>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 07.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata (Trondheim)
Godzina:
16:45
Typ 1
Spotkanie :
Gregor Schlierenzauer - Simon Ammann
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betclic
Analiza: Cyrk Waltera Hofera zawitał do norweskiego Trondheim. Jest to już końcówka sezonu, więc większość zawodników nie walczy już o nic, przygotowuje jedynie swoją formę na MŚ w lotach, które odbędą się niebawem w Harrachovie. Coraz bliżej tej właściwej formy jest Gregor Schlierenzauer, który notuje tendencję zwyżkową, po serii nieudanych występów od 3 konkursów lokuje się regularnie w pierwszej &quot;10&quot;, a w Lahti nawet stanął na podium. Wydaje się, że forma Gregora zaczyna się stabilizować i jest ona coraz lepsza. Jeśli chodzi o Simona Ammanna, ten jest nieobliczalny. Potrafi zająć miejsca w pierwszej &quot;10&quot;, jak chociażby ostatnio w Kuopio, a potrafi nie awansować do drugiej serii, co już kilkakrotnie się w tym sezonie zdarzało. We wczorajszych kwalifikacjach Schlierenzauer oddał naprawdę przyzwoity skok, Ammann zaś po nieudanych treningach nie wystąpił w kwalifikacjach. Typ co prawda trochę loteryjny, bo obaj Ci skoczkowie są skoczkami klasy światowej, jednak oboje nie znajdują się w najwyższej formie, każdy z nich może wypalić jeden dobry skok, a zepsuć drugi, aczkolwiek moim zdaniem Austriak będzie sklasyfikowany wyżej od Szwajcara w dzisiejszym konkursie.
✅74
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: ⚽ Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Creteil - Brest
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Creteil:
- Trzy mecze bez zwycięstwa, jednak trudni rywale i można im to wybaczyć.
- Trzeba się kiedyś przełamać.
- W H2H wygrali dwa ostatnie mecze.
- U siebie grają w kratkę, i to dosłownie. Od ostatnich 11 meczy zwycięstwo przeplata się z remisem/porażką. Ostatni mecz to porażka, wiadomo jaki wniosek.
- Nie zagrają Ludovic (14/2) oraz Augusto (21/0).
Brest:
- Trzy zwycięstwa z rzędu, mało wymagający rywale (najwyżej w tabeli było Auxerre, 16 pozycja).
- Przerwali ostatnią serię 7 meczy bez zwycięstwa jednak nic nie trwa wiecznie, tym bardziej w przypadku słabego zespołu.
- Niska skuteczność.
- Duże braki kadrowe: Coulibaly (22/0), Mendy (7/0), Martial (4/0), Pandor (18/1) oraz najlepszy strzelec zespołu Verdier (23/8).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, I Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brasov FC - Otelul Galati
Typ: 1
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedyne dzisiejsze spotkanie I Ligi rumuńskiej zapowiada się jako walka ligowych słabeuszy, a stawką pojedynku będzie przysłowiowe &quot;sześć punktów&quot;. Do pogrążonego w kryzysie ekonomicznym i gospodarczym niemal 300 tys. Braszowa przyjeżdża jeszcze niedawny ligowy potentat rumuńskiej ekstraklasy - Otelul Galati, od czasów Dana Petrescu w klubie zmieniło się wiele, już nikomu nie śnią się nawet europejskie wojaże po stadionach futbolowych gigantów, smutna prawda jest taka że najważniejsze dla obu zespołów w tym sezonie jest utrzymanie. O ile piłkarze z Galati mogą myśleć jeszcze o nawiązaniu kontaktu z środkiem tabeli, o tyle perspektywy i ambicje miejscowych są znacznie mniejsze. Szczytem sukcesu dla &quot;żółtych&quot; w tym sezonie będzie zajęcie ostatniego bezpiecznego-14 miejsca, do którego w tej chwili tracą 5 punktów. Statystyki pokazują że Gospodarze mają jedną z najlepszych defensyw II-połowy tabeli, a ich piętą achillesową jest skuteczność w ataku i brak szczęścia (zwykle przegrywali lub remisowali pojedynki w ostatnich minutach meczu). Dochodzi do tego jeszcze wstydliwa seria 7 meczów bez zwycięstwa z rzędu, nie mówiąc już o wygranych pojedynkach u siebie (ostatnie zwycięstwo 4 października !). Moim zdaniem przyszedł czas na przełamanie Gospodarzy. Mój typ 2:1 dla Gospodarzy i trzy punkty zostają w Braszowie.
⛔100
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria B
Godzina: 20.30
Spotkanie: Empoli- Avellino
Typ: under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home.com
Wiele ludzi jak wypisuje coś na temat zdarzeń sportowych mówi, że zapowiada się ciekawe spotkanie ( coś w tym stylu). A coś mi się wydaje, że nawet tego spotkania nie obejrzą ;)
Ja nie będę ukrywał ale mecz, który typuje nie zapowiada się ciekawe. Kto ogląda drugą ligę włoską? Ja nie ;)
Natomiast typowanie opiera się na statystykach a te przemawiają za tym typem.
Ostatnie spotkanie 30.09.2013 r. to wygrana obecnych gości 1-0. Wcześniej te ekipy mierzyły się w 2009 r. i wyniki to 1-1 oraz 1-0.
Ostatnie mecze dzisiejszych gospodarzy- 1-1, 0-1, 1-1, 0-0, 1-1. Goście natomiast 1-1, 1-1, 1-3, 1-1, 1-1.
Empoli zajmuje drugie miejsce w lidze, lecz w 27 meczach strzelili zaledwie 36 goli, zatem średnia trochę ponad 1 gol na mecz ;) Goście 32 gole w 27 meczach :grin:
na 27 meczy aż 17 kończyło się z golami poniżej 2,5- tyczy się to Empoli jak i Avellino.
Kurs niezbyt wysoki, ale jako podbicie innego można zagrać. Powodzenie moim zdaniem 8/10.
✅60
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris - Vannes
Typ: Gospodarze Wygrają !
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Drużyna gospodarzy z miejsca 5 podejmuje rywali z miejsca 16, a jest to obecnie
grupa spadkowa. Goście bez Steven Pelé 16/0, Amos Youga 19/1, Nestor Kodjia 19/1,
David Suarez 16/4, którzy są zawieszeni. Thierry Argelier 12/1, oraz Heindrick Cakin 14/2
są to gracze kontuzjowani. Stéphane Welsh, oraz Yannick Aguemon 16/4 ich występ
stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Souffou Ridjali 2/0, oraz Alister Bizolon 3/0 to
gracze którzy wyleczyli kontuzje ale na ten mecz jeszcze nie są gotowi.
W drużynie gospodarzy zabraknie ich najlepszego strzelca jakim jest Ekambi 16/9, a jego
zamiennikiem na pozycji będzie Fofana. Ostatnie spotkanie zakończyło się wygraną
drużyny Vannes :
20/09/13 Vannes Olympique 3 - 0 Paris
Na rozegranych do tej pory w lidze National liczbie spotkań jaką jest 22, to 11 spotkań
z tego było rozegranych dla drużyn na wyjeździe i bilans na wyjeździe drużyny
Vannes to 0 zwycięstw, 4 remisy, oraz 7 przegranych.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 0

bw15411768

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Gambrinus League
Godzina: 20:15
Spotkanie: FC Slovan Liberec - FC Zbrojovka Brno
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem mecz czeskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarz dzisiejszego meczu - Slovan Liberec zajmuje obecnie 6 miejsce ze zdobyczą punktową wynoszącą 29 pkt w 18 meczach przy 8 wygranych 5 remisach i 5 porażkach. Goście - Zbrojovka Brno zajmują 12 miejsce z 18 pkt na koncie przy 5 wygranych 3 remisach i 10 przegranych. Gospodarze na swoim obiekcie zdobyli 16 pkt w 9 meczach, natomiast gościom dzisiejszego pojedynku ewidentnie nie idzie na wyjazdach- 3 pkt w 9 meczach przy 3 remisach. H2H w ostatnich 5 pojedynkach to 4 zwycięstwa Slovanu i 1 zwycięstwo Zbrojovki Brno. Podsumowując liczę dzisiaj na wygraną gospodarzy, gdyż są drużyną o klasę lepszą od swojego rywala. Typuje 2;0 dla Slovanu.
Skorzystałeś z typu - kliknij dzięki!
✅50
 
apropo 49

apropo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Cypr Puchar K.
Godzina: 16:30
Spotkanie: Szwajcaria K. - Nowa Zelandia K.
Typ: Szwajcaria
Kurs: 2,25
Bukmacher: William Hill
Szwajcarki należą do jednych z najlepszych drużyn na świecie o czym świadczą ich wyniki ostatnie 10 meczy zakończyły: 8 zwycięstwami, 2 remisami i jedną porażką. Zaś dziewczyny z Zelandii w ostatnich 10 meczach wygrały tylko 2 mecze, zremisowały 3 a 5 przegrały. Jeśli patrzeć na biland bramkowy meczy rozgrywanych w 2014 to Szwajcarki zdobyły 11 bramek na 2 stracone, zaś drużyna Nowej Zelandii straciła 6 bramek na 4 strzelone.
drugi typ w ciągu dnia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata (Trondheim)
Godzina: 16:45
Typ 1
Spotkanie : Peter Prevc w TOP 3
Kurs: 2,75
Bukmacher: betsafe

Prevc czyha tuż za plecami Stocha już od dłuższego czasu próbując przeprowadzić zamach na Kryształową Kulę. Ostatnio nieco pod formą, co można tłumaczyć słabszą psychiką. Zbliżył się do Kamila na kilkanaście punktów w klasyfikacji generalnej i nagle wszystko się posypało. W ostatnich konkursach nie wychodził mu pierwszy skok, później nadrabiał kilka pozycji, ale jednak nie starczyło to do podium, nie mówiąc o wyprzedzeniu Kamila. Dzisiaj staje do rywalizacji w Trondheim w końcu nie w roli faworyta. Uważam, że dla młodego Słoweńca to jest handicap dodatni. Nie czując presji może pokazać swoją wysoką formę, a jej jestem pewna - wystarczy przypomnieć konkursy olimpijskie czy choćby drugi skok w Falun. Ciężko napisać jakąś wnikliwą analizę pod konkurs w skokach, gdzie dużą rolę odgrywają warunki atmosferyczne i sama psychika zawodnika. Prevc w formie potrafi przezwyciężyć wiatr w plecy, co także powinno mu dzisiaj pomóc, prognozy pogody nie są sprzyjające dla zawodników. Generalnie liczę na odbudowanie się tego chłopaka i walkę o Kryształową kulę do końca, obiekt przygotowany do dalekiego skakania które lubi Prevc, liczę na sukces. Kurs zachęcający, do podium faworyzowany jest Stoch, Freund (obaj odbiegają formą od reszty) oraz Bardal, ale tutaj uważam, że Prevc jest w stanie Norwega śmiało przeskoczyć co pokazywał niejednokrotnie w tym roku.
⛔100
 
bartollomeo 20

bartollomeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Korona Kielce- Lechia Gdańsk
Typ: Czyste konto- Lechia
Kurs: 3.25
Bukmacher:
Analiza:
No niestety wczorajsze wyniki tenisowe pozbawiły mnie wszelkich złudzeń na temat przewidywalności tego sportu...
Dziś decydują się na dość wysoki kurs, co nie oznacza że typ jest mało prawdopodobny.
Lechia powoli zaczyna przypominać drużynę z górnej połowy tabeli. W grze widać rękę Michała Probierza, a i piłkarze których ma, powoli dojrzewają do gry w ekstraklasie. Bardzo podobał mi się mecz z Wisłą Kraków, która praktycznie nie zagroziła bramce gdańszczan. Inaczej było w Bydgoszczy tyle ze tam Lechia nastawiona wyłącznie na kontry, oddała inicjatywę gospodarzą, ale nieudolność zawodników Zawiszy była porażająca, prawie tak porażająca jak nieudolność Kieleckiej Korony.
Obydwa te spotkania Lechia zakończyła z czystym kontem.
A Korona jedyne co potrafi to kontratak, jeżeli rywal cofnie się to bardzo trudno jest im stwarzać groźne sytuacje. Mam nadzieję że tak będzie w tym meczu. Lechia przyczajona będzie cierpliwie czekać na wyprowadzenie zabójczego kontrataku.
Trener Pacheta mając na uwadze taktykę Lechii, też raczej nie nakaże swojej drużynie szaleńczych ataków, przynajmniej do straty 1 bramki.:-|
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 2 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ceske Budejovice vs Slovan Varnsdorf
Typ: X2
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza: Czeska Druha Liga i pierwsze spotkanie rundy rewanżowej. Według mnie gospodarze są w tym spotkaniu zbyt faworyzowani. Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli, mając 27pkt. i bilans spotkań domowych 5-1-2, bramki 12-5. Goście są na 3 miejscu z 29 pkt. na koncie oraz bilansem wyjazdowym 4-3-1, bramki 12-6. To najlepszy zespół w całej lidze jeśli weżniemy tylko pod uwagę spotkania na obcych boiskach. Jeśli chodzi o spotkania towarzyskie, to gospodarze z 4 nie wygrali żadnego, 3 zremisowali i przegrali 0:4 z Libercem. Goście grali 5 spotkań, przegrali tylko 2:4 z Mostem, poza tym wygrane z Ústí nad Labem i Jabloncem. Według mnie warto zastanowić się nad opcją X2, bo Slovan wydaje mi się, że może w tym spotkaniu uzyskać przynajmniej 1 pkt.
⛔100
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: 2/2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Expekt
Na dziś proponuję mecz dwóch drużyn ze środka tabeli, obie drużyny walczą o miejsce w pierwszej 8 tego sezonu. Mając w pamięci ostatnie mecze obu zespołów moim zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna z nad morza. W ostatnim meczu Lechia zremisowała bezbramkowo z Wisłą Kraków, mecz ten był bardzo zacięty i zakończył się bez bramek do czego w znacznej mierze przyczynił się stan murawy na PGE Arenie. W drugiej połowie tego meczu Lechia stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji jednak zabrakło jej trochę szczęścia i zimnej krwi (zwłaszcza Tuszyńskiemu na początku drugiej połowy). Korona również przywiozła z Zabrza 1 pkt. po identycznym wyniku z Górnikiem i gdyby spojrzeć tylko na sam wynik można uznać że jest to sukces Korony jednak trzeba dodać że od 54 minuty Górnik grał w dziesiątkę. Niemal przez całą 2 połowę Korona biła głową w mur Górnika, popisując się nieskutecznością pod bramką osłabionego przeciwnika. Ostatecznie Korona szczęśliwie wywiozła remis, szczęśliwie bo w ostatnich minutach gospodarze mieli okazję skutecznie skontrować Koronę.
W dzisiejszym meczu myślę że Lechia potwierdzi swoja umiejętność gry na wyjazdach i obejmie prowadzenie już w pierwszej połowie i dowiezie korzystny wynik do końca. Osobiście typuję wynik 1:2.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia, Portuguese Liga
Godzina: 21:00 Spotkanie: Rio Ave - Academica Typ: remis po 1 połowie
Kurs: 1,90 Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz między dwoma średniakami ligi portugalskiej. Uważam, że pierwsza połowa między tymi drużynami zakończy się remisem. Pod lupę wziąłem ostatnie 7 meczy tych drużyn pomiędzy sobą, i oto moje argumenty:
  • na 7 ostatnich meczy tylko 2 nie kończyły się remisami po 1 połowie

  • są to dwie drużyny które najczęściej rozstrzygają swoje mecze w 2 połowie, Rio Ave 13/21 remisów w 1 połowie, Academica 8/21 remisów w 1 połowie

  • obie drużyny raczej wyczekują na błąd przeciwnika niż grają bardzo ofensywnie więc spodziewam się raczej po 1 połowie wyniku 0:0

  • obie drużyny praktycznie nie mają już celów w tym sezonie, gdyż gospodarze już raczej mają bezpieczną przewagę przed spadkiem a goście zbyt dużą stratę do pucharów, więc mecz typowo na remis

✅90
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Unicaja -Efes
Typ: Unicaja -5,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiaj proponuje mecz Euroligi i pewne zwycięstwo gospodarzy. Unicaja to piekielnie mocny zespół u siebie i myslę że nie będą mieć ze średnio grającymi Turkami, którzy na wyjęździe wygrali tylko ze słabym Laboral. Unicaja musi takie spotkania wygrywać bowiem gra o następny etap i nie ma możliwości na potknięcia szczególnie u siebie. Rozgromili już Panathinaikos i Ferbahce, tak więc pora na pewne zwycięstwo nad Efesem. Siła ognia zdecydowanie po stronie gospodarzy Dragić, Granger czy dobrze dysponowany Medley powinni zrobić różnicę i bez nerwowej końcówki rozstrzygnąc to spotkanie na swoją korzyść. Po 2 wyjazdach wreszcie wracają do domu i będą starali się godnie zaprezentować przed swoją publicznością. Jak dla mnie linia taka spokojnie do pokrycia przez gospodarzy.
✅75
 
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
UC Dublin-Bohemians Dublin TYP 2 kurs 2,00 3/10 g.20.45 Bukmacher: bet365
PS: Specjalnie wstrzymywałem się z tym typem. Podpatrywałem kursy. Lecą. Do ekipy gości wraca Jason Byrne ! W 3 lata bachnął dla nich ponad 50 goli..gospodarze przed sezonem posprzedawali co lepszych zawodników...dziury w obronie..oj będzie im ciężko się utrzymać..
Reasumując to derby i kibice gości nie zawiodą. Stawiam na Cyganów.
zły zapis
⛔100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven - Jong PSV
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
30 kolejka holenderskiej drugiej ligi i mecz pomiędzy FC Eindhoven a drużyną młodzików z PSV. Gospodarze to zespół nieprzewidywalny, grający strasznie chaotycznie, przeplatający dobre mecze z tragicznymi. Potrafili oni pokonać aktualnego lidera 3-2, żeby w następnej kolejce ulec przedostatniej drużynie w tabeli, w stosunku 4-0. Goście natomiast na fali wznoszącej, ostatnie spotkania bardzo dobre w ich wykonaniu: 5 meczy to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Wygląda to przyzwoicie - w szczególności jeśli spojrzymy na ich przeciwników, którzy zanotowali tylko 1 zwycięstwo i przegrali aż czterokrotnie. Stracili 16 bramek, trafiając do bramki rywali tylko siedmiokrotnie. FC Eindhoven jak widać zaliczyli straszny spadek formy, bo przecież niedawno sami byli liderem Eerste Divisie. Teraz jednak są na 5 pozycji, a ich dzisiejsi przeciwnicy tuż obok, na 6 miejscu. Jest to mecz ważny dla obu drużyn, w tabeli jest niesamowicie ciasno, teoretycznie nawet 15~ zespołów liczy się w walce o play-offy. Będzie to bardzo zacięty mecz, pewnego rodzaju derby, żadna z drużyn tutaj nie odpuści choćby na krok. Gospodarze przed własną publicznością spróbują odkupić winy po tak fatalnych wynikach, goście zaś to drużyna bardzo ambitna, przecież to zawodnicy bardzo młodzi, z aspiracjami do gry w pierwszej drużynie.
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Piłka nożna - Włochy Serie B - godz. 20.30
Mecz: Empoli (2) - Avellino (7)
Typ: ilość goli 2 lub 3
Kurs: 1.95
Buk: bet365
Witajcie.
Naszukałem się strasznie jakiegoś typu, który w swojej merytorycznej ocenie przekonałby mnie kursem i prawdopodobieństwem trafienia. Powyższy typ jest piewrszym, który w mojej subiektywnej ocenie ma szanse powodzenia, wrocilem do niego po kilku godzinach bezowocnego kontemplowania nad dzisiejszą ofertą.
Do rzeczy. Empoli jest uważane za faworyta tego meczu, słusznie o tyle, że zajmuje wysokie drugie mejsce premiowane awansem do Serie A. Avollino jednak nie jest sparing-partnerem, tylko drużyną ze swoimi ambicjami, choć niewątpliwie ostatnio nie mają dobrej passy - ich ostatnie zwycięstwo 7 kolejek wstecz, ale aż 5 remisów i 4 wyniki 1:1.
Dodatkowo zauważyłem, że Avellino uwielbia wyniki z 2 lub 3 bramkami, na 13 wyjazdowych tylko 3-krotnie było inaczej, a tylko drukrotnie nie zaliczyli trafienia. Trafiali w każdej z 10-ciu ostatnich kolejek.
Empoli ma spore kłopoty ze skutecznością, dlatego zamiast wybrać kurs na BTS po 2.10, zdecydowałem się na 2-3. Zresztą Empoli często w domu jako pierwsze traci bramkę a goniąc wynik różnie może być. Tym bardziej, że Avellino lubi sprawiać taki kłopot rywalom, grając na wyjazdach często jako pierwsze strzela bramkę.
Drużyny grały ze sobą w sezonie 2008/09, w Empoli padł wynik... 1:1 ????
Przyglądając się statystykom obu drużyn oraz ich ostatnim kolejkom, wynik powinien oscylować wokół remisu. Czy bramkowego 1:1? Mam nadzieję. Może Empoli obudzi się i wygra mecz, jednak nie sądzę, żeby padło tu wiećej bramek niż 3. Nic na to nie skazuje. Dziś więc opieram się wyłącznie na obserwacji statystyk i ... intucji. Bierzcie to pod uwagę. Powodzenia.
⛔100
 
T 7

terabajt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja,Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Olympique Marseille - OGC Nice
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dla mnie ten kurs to jakieś totalne nieporozumienie. W ostatnich 5 meczach domowych Marsylii over bramkowy padał 4 krotnie, a w 5 ostanich meczach wyjazdowych Nicei over padał też czterokrotnie. Goście ostatnio pod formą:
Valenciennes 2 - 1 Nicea
Nicea 0 - 1 DAS Monaco
Nicea 0 - 0 Nantes
Guingamp 1 - 0 Nicea
Nicea 0 - 2 Toulouse

Marsylia musi wygrać jeśli chce jeszcze myśleć o LM i wyprzedzenie Lille, do którego strata wynosi 6 pkt. Ostatnio grają przyzwoicie:
Olympique Marsylia 2 - 2 Toulouse
Olympique Marsylia 3 - 0 Bastia
Saint Étienne 1 - 1 Olympique Marsylia
Olympique Marsylia 1 - 0 Lorient
PSG 2 - 0 Olympique Marsylia
Jedyna porażka z PSG, które jest poza zasięgiem. TE 2 zespoły grały ze sobą jakiś miesiąc temu i wygrała Nicea. Jednak ze statystyk wynika że padnie tu over.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 21-30
Spotkanie: Sara Errani vs Scharon Fichman
Typ: 1 set 2
Kurs: 3,50
Buk: Bet365
Analiza:
Poza turniejami wielkoszlemowymi są właśnie takie turnieje liczące się dla światowej czołówki jak Indian Wells. Gra tu czołówka światowego tenisa. Na korcie numer pięć dojdzie do ciekawego starcia, tak przynajmniej się zapowiada. Faworytką jest Sara Errani. W dniu wczorajszym Włoszka odpadła szybko w grze deblowej. Spotkanie zakończyło się porażką włoskiego duetu 2-1. Errani rozstawiona jest z dziewiątką w tym turnieju. Może i nie posiada zbyt imponujących warunków fizycznych, jednak w swojej dotychczasowej karierze wygrała już siedem turniejów rangi WTA. Największym sukcesem jest finał Roland Garros, jak również i dotarcie do półfinału US Open. Włoszka singlowo grała blisko trzy tygodnie temu w Dubaju gdzie już w 1/8 finału przegrała z Cirsteą. Jednego seta udało jej się wygrać, jednak w przypadku zwycięstw Rumunki pewnie wygrywała swoje sety. Sharon Fichman 23-letnia zawodniczka, plasuje się na 97 miejscu. Do turnieju głównego dostała się przez kwalifikacje. Rozegrała już trzy spotkania na tej nawierzchni. Nawet przyzwoitą ma skuteczność. Każde spotkanie kończyło się w trzech setach. Jeśli chodzi o pierwszy set jeśli miałby zaistnieć efekt przeplatanki to właśnie Kanadyjka powinna wygrać. W karierze wygrała 8 ITF-ów. Nie przekreślam szans Fichman na wygraną, a zwłaszcza pierwszego seta-powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom