>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 5 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Championship
Spotkanie: Cardiff v Derby
Typ: 1
Kurs:
1,73
Bukmacher: Williamhill
Analiza:

Już w najbliższy wtorek, o godzinie 20.45, spotkają się drużyny Cardiff City i Derby County. Gospodarze zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 70 punktów, mając aż 5 punktów przewagi nad drugim Hull. Goście to 13. drużyna Championship, która zgromadziła do tej pory 44 punkty.
Cardiff City to najlepiej grająca drużyna zaplecza Premiership uwzględniając spotkania domowe. Legitymują się fantastycznym bilansem 13-1-2 (27:11 w bramkach). Derby County to drugi najgorzej spisujący się zespół w meczach wyjazdowych w lidze. Mają na swoim koncie jedynie 3 zwycięstwa, 4 remisy i 10 porażek (16:30 w bramkach).
Patrząc na H2H, Cardiff nie przegrało u siebie z zespołem Derby od 2004 roku. Od tego czasu oba zespoły rozegrały na Cardiff City Stadium 6 spotkań, w których to dwukrotnie padł remis i aż czterokrotnie, dość gładko, wygrywali gospodarze (odpowiednio 4:1, 6:1, 4:1, 2:0)
Wygląda na to, że zespół ze stolicy Walii złapał małą zadyszkę. Ostatnie 5 spotkań to bilans 2-1-2 (5:6 w bramkach). Jeżeli jednak nie chcą oni stracić wypracowanej zaliczki i awansować pewnie do najwyższej klasy rozgrywkowej, nie mogą przegrywać spotkań z ligowymi outsiderami.
⛔ 100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: awans Manchester United
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro odbędzie się emocjonujący rewanż, mecz pomiędzy Manchesterem United a Realem Madryt. Pierwszy mecz obu tych drużyn zakończył się na Santiago Bernabeu remisem 1-1. W lepszej sytuacji są Czerwone diabły, gdyż jutro grają u siebie, na Old Trafford. Rywal Realu Madryt cały sezon prezentuje bardzo równą formę natomiast Królewscy &quot;lubią&quot; grać w kratkę. Raz wygrywają (jak np. niedawne zwycięstwa nad Barcą) a także przegrywają (0-1 dla Granady). Moim zdaniem gospodarze będą także chcieli udowodnić panu CR7, że radzą sobie bez niego równie dobrze(jak nie lepiej). W sezonie 2002/03 lepsi byli „Królewscy”, którzy u siebie wygrali 3-1, a na wyjeździe przegrali 3-4. Kolejny powód by Diabły pokazały na co ich stać. A więc... Do boju MAN UTD!!!
⛔ 100
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Utah Jazz
Typ: Milwaukee - 4.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Analiza:
O 2:00 czasu polskiego w Bradley Center, Milwaukee, Wisconsin, zmierzą się miejscowe Kozły z Jazzmenami z Salt Lake City. Podejrzanie wysoki kurs jest na Milwaukee. Gospodarze grają ostatnio bardzo fajną i skuteczną koszykówkę, na fali ostatnio Monta Ellis i Ersan Ilyasova. Swoje dokłada niedawno pozyskany z Orlando Magic, JJ Redick oraz największa gwiazda drużyny z miasta Harleya Davidsona - Brandon Jennings. Ich bilans liczony od wymiany Harrisa, Lamba i Udriha na Reddicka, Ayona i Ishmaela Smitha wynosi 3-1. A grali przeciwko solidnym drużynom - Houston, Toronto, Dallas i Atlanta (z nimi przegrali). Co można powiedzieć o gościach? Jest to przede wszystkim drużyna własnego parkietu. Na wyjazdach prezentuje się co najwyżej średnio, o czym świadczy bilans 10-19 na obcych halach oraz 4 porażki w ostatnich 5 meczach poza Salt Lake City. Nie wiadomo czy zagrają dziś dwaj podkoszowi - Al Jefferson oraz Paul Millsap. Obydwaj panowie mieli problemy z kostkami, więc ich dyspozycja może być różna. Jeśli będą to ciekawie zapowiada się walka pod koszem. Milwaukee jest piątą najlepiej zbierającą drużyną ligi, Jazz w tej statystyce zajmują 14. miejsce. Wydaje mi się że nawet przy obecności podkoszowych, Jazz i tak ma nikłe szanse na triumf w Milwaukee. 1.5 na zwycięstwo Kozłów to fajna okazja, ale konkursowo atakuję handicap żeby nałapać punktów. Where amazing happens. Pozdrawiam
Al Jefferson (ankle) will not play on Monday, while Paul Millsap (ankle) is a game-time decision.
Nie zagra także Jamaal Tinsley:
Jamaal Tinsley was excused from the Jazz for personal reasons, meaning he will not play on Monday
Źródło: rotoworld.com
⛔ 100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: BTS
Kurs: 1.52
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Jeden z większych pewniaków na ten mecz. Dla Realu jedyną bronią jest atak, muszą atakować na Old Trafford po tym co pokazali na Bernabeu. Z kolei United ma wszystko zeby osiagnac sukces, wiec o nich sie zbytnio nie martwie bo van Persie czy Rooney na pewno a to na pewno wbija bramke. Real ma Ronaldo i to on bedzie prowadził całą grę i jestem pewien, że zrobi również wszystko. Manchester miewa problemy w defensywie, Real posiada bardzo dobre skrzydla i calokształ zespołu wygląda optymalnie w ataku. Myślę że będziemy świadkami wielu bramek we wtorkowy wieczór, a zdecydowanie Mourinho ustawi odpowiednio zespol zeby strzelic gola bo bez tego nie ani rusz. Z wielu powodow zdecydowalem sie na ten typ i w mojej ocenie jest to szansa 90 % na wygraną. Tak jak mowilem to bedzie czysto ofensywny futbol, zaden z klubow nie zagra tam na zero z tylu bo po prostu przy takich druzynach nie da sie tego utrzymac. Real w gazie po wygranej nad Barcelona zas Manchester rowniez w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej. Jeszcze raz polecam i powodzenia.
✅ 52
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 29

mariuszwyl

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
spotkanie Cardiff - Derby
typ: over 2,5
kurs: 1,8
bet365
Analiza:
Chciałem dzisiaj zacząć wcześnie, ażeby nikt mnie nie ubiegł, ale i tak @pocologin był szybszy. Pokusiłbym się nawet na obstawienie jakiegoś handicapu na Cardiff(i chyba tak zagram) , ale na potrzeby &quot;typów dnia&quot; obstawię over 2,5. Analiza mojego poprzednika była dość wyczerpująca. Dodam tylko, że w 5 ostatnich meczach na boisku drużyny ze stolicy Walii 4 razy over został uzyskany. W tym sezonie Cardiff w 23 meczach strzelało powyżej 2,5 gola, co stanowi 63%. Derby overy również w 60% meczy, a w 80% nie zachowało czystego konta. Cardiff spróbuje zmazać plamę ostatniej porażki u siebie z Brighton (0-2) i z meczu wyjazdowego z Middlesbrough (1-2)
⛔ 100
 
aros 4

aros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaArgentyna - Primera
Spotkanie: Velez - San Martin San Juan
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Mecz lidera z drużyną 17. w tabeli. Goście przyjadą na Estadio José Amalfitani z nadzieją na przełamanie niechlubnej passy 8 meczów bez zwycięstwa (5 remisów i 3 porażki). Będzie jednak o to niesłychanie ciężko gdyż ich przeciwnikiem będzie lider, który w ostatnich 9 meczach 8 razy wygrał i tylko raz przegrał. Gospodarze są więc zdecydowanym faworytem. Zespół San Martin na wyjazdach gra bardzo słabo. Ich bilans to 1-2-6. Niesłychanie ciężko będzie im poprawić ten bilans w meczu z najlepszą drużyną w lidze.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Typ użytkownika Alvaros
Piłka nożna, LM
Manchester United - Real Madryt
Typ: Manchester awansuje
Kurs: 2,25
Buk: Bet365

Rozumiem, że Real jest w formie, rozumiem, że dominował w pierwszym meczu a cuda w bramce wyczyniał De Gea, rozumiem, że w ciągu tygodnia Królewscy dwukrotnie pokonali Barcelonę i to pewnie dało im mocnego kopa psychicznego do walki z Manchesterem... Wszystko to rozumiem, no ale jak widzę kurs powyżej 2,20 na awans MU to po prostu czuję się w obowiązku taki typ zagrać. Przecież United w tym sezonie na własnym boisku przegrali raptem dwukrotnie, z czego raz w meczu zupełnie bez stawki zamykającym fazę grupową LM gdy rezerwami ulegli u siebie rumuńskiemu CFR Cluj. W pozostałych meczach czy to PL czy LM Old Trafford stanowiło twierdzę nie do zdobycia, dlatego przy dużym szacunku względem ostatnich poczynań Realu uważam, że faworytem do awansu są mimo wszystko Czerwone Diabły. Buki faworyzują Królewskich sugerując się głównie dwukrotnym ograniem Barcelony. Tylko teraz pozostaje pytanie na ile jest to efekt świetnej formy Realu a na ile efekt kryzysu Dumy Katalonii? Moim zdaniem proporcje zmierzają bardziej w kierunku tej drugiej opcji. Pamiętajmy, że Barca zagrała katastrofalnie z Milanem, później wymęczone zwycięstwo w lidze z Sevillą 2:1, potem Gran Derbi w Copa del Rey i Primera Division, których wyniki znamy. W żadnym z tych czterech spotkań FCB nie przypominała zespołu, który tak dominował w pierwszej części sezonu. Messi kompletnie niewidoczny, gra zespołu jako całości także bez polotu, bez pomysłu, zupełnie jakby stracili umiejętność realizacji własnego stylu, do którego już nie raz nas przyzwyczaili i który był szalenie skuteczny. Dlatego nie przeceniałbym wagi zwycięstw Realu nad Barceloną i nie faworyzowałbym ekipy Jose Mourinho w rewanżu z drużyną Alexa Fergusona. United w lidze panują niepodzielnie, olbrzymia przewaga nad rywalami, tytuł właściwie w kieszeni, mogą całkowicie skupić się na podboju Ligi Mistrzów. A Real? Spotkania z Barcą choć zwycięskie kosztowały też na pewno sporo sił, przy takim rywalu nie było miejsca na odpuszczanie i taryfę ulgową. Pamiętajmy też, że Królewscy od 9 lutego grają właściwie bez przerwy co 3-4 dni i seria ta wynosi w tej chwili 6 spotkań. Szaleńcze tempo, które nawet na tak klasowym zespole musi zostawić jakieś ślady. Czerwone Diabły nie miały w ostatnim czasie tak intensywnego kalendarza, ani tym bardziej tak ciężkich pod względem psychicznym spotkań jakimi są bez wątpienia Gran Derbi. Sir Alex mógł w spokoju przygotowywać taktykę na rewanż z Realem i zobaczymy jakie będą tego efekty. Osobiście uważam, że faworytem do awansu będą gospodarze. Korzystny wynik z Madrytu, atut własnego boiska, na którym nie zwykli w tym sezonie przegrywać, świetna forma, mniejsze obciążenie psychofizyczne - to wszystko przemawia za Czerwonymi Diabłami. W takich okolicznościach uważam, że Real nie będzie w stanie wygrać na Old Trafford. Wprawdzie do szczęścia wystarczy im też remis wyższy niż 1:1, ale według mnie United nie dadzą sobie wydrzeć awansu - bardziej prawdopodobny jest dla mnie scenariusz, iż jeszcze go przypieczentują odnosząc zwycięstwo nad mocno eksploatowanym w ostatnich tygodniach zespołem Królewskich.
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Indian Wells, 00:00
???? Putintseva Y. - Petkovic A.
2.50 William Hill
Spotkanie pierwszej rundy kwalifikacyjnej w Indian Wells. Faworytką bukmacherów Niemka - Petkovic. Dla mnie jest zupełnie inaczej. Bardzo się zdziwiłem gdy zobaczyłem tak duży kurs na zwycięstwo młodej Kazaszki i nie mogłem się oprzeć pokusie i skorzystałem. Putintseva to małe objawienie tego sezonu. Kto oglądał jej spotkanie z Agnieszką Radwańską wie jak duży potencjał posiada Yulia. Przeciwniczka nie gra od 29 grudnia gdzie skreczowała w pojedynku z Barty podczas turnieju Hopman Cup. Oficjalnym powodem jest kontuzja prawego kolana. To oznacza, że o powrót nie będzie łatwo, pierwszy mecz po dwumiesięcznej przerwie musi być ciężki a na dodatek trudna rywalka po drugiej stronie kortu, liczę na zwycięstwo Yulii Putintsevej!
⛔ 100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning u Pittsburgh Penguins
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nie jestem specjalistą od hokeja, ale widzę tu spore value. Drużyna Pingwinów w tym sezonie na piątym miejscu z bilansem 14-8, a Tampa Bay na dwudziestym siódmym miejscu. Ponadto Pittsbourgh grają u siebie. Mieli znakomity początek sezonu, a później dostali lekkiej zadyszki: 1:4 z Caroliną i 4:6 z Floridą. Myślę, że to stąd taki duży kurs. Wszytko to jednak na wyjazdach. Z kolei dwa ostatnie mecze u siebie to właśnie 5:3 z Tampa Bay i 3:1 z Floridą. Goście przyjeżdżają do Pittsburgh z serią czterech porażek z rzędu na koncie. Przegrywają ostatnio wszystko co się da, na wyjeździe, u siebie... Statystka H2H ostatnich czterech meczy to same wygrane Pingwinów i to wysokie: 6:3, 4:2, 8:1 i 5:3 przed kilkoma tygodniami. Moim zdaniem typ pewnym z bardzo dużym value (kurs mac 1.6 powinien być)
✅ 95
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - BNP Paribas Showdown
???? Williams S. - Azarenka V.
Williams S. ::: 1,65 ::: Bet-at-home ::: 5/10
Jest to jeden z dwóch meczy pokazowych (drugi to pojedynek Rafaela Nadala i Juana Martina Del Potro). Na tego typu pokazówkach najczęściej jest tak, że mają wygrać Ci zawodnicy którzy mają wygrać. Jak wszyscy wiemy w Madison Square Garden publiczność będzie kibicowała swojej rodaczce S erenie Wil liams. Co prawda H2H na korzyść Amerykanki jest miażdżące, ale to ostatnio właśnie Białorusinka była górą na turnieju w Doha. Tutaj myślę, że już tak kolorowo i łatwo dla Azarenki nie będzie. Ciekawostką na pewno jest to, że na tej pokazówce rok temu Roger Fe derer przegrał po dwóch tie-brekach z Andym Roddickiem . W 2009 roku wygrała tutaj Serena Williams po meczu ze swoją siostrą, a w 2010 Venus Williams pokonała Kim Clijsters. To tylko świadczy o tym, że tutaj faworyzowani s ą gospodarze.
Tak szczerze to cała powyższa analiza pisana jest na siłę, a głównym po wode m dla którego typuję zwycięstwo Williams jest fakt, że jest to pokazówka, gra u siebie i Azarenka wątpię by angażowała się w ten mecz w 100%, gdzie Serena przed własną publiką nie może przejść obok tego spotk ania obojętnie.
Gram to za tyle, o ile to kogoś interesuje ( stawka adekwatna do mojego budżetu, ryzyka, oraz okoliczności przy typie, nie gram ślepo dużą kasę):


✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund- Szachtar Donieck
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rewanż po meczu w Doniecku, w którym padł remis 2:2. Borussia ma świetny atak, gra bardzo ofensywnie a jak było widać Lewandowski jest w formie. Na swoim boisku zwykle strzela średnio 2-3 gole lub więcej, tak więc tutaj też powinny paść przynajmniej 3, tym bardziej że Szachtarowi nie brakuje potencjału ofensywnego. Szachtar będzie atakował od początku, jako że nie ma nic do stracenia, a dla Borussi to woda na młyn, gdyż oni też preferują otwarty futbol.Reasumując, typ wydaje się w miarę pewny.
✅ 55
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Los Angeles King - Nashville Predators
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Druzyna z miasta aniołów w końcu wchodzi na odpowiednie tory. Jak to na obrońców tytułu przystało. Nawet ostatnia porażka z Vancouver nie powinna zadziałac negatywnie. U siebie Kings są niepokonani od 4 spotkań, natomiast Nashville nie potrafią wygrac wyjazdowego spotkania od 5 meczów. Wszystko przemawia za Los Angeles. Warto dodać, że Predators mają najgorszy atak w calej lidze NHL. Zaledwie 46 zdobytych goli nie opiewa optymizmem przed spotkaniem z Kings, którzy stracili narazie tylko 47 goli, co jest piątym najlepszym dotychczasowym wynikiem. Zastanawiałem się nad handicapem, ale to dla bardziej odważnych. Pozdrawiam
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Zgodnie z zapowiedzią dziś wznawiam grę i typy, z przekonaniem co do dużo skuteczniejszej i jakosciowej gry!

Dyscyplina Hokej NHL godzina 01.00!
Pittsburgh Penquins vs Tampa Bay Lightning
Over 6,5

Kurs 2.30
Bwin


Choć kurs nie jest porażający na 5,5, to jest bardzo prawdopodobny i realny do wysoko pienięznej gry! Natomiast ja podaję trochę odwazniejszy typ, ale tylko trochę, bo prawdopodobieństwo wejscia oceniane na 85&amp;, a kurs 2.30!!
Penquis przechodzą samych siebie, bo dawno nie tracili tak wielu bramek. Wszystko nadrabiaja kapitalną ksutecnzoscią i szybkim stylem gry, przemiennym, bo jest wielu dobrych strzelców i to nie jest gra na lidera Crosbyego badz Malkina.
Penquins w domowej grze są mocni, ale trafiają na nieobliczalną ekipę, z jeszcze słabszą w ostatnim czasie obroną niż Pingwiny, ale z wysokim potencjałem w ataku, jak gospodarze. Zresztą goście z Tampa Bay grają ciekawym ustawieniem 2-3, który wyklarowuje sie w meczu czasami na 1-4, co pozwala na dużo łatwiejsze sposoby ofensywnej gry, ale uniemożliwia odpowiednią asekurację i tworzy małe dziury miedzy zawodnikami.
Ostatni wynik 5-3, co roku style obu druzyn nie zmieniają się, teraz wygląda to jeszcze ofensywniej.
Co ważne, wraca Malkin, to tylko na plus dla bramek. Stamkos z Tampy w wybitnej formie, a goalie bez rewelacji w obu ekipach bez porównywania!
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia ChampionShip
Spotkanie: Bolton - Blackburn
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Na dziś wybieram spotkanie Angielskiej ChampionShip. O godzinie 21:00 Polskiego czasu zmierzą się Bolton - Balckburn. Już uzasadniam swój typ, Bolton jest ostatnio na fali, pokonali nawet zespół zajmujący 2 miejsce Hull City i to aż 4-1, Bolton jak do tej pory na 17 meczy zanotował tylko 3 porażki na swoim terenie, 5 remisów oraz 9 zwycięstw. H2H ostatnie 2 mecze Boltonu z Blackubrn w 2012 roku wygrał obydwa spotkania Bolton, 1:2, 2:1, Gdy patrzymy na drużyne Blackburn na wyjazdach jest dosyć kiepsko co prawda tracą tylko 3 oczka do Boltonu w tabeli ale na wyjazdach nie pokazują sie ze zbyt dobrej strony/formy. Nawet ostatnie spotkania u siebie pokazały, że Blackburn jest w bardzo słabiej formie. Na wyjeżdzie na 17 meczy zanotowali tylko 3 zwycięstwa, to mówi samo za siebie, że ta drużyna zdobywa większośc punktów na wałasnym terenie, choć ostatnie nie zdobywa ich ani u siebie ani na wyjeździe. Nie znalazłem jakis kontuzji w składzie Boltonu, tak jak napisałem wczesniej, Bolton jest na fali i warto to wykorzystać stawiając na niego, pozdrawiam.
✅ 90
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Real Madryt
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak wiadomo w lidze hiszpańskiej Real już cudów nie zwojuje, pozostaje im walczyć w LM. Dla podopiecznych Mou jutrzejszy mecz na Old Trafford jest tzw. &quot;być albo nie być&quot;. Trudno jednoznacznie wytypować zwycięzce, lecz swój typ podpieram poprzednim meczem na Santiago Bernabeu, w którym to Real częściej atakował i to właśnie gra Realu zasługiwała na zwycięstwo. Myślę, że królewscy podbudowani ostatnimi sukcesami w Gran Derbi, również we wtorkowym spotkaniu zaprezentują się z jak najlepszej strony i pogrążą Czerwone Diabły.
✅ 130
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: League One
Spotkanie:
Milton Keynes - Doncaster
Typ: 2
Kurs: 3,1
Bukmacher:bet365
Analiza:

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się pomiędzy liderem League One Doncaster które gra na wyjeździe a drużyną Keynes znajdującą się na 13 pozycji w tabeli. Spotkania Doncastera przedstawiają sie następująco, 19 zwyciestw, 9 remisów, 9 porażek. Walka o awans dalej trwa, większość drużyn ma jeszcze szanse na awans. Doncaster nie może odpuścić sobie takiego meczu nawet gdy grają na wyjeździe. Doncaster jak do tej pory nie przegrał z tą drużyną. Wyjazdowe mecze mają 2 wygrane. Ostatnie spotkanie skończyło się remisem bezbramkowym i myślę że tym razem goście będą musieli wygrać. Zdobywają oni najwięcej punktów na wyjazdach w tej lidze i oby tak najdalej. Bilans bramkowy korzystny. Nic tylko obstawiać i wygrywać pieniądze po dużym kursie. powodzenia

⛔ 100
 
G 0

golota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Awans Real Madryt
Kurs: 1.68
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Nie ma co tu dużo pisać Real pokazał wiele w ostatnich spotkaniach z barceloną którą pogrążyli nawet rezerwowym składem. Są na fali także myśle że dadzą radę...
kiepska analiza. WYKLUCZENIE Z KONKURSU
 
E 1

emil1serwusik

Użytkownik
moje typy 5.03.2013
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Manchester United- Real Madryt
Typ: 1X
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza: Manchester gra u siebie oraz zremisował w pierwszym spotkaniu obu drużyn co stawia ich w uprzywilejowanej sytuacji. U siebie United nie przegrali spotkania od 5 grudnia 2012 roku notując tym samym serię 10 kolejnych zwycięstw na własnym boisku. Wiadomo Real to klasa sama w sobie jednak myślę że co najwyżej będzie ich stać na remis w tym spotkaniu. Ponadto Real w tym sezonie na wyjazdach prezentuje się dość przeciętnie (ostatnie 10 spotkań to: 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 porażki).
kiepska analiza
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: 1 DNB ( Remis - nie ma zakładu )
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Śmieszne rzeczy się dzieją. w Madrycie goście z Anglii zremisowali 1-1, zdobyli zaliczkę z ciężkiego terenu a Real nadal jest faworytem do awansu, nawet delikatnie kursy na nich spadły niż przed pierwszym spotkaniem, dla mnie osobiście to magia. Nie wiem czym kierują się bukmacherzy wystawiając takie a nie inny kursy - tym że Real ograł w przeciągu tygodnia dwa razy Barcelone? Jest to sukces - nie napiszę że nie. Real jest w dobrej formie, również nie zaprzeczę. Ale pamiętajmy że Manchester również jest w formie a na dodatek gra na swoim obiekcie gdzie niezwykle rzadko przegrywają.
w Madrycie Real nie potrafił wygrać a jest faworytem do zwycięstwa ( i awansu, ale tego nie obejmuje moja analiza ) w Manchesterze?! Dobrze że cyferki nie grają. Jak już pisałem obie drużyny w formie, obie drużyny mają genialnych strategów jako trenerów. I gospodarze i goście mają wyśmienitych zawodników na każdej pozycji, ciężko powiedzieć która drużyna ma lepszy zespół kadrowo - fani MU powiedzą że drużyna Angielska zaś fani Realu powiedzą że drużyna Hiszpańska a ja obiektywnie napiszę że raczej 50-50 no może z lekkim wskazaniem na gości z Madrytu. Niemal wszystko jest na remis w tym meczu: Bieżąca forma + Skład na papierze + Genialni trenerzy + Motywacja. Ale są dwie rzeczy które przemawiają na drużyną Manchesteru. Raz jest to zaliczka z wyjazdowego starcia a dwa jest to fakt że grają u siebie na swoim pięknym stadionie który z pewnością będzie wypełniony do ostatniego miejsca i kibice zrobią co będą mogli zrobić aby pomóc przysłowiowym Czerwonym Diabłom w osiągnięciu awansu. Kurs 2.25 na Manchester w zabezpieczniu ( remis - zwrot stawki ) jest, moim zdaniem, olbrzymim VALU i grzechem byłoby nie spróbować, chociaż ze stawką nie ma co szaleć, raz że piłka nożna, dwa że Liga Mistrzów a trzy że dwie potężne drużyny w formie. No ale zdziwi mnie porażka Manchesteru u siebie. Kurs na awans Manchesteru również jest soczystym VALU natomiast kurs na awans Realu w okolicach 1.57? Żałosne żarty... Pozdrawiam!7
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom