>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.12.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dominik657 0

dominik657

Użytkownik
Conference: Kettering - Darlington (-1)
Bet-at-home - 1,60 W Kettering jest bardzo ciężka sytuacja kadrowa. Zespół się sypie i nie wiadomo czy dograja do końca rozgrywek. W ostatnim meczu który przegrali, a wręcz zostali zmiażdżeni 7-0 z York na wyjeździe, a ich Trener miał do dyspozycji tylko 13 zawodników, z tego na treningi uczęszcza około 7 graczy. W konfrontacji z York kontuzje odniósł kolejny gracz Kettering (Stephen O’Leary),z zespołem pożegnał się również Nathan Koo-Boothe. Wszystkie te przesłanki pozwalają przypuszczać, że The Quakers gładko rozprawią się z osłabionym Kettering, i być może dokonają nawet takiego pogromu jak York
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Plzen : Milan
Typ : over 3,5
Kurs : 3,85
Bukmacher : betsson
Godzina : 20.45
Analiza :
Plzen niemalże zapewnił sobie awans do Ligi Europejskiej bo nie wyobrażam sobie że Bate może wygrać z Barceloną dzisiaj i ich wyprzedzić.
Milan zaś na pewno skończy rywalizację w grupie na drugim miejscu.
Tak więc obie drużyny już o nic niby nie grają, ale jednak wystąpią w podstawowych i bardzo mocnych składach.
Przy grze na luzie mozna liczyć na sporo bramek moim zdaniem.
Plzen to druzyna grająca ultraofensywnie, chcociaż jak narazie w LM tego nie pokazali bo zdobyli tylko dwa gole i to oba z BATE.
Może dzisiaj przyjdzie pora na gola z mocną drużyną na zakończenie fazy grupowej.
Milan zas też niby wiele nie strzela ani nie traci, nie licząc meczow z Barceloną gdzie było raz 2:2 a raz 3:2.
Ich jednak stać na wysokie wyniki, mają świetną ofensywe - przede wszystkim jest Ibra, ale także Pato, Robinho czy świetny ostatnio Boateng.
I oni wszyscy mają dzisiaj o dziwo grać.
Tak więc przy dwóch bardzo mocnych w ofensywie drużynach można liczyć na sporo goli moim zdaniem.
Polecam
✅285
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund – Olympique Marsylia
Typ: over 1,5 do przerwy
Kurs: 2.88
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

6 ostatnich meczów Borussi:
03/12/2011 Bundesliga M&#39;gladbach – Dortmund 1:1
26/11/2011 Bundesliga Dortmund - Schalke 04 2:0
23/11/2011 UEFA Champions League, Group F Arsenal – Dortmund 2:1
19/11/2011 Bundesliga Bayern Munich – Dortmund 0:1
15/11/2011 Club Friendly Games KFC Uerdingen – Dortmund 0:7
05/11/2011 Bundesliga Dortmund – Wolfsburg 5:1

6 ostatnich meczów Marsylii:
02/12/2011 Ligue 1 Caen - Ol. Marseille 1:2
27/11/2011 Ligue 1 Ol. Marseille - Paris St.-Germain 3:0
23/11/2011 UEFA Champions League, Group F Ol. Marseille – Olympiacos 0:1
19/11/2011 Ligue 1 Montpellier - Ol. Marseille 1:0
06/11/2011 Ligue 1 Ol. Marseille – Nice 2:0
01/11/2011 UEFA Champions League, Group F Arsenal - Ol. Marseille 0:0

Dziś wieczorem, w jednym z ośmiu meczów ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, zmierzą się na Signal Iduna Park ekipy Borussi Dortmund i Olympique Marsylia.Mimo iż gospodarze zajmują ostatnie miejsce w grupie F, a OM jest drugie, to podopieczni Jurgena Kloppa są faworytem tego meczu. Ciągle zachowują oni szanse na awans to 1/8 finału jednak czeka ich dziś bardzo ciężkie zadanie – muszą pokonać graczy z Francji różnicą aż 4 bramek. Taka sytuacja sprawia, że gracze BVB nie mogą czekać na drugą połowę tylko od samego początku meczu muszą zacząć ostro atakować. Strzelenie 4 bramek ekipie gości będzie bardzo wymagające, gdyż goście stracili w tej edycji Ligi Mistrzów tylko 2 bramki. Jednak nie grają oni zbyt dobrze na wyjazdach przez co szanse Borussi rosną. Co prawda, w ostatnim meczu Ligue 1 wygrali na wyjeździe z Caen 2-1, to jednak we wcześniejszych 2 meczach wyjazdowych nie potrafili strzelić gola i przegrali z liderem ligi francuskiej Montpellier 1-0 i zremisowali na Emirates Stadium a Arsenalem 0-0. Marsylia na wyjazdach gra defensywnie i również takiej gry spodziewam się dziś na niemieckim obiekcie. Jednak uważam, iż w tym meczu padnie całkiem spora ilość bramek. Gospodarze, jak już pisałem, muszą od samego początku ostro zaatakować jeśli chcą myśleć o awansie z grupy. Spodziewam się z ich strony naporu od samego początku, jednak to może spowodować, że ekipa OM będzie miała dużo sytuacji z kontry. Trener gospodarzy postanowił zagrać dziś z Barriosem na szpicy a Lewandowskiego ustawić jako cofniętego napastnika, więc jest to bardziej ofensywne ustawienie niż opcja Kagawa-Lewandowski. Nie wiem czy występ Barriosa od początku jest dobrym pomysłem, gdyż widziałem jego ostatnie występy i widać, że nie jest to ten sam piłkarz co w zeszłym sezonie. Jednak w formie nadal znajduje się Robert Lewandowski i to od niego będzie dużo zależeć w dzisiejszym meczu. Gra ofensywna Borussi zależy także dużo od skrzydłowych i jeśli zagrają oni tak jak np. w meczu z Bayernem na Allianz Arena, gdzie wygrali 1-0 to możemy być pewni o zwycięstwo gospodarzy. Jednak czy starczy im sił na wygranie całego meczu różnicą przynajmniej 4 bramek? Uważam, że są w stanie to osiągnąć, ale tylko w przypadku gdy strzelą szybko pierwszą bramkę. Ekipa Kloppa już nie raz pokazała, że jest drużyną silną fizycznie i niesamowicie wybieganą. Potrafią grać przez 90 minut na pełnych obrotach co może się okazać kluczowe w tym meczu. Jaki jest więc mój typ? Uważam, że w już w pierwszej połowie tego meczu padną przynajmniej 2 gole. Gospodarze MUSZĄ od początku ruszyć do ataku, jednak powoduje to, że zostawią dużo miejsca dla gości na kontry. Powoduje to, że bramki w tym meczu na pewno będą padać – nie wiem w która stronę ale będą. Trzymać kciuki będę za Polaków, dlatego uważam, że mecz skończy się wynikiem… Mój typ: 4-0
✅188
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Spotkanie : Traktor Czelabińsk - Avtomobilist Jekaterynburg
Typ : over 6,5
Kurs : 2,65
Bukmacher : bwin
Godzina : 14:00
Już za kilka minut w kontynentalnej lidze hokeja dojdzie do pojedynku pomiędzy Traktorem Czelabińsk, a Avtomobilistem Jekaterynburg. Obydwie drużyny występują na co dzień we wschodniej konferencji ligi, ale ich położenie w tabeli jest znacząco odmienne. Gospodarze przewodzą tabeli z dorobkiem sześćdziesięciu dwóch punktów natomiast goście są na samym jej dnie dzięki zdobyczy zaledwie dziewiętnastu oczek, co też stawia ich na ostatnim miejscu w całej lidze. Ale co najbardziej istotne obydwie te drużyny strzelają i tracą bardzo wiele bramek. Ostatnie trzy pojedynki pomiędzy tymi drużynami kończyły się przynajmniej strzelonymi siedmioma golami przez te drużyny (6-1, 4-5, 3-4). Hokeiści z Jekaterynburga w swych ostatnich trezch meczach stracili aż dziewiętnaście bramek grając ze sporo gorszymi atakami niż ten na przeciwko, którego przyjdzie im dzisiaj stanąć. Wobec wszystkich powyższych faktów twierdzę, że po takim kursie warto zaryzykować zagranie takiego overu.
⛔100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna , MŚ Kobiet
Spotkanie : Brazylia - Francja
Typ : Brazylia ZW (remis = zwrot)
Kurs : 3.10
Bukmacher : Betsson
Analiza : 3.Kolejka spotkań w grupie C i 1.spotkanie drużyn z wielkiej trójki w tej grupie a mianowicie gospodynie turnieju kontra srebrne medalistki poprzednich MŚ - Francuzki.
Faworytem i to zdecydowanym wg bukmacherów są Europejki, ja jednak postawię na Latynoski.
Brazylia już od kilku ładnych lat nawiązuje walkę ze światową czołówką, jednak zazwyczaj kończy się to minimalnymi porażkami... Na poprzednich MŚ przegrały m.in. 3 bramkami ze Szwecją, 2 z Niemkami, 7 z Danią, jednak w 1.kolejce spotkań w 1.fazie MŚ zmierzyły się właśnie z Francuzkami i pokonały je 22:20 ! Dziś grają u siebie, a kurs na ich zwycięstwo wynosi 3.50 i rośnie, więc grzechem byłoby nie spróbować.
Po 2 seriach spotkań oba zespoły mają po 4 pkty ; Francuzki pokonały 41:22 Japonki i 28;17 Tunezyjki (wczorajsze +8.5 Tunezja po eleganckim kursie;)) , natomiast Brazylijki odprawiły Kubanki 37:21 i 32:24 Japonki.
W jednym ze spotkań towarzyskich przed MŚ pokonały Hiszpanki 28:24, które to są obecnie 4.drużyną na świecie...
Reasumując, dobra drużyna Brazylii kontra ciut lepsza Francji na MŚ rozgrywanych w Brazylii...
Szanse oceniam na 45/55 i uważam, iż będzie to wyrównany mecz i zdecyduje dyspozycja dnia, gdyż Brazylijki wg mnie mogą u siebie zaskoczyć wielu, wg których są one słabe, a własny teren i natura kobiet podpowiadają mi, że może dziś dojść do niespodzianki i Brazylijki z pomocą lub bez niej duetu sędziowskiego:razz: powtórzą rezultat z poprzednich MŚ i pokonają Francuzki lub chociażby zremisują, co zaowocuje zwrotem mojego zakładu;)
✅210
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Spotkanie : Plzen : Milan
Typ : Milan (-1)
Kurs : 5.00
Bukmacher : Betsafe
Godzina : 20.45
Analiza :
Milan w fazie grupowej jeszcze nie wygrał na wyjeździe. Co prawda Czesi będą chcieli ugrać korzystny wynik z Rossoneri jednak nie przyjdzie im to łatwo. Milan w Serie A ostatnio grał w piątek mieli sporo czasu na wypoczynek. Do Pilzna nie przyjeżdżają wcale mocno rezerwowym składem rzekł bym nawet że chcą owy mecz wygrać mimo że maja pewne 2 miejsce w grupie. Remis z BATE i porażka z Barca w meczach wyjazdowych nie wygląda za dobrze dla gry Milanu. Myślę że pożegnają się z faza grupową w dobrym stylu wygrywając spotkanie gdzie w przewidywalnym składzie wystąpi wielu klasowych zawodników i licze że zagrają Thiago i Boateng od pierwszej minuty. Nawet nie obecność tych dwóch gwiazd na placu gry nie zwiastuje porażki Milanu. Emmanuelson Nocerinio Pato fanom piłki te nazwiska mówia sporo i przekonuja mnie że Milan może wygrać

przewidywany skład:
Milan: Amelia - De Scigilio, Bonera, Mexes, Taiwo, Emmanuelson, Ambrosini, Nocerinio, Seedorf, Pato, Robinho
ławka:Roma, Abate, Thiago Silva, Ibrahimovic, Antonini, Yepes, Boateng
⛔100
 
H 2

happy-football

Użytkownik
mecz: Porto - Zenit St. Petersburg
typ: remis lub Zenit St. Petersburg
kurs: 2.33
bukmacher: Pinnacle
godzina: 20:45
analiza:
Po odejściu AVB gra Porto krótko mówiąc dupy nie urywa. Sytuacja w grupie jest taka, że oba zespoły zagrają dzisiaj o awans. Rosjanie mają przewagę, bo premiuje ich remis. Mogą więc od początku meczu ustawić się głęboko z tyłu i kontrolować poczynania Smoków. W obronie mają kim grać bo Alves, Criscito czy Luković to rozpoznawalne w Europie nazwiska. W lidze rosyjskiej radzą sobie bardzo dobrze. Porto musi zaatakować i zapewne zrobi to od pierwszej minuty. W wykończeniu widoczny jest brak Falcao którego James nie zastąpił nawet w 1/10. Z każdym upływającym kwadransem napięcie będzie coraz większe, a na błędy w rozegraniu i defensywie nie można sobie pozwolić bo na nie będą czekali Danny z Kerzahovem. Podsumowując: scenariusz w którym to Zenit jest w kolejnej rundzie LM nie jest dla mnie wcale mało prawdopodobny, a i kurs zachęca.
✅133
 
malik17 8

malik17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 chyba najciekawszy mecz 6 kolejki Champions League. Chelsea na własnym stadionie będzie podejmować Valencie. Obie drużyny z 8 pkt w tabeli. Valencia naprawdę ma sporą szansę na sprawienie sensacji i wyjście z grupy, ponieważ Leverkusen będzie podejmować słabiutkie Genk i raczej nie będzie tam niespodzianki. Każda wygrana i remis (prócz 0:0) daje Hiszpanom awans i wyeliminowanie Chelsea do gry w dalszej fazie. Piłkarze z Londynu prezentują ostatnio bardzo kiepską formę. Dwie porażki u siebie z Liverpoolem, w Lidze Mistrzów też oczekiwano od nich pewnego pierwszego miejsca. Ewidetnie nie radzą sobię. Valencia bardzo ładnie walczy i w lidze hiszpańskiej i w Champions League. Dzisiaj stawiam na taki typ. Pozdrawiam ;)
⛔100
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska Liga Hokejowa
Spotkanie: Jastrzębie - Tychy
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza: W najciekawszym spotkaniu Polskiej Ligi Hokejowej zespół Jastrzębia podejmie u siebie drużynę GKS Tychy. Jastrzębie w tym spotkaniu będzie miało ułatwione zadanie, ponieważ drużyna gości przyjeżdża osłabiona brakiem m. in. Adriana Parzyszka, Romana Szimiczka, Grzegorza Pasiuta, Łukasza Sokoła, Mariana Csoricha i Jakuba Wanackiego. Jastrzębie u siebie jest bardzo mocne. W 12 spotkaniach odnieśli 10 zwycięstw (1 po dogrywce) i dwukrotnie przegrali. Według mnie gospodarze bezproblemowo powinni ograć osłabiony zespół z Tych.
✅75
 
kuzkes 1

kuzkes

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie, Austria EHL
Spotkanie : Znojmo - Villach
Typ : 2
Kurs : 2.00
Bukmacher : Bet365


Analiza:
W tym spotkaniu spotykają się drużyny które na pierwszy rzut oka grają na podobnym poziomie. Drużyna Znaj mo zajmuje aktualnie 10 pozycję a Villach pozycję 8. Różnica punktowa pomiedzy drużynami też jest niewielka bo 5 pkt i wydaje się że gospodarze spotkania powinni wykorzystać atut swojego lodowiska i pokonać Villach. Jednak jeśli zobaczymy aktualną formę obu drużyn widać w jak skrajnej formie są obie drużyny. Zespół Znajmo przegrał ostatnie 5 spotkań z 5 rozegranych, natomiast drużyna Villach odbija się mocno od dna i wygrała 4 z 5 ostatnich spotkań. Także wg. mnie pewnym faworytem jest drużyna Villach, która podtrzyma swoją bardzo dobra passę.
⛔100
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: powyżej 55,5 pkt za kartki
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, dzisiaj wpadł mi w oko ciekawy kurs na kartki. Wiadomo, o co się toczy bój - o wyjście z grupy i granie w elitarnym gronie najlepszych zespołów z starego kontynentu. Zwykle takim meczom towarzyszą wielkie emocje iii dużo kartek. Częste faule taktyczne itp. powodują, że piłkarze łapią kartki jak na zawołanie. Co więcej mecz poprowadzi włoski sędzia Gianluca Rocchi (kliknij w nazwisko) który nie boi się dawać zółtych kartek albo wyrzucać piłkarzy z boiska.
Inna sprawa, że jest to mecz o wszystko, więc gracze obu drużyn nie będą przebierać w środkach aby strzelic / nie stracić bramki!
Ponadto zachęcam do przejrzenia na soccerway.com ostatnich meczy valencii i chelsea - w znacznej większości meczy obie drużyny dostawały po 3-4 lub więcej kartek.
Cóż Niedbal uważa, że będzie tak i dzisiaj.
5tka ! :zoltakartka::zoltakartka:????
⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Valencia
Typ: Soldado strzeli
Kurs: 3,50
Buk: Tobet
Analiza:

Mecz o wyjście z grupy ale to Chelsea jest tu faworytem wg. buków i wielu osób. Jednak ja aż taki do tego przekonany nie jest, bo w tym sezonie Chelsea jakoś nie za bardzo sobie radzi w spotkaniach z najmocniejszymi, co pokazują wyniki meczów z: LFC x2, MU, Arsenalem, czy w LM z Bayerem. Tu przytoczyłem tylko kilka wyników ale pewnie te osoby, które bardziej interesują się losami Chelsea i angielską ligą to pewnie więcej napiszą. Ja tutaj skupiam się bardziej na Nietoperzach. Na chwilę obecną to chyba jedyna drużyna w Hiszpanii, która może zagrozić Realowi lub Barcie. Oglądałem oba mecze Nietoperzy w lidze z tymi ekipami i po mimo zdobytego tylko 1pkt to jednak ich gra pokazała, że nie muszą się bać wielkiej dwójki. Wiadomo, że na Mestalla byłoby dzisiaj łatwiej ale i na Stamford Bridge też muszą dać z siebie wszystko i pokazać na co ich stać. Kto ma tutaj zapewnić awans? No oczywiście Soldado, bo któż jak nie on(poza Jonasem) ma tutaj strzelać gole? Ostatnio siedział na ławce z Espanyolem ale jak było trzeba to wszedł i strzelił gola, dzisiaj natomiast gra od początku wraz z Jonasem z którym są w znakomitej formie i liczę na gola przede wszystkich Hiszpana ale jako, że kibicuję Nietoperzom, to i z gola Brazylijczyka się ucieszę mocno. Ale jednak moim zdaniem, jeśli już grać na jakiegokolwiek strzelca w tym meczu, to tylko i wyłącznie na Soldado, który strzela gola za golem i dzisiaj jak dla mnie zrobi co do niego należy czyli zapewni awans klubowi do 1/8 finału dzięki swojej bramce lub bramkom.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
p.nozna liga mistrzow 6.12.2011 20:45
Chelsea - Valencia (0:1)
typ: 1
3.05
Expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu szostej, ostatniej kolejki fazy grupowej ligi mistrzow Chelsea londyn na wlasnym stadionie podejmie druzyne valencii. Dziś druzynie z londynu do awansu potrzebne jest zwyciestwo, w przypadku remisu bramkowego z drugiego miejsca awansuje hiszpanska ekipa, gdyz ma lepszy bilans bramkowy, a w hiszpanii padl remis 1:1. Dziś wiec gospodarze nie maja innego wyjscia, musza wygrac. Mysle, ze powinni tego dokonac, tym bardziej, ze sa ekipa duzo bardziej doswiadczona od hiszpanow. Ponadto w moim odczuciu Londynczycy posiadaja o wiele mocniejsza kadre, o wiekszym potencjale. Anglicy rzuca sie dzis od poczatku do atakow i sadze, ze spotkanie skonczy sie kilkubramkowym zwyciestwem gospodarzy. Tym bardziej, ze ekipa londynskiej chelsea na stamford bridge jest druzyna o wiele silniejsza, w tej edycji ligi mistrzow nie stracila tutaj jeszcze bramki, wygrala 5:0 z Genk i 2:0 z Leverkusen, sadze, ze dzis rowniez bedziemy swiadkami conajmniej dwubramkowego zwyciestwa londynskiej chelsea.
✅205
 
J 5

jackus123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:
Barcelona - BATE
Typ: Barcelona -1,5 Handicap azjatycki
Kurs: 1.900
Bukmacher: http://www.bet365.com
Analiza: Witam ponownie. Przede wszystkim na początek to trochę mnie zdziwił kurs na typ jaki dzisiaj podaję. Wydaje mi się nico jednak za wysoki. BATE ostatnia pozycja w tabeli i tak na prawdę wątpię żeby awansowali chociaż mają jeszcze tylko matematyczne szanse. Co do gospodarzy to na pewno jeszcze będą chcieli odbiec drugiemu Milanowi. Co do ostatnich meczy w Lidze mistrzów to są to remisy Barcelony jak i BATE, odpowiednio z porównywalnymi do siebie przeciwnikami. BATE na wyjezdzie z lepszymi drużynami nie potrafi wygrywać co pokazuję najbliższa historia. Zaliczyli remis ale nie z Barceloną i nie z Milanem tylko Plzen. Pamiętamy jak rok temu Barcelona mając już zapewniony awans (tak jak w tym sezonie) wygrała z nieco lepszym rywalem według mnie jak dzisiaj 2:0. Jak dla mnie nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy. Zdaję sobie sprawę z tego żę nie będzie to najmocniejszy skład ale też na pewno rezerwa będzie się chciała dobrze zaprezentować. Raczej pewny mecz.
⛔100, powtórzony typ
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona vs BATE
Typ: BATE strzeli bramkę - TAK
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
Barcelona ma już zapewniony awans do fazy pucharowej z pierwszego miejsca, dlatego ostatnie spotkanie fazy grupowej rozegrają zawodnicy drużyny rezerw. Lista powołanych zawodników została zaprezentowana już kilkukrotnie na forum więc nie będę jej przytaczał. BATE Borysów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów i wciąż ma matematyczne szanse by wyprzedzić Viktorię Pilzno, o ile wygra na Camp Nou, a mistrzowie Czech swój mecz przegrają. Jest więc o co walczyć. BATE raczej wyjdzie w najmocniejszym składzie na ten mecz i zapewne zaatakuje od pierwszej minuty.
⛔100
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie - Barcelona - BATE
Typ under 2,5
Kurs 2,37
Bukmacher Pinnacle
Analiza: Przejrzałem wszystkie typy i ku mojemu największemu zdziwieniu nikt jeszcze nie zdążył dać podobnego typu. W spotkaniu tym jest to spore VALUE, dlatego, że Barcelona, jak podejrzewam w całym spotkaniu zrezygnuje z eksploatowania najsilniejszych zawodników, a spróbuje przetestować nowych zawodników. Guardiola udowodnił to już w wielu poprzednich podobnych sytuacjach. Stawiam na ślepo, że minimalnie 5 zawodników z podstawowego składu nie będzie w ogóle wystawionych w tym spotkaniu, a 3 na 100% nie zagra. A więc w pierwszej jedynastce mozemy sie spodziewac 5 nowych, niedoswiadczonych i malozgranych graczy, ktorych celnosc podan bedzie o conajmniej 30-40% mniej skuteczna. Z pewnoscia male ogranie i zgranie w takim ustawieniu spowoduje, ze wynik nie bedzie zbyt wygorowany, a z kolei BATE nie jest zaespolem z najwyzszej swiatowej czolowki, zeby za duzo nastrzelac na Camp Nou. Stawianie w tym meczu jakichs over 3,5 czy -3,5 jest czystą abstrakcją i fantazją - graniem na emocjach. Po wyrównanym meczu bedzie max 2:0, lub moze ew. zdarzyc sie jakas niespodzianka 1:1. Na pewno Guardioli bardziej niz zeby wygrac ten mecz, bedzie gruntownie sprawdzic, kto ma byc w pewnym drugim skladzie - ścislej rezerwie na kolejne trudne mecze fazy pucharowej.
Moj typ: under 2,5
⛔100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie:Barcelona-BATE
Typ: Strzelec gola w meczu- Isaac Cuenca
Kurs: 2,0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W ostatnim meczu fazy grupowej pewna pierwszego miejsca w grupie Barcelona zagra z białoruskim BATE Borysów,które ma teoretyczne szansę na 3 miejsce.Dla Barcelony ten mecz jest jak towarzyski więc wystawi skład z piłkarzy rezerw,uzupełniony przez bramkarza Pinto a także wygryzionego z 11 przez Mascherano Gerarda Pique.W pomocy rządzić będzie Thiago Alcantara a w ataku zagrają rewelacja ostatnich spotkań Isaac Cuenca oraz Pedro,który stał się rezerwowym po przyjściu do klubu Cesca Fabregasa.Młodzież barcelońska będzie chciała się pokazać i udowodnić trenerowi że warto na nich stawiać.Zapewne wygrają ten mecz a największe szanse na strzelanie bramek mają teoretycznie napastnicy.Ze względu na bardziej znane nazwisko bukmacherzy najmniej płacą za gola strzelonego przez Pedro.Ja obstawiam że w tym meczu bramkę strzeli Isaac Cuenca,który ostatnio częściej grywał w pierwszym składzie niż Pedro a także jest w lepszej formie co potwierdza zdobyta bramka w ostatnim meczu ligowym.
PS.
Polecam także zakład powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie - kurs 2,0
⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Forest Green-Tamworth
typ : over 2,5
kurs : 2,0
buk : bet365
Analiza :
Na dzisiejszą noc wybrałem mecz pomiędzy 2 wyrównanymi drużynami . Obie ekipy dzieli zaledwie 1 punkt . Jednak Gospodarze mają 2 mecze rozegrane więcej co przyczynia się do tego że ani jedna ani druga drużyna nie odpuści . Swój typ opieram na statystykach . Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami to mecze przeplatane dużą ilością bramek i ich brak . Chodzi otóż o to , że np ostatni mecz miedzy tymi zespołami zakonczył się wynikiem 1:0 , wczesniej było 2:1 , jeszcze wczesniej 4:0 , siegajac jeszcze dalej zobaczymy wynik 3:4 a jeszcze wczesniej 0:0 . Dlatego sądzę że jak ostatnio był under to dzisiaj będzie over . ponad to na ostatnie 5 meczy gospodarzy 3 razy padły overy co jeszcze bardziej skłania mnie do grania na ten typ . Podsumowując sądze , że jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip i w przypadku straty bramki z którejś z ekipy bedziemy świadkami zdeterminowanych ataków 2 drużyny .
✅100
 
mateuszek115 1

mateuszek115

Użytkownik
Spotkanie: Olympiakos- Arsenal
Typ: X
Kurs: 3.75
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Witam. Dzisiejszy mecz ktory postanowilem przeanalizowac jest spotkanie po miedzy druzyna Olympiakosu i Arsenalu Londyn. Olymipakos by awansowac do nastepnej fazy L.M potrzebuje zwycięstwa, lub remisu w przypadku gdy borusiia pokona 2 lub 3 bramkami marsylie. W przypadku remisu i porazki Borusii awansuje z 3 miejsca do ligi europejskiej.Moim zdaniem w tym meczu padnie jednak remis. Przekonaly mnie do tego wyniki Arsenalu w fazie grupowej ktorzy wygrali 3 mecze a 2 zremisowali, nie przegrywajac zadnego. Olympiakos zas postawi wszystko na jedna karte i moim zdaniem moze sie to skonczyc wymiana ciosow i remisem bramkwowym. Kolejnym argumentem na remis sa sklady jakimi prawdopodobnie zagraja dzisiaj druzyny. W skladzie Arsenalu widac kilka zmian i sadze ze wprowadzeni zawodnicy beda starac sie przekonac trenera Wengera do swoich umiejetnosci. Prawdopodbne sklady:


Arsenal:
21.Lukasz Fabianski
20.Johan Djourou
18.Sebastien Squillaci
5.Thomas Vermaelen
11.Andre Santos
35.Emmanuel Frimpong
39.Francis Coquelin
15.Alex Oxlade-Chamberlain
23.Andrey Arshavin
30.Yossi Benayoun
29.Marouane Chamakh Olympiakos:
42.Balazs Megyeri
35.Vasilios Torosidis
4.Olof Mellberg
21.Avraam Papadopoulos
23.Ivan Marcano
2.Ioannis Maniatis
31.Pablo Orbaiz
3.Francois Modesto
14.Kevin Mirallas
10.Rafik Djebbour
20.Jose Holebas
⛔100
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie : Porto - Zenit
Typ : Porto i over 2,5 w meczu
Kurs : 2,5
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Dzisiejszego wieczoru, Porto na Estadio do Dragao przywita przyjezdnych z Petersburga w ramach rozegrania meczu 6-tej kolejki fazy grupowej CL. Smoki ze stratą jednego punktu do drużyny rosyjskiej, ostatnia kolejka, dla Vitora Pereiry jak i dla gospodarzy, priorytetem zwycięstwo, po prostu muszą go wygrać jeśli chcą awansować, atut własnego boiska plus Porto to jednak Porto, nie wyobrażam sobie Zenit kosztem Smoków w 1/8. Goście jadą najprawdopodobniej po remis, ich siła ofensywna atutem nie jest, słabe występy w fazie play-off ligi rosyjskiej, mało strzelonych bramek, morale stosunkowo niskie no i po drugiej stronie boiska zawodnicy Porto. Zakładam wysokie narzucenie tempa przez smoków od początku spotkanie, co zaowocuje w szybko strzeloną bramkę, może nawet 2-óch juz do przerwy. Po wznowieniu gry, uspokojenie sytuacji na boisku i przyglądaniu się poczynaniom Zenitu, rzecz jasna nie oddając im w żadnym wypadku znacząco inicjatywy, skrupulatne wyprowadzanie ataków, gra z kontry, i cel osiągnięty, Porto w 1/8 Champions League.
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, Zenitowi co najwyżej daję strzeloną bramkę, ale nic więcej. Jak dla mnie, 3-1 i euforia kibiców na Estadio. Pozdrawiam, Dawson92.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom