>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.11.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Szachtar Karaganda
Typ: Alkmaar wygra do zera
kurs: 1,70
bwin
W grupie L dojdzie do spotkania AZ Alkmaar z Szachtarem Karaganda. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest zespół gospodarzy. Wygrana w dzisiejszym meczu prawie zapewni awans. Odkąd zespół przejął Dic Advocaat grają oni zdecydowanie lepiej. W swojej lidze są liderem i na swoim obiekcie stracili zaledwie pięć bramek. W tabeli Ligi europejskiej zajmują drugą pozycję i jak już wspominałem zwycięstwo przybliży ich znacznie do awansu. AZ ma kilku graczy którzy są w stanie wpisać się na listę strzelców. W środ nich bryluje dwudziestodwuletni Amerykanin Aron Johansson który ma na swym koncie już siedem trafień. Goście przyjadą do Alkmaar bez kilku podstawowych graczy. Rosyjski trener Viktor Kumykow da odpocząć swoim grajkom ponieważ w weekend czeka ich finał Pucharu a zwycięstwo jest jedyną szansa na grę w europejskich pucharach a daleka podróż zapewne wpłynie na formę piłkarzy. Ponadto na wyjazdach grają oni katastrofalnie nawet w swojej lidze. Zatem zwycięstwo bez straty gola wydaje się wielce prawdopodobne w dzisiejszym spotkaniu.
✅ 70
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa - Trabzonspor
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Mecz ostatniej szansy dla Legii? 2 tyg temu było tak samo, Legia przegrała 2:0 z Trabzonsporem, jednak wynik nie odzwierciedla gry, brakowało skuteczności i błąd popełnił sędzia, który powinien podyktować rzut karny dla Legii, ale nie ma co gdybać, teraz czas na rewanż. Po trzech kolejkach legioniści zajmują w tabeli grupy J ostatnie miejsce, nie tylko bez punktu, ale nawet bez gola, przegrali kolejno: 0:1 na wyjeździe z Lazio Rzym, 0:1 u siebie z Apollonem Limassol i i wspomniane spotkanie z Trabzonsporem. Przez wielu czwartkowe spotkanie jest określane mianem &quot;meczu ostatniej szansy dla Legii&quot;, to nie pierwsza tego typu potyczka mistrzów Polski i być może. przy korzystnym wyniku, nie ostatnia, bo póki jest cień szans na wyjście z grupy trzeba wierzyć i dopingować polski klub. Jednak ciężko o optymizm, patrząc na kadrę Legii Warszawa, nie zagrają bowiem: Marek Saganowski, Daniel Łukasik , Michał Żyro, Inaki Astiz, Dusan Kuciak, do formy pomału wracają Miroslav Radovic, Łukasz Broź, Ivica Vrdoljak, jednak ich występ w tym spotkaniu jest mało realny, bo byłoby to zbyt dużym ryzykiem, w ostatnim spotkaniu lekkiej kontuzji nabawił się Helio Pinto, lecz jego występ jest niezagrożony. Kłopoty kadrowe ma także Trabzonspor, m.in. na środku defensywy, na dodatek w ostatnim meczu ligowym z powodu kontuzji boisko musiał opuścić napastnik Yusuf Erdogan, w kadrze pozostają jednak najsłynniejsi gracze, m.in. Florent Malouda, Didier Zokora i Jose Bosingwa. Jak nie teraz to kiedy? Legia musi się w końcu przełamać i przede wszystkim strzelić bramkę, do tej pory największym problemem legionistów w Lidze Europy był brak skuteczności, drużyna z Łazienkowskiej nie potrafiła pokonać bramkarzy Lazio, Apollonu i wspomnianego Trabzonsporu. Dzisiaj Legioniści rozegrają swój 2 mecz na własnym stadionie, pierwszy przy udziale publiczności, co jest dodatkowym plusem dla stołecznych. Legia, żeby myśleć o wygranej musi zaatakować, jednak goście przybyli do stolicy z zamiarem wywiezienia trzech punktów, nie zamierzają się bronić, i chcą zapewnić sobie awans do kolejnej rundy już dzisiaj. Sądzę, że dzisiaj zobaczymy otwarty mecz, zarówno Legia, jak i Turcy mają problemy w defensywie, co powinni wykorzystać ofensywni zawodnicy i strzelić bramki, a kurs na Over w tym meczu bardzo kuszący i zamierzam z Niego skorzystać, Legia nie ma nic do stracenia, muszą zaatakować i wygrać to spotkanie, liczę na zwycięstwo Naszej drużyny, jednak bardziej pewny jestem dzisiaj wyniku z minimum 3 bramkami w meczu. Przypomnę, że 2 lata temu, gdy Legia mierzyła się w tych samym rozgrywkach padały na Ł3 następujące wyniki: 3:2 Hapoel, 3:1 Rapid , 0:3 PSV(Legia miała już zapewniony awans). GL
Przewidywane składy
Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Jakub Wawrzyniak - Tomasz Brzyski, Dominik Furman, Tomasz Jodłowiec, Jakub Kosecki - Helio Pinto - Władimir Dwaliszwili.
Trabzonspor: Onur Kivrak - Jose Bosingwa, Aykut Demir, Bamba, Mustafa Yumlu, Adrian Mierzejewski, Florent Malouda, Didier Zokora, Adin Olcan, Paulo Henrique, Marc Janko.

⛔ 100
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna || Liga Europejska || Grupa L || 07.11.2013 || godz. 21:05
Spotkanie: AZ Alkamar - Szachtior Karaganda
Typ: AZ Alkmaar -2 (Handicap Europejski)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W poprzedniej kolejce Ligi Europejskiej w meczu tych drużyna padł remis 1:1. Spotkanie rozgrywane było jednak w Kazachstanie, a tam nigdy nie jest łatwo strzelać gole. Dzisiaj AZ Alkmaar zagra u siebie gdzie nie przegrało od siedmiu meczy. Szachtior Karaganda skończył już sezon ligowy, zajmując czwartą pozycję. Końcówka sezonu w ich wykonaniu była fatalna! Zaledwie dwa zwycięstwa w czternastu spotkaniach (w tym jedno pucharowe) mówią same ze siebie. Na wyjazdach było jeszcze gorzej - tylko jeden zremisowany mecz w ostatnich siedmiu pojedynkach. Pozostałe sześć meczy przegrane. Wszystko to sprawia, że należy dzisiaj postawić AZ Alkmaar w roli zdecydowanego faworyta. Co prawda w rozgrywkach Ligi Europejskiej Holendrzy jakoś specjalnie nie zachwycają (jedna wygrana i dwa remisy), jednak jeśli myślą o awansie do kolejnej fazy rozgrywek, mecz z Kazachami wygrać po prostu powinni. Natomiast pokazali w ostatnim meczu pucharu Holandii, że nie zadowalają się minimalnymi zwycięstwami. Wygrana 7:0 z drugoligowcem Achilles 1929, pokazuje, że kiedy &quot;poczują krew&quot; to nie odpuszczają. Poza tym, Szachtior prawdopodobnie zagra bez kilku podstawowych graczy. Alkmaar może sobie dziś postrzelać i wygrana trzema bramkami jest jak najbardziej w ich zasięgu.

⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: St.Liege-Salzburg
Typ: wygra St.Liege
kurs: 2,75
Buk: bet365
Nie tak dawno bo 24,10,13 gdy St.Liege grało przeciwko Salzburg w Austrii w tym czasie stawiałem na Belgów. Skończyło się to nie trafionym typem gdyż Salzburg wygrał 2-1.Dzisiaj gdy gospodarzami meczu są Belgowie podtrzymuje swój typ szczególnie że kurs jest &quot;smakowity&quot;. Salzburg dzięki sponsorowi i konsekwentnej polityce kadrowo/szkoleniowej zdominował Austriacką Bundesligę. Wyniki są rewelacyjne. W tym roku przekładają się one również na dobrą grę w LE gdzie w grupie C z kompletem punktów przewodzą. Lecz czy dominacja w Austrii musi oznaczać również dominację w LE?? Moim zdaniem nie. Dzisiaj zmierzą się z zespołem który kadrowo ma taki sam potencjał. St.Lige drużyna obecnie zajmująca 1 miejsce w Belgi. Na kacie ma 10 zwycięstw 3 remis i 1 porażkę. A moim skromnym zdaniem liga Belgijska prezentuje wyższy poziom od Austriackiej. Dodatkowo to St.Lige potrzebuje bardziej zwycięstwa gdyż obecnie zajmuje 4 miejsce z 1 pkt, myśląc o dalszej fazie LE trzeba dzisiaj zapunktować.Czyli po stronie St.Lige będzie większa motywacja,skupienie, determinacja oraz oczywiście doping.

⛔ 100
 
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EUROPA: Liga Europejska - Runda grupowa
Spotkanie: Kazan - Wigan
Typ: 2
Kurs: 8.00 (-&gt; 5.00)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja dziś czuję niespodziankę w tym oto spotkaniu, które w poprzedniej kolejce zakończyło się remisem 1:1. Kazan może i fakt to spotkanie bardzo chciało wygrać, ale nie mogli jakoś do końca przełamać Wigan. Przyjezdni ostatnio mają bardzo duży spadek formy, ale myśle, że na dzisiejsze spotkanie przygotowali się bardzo dobrze i będą wreszcie chcieli przełamać złą passę. Kazan ostatnio też nie lepiej gra, ciągłe porażki i remisy wskazują na to, że może i oszczędzają siły na dzisiejsze spotkanie, ale wątpię aby dali radę pokonać przyjezdnych, którzy są bardzo zmotywowani. Ostatnio Wigan dobrze gra, wygrana z Huddersfield i remis z QPR mówi sam za siebie. Biorąc nawet pod uwagę statystyki to Wigan i tak lepiej gra niż Kazan. Rozumiem, że dziś gospodarze przed swoją publicznością będą chcieli wygrać, ale ja biorę bardziej możliwą opcję, że Wigan będzie chciało się zrewanżować za 1 punkt u siebie tylko i odzyskać 3 stracone punkty.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
Typ: 2
Kurs:2,55
Bukmacher: Expekt
Sporo można wyczytać przed tym meczem, że dla Widzewa priorytetem są rozgrywki ligowe oraz to, że już w niedzielę grają prestiżowy mecz z Legią. Dlatego też uważa się, że dziś Rafał Pawlak wystawi rezerwowy skład dając odpocząć swoim najlepszym zawodnikom przed ligą. Osobiście jednak nie wierzę w odpuszczanie Pucharu Polski przez Widzew. Po pierwsze dlatego, że po tym jak wczoraj Miedź wyeliminowała Lecha, drabinka Widzew do finału na stadionie Narodowym wygląda naprawdę dość łatwo: dziś Sandecja, następnie Zagłębie, a w półfinale zwycięzca dwumeczu Miedź/Arka. Po drugie ostatnio trener Pawlak mówił, że bardzo zależy mu na tym by jego zespół zagrał w tym samym składzie w defensywie przez 4-5 meczów, dlatego uważam, że dziś owszem będą małe roszady w składzie ale nie będzie ich, aż tak wiele. Pewne jest jedynie, że nie zagra Mariusz Rybicki oraz kontuzjowani Michał Płotka i Tomasz Kowalski pozostali zawodnicy są do dyspozycji na mecz z Sandecją.
Jeśli chodzi o Sandecję to dla drużyny Ryszarda Kuźmy owszem jest to prestiżowe spotkanie ale jak sam mówi, jeżeli przegrają nie będą robić tragedii ponieważ priorytetem jest liga. Również Marcin Cabaj podstawowy bramkarz Sandecji mówi, że najważniejsze jest liga i dziś zapewne kilku zawodników dostanie wolne, na pewno w bramce wystąpi rezerwowy Marek Kozioł, a na pewno również nie zagra pauzujący za kartki Sebastian Szczepański.
Wrócę jeszcze do składu Widzewa wydaje mi się, że dziś wcale nie będzie to taki rezerwowy skład, jak już wspomniałem zapewne zagrają w defensywie takim samym ustawieniu jak w meczu z Pogonią, może jedynie nastąpić zmiana w bramce, na skrzydle zabraknie Rybickiego w jego miejsce wskoczy zapewne Alex Bruno, szansę dostać powinien również Kaczmarek, który z Legią będzie pauzować za kartki. Również na pozycji napastnika Visnjakovsa zastąpi zapewne Melunović.
Tak więc uważam, że Widzew wcale dzisiejszego meczu nie odpuści, owszem na wyjazdach Widzewowi w tym sezonie nie najlepiej się wiedzie ale Widzew dziś wcale nie gra z Ekstraklasowym zespołem, ponadto zwycięstwo z Pogonią na pewno podniosło morale w drużynie, po ostatnich seriach porażek i myślę, że będzie to zwycięski mecz dla Widzewa.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 0

gzb

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna puchar polski
spotkanie: sandecja-widzew
typ: 1
kurs: 2.75
bukmacher: bet-at-home
analiza:
widzew ma bardzo słabą sytuacje finansową a PP to tak naprawdę tylko wydatki.
poza tym jest jednym z głównych
kandydatów do spadku. moim zdaniem oni ten dzisiejszy mecz po prostu odpuszczą i skupią się na lidze.
kiepska analiza
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
LE p/n
Legia-Trabzonspor
obie strzelą-TAK
kurs 1,75
bukm bwin
Już 4 kolegów rozłożyło mecz na czynniki pierwsze,składy forma,szanse itp.Zeby nie powtarzać przytoczę trochę cytatów
Jakub Kosecki-gwiazda
,,Wystarczy zebyśmy z Trabzonem wykorzystali chociaż jedną okazję. to inaczej byśmy dzisiaj rozmawiali........ciągle słychać na nasz temat negatywne opinie.To mnie denerwuje....Turcy grali agresywnie.Powinny paść czerwone kartki,ale nie mam pretensji.......
Jan Urban-trener
,,9 punktów powinno starczyć do awansu,a to oznacza,że musimy wygrać wszystkie mecze...Jest duża chęć może nie rewanżu,ale strzelenia wreszcie pierwszej bramki....powalczymy o punkty w rankingu,bo to ważne nie tylko dla Legii,ale dla wszystkich polskich zespołów.
To tyle/przypominają mi się głosy w eliminacjach do Brazylii/Grać chcą,tureckie nie błyszczą formą jednak zdecydowanie stać ich na strzelenie gola.Powodzenia życzę naszym chłopakom i mam nadzieję,że nie będziemy się wszyscy denerwować wynikiem końcowym
⛔ 100
 
stanley-63 901,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LE
Spotkanie - Legia W : Trabzonspor
Typ - czerwona kartka w meczu ? TAK
Kurs - 3.60
Betsson

.. widać że to spotkanie cieszy się zainteresowaniem i to dobrze bo myslę że dużo się może dziać w tym meczu , ja jak zwykle upatruję czerwonej kartki !
W pierwszym ich pojedynku w Turcji popatrzmy jak tam było :
- posiadanie piłki 40% Trabzonspor 60 % Legia ( może dziwne ale takie są fakty )
- faule 9 po stronie Turków 12 po stronie Legii
- i kartki 4 żółte Trabzonspor 3 zółtka dla Legii
w/g mnie ilosć zółtych mogła być trochę większa ale było jak było , sędzią w tamtym pojedynku był Rosjanin Vladislav Bezborodov .
No a co dziś , dzisiejszy pojedynek poprowadzi Francuz Ruddy Buguet , oto jego statystyka : w tym sezonie sędziował 2 spotkanie w kwalifikacjach do LE i pokazał 6 żółtych i bezpośrednio 1 czerwona kartka ( czerwona kartka w meczu Vojvodina NS z Honvedem B ) a ogólnie w swoich występach Francuz sędziował 6 meczów ale w kwalifikacjach do LE i pokazał 27 żółtych i 2 czerwone kartki , ten pojedynek możemy nazwać jego debiutem w fazie grupowej !
Porównam teraz obie ligi pod względem kartek a konkretnie czerwonych i tu widać że pod tym względem jest w/g mnie super bo w naszej jak nie trudno zauważyć to w każdej kolejce ten kolor kartonika jest pokazywany a w Turcji jest podobnie .
Teraz porównam obie drużyny w ich ligach pod względem kartek i tak Legia w 15 meczach zarobiła 30 żółtych kartek a Trabzonspor po 10 kolejkach 30 żółtych i 1 czerwona tak więc tu też pod względem obu drużyn widać sporo brutalności .
I może jeszcze na koniec statystyka pana Bugueta w swojej Ligue 1 i 2 ; i tak z tego sezonu 7 meczy i 37 żółtych i 4 czerwone ( nie zły wynik ) a ogólnie to Ligue 1 - 95 spotkań 372 żółte i 29 czerwonych a Ligue 2 - 66 meczy i 265 żółtych i 17 czerwonych .
Dlatego w meczu o wszystko albo jak tam to chce kto nazwać ten mecz myślę że brutalnych fauli możemy być raczej pewni i Francuz nie będzie oszczędny w kartoniki i czerwień powinna się pojawić w jego ręce na to liczę !
⛔ 100
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: CS Pandurii Târgu Jiu - AC Fiorentina
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na forum, ale bacznie się mu przyglądam od dawna. Ale do rzeczy. Na dzisiaj przygotowałem mecz rumuńskiej drużyny Pandurii z włoską Fiorentiną. Rumuni po 3 kolejkach fazy grupowej znajdują się na 3 miejscu w swojej grupie (0-1-2), natomiast Viola jest liderem z 3 wygranymi na koncie. Ostatni mecz tych drużyn miał miejsce 24.10.2013 i wtedy to Fiorentina gładko wygrała 3:0. W swoich ligach Pandurii zajmuje 4 miejsce, a Fiorentina 6. Fiorentina wygrana swój ostatni mecz ligowy z AC Milan na San Siro 0:2 a na wyjazdach w ogólnym rozrachunku spisują się znakomicie, na 10 ostatnich meczów mają 8 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażkę. Fiorentina mimo, że mogła by wybiec na murawę w 2 składzie, bo awans mają prawie pewny to tego nie zrobi co odzwierciedlają słowa trenera Fiorentiny: &quot;Wydaje mi się, że to ważne, aby zająć w ostatecznym rozrachunku pierwsze miejsce w fazie grupowej Europa League i chcemy to zrobić - powiedział trener Fiorentiny, Vincenzo Montella. - Mam zamiar desygnować do gry najlepszą z możliwych jedenastek. Zobaczymy co możemy pokazać na murawie pozostawiając młodych zawodników na ławce - dodał.
Myśle, że te słowa mówią wszystko, bo siła Fiorentiny jest o wiele większa niż rumuńskiego Panduri.
Kurs nie najgorszy, idealny do jakiegoś fajnego dubelka ???? Powodzenia ????
⛔ 100
Bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 27

dexxx89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska.
Spotkanie: APOEL - Bordeaux
Typ: Handicap(1:0) - 2
Kurs:5.5
Bukmacher: Bet365
Witam. Nie oszukujmy się Bordeaux ostatnio w wybornej formie, również za sprawą farbowanego liska Ludo Ob(o)raniaca. Fatalny początek sezonu, teraz wracają do formy. Zdecydowałem na handicap, gdyż myślę, że mecz będzie zacięty, jednak to Bordeaux strzelą jako pierwsi bramkę, pod koniec APOEL nie będzie miał nic do stracenia, jak tylko odsłonić się i wszystkie siły na atak i tu właśnie upatruję owego handicapa. Pozdro 606
⛔ 100
 
A 4

axelr8

Użytkownik
Piłka Nożna : Liga Europejska
Clubul Sportiv Pandurii Lignitul Târgu Jiu - Associazione Calcio Firenze Fiorentina SpA
typ: 1
kurs: 6,25
bukmacher: bet365
W tej grupie jest już praktycznie pozamiatane . Do końca nie odbierałbym szans awansu Rumunom , ale są one nikłe . Tak czy inaczej nie wątpię w to że Romki zagrają w tym meczu na tyle , ile ich stać . Goszczenie takiego zespołu jak Viola to dla nich wydarzenie i dadzą z siebie maxa .
Pandurii poległ na Artemio Franchi 3:0 , przegrał też 0:1 u siebie z Dnipro , oraz zremisował 1:1 na wyjeździe z Pacos de Ferreira . Viola z kolei z komletem punktów rozdaje w grupie karty .
Choć trener Montella wypowiadał się , że chce wygrać grupę , to nie wydaje mi się by dzis dawali z siebie 100% . Napewno awansują i niemal napewno wygrają grupę nawet w przypadku dzisiejszej porażki . Ważniejsze duzo jest dla nich co się wydarzy w najbliższej kolejce Serie A . Dodatkowo już nie takie zespoły , jak Fiorentina przekonywały się , jak ciężko gra się na rumuńskich boiskach .
Pandurii w swojej lidze spisuje się dobrze . Zajmują 4 miejsce z sześcioma punktami straty do liderującej Steauy Bukareszt . Byłoby nieco lepiej , ale w ostatniej kolejce pechowo zgubili punkty w meczu ze słabym Vaslui ( wcześnie stracili zawodnika , aw 92 minucie bramkę ) .
Po takim kursie ten mecz byłby do pobrania nawet , gdyby Violi zależało mocno na wygranej . A w obecnej sytuacji nie wacham się tego pobrać .
⛔ 100
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Legia - Trabzonspor
Typ: Legia (zakład bez remisu)
Kurs: 1,73
Bukmacher: William Hill
Legia Warszawa. Bilans meczów w LE: 3 mecze, 3 porażki, w bramkach 0:4. Czy w takim razie warto kolejny raz postawić na ten zespół? Moim zdaniem tak, ponieważ ten, kto oglądał mecze Legii wie, że te wyniki są gorsze, niż ich gra. Legia nie była wcale gorsza w przegranym 0:1 meczu z Lazio, była zespołem lepszym w przegranym meczu z Apollonem, powinna też wywieźć co najmniej 1 punkt z Trabzonu. Czemu zatem Legia zamiast walczyć o 1 miejsce w grupie, zamyka tabelę? Przez zadziwiającą nieskuteczność. Gra Legii może się podobać, jednak brakuje tego ostatniego podania, wykończenia, szczęścia..
Przełamanie musi kiedyś nastąpić. Moim zdaniem jeśli Legia strzeli pierwsza gola, to jest w stanie dowieźć zwycięstwo do końca. Trabzonspor w meczu z Legią jakoś mnie nie przekonał. Grał chaotycznie, natomiast stworzył sobie kilka okazji, z których wykorzystał dwie i pozamiatane.
Legia grała dotychczas 2 razy na wyjeździe (z potencjalnie najgroźniejszymi rywalami) i &quot;u siebie&quot; z Apollonem. Cudzysłów nieprzypadkowy, bo co to za gra bez publiczności?
Tym razem będzie inaczej. Wprawdzie o komplecie publiczności nie ma co liczyć (myślę, że około 20 tysięcy ludzi na trybunach będzie), ale i tak to będzie mocne wsparcie dla Legionistów, którzy już kompletnie nic nie mają do stracenia.
Dlatego można zaryzykować dziś i obstawić na Legię (czystą jedynkę), albo, tak jak ja, z opcją zwrotu w przypadku remisu.
⛔ 100
Powtórzenie typu ...
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie Martin Fischer v Pierre-Hugues Herbert
typ: DW 0:2
kurs: 2,37
bukmacher: Bet365
Jak dla mnie perełka dnia czyste zwycięstwo Herbert`a w okolicach @ 1.50. Ja skuszę się na dokładny wynik, a dlaczego ? bo forma, którą prezentują ostatnio obaj panowie jest nieporównywalna. Pochodzący z Austrii Martin Fischer w ostatnim miesiącu znacznie obniżył loty i jego dotychczasowe występy na hali wypadają bardzo blado. Porażki z &quot;ziemniakami&quot; Gombosem czy Teixeirą urywając zaledwie 5 gemów wystawiają bardzo negatywny rachunek. W pierwszej rundzie również był bardzo bliski odpadnięcia z kompletnym &quot;no name`em&quot; Prader`em. Fischer ewidentnie koniec sezonu jest pod kreską, ma bardzo duże problemy z serwisem, gdzie wyróżnia się duża liczbą podwójnych błędów.
Młody Francuz Herbert jest po bardzo dobrym turnieju Mastersie w Paryżu, gdzie rozegrał 4 bardzo dobre spotkania, dopiero poległ z Djokovic`em mimo, że miał już niemalże wygrany pierwszy set. Zabrakło doświadczenia młodemu tenisiście w pojedynku z gigantem. W tym spotkaniu zrobił na mnie gigantyczne wrażenie, szczególnie w pierwszym secie nie było widać różnicy klas w pojedynku ze światową &quot;dwójką&quot;. W Ortisei w pierwszej rundzie pokonał naszego Michała Przysiężnego będącego w wybornej formie, rozstrzygnał ten pojedynek w dwóch tie brekach. Głównym jego atutem jest bardzo dobry serwis i jestem przekonany, że dziś będący zupełnie bez formy Fischer nie będzie miał kompletnie żadnych argumentów przy jego serwisie.
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa - Trabzonspor
Typ: Czy zespół drugi wygra do zera - TAK
Kurs: 4.50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziwi mnie taki optymizm w typach na Legię, jakby coś się miało zmienić. Nie zapominajmy że to polska drużyna a więc w europejskich pucharach nie znaczy nic i w porównaniu z zagraniczną piłką jest po prostu słaba i co Legia udowodniła w poprzednich meczach polskie drużyny nie potrafią strzelać bramek. Nie wiem czemu teraz miałoby być inaczej. Trabzonspor ciągle potrzebuje punktów żeby wyjść spokojnie z grupy więc meczu na pewno nie odpuszczą. Nie ma znaczenia ile okazji do strzelenia Legia wypracowała sobie w poprzednich meczach skoro w najważniejszym momencie brakuje im zimnej krwi i umiejętności. Teraz będzie podobnie, Legia na pewno sytuacje będzie miała ale nie umie strzelać bramek przeciwko silniejszym europejskim drużynom. Dla mnie najważniejszą informacją jest bilans bramkowy 0-4 jaki ma Legia. O tym że Trabzonspor potrafi strzelać chyba nie trzeba nikogo przekonywać, skoro w 3 meczach strzelili 7 bramek. Kurs jest bardzo ładny i myślę że warto niewielką kwotę zaryzykować.
✅ 350
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europy
Spotkanie: Az - Shakhter Karagandy
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zdecydowałem się na ten typ ze względu na waleczność drużyny z Karagandy. Oglądałem ich mecze w LE i myślę, że są w stanie strzelić bramkę AZ. W 3 dotychczasowych meczach to im się udawało. Az 2 razy kończyli spotkania z golami gości jak i gospodarzy. Liga Holenderska charakteryzuje się dużą ilością strzelanych goli co jest również pewnym odnośnikiem do tego spotkania. Liczę na dobrą postawę Karagandy i grad bramek. Pozdrawiam ;)
⛔ 100
 
F 1

futbolman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europy
Spotkanie: AZ Alkmaar - Shakhtyor Karagandy
Typ: Pierwsza połowa +1,5 bramki
Kurs: 2,10
Bukmacher: sts.pl
Analiza: Sześciu zawodników z Karagandy jest wykluczonych z gry: Mokin(GK), Dzidic(Midf), Vicius(Midf), Poryvaev(Def), Finonchenko(Cap,Att), Khizhnichenko(Att).
Trener postanowił dać szansę zagrania zawodnikom, którzy wcześniej nie grali. Porównajcie sobie ligę holenderską i kazachską i zadajcie sobie, ale to bardzo ważne pytanie: która z tych lig jest lepsza? Oczywiste chyba?
Jeżeli boicie się postawić na AZ, przy tak małym kursie to proponuję zakład +1,5 bramki za 2,10zł w pierwszej połowie.
Alkmaar się rozstrzela, jak Kara odpowie trafieniem, to padnie trochę bramek w tym meczu, ja jednak liczę na srogie lanie zawodników z Kazachstanu i tyle.
⛔ 100
bukmacher
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: PSV - Dinamo Zagrzeb
Typ: Dinamo ,Remis = zwrot
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365

o PSV tak pisałem przy okazji ostatniego ligowego spotkania
PSV Zwolle
PSV trzy porażki z rzędu, coś nie trybi w tym sezonie. Kurs nie do zaakceptowania. Niedawno grali z Waalwijk, średnia kursów na PSV @1,17, mecz wygrali 2-1, ale zwycięska bramka padła dopiero w 89 minucie. Wcześniej wpadka u siebie z Cambuur i remis 1-1, średnia kursów @1.14. Wczoraj porażka u siebie z Rodą w Pucharze Holandii 1-3, można było łapać @10.50 na Rodę.
W zeszłym sezonie Zwolle wygrało w Eindhoven, średnia kursów na gości wynosiła @14.86,w Coralu można było łapać nawet @21.
PSV w kryzysie, więc kto wie czy Zwolle nie powtórzy wyczynu z poprzedniego sezonu.
nie przegrali, ale znowu wpadka w postaci remisu 1-1.
Liga Europy jest im teraz potrzebna jak piąte koło u wozu, niektórzy szukają w tym meczu przełamania, ok, ale po takim kursie !? PSV na inaugurację przegrało z Ludogorets 0-2, średnia kursów wynosiła @9.30
W zeszłym sezonie PSV w LE było w stanie zremisować z AIK, średnia kursów na PSV wynosiła raptem @1,17, a także przegrać z Dnipro @5.50
PSV w kryzysie, więc wolę ponownie poszukać niespodzianki
⛔ 100
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: M. Haifa- PAOK
Typ: 2
kurs: 2,88
Buk: Bet365
Kurs na Greków systematycznie spada i nie dziwi mnie to. Dwa tygodnie temu oglądałem starcie tych drużyn i PAOK dominował kompletnie na boisku. Wynik 3-2 być może tego nie odzwierciedla, ale na początku spotkanie piłkarze PAOK-u nadziali się na 2 kontry i w 20 min przegrywali 2-0. Mimo to nie zwątpili i raz po raz atakowali bramkę Haify. Efekt był błyskawiczny. Szybki gol na 1-2. Następnie niewykorzystany rzut karny, ale dosłownie 30sekund po tym rzucie karnym, gol na 2-2 z rzutu rożnego, chwilę po tym 2 dobre okazje na kolejne bramki i w końcu 2 rzut karny jeszcze przed przerwą, niestety 2 niewykorzystany!. Jednak nawet 2 zmarnowane karne nie zraziły Greków, którzy na 2 połowę wyszli jeszcze bardziej zmotywowani i po serii frontalnych ataków wbili gola na 3-2, a później spokojnie kontrolowali mecz do końca. Dziś myślę, że przebieg spotkania będzie podobny. PAOK będzie dominował bo po prostu jest lepszy piłkarsko pod każdym względem. W dodatku nie sądzę, że Haifa będzie miała znowu tyle szczęścia, że z dwóch wymęczonych okazji zdobędzie 2 gole ( w 1 spotkaniu do tych ich 2 goli przyłożyło się sporo szczęścia), w dodatku Grecy są bogatsi o doświadczenia i już tak łatwo dziś nie dadzą się zaskoczyć. PAOK traktuje rozgrywki LE dość poważnie, jest liderem grupy i dzisiejsza wygrana zapewni im udział w fazie pucharowej. Myślę, że Grecy nie jadą dziś do Izraela na wycieczkę, ale po 3 pkt i przypieczętowanie awansu do następnej rundy. Polecam tym bardziej, że kurs moim zdaniem jest zawyżony ( jeszcze wczoraj było 3,00zł dziś już spada).

⛔ 100
 
qish 80

qish

Użytkownik
Tottenham - Tiraspol
Typ: Tottenham wygra do zera
Kurs: 1.53
Buk: Bet365
Analiza:
Dlaczego taki typ? Jest wiele argumentów. Po pierwsze popatrzmy na tabelę grupy K w Lidze Europejskiej. Tottenham na pierwszym miejscu ze stosunkiem bramek 7:0! Ekipa z Londynu przewodzi z kompletem zwycięstw. Tiraspol zajmuje przedostanie miejsce z 2 punktami i bilansem bramkowym 1:3. Jedynego gola goście wpakowali Tromso, czyli drużynie zajmującej ostatnią pozycję w grupie. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem londyńczyków 2:0. W ostatnich dwóch meczach w lidze angielskiej Tottenham nie stracił bramki. Koguty dzisiaj nie odpuszczą. Możliwe, że nie dojdzie do 4 lub 5 bramkowego pogromu, ale pewne zwycięstwo gospodarzy do zera zapewne będzie miało miejsce.
Udanego typowania z Ligą Europejską. Więcej typów w dziale LE.
Pozdrawiam ;)

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom