>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 06.04.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 6 Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 4

jupiter5

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Chicago Bulls vs Boston Celtics
Typ: Chicago Bulls wygra różnicą 1-5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Starcie między Bulls a Celtics to najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej nocy. Drużyna z Chicago miewa ostatnio spore wahania formy np. potrafili odnieść bardzo przekonujące zwycięstwo w Orlando z tamtejszymi Magic i to grając wciąż bez swojego lidera Derricka Rose&#39;a czy pokonać u siebie Miami Heat by potem przegrać u siebie z Portland, Denver czy ostatnio z Houston. Wydaje mi się jednak że Bulls czują się pewni swojej pozycji na wschodzie i kontroluja wszystko co się dzieje przed play-offami a ostatnia wpadka w Oklahomie to tylko wypadek przy pracy. Ich obrona w tamtym meczu a szczególnie w 3 kwarcie wyglądała komicznie, w dodatku osłabieni grając bez Rose i Hamiltona zostali rozbici przez świetnie dysponowanych tego dnia Thunder. Myśle że tak słaba kwarta pewnie już się im w tym sezonie nie zdarzy. A Boston po słabszym początku zaczęli pewnie piąć się w górę tabeli i jak jeszcze niedawno mogło się mieć wątpliwości czy dadzą radę znaleźć się w ósemce na wschodzie tak teraz wydaje się że nie oddadzą już 4 miejsca na rzecz Philadelphii. Wydaje mi się że spotkanie będzie bardzo emocjonujące do końca ponieważ obie drużyny są z najwyższej półki nba i obie drużyny potrzebują bardzo zwycięstwa, a w dodatku pokonanie tak renomowanego rywala będzie miało dodatkowy smaczek więc obie ekipy podejdą maksymalnie skoncentrowane do meczu. W ekipie Chicago zagra Richard Hamilton i prawdopodobnie także Derrick Rose !!!
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Florida Panthers @ Washington Capitals
Typ: Washington Capitals (regulaminowy czas)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stołeczni, by myśleć o tegorocznych playoffach muszą zademonstrować najlepszy w ich wykonaniu hokej wygrywając tym samym dzisiejszy ostatni mecz w Waszyngtonie z Panterami oraz sobotnie spotkanie w Nowym Jorku z Rangers. Aktualnie posiadają 88 punktów egzekwo z Sabres, którzy szczęsliwie wygrali ostatnio z Leafs i tym samym przedłużyli swój udział w walce o najlepszą ósemkę. Czy stać gospodarzy na dzisiejsze zwycięstwo? Myślę, że po ostatniej pechowej porażce z Lighting, gdzie katem okazał się Stamkos w samej końcówce, dzisiaj będą odpowiednio zmotywowani by drugi raz takiego błędu nie popełnić i przedewszystkim kontrolować przebieg meczu od samego początku. Pantery nie wygrały w Waszyngtonie od ponad dwóch lat a ostatnia ich wizyta zakończyła się pewnym zwycięstwem gospodarzy 4:0. Poza tym są w dość komfrotowej sytuacji i do końca rozgrywek wystarczy im tylko jeden punkt, by zakończyć udział w swojej dywizji na I miejscu. Stawiam tutaj na Caps, ponieważ dla nich to praktycznie mecz o &quot;być albo nie być.&quot;
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets
Typ: Columbus Blue Jackets &#39;60
Kurs: 3,55
Bukmacher: Tobet
Analiza:
To mój pierwszy typ na zwycięstwo Jackets w tym sezonie (a właściwie jago końcówce) Oglądając ich ostatni mecz z Kojotes można być pod wrażeniem i tylko fenomenalna dyspozycja goalie gospodarzy który obronił wszystkie strzały uchronił Kojotes od wysokiej porażki. Również wyniki drużyny który wszyscy uważają za najsłabsze ogniwo NHL nawiewają optymizmem. Ostatni mecz wspomniany powyżej w Phoenix Jackets przegrali 2:0 Kojoty mimo iż oddali tylko 22 strzały zdołali pokonać dwa razy goalie Jackets w ciągu dwóch minut. Szczęście opuściło tego dnia Kurtki, któży oddali 54 strzały na bramke Smith&#39;a. Waleczności na koniec sezonu nie można Kurtką odmówić. Wcześniejsze trzy mecze to trzy zwycięstwa w czasie regulaminowym. Ostatnio wielki wyczyn w St Louis gdzie Columbus wygrali 5:2 (36:33 w strzałach) i dwa zwycięstwa u siebie najpierw z Red Wings 4:2 9po 31 strzałów) i dwa dni później z Panterami 4:1 Bramki Kurtek będzie dziś strzegł Allen York, który jest ostatni objawieniem w bramce Jackets tylko 7 bramek przepuszczonych w ostatnich czterech meczach przy czym jego koledzy z pola zdobyli 13 bramek. Dla jednych i drugich to przedostatni mecz w tym sezonie, Lawiny jeszcze miały szanse na granie w play off ale w fatalnym stylu te szanse zmarnowały przegrywając 4 z 5 ostatnich meczy, jednak rywali nie mieli łatwych 2x porażki z Canucks i po jednej z Rekinami i Kojotami. Nie szukam w tym meczu niespodzianki, jednak końcówka sezonu jest w wykonaniu Jackets wyraźnie lepsza, dlatego sądzę, że Niebieskie Kurtki będą chcieli zachować wysoką formę i wyniki do końca sezonu. Miesiąc temu mecz po miedzy tymi drużynami zakończył się wygraną Kurtek 2:0
Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets (1X2) 2 &#39;60 @3.55
✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levarek 2

levarek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Orlando Magic
Typ: New York Knicks
Kurs: 2.45
Bukmacher: Sportingbet
Witam z dzisiejszej nocki wybrałem ten oto mecz. Gram kolejny mecz na Knicks i oby tym razem nie wyczyniali takich rzeczy jak ostatnio. Jak już pisałem przedwczoraj Knicks ostatnio zrobiło się dużo równiejszym zespołem niż we wcześniejszych spotkaniach, ostatnim razem też powinni wygrać z Indiana, ale prowadzenie 15-oma punktami przed ostatnia kwartą nie wystarczyło im bo Indiana wymyśliła zdobyć jeden z większych w swojej karierze wynik punktowy bo aż 40 pkt rzucili w tej nieszczęsnej dla Knicks i dla mnie ostatniej kwarcie. Dowiedziałem się że istnieje możliwość że w dzisiejszym meczu nie zagra Howard a chyba każdy wie że on sam praktycznie pcha tą drużynę do przodu. Jeżeli nie zagra to Knicks powinni na spokoju to wygrać a jeżeli nawet zagra i tak będą mieć duże szanse bo np zdarzały się już takie mecze tej beznadziejnej drużynie ze sztucznie napakowanym Howardem że rzucali np aż... 50 parę oczek buhahaha. Nic tylko patrzeć kiedy taki występ powtórzą. Mam nadzieję że będzie to dzisiaj. Pozdrawiam
✅ 145
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: Swensea - Newcastle
Typ:2
Kurs:3,26
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:Jutro rozpoczynamy z kolejna kolejka Premier League meczem na Libarty Stadium gdzie labedzie podejmowac beda rewelacje tego sezonu Newcastle United.Goscie w tym sezonie spisywani na straty i utrzymanie w lidze po sprzedazy takich zwodnjikow jak andy carrol jose enrique pokazali ze nie spieszno im do npower championsship i zakontraktowali takich pilkarzy jak demba ba papis cisse yohan cabaye i powiedzmy ze hatem ben arfa to tez jakby nowy nabytek zespolu bowiem pamietamy wszyscy tragiczna kontuzje ktora sprokurowal de jong z man city.Sroki w tym sezonie mierza w puchary europejskie ale jak na cwile obecna nie maa ich zagwarantowanych wiec musza zdobywac jak najwiecej punktow bowiem 5 miejsce gwarantuje lige europy 6 juz nie (chwilowo chyba ze liverpool bedzie grac w finale pucharu)Swensea bo fali zwyzkowej nie zachwyca i 2 kolejne mecze to porazki z tottenhamem evertonem u siebie.Sroki maja problemy z obrona lecz na grajkow z libarty stadium nie potrzeba roslych obroncow to tez james perch oraz mike williamson powinien wystarczyc na zatrzymanie sinlaira i spolki.Wg mnie sroki wygraja ten mecz przewaga 2 bramek., Pozdrawiam
✅ 226
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina Tenis Davis Cup (Świat)
Spotkanie Radek Stepanek (CZE) - Janko Tipsarevic (SRB)
Typ: 2
Kurs:1.66
Unibet
Na dzien 6 Kwietnia Czwartek wybrałem spotkanie Tenisowe Davis Cupm, pojedynek Czecha Radka z Serbem Jankiem.
Mój typ to wygrana Janka spodziewam sie wyrownanego meczu,co mozna powiedziec o tych dwóch zawodnikach , Czech to juz dojrzały zawodnik ma na swoim koncie wiele wystepow w tego typu turniejach i zwyciestw od 1999r, Serb niema takiej histori nie osiagnął nic wielkiego w zawodowej karierze.
Jak by niepatrzec trudno jest wygrac cos zawodnikowi tego pokroju przy tuzach takich jak Djokovic,Nadal czy jeszcze stary Roger ????
Serb ostatnim czasie poprawił gre licze na jego wygrana.
Powodzenia !
Po
✅ 66
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Spotkanie: Swansea City - Newcastle United
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Przed nami ciekawe spotkanie ligi Angielskiej pomiędzy Swanseą City a Newcastle United. Gospodarze w tej chwili w tabeli zajmują można powiedzieć bezpieczną pozycje w lidze i nie muszą bać sie o spadek jeżeli dalej będą grać tak jak do tej pory. Ostatnio jednak drużyna City ma jakiś chwilowy &quot;zastój&quot;, w ostatnich dwóch kolejkach zaliczyli dwie porażki ulegając u siebie drużynie Everton 0:2 i ostatnia porażka na wyjeździe 3:1 z Tottenhamem. Natomiast przed tymi porażkami zaliczyli bardzo ważne 3 zwycięstwa z rzędu pokonując Wigan, Fulham i najważniejszy arcytrudny w tym sezonie rywal Manchester City który przegrał 1:0. Newcastle ostatnio natomiast wpadło w trans zdobywania punktów, wiedzą że do końca sezonu nie zostało wiele a szansa dla nich jeżeli chodzi o gre w Pucharach jest olbrzymia a raczej na wyciągnięcie ręki. Są obecnie na bardzo bezpiecznej 6-stej pozycji na której mają aż 10 punktów przewagi nad 7-mym Evertonem, w tej chwili posiadają na swoim koncie 53 punkty tyle samo co Chelsea Londyn która jest 5-ta dzięki lepszemu bilansowi bramek i to ona jak narazie ma zapewnioną gre w Pucharach. Reasumując ekipa Newcastle nie ma już nic do stracenia (bo Everton raczej ich nie dogoni) a mogą wiele zyskać uczestnicząc dalej w tym Angielskim pościgu o Puchary Europejskie, każdy punkt sie teraz dla nich będzie bardzo liczył już do końca tego sezonu. Według mnie zobaczymy tutaj bardzo ciekawe &quot;Overowe&quot; spotkanie Ligi Angielskiej.
⛔ 100
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - LA Clippers
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: betclic
Analiza:
Clippers na fali, wczorajsza porażka z Lakersami przerwała ich passę 6 zwycięstw z rzędu, najlepszą tej drużyny od wielu lat. Dziś zmierzą się na wyjeździe z Sacramento, które możliwe, że znów zagra osłabione brakiem Thorntona. To dla King duża strata. Cousin pewnie dzisiaj tak nie poszaleje kryty przez Griffina i Jordana. Clippers ma kilku zawodników, którzy mogą rzucić ponad 20 punktów, a Paul rozgrywa do tego, który aktualnie jest w dobrej dyspozycji. Dziś zrobią wszystko żeby wrócić na zwycięski szlak. Moim zdaniem dość pewny typ.
✅ 65
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - New York Knicks
Typ: Podwójny wynik: Knicks - Knicks
Kurs: 3,50
Buk: Bet365
Analiza:
Z ubogiej tym razem oferty udało mi się wyszukać typ godny uwagi. Orlando Magic - prawdopodobnie bez swojego lidera Dwighta Howarda - podejmują odrodzoną ekipę Knicks - bez Stoudemire i Lina.
Obie drużyny osłabione. Bardzo możliwe, że do Howarda w Magic dołączą Ryan Anderson oraz Jameer Nelson. Są to podstawowi zawodnicy, więc siłą Orlando znacząco spada. Co prawda w NYK także osłabienia, ale na szczęście pod wodzą nowego trenera odrodził się odrodził się Carmelo Anthony. Stary dobry Melo znów potrafi rzucać sporo ponad 30 pkt, brać na siebie ciężar zdobywania ważnych pkt. Knicks już kilkakrotnie pokazali, że potrafią radzić sobie bez podstawowych zawodników.
Orlando ma obecnie serię 4 porażek z rzędu co nie jest powodem do dumy. Moim zdaniem ta seria bez ich najważniejszego zawodnika przeciągnie się na kolejne spotkanie. Mam nadzieję, że New York Knicks od początku będą na prowadzeniu i typ Knicks - Knicks wejdzie po bardzo satysfakcjonującym kursie.
Pozdrawiam!
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1

dlugigda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Spotkanie: Athletic Bilbao vs Shalke
Typ:1
Kurs: 1,72
Buk: Bet365

Analiza:
Sądzę że baskowie dzisiaj wygrają na własnej arenie. Ich atutem jest to że bardzo ciężko z nimi wygrać na własnym boisku. Co więcej dopingowanie będą przez komplet swoich kibiców. Wiadomo że jest to LE także nie jest to gra o pietruszkę. Ponadto pokazali już że są w stanie wygrywać z najlepszymi drużynami świata np. Man U. Stawiam na gospodarzy
Kiepska analiza.
 
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
Dyscyplina: 2012-04-06 17:30, Kwalifikacje olimpijskie - mężczyźni, Olimpiada
Spotkanie: Polska - Algieria
Typ: Więcej goli w 2. połowie
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:Mój typ dlatego taki iż stawka na mecz 1.05 na Polske.....zaczynamy walke o olimpiade 1 rywal egzotyczny ale umiejacy grac w reczna.Awans pewnie sie roztrzygnie 2 dnia bo tutaj upatruje wieksza szanse zwyciestwa z serbia niz z hiszpanami (gospodarz).Ale wracajac do Algierii mysle ze wyjda by sie pokazac i sil starczy na 1 polowe solidnej obrony czyli moze nie bedzie wiecej bramek jak w dalszej czesci spotkania.U nas moze nie wystapic Jurkiewicz ale to nie na 100% reszta gotowa do gry Spotkalismy sie z nimi w mś w 2009 Poland 39:22 Algeria 17:8 ht czyli w bramkach bylo 25(1 poł) do 36 (2 poł).....
✅ 60
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. Holandia EERSTE DIVISIE
Spotkanie: Veendam - Cambuur
Typ: 2
Kurs: 1,83
Buk: Sportingbet

Analiza:
Veendam u siebie z bilansem 3-3-8.
W ostatnim czasie praktycznie same porażki w lidze, wygrali tylko 2-0 z ostatnim Emmen.
Goście mają kilka istotnych osłabień w linii pomocy, ale na boisku i tak zagrają 11 na 11 :cool:
Cambuur w ostatnim czasie pięć wygranych i remis, czwarte miejsce w tabeli.
W ostatniej kolejce wygrali z liderem Zwolle 3-0 u siebie.
NA wyjazdach wygrali tylko 3 z 14 spotkań, ale z tym rywalem powinni sobie poradzić.
U siebie wygrali 5-1.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: Swansea-Nawcastle
Typ: Swansea wygra 1 golem
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie ligi Angielskiej pomiędzy ekipami Swansea a Nawcastle United. Faworytem w tym spotkaniu jest moim zdaniem ekipa gospodarzy która jak na razie walczy o utrzymanie w tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Nawcastle natomiast walczy o udział w europejskich pucharach w sezonie 2012/2013. Mysle że gospodarze którzy wygrali na własnym stadionie min. i Manchesterem City są w stanie wygrać w tym meczu z wyżej notowanym rywalem, pomogą im w tym na pewno kibice. Na obecna chwile gospodarze zajmują 11 pozycje z dorobkiem 39 oczek i raczej to juz jest bezpieczny bilans . Jednak dopóki piłka w grze Walijczycy muszą walczyć o byt ligowy. Stawiam w tym spotkaniu na dokładny wynik 2:1 dla Swansea.
⛔ 100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Juan Aurich - The Strongest
Typ: The Strongest
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na wstępie nie wiem dlaczego tak wysoki kurs, dla mnie duże value, u jednych buków kursy rosną zaś u drugich spadają. The Strongest zagrają dziś o... awans jeżeli dziś by pokonali Peruwiańską ekipę mieli by tyle samo punktów co Santos, po czterech kolejkach Boliwijczycy mają 7 punktów, zaś Juan Aurich... 0. Peruwiańska drużyna nie gra już o nic, zaś Boliwijczycy stoją przed szansą awansu. Determinacja zespołu The Strongest jest zatem wysoka. Co prawda w lidze nie szło im najlepiej, ale od 14 Marca nie zanotowali żadnej porażki. Wysoki kurs może być spowodowany tym, że nie za dobrze im się wiedzie na wyjazdach, ale patrząc na aż takie według mnie value trudno nie skorzystać. Tak jak mówiłem Juan Aurich nie gra o nic... Myślę, że ekipa &quot;silnych&quot; przełamie swoją niemoc wyjazdową i wrócą do domu z trzema punktami...
⛔ 100
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Bulls Celtics
Typ: Paul Pierce under 20,5
kurs: 1,85
buk: pinnacle
Analiza: Spotkania Bulls i Celtics zawsze elektryzuja, oba teamy ślyna z bardzo dobrej defensywy , bulls po serio dwóch porazek z rockets i okc będą chcieli pokazać się z lepszej strony przed własna publicznoscia, prawdopodobny jest występ ich lidera Derricka Rose&#39;a napewno nie będzie na 100% przygotowany ale sam fakt że założyć buty gacie i koszulke dodatkowo zeelektryzuje kolegów i publicznosc, Celtics chcąc wygrać będą zwalniać gre bo weterani druzyny nie nadaza poprostu nie sadza rady, w tym sezonie 3 razu się spotykali najwieksza ilość okres zdobyta przez Pierce&#39;a to 14 myślę że typ warty ogromnej uwagi i dużych pieniędzy które sam zainwestuje, Pozdrawiam
⛔ 100
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Vancouver Canucks - Calgary Flames
Typ: Vancouver Canucks
Kurs:
2,10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Świetna końcówka sezonu w wykonaniu Canucks. President Trophy jest jak najbardziej w zasięgu ich ręki, a bracia Sedin pewnie ich do tego trofeum prowadzą. Jak nie strzeli jeden, to strzeli drugi, albo chociaż któryś zaasystuje. Co prawda w ostatnich meczach Canucks mogli liczyc tylko na Henrika, bo bardziej bramkostrzelny z braci Daniel zaliczył ostatnio kontuzję, ale nie przeszkodziło im to w serii zwycięstw. Wygrali 7 ostatnich meczy, prezentując dobrą formę i pewnie dążą do zwycięstwa w swojej konferencji. O obronę jestem spokojny, z powodu dobrej formy Luongo, a bramki prędzej, czy później powinny sie posypac. Flames natomiast po stracie szans na PO stracili motywację i przegrywają praktycznie z każdym. Zagram na Canucks!
⛔ 100
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
Dyscyplina : NBA
spotkanie : Orlando Magic - New York Knicks
typ : over 189.5 punktów w meczu
kurs : 2.00
bukmacher : sportingbet
analiza:
juz za niespełna 3 godziny , tj. godzina 1.00 czasu polskiego odbedzie sie mecz pomiedzy druzyna gospodarzy - orlando magic a druzyna gosci - new york knicks . obie ekipy sa uwazane za overowe , duzo rzucaja ale tez do najlepszych w obronie nie naleza . dziwi mnie bardzo fakt iz bukmacherzy tak duzo placa za pokrycie tak malego handicapu ( biorac pod uwage potencjla obydwu druzyn ) bardzo ciekawie wyglada ze h2h , jesli chodzi o overy :
29.03.12 NBA New York Knicks Orlando Magic 108 : 86
16.01.12 NBA New York Knicks Orlando Magic 93 : 102
29.03.11 NBA New York Knicks Orlando Magic 113 : 106 (100 : 100)
24.03.11 NBA New York Knicks Orlando Magic 99 : 111
02.03.11 NBA Orlando Magic New York Knicks 116 : 110
jak widac druzyny te grajac ze soba notuja dość znaczne overy a wiec mysle ze i dzis bedzie podobnie . powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Spotkanie: Swansea City - Newcastle United
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola Kurs: 4.75
Buk : Bwin
W jutrzejsze południe zostanie rozegrane pierwsze spotkanie w ramach 32 kolejki premier league. Naprzeciw siebie staną drużyny Swansea City i Newcastle United, są to odpowiednio 11 i 6 drużyna w tych rozgrywkach. Swansea są rewelacją tego sezonu. Dzielni Walijczycy zachwycają zwłaszcza ostatnio wyśmienitą formą na własnym stadionie, ich ostatnie wyniki u siebie:

Swansea - Everton 0:2
Swansea - Manchester City 1:0
Swansea - Norwich 2:3
Swansea - Chelsea 1:1
Swansea - Arsenal 3:2

Widać że Walijczycy potrafią napsuć krwi wyżej notowanym rywalom. Ale myślę, że jutrzejszego wieczoru im się to nie uda. Po pierwsze Newcastle wcale nie jest bardzo mocno uważane jako faworyta w walce z Chelsea o 5 miejsce, co według mnie jest wielkim błędem. Gdyż drużyna Newcastle ostatnio bardzo dobrze się spisuję i wydaje się, że ustabilizowali formę i ich ewentualne szanse w walce o ligę Europejską wcale nie są przekreślone. Ostatnie 3 zwycięstwa z rzędu napawają optymizmem w drużynie Srok. Liverpool nie pokazał nic w meczu z Newcastle, Sroki zagrały rewelacyjny mecz widać, że obecnie są poukładani i wzmocnienia zimowe wyszły im na dobre. Sądzę że jutrzejszego południa odniosą kolejne zwycięstwo i choć na chwilę ( do momentu meczu Chelsea) będą zajmowali 5 pozycję w Premier League.
⛔ 100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Vancouver Canucks - Calgary Flames
Typ: Vancouver Canucks -1,5 Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bwin
Analiza:
No coz, Canucks jest po prostu druzyna lepsza. Wygrali 7 z 10 ostatnich meczy miedzy obiema druzynami i 10 z ostatnich 13 spotkan w lidze. Mysle, ze w tym meczu nie bedzie zadnej niespodzianki i Vancouver pewnie wygra. Calgary spisuje sie o wiele gorzej i z ostatnich kilku spotkan wygralo tylko jeden z Dallas. Kurs moim zdaniem jest zachecajacy a bet dosc ciekawy i realny. Pozdrawiam;)
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom