>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.07.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Birkirkara - Met. Skopje
Typ : 1X
Kurs : 2,20
Bukmacher : Bet365

Zawodnicy Birkirkary zmierzą się z Met.Skopje. Dla mnie faworytami są Ci pierwsi.
A mianowicie Birkirkara FC które wygrało w Euro Challenge Cup.
Chcąc czy nie muszą pokonać Skopje , ażeby zagrać z Ruchem Chorzów w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.Zespół z Malty jak dla mnie powinien minimum odnieść remis w dzisiejszym meczu z zespołem macedońskim.
Dlatego stawiam w tym meczu na 1 z podpórką w razie remisu ???? Kursy też niczego sobie , lecą na ten mecz jak diabli. Najwyraźniej coś w tym musi być.Obie drużyny nie miały jeszcze szans , aby się zmierzyć. W drodze do awansu do mistrzostw LE Birkirkamy nie mieli też łatwego zadania. W lidze też nie spisywali się najgorzej5 miejsce na koniec to i tak nie tak źle. Nie sądzę że odpadną po pierwszym meczu , tylko w II kolejce zagrają z Ruchem ???? Miejmy nadzieję że dadzą z siebie wszystko i przypieczentują sobie drogę do dalszej części turnieju ????
Dla bardziej odważnych czysta 1 ???? pozdrawiam michalb20 ????
✅ 120
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Bułgaria - Serbia (in Czech Republic)
2012-07-05 15:00, Liga Europejska - kobiety, Europa / Siatkówka
Typ: Więcej niż 177,5 pkt.
Kurs 1.85
Bukmacher Bet365
Za niedługo rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie dwóch drużyn , które wygrały swoje grupy. Bułgaria wygrała grupę B z kompletem zwycięstw , tak samo Serbia wygrała grupę Az kompletem zwycięstw. Z mojej opinii wynika ,że mecz będzie trwał przynajmniej 4 sety , co przekroczy barierę 177 punktów. Drużyny grały ze sobą 10 razy i tylko w jednym meczu padł wynik 3 setowy, w pozostałych meczach walka toczyła się przez 4 sety bądź kończąc na tajbreku. Dwukrotnie wygrywały Bułgarki ,aż 8 razy lepsze były Serbki. Bułgarki w grupie straciły zaledwie 4 sety w dwunastu meczach , Serbki tylko 6 także w dwunastu. Myślę,że dojdzie tutaj do ciekawego spotkania, przypomnę jeszcze ,że mecz rozgrywany jest w Czechach i panie walczą o występ w finale , także uważam ,że obie drużyny są podobne umiejętnościowo , no może z lekką przewagą faworytkami tego spotkania są Serbki , historia spotkań przemawia za nimi ,ale według mnie tutaj ten mecz trochę potrwa i być może będziemy oglądać 5 setowy mecz. Jak widać zmagania w grupach tych reprezentacji nie sprawiły problemów, żadne z ekip nie nawiązały równej walki , dopiero teraz , któraś z tych ekip poniesie porażkę , która poniesie klęskę to nie wiadomo ,ale zapewniam ,że zobaczymy ciekawy i obfity w ciekawe zagrania i akcje mecz.
✅ 85
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, LŚ
Spotkanie : Brazylia - Polska
Typ : Dokładny wynik: 3-1
Kurs : 4,90
Bukmacher : Expekt
Final Six ligi światowej rozgrywany w tym roku w Bułgarii. Za nami pierwszy dzień gdzie doszło do dwóch zaskakujących wyników. Dla mnie ważniejszy wynik to porażka Brazylii 0:3 z Kubą. Brazylia nie miała pomysłu na Kubańczyków, widać, że brakuje formy niektórym zawodnikom w Brazylii i dzisiaj zagrają mecz o życie. No właśnie czy ten mecz o życie, podrażnienie wczorajszą przegraną oraz ostatnie porażki z Polską nie odbiją się na tym, że Brazylia wyjdzie &quot; na pełnej piździe &quot; i dziś to może być inny zespół. Oczywiście Polska pokazała, że jest bardzo mocna, ale zobaczymy jak to będzie pod presją znowu pokonania Brazylii i to tym bardziej po porażce z Kubą rywali... Polska postawi się Brazylii, ale nasi rodacy maja te słabsze mecze i myślę, że mogą rozpocząć właśnie tak, oni też jak Brazylijczycy mieli 2 tyg. wolnego, tylko za rywalami jeden już mecz. Polska musi ugrać seta, a najlepiej dwa aby z Kubą mieli o co grać. Ja myślę, że masówka poleciała na Polskę, ale dziś nasi nie podołają i za pewne po zaciętych setach przegranych w końcowkach przegramy ten mecz. Ja stawiam 3:1.

⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nozna, Liga europejska
Spotkanie: Cliftonville - Kalmar
Typ: Gole w minutach 1-15 GOL
Kurs: 2.85
Bukmacher: Sportingbet
Piłkarze Kalmar ostatnio wreszcie wygrali. Ograli w ostatniej ligowej kolejce Syrianske u siebie strzelając trzy gole, nie tracąc ani jednego. Po serii niepowodzeń i słabych meczów, teraz powinni zacząc punktować. W końcu są na odległym 11 miejscu w tabeli. ich ambicje są na pewno większe.
Ambicje w sam raz na ligę europejską. Dziś jadą na wyjazd, z którego będą chcieli jednak przywieźć zwycięstwo. Spodziewam się ataków od początku meczu, tak żeby szybko ustawić sobie to spotkanie. Będą chcieli pokazać, ze są na fali wznoszącej.
Rywal dosyć słaby, bo z północno-irlandzkiej ligi. Ponadto od ponad dwóch miesięcy bez powaznego meczu. Są poza sezonem dlatego spodziewam się, ze wyjdą dzisiaj bojaźliwie na to spotkaniei trochę zdezorganizowani.
Inny scenariusz jest taki, ze wypracowali coś ciekawego w przerwie letniej i zamierzają dzisiaj zaskoczyć o począku. Moze to oni wyjdą na prowadzenie. Może Szwedzi ich zlekceważą i na początku meczu nie będą jeszcze rozgrzani. Być może. Jest to prawdopodobne.
Są wiec dwa scenariusze, jeden z nich może się sprawdzić.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: FH Hafnarfjordur - Eschen / Mauren
Typ: Suma goli w meczu - 6 lub więcej
Kurs: 7,00 (5,00)
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Liga Europy wraca na boiska. Póki co, jeszcze kwalifikacje. Wybieram spotkanie pomiędzy jedną z najmocniejszych drużyn z Islandii - FH - a typowym średniakiem, który gra w tych rozgrywkach dzięki zwycięstwu w Pucharze Liechtensteinu. FH to obecny lider ligi, ma na koncie 20 punktów, po 9 spotkaniach, w których strzelili aż 27 bramek, średnio 3 na mecz. Mają w swojej ekipie dwóch bardzo dobrych strzelców, którzy strzelili po 6 bramek. Napastnik - Gudnason i pomocnik - Sverrisson. Eschen / Mauren to ekipa amatorów. Nie można mówić, że Hafnarfjordur jest drużyną znacząco lepszą. Jednak na pewno przewyższa o kilka klas dzisiejszych gości, u których gra sporo młodzików z Liechtensteinu. Spodziewam się pogromu ze strony ekipy z Islandii. Mecz rozpoczyna się o godzinie 21:15, dla gospodarzy to normalna pora, gdyż o tej godzinie grają zwykle ligowe spotkania. Myślę, że padnie dość wysoki wynik i przynajmniej te 6 bramek. W rewanżu dzisiejsi goście nie będą mieli już czego odrabiać...
⛔ 100
 
picia 13

picia

Użytkownik
Dyscyplina: Plażowa piłka nożna - El. do MŚ 2013
Spotkanie: Polska - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dotychczas w tym turnieju kwalifikacyjnym Polacy wygrali wszystkie spotkania (z Niemcami 2-1, z Łotwą 11-3, z Rosją 3-2 po dogrywce oraz 6-5 z Azerbejdżanem). Ich dzisiejszy rywal - Hiszpania, w swoich spotkaniach pokonała Norwegię 9-2, Turcję 5-3 oraz Włochy 6-2, jednak przegrała spotkanie z Holandią 4-5. Dziś zapowiada się wyrównane spotkanie, które może decydować o awansie do MŚ (a wchodzą 4 najlepsze drużyny turnieju kwalifikacyjnego). Oba zespoły są na wyrównanym poziomie, a w mojej ocenie kurs na zwycięstwo Polaków, którzy ostatnio są w świetnej formie jest odrobinę przesadzony. Liczę dziś na ich dobrą grę jaką zaprezentowali zwłaszcza w spotkaniu przeciwko mistrzom świata - Rosjanom.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB, godz. 20.10
Zdarzenie: Texas Rangers u Chicago White Sox
Typ: CWS under 4,5
Kurs: 1.877
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Trzecie spotkanie tej serii na Cellular Field. W poprzednich było 5:4 po dogrywce i 19:2 dla CWS. To druga seria rozgrywana między tymi zespołami w tym sezonie. W pierwszej 3 mecze kończyły się underami dla tak postawionej granicy 5:0 i 3:2 dla Rangers i 4:3 dla CWS. Co prawda Rangers to ekipa bardzo ofensywna, w meczach z ich udziałem pada sporo punktów, a średnia tego zespołu z całego sezonu wynosi 5,3runs/mecz. CWS też sporo, bo 4,84runs/mecz. Jednak dzisiaj liczę na niski wynik. Po obu stronach pitcherzy, którzy mają dobre staty. Szczególnie narzucający gości Matt Harrison, LHP 11-3, 3.16 ERA pokazuje niesamowitą formę. W czerwcu 5 meczów, bilans 5-0 i 1,29ERA. Oddane 3 runs. Ostatnie 8 meczów to bilans 7-0 i 1,42ERA. CWS wystawiają rookie z Kolumbii Jose Quintana, LHP 3-1, 2.19 ERA. To zawodnik, który zagrał w tym sezonie 9 spotkań, 49.1IP, 44H i dał tylko 12 runs, w tym 6 w ostatnim nieudanym meczu z Yankees. Według mnie Harrison powinien zagrać swoje, góra 2-3 runs przy ok. 7IP gry.
✅ 87.7
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Spotkanie: FK Baku - Mura (czyste konto)
Typ: FK Baku zachowa czyste konto
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zaczynamy emocje związane z europejskimi pucharami. Do Baku przyjechała 3 ekipa poprzedniego sezonu w lidze słoweńskiej Mura 05. Spotkanie to zapowiada się ciekawie nie mniej jednak uważam, że zdecydowanym faworytem są tutaj gospodarze. Ekipa FK Baku mająca w kadrze takich zawodników jak:
* M.Verpakovskis (znany łotewski napastnik, w tym sezonie 19 meczy i 3 gole)
* Juninho (Brazylijczyk, który rozegrał ponad 50 meczy w słoweńskiej ekstraklasie, doskonale zna dzisiejszego rywala)
* D.Cesnauskis (Litwin mający za sobą grę m.in. w szkockim Hearts czy na greckich boiskach w barwach Ergotelis oraz Arisu. W tym sezonie 25 meczy i 7 goli)
* W.Parks (reprezentant Kostaryki, solidny napastnik)
* Koke (miał grać w Legii wybrał ligę azerską. W tym sezonie 10 meczy i 2 gole. Zawodnik ograny na boiskach Primera Division)
Jak widać potencjał ofensywny FK Baku jest spory, w obronie zagrają prawdopodobnie: Ivanovs (31/3), Ibrahim Kargbo (25/0, grał w Belgii i Holandii), N.Mammadov (23/0). W obwodzie pozostaje jeszcze Boliwijczyk zakupiony przed tym sezonem z Boliwar - Edemir Rodriguez (solidny obrońca, zdobył dwa mistrzostwa w swojej ojczyźnie także nie jest to przypadkowy zawodnik). Zakontraktowano także Gruzina Giorgiego Popkhhadze, który w ostatnim sezonie rozegrał 20 meczy w barwach austriackiego Sturmu Graz.
Po analizie kadrowego potencjału gospodarzy uważam, że jest to ciekawy zespół i dzisiaj na pewno będą chcieli pokonać swoich rywali. Mura w moim przekonaniu dysponuje słabszym składem, który jest oparty na zawodnikach młodych co dzisiaj może mieć kluczowe znaczenie. Baku oprócz zwycięstwa powinno także zachować dzisiaj czyste konto co im ułatwi drogę do kolejnej rundy. Typuję 2:0 dla Baku ????
✅ 90
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Eliminacje LE
N.C.Druids - MyPa(-1,0)
Typ: 2
Kurs: 1,70
Buk:Expekt
Analiza:
Dziś ruszają zmagania w eliminacjach do Ligi Europejskiej.Właściwie to już ruszyły we wtorek,ale dziś jest rozgrywana zdecydowana większość spotkań.Wybrałem na dziś stracie pomiędzy N.C.Druids i MyPa.Gospodarze są walijskim zespołem,lecz grają tylko w 2 lidze walijskiej.Na dodatek liga walijska jest półzawodowa.Dlatego ciężko by uznawać za faworyta zespołu z drugiej ligi,tym bardziej,że zmierzy się z solidnym,fińskim zespołem jakim jest MyPa.
Gospodarze weszli do el.LE poprzez dojście do finału Walii,gdzie ulegli The New Saints.Nie przełożyło się to,jednak na sytuację w lidze,gdyż nie udało się awansować do pierwszej ligi.Niewątpliwym atutem fińskiej drużyny będzie to,że jest w trakcie sezonu.Tymczasem walijski zespół ostatni mecz o punkty rozegrał na początku maja.
Finowie bardzo solidnie spisują się w swojej lidze.Zajmują wysokie,piąte miejsce w tabeli.
Kursy na zwycięstwo gości gwałtownie pospadały.Na początku było to nawet powyżej 1,40.Wydaje mi się,że zdecydowanym faworytem są goście.Walijska piłka klubowa nie stoi na zbyt wysokim poziomie.Kluby z Ekstraklasy walijskiej wysoko ulegają przeciętniakom europejskim,dlatego też spodziewam się w tym meczu pewnego zwycięstwa gości,które zapewni już po pierwszym meczu awans do kolejnej rundy.
Mój typ to zwycięstwo gości co najmniej dwiema bramkami.
⛔ 100
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lech Poznań - Żetysu Taldygoran
Mój typ:
under 3,5
Kurs:
1,67
Bukmacher:
Bet365

Tak naprawdę to oni (lechici) powinni dopiero co z urlopów wracać, a nie rozpoczynać tak szybko przygodę z LE... I runda - to podsumowuje w jakim miejscu jest nasza liga. Zresztą mniejsza, nie czas na dygresje. Pierwszy raz słyszę tę nazwę przeciwnika. To tylko świadczy z jakimi amatorami przyjdzie dzisiaj grać. Ale kto powiedział, że będzie łatwo? Nikt. Wiadomo. Czwartek, godzina 20, pogoda też nie dopisuje (swobodna parafraza pseudosportowca, Piotra Ćwielonga). Nie wiem jak wy, ale mnie zawsze gorzej się grało, gdy naprzeciwko stawał rywal znacznie słabszy. Czy taki wniosek w ogóle można odnieść do tego spotkania? Czy to nie jest zbyt... głupie? Ale z drugiej strony, daleko szukać nie trzeba, że ma to potwierdzenie wśród polskich drużyn. Wystarczy spojrzeć na mój podpis - wszystko wyjaśnia. Jeszcze dodać do tego te wszystkie Levadie Tallin, Karabachy Agdam, Szachtiory Soligorsk. Nie gra nam się łatwo - to nie żaden wysublimowany wniosek. Lech też się nie tak dawno męczył z bodajże Interem Baku i dopiero w karnych udało się awansować. Nie twierdzę, że dzisiaj będzie mega trudno, ale wygrana, która jest jedyną możliwością, przyjdzie zapewne w jakiś tam bólach. Bo my nie potrafimy lać ogórków. Lech stracił Rudnieva, nie ma Stilicia... Trudno mi powiedzieć, kto niby miałby strzelać i co najważniejsze - tworzyć te sytuacje. Stawiam więc na under 3,5, choć całkiem prawdopodobny wydaje się być 2,5.
⛔ 100 powtórzony
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Twente – Santa Coloma
Typ: AHC Twente – 5,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 1 rundy eliminacji do Ligi Europejskiej w którym to zmierzą się Holenderski Twente z Andorską Santa Coloma. Holendrzy zakończyli sezon ligowy w minionym sezonie na 6 miejscu z bardzo dobry bilansem spotkań na własnym stadionie gdzie np. w 17 występach zdołali 9x odnieść zwycięstwo a 4x zremisowali strzelając przy tym 41 bramek! Goście natomiast to amatorski zespół z jednego z najmniejszych państw Europy odpadając z reguły w I rundach eliminacyjnych do Ligi Europejskiej jak i Ligi Mistrzów. Reasumując wydaje mi się, że różnica potencjału po między w/w zespołami bardzo szybko zarysuje się na boisku a co z tym idzie pokryje handicap azjatycki w postaci Twente -5,5.
✅ 95
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Arab Nations Cup
Spotkanie: Arabia Saudia - Iraq
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie o 3 lokata w Arabskiego pucharu narodow spotykaja sie Arabia Saudyjska i Iraq. Wieksosc fachowcow liczyli na to ze obie reprezentacje sie spotykaja na koncu turnieju w finale. Gospodarze tego turnieju niepodziewanie przegrali z Libia 0-1 w polfinale kiedy ich rywale przegrali w reprezentacja Maroko 1-2. Moim zdaniem gospodarze tego spotkanie zrobia dzis wszystko zeby wywalczyc conajmniej 3 pozycja w tym turnieju. Pilkarze z Iraqu nie sa bez szanse w tym spotkanie szczegolnie ze nie przegrali z arabia saudyjska w 3 ostatnich spotkan.Jak wiadomo istnieje wielka rywalyzacja historyczna miedzy oba panstwami zarowno w pilki noznej. Pilkarze obie druzyny na tym turnieju pokazali ze przeciwko wy,agajacych rywale potrawia zdobywac gole, ale tez im sie zdaza je stracic. Mysle ze przed nami bardzo ciekawy spotkanie w ktorym obie reprezentacje zrobia wszystko zeby wywalczyc ta 3 lokata. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Arabia Saudia i Iraqem, padnie wynik powyzej 2,5 gola.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie : La Fiorita - Liepajas Metalurgs
Typ : Druga Połowa - Over 2.5
Kurs : 3.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Peffka Dnia ? - Liepajas Metalurgs (-1,5) - Na pewno TAK
Witam. Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach pierwszej rundy eliminacji do ligi europejskiej. W Nim zmierzą się drużyny które na co dzień możemy oglądać w najwyższych klasach rozgrywkowych w uwaga... San Marino oraz Łotwy. Faworyt spotkania ? To chyba rzecz jasna że goście, zarówno w tym meczu, jak i w rewanżu - co równoznaczne jest z tym że faworytami są tak że do awansu. Każdy kibic piłki nożnej, zapewne by się zdziwił gdyby tytaj padł wynik inny jak wygrana gości. Myślę że San Marino będzie się bronić dopóki nie straci sił, gdzieś do 25 minuty widzę wynik 0:0 a potem jak już wpadnie jedna, to się posypie i nie ma o czym mówić. Różnica klas jest ogromna między piłką w San Marino a tą graną na podwórku Łotewskim.
Jeśli ktoś nie zdążył przeczytać tej analizy i zagrać handicapu bądź też overu bramkowego radził bym to zrobić jak najszybciej na live. Spotkanie to naprawdę może przynieść spore zyski jeśli się tylko dobrze obstawi. Co rozumiem pod słowem dobrze ? To znaczy na drużynę gości. Nie ma innej możliwości jak wygrana drużyny
Liepajas Metalurg. A dlaczego ja nie gram handicapu ? Wytłumaczenie jest proste. Kolega wyżej mnie uprzedził.​
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom