>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 06.11.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie:portland Trailblazers-Houston Rockets
Typ: Houston Rockets -3 w pierwszej kwarcie [EH]
Kurs:3,25
Bukmacher:Betfair
Dziś już tradycyjnie typ na pierwszą kwartę bo ostatnio dobrze analizuje mi się ten fragment gry a dodatkowym plusem jest to że oglądalem wczorajszy mecz Rockets z Clippers więc mogę powiedzieć coś więcej.Ogólnie rzecz biorą pomimo porażki rakiet aż 19 punktami nie próbowalbym dziś gry na Portland ponieważ Clippers postawili po prostu dobrą obronę przeciwko Rockets i Ci mieli problem pod koszem jak i w półdystansie..Szybko dwa faule złapał także Howard a Harden był na tyle dobrze kryty że praktycznie nie istaniał.Ogólnie skuteczność rakiet wczoraj nie powalała a najlepiej wypadł chyba Casspi .Jak to mówią nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem lub jutro też jest dzień i dziś właśnie jest czas na rehabilitacje ekipy z Texasu.Po pierwsze Harden który wczoraj nie trafił żadnej trójki a w całym meczu rzucił 15pkt dziś zagra z ekipą która mu leży,średnia ponad 30pkt w ostatnich meczach z Trailblazers a także 33pkt na ostatnim wyjeździe do Portland mówią same za siebie.Do tego Howard który rzuca ekipie gospodarzy średnio ponad 20pkt na mecz a także Casspi grający wczoraj niezły mecz z Clippers to argumenty za tym że Rakiety powinny dziś powalczyć o zwycięstwo.Dorzućmy do tego że Portland nie broni tak dobrze jak ekipa z Los Angeles i zostawia rywalom więcej miejsca pod koszem co powinno być atutem dla Howardai jeśli nie złapie szybko przewinień a grę 3pkt za 3pkt oceniam raczej na remis mimo lepszej skuteczności gospodarzy bo tutaj statystykę podbił mecz z Denver.Na koniec dlaczego właśnie pierwsza kwarta i pokrycie handicapu -3 przez Houston,otóż ostatnie 5 wyjazdów ekipy z Texasu do Portland to 4 zwycięstwa i czterokrotne pokrycie handicapu -3 w pierwszej kwarcie,oczywiście to tylko liczby lecz dobra dyspozycja Hardena praktycznie w każdym meczu z Portland,Howard pod koszem i sam styl gry Rockets prowokuje tutaj do spróbowania tego handicapu po tym kursie bo jeśli Rockets wygrają pierwszą kwartę to na pewno nie 2-3 punktami to samo tyczy się ewentualnej porażki.Jestem jednak dobrej myśli,oczywiście jak ktoś nie lubi ryzykować to proponuje typ na wygraną Rockets w pierwszej kwarcie bez żadnych handicapów bo Bet365 pozwala podwoić kapitał przy kursie jaki obecnie oferuje zwłaszcza że ostatnie 5 wyjazdów to 100% skuteczność gości jeśli chodzi o pierwsze kwarty.Polecam
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks @ Phoenix Coyotes
Typ: Vancouver Canucks OT (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,05
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W tym spotkaniu emocji również nie powinno zabraknąć, tym bardziej że to mecz na szczycie pacyficznej dywizji, wobec tego spodziewam się jeszcze większego zaangażowania po obu stronach w pogoni za kompletem punktów. Po miesiącu trwania ligi muszę przyznać, że jeden jak i drugi team wygląda bardzo dobrze, obaj trenerzy stoją na wysokości zadania i wykonują świetnie swoją robotę. Kojoty są niesamowicie zdeterminowani, zachowują zimną krew w ekstremalnych momentach, co prawda pojawiają się okrutne błędy w defensywie ale całość jest efektywnie niwelowana przez świetnie rozumiejącą się ofensywę, w której chyba na dobre zaaklimatyzował się Mike Ribeiro (sprowadzony z Capitals). Smith w bramce potrafi zagrać spektakularny mecz, ale z drugiej strony przytrafia mu się sporo gaf i nigdy nie wiadomo, jakiego Mike&#39;a w danym meczu uświadczymy między słupkami. Ogólnie team spirit funkcjonuje tam na wysokim poziomie i jeśli ktoś miałby pokonać ich w domu, to na pewno Canucks są idealnym zespołem na to miejsce, którzy mogą się pochwalić dodatkowo rewelacyjnym bilansem bezpośrednich spotkań (4 zwycięstwa na 5 ostatnich w Phoenix + ostatnie 2 w Vancouver)
Bardzo dobrze prezentuje się ofensywa Canucks, w szczególności I linia z braćmi Sedin i Kesslerem na czele, którzy punktują w KAŻDYM meczu odkąd Tortorella postanowił umieścić ich razem. Ostatni mecz z Leafs był idealnym przykładem, jak wszystko funkcjonuje na pełnych obrotach; zapunktowały wszystkie 4 linie ofensywne, Luongo zanotował czyste konto, obronili 10 przewag gości (z resztą ich penaltykill jest jednym z najskuteczniejszych w lidze) i oddali łącznie 47 strzalów. Tak dysponowany zespół z Vancouver może spokojnie powalczyć z nieobliczalnymi Kojotami i myślę, że są na bardzo dobrej drodze, by powiększyć swój niezły bilans w Phoenix.
⛔100
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Washington Capitals vs. New York Islanders
Typ: Washington Capitals -1.5 bramki
Kurs: 3.15
Data i godzina: 06.11.13 01:00
Bukmacher: Bet365
Analka:
Dzisiejszej nocy w Verizon Center odbędzie się mecz pomiędzy popularnymi Waszkami i Wyspiarzami. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna gospodarzy. Ostatnio rozgromili na wyjeździe Philadelphię aż 7-0, a także wygrali z Florydą. Islanders również nie są pod kreską z formą. Wygrali z Ottawą 5-4 po rzutach karnych, mimo że przegrywali 0-2 i 2-4 to potrafili odwrócić losy spotkania. Wygrali również z silnym kadrowo Bostonem 3-1. Jak dla mnie forma gości jest zaskakująca w 2 ostatnich mecach i dzisiaj Waszyngton przerwie ich mecze bez porażki. Świetnie w ofensywie spisuje się Grabovski a także Backstrom. Liczę bardzo na ich skuteczność, bo po drugiej stronie barykady widać powoli chemię pomiędzy Tavaresem i Vankiem. Mimo tego,że Waszyngtonowi źle się gra u siebie z Islanders, to liczę dzisiaj na zdecydowane zwycięstwo i pokrycie handicapu
✅215
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Florida Panthers - Edmonton Oilers
Typ: Florida Panthers (-1,5)
Kurs: 3,10
Buk: Betsafe
W ramach rozgrywek NHL, Florida Panthers podejmie na własnej tafli Edmonton Oilers. Oba zespoły spisują się katastrofalnie. Gospodarze zdobyli, jak dotąd 9 punktów, natomiast goście 8. Oba zespoły zanotowały po pięć porażek z rzędu, jednak lepsze wrażenie po sobie pozostawiły Pantery. Od początku sezonu drużynę Oilersów trapią kontuzję. W dzisiejczym meczu w szeregach gości zabraknie m.in: Pitlicka, Joensuu, Perrona oraz Halla. Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ: Belova, Dubnyka, Smytha oraz Schultza. Pantery głównie punktują na własnej tafli. Co prawda zanotowali ostatnio cztery porażki, ale mieli wymagających rywali. Sądzę, iż gospodarze wykorzystają atut własnej tafli oraz poważne osłabienia rywala i tym samym przełamią kiepską passę.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Dallas Stars
Typ: Boston
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Zdecydowanym faworytem wg mnie są dziś Niedzwiadki. Boston podirytowane ostatnią wyjazdową porażką ze słabszym NY Islanders pewnie będzie chciało zgarnąć komplet punktów z duzo niżej notowanym Dallas Stars. Dzisiejsi gospodarze, to zawsze czarny koń rozgrywek. Nikt nigdy na nich nie stawia, a w końcowych rozrachunkach pchają sie na podium. Dallas opróćz wyjazdowej wygranej ze słabym Buffalo notuję zazwyczaj porażki w gosciach. Dziś też będzie bardzo ciężko wygrać.
CIężko patrzeć na spotkania pomiędzy drużynami gdyż ostatni raz grali w styczniu 2012, wtedy Dallas byli góra na własnej tafli.
Boston ogrywając w tym sezonie u siebie Rekiny i Kaczki pokazał, że na własnym lodzie są mocni.
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - LM grupa G - godz. 19.00
Mecz: Zenit - FC Porto
Typ: bramki over 2.5
Kurs: 2.10
Buk: bet365
Witajcie. Drugi dzień zmagań w 4-tej kolejce LM rozpocznie mecz Zenitu z FC Porto. Oba zespoły wciąż mają szanse na awans do kolejnej rundy z II miejsca, bo pierwsze raczej zarezerwowane dla Atletico Madryt. To mecz o awans, szczególnie dla FC Porto, które na wyjeżdzie zagra z zespołem z Madrytu, Zenit podejmie Hiszpanów w domu, będzie miał więc teoretycznie łatwiejsze zadanie. Remis niewiele daje obu zespołom, więc gra powinna być o pełną pulę.
Kibice Zenitu mają nadzieję, że do zwycięstwa ich zespół poprowadzi Brazylijczyk Hulk, gwiazda FC Porto w latach 2008-12. To może mieć duże znaczenie, choć należy zauważyć, że piłkarz ten nie błyszczy tak, jak w drużynie z Portugalii. Kurs na over jest wysoki, spowodowany faktem, że oba zespoły nie strzelają zbyt często w tej edycji LM. Należy jednak wziąźć pod uwage, że waga tego spotkania jest wysoka, dodatkowo Porto będzie chciało zmazać plamę po nieoczekiwanej porażce z Zenitem w domu. Za typem przemawia równiez fakt, że Zenit dobrze radził sobie w domu z drużynami z Portugalii, w LM w sezonie 2011/12 z FC Porto wygrał 3:1, w tym samym sezonie z Benficą w 1/8 finału wygrał 3:2. Jak widać w meczach o wysoką stawkę, potrafi wzbić się na wyżyny umiejętności (a przecież ofensywę mają przednią) i gra otwarty futbol. Wiadomo, wszystko się może wydarzyć, ale pewne jest jedno, że emocji nie zabraknie.
W St. Petersburgu jutro przelotny deszcz, temp. około 5 st. na plusie.
Dla poszukujących sędzia spotkania Norweg Tom Harald Hagen rzadko kartkuje powyżej 4 żółtych - kurs h&#39;cap poniżej 5 na bet365 po 2.05. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: Borussia Dortmund- Arsenal Londyn
Typ: A.Ramsey strzeli gola.
Kurs: 4,5
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Jeśli we wtorek wszystkie oczy zwrócone były na Turyn tak w środę będzie to Dortmund.
Szlagier tej kolejki, mecz &quot;polskiej&quot; Borussi z &quot;polskim&quot; Arsenalem. Bez zbędnego gadania, Arsenal jest tego niemal pewny, zdobędzie gola. Dlaczego? Bo mają mega sezon jak na razie. Wygrana z Liverpoolem, pierwsze miejsce w lidze, wszystko zaczęło pracować w końcu.
Borussia na początku szału nie robiła ale z meczu na mecz było już coraz lepiej.
Dziś grają bez Hummelsa. Arsenal bez Wilshera, Walcotta, Podolskiego i Oxlade-Chamberlaina. Kto ma strzelać dla gości? Kandydatów jest kilku ale najbardziej rzuca się w oczy Giroud i Ramsey. Ten drugi, uznawany w tym momencie za najlepszego Waliczyka, jest w świetnej formie. To dzięki niemu Arsenal mógł świętować w sobotę zwycięstwo z Liverpoolem. Dość często strzela bramki. Giroud z kolei nie wygląda mi na takiego, który drugi raz strzeli Borussi. Nic mu nie ujmując ale nie widzę go jutro.
Ramsey w duecie z Ozilem powinni stworzyć kilka dogodnych okazji, mam nadzieję, że Ramsey przynajmniej jedną wykorzysta bo chłopak jest naprawdę zdolny i świetlana przyszłość przed nim,
pozdrawiam
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Data i godzina: 06.11.2013 20:30
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Ceske Budejovice
Typ: Resovia Rzeszów -2,5 seta
Kurs: 1,50
Betclic

Kolejny raz postanowiłem przyjrzeć się siatkarskiej Lidze Mistrzów. Tym razem grupa C i mecz z udziałem Mistrza Polski. Resovia po nie ma co się oszukiwać słabej grze przegrała ostatnie spotkanie z Budvanską Rivijerą u siebie 3-2. Po tej porażce spadli na drugie miejsce w grupie i jutrzejszy mecz może okazać się bardzo ważny. Czesi są ewidentnym outsiderem grupy i jutro Rzeszowianie musza wygrać za trzy punkty. Ceske Budejovice w dwóch meczach ugrali zaledwie seta. Z Czarnogórcami przegrali sromotnie 3-0 (25:18, 25:18, 25:15). Jak widać Czesi wyglądają słabo nawet przy europejskich średniakach. Resovia jutro gra u siebie, muszą się zrehabilitować po ostatniej porażce. To że stać ich na dobrą grę to wiemy. W meczu z Budejovicami nie zagra Ignaczak, ale nie powinno mieć to większego znaczenia, zastąpi go Penczew i Mateusz Masłowski. Skład gości składa się głównie z Czechów: Mach, Krisko, Kuliha, Sobotka, Habr, Fila, Hupka (libero) oraz Michalek, Sukuba, Sulista. Na papierze nie robi to żadnego wrażenia. Zespół jest anonimowy i o tych zawodnikach nie mam co napisać. Wiem tylko, że w meczu z Rivijerą kulało strasznie przyjęcie i zawodnicy mieli problem z kończeniem piłek. Najwięcej punktów w tamtym meczu zdobył Kuliha a było ich zaledwie 9, pisze zaledwie bo tyle to robią nawet środkowi, większość punktów zdobywali po błędach rywali. Nie mam zamiaru zrobić z tej drużyny, ekipę kalek. Jednakże chcę pokazać jak umiejętnościami zawodnicy Ci odbiegają od europejskich standardów. Resovia ma bardzo szeroką kadrę. W jutrzejszym meczu zobaczymy takich zawodników jak: Konarski, Nowakowski, Tichacek, Achrem, Perłowski, Veres, Penczew (libero) oraz Masłowski (libero), Drzyzga, Schoeps, Lotman. Schoeps i Lotman byli oszczędzani przez trenera Kowala w ostatnim meczu ligowym z Bydgoszczą, by na mecz z Czechami byli dobrze przygotowani. Na pewno własna hala to duży atut dla Resovi, gdyż kibice potrafią zrobić tam świetną atmosferę do jakiej Budejovice przyzwyczajeni nie są. Siatkarsko Rzeszów jest lepszy pod każdym względem i rywali bije o co najmniej dwie klasy. Strata seta z takim rywalem będzie nie małym zaskoczeniem. Jestem przekonany, że trener Kowal nawet nie dopuszcza takie myśli. Mecz musi zostać wygrany 3-0 i innej opcji nie ma. Jak nie z nimi to z kim Resovia ma łatwo wygrywać? W pierwszym meczu Ligi Mistrzów, Mistrz Polski zagrał naprawdę dobre spotkanie w Paryżu i wygrał 3-0. Paryżanie są zdecydowanie lepszym zespołem od naszych południowych sąsiadów i udowodnili to pokonując ich na czeskim podwórku 3-1. Blamaż musi zostać zmazany bo inaczej nazwać tego nie można. Resovia pozostała nadal liderem Plus Ligi i muszą udowodnić, że należy im się to i że są w stanie powrócić do jak najlepszej gry. Kursy na pewno spadną na to zdarzenia. Polecam grać już teraz.
⛔100
 
A 4

axelr8

Użytkownik
koszykówka : Eurocup
Ratiopharm Ulm - Union Olimpija Lublana
typ:2
kurs: 4,75
bukmacher: bet365
Nie poszło w nogę , tenis i snookera to sprubuję kosza . Oba zespoły dotychczas zaliczyły po dwie wygrane i jednej porażce . Olimpija potrafiła pokonać u siebie faworyta grupy , drużynę Walencji 67-64 , z którą Ulm przegrał na wyjeździe 74-88 . Choć pokonanie Hiszpanów przez Olimpiję należy traktować w formie sporej niespodzianki , to jednak można wnioskować , że Ulm i Olimpija to drużyny o podobnym potencjale .
Ulm w lidze niemieckiej ma narazie bilans 4-3 , ale trzeba zauważyć , że pokonywali oni wszystkie najsłabsze zespoły ligi , zespoły które nie odnotowały jeszcze zwycięstwa , natomiast jak przyszło się mierzyć z solidnymi ekipami , to już było gorzej .
Olimpija z kolei w lidze adriatyckiej spisuje się katastrofalnie , zamykając tabelę z samymi porażkami , ale należy pamiętać , że ten zespół był etetowym uczestnikiem Euroligi , także doświadczenie pucharowe mają olbżymie i to może zaprocentować .
Z wypowiedzi trenera Alesa Pipana i czołowego zawodnika Nebojsy Joksimovica wynika , że wiedzą co zrobić , by powstrzymać Ulm i że są bojowo do tego meczu nastawieni . Oczywiście nie powiedzieli niczego , czego media nie chciałyby usłyszeć , ale mozna się chociaz spodziewac , że nie puszczą tego meczu bez walki . Przy takim kursie to mi wystarczy .
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina, Puchar
Spotkanie:
Radnik Bijeljina -Siroki Brijeg
Typ: 1
Kurs: 2,5
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Przenosimy się dzisiaj do Bośni dokładnie na stadion Radnika Bijeljina. W pierwszym meczu zdecydowanie lepszym zespołem okazali się goście gdzie wygrali z Radnikiem aż 4-1. Idę w tym meczu na przełamanie gospodarzy ponieważ forma jaka na razie tragiczna( 5 porażek z rzędu). Na pewno różnica poziomów zespołu nie jest duża , ponieważ w tabeli zespoły nie dzieli jakaś ogromna różnica punktów, a dzisiaj gospodarze zrobią wszystko aby zniwelować straty. Znalazłem jeszcze kilka ciekawy informacji które zachęciły mnie do zagrania tego typu, ale nie jestem w stanie ich zacytować. :wink:
⛔100
 
siekov 9

siekov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Premier League
Spotkanie: Persepolis - Esteghlal Khuzestan
Typ: Persepolis
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet365
Analiza: Goście to obrońca tytułu lecz w obecnym sezonie nie spisuje się za dobrze. Zajmują obecnie 12 miejsce na możliwych 16. Ich bilans to (4,4,6) z czego na wyjazdach mają najgorszy bilans w lidze (0,3,3). Goście są jedną z trzech drużyn którzy stracili najwięcej goli w lidze. Gospodarze natomiast po paru wzmocnieniach i powrocie na ławkę trenerską byłej gwiazdy klubu jak i Irańskiej piłki Ali Daei spisują się na prawdę solidnie i pokazują, że będą walczyć o mistrzostwo. Ich bilans szczególnie u siebie jest na prawdę fascynujący. Zacznijmy od tego, że obecnie zajmują 2 pozycję tracąc 1 pkt do lidera i mając jeden mecz zaległy właśnie dziś. Więc jeśli wygrają wskakują na lidera. Bilans bramkowy nie powala, bo jest to (13:6) na 14 meczy . Najważniejsze jest jednak to, że u siebie na 7 meczy stracili zaledwie 1 bramkę i wszystkie mecze wygrali, przez co &quot;u siebie&quot; wyprzedzają 2 drożynę aż 5 pkt. Są po prostu Panami swojego boiska. W Azji dużo odgrywa też mecz u siebie i na pewno przy takich wynikach drużyny kibice licznie zjawią się dopingować swoją drużynę. Dla odważniejszych proponuję H-1,5 @2,6 lecz jak mówie gospodarzę skromnie wygrywają, ale wygrywają. Pozdrawiam
⛔100
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Borussia Dortmund -Arsenal Londyn
Typ: 2
Kurs:4.75
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś postanowiłem bardzo zaryzykować stawiając na Kanonierów. Nie stawiał bym na Arsenal gdyby nie kilka faktów o których teraz napisze. Pierwszy z nich to przewaga Kanonierów w pierwszym meczu pomiędzy Arsenalem a Borussią Dortmund : 55 % posiadania piłki , więcej celnych strzałów i groźniejsze akcje . Drugi fakt który przekonał mnie na postawienie na Arsenal to wciąż znakomita forma podopiecznych Wengera . Po przegranym meczu z Chelsea , Arsenal szybko w meczu z Liverpoolem pokazał że nie była to żadna zniżka formy tylko brak od początku meczu kilku podstawowych zawodników na boisku choćby takich jak Ozil czy Giroud . Bardzo duży kurs na Arsenal również kusi aby na nich postawić.Chęć zrewanżowania się po pierwszym meczu tych ekip , zespół z Londynu nie jest wcale skazany na porażkę ,zatem czemu mieliby nie pokazać swojej najlepszej gry i dać zwycięstwo swoim kibicom ? Dzisiaj trzymam kciuki za Kanonierów.
⛔100 powtórzony typ
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Puchar
Spotkanie: Miedź Legnica - Lech Poznań
Typ: Miedź +0.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 1/8 finału Pucharu Polski drużyna Lecha Poznań zagra na wyjeździe z pierwszoligową Miedzią Legnica. Stawką spotkania będzie awans do ćwierćfinałów, w którym na zwycięzcę meczu czeka już Arka Gdynia, która gładko pokonała wczoraj Koronę Kielce 5:1. Miedź miała katastrofalny początek sezonu, kiedy w siedmiu kolejkach nie potrafiła wygrać meczu i zajmowała ostatnie miejsce. Po porażce z Górnikiem Łęczna nastapiła zmiana Trenera, Rafała Ulatowskiego zastąpiła para Adam Fedoruk - Piotr Tworek i od tego momentu Miedź jest niepokonana, 5 zwycięstw i 3 remisy mówią Nam o tym, że drużyna już wyszła z dołku, obecnie zajmują 8 miejsce w tabeli 1 Ligi.Lech Poznań to absolutny top piłkarskich drużyn w kraju, jednak od początku sezonu wiedzie mu się w kratkę, dobre mecze przeplata bardzo słabymi, w ostatniej kolejce Lech przegrywał do przerwy z Górnikiem Zabrze 0:1, by ostatecznie wygrać na własnym boisku 3:1, jednak gra Kolejorza, zwłaszcza w pierwszej połowie wołała o pomstę do Nieba, wynik nie odzwierciedla gry zespołu, bo zagrali słaby mecz, obecnie zajmują 5 miejsce w tabeli Ekstraklasy. Legniczanie zapewne wystąpią w najsilniejszym składzie. Ciężko przewidzieć natomiast zestawienie wicemistrza Polski. Mariusz Rumak nie wyklucza roszad i z pewnością takich dokona, ponieważ ostatnio lechici grali co trzy dni, i na pewno większość zawodników jest zmęczona trudami spotkań. Miedź bardzo poważnie traktuje dzisiejszy pojedynek, mają zagrać w najsilniejszym składzie, więc o odpuszczaniu nie ma nawet mowy, nie zamierzają się tylko bronić i grać z kontry zapowiada drużyna, mają potencjał w ofensywie, który powinni dzisiaj w 100% wykorzystać, żeby myśleć o sprawieniu niespodzianki. Lech źle trafił, Miedź obecnie gra najlepiej na zapleczu Ekstraklasy i Poznaniacy przy takiej grze jaką prezentują ostatnio mogą mieć spore kłopoty z wygraniem tego pojedynku, do tego dochodzi fakt, że będzie to 4 mecz Lecha w ciągu 12 dni, a więc trener musi rotować składem. Myślę, że zobaczymy wyrównany pojedynek, mam nadzieję, że tak jak zawodnicy Miedzi zapowiadają, nie będą się tylko bronić i grać z kontry, ale zagrają ofensywnie. Bukmacherzy w roli faworyta wystawili drużynę gości, nie ma się czemu dziwić, Lech to klasa wyżej, ale liczę, że Legniczanie tak łatwo tego pojedynku nie odpuszczą, a może nawet pokuszą się o niespodziankę, remis jest w zasięgu Miedzi, jeśli zagrają tak dobrze, jak ostatnich spotkaniach. w meczu powinniśmy również zobaczyć sporą liczbę bramek.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
6.11.13 / 14:00
Tenis, Bratysława
I. Sijsling - D. Thiem
Typ: 2
Kurs: 3.10
Buk: Bwin
I runda halowego challengera w Bratysławie i ciekawie zapowiadający się pojedynek Holendra Igora Sijslinga z Austriakiem Dominikiem Thiemem. Przejdę od razu do konkretów. Teoretycznie bardzo dużo czynników przemawia w tym meczu za Sijslingiem. Lepiej czuje się na hardzie (również halowym) od Thiema, miał mniej napięty kalendarz występów i generalnie do tego spotkania podejdzie w pełni skoncentrowany. Z dyspozycją Thiema może być mały kłopot. Austriak zafundował sobie bowiem w końcówce sezonu intensywne tournee po Maroku gdzie od września do listopada zaliczył 10 występów w 2 turniejach i oba te turnieje wygrał. Tylko raz, że były one grane na cegle a dwa - rywale niezbyt wymagający. Tylko wygrane z Gabashvilim i Starace mogą budzić szacunek. Thiem z Maroka wrócił ledwie 3 dni temu i od razu funduje sobie przeskok z marokańskich kortów ceglanych na halową Bratysławę, posunięcie dość ryzykowne, więc stawianie w roli faworyta Sijslinga jest całkowicie zrozumiałe. Tylko, że Thiem jest zawodnikiem młodym, rządnym zwycięstw i jego organizm szybko się regeneruje, więc nawet tak krótka przerwa (3 dni) i zmiana kontynentów oraz nawierzchni i warunków gry wcale nie musi stawiać go od razu na przegranej pozycji. Austriak rozwija się w błyskawicznym tempie, dowód tego dał również niedawno nawet na hardzie w Wiedniu gdzie był bardzo blisko wyeliminowania Tsongi przegrywając 1:2, ale tocząc z Francuzem pasjonujący bój. Dominik jest na tą chwilę jednym z ciekawszych zawodników młodego pokolenia i wszyscy obserwatorzy zgadzają się, że jeśli będzie tak dalej się rozwijał to może sporo namieszać w kolejnych sezonach. Końcówkę obecnego ma naprawdę udaną. W Maroku nie tylko pograł, ale pewnie i wypoczął, w Bratysławie ma szansę podtrzymać zwycięską passę 10 wygranych z ostatnich meczów. Jeśli zagra na zbliżonym poziomie do tego co pokazywał w Wiedniu to Sijsling choć solidny nie powinien mieć zbyt wiele do powiedzenia.
⛔100
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Borussia Dortmund -Arsenal Londyn
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz, według mnie bardzo podobny pod względem ilości goli do meczu Juve - Real. Drużyny bardzo mocne ofensywnie mające w składzie ludzi zdolnych do zdobycia goli kiedy tylko nadarzy się okazja. Trochę statystyki : W ostatnich 5 meczach pomiędzy dwoma klubami 4 razy z rzędu padały wyniki odpowiadające mojemu typowi. Borusia Dortmund ma serię 3 meczy z rzędu z wynikami w których 2 drużyny strzelały gole. Mecz zacięty, walki, a co za tym idzie wielu goli. Pozdrawiam ;)
⛔100
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Atletico Madryt - Austria Wiedeń
Typ: Atletico wygra do zera
Kurs: 1.55
Bukmacher: William Hill
Jeśli ktoś szuka pewniaka o nawet znośnym kursie, to polecam zagrać właśnie zwycięstwo Atletico do zera. Po wczorajszych meczach LM, gdzie PSG i Bayern mimo, iż w pierwszych meczach gromiły rywali, w rewanżach już nie potrafiły tego zrobić, widać, że handicapy nawet w przypadku takich wielkich firm nie zawsze wchodzą. Czystej 1 nie ma sensu grać, gdyż kursy na Atletico nie przekraczają 1.20.
Dlatego proponuję opcję, która jest niemal tak samo pewna, jak czysta jedynka, a pozwala zarobić sporo więcej.
Na Estadio Vicente Calderón przyjeżdża Austria. Zespół, który wydawał mi się mieć dość mocna defensywę (0:0 z Zenitem i &quot;tylko&quot; 0:1 z Porto). Ale przyszedł mecz z Atletico w Wiedniu i sen o mocnej defensywie prysł. Po 3 kolejkach Austria Wiedeń z jednym punktem wywalczonym w Petersburgu, 4 golami straconymi, żadnym zdobytym, zamykają tabelę grupy G. Nikt się z resztą więcej po Austriakach nie spodziewał, gdyż grupa jest naprawdę mocna.
Pierwsze mecze rewanżowe LM mają to do siebie, że zespoły grają ze sobą 2 razy w krótkich odstępach czasu i mogą wyciągnąć daleko idące wnioski z pierwszych spotkań. Piłkarze Austrii z pewnością te wnioski wyciągną. Pytanie, na ile im to pomoże. Zespół ten nie ma żadnych argumentów w ataku i w meczu w Madrycie będą chcieli tylko przegrać jak najmniejszą ilością goli. To, że potrafią bronić, pokazali w meczach z Porto i Zenitem, więc Atletico może wygrać ten mecz 1:0, jak i 7:0.
W każdym razie bramki dla Austrii nie przewiduję. Dlatego proponuję bezpieczny typ. Dla odważnych jakiś handicapik -2 lub większy, ale obarczony już sporym ryzykiem.
✅55
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Bratysława
Spotkanie: Sijsling - Thiem
Typ: 2-0
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Nie ma co się rozpisywać, wystarczy spojrzeć kogo w hali czy na &quot;hardach&quot; w ostatnim roku zwyciężał Igor. Długo się nie mogłem do niego przekonać mając go za zwykłego &quot;młotkowego przebijaka&quot;, ale w tym roku widziałem go z 3-4 razy na różnych nawierzchniach i muszę przyznać, że on zrobił naprawdę ogromny postęp. Jego tenis jest poukładany i widać, że gra stała się bardziej płynna mimo, że to dalej typowo ofensywny gracz. Nie sądzę, aby młody Austriak, który jeszcze do niedzieli &quot;prażył&quot; się w marokańskim słońcu, tak łatwo był w stanie się przestawić z kortów ziemnych na halę. Wygrał w Casablance i przy takim przeskoku, zarówno jeśli chodzi o klimat jak i nawierzchnię, z tak ogranym zawodnikiem jak Sijsling, nie powinien mieć nic do powiedzenia. Po kursie ponad 2 aż żal byłoby przepuścić okazję zagranie takiego betu singlem.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Schalke
Typ: Chelsea (HA)-1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzis wybralem mecz Londynczykow ktorzy maja niezla serie, nie liczac ostatniego sobotniego meczu z Newcastle. Mecz byl wyrownany, 1 polowa nalezala do Chelsea jednak nie potrafili wykorzystac swoich sytuacji. Zespol Murinho od 2 miesiecy gra calkiem niezle. Poltora tygodnia temu wygrali na wlasnym stadionie wazny mecz z Manchesterem City a nie trzeba pisac w jakiej The Citizens sa formie. Dzis podejma u siebie zepsol Schalke, 2 tygodnie temu wygrali z nimi az 3:0, chyba nikt nie spodziewal sie takiego wyniku w Gelsenkirchen. Chelsea w obecnym sezonie poza porażką z Basel wygrywała na Stamford Bridge z wszystkimi. Takze te dosc istotne fakty przemiawiaja za tym by dzis ze spokojem obstawic na Chelsea.
Schalke w sobotnie popołudnie zaliczyło udaną podróż do stolicy, skąd wywiozło trzy ligowe punkty wygrywajac z Hetrha 2:0. Znajduja się dopiero na szóstej pozycji w Bundeslidze. Traca wiecej bramek niż strzelaja. Stosunek bramek to 20-22. Wszystko przemawia za tym ze 3 pkt zostana dzis w Londynie. Mysle ze 2-bramkowa wygrana to minimum na co mozemy liczyc w dzisiejszym meczu.
Przewidywane składy:
Chelsea: Cech - Cole, Terry, Cahill, Ivanovic - Mikel, Ramires - Hazard, Oscar, Schurrle - Eto&#39;o
Schalke: Hildebrand - Fuchs, Howedes, Santana, Uchida - Neustadter, Aogo - Draxler, Meyer, Boateng - Szalai
sędzia: Svein Oddvar Moen (Norwegia)
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Spotkanie:Miedź Legnica - Lech Poznań
Typ: X (1 połowa)
Kurs:2.2
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pomimo że wyniki ostatnich meczów Poznaniaków nie są tragiczne, to typuje że starcie z Miedzią zakończy się remisem. Nienajlepsza atmosfera, kontuzje i przeciętne wyniki pozwalają sądzić że Lech nie będzie w stanie zdeklasować 1-ligowca. Tym bardziej że nie wiadomo czy Lechici są odpowiednio zdeterminowani do gry w Pucharze Polski, który za to jest świetną okazją do przypomnienia się byłych ekstraklasowiczów grających obecnie w rozpedzonej Legnicy. Trudno spodziewać się żeby Miedź od pierwszych minut rzuciła sie na Kolejorza, z drugiej strony ostatni mecz z Górnikiem pokazuje ze Lechici budzą się także dopiero w drugiej połowie, wiec nie pozostaje nic innego jak zagrać na remis w pierwszej połowie. Kursik 2.2 także zachęcający do gry.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP World Toure Finals - Londyn
???? Ferrer D. - Berdych T.
Ferrer ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ferrer pokonał 8 razy Czecha i tylko 3 razy przegrał. Ferrer pokonał kilka dni temu w Paryżu Berdycha na dość szybkiej nawierzchni, tutaj w Londynie jest znacznie wolniej co moim zdaniem sprzyja bardziej Davidowi. Oglądałem jego mecz z Nadalem i pomimo, że przegrał dość gładko to jednak czasami zagrał kapitalne zagrania. Berdych nie ma cierpliwości do takich graczy jak Ferrer. A to czy skończy się w 2 setach czy 3 nie mi to oceniać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom