>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 06.11.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LM
Spotkanie - Borussia D : Arsenal L
Typ - Marcel Schmelzer otrzyma żółtą kartkę
Kurs - 5.00
Buk - Betsson

Oczywiście zastanawiałem się nad kartkami w dzisiejszych spotkaniach LM , szukałem czerwonej no może by się jakieś spotkanie nadawało na czerwień konkretnie miałem na myśli Ajax : Celtic ale ostatecznie zrezygnowałem z tego spotkania , natomiast bardzo zainteresował mnie mecz Dortmundu z Arsenalem i tu też zastanawiałem się nad czerwienią ale też nie daję ( chociaż kusi ) . Sędzią który poprowadzi dzisiejszy mecz jest Holender Bjorn Kuipers oto jego bilans sędziowania : 2 mecze i 4 żółte i 1 czerwona kartka ( stąd moje kłębiące się myśli nad czerwoną ) ale to ten sezon , w poprzednim sezonie : 5 meczów i 14 żółtych i 1 rzut karny bez czerwieni natomiast ogólnie jego sędziowanie to 288 meczy i 950 żółtych czerwonych 51 i 71 karnych teraz jak to się ma do LM 20 meczy i 67 żółtych i tylko 4 czerwienie i tu właśnie mój typ na czerwień odpadł .
Teraz coś na temat Marcela Schmelzera : w LM dwa mecze i 1 żółta kartka otrzymana w meczu z SSC Napoli a ogólne podsumowanie jego meczy to 292 mecze i 38 żółtych i 3 czerwone no i trochę się tego nazbierało ( tak wiem że też i sporo meczy ) w LM 20 meczy i 5 żółtych , strzelił też jedną bramkę i zanotował 1 asystę .
W dzisiejszym pojedynku spodziewam się że będzie miał sporo pracy aby zatrzymać ataki Arsenalu i a nóż pan Bjorn Kuipers będzie widział trochę brutalności w jego wykonaniu i Marcel zobaczy żółty kartonik ! OBY !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa E
Spotkanie: Basel v Steaua Bukareszt
Typ: Powyżej 10.0 rzutów rożnych (azjany)
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Obie ekipy dość grają dość żywiołowo opierając swoją ofensywę na szybkich skrzydłowych i to właśnie akcje prowadzone oboma flankami stwarzają najwięcej zagrożenia pod bramkami rywali. Zwłaszcza gospodarze celują w takiej grze wykorzystując do tego Salaha, Stockera, czy wchodzącego z drugiej linii Freia, którzy mają obsługiwać podaniami wysuniętego Strellera. Wprawdzie po formie Bazylei sprzed paru tygodni kiedy ogrywała Chelsea na Stamford Bridge wiele nie zostało, czego dowodem ostatnie 3 remisy z rzędu, ale też w każdym z nich Szwajcarzy generowali sporo rzutów rożnych (kolejno 7, 8, 8). Tak też było w ostatniej kolejce LM w Bukareszcie, gdzie Szwajcarzy mocno się męczyli goniąc wynik praktycznie przez cały mecz. Wtedy wykreowali sobie aż 8 kornerów, Rumuni dołożyli do tego 6 swoich i linia na rzuty rożne dość komfortowo została przekroczona. Sytuacja w grupie wyklarowała się na tyle, że obie ekipy mogą liczyć na jakieś punkty praktycznie tylko w bezpośrednich meczach, więc dla gospodarzy może to być ostatnia szansa na pełną pulę i realną walkę o fazę grupową. Warto również zauważyć, że w obu ekipach to obrona jest zdecydowanie najmniej pewną formacją, co w połączeniu z ciekawymi zestawami ofensywnymi zwiastuje dość otwarty mecz z dużą ilością akcji i strzałów. W takim scenariuszu przynajmniej 10 rogów w meczu nie będzie zadaniem jak najbardziej do wykonania przez obie ekipy, a zdziwi mnie jeśli sami gospodarze zadbają o over. ⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Chelsea - Schalke
Typ: Schalke +1.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie wiem skąd taki hurraoptymizm na wysoką wygraną Niebieskich. Nie grają rewelacyjnie w lidze, piłkarze nie dysponują jakąś wysoką formą. Nie pomaga im też tak bardzo własny teren. Kiepskie wyniki zdarzają się z potencjalnie gorszymi rywalami - wtopa z Basel czy ostatnia porażka ze Srokami. Popularne Szelki również w Bundeslidze spuściły z tonu, ale LM to inna bajka. Wywalczenie choćby punkty na tym terenie bardzo przybliży ich do awansu. Biorąc pod uwagę, że Basel dziś może nie wygrać z Bukaresztem, dla zespołu z Niemiec szykuje się olbrzymia szansa na dobry występ w tej edycji. Niemcy jak wiadomo grają do końca i nie sądzę, żeby tutaj idąc na wymianę ciosów ponieśli (jeżeli w ogóle) dotkliwą porażkę.
⛔100
 
varshave 10

varshave

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaChampions League
Spotkanie
: SSC Napoli – Olympique Marsylia
Typ: -2.5/1
Kurs: 3,30
Buk: STS
Godzina: 20:45
Opis: Napoli do tej pory w LM wygrało dwa razy i raz przegrało. U siebie rozegrali jeden mecz i wygrali go 2:1. Natomiast Marsylia zanotowała trzy porażki z czego na wyjeździe przegrali 0:3. W meczu bezpośrednim na Stade Vélodrome padł wynik 2:1 dla Włochów. W ostatnich meczach w Serie A Włosi wygrywali (2:1 z Cagliari i Fiorentiną oraz 2:0 z Torino). Natomiast Francuska ekipa zremisowała 1:1 z Rennes i przegrała 2:3 z Stade de Reims. Zwycięzcą w tym pojedynku powinni być Włosi, bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że tym razem zamiast pizzy zostaną zjedzone francuskie żaby. Mimo, że statystyki pokazują, że w tym meczu powinno paść więcej niż dwie bramki, jednak można poczuć podmuch ryzyka i postawić na -2.5.
⛔ 100
Bukmacher
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, LM
Spotkanie: Borussia Dortmund - Arsenal
Typ: 1 HT
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na szybko, bo mecz już za chwilkę się zaczyna. Nie trzeba nikomu omawiać i przypominać co to za zespoły, albo co to za mecz. Większość informacji podali już inni użytkownicy obstawiający ten mecz, tylko w innych zakładach. Borussia grająca ostatnimi czasy fantastyczną piłkę chcąc awansować musi dziś odnieść zwycięstwo. Zresztą ta sama sytuacja będzie z drugiej strony. Od początku meczu obie ekipy będą chciały strzelić bramkę, aby później móc kontrolować dalszy wynik tego spotkania. A że niemiecka ekipa bardzo lubi już od początku postawić na swoim, czego przykładem jest prowadzenie już w pierwszej połowie meczu w 4 ostatnich spotkaniach rozgrywanych w Dortmundzie. Drużyna z Londynu ostatnie spotkania gra w kratkę, tak więc dziś wypada, że powinni przegrać ???? wynik mecz na pewno zostanie szybko otworzony. Zapowiada się piękne widowisko dziś w Dortmundzie, mam nadzieję okraszone dużą ilością bramek - w tym polaków i prowadzenie już do przerwy. Nie rozpisuję się dalej, bo czasu brak. Teraz tylko czekać na piękne zwycięstwo Borussi ????
⛔100
 
T 0

tenisplayer

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, Knoxville 23:30
Spotkanie: Groth Samuel/Smith John Patrick - Myneni Saketh/Singh Sanam
Typ: Myneni Saketh/Singh Sanam
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kursy są przesadzone, dwaj australijczycy, są mocno faworyzowani, ale moim zdanie hindusi mają tutaj szansę powalczyć, ponieważ w deblu są zgraną parą, grywali niejednokrotnie razem. Jeśli chodzi o twarde korty to również nie mają z nimi problemu. Co do singli tych graczy to Groth pokonał dzisiejszego partnera w 2 setach i jutro ma szanse przejść A. KUZNETSOVA z którym już pokazywał, że może z nim zawalczyć i ten mecz na pewno jest dla niego priorytetem, Smithowi już został tylko w debel czy podejdzie na 100% po przegranym singlu z Grothem też nie można mieć pewności. Hindusi jeśli przyjechali coś zarobić to właśnie w deblu. Myneni odpadł z Youngiem, a Singh przeszedł swojego przeciwnika, ale właśnie trafia na Younga z, którym raczej nie ma większych szans. A więc Hindusi moim zdaniem wychodzą w tym meczu z myślą, że to dla nich mecz o wszystko w tym turnieju, natomiast grotha czeka jutro ciężka przeprawa i skupi się bardziej na grze w singlu. Kurs wart ryzyka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom