>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 06.04.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Premier League
Mecz: Swansea-Newcastle (handicap 0-1)
Typ: Swansea
Kurs: 4.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na rozpoczęcie 32. kolejki Premier League zobaczymy spotkanie między Swansea, a Newcastle. W obu przypadkach możemy tutaj mówić o rewelacjach tego sezonu. Swansea, będące beniaminkiem, graja bardzo ciekawy futbol, utrzymując się przez większość spotkania przy piłce z takimi drużynami jak chociażby Arsenal, Tottenham czy Manchester City. Na swoim stadionie graja dobrze zdobywając punkty z najlepszymi ekipami. Newcastle to zespół zbudowany za grosze, ale radzący sobie świetnie od początku sezonu, mimo iż był przed sezonem skazywany na okupywanie dolnych rejonów tabeli. W tabeli sytuacja wygląda następująco - Swansea na 11 miejscu i pewne utrzymanie, a Newcastle na 6 i walka o puchary. Obie ekipy znacznie lepiej prezentuje się na własnym stadionie. Swansea u siebie posiada bilans 6-6-3 i bramki 19-12. Na wyjeździe Newcastle prezentuje się całkiem nieźle- bilans 6-3-6 bramki 22-27. ja jednak zwróciłem uwagę, że w meczach wyjazdowych Newcastle zdobywało punty z drużynami, które u siebie spisują się słabiutko (wygrali z Sunderlandem[8 w tabeli meczów u siebie], Wolves[20], Stoke[13], Boltonem[18], Blacburn[16], Wes Brom[17]). Jeżeli chodzi o mecze z lepszymi drużynami to ugrali jedynie remis na Old Traford. Natomiast u siebie Swansea z drużynami z górnej części tabeli zdobyli na 7 meczy 11 punktów przegrywając jedynie z Manu i Evertonem. Moje spostrzeżenia są więc takie, że Newcastle nie radzi sobie z drużynami prezentującymi u siebie dobry poziom (a do tej grupy zaliczam Swansea), a Swansea dobrze się prezentuje z drużynami, które na wyjeździe grają co najmniej dobrze. Tyle jeżeli chodzi o tabelę.
Jeżeli chodzi o forme to Swansea przegrała ostatnie 2 mecze, z mocnym Evertonem, który zawsze na wiosnę gra o niebo lepie i na wyjeździe z Tottenhamem, który grał super zmobilizowany gdyż musiał gonić Arsenal i walczyc o 3 miejsce. Do druzyny wracają najprawdopodobniej Dyer oraz Caulker więc gospodarze moga wyjśc w najsilniejszym ustawieniu. Co do Newcastle to nieobecni bedą- Fabricio Coloccini, Steven Taylor, Leon Best, Danny Guthrie czy też Sylvain Marveaux. Zwłaszcza brak Taylora i Collociniego (obrońcy) oraz Guthriego (pomocnik) będzie odczuwalny. Co do formy to wygrali ostatnie 3 mecze z Norwich, West Brom i Liverpoolem. Jednak z Norwich u siebie wymeczyli 1-0 na wyjeździe ograli słabo radzących sobie ostatnio West Brom, a co do meczu z Liverpoolem to niby wygrali 2-0, niby wszedzie można przeczytać, że zagrali kapitalne zawody,ale to jakas jawna kpina jest. Liverpool gra ostatni nawet nie słabo, po prostu żenująco, a w tym meczu to tak naprawdę nie wygrał go Newcastle tylko sędzie, który na początku powinien podyktować karnego dla Liverpoolu i czerwona kartke dla piłkarza Newcastle za zagranie piłki ręką w polu karnym, która juz prawie była w bramce. Do tego druga bramka padła z 5-metrowego spalonego i jeszcze wyrzucił z boiska tylko Reine, a powinien tez Perche`a. Do tego Liverpool miał jeszcze swoje szanse. Liverpool grał bardzo źle taktycznie w środku pola przez co Newcastle mogło kontrować i nikt ich nie zatrzymywał. Ba próbował niekiedy sam ominąc 3 rywali robiąc to bardzo chaotycznie i długo prowadząc piłkę. Jeżeli Ben Arfa nie bedzie miał za dużo miejsca do uruchamiania Cisse to o dobry rezultat Swansea jestem spokojny. passa Newcastle musi się kiedyś skończyć i myśę, że stanie się to dzisiaj. Gram dodatkowo z handi gdyż Newcastle lubi dostać parę bramek na wyjeździe, ale dla mniej odważnych polecam grac czystej jedynki.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ligue 2
06.04.2012 20:00
Laval - Sedan
typ: 2
kurs: 2.65
buk: expekt

Bardzo ciekawie zapowiada się dziś spotkanie pomiędzy Laval, a Sedan. Faworytem tego spotkania są goście i tak też stawiam na ich zwycięstwo.
Sedan zajmuje 5 miejsce z 45 punktami i ma całkiem realne szanse na awans do Ligue 1, gdyż do trzeciego Clermont tracą zaledwie 3 &quot;oczka&quot;. Na swoim koncie mają jak do tej pory 11 zwycięstw, aż 12 remisów i 7 porażek, oraz 45 bramek strzelonych (tylko Bastia jest w tej statystyce lepsza) oraz 37 straconych. Są najlepszą drużyną w lidze, jeśli chodzi o punkty zdobywane po za własnym stadionem. W 15 meczach zdobyli 24 punkty, po 6 razy wygrywając i remisując, a także trzykrotnie przegrywając. Dzisiaj w zespole gości nie zagrają: Yohan Eudeline (22/6),Mickael Le Bihan (9/0), Emmanuel Kouamatien .
Co do zespołu Laval to są oni na 11 miejscu z dorobkiem 37 punktów i mają tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Na razie zdołali oni odnieść 9 zwycięstw, 10 razy dzielili się punktami,a jedenastokrotnie nie zdobyli żadnego punktu. Ostatnio prezentują się słabo, przegrali trzy mecze z rzędu z Arles 1:0, Tours 2:1 oraz z Bastią 3:2. Dzisiaj w zespole gospodarzy nie zagra aż 7 zawodników, a są to: Lhadji Badiane (11/2), Romain Ciaravino (1/0), Fabrice Levrat (19/1), Gaetan Belaud (24/0), Ghislain Gimbert (30/6), Kevin Perrot (17/1).
Myślę,że nie najlepsza forma zespołu Laval oraz dość spore braki kadrowe sprawią, że Sedan nie straci dystansu do czołówki, a kto wie może jeszcze coś odrobią.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Davis Cup (spotkania)
Spotkanie : Isner - Simon
Typ : Isner -2,5 seta
Kurs : 5,64
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Przed nami kolejna faza pucharu Davisa.
Tym razem mecze rozgrywane są na nawierzchni ziemnej, a ja wybrałem konfrontację francusko-amerykańską.
Zmierzą się ze sobą John Inser oral Gilles Simon.
Faworytem buków jest Francuz, co jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem.
Isner jest w życiowej formie, aktualnie zajmuje najwyższą w karierze 11 lokatę w rankingu. Dysponuje potężnym serwisem, wyraźnie poprawił grę przy siatce, lepiej porusza się po korcie niż parę sezonów temu, ogólnie rzecz biorąc ogromny progress. W tym roku pokonał między innymi Novaka Djokovica.
Isner jest też mistrzem TB, większość z nich rozstrzyga na swoją korzyść, więc jego szanse tym bardziej rosną.
Simon przez ostatni rok gra słabiej, co spowodowane jest między innymi kontuzjami czy też brakiem częstego grania. Ten sezon jest w jego wykonaniu bardzo przeciętny.
A na nawierzchni ziemnej wyraźnie sobie nie radzi.
Moim faworytem jest Isner, który obecnie najbardziej perspektywiczny gracz z USA. W pucharze Davisa radzi sobie nadzwyczaj dobrze, a jednym z jego największych sukcesów było pokonanie 3 do 1 Rogera Federera, właśnie na nawierzchni ziemnej.
Ostanie 2 spotkania wygrał John Isner (3:1;2:1), oba na nawierzchni twardej.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Vera Zvonareva - Lucie Safarova
Typ: Lucie Safarova
Kurs: 2,25
Bukmacher: bwin
Analiza:
Widzę tu zachęcające do grania value na Saforową, Vera ma kłopoty z odbudowaniem formy, kontuzje, zatrucia, wszystko to sprawia, że w tym roku kończyła turnieje bardzo szybko, góra na trzeciej rundzie i to po bojach, w dwóch turniejach odpadał już w pierwszej rundzie, w tym ostatnio w Miami. Teraz przyszła turniej na mączce w Charleston gdzie już jest w czwartej rundzie, jednak jak dla mnie nie jest to powód do obwieszczenia powrotu formy u Rosjanki, pierwsza runda to wolny los, a potem wygrane z zawodniczkami, które zazwyczaj do turniejów muszą grać w kwalifikacjach (Bondarenko i Voegele), tak więc prawdziwy sprawdzian gdzie jest teraz Vera dowiemy się dopiero dzisiaj w starciu z Lucie Safarovą. Czeszka wyszła zwycięsko z meczu z Wozniak, która zaliczyła bardzo dobry występ w Miami, jest to sygnał mówiący coś o dobrej formie Lucie, na pewno wyraźniejszy niż w przypadku przeciwniczek Very. W tym roku na pewno lepiej prezentuje się Czeszka. Warto tu wspomnieć, że panie spotkały się rok temu w trzeciej rundzie Australian Open, gdzie wygrała Rosjanka po boju 6-3 7-6(9), był to okres jest życiowej formy, doszła w tej imprezie do półfinału i ogólnie cały pierwszy okres sezonu miała znakomity, dzisiaj jest jednak na zupełnie innym biegunie, za to Czeszka chyba nie odstaje od formy z tamtego spotkania.
✅ 125
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Peterborough Panthers - King&#39;s Lynn Stars
Typ: Peterborough Panthers -6,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejne spotkanie tym razem o 15:00 Pantery z Peterborough podejmują Gwiazdy z Kings Lynn. Faworytem są gospodarze którzy w składzie nie mają żadnej dziury i powinni rozbić gości. Patery w tym roku na swoim torze jechały tylko z drużyną Ryana Sullivana i jego przyjaciół gdzie gościnnie wystąpiły takie tuzy jak Pedersen czy Hancock a i tak przegrali 17 punktami. U gospodarzy każdy może wystrzelić i zdobyć dwu cyfrówkę. Bjerre i Bach to bardzo silna para na swoim torze, Allen i Monberg mogą wygrywać wszystko 5-1. Sundstrom, Lawson i Jensen są niesamowicie na swoim specyficznym torze, według mnie handicap 6,5 punktów spokojnie pokryją, a wygrywając 7 punktami zdobędą 3 punkty więc nie będą olewali i moim zdaniem szybko zrobią przewagę i będą ją pilnowali. Gwiazdy mają mocny skład ale wygrywać będą u siebie. Liderem jest Iveresn i on powinien mocno powalczyć. Janowski, Wolbert, Korneliussen i Nermark nieobliczalni i każdy z nich może dzisiaj zawodzić. Rezerwa to tylko Howe, bo Sitera cieniuje w tym roku. Także handicap na Pantery do grania i liczę że będzie spokojnie. Drugi typ to para Monberg kontra Sitera. Monberg jedzie w parze z Allenem ale jedzie z łatwiejszym numerem czyli 4 więc ma teoretycznie łatwiejsze biegi. Dzisiaj ok 8-9 powinie zrobić. Sitera jedzie z rezerwy ale patrząc na to co wyprawia na początku sezonu Howe to Filip pojedzie 3 biegi i pod prysznic. Z rezerwowymi gospodarzy nie wygra także będzie mu ciężko o punkty.
✅ 90
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Davis Cup, 15-15, 6.04.2012
Simon - Isner
typ; -2.5 seta Simon
5.35
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu Davis Cupowym, Francuz Gilles Simon zagra z Amerykaninem, Johnem Isnerem. Spotkanie zostanie rozegrane we Francji, na korcie ziemnym. Co w uprzywilejowanej pozycji stawia Francuza, nie dosc, ze zagra on przed wlasna publicznoscia, to rowniez na nawierzchni, na ktorej Amerykanin chyba czuje sie najgorzej sposrod wszystkich. Obaj panowanie spotkali sie nie tak dawno, w Indian Wells, wtedy gora byl Isner. W kolejnym turnieju amerykanin nie gral juz jednak tak dobrze i widac, ze jego forma wyraznie spada. Isner w Miami przegral w dwoch setach z Florianem Mayerem. Simon podczas turnieju w Miami pokonal Bautiste i Melzera, aby ulec pozniejszemu finaliscie Murrayowi. Amerykanin to zawodnik duzo gorzej poruszajacy sie po korcie od Francuza, a takze zawodnik mniej regularny, co na korcie ziemnym nie jest zbyt dobrym prognostykiem. Uwazam, ze Francuz jest w stanie wygrac to spotkanie i zdobyc punkt dla swojej reprezentacji.
⛔ 100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Czechy / Gambrinus Liga
Spotkanie: Teplice - Ceske Budejovice
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 w czeskiej Gambrinus Lidze spotkanie dwóch drużyn, którym ostatnio idzie nie najgorzej. Zwłaszcza dzisiejszym gospodarzom, którzy od ośmiu spotkań są niepokonani (4 wygrane i 4 remisy). Goście z Budziejowic trochę słabiej (2 wygrane, 4 remisy, 2 porażki). Jak dla mnie od razu rzuca się w oczy to, że jedni jak i drudzy ostatnio bardzo często remisowali po 0:0 lub 1:1, więc to już pokazuje dobrą obronę i tym samym tendencję do dzielenia się punktami.
Jakby na potwierdzenie mojego typu można przytoczyć ostatnie wyniki bezpośrednich spotkań Teplic i Budziejowic. Na ostatnich 6 spotkań: 1 wygrana Teplic, 1 Budziejowic i aż 4 remisy!
Jak dla mnie dzisiaj bardzo możliwy jest kolejny raz remis, bo drużyny w ostatnim czasie nie odstają formą jedna od drugiej i chociaż faworytem do zwycięstwa są dzisiaj gospodarze ja stawiałbym na remis.
Myślę, że limit pecha w typach dnia na kwiecień już wyczerpałem. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
siemawks 8

siemawks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Jupiler League - Liga Europejska Play Offy
Spotkanie:
K. Beerschot AC - Sporting Lokeren
Typ:Sporting Lokeren
Kurs:2,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Belgijskiej jupiter league pomiędzy beerschot a lokeren. Lokeren prezentuje ostatnio świetną formę. bilans ostatnich 5 meczy to :
31/03-12 Pro League, Liga Europejska Playoffs Lokeren vs. Zulte 1:1 24/03-12 Puchar Belgii Lokeren vs. Kortrijk 1:0 21/03-12 Pro League Lokeren vs. Cercle Brugge 1:0 18/03-12 Pro League Beerschot vs. Lokeren 2:2 03/03-12 Pro League Lokeren vs. Westerlo 4:0 25/02-12 Pro League Kortrijk vs. Lokeren 2:5
a więc 4 zwycięstwa i dwa remisy oraz zdobycie pucharu Belgi. wygrali 3 ostatnie mecze wyjazdowe remisując tylko raz. Co do drużyny beerschot bilans ten wygląda troche gorzej - aż 4 porażki 1 remis i tylko 1 zwycięstwo nie napawają optymizmem przed tym meczem. Jednak w ostatnich 6 mecach u siebie wygrali aż 4 i 2 remisując wiec jest to drużyna swojego boiska, ale moim zdaniem każda passa kiedyś mija i Lokeren jest w stanie pokazac swoją wyższosc na ciezkim terenie.
powodzenia !
⛔ 100
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Tenis, WTA Charleston
V. Zvonareva- L. Safarova
Typ: Safarova wygra 2-0
Kurs: 3,75
bet365

Dzis o 22.30 w Charleston dojdzie do pojedynku pomiedzy Zvonereva (Rosja)ktora jest 9 w rankingu a bedaca na 26 Safarav(Czechy). Faworytka tego spotkania jest Zvonareva jednak ja stawiam na Safarova ktora w tym turnieju gra zdecydowanie lepiej.Viera wczoraj meczyla sie sie z mloda szwajcarka Vogele a Lucie grala z poradzila sobie rowniez w 3 setach ale grala z o wiele lepsza zawodniczka Wozniak i widac byla w tych meczach ze w lepszej formie jest Safarova. Czeszka dysponuje lepszym serwisem od Rosjanki i mysle ze to jest glowny argument ktory przemawia za Safarova.
✅ 275
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Spotkanie: Barnsley - West Ham
Typ: West Ham -1
Kurs:2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walczący o awans do Premier League piłkarze West Ham United dziś zawitają na Oakwell, by zagrać o pełną pulę punktów z mającym już najprawdopodobniej zapewniony byt Barnsley FC.
Podopieczni Sama Allardyce&#39;a przed tygodniem doznali porażki na własnym obiekcie z Reading (2-4). Warto dodać, że na tak wysoką przegraną na pewno nie zasłużyli, a samo spotkanie było bardzo wyrównane. Stało się jak stało i z tego meczu należy wyciągnąć wnioski, tym bardziej, że ostatnio sporo punktów tracą Młoty w starciach, które powinny wygrywać. Jeszcze niedawno kontynuowali serię pięciu remisów, która została przerwana zwycięstwem na wyjeździe nad Peterborough (2-0).
Zawodnicy Barnsley są w zgoła odmiennej sytuacji, bo z dziewięciu ostatnich spotkań przegrali aż siedem, notując tylko skromny triumf nad Peterborough (1-0) i remisując z pogrążonym w ogromnym kryzysie Nottingham (1-1). Nic więcej, a poza tym fatalnie prezentuje się ofensywa, bo w meczach o których piszę zdobyła tylko trzy bramki. Ponadto dziś będzie musiała sobie radzić bez wielu graczy.
Poza kadrą są dwaj bramkarze - David Button (3/0) oraz Luke Steele (38/0), obrońcy Rob Edwards (17/0) i Bobby Hassell (20/0), a także pomocnicy Matt Done (32/0), Nathan Doyle (24/0) oraz David Perkins (29/0). Takich problemów nie mają goście - najlepsza drużyna w meczach wyjazdowych w Championship. Uważam, że gracze WHU po ostatniej porażce zrehabilitują się i zainkasują komplet punktów, zwłaszcza, że do miejsc gwarantujących bezpośredni awans tracą już sześć oczek i na kolejną stratę nie mogą sobie pozwolić. A, że są lepszym zespołem od Barnsley, to oczywiste.
✅ 175
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja 1. HNL
Spotkanie: Lok. Zagrzeb - Cibalia
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dwie drużyny które chcą grać w pucharach w przyszłym roku, więc obie będą dziś zmotywowane na 100%. Lokomotiva ma bardzo dobrych piłkarzy ściągniętych z Dinamo Zagreb, chodzi tu o wypożyczenie oczywiście… od lat te dwa kluby współpracują ze sobą, i zawodnicy którzy mają ogrywać się w lidze trafiają właśnie do ekipy Lokomotiva. Cibalia ma spore problemy z wyborem wyjściowej jedenastki na to spotkanie, wielu graczy brakuje w kadrze ... Na ostatnim treningu trenowało 12 graczy… Oto lista kontuzjowanych zawodników na dzień dzisiejszy: Prgomet (MF 16/3), Koledić (ATT +13 / 3), Lucic (DF 21/0), Rugasevic (DF 10/0) ​​Doubt, Culjak (MF 18/1) i Radotić (df 20/0, Doubt).
01.10.11 1HN Cibalia Lok. Zagreb 1 : 0
13.05.11 1HN Lok. Zagreb Cibalia 2 : 0
06.11.10 1HN Cibalia Lok. Zagreb 2 : 1
13.03.10 1HN Cibalia Lok. Zagreb 1 : 0
22.08.09 1HN Lok. Zagreb Cibalia 2 : 0
Przy takich brakach kadrowych gości, myślę że zwycięstwo na własnej murawie jest jak najbardziej do osiągnięcia.
⛔ 100
 
rayu 32

rayu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Charleston WD
Spotkanie: Huber L./Raymond L. - Jans K./Kudryavtseva A.
Typ: DW 2-0
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka typ nie zachęca ale jeśli spojrzeć na to z drugiej strony to 50% lokata to dość ciekawa propozycja. Wybrałem spotkanie deblistek Huber/Raymond i Jans/Kudryavtseva. Pierwsza para to ścisła światowa czołówka, z informacji jakich się doszukałem to aktualnie najlepsza para deblistek w rankingu WTA. Dzisiaj zmierzą się z parą która według livesports.pl zagrała ze sobą tylko dwukrotnie.
Oczywisty argument który stoi za faworytkami to zgranie. Panie nie występują w singlu, grają debla i znają się jak łyse konie! W pierwszym spotkaniu w Cherleston pokonały pewnie parę Lisicki/Zvonareva (6-2, 6-2). Natomiast zawodniczki Jans K./Kudryavtseva A. odprawiły równie pewnie anonimowe jak dla mnie zawodniczki ;) Chyba zbędne jest dalsze argumentowanie typu. Ja w to wchodzę i polecam zagrać Pozdrawiam
✅ 50
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA
Spotkanie: Swansea - Newcastle
Typ: Swansea Over 57.5% posiadania piłki
Kurs:2,05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Angielska Barcelona. Tak na Wyspach określa się zespół Swansea. Brandon Rogers wpoił piłkarzom , że gra piłką to klucz do sukcesu. I miał racje , Swansea ładnie gra , Swansea strzela , Swansea punktuje. Nie ma czegoś takiego , jak długie wrzutki czy coś. Jak nie wyjdzie kontra, to spokojne budowanie ataku pozycyjnego. Nie wiem , na ile wiarygodne są statystyki na soccerway , ale sądzę , że są. Swansea u siebie praktycznie dominuje (% przy piłce) każdego , na wyjazdach w sumie pod tym względem też. Co do Newcastle. Forma ostatnimi czasy bardzo przyjemna. Ale ich gra głównie się opiera na Ben Arfie , jego dryblingu i ostatnich podaniach do Cisse czy Demby Ba. Prosta schematyczna gra , która przynosi zamierzony efekt. Dziś sądzę , że ich taktyka będzie polegała na kontratakach , zresztą co dość dobrze im wychodziło ostatnio. Oddadzą tak jak większość drużyn inicjatywę Łabędziom i będą czekać sobie na swoje okazje , a mają Cisse w takiej formie spokojnie swój cel mogą osiągnąć. Łabędzie natomiast bez różnicy , czy 0:0, 2:0 , czy 0:2 ciągle plan gry jest taki sam czyli utrzymywanie się przy piłce i ataki. Linia dość wysoka moim zdaniem , ale nie patrzyłem do innych bukmacherów. Expekt statystyki czerpie z dość wiarygodnego źródła ze SkySports dlatego wziąłem linię taka jaka jest A kurs przy tym , też niczego sobie.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gamen0 178K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBELGIA: Jupiler League - Mistrzostwa Play-Offy
Spotkanie: St. Liege - Anderlecht
06.04.2012 20:30
Typ: over 2.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: W dzisiejszy „Wielko Piątkowy” wieczór, czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w Belgijskiej Jupiler League. Standard Liege podejmie na własnym stadionie ekipe Anderlechtu. Jest to decydująca faza bierzącego sezonu, dlatego obie ekipy będą walczyć do upadłego o dobry rezultat. Gospodarze ostatni mecz zakończyli sromotnym „biciem” od drużyny KAA Gent przegrywając 3:0 Taki obrót sprawy daje wniosek, że w dzisiejszym meczu Standard będzie chciał udowodnić sowim kibicom, że nie należy tracić wiary po takiej porażce. Mecz z Anderlechtem będzie dobrom ku temu okazją, bo goście zajmują pierwsze miejsce w tabeli i mierzą w tytuł mistrzowski. Ostatnie mecze w wykonaniu Anderlechtu ukazują, że jest to drużyna, która potrafi sama strzelić ponad 2 bramki, ale częste szturmowe ataki powodują, że zawsze jakąś bramkę stracą. Standard również w ostatnich meczach sprawia kibicom przyjemność, kończąc swoje mecze wysokimi wynikami. Dzisiejsze spotkanie powinno stać na wysokim poziomie, nie tylko pod względem piłkarskim, ale także na trybunach. Gospodarze niesieni dopingiem kilkutysięcznej publiczności powinni dać z siebie wszystko i powalczyć jak równy z równym… Mój typ to 2:2. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny WTA Charleston Debel 17:00
Spotkanie: Medina Garrigues A. / Shvedova Y. - Hlavackova A. / Hradecka L.
Typ: Hlavackova A. / Hradecka L.
Kurs: 1,70
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 w Charleston odbedzie się mecz ćwierćfinału debla kobiet. Zagrają w nim debel Hiszpańsko- Kazachstański czyli Medina Garrigues/ Yaroslava Shvedova i Czeski debel Hlavackova/Hradecka. Ja patrząc na zgranie oraz na dotychczsowe wyniki nie wacham się na typem i stawiam zwycięstwo Czeszek. Para Medina/Shvedova gra po raz pierwszy ze sobą właśnie w tym turnieju i dość sensacyjnie wygrały w 1 rundzie z King/Rodionova. Ale myślę że tylko na tyle ich będzie stać. Medina to całkiem dobra deblistka, jednak do wyników potrzebne jest zgranie takiego na pewno zawodniczki nie mają. Medina w tym sezonie grała już deble ale z różnymi zawodniczkami, najpierw w Australian Open z Pavlyuchenkovą ale odpadły już na starcie. W Doha również zagrała z Rosjanką i wygrały 1 mecz ale za słabszym deblem Cistea/Keothvong. W następnym meczu już uległy. W Dubaju Medina zmieniła koleżankę na naszą Polkę Alicję Rosolską. Wygrały po kreczu rywalek w 1 rundzie i znowu uległy w 2 rundzie. W Indian Wells, Medina grała z Pennetą i temu deblowi można było wróżyć całkiem dobre wyniki ale szybko je uciszyły Suarez/Dulko w 1 rundzie. W Miami ten debel w końcu wygrał więcej niż 1 spotkanie ale odpadły w 3 z King/Niculescu. Co się rzuca w oczy, Medina miała wiele koleżanek deblowych i często odpadała w 2 meczu, tak własnie prawdopodobnie będzie i w turnieju . Shvedova na poczatku sezonu grała deble z King i w Australian Open doszły do ćwierćfinału gdzie dpadły z ... Hlavackovą/Hradecką. Później nie grywała turniei i wróciła w Miami gdzie wygrała z Voskoboevą tylko 1 mecz. Myślę że dla tych zawodniczek będzie to ostatni mecz w tym turnieju. Obie grały tutaj single i na tym się koncentrowały. Czeszki również grały w singlu ale one zawsze grają również w deblu i wiedzą że tutaj mogą wiecej osiągnąć. Doszły już w tym sezonie do półfinału Australian Open, wygrały turniej w Memphis i grały w półfinale Indian Wells. Mają na koncie wiele wygranych z niezłymi deblami, jak Errani/Vinci czy Goerges/Lisicki. Myślę że dzisiejsze rywalki nie powinny im zagrozić w drodze do finału i Czeszki wygrają 2-0.
⛔ 100
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Spotkanie: Swansea City - Newcastle United
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godz. 17:30 na Liberty Stadium spotkaja sie zespoły Łabędzi i Srok. Swansea w swoim gnieździe potrafi grać o niebo lepiej niż na wyjeździe. Nie tak dawno przekonały sie o tym zespoły Manchesteru City, Arsenalu czy Chelsea. Łabedzie poległy jednak dwa tygodnie temu z Evertonem, gdzie przyjezdni perfekcyjnie wyłaczyli Swansea w każdym elemencie gry. Nie sądze jednak by zdarzyła im sie trzecia porażka z rzędu w tym druga u siebie, tym bardziej ze złożeniem broni. Gospodarze wystąpią w optymalnym, pełnym składzie, goście natomiast zawitają na Liberty stadium z wybrakowaną obroną. Niekompletna defensywa Srok, magia walijskiego stadionu, Swansea ładnie grająca piłką. Ponadto goście w wysokiej formie strzeleckiej na czele z Ba, Cisse, Ben Arfą z pewnością znajdą drogę do siatki rywala. W związku z czym typuje tutaj że bramkarze obu ekip przynajmniej raz będą wyciągać piłkę ze swojej siatki.
⛔ 100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Jupiler League Spotkanie: Almere – GA Eagles
Typ: Almere i over 2.5
Kurs: 3.4
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Gospodarze zbierają punkty głównie na własnym stadionie a goście nie grają za dobrze na wyjazdach. Drużyna Almere wygrała 2 z 3 ostatnich spotkań u siebie z 14 i 15 drużyną tabeli. Teraz czeka ich niewiele lepszy team - 12. Do tego praktycznie wszystkie wygrane Almere u siebie kończyły się over 2.5. Natomiast praktycznie wszystkie przegrane Orłów na obcych stadionach także kończyły się overowo. Do tego średnia bramek, która pada na stadionie gospodarzy wynosi około 3,5 na mecz, zaś goście na wyjazdach też oglądają średnio właśnie 3,5 bramki. Almere City tylko raz w tym sezonie dzieliło się punktami na własnym stadionie, co daje dużą szansę na over a ponieważ większość punktów ugrai u siebie stawiam na typ: Almere i over 2.5
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: 2012-04-06 17:30, Kwalifikacje olimpijskie - mężczyźni, Olimpiada
Spotkanie: Polska - Algieria
Typ: 1 (-7.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam. Na dziś typ z piłki ręcznej. O godzinie 17:30 - czyli już za nieco ponad 10 minut rozpocznie się (nie) zbyt ciekawe spotkanie po między szczypiornistami Polski a Algierii. Dlaczego napisałem że spotkanie zapowiada się nie najciekawiej ? Z prostej przyczyny. Wg. mnie spotkania z wyraźnym faworytem nie mogą mieć miano ciekawych. To będzie klasyczny przykład walki Dawida z Goliatem. Algieria to można chyba tak powiedzieć ogórki piłki ręcznej - do elity się nie zaliczają. A kursy 1.01-1.05 na Polskę to potwierdzają. Jednak co jak co ale takich kursów nie preferuję, dlatego warto zastanowić się nad czymś porządniejszym. Idę tutaj w stronę handicapu na Polskę. Jako że gra wymagająca, solidna drużyna - Polska z nieliczącą się w świecie Algierią, stawiam na powtórkę z ostatniego meczu po między tymi rywalami czyli wysoką wygraną naszych orłów. Przypomnę że ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 39:22 dla naszych. Start już o 17:30.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Barnsley - West Ham United
Typ: West Ham United powyżej 2,5 gola
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Rezultat:

Analiza: West Ham United, które walczy o bezpośredni awans i powrót na boiska Premier League zmierzy się dziś na wyjeździe ze słabo grającym i walczącym z kontuzjami Barnsley. Ostatnio forma &quot;Młotów&quot; nie jest imponująca w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 6 punktów, a w ostatniej kolejce przegrali z Reading na własnym stadionie 2:4. Najwyższa pora ugrać nieco lepszy wynik i zdobyć kolejne punkty. Trener Barnsley - Keith Hill - wystawi taki sam skład jak w wygranym spotkaniu z Peterborough United 1:0, jednak nadal nie może skorzystać z siedmiu podstawowych zawodników: Matt Done(30/4), Jacob Butterfield(24/5), David Perkins(27/0), Bobby Hassell(17/0), Rob Edwards(16/0) i pierwszy bramkarz Luke Steele(36/0), a także Nathan Doyle(8/0). Sporo tego, natomiast w West Hamie zabraknie Marka Noble. Jednak mimo tego, jest sporo powrotów. Do składu może powrócić Papa Bouba Diop, do dyspozycji Sam Allardyce ma obrońców Winstona Reid i Guya Demel.
Myślę, że wygrana West Hamu United jest więcej niż pewna, a wynik jaki obstawiam w takiej sytuacji to 0:3.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, 2liga Francja
Spotkanie:AS Monaco - FC Nantes
Typ : x
Kurs: 2,95
Bukmacherl bwin

Monaco statnimi czasy złapało wiatr w żagle i cel jaki sobie założyli przed rozpoczęciem rundy rewanżowej a mainowicie pewne utrzymanie się w lidze staje się coraz bliższy. Po tragicznej rundzie jesiennej po której znajdowali się na ostatnim miejscu udało im się wygdrzebać i w tej chwili znajdują się na miejscu 14 mając 4 pkty przewagi nad Le Mans które zajmuje miejsce 18 i rozpoczyna strefę spadkową. Jednak aby być pewnym tego utrzymania muszą punktować dalej. W tej chwili mają 7 meczów bez porażki i myślę że w dziesiejszym meczu tą serię podtrzymają. W prawdzie przyjdzie im się zmierzyć z drużyną która cały czas liczy się w walce o awans ale ostatnimi czasy zdecydowanie obniżyli loty i mają wielkie problemy z wygrywaniem. W ostatnich 8 kolejkach udało im się to tylko raz z Le Havre i aż 5 razy remisowali. Obie drużyny o coś walczą i na pewno będzie to spotkanie zacięte gdzie na pewno nikt nogi nie odstawi. Myślę że mecz zakończy się podziałem punktów a o jakie kolwiek bramki będzie bardzo ciężko, Pierwszy mecz w Nantes zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 3:0 ale jak już pisałem Monaco znacznie swoją gre poprawiło zaś Nantes ma duże problemy - ale przegrywa mało meczów przeważnie remisują !! A jak będzie pokaże boisko.Pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom