>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.07.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - KuPS : Llanelli
Typ - czy drużyna 2 strzeli bramkę ? TAK
Kurs - 2.05
Buk - Bwin
Analiza :
Rusza Liga Europejska ja zdecydowałem się na spotkanie pomiędzy Fińskim zespołem KuPS a Walijskim Llianelli . Dosyć wysoko ocenili buki zdobycie gola w tym spotkaniu przez drużynę gosci dlatego skorzystam z tego typu , powiem szczerze że kusił mnie typ najpierw na wygraną gosci (11.00) potem X2 za (3.80) jednak w końcu zdecydowałem się na bramkę w wykonaniu Llianelli . Bo dlaczego nie? Drużyna gospodarzy KuPS nie za ciekawie radzi sobie w swojej Veikkausliga po 16 kolejkach zajmują oni przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem zaledwie 15 pkt. ich dotychczasowy bilans to 4-3-9 i 18:24 w bramkach , na swoim terenie 3-2-4 i 11:13 czyli widzimy że nie wygląda to za ciekawie . Teraz goscie - zakończyli sezon 2011/12 na 4 miejscu z dorobkiem 59 pkt i bilans 18-5-9 w bramkach 60:36 no może robić wrażenie . Klub założony w roku 1896, pierwsze mistrzostwo zdobyte w 1914 roku. Po kilku latach kryzysu w latach 90 spadek do niższej dywizji jednak powrócili w 2005.Po zdobyciu wicemistrzostwa 2006 r klub zadebiutował w europejskich pucharach , Największym sukcesem jest osiągnięcie z 2006 kiedy to w pierwsze rundzie Llanelli wyeliminowało Szwedzki Gefle IF wygrywając na wyjeżdzie 2:1 i remisie u siebie 0:0 . Llanelli może poszczycić się swoimi osiągnięciami i tak 7x mistrz Walii 1x puchar . A cha dodam może jeszcze ranking FIFA i tak drużyna narodowa Walia miejsce 38 a Finlandia 74 też jakas róznica jest ( Llanelli czołówka ligi KuPS walka o przetrwanie ) dlatego myslę że stać tutaj gosci na jakiegos gola .......... no może nie tylko ? Pozdrawiam !​
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Lech Poznan - Zhetysu Taldykorgan
Typ: under 2,5
Kurs: 2,40
bwin
Można powiedzieć że dzisiaj zaczyna się nowy sezon piłkarski w Europie. Rozpoczynają się europejskie puchary. Bój rozpoczyna także Lech Poznań a rywalem jego będzie Kazachski zespół Żetysu Tałdykorgan. Wszyscy rozpisują się ile to bramek strzeli rywalom zespół &quot;Kolejorza&quot; i widzą go już w następnej fazie rozgrywek. Moim zdaniem wcale tak łatwo być niemusi. Z Lecha przed sezonem odeszli czołowi gracze. Przede wszystkim najlepszy strzelec Artjoms Rudevs którego zatrudnił HSV Hamburg. Dodatkowo także Semir Štilić, Dimitrije Injac, Grzegorz Wojtkowiak. To były czołowe postacie w zespole. Z takimi brakami może być ciężko i to nawet z Kazachskim zespołem. O sile rywala decydują gracze z Serbii, Chorwacji czy też Czarnogóry. Trenerem zespołu jest Serb Slobodan Krčmarević. Wiemy jak dobrzy potrafią być bałkańczycy. Moim zdaniem jeśli Lechici wygrają to skromnie.
✅ 140
 
O 20

obel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Khazar Lenkoran (Aze) - Nomme Kalju (Est)
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betclic
No to ruszamy dzisiaj na dobre z Europejskimi Pucharami. Szczególną uwagę zwróciłem dzisiaj na pojedynki azersko - estońskie. Patrząc na ligi... są na porównywalnym poziomie. Ale głównym powodem mojego typu jest SEZON. W lidze azerskiej jest juz dawno skończony, a na rozpoczęcie nowego też trzeba jeszcze długo poczekać, natomiast liga estońska jest na półmetku. Estończykom cykl meczowy jest bardzo dobrze znany, czego nie mogą powiedzieć gospodarze, którzy próbują walczyć w sparingach, ale wiadomo, ze mecz o stawke to inna sprawa. Druzyna Nomme jest w znakomitej formie, znajduje sie na pierwszym miejscu swojej ligi. Khazar pewnie przechodzi jakieś przygotowania do sezonu, lecz pewnie są na jego początku i troche czasu bedzie musiało minac aby mogli dojść do najwyższej formy. Kurs 5zł jest łakomym kąskiem do ugryzienia na dzisiaj.
⛔ 100
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
typ dnia
pilka nozna
IR Reykjavik-vs-Vikingur Olafsvik
2
3,00
BET 365
Tu wolałem grać na zwycięstwo gości suchych ponieważ kwota zaproponowana przez książki czuję się wysoki, Olafsvik po niezasłużonej porażce z Lejknir wygrał 0-2 w Haukar naprawdę trudnym zespołem w domu i potem niefortunny travolger B / b OER 4-0, Olafsvik w domu lub w domu bawi się z tego samego modułu bez strachu ani zobaczyć go dziś i na tej wysokości nie mogłem grać przeciwko IR rekyavik, że mimo swoich jedenastu punktów poza zespołem, który daje wiele iZespół jako cyniczny jak gościom cieszyć, bo wiem gospodarzy w każdym wyścigu jako dotacja zawsze ostatnim wyścigu, gdzie po osiągnięciu finału w Haukar w ich obronnej szaleństwa kosztowała ją droga, zespół Olafsvik że jest za daje bardzo niewiele w ciągu nocy gry i szansę na objęcie przywództwa i zarządzania w grę ich piacemento wierzą, że prędzej czy później nastąpi.
✅ 200
 
koper 29

koper

Użytkownik
Dyscyplina - WTA Wimbledon
Spotkanie - S.Williams-V.Azarenka
Typ - V.Azarenka
Kurs - 2,28
Buk - betgun.com
Dzisiaj półfinał Wimbledonu. Według mnie wygra Azarenka! Popatrzmy na drabinkę Sereny: Kvitova, Shvedova, Zheng, Czink, Zahlavova-Strycova - bardzo słabe rywalki a mimo to Serena męczyła się niemiłosiernie - sam serwis na Azarenkę nie wystarczy! Jeśli będzie dochodziło do wymian to Serena leży i kwiczy. Azarenka na drodze do półfinału miała trudniejsze rywalki: znajdującą się w wybornej formie Paszek. Gładko też rozprawiła się z Ivanovic - chociaż trzeba dodać że Serbka bez formy, ale już pokonanie Paszek w dwóch setach to jest coś. Dlatego ja smaruje grubo na zwycięstwo Azarenki! Polecam mój typ.
⛔ 100
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
WTA Wimbledon 05.07.2012r. 16.00
Serena Williams - Victoria Azarenka
typ: 2-0
kurs: 2.70 -Bet-at-home-
Przed nami półfinały kobiecego turnieju w tegorocznym Wimbledonie. Serena Williams pomimo swojego już zaawansowanego wieku ciągle spisuje się na światowych kortach znakomicie. Większość z ekspertów upatruje jej tutaj w postaci triumfatorki. Z całą pewnością stać ją tutaj na triumf. W pierwszych dwóch rundach spisywała się bez zarzutu. Później były małe problemy z Jie Zheng a także ze Shvedovą. Wszystko to ze względu na regularność tych tenisistek. Prawda jest taka, że w tourze brakuje regularności. Większość zawodniczek gra falami - nawet te najlepsze. Jeśli trafi się, którejś dzień regularnej gry to jest niebezpieczna dla każdego. W ćwierćfinale Serena już gładko ograła Kvitovą, co pokazuje, że jest ona w dobrej formie i nie musi się przejmować rywalkami. Azarenka przez turniej przeszła jak burza. Traci mało gemów i nie straciła jeszcze seta. Jednak miała bardzo łatwą drabinkę. Ivanovic w zasadzie sama się załatwiła. Z kolei mecz z Paszek pokazał, że Azarenkę można pokonać. Gdyby Tamira miała więcej sił, to z pewnością było stać ją na ugranie seta, a może i meczu. Niemniej jednak wyniki są jakie są. Moim zdaniem zdecydowaną faworytką dzisiaj jest Serena Williams. W h2h jest 7-1, a prawda jest taka, że Azarenka do tej pory zagrała z dwa dobre mecze przeciwko Amerykance. Ostatnie ich bezpośrednie pojedynki pokazują tak naprawdę kto zasługiwał na światowy top, a kto jest tylko na szczycie ze względu na słabość konkurencji. Nie chcę nic ujmować Azarence, bo to solidna tenisistka i przy bardzo sprzyjających okolicznościach byłaby w stanie wygrać dzisiaj. Jednak ja stawiam na 2-0 dla Williams, bo jest ona po prostu lepsza i jak pokazuje historia pojedynków zazwyczaj Serena łatwo ogrywała Victorię. Sądzę, że podobnie będzie dzisiaj, bo w tym turnieju pomimo takich wyników Williams wygląda dużo lepiej.
✅ 170
 
W 63

wiesien

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Tom Veelers - Peter Sagan
Typ: Tom Veelers
Kurs: 2,78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
5 etap Tour&#39;u i zapowiada się kolejna rozgrywka sprinterów. Na dzisiaj znalazłem bardzo ciekawy typ. Peter Sagan wszyscy wiedzą - wschodząca gwiazda światowego kolarstwa, bardzo szybki zawodnik, obecnie posiadacz zielonej koszulki. Z drugiej strony Tom Veelers, Holender który przyjechał na Tour do pomocy Kittelowi jednak to on obecnie pełni rolę lidera swojego zespołu. Za Veelersem przemawia również pomoc drużyny, która przyjechała do Francji z myślą o sprintach i która jak do tej pory bardzo ładnie dowozi swojego sprintera na dobrej pozycji do finiszu. Sagan jak wiadomo wygrał już dwa etapy, jednak z znacznie cięższym finiszem natomiast na etapach 2 i 4 - typowo sprinterskich przegrywał z Veelersem i to bardzo wyraźnie. Skąd więc tak wysoki kurs? Myślę że jest tak ponieważ finisz jest bardzo lekko pod górę, jednak wydaje mi się że to dzisiaj nie będzie miało większego znaczenia, ponieważ jest to minimalne nachylenia. Zawsze istnieje obawa, że Kittelowi się polepszy jednak wydaję mi się iż w tym tygodniu to nie nastąpi. Dodatkowo finisz jest na długiej prostej, co powinno ułatwić sprawę typowym sprinterom, jakim niewątpliwie jest Veelers. Jak będzie? Zobaczymy dzisiaj po 17 ????
✅ 178
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Lech Poznań - Zhetysu Taldykorgan
Typ: Lech(-1,5)
Kurs: 1,4
Buk: Bwin
Analiza:
Dziś rusza liga europejska, i rusza jeden z czterech naszych zespołów w pucharach. Lech Poznań na Bułgarskiej podejmuje zespół z Kazachstanu, mianowicie Żetysu Tałdykorgan. Ja z sentymentu, oraz liczę na to że starczy Lechowi umiejętności by już u Siebie zaklepać awans. Lech jest w trakcie przygotowań do sezonu i rozegrał 2 sparingi, z Flotą Świnoujście(3:1) oraz z Arką Gdynia(0:0), zaś Żetysu jest w trakcie sezonu gdzie możemy uznać to za duży handicap, ale idzie bardzo źle, po 15 spotkaniach, 13 miejsce na 14 zespołów chluby nie przynosi, 3 zwycięstwa, 2 remisy i aż 10 porażek. Teraz najważniejsze, zespół Żetysu na wyjazdach gra najgorzej w lidze! Na 8 spotkań, wszystkie przegrali!
Lech na razie się mocno osłabił, odejście Rudniewa, Stilicia, Kikuta, Wojtkowiaka, Injaca... a w ich miejsce na razie tylko Trałka i Lovrencsics i raczej na pewno obaj nowi zawodnicy zagrają dziś.
Media w Kazachstanie stawiają na swój zespół, zaś Rumak powiedział: &quot;Rywal to niewiadoma, ale my go ogramy&quot;. Liczę na łatwe zwycięstwo Poznaniaków. ????
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak
✅ 40
 
T 4

timon007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ,UEFA Liga Europejska - kwalifikacje 2012-07-05 20:00
Spotkanie: Lech Poznań - Zhetysu Taldykorgan
Typ: Lech Poznań do połowy
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 20 na stadionie przy Bułgarskiej zostanie rozegrany mecz I rundy kwalifikacji do Ligii Europejskiej. Do Poznania przyjeżdża zespół z Ligi Kazachstańskiej który w tym sezonie uzbierał zaledwie 11 punktów w 15 meczach(3 zwycięstwa ,2 remisy i 10 porażek zajmując przedostatnie miejsce).Do tego dochodzi podróż ponad 4 tysiące km .Lech musi rozstrzygnąć ten bój w pierwszym meczu i wyrzucić za burtę powiedzmy sobie szczerze słaby zespól z nienajlepszej ligi.Typ traktuję jako lokate 40 %.Pozdrawiam
⛔ 100
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: Polska
kurs: 2.28
Bukmacher: Pinnacle

Brazylijczycy chyba nie przykladaja sie za bardzo do ligi swiatowej. Tzn jasne, graja, wygrywaja, radza sobie, ale wyniki juz nie sa tak kolorowe. Albo nie maja formy, albo im nie zalezy, tak czy tak, Polacy udowodnili juz, ze potrafia z nimi wygrywac i naszym chyba bardziej zalezy na tym turnieju niz Canarinhos. Brazylia wczoraj 0:3 z Kuba, mecz oddany niemalze bez walki. Polacy od 2 tygodni nie rozegrali zadnego spotkania, mieli czas i spokoj, azeby przygotowac sie do final six. Polacy maja bardzo wyrownane kadre, tak naprawde zdecydowanie bardziej niz Brazylijczycy. Brazylia to juz nie ta druzyna sprzed kilku lat i nic nie zapowiada, zeby taka sie ponownie stala.
✅ 128
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Kups - Llanelli
Typ: 2x
Kurs: 5

Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:

Witam. Na dzisiejsze popołudnie wybrałem mecz pomiędzy drużyną Kup (liga finlandzka) a Lianelli (liga walijska). Kups zajmuje obecnie 11 miejsce(przedostatnie) i walczy o utrzymanie. Jego bilans to 4-3-9. Lianelli zajęło 4 miejsce w lidze, z bilansem 18-5-9. Liga finlandzka nadal trwa, więc drużyna dzisiejszych gospodarze na pewno jest zmęczona względem drużyny gości gdzie sezon skończył się już dawno. W ostatnich 5 meczach Kups miało bilans 3-0-2, Lianelli 5-0-0(1 zwycięstwo w dogrywce). Każdej z drużyn będzie zależało na zwycięstwie bo to kwalifikacje do ligi europejskiej. Uważam że gości na co najmniej remis spokojnie stać, w składzie nie mają jakiś znaczących braków, do tego są wypoczęci.
⛔ 100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - FC Santa Coloma : NK Osijek
Typ - FC Santa Coloma lub X
Kurs - 6.00
Buk - Bwin
Analiza :
No i zaczynamy zabawę z Ligą Europejską , zdarza się że w pierwszych spotkaniach w kwalifikacjach możemy trafić jakąś niespodziankę i myslę że to może być w tym spotkaniu . Dlaczego ? a no FC Santa Coloma to klub z Andory. Klub sześciokrotnie zdobył tytuł mistrza kraju a także ośmiokrotnie Puchar tego kraju w zakończonym sezonie 2011/2 także zdobył mistrzostwo a ich bilans to 14 meczy (no bo tyle tylko tam rozgrywają liga liczy 8 drużyn ) czyli w tych 14 spotkaniach 10-2-2 i bramki 51:9 no nieprawda robi wrażenie wiem rozumiem że to liga z Andory . Teraz goscie z Chorwackiej Ligi ......... 12 maja zakończyli sezon , dla nich kompletnie nieudany bo zespół zajął ostatecznie 8 miejsce a ich dorobek to zaledwie 11-10-9 w bramkach 45:38 na 30 spotkań to chyba żadna rewelacja , teraz po przybyciu do Andory i podróży 1500 km mają do rozegrania spotkanie z Santa Coloma i myślę że gospodarzy stać tutaj na osiągnięcie dobrego wyniku no bo w rewanżu to raczej NK Osijek zdecydowanym faworytem . No ale pożyjemy zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
ciechan93 1

ciechan93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Brazylia - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Po wczorajszym meczy Brazylii z Kubą i gładkim zwycięstwie tych drugich typ wydaje się być pewny. Dodatkowo na korzyść Polaków wpływa fakt iż w dotychczasowych tegorocznych 4 pojedynkach między drużynami, 3 razy to Polacy byli górą, przegrali tylko raz w Brazylii. Zespół Canarinios niczym nie przypomina drużyny, która wygrywała z nami o punkty przez wiele wiele lat, nie tylko z resztą Nas miażdżyli.
⛔ 100 powtórzony

 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Brazylia - Polska
Typ: Dokładny wynik - 2:3
Kurs: 4,75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Ostatnie spotkania pokazały, że mamy pełne prawo wierzyc w zwycięstwo z Brazylią. Świadczy o tym również wypowiedz trenera Brazylijczyków choc jak wiadomo - troche w tym kurtuazji. Nie ulega wątpliwości, że nie oddamy tego spotkania za darmo podobnie jak i Brazylijczycy. Moim zdaniem 5 setów to bardzo dobry zakład jednak uważam, że warto postawic na Polaków ponieważ kurs jest ciekawy a drugą rzecz, którą nie powinienem się kierowac - serce tak podpowiada. Wcześniej 10 lat bez zwycięstwa teraz w czterech meczach 3 zwyciestwa Polaków raz 3:1 i dwa razy po właśnie 3:2. Nie jest to pewniak - wiadomo ale kurs jest zachęcający!
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, El. ligi europejskiej
05.07.12 17:30
Renova - SP Libertas
Typ: Renova -3/-3,5
Kurs: 2.30
betFair
Jak to zwykle bywa w pierwszych rundach kwalifikacyjnych mamy bardzo bogatą ofertę ciekawych spotkań do grania, często pomiędzy zespołami jest ogromna różnica klas. Ja na dzisiaj wybrałem przede wszystkim dwa spotkania: pomiędzy Macedońskim zespołem Renova a zespołem z San Marino SP Libertas oraz pomiędzy Lechem Poznań i Żełtysu Tałdykorgan.
Głównym typem jest to pierwsze spotkanie. Renova to czwarty zakończonego sezonu ligi Macedońskiej, który co prawda stracił dość dużo do kolejnych drużyn ale ich problemem były przede wszystkim mecze na wyjeździe gdzie mieli lekko ujemny bilans, u siebie spisywali się dobrze, mieli bilans 8 zwycięstw, 8 remisów i tylko jedna porażka, bilans bramkowy 27:11. Przeciwnicy to natomiast drugi zespół ligi San Marino, typowi amatorzy, którzy prócz normalnej pracy dodatkowo kopią piłkę. O sile ligi San Marino niech świadczy fakt że mistrz tego kraju przegrał przedwczoraj z Luksemburskim Dudelange 0:7... W tym meczu buki mocno sugerują się zeszłorocznym wynikiem pomiędzy dwiema innymi drużynami z tych dwóch państw, które zagrały ze sobą również w eliminacjach Ligi Europejskiej, wtedy po wygraniu na wyjeździe 1:0 ekipy Macedońskiej, u siebie wygrali tylko 3:0, a ostatnią bramkę zdobyli na początku drugiej połowy, myślę że po prostu już im się nie chciało. Sądzę, że dzisiaj jest to jednak nieco inna sytuacja, pierwszy mecz Macedończycy grają u siebie, więc powinni wygrać wysoko, wydaje się że Renova utrzymuje wysoką formę z końcówki sezonu kiedy to grali świetnie, tydzień temu w sparingu w roli gości z wicemistrzem kraju Matalurgiem Skopje zremisowali 1:1. W takich meczach uważam, że warto próbować wysokich handicapów w stronę ekip lepszych, zwłaszcza w sytuacji gdy mają pierwszy mecz u siebie, amatorzy z San Marino mogą się zajechać w drugiej połowie i choćby w ostatnim kwadransie stracić ze 3 bramki co ostatecznie może dać gospodarzom nawet i 6-bramkową wygraną, warto spróbować.
✅ 130
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Brazylia - Polska
Typ: Polska wygra 1. seta
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Drugi dzień zmagań w Sofii. Nie mam czasu więc do rzeczy.

Jak już pisałem przy okazji meczu Brazylii z Kubą, Dante pod formą, na Murilo liczą wszyscy i przez presję wyraźnie nie gra na 100 %, kłopot z atakującym, jedynie środkowi dają radę.
Brazylia wydaje się być zagubioną drużyną, coś niedobrego musi się tam dziać, ponieważ piłkarze też zawodzą.
Być może odpuszczają Final Six i traktują to jako mocny trening przed Igrzyskami, niczego nie można być pewnym.
Polacy grają najlepszą siatkówkę od czasów Boska, Łaski, Skorupy.
Kurek i Winiarski weszli w rytm meczowy, pokazują niemalże pełnię swoich umiejętności. O tyle o ile Winiar osiągnął siatkarską dojrzałość, Kurek ciągle się rozwija i gra coraz lepiej.
Żygadło przez długie lata pozostawał w cieniu, ale wreszcie dojrzał do gry i rozgrywa bardzo mądrze, wzrost też się przydaje do dobrej gry blokiem.
Igła im starszy tym lepszy, Bartman/Jarosz ciągle młodzi i rozwijający się gracze, a Nowakowski i Możdżonek to klasa sama w sobie.
Do tego dochodzi długoletnie zgranie drużyny, przez co Polska jest tak trudnym do pokonania zespołem.

Stawiam na zgrany i pewny siebie zespół Polski, ponieważ Brazylia podłamana psychicznie i obciążona presją wyniku po prostu sobie nie radzi.
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tennis - WTA - Wimbledon - 14:00
Spotkanie: Angelique Kerber v Agnieszka Radwanska
Typ: Agnieszka Radwanska wygra 1. set i WYGRA mecz
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365

Jeśli nie teraz to kiedy, jeśli nie z Kerber to z kim? Widać, że Agnieszka wszystko temu podporządkowała rezygnując nawet z występu w deblu, żeby mieć więcej czasu na regeneracje po trudnym dniu ćwierćfinałowym. Cała drabinka Polki była bardzo przyjazna w tym roku: łatwe rywalki w pierwszym tygodniu, a w drugim poprzegrywały te, które mogły być problemem. Teraz po prostu trzeba to wykorzystać i awansować do finału. Nie będzie to łatwe, ale jak najbardziej możliwe. Obie zawodniczki grają swój tenis życia w tym sezonie o czym najlepiej świadczy ich bilans (Kerber 44-11, Radwanska 43-10). Jak widać bardzo równo, ich H2H też na remis: 2-2, 3 ostatnie mecze to bardzo zacięte trzysetówki, przy czym warto zaznaczyć, że to Isia wygrała ostatni pojedynek., więc może czuć się lepiej przed kolejnym. Kerber to większa siła uderzeń, dobra gra kątowa i super defensywa, za to trochę gorszy serwis. Isia oczywiście nie ma takiej siły, ale np. 1 serwis bardzo dobry, niestety drugi ciągle jest okazją dla rywalek. Do tego dochodzi większe tenisowe IQ, co pozwala jej rozwiązywać trudne sytuacje na swoją korzyść. Dla mnie lepszą zawodniczką na tej nawierzchni jest Polka, tym bardziej, że trawa powinna trochę odjąć z siły uderzeń Kerber. Obie w QF miały trochę słabszy dzień, powinny te mecze skończyć łatwo w 2 setach a dały rywalkom w prezencie 2 seta i musiały się bardzo męczyć w decydującym, przy czym zwłaszcza Polce należy się szacunek za zwycięstwo w końcówce tego co chwila przerywanego, a na koniec przeniesionego na inny kort meczu. I właśnie w psychice widzę przewagę Radwańskiej, właściwie trudno mi sobie przypomnieć jakiś mecz w którym by „pękła” i nie podołała mentalnie, za to pamiętam mnóstwo takich, które wyciągała z wielkich tarapatów. Kerber jednak jest bardziej labilna w tym elemencie, jeśli jej nie idzie potrafi strzelić focha, złościć się na wszystko i wybierać na korcie najgorsze rozwiązania. Najlepszym przykładem finał w Eastbourne sprzed 2 tygodni. Przegrała właściwie mecz nie do przegrania z Paszek. W QF z Lisicką też miała długie momenty „zawieszenia systemu” - w 2 secie gdy prowadziła 3-1 i miała swój serwis i zamiast kończyć mecz to skończyło się przegraną w TB. Trzeci set podobna historia: w pewnym momencie „zawias” i z 3-2 i jej serwisu zrobiło się 3-5 i serwis Lisickiej. To że jednak wyciągnęła ten mecz zawdzięcza tylko i wyłącznie Sabinie, która w najważniejszym momencie zagrała najgorszy tenis, szybko oddała przewagę, 3-5 &gt; 7-5 i po meczu. Jestem pewny, że z zawodniczką o pewniejszej psychice - jak np. Radwanska - Angie nie wygrałaby tego meczu. Jak dla mnie to kursy powinny być równe, a skoro buki faworyzują Kerber to stawiam na Polkę w podwójnym typie, który zakłada wygraną Iśki w 1 secie jak i całym meczu. Moim zdaniem warto.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina - WTA Wimbledon
Spotkanie - S.Williams-V.Azarenka
Typ - Over 22.5
Kurs - 1.90
Buk - Bwin

Analiza:
Dzisiajszy mecz zapowiada sie arcyciekawie. Naprzeciw siebie stana 2 glowne kandydatki do tytulu. Azarenka w przypadku zwyciestwa odzyska prowadzenie w rankingu WTA a wszystko za sprawa slabego wystepu Sharapovej, wiec jest o co grac. Dzisiaj zadna z zawodniczek nie odpusci wiec 3 sety jak najbardziej realne. Faworytka bukmacherow jest oczywiscie Serena jednak wczorajszy dzien byl dla niej trudny 2 pojedynki deblowe, przerywane deszczem co na pewno znacznie ja oslabilo. Podczas gdy Serena grala i oczekiwala na gre, Aza juz szykowala sie na dzisijszy polfinal. Williams jest bardzo pewna siebie bo wiemy ze Agnieszka wczoraj debla odpuscila tylko czy ta pewnosc sie nie zemsci i niezabraknie jej sil. Przed Azarenka otwiera sie ogromna szansa powalczenia i jezeli doprowadzi do 3 seta ma szanse na wygrana. Decydujacy set nie jest jednak potrzebny zeby zaksiegowac typ wystarczy np 7-6 , 6-4 co przy tak wyrownanym poziomie zawodniczek jest niemal zapewnione.
⛔ 100
 
rose 0

rose

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Baku - Mura
Typ: Baku -1,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza: Wkraczamy w fazę eliminacji do Ligi Europy. O godzinie 18 w stolicy Azerbejdżanu rozpocznie sie mecz Baku - Mura. Druzyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem, Mura ma problemy finansowe i do tego dochodzi brak kluczowych zawodnikow takich jak bramkarz Drakovic, Majer czy Kouter. Poza tym w meczach przedsezonowych takze radzili sobie bardzo kiepsko, a dzisiejsze spotkanie powinno byc pod dyktando graczy z Azerbejdżanu. Baku to drużyna wymagajaca, grajaca dobrze u siebie. Verpakovski, Kovacevic, Horvat, Junior - to zawodnicy, ktorzy przewyzszaja umiejetnosciami reszte pilkarzy Mury. Pogoda jak i droga do stolicy takze nie bedzie sprzyjala na korzysc gosci. Warto jeszcze przypomniec, iz w rozegranym sparingu pomiedzy tymi druzynami padl wynik zwycieski dla Baku, a dokladnie 4-0. Mecz byl rozgrywany oczywiscie na terenie Mury, a dzisiejszego wieczoru czeka ich dluga podroz do Baku. Nie widze tutaj korzystnego rezultaltu dla Słowencow i ze wzgledu na ich problemy, przewiduje latwa wygrane dla gospodarzy. Baku musi zapewnic sobie zwyciestwo i to wysokie, poniewaz nastepny rozegraja w Slowenii, w ktorym w takiej sytuacji beda mogli sobie pozwolic na troche wiecej.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina-Tenis WTA
Spotkanie-Williams-Azarenka
typ-2
kurs 2.51
Bukmacher-Pinnacle
Mecz półfinałowy turnieju w Wimbledonie spotykają się Azarenka obecnie 2 w rankingu oraz Serena Williams 6 w rankingu. Bukmacherzy faworyzują amerykankę raczej z racji bilansów meczów 7-1 dla Sereny. Jednak na tym turnieju Serena nie błyszczy straszne meki z Chinką Zheng oraz trzy zaciete sety ze Shwedową. Natomiast Azarenka po świetnym poczatku sezonu dostała zadyszki odpadajac na Roland Garros z Cibulkova. Na Wimbledonie gra dobrze i pewnie wygrane po 2-0 z wszystkimi rywalkami rozbicie 6-1 6-0 Ivanovic świadczy o rewelacyjnej formie. Dziś moim zdaniem wygra
Azarenka gdyz Serena już nie gra jak dawniej slabsze podanie dużo niewymuszonych błędów.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom