w moim odczuciu o dużej szansie powodzenia, co myślę że dzisiaj tego dokonają i z kompletem zwycięstw umocnią się na prowadzeniu w grupie. Powodzenia
⛔ 100
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lazio Rzym - Apollon Limassol
Typ: 2
Kurs: 11,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Nie będę tutaj przedstawiał sytuacji w rodzimych ligach oraz w samej grupie ligi europejskiej bo i tak każdy gracz doskonale ją zna więc skupię się głównie na tym dlaczego postanowiłem zagrać na drużynę z Cypru. Po pierwsze Lazio od początku sezonu nie traktuje tych rozgrywek priorytetowo i według mnie w pełni nie angażuje się w nie. Dla nich najważniejsza jest liga a jak odpadną z tego europejskiego pucharu to się nic nie stanie i w pełni będą mogli się skupić tylko i wyłącznie na Serie A. Po drugie możliwe, że dzisiaj zagrają w rezerwowym składzie aby dać odpocząć podstawowym graczom i oszczędzając ich na mecze ligowe. Po trzecie Apollon jest w formie a rozgrywki te traktuje bardzo poważnie i dzisiaj wystawi najlepszych graczy jakich ma do dyspozycji. Pewnie inicjatywa będzie po stronie gospodarzy ale liczę na to, że Apollon wyjdzie z jakąś zabójczą kontrą, która zakończy się zdobyciem gola przez ten zespół i drużyna z Cypru &quot;dowiezie&quot; to zwycięstwo do końca. Liczę tutaj na skromne 0-1 a jak będzie to się przekonamy.
⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy 2013/2014
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Genk
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Witam dziś kolejna kolejka ligi europy i ja przygotowałem spotkanie pomiędzy Rapidem Wiedeń a belgijskim Genk. Bardzo zaciekawił mnie ten mecz ponieważ bukmacherzy dali dobry kurs na gospodarzy którzy według mnie powinni ten mecz spokojnie wygrać bez większych problemów. Ostatni mecz pomiędzy nimi zakończył się wynikiem 1:1 jednak to Rapid miał więcej sytuacji bramkowych ale dopiero w końcówce tego meczu udało im się pokonać bramkarza Genk. W dzisiejszym meczu również myślę że to Rapid będzie stroną dominującą a gra przed własną publicznością zmotywuje ich odpowiednio aby wykorzystać jak najwięcej nadarzających się okazji. Co do statystyk obydwu zespołów to Rapid pozostaje niepokonany od 6 spotkań a co do Genk to ostatni raz przegrał w sierpniu a od tamtej pory w 16 meczach ani raz nie przegrał więc jest to też argument potwierdzający już niejednokrotnie że im dłuższa taka passa tym szybciej może ona zostać przerwana i własnie nadarza się okazja bo Rapid napewno nie wypuści z własnych rąk zwycięstwa w tym meczu ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 2 punktami a po tym meczu mogą awansować o 1 miejsce w tabeli i przybliżyć się do gry w następnej rundzie. Genk jako lider nie będzie chciał tego meczu odpuścic ale jeśli Rapid stworzy sobie tyle sytuacji bramkowych jak w poprzednim meczu napewno zgarnie komplet punktów.
⛔ 100
 
U 0

unkas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Thun - Dynamo kyiv
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet at Home
Dzisiaj druzyna Thun spróbuje zrewanzowac sie po przegranym w ostatniej kolejce meczu 0-3 druzynie Dynama , goście w ostatnim ligowym meczu niespodziewanie przegrali 0-2 i ku rozgoryczeniu kibiców napewno w dzisiejszym spotkaniu beda chcieli sie zrehabilitować po tej porażce . Druzyny przystapia do meczu w najsilniejszych składach , mysle ze tego meczu dynamo nie może odpuscic gdyz w tej grupie wszystkie druzyny walcza o awans i i po tej kolejce moze byc niezłe przetasowanie miejsc w grupie ,dynamo wie ze gdy rapid obudzi sie w dzisiejszym meczy z genk ,przegrana w dzisiejszym meczu moze bardzo skomplikować wyjście z grupy .
kiepska analiza
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Rijeka vs Ol. Lyon
Typ: under 2,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: expekt
ANALIZA. Witam, na dzisiaj wracam trochę na ziemie i nie szukam niespodzianki jak wczoraj… Dziś jedziemy na Chorwację, gdzie autsajder grupy podejmuje lidera, ale na dobrą sprawę ani Rijeka nie jest skreślona z walki o awans, ani Lyon nie ma pewnego awansu, ale szczerze, to właśnie francuzi są pretendentami (wg mnie razem z Betis) do wyjścia z grupy, z grupy, w której bramek nie ogląda się zbyt wiele. Gdyby nie porażka 4-0 Rijeki z ekipą z Portugalii to bramki całej grupy po 3 kolejkach można by policzyć na palcach 2 dłoni. A teraz do rzeczy, oczywiście Lyon mimo nie udanego sezonu mają szanse na awans i grę na wiosnę w LE i podejrzewam, że z niej skorzystają, ale by to zrobić nie mogą tracić bramek i podejrzewam głównie na tym dzisiaj się skupią, a że personalnie mają lepszą ekipę od Chorwatów to powinni dzisiaj zachować czyste konto. Rijeka zamyka tabelę z 1 punktem po remisie u siebie 1-1 z Betis. Dzisiaj też mecz obfity w bramki nie będzie bo gospodarze też nie będą chcieli tracić dużo bramek i jak zaznaczyłem wcześniej Lyon skupi się na grze defensywnej i tej bramki dzisiaj raczej nie wpuści. To że francuzi gola nie strzelą to tragedii nie będzie, bo 1 pkt to zawsze punkt, który przybliży ich do tego awansu.
Podsumowując francuzi skupią się na nie straceniu gola, sami też za bardzo nie będą pod presją by bramkę ustrzelić, gospodarze, ekipa teoretycznie słabsza odda pole gry rywalowi i też skupi się na bronieniu a jak będzie zobaczymy już za chwilę. Powodzenia.

✅ 80
 
T 0

tenisplayer

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, Knoxville 23:30
Spotkanie: Groth Samuel/Smith John Patrick - Harrison Ryan/Kudla Denis
Typ: Harrison Ryan/Kudla Denis DW: 2:1
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Australijczycy faworytami, ale nie zapominajmy,że grają z gospodarzami. Co do singli tych graczy to Groth dzisiaj zagrał 3 setowca z kuznetsovem i go przegrał może być po tym spotkaniu trochę zmęczony bo w sumie rozegrał w tie breaki i jeden set wygrał 6:2.
Według mnie warto postawić tym razem na amerykanów, którzy są gospodarzami tego turnieju i dość łatwo przeszli pierwszych przeciwników. Ogólnie razem może sporo nie grali ale np Harrison tworzył bardzo dobrą parę z Ebdenem a Kudla z Klahnem, myślę, że łatwo im wygrać nie będzie ale liczę na wygraną przed własną publicznością w mistrzowskim tie breaku.

0/zw
(Nie odbył się)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom