>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.09.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
ll9 149

ll9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Spotkanie: Niemcy - Wyspy Owcze
Typ: Thomas Müller strzeli bramkę - TAK
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Pisanie o tym, że to podopieczni Joachima Loewa są zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu, że każdy inny wynik niż zwycięstwo Niemców będzie ogromną niespodzianką w mojej opinii mija się z celem. Obie drużyny dzieli przepaść i różnica klas, o ile w przypadku reprezentacji Wysp Owczych można w ogóle mówić i jakiejkolwiek klasie sportowej. Dla tych zawodników możliwość gry przeciwko gwiazdom europejskiego i światowego formatu na pięknym stadionie AWD Arena w Hannoverze przed kilkudziesięciu tysięczną publicznością to już powód do dumy i radości z bycia reprezentantem takiego małego kraju. Co prawda poziom europejskiej piłki na poziomie reprezentacyjnym mocno się ostatnio wyrównał, ale nadal gdzieś na piłkarskich peryferiach znajdują się kraje, które stoją w miejscu, a w skrajnych przypadkach nawet cofają i bynajmniej nie mam tu na myśli Orłów Fornalika, a wcześniej Franza Smudy . Dla naszych zachodnich sąsiadów natomiast to wyśmienita okazja do tego by przed własną publicznością udanie wejść w eliminacje. Trener Joachim Loew w meczach z Wyspami Owczymi i Austrią nie będzie mógł skorzystać z kilku swoich asów. Powołań z powodu urazów nie otrzymali Mario Gomez, Sven Bender i wracający już do zdrowia Bastian Schweinsteiger. Brak tych zawodników na tle dzisiejszego rywala nie powinien być jakoś bardzo widoczny, gdyż piłkarze, którzy w kadrze się znaleźli również są 100% gwarancją odpowiedniego poziomu. Kreowanie akcji ofensywnych będzie należało do takich zawodników jak Marco Reus, Thomas Mueller i Mesut Oezil, a w obwodzie pozostaje jeszcze Andre Schurrle z Bayeru Leverkusen. Pewniakami w ataku będą Miro Kolse i Lukas Podolski, a więc żelazny duet reprezentacyjnych napastników. Nie wierzę w to by gospodarze mogli sobie pozwolić nawet na chwilę słabości i wbić sobie chociażby jednego gola, ale liczę na to, że od początku ruszą do ataku i szybko będą chcieli ustawić sobie dzisiejszy mecz. Reprezentacja Niemiec prawdopodobnie wystąpi w następującym zestawieniu:
Manuel Neuer - Philippe Lahm, Jerome Boateng, Per Mertesacker, Marcel Schmelzer - Sami Khedira - Marco Reus, Thomas Mueller, Mesut Oezil - Lukas Podolski, Miroslav Klose
⛔ 100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Us Open
Spotkanie: Bryan B./Bryan M. - Paes L./Stepanek R
Typ: DW 2;0
Kurs: 2,25
Bukmacher: betathome
I doczekalismy sie finału debla meżczyzn, nie mogł w nim wystapic nikt inny jak najbardziej znany debel swiata czyli bracia Bryany, którzy cały czas prezentuja niezły poziom swojej gry. Ich przeciwniekiem jest para która została rozstawiona z nr 5 w tym turnieju, a do finału doszli dzieki kreczowi pary GRANOLLERS M./LOPEZ ( mecz zakonczył sie w 1 secie przy stanie 6:6), takze gdyby nie krecz ich przeciwników nie wiadomo czy dzisiaj ogladali bysmy ich w wielkim finale US Open...
Mecz zacznie sie o godz 18 polskiego czasu, i przewiduje dosc wyrownane spotkanie, ale wydaje mi sie ze zgranie i doswiadczenie wezmie gore i bracia Bryany wygraja ten mecz 2:0. Bardzo dobrze radza sobie w tym turnieju i oby tak było do konca, dlatego taki własnie wynik obstawiam.
Wczoraj udało mi sie trafic dokładny wynik pólfinałowego meczu deblowego kobiet, takze mam nadzieje ze podtrzymam dobra passe ????
✅ 125
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje
Spotkanie: Rosja - Irlandia Północna
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
Buk: Pinnacle
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy ekipą ze Sborne przeciwko słabym grajką z Irlandii Północnej. Znając duży potencjał Rosji oraz jej charakter będzie to mecz bardzo ofensywny z jej strony. Wiadomo pierwszy mecz trzeba go wygrać aby dalej szło jak najlepiej a dzisiaj przeciwnik słaby i do ogrania jak najbardziej i to dużą liczbą bramek. Patrząc na ostatnie mecze zespołu z Irlandii Północnej potwierdziłem się w przekonaniu co do tego, że będzie tu powyżej 2 goli, jak widzimy Irlandia Połnocna potrafiła dostać nawet trzy bramy od przeciętnej Norwegii, a z rywalami wyższej klasy radzili sobie jeszcze gorzej, dostając na przykład ostatnio 6 bramek od Holandii, którą można właśnie porównywać do ekipy Sbornej. Mecz na wysokim poziomie jeżeli chodzi o rozgrywki, tutaj każdy punkt jest ważny, chociaż dla Rosji liczy się tylko zwycięstwo. Wiadomo skład najmocniejszy jaki się da. Gdy patrzę w historię meczów Irlandii Północnej to są przesłabi, nie wygrali oficjalnego meczu od ponad roku! Wszyscy wiemy jaka jest Rosja, jeśli wejdą w mecz mogą tu napukać z 6 bramek, ale myślę, że będzie trochę spokojniej.
⛔ 100
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Czarnogóra – Polska
Typ: DW 0-1
Kurs: 8.5 tobet
Hmm ciężko tutaj o jakąś konstruktywną analizę i wypisywanie, że mamy szanse bo będą się chcieli na tych eliminacjach zrehabilitować, bo mają potencjał bo to bo tamto... oczywiście wszystkie te argumenty są nieudolne, bo każdy widzi jaką mamy reprezentacje i niestety sportowo jesteśmy dzisiaj drużyną słabszą od Czarnogórzan.
Dlaczego więc taki typ z mojej strony? Dlatego, że śnił mi się taki wynik. Przed meczem Polaków z Grekami miałem sen, który idealnie odzwierciedlał przebieg spotkania 1-0 do przerwy i remis na koniec. Niestety wtedy nie zaufałem sobie tylko robiąc rzekomo &#39;patriotyczny&#39; kupon wtopiłem kupę kasy. Dzisiaj już, choć za drobne bo wydaje się to wielce nieprawdopodobne, spróbowałem zagrać wynik z mojego snu ???? Zobaczymy, czy mecz z Grekami to był tylko przypadek czy będę stale podawał dokładne wyniki Polaków.
Analizy nie było żadnej ale proszę modów o nieusuwanie tego posta.
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tennis CHALLENGER - SINGIEL: Genua (Włochy), ziemna
Spotkanie:Seppi A. (Ita)- Montanes A. (Esp)
Typ: 2:0
Kurs: 2.00
Bwin
Na godz 20:30 zaplanowano ostatnie spotkanie Ćwierćfinalowe w którym zagraja Seppi A. (Ita)- Montanes A. (Esp). Moj typ na to spotkanie to wygrana 2-0 gospodarza a zarazem faworyta turnieju, jego rywal jest mu dobrze znany ostatnim razem pokonał go dobry rok temu 3-0 licze ze i idz Seppi pokaze jak sie gra w tenisa Hiszpanowi i ogra go pewnie 2-0.
W poprzednim spotkaniu Seppi wygrał pewnie 2-0 Montanes zas mial problemy i dopiero w 3 secie wygrał spotkanie z innym Włochem Naso.
Licze dzis na dobra gre Seppiego , oby niedał pograc Hiszpanowi poczatek 20:30
Powodzenia !
⛔ 100
 
I 7

intertiamo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Eliminacje MŚ 2014
Spotkanie: Malta - Armenia (H 1 - 0 )
Typ: 2
Kurs: 2.35
Buk: Betsson
Zacznę swą analizę od przedstawienia osiagów powyższych drużyn w ostatnich eliminacjach do EURO 2012. Malta od lat okupuje ostatnie miejsce w każdej grupie do jakiej trafi, nie inaczej było w el. do ME 2012, gdzie zdobyła 1 punkt po remisie u siebie z Gruzją, która zdołała wyprzedzić jedyne Maltańczyków. Ogółem bilans bramek Malty w całych el to: 4-21, z 5 meczów u siebie 3 przegrali różnicą 2 bramek, kolejno z Izraelem, Chorwacją i Łotwą, pzegrywając z Grecja 0-1 i remisując z Gruzją. Armenia w analizowanych eliminacjach zdobyła 17 punktów strzelajac najwiecej bramek w swojej grupie(22 w 10 meczach) i zajmując trzecią pozycję, za Rosją i Irlandią, wyprzedzając Słowację, Macedonię i Andorrę. Biorąc pod uwagę jak widać spore możliwości Armenii w grze ofensywnej, to że ciepły klimat środziemnomorskiej wyspy nie będzie dla Ormian probleme ze względu na klimat jaki panuje w ich ojczyźnie, oraz różnicę klas jaka dzieli oba teamy, widzę duże szanse na zwycięstwo Armenii minimum 2 golami; a kurs przyznacie jest zachęcający.
⛔ 100
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tennis - US Open - Women&#39;s Singles - Semifinals
Spotkanie: Victoria Azarenka - Maria Sharapova
Typ: Suma Gemów (Over 22)
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle

Po raz drugi w tym roku Azarenka i Sharapova spotkają się w Wielkim Szlemie. W finale Australian Open Azarenka zdemolowała Maszę 6-3 6-0. Rewanż zapowiada się na o wiele bardziej wyrównany mecz. Head-to-head minimalnie na korzyść Białorusinki (5-4). W tym roku spotkały się już trzykrotnie, za każdym razem w finale i to Azarenka jest górą wygrywając 2 mecze. Niemniej jednak warto zaznaczyć, że to Sharapova wygrała ich ostatnie spotkanie (http://www.wtatennis.com/headtohead/victoria-azarenka_2255881_11289/0,,12781~11289~9499,00.html). Wydaje się, że w tegorocznym US Open to Azarenka prezentowała się ciut lepiej: straciła ledwie seta, podczas gdy Rosjanka w dwóch ostatnich meczach musiała przetrwać 3-setowe maratony. Jednak kiedy spojrzymy w ich uśrednione statystyki z US Open 2012 to nie znajdziemy wielu różnic. Obie świetnie serwują wygrywając ponad 70% punktów po pierwszym serwisie, i około 50% po drugim. (http://www.womenstennisblog.com/2012/09/06/maria-sharapova-vs-victoria-azarenka-us-open-semifinal-preview/) I to właśnie serwis, a właściwie wrażliwość drugiego serwisu na agresywne returny może być kluczowym czynnikiem decydującym o wygranej w tym meczu. Obie zaliczają do jednych z najlepszych returnerów w Tourze i na pewno będą chciały to wykorzystać. Ta tenisistka, której się to lepiej uda powinna mieć łatwiejszą drogę do finału. Bardzo trudno w takim zestawie wskazać faworyta, trochę więcej szans daję Azarence, ale warto zaznaczyć, że im dłużej będzie trwał mecz to większe szanse będą dla Sharapovej. W przypadku trzeciego seta to nawet ona może być faworytką, bo w tym roku nie przegrała jeszcze żadnej 3-setówki. Zresztą obie są jednymi z największych wojowniczek w kobiecym tenisie, nigdy się nie poddają i trzy sety są więcej niż prawdopodobne. Ja jednak wybieram trochę bezpieczniejszy typ na over gemowy, który przy wyrównanych setach może się spełnić nawet bez potrzeby rozgrywania decidera (a jeśli się przydarzy to tym lepiej dla mojego typu). Moim zdaniem to jednak Wika awansuje do swojego pierwszego finału US Open wygrywając w trzech długich i bardzo głośnych setach.
✅ 114
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Albania - Cypr

Typ: 2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:

Pierwszy mecz eliminacji MŚ to zawsze pewna niewiadoma - jak sprawdzą się poszczególne drużyny. Postanowiłem wybrać ryzykowny typ jakim jest zwycięstwo Cypru z drużyną Albanii. Niewiele rzeczy przemawia za takim rezultatem, lecz jak to w piłce bywa zdarzają się niespodzianki. Jako że Cypr w ostatnim czasie nie może wygrać spotkania (na 6 ostatnich meczów jeden remis - z Serbią 0:0 - i 5 porażek - kolejno: z Islandią 0:1, Danią 1:4, Norwegią 1:3 Szkocją 1:2 oraz Bułgarią 0:1) liczę na przełamanie tej fatalnej passy. Reprezentacja Cypru w ostatnich latach potrafiła sprawić więcej niespodzianek niż jej dzisiejsi przeciwnicy i według mnie jest trochę lepsza - posiada lepszych piłkarzy, którzy z powodzeniem rywalizują w europejskich pucharach. Zespół Albanii z kolei potrafi grać w piłkę na dobrym poziomie, ale tylko u siebie i to nie zawsze. W ostatnich 6 spotkaniach zanotowali 2 zwycięstwa, 2 porażki i 2 remisy (kolejno: z Katarem 2:1, z Iranem 1:0, z Azerbejdżanem 0:1, z Gruzją 1:2, z Macedonią 0:0 oraz Mołdawią 0:0), czyli różne wyniki. Gospodarze to drużyna groźna gdy ma swój dzień, lecz też bardzo chimeryczna i co widać po wynikach mało skuteczna (4 bramki zdobyte w meczach nie powalają nikogo na kolana).
Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za zespołem gości jest to że w bezpośrednim meczu obu drużyn z 2009 roku padł wynik 6:1 dla Albanii, a po takim meczu piłkarze z wyspy Afrodyty raczej będą chcieli się odpłacić gospodarzom. Nie ma co ukrywać typ jest bardzo ryzykowny - warto go postawić głównie ze względu na wysoki kurs - ja osobiście liczę na mobilizację Cypru i wywalczenia nawet skromnego jednobramkowego zwycięstwa. Jak będzie przekonamy się już niebawem.
⛔ 100
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa
Spotkanie: Niemcy - Wyspy Owcze
Typ: over 4,5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Eliminacje drużyn międzynarodowych w strefie europejskiej mają to d siebie, że grają w nich drużyny bardzo mocne, jak i bardzo słabe. powoduje to, że często mamy do czynienia z bardzo wysokim, niemalże, hokejowymi wynikami. Jednym z z takich meczów w eliminacjach do Mundialu 2014 może być dzisiejsze spotkanie Niemcy - Wyspy Owcze. Co tu dużo pisać. Goście nie są najsłabszą drużyną w Europie, ale jedną ze słabszych i bardzo rzadko udaje im się zdobyć punkty, a nawet strzelić bramkę, szczególnie w meczach z mocnymi drużynami. W poprzednich eliminacjach był mecz w Estonii gdzie, grając również jako goście, prowadzili do 90 minuty, jednak pozwolili sobie strzelić 2 bramki w doliczonym czasie i wyjechali stamtąd bez zdobyczy punktowej. Ale jak tu porównywać Estonię i Niemcy. Od lat wiadomo, że niemiecka reprezentacja to solidność. Ostatnimi czasy trochę na niej stracili (ale nie dużo) ale zyskali pewną świeżość i widowiskowość. Grają bardzo atrakcyjny, ofensywny futbol i tak jak wszystkie drużyny w lidze angielskiej - zawsze do samego końca nawet przy prowadzeniu 5-0. I myślę, że to będzie taki mecz na dobre rozpoczęcie tych eliminacji dla Niemców. Zapewne nie odpuszczą tego meczu, nie przejdą &quot;obok niego&quot;, tylko będą chceli pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością i zadowolić ich kilkoma bramkami. Osobiście zastanawiałem się czy dać typ na tylko conajmniej 5 bramek, czy może bardziej zaryzykować i podnieść poprzeczkę, ale stwierdziłem, że to jednak pierwszy mecz tych eliminacji i jeszcze nie do końca wiadomo na co stać niemiecką reprezentację. Ale i tak uważam, że skończy się tu bardzo wysokim pogromem. Mój typ: 7-0
⛔ 100
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje Mistrzostw Świata - (Europa)
Spotkanie: Holadnia - Turcja
Typ: over 2,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Przed nami jedno z ciekawszych spotkań w pierwszej odsłonie Eliminacji Mistrzostw Świata. Dziś zmierzą się Holandia z Turcją. Można by wiele powiedzieć na temat tego jak prezentują się te dwie drużyny ale to tego przejdziemy za chwile. Typ który wybrałem to over 2,5, dlatego że każdy inny wynik niż zwycięstwo Holendrów to niespodzianka, zatem muszą zagrać od początku spotkania mocno w ataku, a co może i powinna wykorzystać Turcja.
Przyjrzyjmy się bliżej drużynie gości. Podczas dwóch ostatnich wielkich imprez Turcy nie potrafili przejść eliminacji . Dziś na pewno chcą zacząć jak najlepiej. Spotkanie to dla obydwu ekip jest niezwykle istotne, ponieważ to pomiędzy nimi powinna toczyć się walka o zwycięstwo w grupie. Po za tym do rywalizacji mogą się włączyć reprezentacje Rumunii czy Węgier, raczej nie namiesza w stawce Estonia, a Andora będzie jedynie dostarczycielem bramek i punktów. Wracając do drużyny z Turcji to budują aktualnie nową ekipę, która wydaje się mieć spory potencjał o czym powinniśmy się dziś wieczorem przekonać.
Co do drużny holandi to są dosyć mocno poobijani po Euro 2012 i przed własną publicznością za wszelką cene będą chcieli się zrehabilitować za tą kompromitacje. Do tego dochodzi jeszcze bolesna poraża z Belgią, Na pewno pierwszym mecz o punkty pod wodzą van Gaala będzie miał wpływ na psychikę piłkarzy i przebieg kolejnych meczy.
Myślę, że to by było na tyle na temat samych drużyn i jak już wcześniej pisałem w tym spotkaniu powinny paść 3,4 bramki. POLCAM !
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa
Spotkanie: Mołdawia - Anglia
Typ: Anglia AH (-1,5)
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz europejskich słabeuszy z zespołem naszpikowanym gwiazdami, który od zawsze budził respekt wszystkich reprezentacji piłkarskich. Gospodarze - jak już wyżej wspomniałem - do futbolowych potentatów nigdy nie należeli i nic nie wskazuje na to, by eliminacje MŚ&#39;2014 były dla nich przełomowe, ani tym bardziej na to, by byli w stanie zdobyć choćby punkt w dzisiejszym spotkaniu. W reprezentacji Mołdawii nie grają wielkie gwiazdy, jej selekcjoner musi polegać na graczach niezbyt wysokiej klasy. Poza tym Mołdawianie nie zdołali strzelić rywalom bramki od 11.10.2011 r., kiedy to pokonali u siebie absolutnego outsidera europejskiej piłki - reprezentację San Marino - 4:0. Od tego czasu ich napastnicy nie potrafili pokonać bramkarzy nawet tak słabych zespołów jak Salwador czy Wenezuela. Anglicy z kolei nie najgorzej wypadli na EURO 2012 (udało im się wyjść z grupy), a ich skład opiera się na znakomicie wyszkolonych piłkarzach Premier League uchodzącej za najlepszą ligę piłkarską świata. W dodatku w meczu towarzyskim rozegranym 15.08.2012 r. pokonali aktualnych wicemistrzów Starego Kontynentu (reprezentację Włoch) 2:1, co bez wątpienia podniosło ich morale, pomimo tego że był to tylko sparing. Sądzę, że Wyspiarze odniosą dzisiaj wysokie zwycięstwo, lecz z uwagi na to, że będzie to dla nich mecz inaugurujący zmagania o awans do Mundialu w Brazylii, a w dodatku wyjazdowy, zdecydowałem się na handicap azjatycki -1,5. Kurs jak najbardziej do grania.
✅ 99
 
W 5

wojci

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna, bundesliga
Data: 07.09.2012 g. 19.45
Spotkanie: TV Großwallstadt - Rhein-Neckar Löwen
Typ: 2 H(2.5 - 0)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 19.45 rozpocznie się 4 kolejka niemieckiej Bundesligi w piłce ręcznej, pomiędzy TV Großwallstadt(10miejsce ostatniego sezonu) i Rhein-Neckar Löwen(5miejsce ostatniego sezonu). W tym sezonie dużo lepiej prezentuje się zespół &quot;lwów&quot;, który po kilku ciekawych wzmocnieniach w przerwie między sezonem, póki co jest nie pokonany i jest 2 w tabeli za &quot;lisami&quot; z Berlina. Trzeba dodać, że dwa z trzech zwycięstw &quot;lwów&quot; była na wyjazdach(Göppingen i Melsungen). Zespół gości ma w tym roku apetyt na medal i walkę w LM w następnym roku, więc takich spotkań nie może przegrywać, bo później czekają ich spotkania z Kielem czy Hamburgiem. Zespół gospodarzy w tym sezonie nie prezentuje się zbyt dobrze, jeden punkt to nie jest dobry dorobek, choć trafili oni w pierwszych kolejkach na Hamburg i Wetzlar. Gospodarze nie dokonali jakiś spektakularnych wzmocnień, ale nie sądzę, żeby byli czerwoną latarnią ligi. Mecz zapowiada się ciekawie, jak każdy w niemieckiej Bundeslidze, ale mój typ do handicap -2.5 Löwen, które w tym sezonie prezentuje się dobrze, a jak wiadomo, ciężko zatrzymać rozpędzoną maszynę!
✅ 60
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw
Świata
Spotkanie: Czarnogóra – Polska
Typ: over 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,44
bukmacher: Pinnacle Sports
analiza: Na pierwszy rzut oka mecz ten wydaje się raczej underowy jednak po dokladnej analizie dochodze do wniosku, ze to wlasnie over jest tu bardziej realny i to po bardzo dobrym kursie. Nie mam faworyta w tym meczu , widze wiele rzeczy przemawiajacych za Czarnogora jak i za Polska, a wiaza sie one z bramkami. Zaczne od Polski. Otoz od 8 spotkan (wylaczajac mecz z andora , ktora nie jest druzyna na takim poziomie zeby ja w ogole wrzucac do tej statystyki ) nie potrafimy strzelic w meczu wiecej niz 1 bramke. Ofensywna tozsamosc druzyny , na ktora tak bardzo nalegal Smuda zostala gdzies po drodze zagubiona i w ostatnich meczach padala tylko jedna bramka badz zadna. Jest to sytuacja lekko nienormalna gdyz zawodnicy stanowiacy o sile naszej ofensywy w klubach przewaznie asystuja lub strzeleja gole. Sadze, ze wbrew opiniom wielu moze nadejsc w koncu przelamanie. Dodajac do tego nienajlepsza obrone naszych rywali mozemy pokusic sie o stwierdzenie, ze cos strzelimy , choc bramke. Podobnje sytuacja ma sie w Czarnogorze-mocnh atak kontra nasza obrona- wiecznie niepoukladana i zawsze mozemy liczyc na jakis prezent dla rywali np. od Kuby Wawrzyniaka. Tak wiec nie sadze aby mecz ten byl na remis , powolny i w srodku pola. Gospodarze tak bardzo urosli w mediach do roli faworyta, ze jesli z wyjda z nastawieniem grania o 3 punkty moga za bardzo chciec i sie sparzyc. Kolejnay wazny argument odnoszacy sie juz wylacznie do samego typu over 2,5 to fakt ze w.meczach oficjalnych nasi kadrowicze w ostatnich 10 latach tylko 2 razy w wiecej niz 4 spotkaniach z rzedu zanotowali under 2,5. W.innych potyczkach zawsze po 4 lub wczesniejszym meczu meczu grali overowo jesli notowali wczesniej under. Mecz z Czarnogora bedzie wlasnie tym 5 w ktorym naogol sie przelamywali oni badz rywale i padaly min 3 gole. Reasumujac- statystyka mowi, ze over jest bardzo realny, rozum wie, ze moze byc over trudno ale ufam statystyce , ktora juz nie raz pozwolila mi wygrac. Zycze udanych typow i pozdrawiam! ????
✅ 144
 
coletti 19

coletti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Nacional
Spotkanie: Luzenac - Quevilly
Typ: Luzenac HT/FT
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie na samym dole tabeli trzeciej ligi francuskiej. Konfrontacja zajmującego ostatnie miejsce ligi Nacional Luzenac Ariege z będącym oczko wyżej US Quevilly. Oba zespoły nie za dobrze rozpoczęły ten sezon. Po 5 meczach mają identyczny bilans - 4 przegrane i 1 remis. Wygląda na to, że US Quevilly wyprzedając niemal cały skład (porównując do zeszłorocznego pojedynku wygranego z OM 3:2 w klubie pozostało 8 zawodników, z czego tylko 4 z wyjściowego składu) nie ma szans nawiązać do swych zeszłorocznych sukcesów w Pucharze Francji. Z pewnością też jeszcze kilka meczów zajmie drużynie zgranie i aklimatyzacja nowych zawodników. Tego problemu nie ma Luzenac. Klub z miasta liczącego 650 mieszkańców (odpowiednik naszej Niecieczy :razz: ) ma bardziej stabilny skład, złożony w dużej części z wychowanków grających ze sobą od dziecka (taki lokalny patriotyzm). A więc po stronie Luzenac zdaję się być nie tylko atut własnego boiska, ale także doświadczenie i zgranie ekipy. Na pewno również za jakiś atut psychologiczny można uznać wygrane oba zeszłoroczne pojedynki z Quevilly - oba dość pewnie.
Oprócz tego Quevilly ma przeciwko sobie mnie, więc porażka jest niemal pewna:grin: Taki mały prztyczek za kompromitację OM ;)
⛔ 100
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Mołdawia - Anglia
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Dzisiaj o godz. 20.45 w ramach eliminacji do MŚ na stadionie w Kiszyniowie zmierza sie reprezentacje Anglii i Mołdawii. Obydwie drużyny dzieli przepaść. Anglicy są faworytami do wygrania grupy tymczasem Mołdawianie obok San Marino są najsłabsi w grupie. Anglicy są dodatkowo zmobilizowani na ten mecz. Chcą zapomnieć o słabym występie na EURO 2012. Dzisiaj jest idealna do tego okazja. Słaby rywal któremu można wbić kilka goli. Nie zagra najlepszy napastnk tej drużyny - Wayne Rooney ale na Mołdawian wystarczy gra Dannego Welbecka który prawdopodobnie wybiegnie w pierwszym składzie.W środku pola Steven Gerrard i Michael Carrick którzy są zdecydowanie lepsi od rozgrywających Mołdawii więc akcji bramkowych dla Anglików nie zabraknie. Jeśli skuteczność nie zawiedzie bez problemu strzelą 3 gole Mołdawianom.
✅ 91
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Czarnogóra - Polska
Typ: Drużyna 1 wygra i w grze padną w sumie mniej niż 2,5 bramki
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po blamażu na Euro czas na spotkania o naprawdę dużą stawkę. Pod włos biorę dzisiejszy występ naszej reprezentacji. Nie zabawię się w patriotę i nie stwierdzę, że nasi &#39;kopacze&#39; dostaną mega mobilizacji na to spotkanie, urosną w wielkie skrzydła i przejadą się po europejskim kopciuszku jakim jest Czarnogóra. Taki scenariusz pozostawmy bajkom. Realistycznym okiem oceniam porażkę naszej kadry wynikiem co najwyżej 2:0.
Argumentem za takim typem jest przede wszystkim ogólna kiepska postawa polskiego futbolu. Klęska na własnym podwórku w turnieju o Mistrzostwo Europy oraz kompromitacje polskich klubów w europejskich pucharach nie dają jakiejkolwiek nadziei na poprawę obecnie istniejącego stanu. W każdym normalnym państwie doszłoby do rewolucji - kadrowej w reprezentacji (po kiepskim turnieju) oraz systemowo - szkoleniowym w strukturach piłkarskich na wszystkich szczeblach. Niestety, nie u nas. Do gry w eliminacjach wystawiani są piłkarze wg mnie &#39;wypaleni&#39;, którzy z wielkimi nadziejami startowali po co najmniej - ćwierćfinał ME, jednak pozostali z niczym. Zmieniono tylko człowieka dyrygującego i nic po za tym. Cenię Fornalika, jednak jak dla mnie jest to trener wyłącznie na zmagania ligowe. To co zastał w kadrze to &#39;podziały&#39; na obcokrajowców, gwiazdki z Dortmundu i resztę. Brak jest kolektywu, masa nieporozumień, pretensji. Nie wpływa to dobrze na atmosferę w reprezentacji co mieliśmy nieprzyjemność obserwować zarówno w turnieju EURO 2012 jak i w meczu sparingowym z Estonią. Snujący się bez zaangażowania chłopcy, którym na niczym już nie zależy. Oczywiście jak przed każdym meczem bywało, tak i przed tym zapowiada się walkę na całego o 3 cenne punkty. Jednak ja już w takie zapewnienia przestałem wierzyć, pewnie tak jak wielu z was.
Argumentem ze strony ekipy Czarnogóry jest przede wszystkim kolektyw, gorąca atmosfera na trybunach i niespożyta chęć wywalczenia awansu- a co najmniej uzyskania pozytywnych rezultatów na własnym podwórku. Stadion w Podgoricy to istna &#39;twierdza&#39; której oparły się takie reprezentacje jak Anglia czy Szwajcaria. Niestety w drugich eliminacjach do turnieju Czarnogórcy odpadli w barażu. Jednak do 3 razy sztuka i czuję że w eliminacjach do Mundialu 2014 są w stanie zająć drugie miejsce w grupie i zepchnąć w cień Ukraińców, nas i resztę. Ostatni mecz sparingowy drużyny z Bałkanów to remis z silną i odmłodzoną Belgią na wyjeździe po 2 oraz zwycięstwo u siebie nad Łotwą 2:0.
Od strony stricte kadrowej na dzisiejszy mecz to w naszym zespole zabraknie przede wszystkim Macieja Rybusa oraz Wojciecha Szczęsnego. Obaj zmagają się z kontuzjami. W miejsce Rybusa najprawdopodobniej wybiegnie Grosicki zaś Szczęsnego zastąpi Tytoń. W kadrze Czarnogórców nie zagra Mitar Novaković. Atak Polaków stanowić będzie gra kombinacyjna Lewego, Błaszczykowskiego i Obraniaka, zaś u Czarnogórców - Vucinicia, Joveticia i Vukcevicia.
Gospodarze zagrają szybką, ultra ofensywną piłkę, zaś nasi &#39;kopacze&#39; postawią na grę z kontr i w nich będą upatrywać szansy na bramkę. W ostatnich meczach jednak nie wychodziło im to kompletnie, więc także i dzisiaj nie widzę nagłego przełamania. Przewiduję pełną kontrolę Czarnogórców i wbicie przez nich jednej, bądź dwóch bramek i grę na 0 z tyłu.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, US Open
Spotkanie : Azarenka - Sharapova
Typ : Sharapova wygra 1. seta
Kurs : 2,70
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Półfinały pań na US Open.
Patrząc na rankingi zawodniczek skład niemalże bez niespodzianek, ale przecież ranking nie gra.
Sharapova jest najbardziej rozpoznawalną tenisistką z Europy w całym WTA, ponieważ przez lata pokazywała, że można się przeciwstawić siostrom Williams.
Mocny serwis, twarda gra, jak przystało na Rosjankę, to atuty Marii.
Po kontuzji barku nie wiadomo było, czy uda jej się wrócić do dawnej formy, na szczęście się to udało. Srebro na igrzyskach, wygrany turniej w Stuttgarcie, dobry bilans gry na kortach ziemnych, dyspozycja jest zatem wysoka.
Azarenki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, aktualnie numer 1 WTA itd.
Co więc może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Rosjanki?
Azarenka rozegrała w 1/4 finału morderczą 3-setówkę, gdzie przebiegła więcej niż we wszystkich dotychczasowych meczach. Na pewno odczuje zmęczenie, co przełoży się na brak koncentracji, tak jak to było w meczu Kochlschreiber - Tipsarevic, gdzie Niemiec w zasadzie nie istniał.
Sharapova powinna zachować zimną krew i wykorzystać sytuację i jak najlepiej wejść w mecz, doprowadzając do długich wymian, żeby Azarenka miała czas się zmęczyć.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ITF Women Mestre 15:05
Bacskinszky - Knapp
typ: 2-0
3,00
bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu polfinalowym turnieju ITFowskiego we Wloszech, reprezentantka gospodarzy, Karin Knapp spotka sie ze Szwajcarka Timea Bacskinszky. Bukmacherzy nie sa ewidentnie w stanie stwierdzic kto jest faworytka dzisiejszego spotkania, ja jednak upatruje ta osoba w zawodniczce rodem ze Szwajcarii. Obie zawodniczki za swoja ulubiona nawierzchnie uwazaja korty ceglane, nie dziwi wiec ich wystep w turnieju tak niskiej rangii, przede wszystkim chcialy grac na ziemi. Szwajcarka probowala grac w US OPEN przegrala jednak z rewelacja gospodarzy Burdette. Tutaj bez najmniejszych problemow wygrala juz trzy spotkania. Timea to zawodniczka regularna, dobrze czujaca sie przy siatce i calkiem niezle serwujaca. Wloszka wypada w tym zestawieniu wedlug mnie duzo gorzej. Rowniez ogranie jest dzisiaj chyba po stronie Szwajcarki. Mysle, ze publicznosc nie bedzie miala znaczenia w tym spotkaniu. Knapp wystepuje w ostatnim czasie tylko i wylacznie w turniejach rangi ITF. To pokazuje ze Wloszka prezentuje obecnie wlasnie taki poziom. Szwajcarka probuje grac w turniejach wyzszej kategorii, czasami udaje jej sie wygrywac mecze. Szwajcarka to jak dla mnie faworytka tego spotkania, Wloszka przegrala m.in. w ostatnim czasie z nikomu blizej nieznana Francuzka Guisard, Szwajcarka to wyzsza polka. Mysle ze to ona dzis zwyciezy.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Łotwa - Grecja
Typ: 2
Kurs: 2,04
Buk: William Hill

Dziś o godz. 20:30 w ramach eliminacji do MŚ rozstanie rozegrany mecz miedzy reprezentacjami Łotwy i Grecji. Łotysze nigdy nie pojechali na mundial, Grecy na mistrzostwach świata wystąpili dwukrotnie.

Łotysze to bardzo dobra ekipa – regularnie wygrywają oni mecze międzynarodowe, walcząc nieraz ze silniejszymi przeciwnikami jak równy z równym. W grupie F el. ME Łotwa zajęła 4. miejsce, wyprzedzając Gruzję i Maltę. Ostatni mecz Łotysze przegrali z Czarnogórą 2:0. W reprezentacji Łotwy grają bardzo dobrze znani polskiej publiczności Laizans, Lukjanovs, Rudniew i Visniakovs.

Greków po ostatnim Euro nie trzeba przedstawiać – świetnie zorganizowana ekipa, grająca bardzo dobry, solidny futbol. Wizytówką Grecji jest mocna defensywa i zabójcze kontrataki, a także walka do samego końca, ambitna gra mimo przeciwności losu, pecha i wobec imponującej siły przeciwnika. Dla Greków nie ma rzeczy niemożliwych – to drużyna z charakterem, która gra z pełnym poświeceniem nawet jeśli przychodzi jej przegrywać. Gdyby taka wolę walki prezentowali Polacy.... W bramce ujrzymy Karnezisa, w obronie obok Torossidisa i Papadopulosa pojawi się świetny środkowy obrońca, który zachwycił mnie jak i wielu komentatorów i kibiców swoja grą – Sokratis Papastatopulos – były gracz Milanu, obecnie w Werderze Brema. W pomocy Katsouranis i Salpingidis, na szpicy Samaras. Ostatni mecz Grecy wygrali z Norwegami na wyjeździe 2:3. Bramki strzelali Torossidis, Papadopulos i Mitroglu.

Dlaczego Grecy wygrają z Łotwą? Ponieważ są drużyną o dwie kasy lepsza od rywala – co prawda ostatni pojedynek tych ekipy rok temu zakończył się remisem, jednak sądzę że po Euro Grecy są jeszcze silniejszym zespołem niż przed turniejem. Nie będziemy świadkami dominacji Greków, ale bardzo mądrej gry, zwłaszcza w defensywie i skutecznych kontr. Grecja wygra pewnie zgarniając 3 punkty.
✅ 104
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MS 2014
Godz: 19.00
Spotkanie: Lichtenstein - BiH
Typ: BiH (-2 AH)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Kurs bardzo przyjemny i spokojnie można grac. Lichtenstein to jak wiadomo jedna ze słabszych drużyn w Europie. Nawet nie ma co o nich pisac, ponieważ nie znam żadnego ich zawodnika i myślę, że nie jestem w tym osamotniony. Przyjeżdża bardzo ambitna druzyna, która ma w swoim składzie kilku porządnych piłkarzy. Dzeko, Misimovic, Pjanic czy Ibisevic to piłkarze, którzych większośc zna. grają w porządnych europejskich klubach i nie powinni miec problemu z pokonaniem gospodarzy. Moim zdaniem BiH ma spore szanse na walke w barażach, a moze nawet przy pomyslnych wiatrach na bezpośredni awans do mistrzostw Swiata. Warto dlatego dbac o jak najkorzystniejszy stosunek bramek, który na końcu moze byc kluczowy, a z kim go wyrobic jak nie z outsiderem grupy? Ostatnio BiH grał z bardzo porządnymi druzynami. Minimalne porażki z Irlandią, Meksykiem czy Brazylią świadczą o jakości tej druzyny. Ładnie grali w eliminacjach do Euro 2012, ale nie udało się przejsc barazy. Zremisowali chociazby z Francją na wyjeździe. W dobrej formie jest Dzeko, który ostatnio strzelał dla Man City i myślę, że tutaj również postrzela jak cała drużyna i mecz zakończy sie pewnym zwycięstwem gości.
✅ 105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom