>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 06.04.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Chicago Bulls - Boston Celtics
Data: 06.04.2012 03:30
Typ: 2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: O godzinie 3:30 dojdzie do najciekawiej zapowiadającego się meczu w tym dniu (a raczej dla nas nocy) w NBA. Spotkają się ze sobą bowiem dwie potęgi najlepszej ligi kosszykówki na świecie. Chichago Bulls podejmą we własnej hali zespół Celtics z Bstonu. Faworytem według bukmacherów jest drużyna &quot;Byków&quot;, jednak ja stawiam tutaj na niespodziankę, jaką mają sprawić goście tego pojedynku. Boston Celtics mają co prawda znacznie gorszy bilans meczów niż Chcicago, jednak bardzo ważną kwestią jest forma obydwu zespołów w ostatnim czasie, a ta zdecydowanie wskazuje nam tutaj Celtics na faworyta. Oczywiście nikt nie wyobraża sobie tych zespołów, aby miały się nie dostać do play-offów, jednak napewno nikt nie odpuści. W zespole gospodarzy kontuzjowany jest najlepszy ich gracz - Derrick Rose, a to bardzo duże osłabienie dla nich. W Bostonie nie zagra tylko O&#39;Neil i Pietrus, jednak nie są to zawodnicy, którzy stanowią o sile zespołu. Dobrze w ich zespole spisuje się przede wszystkim Luol Deng, Carlos Boozer oraz Richard Hamilton, który po opuszczeniu 14 meczów, wrócił ostatnio do gry. Gra także Rajon Rondo po stronie Celtics, który gra jeszcze z opaskami na kostkach, lecz ostatnio potwierdził, że można już na niego stawiać i brać go pod uwagę meczów w NBA. Dla &quot;Celtów&quot; napewno dużo punktów rzucą także Paul Pierce, Ray Allen czy Kevin Garnett i jestem pewien, że mnie nie zawiodą.
⛔ 100
 
siedzacy_byk 11

siedzacy_byk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Typ: over 6 (włącznie z dogrywką i karnymi, w przypadku 6 zwrot)
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

New York Rangers 7-3-0
bramkarz - Martin Biron (GAA 2,38)
Pittsburgh Penguins 5-4-1
bramkarz - Marc-Andre Fleury (GAA 2,37)
Dziś zobaczymy, mam nadzieję, ciekawy mecz pomiędzy drużynami Pittsburgh Penguins a New York Rangers. Stawiam na over 6 jako, że pingwiny od jakiegoś czasu są zdecydowanie overowe (7 ostatnich meczy to over 6) a i rangersi potrafią strzelać (choć ostatnio ciut mniej). W bramce rangersów stanie Biron, który w ostatnim wspólnym meczy wpuścił 5 bramek a jeśli chodzi o over 6 to ostatnich 5 meczy z jego udziałem jest: W-L-L-Z-W. Pomiędzy słupkami pingwinów zobaczymy Fleurego, który w ww. kategorii wygląda tak: Z-W-W-W-W. Ponadto spodziewam się fajnego widowiska z udziałem Dupuisa, Malkina, Richardsa czy Gaborika, którzy ostatnio punktują w każdym meczu.
H2H - w tym sezonie drużyny spotkały się pięciokrotnie gdzie w ww. kryteriach są: W-L-L-L-W
✅ 110
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Nowa Zelandia
Spotkanie: Waitakere - Young Heart
Typ: Waitakere -1,5 HT
Kurs: 1,85
Bukmacher:

Dwie drużyny mające całkiem inne cele i prezentujące zgoła odmienny futbol. Waitakere to obrońca tytułu, natomiast Young Heart to ligowy &quot;kopciuszek&quot;, który po 13 spotkaniach zgromadził na swym koncie zaledwie 3 punkty i ani razu nie był w stanie zwyciężyć. Dziś szykują się solidne baty od utytułowanego rywala, który musi gonić w tabeli mające o 4 punkty więcej Canterbury. Faworyci ostatnio zdecydowane zwycięstwa przeplatają wpadkami, jednak z drużynami pokroju Young Heart nie mogą pozwolić sobie na żadne rozluźnienie.
Historia konfrontacji obu tych drużyn daje nam doskonałe porównanie siły poszczególnych ekip. Ostatnie 5 spotkań między Waitakere a Young Heart to same triumfy Mistrza Kraju, w tym niedawne pogromy: 2-7, 6-1 czy 0-4. Dziś przewiduję zbliżone rozstrzygnięcie i uważam, że już przed przerwą Waitakere pokaże różnicę klas i zdobędzie co najmniej 2 gole, zachowując czyste konto. Po takim kursie warto spróbować.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics +7
Kurs:1,89
Buk:Betsson
Analiza:

Dzisiaj do Chicago przyjeżdża zespół Doca Riversa mianowicie biało - zieloni z Bostonu. Mimo wczorajszej porażki na własnym parkiecie dzisiaj ponownie kieruję swój typ w stronę Bostończyków, ponieważ wczoraj rozegrali dobre spotkanie. W zespole Chicago pod znakiem zapytania, stoi występ pierwszy od dłuższego czasu Derricka Rose&#39;a, jednak nawet jak zagra to i tak dostanie kilka - kilkanascie minut do pokazania się, nikt go nie będzie narażał, na odnowienie się kontuzji przed zbliżającymi się Playoff&#39;ami. Znam potencjał Chicago na własnym parkiecie ale +7 na Boston wydaje się być dzisiaj dobrym rozwiązaniem. Po stronie gości nadal te same osłabienia czyli Pietrus oraz O&#39;Neal. Jedyne czego można się obawiać w tym meczu to szybkiej koszykówki transmisyjnej ze strony gospodarzy, jednak nie sądzę, że w takim meczu będziemy oglądac akcje run &amp; gun, ponieważ podopieczni Toma Thibodeau dobrze wiedzą jaką obroną dysponują gracze Bostonu. Uważam także, że w tym meczu będzie dysponować przede wszystkim obrona obu ekip. Obie słyną z bardzo dobrej jakości defensywy. To tyle. Pozdrawiam wszystkich fanów NBA. Rambo131
▶ 0
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Jupiler League
Spotkanie - Den Bosch : Eindhoven
Typ - 2-połowa poniżej/powyżej ? powyżej 1,5 gola
Kurs - 2.00
Buk - Gamebookers
Analiza -
Na dzis wybieram spotkanie w 2-lidze Holenderskiej i mecz drużyn z czołówki a mianowicie Den Bosch z Eindhoven . Gospodarze są na miejscu 6 ich dorobek punktowy na 29 kolejek to 48 pkt bilans bramkowy mają 46:24 . Na swoim terenie gospodarze spisują się nie najlepiej bo na 14 spotkań ich bilans to 6-5-3 jednak bilans bramkowy dosyć interesujący bo 23:10 , w ostatnich jednak 5 kolejkach nie zachwycają 3 porażki jeden remis i 1 zwycięstwo . Jak już wyżej wspomniałem o 6 miejscu i 48 pkt to jest to miejsce dające walkę w playoff o 1 ligę jednak przewaga punktowa nad np. zespołem Maastricht które jest na miejscu 8 i ciągle walczy o te playoff to ta przewaga wynosi zaledwie 4 pkt a do końca rozgrywek jeszcze parę meczy pozostało tak więc gospodarze muszą jeszcze walczyć o każdy pkt. Teraz goscie ! drużyna z Eindhoven miejsce 3 i dorobek pkt. 56 do bezposredniego awansu brakuje im 6 oczek , bilans bramkowy podobny do gospodarzy bo 45:25 , jednak ich gra w ostatnich spotkaniach dużo lepsza od Den Bosch na ostatnie 10 spotkań 6-2-2 i 16:9 może robić wrażenie . Eindhoven gra też dobrze w tym sezonie w meczach wyjazdowych 7-4-3 i 17:11 w bramkach i tak na marginesie porównując to zdobył więcej punktów na wyjazdach niż Den Bosch u siebie . W pierwszym ich pojedynku padł wynik remisowy 2:2 a ogólnie w H2H pomiędzy nimi to te spotkania należa do ciekawych pojedynków i w wielu z nich pada mnóstwo goli np. wyniki z ubiegłego sezonu to 3:1 i 3:3 , dlatego liczę i dzis że emocji w tym spotkaniu nie zabraknie a zauważyłem że Gamebookers daje ładny kurs że w drugiej połowie zostanie zdobytych powyżej 1,5 gola to tak też stawiam , jak będzie przekonamy się wieczorem !
✅ 100
 
yage 21

yage

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia 2 liga
Spotkanie: Helmond-Volendam
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Spotkanie drużyn z 4 i 11 miejsca w tabeli. Helmond 52 pkt Volendam 38.
Helmond u siebie ze statystyką 9-2-3, 27 goli strzelonych i 22 stracone. Ostatni przegrany mecz zanotowali w grudniu ubiegłego roku. Ostatnie mecze w wykonaniu Helmond to jak wisienka na torcie 6 zwycięstw pod rząd. W 5 ostatnich meczach u siebie strzelili 2 lub więcej goli.
Volendam, o ile u siebie nieźle im idzie to na wyjazdach już tak ładnie nie wygląda 3-2-9, gole 13 strzelonych i 26 straconych. 4 ostatnie mecze na wyjeździe to 4 przegrane.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Davis Cup
Spotkanie: Simon - Isner
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Pinnacle
Przed nami zaczynają się dzisiaj ćwiercifanły w Davis Cup . Jedną z par jest Francja-Usa. Ja wybrałem mecz pomiędzy Simonem a Isnerem. Wiadomo mecz zostanie rozegrany na mączce. Dlatego na Amerykanina jest wyższy kurs. Jednak ja bym nie skreślał jego szans. W tym roku spotkali się juz w Indian Weels. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Big Jonhego. W rankingu ATP Jonhy to 11 rakieta świata natomiast Francuz jest dwie lokaty niżej. Simon w tym sezonie nie gra nic ciekawego. Wygrywa ze słabymi zawodnikami a z czołówki wygrał np. z Melzerem czy Wawrinka którzy są w tym sezonie wogóle bez formy. Natomiast Isner nawet potafił wygrać w tym sezonie z najlepszym obecnie tenisistą Novakiem Djokoviciem. Stawiam na wygraną Amerykanina.

Powodzenia i Wesołego Alleluja.
✅ 120
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia Championship
Reading FC - Leeds United
Typ: Reading
Kurs: 1,55
bet-at-home
Z dzisiejszej oferty wybrałem pojedynek angielskiej Championschip pomiędzy Reading FC a Leeds United. Gospodarze zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli ligowej i do pierwszego Southampton traci zaledwie dwa punkty. Nad trzecim West Ham United ma zaledwie cztery punkty przewagi biorąc pod uwagę że do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sześć kolejek to przewaga jest mała. Że Reading jest w dobrej formie i liczy na bezpośredni awans pokazał ostatni mecz z W.H.U. wygrany zdecydowanie cztery do dwóch i to na wyjeździe. Na swoim obiekcie z dwudziestu spotkań Reading wygrał dwanaście. Dzisiejsza wygrana pozwoli na utrzymanie się na pozycji wicelidera lub nawet wskoczenie na pierwsze miejsce. Goście też ostatnio grają w kratkę. Potrafili przegrać z Nottingham w iście hokejowym wyniku trzy do siedmiu. Ostatni ich mecz to także porażka z Watword zero do dwóch. Moim zdaniem Leeds ma większą motywację w tym spotkaniu i dysponuje ostatnio lepszą formą i dzisiaj powinien poradzić se z rywalem.
✅ 55
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Turcja, Super Lig
Spotkanie: Kardemir Karabük - Besiktas JK
Typ: 1
Kurs: 6,5
Bukmacher: Bwin
Analiza: W piątkowy wieczór o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz 34. kolejki tureckiej superligi. Faworytem spotkania według bukmacherów jest Besiktas aczkolwiek ja uważam inaczej. Besiktas jest ostatnio bez formy, w ostatnich tygodniach tylko jedno zwycięstwo z przedostanim Manisasporem. Wcześniej odpadli z Ligi Europejskiej z Atletico Madryt (do wybaczenia) a potem odpadli z pucharu Turcji po przegranej z drugoligowym Bolusporem. No zespołowi, który ma aspirację gry w lidze mistrzów nie powinny sie zdarzać takie potknięcia. Ale skoro nie wyszło to mieli sie skupić na grze w lidze. No i tak się skupili, że zremisowali z ósmym Buyuksehirem i ostatnio przegrali z szesnastym Samsunsporem. Troszkę inna sytuacja u gospodarzy, awansowali w pucharze, a i ostatnie dwie kolejki to komplet punktów (może z niezbyt wymagającymi przeciwnikami ale zawsze). Ważnym aspektem, dla którego postanowiłem wybrać ten typ jest miejsce rozgrywania meczu. Gospodarze są typowym zespołem własnego boiska. Jeśli chodzi o mecze u siebie więcej punktów zdobyli tylko Galatasaray i Fenerbahce. Dlatego myślę, że po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować zagrać tego meczu. Mniej odważni mogą się wspomóc podpórką 1X (kurs w granicach 2,5).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Swansea City - Newcastle (rzuty rożne - handicap)
Typ: Newcastle +1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Swansea podejmuje dzisiaj na swoim stadionie ekipę Srok. Podopieczni Briana Rodgersa w ostatnich pięciu meczach notują bilans 3-0-2 (ostatnie dwa mecze to dwie porażki) natomiast ekipa Newcastle idzie w przeciwnym kierunku z bilansem 3-1-1 (ostatnie trzy mecze to trzy wygrane). Ten fakt może dzisiaj mieć znaczenie i uważam, że forma z ostatnich tygodni jest po stronie Newcastle.
Typuję jednak dzisiaj rzuty rożne ponieważ po analizie uważam, że tutaj ekipa gości będzie miała większą ilość tych stałych fragmentów gry.
Swansea w ostatnich pięciu meczach ani razu nie miała więcej rożnych niż ich rywale ! Dwie kolejki ostatnie tj mecz z Evertonem i Tottenhamem ekipa gospodarzy dzisiejszego meczu kończyła z remisowymi rezultatami rzutów rożnych, odpowiednio 3-3 i 7-7.
Ogólnie Swansea w ostatnich pięciu meczach notuje średnio 4.6 rzutu rożnego.
Przejdźmy do analizy rzutów rożnych ekipy Newcastle:
* średnia z ostatnich 5 meczów to 6.8 (ponad 2 rożne więcej niż Swansea)
* w starciach z rywalami, dotyczy rożnych oczywiście Newcastle raz wygrało a cztery razy zdobyło mniejszą liczbę kornerów.
Mimo wszystko ten fakt przemawia za ekipą Srok. Dzisiaj uważam, że kluczem do sukcesu będą akcje skrzydłami a to niesie za sobą szanse na kolejne kornery. Zaryzykuję handi +1 korner dla Newcastle, uważam, że i bez tego handi Sroki zdobędą więcej kornerów od Swansea ale skoro jest taka okazja to warto z niej skorzystać. Mecz ogólnie na remis.
⛔ 100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Młoda Ekstraklasa,Polska
Zagłębie Lubin-Lechia Gdańsk
typ: over 3,5
kurs: 2.15
bukmacher: bwin

analiza:

Różnica klas pomiędzy tymi dwoma ekipami,młode Zagłębie co sezon walczy o mistrze ME,drużyna z Lubina słynie z wyśmienitej pracy z młodzieżą. Ciężko wyobrazić sobie lepszą formę gospodarzy,ostatnie 5 meczy to 13 punktów zdobytych,zaledwie 1 remis z równorzędną drużyną Lecha Poznań. Lechia to zupełne przeciwieństwo,5 ostatnich spotkań i zero punktów,za to masa potraconych goli ze średniakami ME. Mecz w Gdańsku zakończył się hokejowym wynikiem 3-5. Lechia straciła najwięcej goli w całej lidze- aż 50.
⛔ 100
 
R 6

redgandalf

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis, Davis Cup
Spotkanie: Gilles Simon - John Isner, 06.04.2012, g. 12.00
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 1 meczu pary Francja - USA w Pucharze Davisa spotkają się dwaj tenisiści z czołowej 20, wyżej w rankingu jest Amerykanin Isner (nr10). Ten sezon dla mieżącego nieco ponad 2 metry wzrostu wydaje się być sezonem życia. W poprzedniej parze w której USA zmierzyło sie ze Szwajacaria w której po przerwie wystąpił sam Federer Isner wygrał 2 mecze, 1 wlasnie z Królem Rogerem, natomiast 2 w deblu w parze z Fishem przeciwko bądź co bądź mistrzom olimpijskim w deblu, parze Federer-Wawrinka. Francuz natomiast notuje średnią formę, poza tym za Isnerem przemawiaj warunki fizyczne i styl gry, obecnie poprawił grę forhandem, jest znakomity przy siatce no i serwis który wgniata w ziemię wszystkich zawodników świata, naprawdę musiałby mieć bardzo słaby dzień aby nie wygrać tego spotkania. Faworytem wg bet365 jest Simon, ale naprwde nieznacznym.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia
Spotkanie: Helmond Sport – FC Volendam
Typ: Rezultat po pierwszej połowie ? – Helmond Sport
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Mecz pomiędzy Helmond Sport a FC Volendam, czyli 4 i 11 miejscem w rankingu.
Pojedynek odbędzie się o godzinie 20:00 na stadionie gospodarzy De Braak.
Faworytem jest zdecydowanie drużyna gospodarzy, którzy krótko mówiąc są w formie.
Helmond na 10 ostatnio rozegranych spotkań 8 razy zwyciężył i 2 razy zremisował.
Goście wygrali 3 razy, 2 razy zremisowali, przegrali aż 5 spotkań.
Fajniejszym jest jeszcze to że drużyna FC Volendam na 10 wyjazdowych spotkań przegrała aż 9, raz wygrała ze słabą drużyną Apeldorn.
W spotkaniach bezpośrednich między dzisiejszymi oponentami bywało różnie z lekką przewagą Helmond. Ostatni pojedynek wygrał Volendam.
Myślę, że sport tym razem nas nie zaskoczy i dzisiejsi gospodarze postarają się zrekompensować ostatni przegrany mecz z tą drużyną.
Kurs uważam za rozsądny pomimo lekkiego powrotu do formy drużyny gości.
Gospodarze w ostatnich meczach obejmowali prowadzenie zazwyczaj już w pierwszej połowie.
Szczerze mówiąc miałem zamiar postawić tylko wygraną Helmond, ale kolega wyżej mnie uprzedził i mam nadzieje, że ten zakład okaże się również pozytywny.
✅ 105
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Swansea City - Newcastle United
Typ: X
Kurs:
3,25
Bukmacher:
Bwin
Analiza: Pierwszy mecz 32. kolejki angielskiej Premier League. Jedenasty w tabeli Swansea podejmuje szósty Newcastle. Swansea, po serii trzech zwycięstw (m.in. nad Manchesterem City 1:0), odniosła dwie porażki. Ale trzeba wspomnieć, że porażki te były z nie byle kim, bo z Evertonem 0:2 i Tottenhamem 1:3 (który w końcu musiał się przełamać i wygrać). Łabędzie są niezwykle groźne u siebie. Wygrały z Arsenalem, Man City, remisowały z Chelsea czy Tottenhamem, a obecny lider Man United wygrał tu zaledwie 1:0. W zespole nie ma jakichś poważniejszych absencji. Przewidywany jest powrót po kontuzji Nathana Dyera, Andrea Orlandi i Stevena Caulkera. Tak więc Swansea jest w lepszej sytuacji kadrowej niż Newcastle (ale o tym w dalszej części analizy). Patrząc od strony statystycznej Swansea nie przegrało w tym sezonie trzech meczów z rzędu. Oprócz aktualnej serii dwóch porażek z rzędu, zanotowało ją tylko raz. Na swoim boisku Łabędzie nie zanotowały jeszcze dwóch porażek z rzędu, a ostatni mecz przegrały. Tak więc teraz teraz spodziewany jest korzystny wynik dla Swansea.
Newcastle ostatnio wygrane trzy mecze z rzędu. Wydaje się, że są w znakomitej formie, lecz spójrzmy z kim mierzyły się Sroki:
Newcastle - Liverpool 2:0
West Bromwich - Newcastle 1:3
Newcastle - Norwich 1:0
Nie są to rywale z najwyższej półki, a jeśli chodzi o Liverpool to w tym sezonie grają słabo, choć w tym meczu The Reds mieli też swoje sytuacje. Pozostaje pytanie, czy Newcastle jest już na tyle dobrą drużyną, żeby odnosić zwycięstwa seriami, jak to robią drużyny z czołówki Premier League? Wydaje mi się, że nie. Po znakomitym początku sezonu, przyszły słabsze mecze, przeplatane tymi lepszymi. Sroki nie potrafią jeszcze ustabilizować formy.Jeśli chodzi o absencje na ten mecz, to nie zagrają: Danny Guthrie, Fabricio Coloccini, Sylvain Marveaux, Sammy Ameobi, Leon Best, Steven Taylor, Peter Lovenkrands. Niepewny jest występ Jamesa Percha. Drobnego urazu doznał Haris Vuckic. Tak więc lista kontuzjowanych jest długa. Napewno trzeba przyznać Srokom, że w znakomitej formie strzeleckiej jest Papiss Cisse. Mocne jest całe trio Cisse Ba-Ben Arfa. Zobaczymy jak wypadną na tle defensywy Swansea, która u siebie traci mało bramek. W 15. meczach straciła 12. bramek co jest drugim wynikem Premier League. Teraz spójrzmy od strony czysto statystycznej. Sroki w tym sezonie nie wygrały czterech meczów pod rząd. Oprócz aktualnej serii trzech zwycięstw zanotowały ją tylko raz.
Ostatni mecz pomiędzy drużynami zakończył się remisem 0:0. I wydaje mi się, że dzisiejszy również skończy się podziałem punktów. Groźne u siebie Swansea napewno powalczy ze Srokami, które nieco osłabione absencjami, będą liczyć przede wszytkim na atak, bo w tej chwili to jest ich najmocniejszy punkt. Newcastle walczy o miejsce w ścisłej czołówce, ale czy na nie zasługuje? Potrafi zagrać kapitalny mecz (np. z Man United 3:0), ale też wysoko przegrać (np. z Tottenhamem 0:5). Łabędzie sprawiały problemy nie takim drużynom jak Newcastle. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1:1, ale wcale nie zdziwi mnie wygrana zarówno jednej jak i drugiej drużyny.
⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Championships Anglia
Zdarzenie : Watford - Blackpool
Typ: Watford
Kurs : 2.6
buk : bet365
Dzisiejsza analiza jest oparta na dwóch aspektach: pierwszym statystyką, drugim przeczuciem. Można ty dorzucić trzeci jaki jest patriotyzm , gdyż w bramce broni nasz reprezentant Tomasz Kuszczak. Blackpol przegrał 3 mecze z rzędu na wyjeździe i nie mogę tę drużynę widzieć jako zwycięscę tego spotkania. Natomiast Watford przegrał u siebie w tym roku tylko z zajmującym pierwszym miejsce Southamptonem. Więcej, Watford mają dobrze broniącego Kuszczaka i to pozwoliło im zgromadzić w pięciu ostatnich meczach 10 punktów u siebie. Wysoki kuszący kurs, zgrzeszyłem !
⛔ 100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Swansea City - Newcastle United
Typ: Handicap - Newcastle (+1.0)
Kurs: 1,50
Bukmacher:
expekt
Dzisiaj interesujące spotkanie w angielskiej premier league. Swansea podejmuje u siebie Newcastle. Sroki ostatnio są w bardzo dobrej formie w poprzednich pięciu meczach 3 zwycięstwa, remis i porażka z tym że remis z Sunderlandem w którym to Newcastle miało przewagę i nie wykorzystało karnego, a porażka dość pechowa bo w ostatnich minutach na wyjeździe z Arsenalem. Swansea jak na beniaminka poczyna sobie naprawdę dobrze zajmując 11 miejsce w tabeli. Walijczycy byli zdolni wygrać z City czy zmiażdzyć Fulham. Jednak ostatnie dwa mecze to porażki Łabędzi z Evertonem i Tottenhamem. Na Swansea gra się naprawdę ciężko czego dowodem są porażki City, Arsenalu czy remisy z Tottenhamem i Chelsea. Jednak myślę, że Newcastle powinno sobie poradzić i wygrać, a żeby typ był pewniejszy to wybrałem handi +1.
⛔ 100 Powtórzony typ
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis Puchar Davisa
Spotkanie: Simon G. - Isner J.
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich stawiających w &#39;&#39;moje urodziny&#39;&#39; ???? zatem mam do zaoferowania dzisiaj mecz, w którym obaj zawodnicy kiedy rywalizują ze sobą grają do 3 setów.. tak zaciekłe są ich pojedynki.. ale mimo wszystko stawiam na Johna, ze względu na to że nie popisał się w Miami.. z Niemcem, dlatego chciałby poskromić każdego rywala.. żeby jak najszybciej swoją porażkę z tamtego turnieju wymazać z pamięci. Owszem nie wolno lekceważyć rywala, jakim jest Simon, nie jest to średni przeciwnik, ale akurat na poziomie Isnera.. ale mimo to uważam że Isner wygra ostatecznie.
POWODZENIA ! miłego dnia życzę
⛔ 100 Powtórzony typ
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania
Spotkanie: Odense - Horsens
Typ: over3
Kurs: 2,45
Bukmacher: bet365
Pozycja tych zespołów w lidze powinna być zgoła odmienna, Odense tuż przed gilotyną, a Horsens walczy dzielnie o europejskie rozgrywki. Forma gospodarzy jest katastrofalna, gości względnie dobra, dlatego na Fionii mogą pokusić się nawet o zwycięstwo. 70% meczów lidze jest overowe dla Odense, status quo w meczach Horsens, ale jako goście względnie ponad 2,5. Na ostatnie 7 meczów tych zespołów 5 było over2,5. Osobiście stawiam na wynik 2:2 lub 3:2 dla któregoś z zespoów, ale dla asekuracji stosuję over3 w razie 3 bramek na zwrot. Mecz rozpoczyna się o g. 18:00.
⛔ 100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Karabukspor - Besiktas
Typ : Karabukspor lub remis
Kurs : 2,1
Buk : bet365
Analiza:
Niestety z powodu fatalnie działającego neta zostałem wyprzedzony i muszę zagrać taki typ . Kolega który podał analizę przede mną ujął chyba wszystko co można powiedzieć o tym spotkaniu . Słabo spisujący się na wyjeździe Besiktas rusza na ciężki teren gospodarzy . Fakt , że to trudny teren pokazują statystyki . Karabukspor jest 3 potęgą pod tym względem . Goście mają ogromne problemy nie tylko na wyjazdach ale w ostatnim czasie też u siebie co spowodowało zwolnieniem dotychczasowego trenera co również na pewno nie doda otuchy przed tym spotkaniem . Nie poukładana drużyna Besiktasu będzie musiała liczyć na dużo szczęścia jeżeli nie chcą przegrać . Jedno jest pewne Karabukspor mając za sobą własnych kibiców i własne podwórko ma szanse pokonać jedną z najlepszych drużyn tureckich ostatnich lat i na pewno to wykorzystają. Z doświadczenia tylko dodam , że te teoretycznie gorsze drużyny robią wszystko by wielkie uznaniowe marki takie jak Galata czy właśnie dzisiejszy rywal straciły punkty i dzisiaj będzie podobnie
⛔ 100 Powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: Ascoli Calcio - UC AlbinoLeffe
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Cino e Lillo Del Duca w Ascoli walcząca o utrzymanie ekipa Massimo Silvy zmierzy się dzisiaj w będącym w kryzysie i chyba już pogodzonym z degradacją UC AlbinoLeffe. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy zajmują 19. miejsce (miejsce barażowe) sytuacja byłaby lepsza gdyby nie -7 punktów które zostały odebrane klubowi decyzją związku. Mimo to ostatnio Ascoli osiągało korzystne rezultaty (zwycięstwo, 3 remisy i porażka) i dzisiaj nawet bez dwóch podstawowych zawodników N&#39;Diaye Papa Waigo (33/11), Maurizio Peccarisi (30/1) a także Leandro Vitiello (13/1) mogą liczyć na zdobycie kompletu punktów w tym starciu.
Zagrają bowiem u siebie z Albinoleffe, drużyną, która w ostatnich 10 meczach zdobyła raptem 2 punkty i niemal pewne jest już to, że ta ekipa nie utrzyma się w lidze. Na wyjazdach Albinoleffe nie radzi sobie (co zrozumiałe) najlepiej do tej pory zdobyli 10 punktów (2 zwycięstwa, 4 remisy i 11 porażek). Dla porównania Ascoli u siebie zdobyło 16 oczek (4 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek) ale na uwagę zasługuje to, że ekipa ostatnio gra u siebie dobrze i wygrywa (3 zwycięstwa, remis i porażka).
Wspomniałem już o tym, że Ascoli zagra bez dwóch kluczowych zawodników Albinoleffe natomiast musi sobie radzić bez kapitana Roberto Previtali (20/2) ale także bez kilku zawodników, którzy na pewno przydaliby się dzisiaj trenerowi Sandro Salvioniemu czyli Francesco Luoni (15/0), Alessandro Malomo (6/0), Michael Girasole (29/2), Alessandro Salvi (17/0) czy Andrea Cocco (25/12).
W ostatnich sezonach w meczach tych ekip zazwyczaj wygrywała ekipa gospodarza bądź ewentualnie mieliśmy remis. Dzisiaj remis nie urządza żadnej ze stron, a, że ekipa Ascoli prezentuje się ostatnio lepiej niż Albinoleffe, które jest pogrążone w kryzysie i przegrywa mecz za meczem to typują w tym starciu zwycięstwo gospodarzy.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom