>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 07.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 6

slawo85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina:
18:30
Spotkanie:
FC Vestsjaelland - Randers FC
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: BetatHome
Analiza:
21 kolejka Duńskiej Superligi rozpocznie się meczem Vestsjaelland - Randers FC. W tym spotkaniu przewiduję remis. Jedni i drudzy walczą o utrzymanie. Na papierze nieznacznie silniejszym zespołem wydaję się Randers, ale atut własnego boiska w końcu wykorzysta Vestsjaelland. Oczywiście wykorzysta na tyle, że zespół gospodarzy nie przegra tego spotkania i pozwoli gościom wyjechać z cennym punktem.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 8

jogurtnik

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Detroit Red Wings - Colorado Avalanche
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Colorado Avalanche
Są zdecydowanie największą niespodzianką tego sezonu NHL. Poprzedni sezon daleko w tyle a teraz jedyne 3 pkt za 1 miejscem w Centralnej Dywizji. Patrick Roy odwalił tutaj kawał dobrej roboty i należy mu się nagroda trenera roku NHL.
Zdobyli na wyjeździe 40 z 60 możliwych punktów. Wygrali ostatnie 3 spotkania i 13 z 18 ostatnich. W ciągu ostatnich 5 meczy strzelili 23 bramki. Pokryli OVER w 12/15 ostatnich spotkań.
Detroit Red Wings
Kontuzje kluczowych zawodników takich jak Pavel Datsyuk i Henrik Zetterberg z pewnością odbiją sięna ich grze. W szególności w ataku jako, że Zetterberg jest najlepszym strzelcem Czerwonych Skrzydeł.
Radzili sobie podobnie dobrze na wyjeździe jak Colorado ale zdecydowanie słabiej w domu.
Podsumowania
Detroit może i gra u siebie i w tym bukmacherzy upatrują ich lekkiej przewagi ale jakość ataku, pewność i stałość Avalanche na wyjeździe powinna dać im komplet punktów. Takim kursem na zespół pokroju Avalanche to aż grzech pogardzić.
⛔100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix Suns-Oklahoma City Thunder
Typ: Thunder -7,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak zwykle w czwartek czeka nas kilka ciekawszych spotkań, ja postanowiłem się przyjrzeć starciu Suns i Thunder.Liderzy zachodu nie grali wyjazdowego meczu od 14 lutego, natomiast od tego czasu rozegrali 6 spotkań u siebie, a ostateczny ich bilans to 3-3. Raczej słaby stosunek biorąc pod uwagę porażki poniesione z Heat i Clippers, bo pewnie na wygraniu tych meczów zależało im najbardziej. Optymizmem napawa postawa Westbrooka, który wracając po kontuzji nie błyszczał formą, a w ostatnim meczu z 76ers zanotował triple-double. Samo triple-double przeciw 76ers nie jest imponujące, ciekawe jednak, że dokonał on tego przebywając na parkiecie jedynie przez 20 minut. Durant nie schodzi poniżej 28 punktów więc z nim również wszystko jest w porządku. Suns już od dłuższego czasu muszą radzić sobie bez Erica Bledsoe, a warto zaznaczyć, że zawodnik ten rzucił 26 punktów i zanotował double-double kiedy zespoły te spotkały się w listopadzie ubiegłego roku. Nie jestem pewien co do występu Dragica, bo są pewne informacje, że nie brał udziału w środowym treningu jednak biorąc pod uwagę rangę spotkania i jego znaczenie dla zespołu jego udział jest raczej pewny. Myślę, że ośmiopunktowa wygrana Thunder jest możliwa, bo często nie mają problemu w wygrywaniu z drużynami słabszymi, podczas gdy trudniej ostatnio jest im spiąć się na mecze z potentatami ligi.
⛔100
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Expekt
Witam dzisiaj wybrałem meczyk na który widać remis ale ja myślę ze Lechia pociśnie w koronie i zabierze do gdańska komplet sprawa jest taka ze Walka o miejsce w czołowej ósemce po rundzie zasadniczej rozgrywek wchodzi w decydującą fazę Jesienne spotkanie na PGE Arenie obfitowało w niecodzienne zdarzenia 2 rzuty karne z czego jeden poprawiony prowadzenie korony 2-0 z rzutów karnych nie za wiele ;) zmobilizowało to Lechię gdzie doprowadziła do remisu ;) druga rzecz to to Lechia w tym roku odniosła jedno zwycięstwo i miało to miejsce w wyjazdowym meczu. Podopieczni Michała Probierza pewnie 3:0 pokonali w Bydgoszczy miejscowego Zawiszę w meczu przyjaźni z Wisłą to Lechia była bliska wygraniu w drugiej części spotkania wiec myślę ze w koronie lukę do zdobycia bramki znajdzie młody Tuszyński rewelacja tej rundy rozgrywek, piłkarz, który strzelił pięć bramek w dwóch meczach z Wisłą nie wykorzystał 3 sytuacji ale myślę ze po reprymendzie probierza a ( znam tego człowieka w łodzi trochę siedział ;)coś ustrzeli a sędzia już nie będzie rozrzucał rzutów karnych ;)
⛔100
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arles Avignon - Nancy
Typ: X/X (przerwa/koniec meczu)
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jak co piątek mój wzrok przyciąga seria gier na zapleczu francuskiej Ligue 1. Jak wiadomo jest to jedna z tych lig, w których podział punktów następuje podejrzanie często. I w tę stronę kieruję też swoje myśli w kontekście dzisiejszego wieczora. Gospodarze są niesłusznie faworyzowani, ale spotykają się z ekipą która nie gra rewelacyjnie z przodu. Na pewno do myślenia dają dwie ostatnie porażki gości, i to bardzo gorzkie, bo do zera. Dwaj ligowi średniacy, niczym się nie wyróżniający, prognozuję twarde 0-0 po nudnym i monotonnym spotkaniu z agresywniejszymi momentami.
⛔100
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Le Havre vs SM Caen
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.86
Bukmacher: ComeOn
Forma:
Caen ostatnio lepiej sobie radzi, ale maja tez fure szczescia - Duhamel (najlepszy strzelec) obudzil sie dopiero gdy sedzia juz mial konczyc mecz - strzelil 2 bramki odpowiednio w 90. minucie a pozniej jeszcze w doliczonym czasie gry, ktore wyprowadzily Caen w meczu przeciwko Clermont ze stanu 0:1 na 2:eek:ne: http://www.livesports.pl/mecz/WfqYSw9C/#szczegoly-meczu
Sytuacja w tabeli:
Mamy tu prosta sytuacje - Le Havre pomimo, ze jest 11. w tabeli musi walczyc o utrzymanie - 3 pkt przewagi nad 18. w tabeli (miejsce spadkowe) Stade Brest to nieduzo, a zostalo przeciez jeszcze 12. kolejek do rozegrania. Na drugim biegunie tabeli znajduje sie Caen - 4. pozycja i 4 pkt straty do 3. miejsca dajacego awans do Ligue 1 - na pewno beda o to walczyc. Zatem obie druzyny potrzebuja punktow.
Le Havre to jedna z tych druzyn ktore na swoim stadionie maja problem ze zdobywaniem punktow (17. pozycja w tabeli meczow domowych). Tutaj jest duza szansa na dobry wynik dla druzyny SM Caen.
Mecz na pewno bedzie ekscytujacy - Caen jest bardzo rozrywkowa druzyna jesli chodzi o wyjazdy - najwiecej bramek strzelonych i straconych a co za tym idzie najwieksza srednia bramek na mecz gwarantuja, ze nie bedzie nudno.
Jeszcze mala ciekawostka - na 18 meczow rozegranych na Stade Oceane Caen wygralo TYLKO 4 - 3 mecze w latach 1992-94 i 1 mecz w 2009 roku. To oznacza, ze bedzie im trudno, ale maja duzo mocniejsza druzyne od Le Havre, powinni sobie poradzic.

Składy:

Le Havre: trudno cokolwiek znalezc w sieci
SM Caen: Perquis, Bosmel - Calvé, Pierre, Appiah, Wague, Raineau - Saez, Kante, Fajr, Lemar, Autret - Kodjia, Koita, Nangis, Duhamel.
Duhamel jest &quot;w gazie&quot;, po ostatnim meczu wskoczyl na 2. miejsce w klasyfikacji strzelcow, trener ani mysli go oszczedzac, do tego w skladzie na ten mecz jest tez Fajr - dwaj kluczowi zawodnicy jada na ten mecz. Problem w tym, ze nie ma pewnosci, czy zagraja obydwaj od poczatku.
ZWROT
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaI liga Australia
Spotkanie: Melbourne Victory – Central Coast Mariners
Typ: X
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Czas: 09:30
analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rozpoczynający 22 kolejkę Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 5 pozycję w tabeli drużyna Melbourne Victory z Central Coast Mariners. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 11 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a stracili 17. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 3x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili 16. Obydwie w/w drużyny występują w ostatnim czasie w Azjatyckiej Lidze Mistrzów lecz przegrali oni swoje pierwsze spotkania w fazie grupowej kolejno Melbourne Victory na wyjeździe 4:2 z Chińskim Guangzhou Evergrande oraz Central Coast Mariners uległo również na wyjeździe 2:0 z Koreańskim FC Seul. W nadchodzącym tygodniu obydwie drużyny rozegrają 2 kolejkę w fazie grupowej w swoich grupach a ewentualne 2 porażki bardzo ograniczą szansę na wyjście z grupy do dalszej fazy tych rozgrywek. Reasumując wydaje mi się, że dzisiejszy mecz będzie nudnym widowiskiem a ostatecznie zakończy się on podziałem punktów co powinno zadowolić obydwie strony.
⛔100
 
dejwid1973 144

dejwid1973

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, czeska Tipsport Extraliga
Spotkanie: Bílí Tygři Liberec - HC PSG Zlín
Godzina: 18.20
Typ: HC PSG Zlín OT
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnia kolejka extraligi. W tym meczu sprawa jest jasna - Tygrysy mają zapewnione 9. miejsce. Z kolei Barany walczą o utrzymanie 4. miejsca, na które chętkę mają jeszcze Hradec i Kometa Brno. Stuprocentową pewność utrzymania aktualnej pozycji da im zwycięstwo. Gospodarze mogą pochwalić się serią sześciu wygranych z rzędu. Jednak goście wygrali siedem razy z rzędu i to bez straty punktu. Dziś ktoś przerwie swoją fantastyczną passę. Jednak dziś tak na prawdę liczy się tylko to kto gra o pozycję w tabeli - nauczyły mnie tego porażki Sparty w derbach i wczorajsza a Pardubicami. Stąd mój typ na Zlín. Imperatyw na dzisiejszą kolejkę: grać w stronę tych, którzy jeszcze o coś walczą.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
07.03.2014 / godz. 18:00
Spotkanie - Korona : Lechia
Typ - czerwona kartka w meczu / Tak
Kurs - 3.50
Bukmacher - Betsson
Analiza :
.. no jakże by inaczej u mnie znowu szukam czerwonej kartki , zaglądam na nasze boiska i pierwsze spotkanie rozpoczynające 25 już kolejkę Korona podejmuje Lechię i w/g mnie mecz dosyć ważny dla obu drużyn bo idzie tu walka o dostanie się do strefy tzw. bezpiecznej , gospodarze aby się tam znależć potrzebują 4 pkt czyli ewentualne zwycięstwo w tym pojedynku na pewno przybliży ich do tego celu ba zrównali by się punktowo z dzisiejszym rywalem , natomiast goście gdyby dziś wywieżli komplet pkt i pozostałe drużyny które są przed nimi nie wygrali by swoich spotkań to Lechia w tej bezpiecznej części tabeli może się znależć tak czy siak powinno być dziś w Kielcach ciekawie , ja zaglądam do zdobyczy ale kartkowej obu ekip i tu jest super jeżeli chodzi o kartki : Korona 48 żółtych i 3 czerwienie natomiast Lechia 51 żółtych i 3 czerwone , dzisiejsze zawody poprowadzi pan Krzysztof Jakubik który no może nie jest zbyt hojny jeżeli chodzi o czerwoną kartkę bo do tej pory w 13 meczach które prowadził pokazał tylko 2 czerwone na dodatek były to czerwone w konsekwencji 2 żółtych ale gdy zajrzymy do jego ogólnej statystyki to w 26 spotkaniach które sędziował w Ekstraklasie pokazał 5 czerwonych z tego 3 bezpośrednio tak więc liczę może na bezpośrednią czerwona w tym meczu a ilość kartek zdobytych przez obie drużyny skłania mnie aby dziś tak zagrać !
⛔100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.37
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Rywalizacja w 25. kolejce T-Mobile Ekstraklasy zainaugurowana zostanie w Kielcach, gdzie podopieczni Jose Rojo Martina podejmować będą Lechię Gdańsk.Obie drużyny walczą o awans do pierwszej ósemki gwarantującej walkę o europejskie puchary. W nieco lepszej sytuacji jest Lechia, która zajmuje 9 pozycję w tabeli i traci tylko 1 pkt do zajmującego 8 miejsce Zawiszy Bydgoszcz. Kielczanie mają o 3 pkt mniej od Gdańszczan i zajmują 11 miejsce, ale w przypadku zwycięstwa zrównają się pkt z gośćmi. Na pierwszy rzut oka widać, że dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie. Korona po przerwie zimowej nie rozpieszcza kibiców, porażka z Legią i 2 remisy, z Zagłębiem oraz z Górnik, po bardzo nudnym spotkaniu. Trener Kielczan musi coś zmienić w zespole, bo taką grą, zespołowi będzie trudno dostać się do najlepszej ósemki. Na wiosnę zespół o wiele lepiej gra w defensywie, jednak nie ma to przełożenia na atak, gdzie Kielczanie zdobyli tylko 1 bramkę, podczas tych 3 meczów. Jeśli chodzi o Lechię, to jestem pozytywnie zaskoczony ich grą po przerwie zimowej. Na pewno to lepiej to wygląda niż na początku sezonu, gdzie zespół grał momentami fatalnie. W wybornej formię znajduję się Patryk Tuszyński, który zdobył 5 z 6 bramek dla Lechii na wiosnę. Po pechowej porażce z Pogonią, zespół wygrał w Bydgoszczy, oraz zremisował z Wisłą, po niezłym spotkaniu, lecz festiwalu niewykorzystanych sytuacji. Jeśli chodzi o kadrę to oba zespoły przystąpią do spotkania bez większych nieobecności. Wśród gospodarzy nei zobaczymy kontuzjowanych od dłuższego czasu Krzysztofa Kiercza, Kamila Kuzerę, Tomasza Lisowskiego oraz Artura Lenartwoskiego. Do składu Korony powrócą wykartkowani w poprzedniej kolejce Paweł Golański, Vanja Marković i Michał Janota. Jeśli chodzi o gości to nie zagrają: Bartosz Kaniecki - kontuzja. Do Kielc nie udali się też Krzysztof Bąk, Wojciech Zyska i Marcin Pietrowski. Do składu wracają natomiast pauzujący w meczu z Wisłą Piotr Wiśniewski i Christopher Oualembo, jednak nei wiadomo, czy wybiegną od pierwszej minuty na boisko, bo w meczu z Wisła dobrze zaprezentowali się zmiennicy wyżej wymienionej dwójki.
Tak jak wspomniałem na początku będzie to kluczowe spotkanie dla obydwu zespołów. Korona nie ma innego wyjścia, musi w końcu postawić przede wszystkim na atak, żeby myśleć o wygraniu spotkania i przede wszystkim walce o ósemkę. Możliwe więc, że w Kielcach zobaczymy nieco bardziej ofensywny zespół Korony z dwoma napastnikami, tego wykluczyć nie można, bo gdzie szukać pkt jak nie przed własną publicznością i z zespołem, który jest w zasięgu Kielczan. Jednak zespół musi uważać na szalejącego w polu karnym rywali Patryka Tuszyńskiego, który mimo, iż nie zaliczył trafienia w ostatnim spotkaniu, to miał sporo sytuacji i dzisiaj na pewno będzie groźny. Pomimo, iż obydwa zespoły zagrały ostatnio na 0:0, to nie sądzę, że taki wynik zobaczymy w Kielcach, który nie urządza nikogo, a przede wszystkim Koronę. W tym spotkaniu warto spróbować zagrać na over bramkowy, obydwa zespoły mają spory potencjał w ofensywie, obrona jest nieomylna, zespoły mają o co grać, więc powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko, jak na Polską ligę. Pobieram typ na over, a kurs jaki wystawili bukmacherzy godny uwagi i polecam zagrać, nawet za niewielką sumę, bo tak jak wspomniałem, nie spodziewam się znowu bezbramkowego remisu. W Gdańsku padł remis 2:2, oby zawodnicy byli również skuteczni w Kielcach.

Przewidywane składy:

Korona Kielce: Małkowski - Golański, Stano, Malarczyk, Sylwestrzak - Kiełb, Marković, Jovanović, Pilipczuk - Korzym, Chiżniczenko.
Lechia Gdańsk: M.Bąk - Deleu, Janicki, Madera, Leković - Frankowski, Dawidowicz, Kostrzewa, Makuszewski, Vranjes, Tuszyński.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo alpejskie Kobiety-Slalom Gigant 2 zawody w Are
Godzina: 15:45
Spotkanie: Anna Fenninger
Typ: Anna Fenninger TOP3
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Anna w ostatnim czasie spisuje się rewelacyjnie. Wczoraj dzięki wspaniałej jeździe podczas 2 przejazdu wygrała całe zawody. Dzisiaj również jest główną faworytką do zwycięstwa. Początek sezonu w slalomach gigantach wyglądał w jej wykonaniu średnio. 4 Soelden,7 Val d&#39;Isere i 8 St.Moritz. Potem jednak zaczęła jeździć wspaniale. Wygrała zawody w Lienz,na igrzyskach zajęła 2 miejsce,a swoją doskonałą formę potwierdziła wczoraj. Musi utrzymać dobrą dyspozycje gdyż szansa na kryształową kulę jest dalej bardzo duża. Do liderki PŚ Marii Riesch traci zaledwie 67pkt i całą ta przewagę może zniwelować już w dniu dzisiejszym. Ponadto ciągle liczy się w walce o mała kryształową kulę za giganty. Tam traci zaledwie 54pkt do Szwedki Lindell Vikarby,a do końca jeszcze dwa starty gigantowe. Ma o co walczyć. Zatem o koncentrację nie ma co się martwić,forma dalej znakomita,a na dodatek Anna wystartuje z numerem jeden i to będzie jej sporym atutem.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 9

kyso14

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Puchar Świata w TRONDHEIM
Godzina: 15:45
Spotkanie: Velta - Hilde 1 seria
Typ: Velta
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem skoki narciarskie w naszym Norweskim Trondheim. Może troszke statystyk Hilde. Norweg tylko 8 razy startował w tym sezonie gdzie 4 razy punktował w Lillehammer K90 - 16(m) Engelberg 19(m) Engelberg 30(m) Oberstdorf K 120 21(m). Hilde skakał jedynie na początku sezonu gdzie po Zakopanem nie startował w ogóle, aż do teraz. Tylko raz w Engelbergu 21 grudnia Hilde był lepszy od swojego rodaka po 1 serii. Co do Velty to skacze cały sezon. Kwalifikował się prawie do każdej skoczni. Rune ostatnio tylko raz poza 30-stką w Falun gdzie zajął 36 miejsce. W ostatnich konkursach po 1 serii norweg plasował się na miejscach: 28(Kuopio), 23(Lahti) 7 (Lahti druż) 16(Lahti). Oboje skaczą u siebie co jest dużym plusem, lecz Hilde ostatni raz kiedy awansował do konkursu to 17.01 w Zakopane.
Dużym plusem, że gram w strone Velty napewno jest to, że skacze regularnie w porównaniu do rodaka. Myślę, że kurs powinien wejść.
Powodzenia ;)
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Typ: 1X (podwójna szansa)
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wydaje się, że minimalnym faworytem dzisiejszego spotkania jest ekipa GKSu Katowice, podopieczni Kazimierza Moskala wszak przed przerwą zimową notowali niezłe wyniki i co najważniejsze zajmują 3.miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów co GKS Bełchatów. Apetyty na rundę wiosenną w Katowicach są dość duże - oczywiście mówi się o awansie do Ekstraklasy. Sandecja natomiast do typowa drużyna środka tabeli (8.miejsce) raczej o awans bić się nie będą ale też muszą spoglądać za siebie, bo przewaga nad strefą spadkową wcale tak duża nie jest (5-7 punktów).
Dlatego również podopieczni Ryszarda Kuźmy powinni punktować, a gdzie to najlepiej robić jak nie na własnym obiekcie? Ekipa z Nowego Sączu w tym sezonie tylko 2 razy przegrywała będą gospodarzem (oprócz tego 4 razy wygrała i 3 razy zremisowała). Katowice natomiast to typowa ekipa własnego podwórka, która gdyby grała choć trochę tak sam u siebie jak i na wyjazdach to byłaby bezsprzecznie liderem rozgrywek. A tak ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 4 porażki.
Wydaje mi się, że niezłym rozwiązaniem w tym meczu jest więc zagranie zwycięstwa Sandecji lub remisu (tzw. podwójna szansa), tym bardziej, że również jeśli prześledzimy bezpośrednie starcia tych ekip w Nowym Sączu, to Katowice wygrały tu raz, 2 razy mieliśmy remis i raz wygrała Sandecja.
Jak natomiast wyglądały ruchy transferowe obu ekip zimą? W Nowym Sączu pojawiło się, aż 9 nowych piłkarzy z tych ciekawych na pewno można wyróżnić Rudolfa Urbana, Roberta Cicmana czy Adriana Frańczaka, nie obyło się jednak również bez osłabień odeszli przede wszystkim Piotr Kosiorowski i Arkadiusz Czarnecki. W GKSie Katowice natomiast raczej kosmetyczne zmiany, i widać, że trener Kazimierz Moskal będzie stawiał na tych samym zawodników co jesienią. Jesienią jednak jak wspomniałem GKSowi nie najlepiej szło na wyjazdach, myślę, że w rundzie wiosennej będzie podobnie dlatego uważam, że niezłym rozwiązaniem w tym meczu jest właśnie zakład 1X.
✅62
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce -Lechia Gdańsk
Typ: Oba zespoły strzelą gola / TAK
Kurs: 1.78
Buk: Unibet
Mecz Korony z Lechią rozpocznie 25. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Patrząc na składy obu drużyn wydaje się, że w tym spotkaniu zobaczymy bramki. Jednak przed graniem overa 2.5 zniechęca mnie skuteczność zawodników z Kielc, którzy w tym roku strzeli tylko jedną bramkę. Ich gra ofensywna jak do tej pory pozostawia wiele do życzenia.
Korzym po kontuzji jeszcze nie jest w pełnej dyspozycji, Chiżniczenko być może potencjał ma ale jeszcze brakuje mu zgrania z pozostałym zawodnikami. Jedyny, który ciągnie w ofensywie tą drużynę jest Kiełb. Pocieszające jest,że Golański, Markowić i Janota, będą gotowi dzisiaj do gry. Więc siła ofensywna Korony się zwiększy.
Jeśli chodzi o Lechię to wyglądają bardzo dobrze. Jak wiadomo Tuszyński przechodzi samego siebie, do tego dochodzi niebezpieczny Mioduszewski...fajnie tez wygląda Vranjes. Lechię zdecydowanie stać na to żeby dzisiaj stworzyć parę niebezpiecznych ataków z których padnie jakaś bramka.
Dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ważne dla obu drużyn, które walczą w środku tabeli o awans do grupy mistrzowskiej. Raczej pierwsza zaatakuje Korona, która grając u siebie będzie szukała punktów. Tak jak napisałem...zapowiada się zacięte spotkanie, w którym zobaczymy akcję pod bramką z jednej i drugiej strony.
Ja wybieram BTS po trochę mniejszym kursie, ale w mojej ocenie bardziej pewnym....Śmierdzi mi w tym spotkaniu remisem 1-1. Dlatego między innymi zrezygnowałem z grania w tym spotkaniu overa 2.5

Przewidywane składy:

Korona Kielce: Małkowski - Golański, Stano, Malarczyk, Sylwestrzak - Kiełb, Marković, Jovanović, Pilipczuk - Korzym, Chiżniczenko.

Lechia Gdańsk: M.Bąk - Deleu, Janicki, Madera, Leković - Frankowski, Dawidowicz, Kostrzewa, Makuszewski, Vranjes, Tuszyński.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: I połowa X
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365

Już trochę zostało napisane odnośnie tego spotkania.Ja tylko dodam,że jest to mecz bez jakiegoś faworyta.Obie ekipy nie porywają swoją grą i ciężko tu postawić na końcowy rezultat.Ciekawostką jest fakt,iż Korona w 3 ostatnich meczach schodziła z wynikiem remisowym do przerwy.Moim zdaniem lepiej sobie oni radzą właśnie w drugiej odsłonie chodź wyniki osiągają narazie słabe.Lechia w 3 ostatnich meczach zaliczyła 1 remis po 45 min.Oba zespoły potrafią zagrać całkiem niezłe zawody,ale przeplatają to bezbarwnymi pojedynkami.Kartkowicze z Korony wracają do składu i to jest dobra wiadomość dla gospodarzy.Szykuje się całkiem niezłe widowisku bo w przypadku zwycięstwa Korony bądź Lechii dany zespół złapie znaczący kontakt w walce o pierwszą część tabeli.Liczę na rozstrzygnięcie w II połowie i stawiam na remis po 45 min.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps -Waterford TYP 2 kurs 2,15 3/10 g.21.00 Bukmacher:Fortuna
PS: Harpie to ligowi średniacy i w ostatnich latach zawsze zajmowali miejsce w środku lub dolnych rejonach tabeli. Po zakończeniu odeszło z tej ekipy 6-7 graczy w tym np: bramkarz Ciaran Gallagher do Derry. Doszło również paru mało znaczących piłkarzy. Czyli jak co roku po staremu.
Waterford tylko może sobie pluć w brodę że nie ma go jeszcze w 1 lidze. Zyskał dobrego sponsora w tamtym sezonie i tylko swojej głupocie w ostatniej kolejce zawdzięcza że nie awansował (byłyby jeszcze baraże), przegrywając dla mnie pamiętny mecz z Cobh który opuścił już szeregi 1 dywizji. Tak naprawdę nikt od nich nie odszedł a dodatkowo wzmocnili się napastnikiem Stephenem Kenny z Cork na zasadzie wolnego transferu. Będą więc jeszcze mocniejsi.
Patrząc na ostatnie H2H obu zespołów:
16.08.13 DYW Finn Harps Waterford 0 : 2
28.06.13 DYW Waterford Finn Harps 3 : 0
26.04.13 DYW Finn Harps Waterford 0 : 1
Za małą stawkę bo to 1 kolejka pobieram gości..

⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
M 15

matusz258

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie Head-to-head
Godzina:
16:45
Typ 1

Spotkanie :
Kamil Stoch vs Severin Freund
Kurs:
1.71
Bukmacher:
Betclic
Analiza: Witam wszystkim jest to mój pierwszy typ na tym forum. Myśle ze nie trzeba wszystkim mówic o formie w której znajduja sie ci skoczkowie, Severin Freund w kwalifikacji oddął daleki skok i pobił rekord skoczni dla Kamil Stocha Skocznie w Trondheim jest jego jedną z lepszych rok temu stanął tam na najwyższym stopniu podium, myśle ze rywalizacje tę wygra Kamil Stoch i Stanie na 1 z 3 stopni podium.

KIEPSKA ANALIZA
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holenderska Eerste Divisie (Jupiler League)
Godzina:
20:00:31s
Spotkanie:
Willem II vs Oss FC
Typ:
I połowa : Willem II - 1
Kurs:
4,10
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Po dwoch wpadkach w poprzednich dniach, trzeba siegnac glebiej do portfela w dzisiejszym meczu vice-lidera drugiej ligi Holenderskiej Willem II z przed ostatnia ekipa ligi - FC Oss. Co to duzo gadac, gospodarze pedza w tym sezonie po slawe i fortune oraz awans do TOP 18 czyli po prostu do pierwszej ligi ???? . Willem II ma jeden punkt straty do lidera tabeli oraz kilka punktow przewagi nad peletonem - czyli 7 zespolami ktore beda bic sie o Play-offy. Jedno miejsce w lidze gwarantuje awans bezposredni i nie sadze, by przy tak malej stracie do lidera Willem cokolwiek odpuszczalo badz nie mialo motywacji do gry. Graja u siebie i mysle, ze zepna sie na calego by ograc jeden z najslabszych zespol ligi i spokojnie czekac na wynik jutrzejszego meczu lidera. Goscie, coz, przyjada powalczyc o honor, moze cos strzela, moze nie. Do tej pory zdobywaja 1 bramke na mecz tracac srednio 2 ale z druzyna o takich aspiracjach jak Willem II oraz motywacji mysle, ze goscie beda dzisiaj jedynie niemrawym tlem dla gospodarzy.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie- Trondheim HS 138
Godzina: 16:45
Spotkanie: -
Typ: Zwycięzca konkursu- Severin Freund
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla mnie sprawa jest banalna, wygra albo Stoch, albo Freund, szanse daje im 50/50. Obaj są ostatnio w niesamowitej formie, praktycznie zmieniają się na pierwszym miejscu na podium, myślę, że nie ma co się wiele rozpisywać o szansach, bo wg mnie o zwycięstwie jednego z nich zadecydują detale. Nie bardzo widzę możliwość, żeby ktoś mógł zagrozić tej dwójce, no bo kto miałby to być? Prevc? Cały czas bardzo dobry, ale brakuje mu tej odrobiny żeby być najlepszym. Od Soczi jego forma raczej delikatnie spadła, niż wzrosła. Schlierenzauer? Niby się ostatnio poprawił, ale z tego co ostatnio pokazuje to stać go jedynie na jeden bardzo dobry skok. Bardal? Brak stabilizacji formy, raz skacze lepiej, raz gorzej, w dzisiejszym konkursie nawet jak będzie skakał dobrze, to nie na tyle żeby wygrać. Kasai? problemy z kolanami, albo już nawet nie, bo za bardzo nie widziałem ostatnio żeby cierpiał, ale w każdym razie forma już nie ta. Tyle z argumentacji, że rozstrzygnie się to między wymienioną dwójką, a żeby podeprzeć mój typ, dodam, że Freund we wczorajszych kwalifikacjach pobił rekord skoczni, lądując na odległości 141,5 m (rekord Ito 141 m). Nie jestem pewien, czy został on zatwierdzony jako oficjalny, bo pierwsza 10-tka skacze w kwalifikacjach na zasadzie treningu i nie są oceniani przez sędziów, ale to nawet nie ma znaczenia, dla mnie liczy się to, że potwierdził, że jest mega mocny. Nie będę ukrywał, że motywuje mnie bardzo kurs. Niektórzy bukmacherzy dają bardziej zbliżone kursy, ale patrzę na ofertę unibetu i twierdzę, że jest to obowiązkowy zakład na dziś (zresztą kurs na Stocha też jest tam lepszy). Tak jak wspomniałem, szanse 50/50, Stoch może wygrać, nie będzie to niespodzianka, ale jeśli jest taki kurs na Freunda to myślę, że warto spróbować.
⛔100
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:00
Spotkanie: Joao Sousa vs Aleksandr Nedovyesov
Typ: 1
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o 20 spotkanie pierwszej rundy w Indian Wells pomiędzy Portugalczykiem Sousą(Rank 45), a obywatelem Kazachstanu Nedovyesov&#39;em(Rank 79).
Obaj zawodnicy nie są tenisistami jakieś wielkiej rangi to na pewno nigdy ze sobą również nie grali.
Sousa to zawodnik trochę innego szczebla dla mnie. Mimo tego, że nie osiągnął jakiś super rezultatów to pokazuje, że potrafi grać prawie na każdej nawierzchni. W zeszłym roku jego najlepsze rezultaty to finał w Kuala Lumpur gdzie ograł takie osoby jak David Ferrer czy Ryan Harrison. Na US open rozprawił się z Dimitrovem i potem z Nieminenem. W tym roku jak na razie idzie mu średnio ale w pojedynku z Kazachem, który generalnie nadaje się do gry w Challengerach. Turnieje ATP to już znacznie większy poziom. Ostatnio co prawda dotarł to finału w Indiach ale uległ w finale Devvarman&#39;owi.
Podsumowując wątpie żeby akurat w tym meczu zdarzyła się jakaś niespodzianka. Zawodników dzieli trochę różnica klas na korzyść Portugalczyka, który gra pewniej i regularniej. Kurs nie jest za duży ale do jakiegoś AKO powinien się spokojnie sprawdzić.
✅47
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom