>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.11.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LM
Spotkanie - Borussia D : Arsenal L
Typ - Marcel Schmelzer otrzyma żółtą kartkę
Kurs - 5.00
Buk - Betsson

Oczywiście zastanawiałem się nad kartkami w dzisiejszych spotkaniach LM , szukałem czerwonej no może by się jakieś spotkanie nadawało na czerwień konkretnie miałem na myśli Ajax : Celtic ale ostatecznie zrezygnowałem z tego spotkania , natomiast bardzo zainteresował mnie mecz Dortmundu z Arsenalem i tu też zastanawiałem się nad czerwienią ale też nie daję ( chociaż kusi ) . Sędzią który poprowadzi dzisiejszy mecz jest Holender Bjorn Kuipers oto jego bilans sędziowania : 2 mecze i 4 żółte i 1 czerwona kartka ( stąd moje kłębiące się myśli nad czerwoną ) ale to ten sezon , w poprzednim sezonie : 5 meczów i 14 żółtych i 1 rzut karny bez czerwieni natomiast ogólnie jego sędziowanie to 288 meczy i 950 żółtych czerwonych 51 i 71 karnych teraz jak to się ma do LM 20 meczy i 67 żółtych i tylko 4 czerwienie i tu właśnie mój typ na czerwień odpadł .
Teraz coś na temat Marcela Schmelzera : w LM dwa mecze i 1 żółta kartka otrzymana w meczu z SSC Napoli a ogólne podsumowanie jego meczy to 292 mecze i 38 żółtych i 3 czerwone no i trochę się tego nazbierało ( tak wiem że też i sporo meczy ) w LM 20 meczy i 5 żółtych , strzelił też jedną bramkę i zanotował 1 asystę .
W dzisiejszym pojedynku spodziewam się że będzie miał sporo pracy aby zatrzymać ataki Arsenalu i a nóż pan Bjorn Kuipers będzie widział trochę brutalności w jego wykonaniu i Marcel zobaczy żółty kartonik ! OBY !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa E
Spotkanie: Basel v Steaua Bukareszt
Typ: Powyżej 10.0 rzutów rożnych (azjany)
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Obie ekipy dość grają dość żywiołowo opierając swoją ofensywę na szybkich skrzydłowych i to właśnie akcje prowadzone oboma flankami stwarzają najwięcej zagrożenia pod bramkami rywali. Zwłaszcza gospodarze celują w takiej grze wykorzystując do tego Salaha, Stockera, czy wchodzącego z drugiej linii Freia, którzy mają obsługiwać podaniami wysuniętego Strellera. Wprawdzie po formie Bazylei sprzed paru tygodni kiedy ogrywała Chelsea na Stamford Bridge wiele nie zostało, czego dowodem ostatnie 3 remisy z rzędu, ale też w każdym z nich Szwajcarzy generowali sporo rzutów rożnych (kolejno 7, 8, 8). Tak też było w ostatniej kolejce LM w Bukareszcie, gdzie Szwajcarzy mocno się męczyli goniąc wynik praktycznie przez cały mecz. Wtedy wykreowali sobie aż 8 kornerów, Rumuni dołożyli do tego 6 swoich i linia na rzuty rożne dość komfortowo została przekroczona. Sytuacja w grupie wyklarowała się na tyle, że obie ekipy mogą liczyć na jakieś punkty praktycznie tylko w bezpośrednich meczach, więc dla gospodarzy może to być ostatnia szansa na pełną pulę i realną walkę o fazę grupową. Warto również zauważyć, że w obu ekipach to obrona jest zdecydowanie najmniej pewną formacją, co w połączeniu z ciekawymi zestawami ofensywnymi zwiastuje dość otwarty mecz z dużą ilością akcji i strzałów. W takim scenariuszu przynajmniej 10 rogów w meczu nie będzie zadaniem jak najbardziej do wykonania przez obie ekipy, a zdziwi mnie jeśli sami gospodarze zadbają o over. ⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Chelsea - Schalke
Typ: Schalke +1.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie wiem skąd taki hurraoptymizm na wysoką wygraną Niebieskich. Nie grają rewelacyjnie w lidze, piłkarze nie dysponują jakąś wysoką formą. Nie pomaga im też tak bardzo własny teren. Kiepskie wyniki zdarzają się z potencjalnie gorszymi rywalami - wtopa z Basel czy ostatnia porażka ze Srokami. Popularne Szelki również w Bundeslidze spuściły z tonu, ale LM to inna bajka. Wywalczenie choćby punkty na tym terenie bardzo przybliży ich do awansu. Biorąc pod uwagę, że Basel dziś może nie wygrać z Bukaresztem, dla zespołu z Niemiec szykuje się olbrzymia szansa na dobry występ w tej edycji. Niemcy jak wiadomo grają do końca i nie sądzę, żeby tutaj idąc na wymianę ciosów ponieśli (jeżeli w ogóle) dotkliwą porażkę.
⛔100
 
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaChampions League
Spotkanie
: SSC Napoli – Olympique Marsylia
Typ: -2.5/1
Kurs: 3,30
Buk: STS
Godzina: 20:45
Opis: Napoli do tej pory w LM wygrało dwa razy i raz przegrało. U siebie rozegrali jeden mecz i wygrali go 2:1. Natomiast Marsylia zanotowała trzy porażki z czego na wyjeździe przegrali 0:3. W meczu bezpośrednim na Stade Vélodrome padł wynik 2:1 dla Włochów. W ostatnich meczach w Serie A Włosi wygrywali (2:1 z Cagliari i Fiorentiną oraz 2:0 z Torino). Natomiast Francuska ekipa zremisowała 1:1 z Rennes i przegrała 2:3 z Stade de Reims. Zwycięzcą w tym pojedynku powinni być Włosi, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że tym razem zamiast pizzy zostaną zjedzone francuskie żaby. Mimo, że statystyki pokazują, że w tym meczu powinno paść więcej niż dwie bramki, jednak można poczuć podmuch ryzyka i postawić na -2.5.
⛔ 100
Bukmacher
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, LM
Spotkanie: Borussia Dortmund - Arsenal
Typ: 1 HT
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na szybko, bo mecz już za chwilkę się zaczyna. Nie trzeba nikomu omawiać i przypominać co to za zespoły, albo co to za mecz. Większość informacji podali już inni użytkownicy obstawiający ten mecz, tylko w innych zakładach. Borussia grająca ostatnimi czasy fantastyczną piłkę chcąc awansować musi dziś odnieść zwycięstwo. Zresztą ta sama sytuacja będzie z drugiej strony. Od początku meczu obie ekipy będą chciały strzelić bramkę, aby później móc kontrolować dalszy wynik tego spotkania. A że niemiecka ekipa bardzo lubi już od początku postawić na swoim, czego przykładem jest prowadzenie już w pierwszej połowie meczu w 4 ostatnich spotkaniach rozgrywanych w Dortmundzie. Drużyna z Londynu ostatnie spotkania gra w kratkę, tak więc dziś wypada, że powinni przegrać ???? wynik mecz na pewno zostanie szybko otworzony. Zapowiada się piękne widowisko dziś w Dortmundzie, mam nadzieję okraszone dużą ilością bramek - w tym polaków i prowadzenie już do przerwy. Nie rozpisuję się dalej, bo czasu brak. Teraz tylko czekać na piękne zwycięstwo Borussi ????
⛔100
 
T 0

tenisplayer

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, Knoxville 23:30
Spotkanie: Groth Samuel/Smith John Patrick - Myneni Saketh/Singh Sanam
Typ: Myneni Saketh/Singh Sanam
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kursy są przesadzone, dwaj australijczycy, są mocno faworyzowani, ale moim zdanie hindusi mają tutaj szansę powalczyć, ponieważ w deblu są zgraną parą, grywali niejednokrotnie razem. Jeśli chodzi o twarde korty to również nie mają z nimi problemu. Co do singli tych graczy to Groth pokonał dzisiejszego partnera w 2 setach i jutro ma szanse przejść A. KUZNETSOVA z którym już pokazywał, że może z nim zawalczyć i ten mecz na pewno jest dla niego priorytetem, Smithowi już został tylko w debel czy podejdzie na 100% po przegranym singlu z Grothem też nie można mieć pewności. Hindusi jeśli przyjechali coś zarobić to właśnie w deblu. Myneni odpadł z Youngiem, a Singh przeszedł swojego przeciwnika, ale właśnie trafia na Younga z, którym raczej nie ma większych szans. A więc Hindusi moim zdaniem wychodzą w tym meczu z myślą, że to dla nich mecz o wszystko w tym turnieju, natomiast grotha czeka jutro ciężka przeprawa i skupi się bardziej na grze w singlu. Kurs wart ryzyka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom