>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.12.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Marsylia
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W grupie F czas na rewanż. Po sromotnej porażce 3:0 w Marsylii piłkarze z Dortmundu będą z pewnością chcieli się
odgryźć i powalczyć o możliwość gry w dalszej części europejskich pucharów, gdyż tylko tak owa wygrana może im
na to pozwolić. I faktem jest, że do zwycięstwa powinien poprowadzić Westfalczyków Robert Lewandowski, który w
Bundeslidze w tym sezonie strzelił już 10 bramek. Do myślenia dają słowa piłkarzy, którzy pewni wygranej zapowiadają
wysokie zwycięstwo, a tylko takie tj: 4:0 przy porażce Olympiakosu może dać Niemcom co by się wydawało na pierwszy
rzut oka mało prawdopodobne, awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
Popatrzmy teraz na sytuację kadrową obu drużyn. W borussi nie zagrają obrońcy tj Subotić, którego świetnie w Bundeslidze
zastępuje przecież Santana wybrany niedawno do jedenastki kolejki, natomiast Schmelzera zastąpi Lowe. Warto wspomnieć,
że na boisku zobaczymy prawdopodobnie trzech Polaków, a ofensywę wzmocni Barrios. Co do Marsylii to bez poważniejszych
zmian kadrowych, na drobne dolegliwości narzekają Mbia i Remy, wystąpi natomiast obserwowany przez potężny
Bayern Monachium (który musiał w przedostatniej kolejce uznać wyższość Borussii) A. Ayew.
Podsumowując piłkarze z Signal Iduna Park nie mają nic do stracenia i zapowiadają wygraną, Olympique może stracić
natomiast wiele, i myślę, że nawet jeśli nie wysoko to i tak wygrają na własnym stadionie, na którym w tym sezonie
wygrywali większość meczy.
⛔100
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: New York Rangers - Toronto Maple Leafs
Typ: over 6,5
Kurs: 3,20
Buk:Bwin
O tym spotkaniu poprzednicy napisali chyba już wszystko co tu dodac? Nic kreatywnego nie powiem jesli napisze iz oba zespoły preferuja ofensywny styl gry gdyz strzelaja mnóstwo bramek ale tez dużo tracą w szczególnosci klonowe liscie w 26 spotkaniach straciły az 85 bramek a druzyna z nowego jorku niezwykła jest nie wykorzystywac dziurawej obrony przeciwników i swoje pare bramek potrafi strzelic.W tym spotkaniu wszystko sie moze wydazyc na pierwszy rzut oka gospodarze powinni byc faworytami jednak dla mnie niejest to znow takie oczywiste i bardziej realna opcja bendzie over 6.5 licze na wiele bramek i jeszcze wiecej emocji powodzenia!!!
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Narciarstwo alpejskie Beaver Creek
06.12.2011 17:00
Kto wygra slalom gigant?
typ: Ted Ligety
kurs: 3.00
buk: bet365
Dla mnie taki kurs na Amerykanina jest naprawdę świetny i biorę go w ciemno.Ted Ligety to w tej chwili dla mnie osobiście najlepszy zawodnik w slalomie gigancie w całej stawce Pucharu Świata.Już trzy krotnie zdobył Małą Kryształową Kulę w tej konkurencji odpowiednio w r0ku 2007/2008, 2009/2010 i 2010/2011.Jest też Mistrzem Świata z 2011 roku z Ga-Pa.W tym sezonie już dwa razy rozgrywany był slalom gigant i w obu na podium stał Ted Ligety.Najpierw wygrał inauguracyjne zawody w austriackim Solden,a w niedzielę był drugi,tuż za plecami Marcela Hirschera,który wykonał świetny drugi przejazd i wyprzedził Amerykanina o 0.16s.I to właśnie Austriak powinien być jego najgroźniejszym rywalem.Kto jeszcze może się liczyć do końcowego zwycięstwa?
Na pewno Francuz Alexis Pinturault,który w Solden był drugi,a tutaj zajął 9 pozycję.Groźny może być także kolejny Austriak Philipp Schörghofer i dwóch Norwegów,lider klasyfikacji generalnej Aksel-Lund Svindal i Kjetil Jansrud.Sądzę jednak,że jeżeli Ligety nie popełni błędów na trasie to nie będzie miał sobie równych,a mi sprawi miły prezent na mikołajki,gdyż zamierzam zagrać na niego sporo moich funduszy.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Marsylia
Typ: Strzelec bramki - Robert Lewandowski ( BVB )
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam . Z wtorkowej oferty postanowiłem wybrać spotkanie LM - BVB będzie podejmować u siebie Olympique Marsylia . Sytuacja w grupie nie jest ciekawa dla mistrzów Niemiec , jednak wciąż zachowują matematyczne szanse - Arsenal nie może przegrać z Pireusem , a Dortmund musi wygrać różnicą przynajmniej 4 bramek - brzmi dosyć niemożliwie ,ale w szeregach BVB widać wiarę w sukces , pewne jest że od początku ustawią się ofensywnie i myślę że jeżeli szybko strzelą bramkę to będą dominować spotkanie i może posypać się grad bramek . A jeżeli ktoś w BVB strzela to przeważnie jest to Robert Lewandowski - jest w znakomitej formie , w ostatniej kolejce bundesligi zaliczył trafienie w derbach zagłębia rury , i z 10 trafieniami na koncie stoi na czele najskuteczniejszych strzelców Dortmundu , zaś do pierwszego Mario Gomeza w ogólnej klasyfikacji brakuje mu 3 bramek . Robert zdobył już bramkę w Lidze Mistrzów w meczu z Olimpiakosem i myślę że jego dorobek nie skończy się na tym trafieniu . Odważniejszym polecam typ na 2 lub więcej bramek ;)
⛔100
 
reevers 3

reevers

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - BATE
Typ: over 3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
We wtorek na Camp Nou,FC Barcelona podejmie BATE Borysów.Sprawa awansu do dalszej fazy rozgrywek jest już zamknięta,do następnej fazy z pierwszego miejsca przechodzi FC Barcelona a z drugiego AC Milan.O trzecie miejsce walczyć ze sobą będzie BATE Borysów z Victorią Pilzno.Jednak są to tylko matematyczne wyliczenia,Pilzno musiałoby przegrać z Milanem a BATE wygrać z Barcą ,każdy z nas nie wieży w to że Duma Katalonii dała by się ograć słabo spisującemu się w Lidze Mistrzów zespołowi BATE Borysów.Barcelona w pięciu meczach fazy grupowej zdobyła aż 16 bramek,4 straciła.Średnio na mecz Barca strzela 4 bramki.
A oto wyniki pięciu meczy fazy grupowej Barcelony:
Barcelona 2-2 AC Milan
BATE 0-5 Barcelona
Barcelona 2-0 Pilzno
Pilzno 0-4 Barcelona
AC Milan 2-3 Barcelona
Teraz przedstawię słabe wyniki BATE:
Pilzno 1-1 BATE
BATE 0-5 Barcelona
AC Milan 2-0 BATE
BATE 1-1 AC Milan
BATE 0-1 Pilzno
Porównując wyniki obydwu drużyn,każdy stwierdzi że BATE nie ma najmniejszych szans w tym pojedynku.Myślę że Barca rozgromi drużynę gości a w meczu padną minimum 4 bramki.Pozdrawiam.
✅140
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: New York Rangers - Toronto Maple Leafs
Typ: over 6
Kurs: 2,2
Buk: Bet365

Witam! Myślę że kursy na over w tym spotkaniu były troszkę przesadzone, ale już spadają w dół. Ze względu że już pojawiły się typy over 5,5 i 6,5 to stawiam over 6. Patrząc na styl gry obu drużyn oraz statystyki wyników które padają na lodowisku NY jestem przekonany dzisiaj do overu w tym meczu. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami aż pięć razy padał over( 7:2, 5:1, 3:4 OT, 7:0, 2:4). Toronto po dwóch przegranych dzisiaj raczej będą chcieli wygrać to spotkanie lecz nie przyjdzie im to łatwo ponieważ drużyna z NY ma dobrą pasę ostatnio (5win) ale jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy. Mam nadzieję że padnie dzisiaj w tym spotkaniu troszkę bramek tak jak to miało miejsce w ostatnich spotkaniach tych drużyn w NY. Pozdrawiam.
0
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - BATE Borysow
Typ: (EH -1) Barcelona
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betclic
Moj typ na ten mecz jest dosyc ostrozny, w ogole stronilbym od obstawiania czegokolwiek w tym meczu ale jednak sie skusilem. Wiadomo Barcelona u siebie jest praktycznie nie do pokonania, a juz na pewno nie przez BATE. Jednak zauwazmy, ze kilka czynnikow wplywa na to ze Barca moze miec jakies drobne problemy. Juz wyjasniam; w skladzie Barcelony nie zobaczymy az 13 graczy z pierwszej druzyny bo oczywiscie zblizaja sie Gran Derbi, wiec jesli gra druga druzyna to wszystkie statystyki ida w leb. Nie sadze ze Barca przegra lub zremisuje bo zwyciestwo jest pewne ale jakies handicapy - 3,5 albo, over 3,5 w meczu to tylko i wylacznie loteria. BATE niema nic do straceniai dla nich strzelenie chociaz bramki, ba, stworzenie sobie kilku okazji do pokonania Pinto i zaprezentowanie sie z dobrej strony bedzie juz sukcesem i pewnie beda o to walczyc gdyz okazja do dobrego wyniku z Barca moze sie dlugo nie powtorzyc. Mam takie dziwne przeczucie ze mlodziutka Barcelona bedzie miala problemy ze strzeleniem pierwszego gola. Obstawialbym wynik 2 ; 0, no moze 3 : 0. Oczywiscie wygrac musza bo przed meczem z Realem nie mozna przegrac i w jakims stopniu obnizyc morale calej druzyny.
✅50
 
M 0

mab0913

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Marsylia
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Home/Away tych drużyn w tym sezonie LM to 1-1-0 do 1-1-0 w pierwszym meczu u siebie Marsylia rozgromiła nieskuteczny Dortmund 3:0 ktoś powie &quot;ok ,ale to było u siebie&quot; fakt ,ale to Marsylia walczy o wyjście z grupy i tylko 3 punkty dadzą im 100% pewności ,że tak będzie marsylie i olympik dzieli 1 punkt więc wydaje mi się ,że gości będą chcieli coś strzelić ,a potem bronić wyniku do samego końca.
✅400
 
krzysiek74 98,8K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Borussia Dortmund - Marseille
Typ: Handicap 1 (-1.0)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Expekt


Spotkanie o być albo nie być dla Mistrzów Niemiec.
Pogrzebali oni według mnie swoje szanse na lepszą pozycję do walki o awans już na początku tracąc punkty głównie w meczach wyjazdowych w Marsylii 0:3 i Pireusie 1:3.Uważam że nie dadzą rady awansować(Olimpiakos nie przegra w meczu domowym z Kanonierami!)ale wygrana 2:0 lub 3:0 całkiem realna.Grać na Westfalen Arena potrafią to każdy wie ale to będzie za mało aby awansować.Kurs zachęcający a Francuzi nie sądzę aby nawiązali wyrównaną walkę z Lewandowskim i spółką.Po cichu liczę na jeden z goli Roberta gdyż formę ma wyśmienitą i oby ją utrzymał do meczów na EURO 2012 ????
⛔100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Genk - Leverkusen
Typ: Under 2,5
Kurs: 2,13
Bukmacher: Pinnacle Sports
Przed nami ostania kolejka Ligi Mistrzów. Ten mecz jest odbędzie się ale nikt z tych zespołow nie musi wygrać aby awansować. Leverksen z dorobkiem 9 pkt zajmuje 1 miejsce w tabeli i jest już pewne awansu. Gospodarze to ostania drużyna ligowej tabeli z dorobkiem 2 pkt. Dlaczego taki typ?? Ponieważ Genk na własnym stadionie 2 razy zanotowała wynik underowy remis z Walencją 0-0 i z Chelsea 1-1. Podejrzewam że goście dziś nie wyjdą w pełnym składzie bo chcą się skupić na Bundeslidzie. Gospodarze będą chcieli wygrać ten mecz. Podejrzewam że mecz nie będzie zbytnio ciekawy i zakończy się niewieloma bramkami.
Podejrzewam że gospodarze bedą chieli wygrać przed własną publicznościa ale to im nie wyjdzie Stawiam na 1-0 dla Aptekarzy..
✅113
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna: Anglia - Championship
Spotkanie: Barnsley - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 2.30
Buk: unibet
Barnsley w szalonym spotkaniu z Peterborough, gdzie padło az 7 bramek, wygrało z gospodarzami 4-3. Mecz toczył się w bardzo nierównym zawrotnym tempie. Najpierw pod dyktando gości, którzy prowadzili już 3-0, lecz gospodarze zdołali dojść do remisu w 6 krótkich minut! Niesamowite, tym bardziej ze po tym jak to zrobili mieli jeszcze kilka sytuacji by ten mecz wygrać! Tak sie jednak nie stało i wspaniały gol Craiga Daviesa dał zwyciestwo gościom, którzy do końca meczu juz go nie oddali.
Crystal Palace w ostatnim meczu, tylko zremisowało z Derby 1-1, po o wiele słabszym pojedynku, niż ten wymieniony powyżej. Prowadzenie objęli gospodarze, lecz błedy w obronie na końcu spotkania zdołaly ustrzec ich przed porażką i skończylo sie na 1-1. Jednym słowem: słabo.
Obie druzyny sąsiadują ze sobą w tabeli, lecz ostatnio w lepszej formie są napewno gospodarze dzisiejszego meczu. Wygrali 3 mecze z rzędu, gdy ich rywale są bez wygranej od 6 kolejnych spotkań. W dodatku trener Barsnley bedzie miał spory dylemat, czy nie wstawic do składu powracającego po 3 meczach absencji napastnika Andy&#39;ego Gray&#39;a. Sytuacja w Craystal palace ma się trochę gorzej gdyż kontuzjowani są Sean Scannel i Dean Moxey, czyli podstawowi gracze którzy pauzują od meczu z manchesterem Utd, który mial miejsce tydzień temu. Nadal kontuzjowani jest kilku inych graczy.
Liczę na podtrzymanie dobrej formy Barnsley w tym meczu, niech tylko wyciągną wnioski z poprzedniego meczu i zagrają lepiej w obronie, a ich forma strzelecka napewno wystarczy na słabą postawe Crystal Palace, która trwa juz od kilku meczy i nadal nie widać sygnału, że jest lepiej.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
spotkanie: Barcelona - BATE
typ: X
kurs: 6.50
buk: Expekt
analiza:
Witam, na pewno wielu dzisiaj zadziwię typując remis w meczu faworyta z kopciuszkiem, ale jakby nie patrzył szanse BATE Borysowa są dosyć duże. Barca podobnie jak ich odwieczny rywal Real Madryt bardzo oszczędza swoich najważniejszych zawodników. Z tych podstawowych graczy pierwszego zespołu nie zagrają: Victor Valdes, Dani Alves, Puyol, Abidal, Mascherano, Keita, Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas, Messi, Villa, a także Sanchez. Szanse remisu oceniłbym 40 %, ale po takim kursie czemu nie spróbować. Młodzi piłkarze rezerw Barcelony z pewnością dadzą z siebie 100%, gdyż szansa przebicia się do składu nie nadarza się często. Dzisiaj w bramce zobaczymy moim zdaniem przeciętnego Pinto, którego faktyczne miejsce jest na ławce rezerwowych. Goście nie są bez szans, co więcej jeżeli dziś wywiozą punkty z Camp Nou mogą wyprzedzić w tabeli Pilzno, o ile ulegnie on Milanowi. Początek o 20:45, stawiałbym 1:1, ze sporym optymizmem. Pozdrawiam.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna English League Championship
Spotkanie - Barnsley - Crystal Palace
Typ - zdobywca bramki ( kiedykolwiek ) ? Craig Daveis
Kurs - 3.00
Buk - Bet365
Analiza :
Oj , od rana zastanawiałem się nad typem na Barnsley i kiedy w końcu się zdecydowałem kolega mnie ubiegł no nic BRAWO ! myślę że typ będzie trafny. Ja jednak pozostaję przy tym spotkaniu i postawie na bramkę Craiga Daviesa który już od paru kolejek a konkretnie w 6 ostatnich kolejkach w 5 z nich zdobył 6 bramek zaczął od meczu 29.10.2011 u siebie z Bristol City niestety przegranym 1:2 ale bramka C.Daviesa . Następnie wygrana u siebie z Hull i znowu na listę strzelców wpisuje się C.Daveis . Kolejne spotkanie przegrana do 0 z Brighton tu zaznaczę że od tego spotkania Barnsley nie przegrało spotkania 3 wygrane . Najpierw u siebie z Doncaster 2:0 C.Daveis 2 bramki potem wyjazd na trudny teren Leeds i wygrana 2:1 Bramka C.Daveis i ostatnie spotkanie niesamowite o którym wspomniał kolega ( obstawiłem ten mecz ) wygrana na Peterborough 4:3 i decydująca o zwycięstwie bramka na 4:3 strzela C.Daveis widać że 25 letni napastnik jest w doskonałej formie w sezonie 2010/11 występował w Chesterfield tam w 41 rozegranych spotkaniach zdobył 23 bramki . Dlatego Barnsley kupując go w swoje szeregi liczyli na jego skuteczność jak do tej pory rozegrał on 14 spotkań no i przez pierwsze 8 wgrywał się z zespołem teraz jak widać już jest na dobrej drodze do dalszych goli liczę właśnie dziś na kolejną jego bramkę no ale jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Słowacja
Spotkanie: Trencin v Ban. Bystrica
Typ: under 5.5
Kurs: 1.752
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie 29 kolejki słowackiej Extraligi. Ekipy bardzo underowe i należy sopdziewać sięniskiego wyniku tego spotkania. Gospodarze w 28 grach tego sezonu zanotowali 19 underów dla tak postawionej granicy, a średnia bramek, która pada w meczach z ich udziałem wynosi 4,93gola/mecz. Goście taką średnią mają jeszcze niższą, bo tylko 4,71gola/mecz, ale na koncie tylko 7 underów. Ponadto goście mają najgorszą ofensywę w lidze, tylko 61 strzelonych bramek, w tym 25 w 14 grach na wyjeździe (średnia w meczach wyjazdowych 4,21gola/mecz). Faworytem są niby gospodarze, ale też tylko 6 wygranych w regulaminowym czasie na 13 gier, z kolei goście tylko 1 wygrana w regulaminowym czasie na 14 meczów, ale też tylko 7 przegranych w regulaminowym czsie. W tym sezonie 4:0 i 3:1 dla Trencina i 3:0 dla Banskiej Bystrzycy. Spodziewam się kolejnego underu.
⛔100
 
tas 10

tas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Genk - Leverkusen
Typ: Handicap 1-0, 2 (na Leverkusen)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj zainteresowałem się spotkaniem ostatniej kolejki Ligi Mistrzów fazy grupowej pomiędzy Genk, a Leverkusen. Drużyna gospodarzy to zdecydowanie najsłabsza ekipa w grupie. Na 5 meczy nic nie wygrali, 2 razy remisowali i 3 razy przegrali z dorobkiem bramkowym 1:15 (!). Genk nie ma już żądnych szans ani na wyjście z grupy, a także na Ligę Europejską. Drużyna gości to lider grupy i walczy jeszcze o awans z pierwszego miejsca, które da Bayerowi tak bardzo ważne rozstawienie w fazie pucharowej na wiosnę.Goście po 5 spotkaniach mają 9 punktów na swoim koncie po 3 zwycięstwach u siebie i dwóch porażkach na wyjeździe. Mimo tak słabej gry na wyjazdach jestem przekonany, że Bayer wygra to spotkanie wysoko, bo będą na pewno chcieli wyjść z grupy nie oglądając się na drugie spotkanie w tej grupie pomiędzy Chelsea, a Valencią.
Powodzenia ;)
⛔100
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - Trzecia Dywizja
Data: 06.12.11
Spotkanie: Annan Athletic - Stranraer
Typ: Over 4(4 bramki = ZWROT)
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bet365
Godzina Rozoczęcia: 20:30
Analiza:

Mecz 14 kolejki trzeciej dywizji ligi szkockiej czyli naszej IV ligi piłkarskiej, pomiędzy liderem Annan a zespołem z czwartego miejsca Stranraer.Oba zespoły mają dość wysoki bilans bramkowy, bo Annan 23-12 a Goscie 28-19 w 13 meczach.W meczach obu ekip zanotowano dość wysoki wyniki bo w 9 meczach padły 32 bramki, w 3 meczach wyniki na over 4.5, w 2 over 3.5 i w 4 under 3.5, a w ostatnich trzech tylko raz padł over 4.5.I dziś do dyzpozycji trenerów są wszyscy zawodnicy, więc można spodziewać się kilku bramek.Bo do składu gości wraca Pomocnik Aitken 11/5, do tego goście grają ostatnią w ustawieniu 4-3-3 co w starciu z liderem może obfitować w straty goli jak i je zdobywanie.U gospodarzy niepewny jest występ drugiego napastnika Bella 12/1, ale godnie zastąpić go może rezerwowym Hartey 7/2, zaś najlepszym strzelcem zespołu jest Obrońca Gibson 12/7.
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Olympiakos - Arsenal Londyn
Typ: Olympiakos over 1.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów wybrałem spotkanie w Pireusie. Arsenal przyleciał do Grecji, można powiedzieć, w rezerwowym składzie, mimo, iż dalej są tam klasowi zawodnicy. Przewidywany skład na ten mecz wygląda następująco: Fabiański - Miguel, Squilacci, Djourou, Yennaris - Frimpong, Coquelin, Arshavin, Rosicky, Chamberlain - Park. Widać tutaj, iż obrona nie prezentuje się zbyt imponująco, w środku pomocy też dwaj nieokrzesani młodzicy, którzy co prawda bardzo dobrze spisali się w meczu pucharowym z Manchesterem City, ale są również chimeryczni i brak im doświadczenia w LM. Olympiakos z kolei u siebie przegrał pechowo z Marsylią i pokonał Borussię 3:1. Nie od dziś wiadomo, że jest tam bardzo trudny teren, fanatyczni kibice i piekielna atmosfera, mecz zatem zapowiada się emocjonująco, tym bardziej, że drużyna z Grecji walczy o awans! Podsumowując, dla mnie jest to mecz overowy, ale nie jestem pewien, jak spisze się grający o nic Arsenal, dlatego daję typ na Olympiakos. Powodzenia ;)
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 10

glowka

Użytkownik
Spotkanie: PGE Turów Zgorzelec - Alba Berlin
Data spotkania: 06.12
Liga: ULEB
Typ: Alba Berlin
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bwin
Przed nami następna kolejka koszykarskiego Pucharu Europy. I tym razem rzecz jasna nie zabraknie polskiego akcentu. Ekipa PGE Turowa Zgorzelec przed własną publicznością zmierzy się z faworyzowaną drużyną Alby Berlin. Początek spotkania we wtorek o godz. 19.00.
Fani polskiego basketu liczą na to, że wicemistrzowie Polski po raz drugi w tym sezonie w europejskich rozgrywkach będą schodzili z parkietu w roli zwycięzców. Nie da się jednak ukryć, że taki scenariusz wydaje się być mało realny.
Podopieczni Jacka Winnickiego w meczu 13. kolejki Tauron Basket Ligi rozbili na wyjeździe Polpharmę Starogard Gdański różnicą aż 50 punktów. W ostatnim meczu jednak, inaugurującym rundę rewanżową TBL dosyć sensacyjnie przegrali oni z Kotwicą Kołobrzeg. Co więcej, wicemistrzowie Polski byli w tym pojedynku cieniem drużyny sprzed tygodnia. Można nawet stwierdzić, że kołobrzeski team odniósł to zwycięstwo bez większego wysiłku.
Ekipa ze Zgorzelca szybko musi zapomnieć o tej porażce, bowiem we wtorkowy wieczór na polskie parkiety zawita renomowana drużyna Alby, która w tym sezonie w rozgrywkach Pucharu Europy jeszcze nie zaznała porażki. Podopieczni Gordona Herberta w poprzedniej kolejce pokonali już raz wicemistrzów Polski i na pewno mają zakusy, by ponownie podkreślić swoją wyższość.
Berliński zespół w lidze wygrał pięć kolejnych pojedynków. Z kwitkiem odprawił już między innymi aktualnego mistrza Niemiec, drużynę Brose Baskets Bamberg. Po problemach z początku ligowego sezonu nie ma już śladu. Alba prezentuje stabilną i wysoką dyspozycję.
Wicemistrzowie Polski w ostatnim meczu powalczyli co prawda z berlińczykami i zapewne uczynią to i tym razem, jednak o zwycięstwo na pewno nie będzie łatwo. Turów w przeciwieństwie do swojego bardziej doświadczonego rywala gra w ostatnim czasie bardzo nierówno. Koszykarze Gordona Herberta są natomiast na fali i na pewno bardzo poważnie podejdą do pojedynku z polskim zespołem. Ewentualne zwycięstwo wicemistrzów Polski należałoby zatem uznać za sporą niespodziankę.
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Olympiakos Piraeus - Arsenal FC
Data: 06-12-11 20:45
Typ: 2
Kurs: 4.60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, a dziać się będzie, ponieważ jest jeszcze 7 wolnych miejsc podczas losowania 1/8 finału LM. Najciekawiej sytuacja według mnie wygląda w &quot;polskiej grupie&quot;, gdzie tylko Arsenal jest pewny awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Trzy pozostałe drużyny jakimi są Olimpiakos Pireus, Olympique Maryslia oraz Borussia Dortmund ma jeszcze szanse na awans, jednak ich szanse, a szczególnie szanse Borussi wydają się być zminimalizowanie do minimum. Jednak to nie oznacza, że będzie nudno. Wszystkie drużyny dadzą pewnie z siebie wszystko, by przynajmniej pokazać się swoim kibicom z dobrej strony. Tego samego oczekuję od Londyńczyków, którzy zagrają na wyjeździe w Pireusie z Olimpiakosem, który jest obecnie na 3 pozycji. Aby awansować, Grecy muszą wygrać swoje spotkanie z Arsenalem, co jest dla mnie jaknajbardziej bardzo trudnym wyzwaniem oraz liczyć na porażkę lub remis Olympique Marsylii, która zagra z Borussią, co też będzie niełatwym wyzwaniem dla Francuzów. Co więcej Grekom pasowało by wysokie zwyciestwo Borussi w zakresie od 3 do 5 goli, co w lidze mistrzów łate co bądź nie jest. Przejdźmy jednak do meczu. Olimpiakos gra o wszystko i dlatego ryzykując, nie zawsze się dostaje to co chce. Grecy muszą ten mecz wygrać, więc na pewno ruszą ostro do przodu już od pierwszej minuty. Dlatego i tutaj upatruję plusa dla Arsenalu, który jak na klasową drużynę przystało, nie może odpuścić tego meczu. Pewnie gdy wyjdą do spotkanie w tylko nieco okrojonym składzie, nowi pokażą, że warto na nich stawiać, a przynajmniej to powinno być ich zadaniem. Pewnie w meczu będzie wiele kontr dla Arsenalu, który będzie czekać na swoje okazję. Ponadto nie wiem czy Olimpiakos ma tyle cierpliwości, by cały czas próbować i gdy nie wykorzystają paru sytuacji, czy ich chęć do gry nie opadnie. Arsenal ma dobrą defensywę z Wojciechem Szczęsnym w bramce, więc jestem spokojny. Z przodu także nie jest źle. Warto zaznaczyć, że barwy Olimpiakosu w tym meczu bronić nie będzie mógł Ariel Ibagaza ze względu na naciągnięcie mięśnia uda. Typuje tu wynik 2:0 dla Arsenalu, który tym samym udowodni swoją wysoką wartość. W meczu nie zagrają Robin van Persie, Theo Walcott, Gervinho, Laurant Koscielny i Wojtek Szczęsny, jednak mimo wszystko postawię na nich!
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Dortmund - Marsylia
typ : OM +0,5 @ 2,280 Pinnacle
Value jak nie wiem co. Szansę Dortmundu, że zagrają jeszcze na wiosnę w pucharach wręcz iluzoryczne bo trzeba im pokonać OM dzisiaj w stosunku 4:0 lub wyższym oraz liczyć na rozstrzygnięcie mecz w Pireusie gdzie nie może wygrać Olympiakos. Swoją drogą kursy na Olympiakos strasznie zaniżane też..
Dortmund bez Bendera, Schmelzera, a Leitner i Kehl są nie pewni gry więc zostaje na środku pomocy Gundogan...Ostatnio za BVB bardzo trudny kalendarz, Bayern,Arsenal, Schalke, Gladbach i teraz jeszcze OM. Trochę wymagający rywale czyż nie?
Marsylia także w grze o przejście do dalszej fazy LM i to nie jest tak,że tylko Dortmund musi bo Francuzi też powinni bo gdyby nie wygrali to musza patrzeć na wynik z Pireusu, a więc sytuacja w tej grupie zagmatwana i każdy o coś walczy jeszcze. OM ostatnio trochę nadgania czołówkę w Ligue1. Mecz z PSG bardzo dobry w ich wykonaniu. Co idzie o sytuacje kadrową to M&#39;bia i Remy są w kadrze na to spotkanie, ale Deschamps dopiero przed meczem podejmie decyzję czy zagraja i ile. Brakuje tylko Gignaca na pewno. Co tu więcej czarować i pisać peany na cześć piłkarzy i wymieniać kto dobry, kto nie. Po prostu uważam, że Dortmundowi nie uda się wygrać nawet tego meczu. Wyobrażam sobie podobny scenariusz jak ze spotkania na Velodrome. Dortmund coś próbująćy stworzyć i mający swoje okazje i kontrująca Marsylia z szybkim Andre Ayew z przodu.
✅128
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom