>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie:Borussia Dortmund - Shakhtar Donetsk : Drużyna gości - Liczba bramek
Typ: Powyżej 1.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Wynik pierwszego spotkanie (2:2) na Donbas Arenie sprawia, że przed rewanżem na Westfalenstadion w lepszej sytuacji jest Borussia, której do awansu wystarczy nawet remis (0:0 bądź 1:1). Nie należy jednak skreślać zespołu Mircea Lucescu w walce o ćwierćfinał Ligi Mistrzów, bowiem Szachtar jest według mnie strzelić nie jedną a nawet dwie bramki zespołowi Mistrza Niemiec i nieco lepiej zagrać w defensywnie w porównaniu z pierwszym spotkaniem. Ja postanowiłem zagrać powyżej 1.5 goli strzelonych przez zespół Szachtara Donieck w tym meczu.
Borussia Dortmund od lutego w 7 meczach o stawkę tylko raz zagrali na zero z tyłu! W tych 7 spotkaniach Mistrz Niemiec stracił 11 bramek, co pokazuje, że defensywa tej drużyny nie należy ostatnio do monolity i rywale mają swoje szanse na bramki. Spory wpływ na to ma ostatnio niedyspozycja Matsa Hummelsa (wiele wskazuje na to, że również dziś jego nie ujrzymy na boisku) oraz jego zastępca na środku obrony Felipe Santana. Jeden z portali napisał, że Santana jest obecnie tykającą bombą i nie wiadomo czego można spodziewać się po jego grze. Jest w swoich interwencjach niepewnych i nieprzewidywalny, co taki zespół jak Szachtar zapewne będzie dzisiaj miał na uwadze tworzą swoje akcje ofensywne.
Jeśli chodzi o Szachtar to nie będę tutaj wspominał o ich występach w rodzimej lidze, bo tam mają sporą przewagę nad rywalami i ciężko będzie ich przeciwnikom dogonić zespół z Doniecka w tabeli. Jeśli chodzi jednak o rozgrywki w Lidze Mistrzów to zespół Szachtara w fazie grupowej zdobył 12 bramek. Owszem 7 z nich zdobyli przeciwko duńskiemu Nordsjaelland, ale również 4 w spotkaniach z Chelsea (2:1 i 2:3) i jedynie z Juventusem tak łatwo nie przychodziło im zdobywanie bramek (jedna w dwóch meczach). Również w spotkaniu z Borussią w pierwszym spotkaniu zdobyli dwie bramki i liczę, że również dziś przynajmniej ten wynik powtórzą i mój typ na powyżej 1.5 gola dla gości będzie można rozliczyć jako typ trafiony.
⛔ 100
 
D 0

dawidmanu10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Championship (1 liga Anglia)
Spotkanie: Bristol City - Brighton
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Siemanko ;p Bardzo mnie zdzwil fakt , ze po przeczytaniu 3 stron waszych analiz nikt nie spojrzal na mecz Bristol&#39;u z Brighton. Jest mega ciekawe spotkanie na zapleczu Premier Leauge z naszym Tomkiem Kuszczakiem , ktory robi furore w tym klubie.
Czemu stawiam na gości ? Wszystko za nimi przemawia. Ostatnie trzy potyczki tych zespołów to trzy zwyciestwa Brighton z czego 2 u siebie po 2-0 i jedna na wyjezdzie 1-0.
Brighton otwarcie mowi ze chce awansowac do Premier League, sa na mega dobrej drodze zeby tam sie znalezc. Juz sa w strefie barazowej, ale trzeba sie tez ogladac za siebie a tam Middlesbrough sie nie obija i tez gonia strefe b. Nottingham zanotowal ostatnio serie 3 zwyciestw. Takze Brighton ma dodatkowa motywacje - gonia przod tabeli ale i sa gonieni przez tyl. Jezeli chodzi o starsze spotkania to mysle ze jezeli podam wyniki z 2007 roku to to nic nie odzwierciedli. Bristol byl wtedy mocny i awansowal do Premier League by po sezonie z niej zleciec ;p.
Ostatnie 10 spotkan Bristol&#39;u w lidze to pasmo gry w kratke. U siebie grali 5krotnie z czego 4 mecze wygrali i raz przegrali wysoko 4-0 z Leicesterem. Mecze wyjazdowe to pasmo 4 porazek i jedego remisu osatnio z tragicznym Blackpool&#39;em
Sytuacja ma sie inaczej jezeli chodzi o Brighton. Pokonali lidera Cardiff 0-2 u nich ! takze to stawia ich juz w bardzo pozytywnym swietle. rozgromili ostatnio huddersfield 4-1 , skromne zwyciestwa z burnley i hull po 1-0 . Przegrali u siebie w pucharze ledwo co 2-3 z Arsenalem Londyn gdzie Arsenal gral praktycznie najsilniejszym skladem. nie bylo tylko Walcota i Wilsher&#39;a.
Nie wiem jak wy, ale ja stawiam na Brighton ! To jest football i wszystko sie moze zdarzyc. Nie mowie ze to jest jakis mega pewniak na dzis. Bo zaplecze Premier League jest dosc nieprzewidywalne. Ale patrzac na forme Brighton mozna sprobowac.
Dla mniej odwaznych polecam under2.5 bo mysle ze mecz skonczy sie 0-1
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Borussia vs Szachtar
typ: poniżej 0,5 do przerwy
kurs: 3,5
bukmacher 3,5
ANALIZA: witam, po kilkudniowej przerwie powracam do typowania, na dzisiaj ciekawe spotkanie w niemczech w ramach LM, jak przeglądałem powyżej to zauważyłem, że większość typuje over 2,5. ja również uważam, że bramki padną, ale dopiero w drugich 45 minutach. szachtar będzie grał spokojnie, by nie stracić za szybko bramki, borussia od razu też nie rzuci się do rozpaczliwych ataków, gdyż narazi się na kontrę, a widzieliśmy jak szachtar w pierwszym meczu kontrował. oczywiście szansa na strzelenie gola w pierwszewj połowie zawsze jest (np stały fragment gry) ale myślę, że póki będą siły, a przed przerwą nie powinno ich zabraknąć to i czujność będzie duża. więc borussia spokojnie wyczeka, na dobrą sprawę ich urządza remis aczkolwiek wątpie by grali na remis. szachtar bedzie chciał wciągnąć rywala na swoją połowę, by ich kontrować, lecz wątpie by borussia dała się złapać na ten numer. Poza tym myślę, że borussia wygra 1-0 lub padnie remis 1-1 w każdym razie underovo dzisiaj w Dortmundzie.
POWODZENIA.
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie KHL
Spotkanie:Traktor Chelyabinsk-Barys Astana
Typ:Barys Astana
Kurs:4,59
Bukmacher:pinnacle
Liga KHL i siódmy mecz pierwszej rundy play-off pomiędzy Traktorem a Barysem Astana.Jak wiadomo ostatni mecz danej rundy play-off to po części loteria bo jeden głupi błąd lub bezmyślna kara może zdecydować o wszystkim,w tym wypadku o awansie do następnej rundy.Faworytem na papierze jest drużyna gospodarzy jednak patrząc na przebieg tej serii mam zupełnie inne wrażenie.Hokeiści z Astany w ostatnim meczu uciekli spod topora wygrywając 4-2 pomimo tego że to goście dwa razy obejmowali prowadzenie w meczu co na pewno podbudowało hokeistów z Kazachstanu.Dorzućmy do tego także fakt że w pierwszych dwóch meczach serii w Chelyabinsk to drużyna z Astany triumfowała wychodząc na 2-0 w serii,jednak potem było trochę gorzej co nie zmienia faktu że Traktor nie zachwyca,a potwierdzić to może choćby słaba gra w przewadze w porównaniu do gości jak i przeciętna skuteczność w porównaniu do ilości strzałów choć tutaj dobrą robotę wykonuje bramkarz gości.Uważam że kurs na gości jest po prostu przesadzony i w tak wyrównanej serii na pewno wart zaryzykować typ na gości po takim kursie.Polecam
⛔ 100
 
D 3

dragen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W najbliższy wtorek Manchester United lub Real Madryt pożegna się z rozgrywkami Ligi Mistrzów i będzie to bardzo bolesne pożegnanie. Przed rewanżem na Old Trafford w lepszej sytuacji są gospodarze, którzy wywieźli ze stolicy Hiszpanii bramkowy remis i są minimalnie bliżej gry w ćwierćfinale. Podopieczni Jose Mourinho prezentują jednak najlepszą formę od początku sezonu, a ich dwa ostatnie starcia z Barceloną były prawdziwym pokazem siły. Czerwone Diabły w tym sezonie nie mają godnych siebie rywali na krajowym podwórku. Gracze Fergusona pewnie prowadzą w lidze i tylko prawdziwa katastrofa mogłaby odebrać im mistrzowski tytuł. W ostatniej kolejce Manchester rozbił u siebie Norwich 4:0, a hattrickiem popisał się Shinji Kagawa.Real musi zdobyć na Old Trafford przynajmniej jednego gola, a nie będzie to łatwa sztuka. David de Gea w poprzednich czterech ligowych potyczkach nie musiał wyjmować piłki z siatki. Z drugiej strony w ostatnich 10 meczach Ligi Mistrzów u siebie Manchester zachował tylko dwa razy czyste konto, natomiast Real w poprzednich 15 wyjazdowych spotkaniach tych rozgrywek zdobywał co najmniej jedną bramkę. Typowanie wyniku tego spotkania to czysta loteria, ale moim zdaniem losy tego dwumeczu rozstrzygnie były gracz United, Cristiano Ronaldo. Spodziewam się przynajmniej jedno trafienia Portugalczyka i wspaniałego, emocjonującego meczu, godnego starcia tak wielkich i utytułowanych klubów. Mój typ to 2 , wygra Real Madryt 1:3 lub 1:2 , Real jest w świetnej formie i sobie poradzi.
⛔ 100 powtórzony
 
A 0

adino8

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Championship
Spotkanie: Leicester - Leeds
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jeśli gospodarze chcą myśleć na koniec sezonu o awansie, to muszą wygrywać takie mecze. Obecnie Leicester z 57 punktami znajduje się na 5. miejscu w tabeli i jest w strefie, która będzie grała w playoff&#39;ach, jednak Brihgton, które jest tuż za drużyną gospodarzy traci do nich jedynie 2 punkty. Co prawda Leicaster nie są teraz w formie, gdyż w ostatnich 5 spotkaniach wygrali tylko jeden mecz, jeden też zremisowali, a pozostałe trzy to porażki. Statystyką, która przemawia za gospodarzami są mecze rozgrywane na własnym boisku. Bilans wygląda następująco: 12-2-3 i jest to drugi najlepszy bilans meczów u siebie w lidze. Leeds natomiast nie radzi sobie na wyjazdach. Ich statystyka to 3-5-9. Widać, że wyjazdy nie są dla nich łatwe i mimo to, że w ostatnich pięciu spotkaniach radzili sobie przyzwoicie, bo wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i przegrali dwa, to dzisiaj punktów z boiska gospodarzy nie wywiozą. Ostatni mecz (rozgrywany na boisku Leeds) pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po rzucie karnym.
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: X do przerwy
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Miałem już napisaną ładną analizę,ale kłopoty z internetem i wszytko poszłooo.Do tej pory zostało już masę rzeczy jak i typów opisanych na temat wyżej wymienionego spotkania.Ja wybrałem całkiem ciekawy typ odnośnie zakładu na pierwszą połowę.Stawka ogromna,emocje i wynik 1:1 z poprzedniego spotkania dający awans United.Niby Real przeważał w poprzednim meczu,ale równie dobrze Van Persie mógł wykorzystać jedną ze swoich dogodnych szans,czy Welbeck trafić po raz drugi i rezultat mógł być różny.Niby Królewscy wygrali ostatnio 2 razy z Barcą (która ostatnio ma straszne kłopoty),ale mecz meczowi nierówny i dzisiaj zupełnie inny przeciwnik.Styl angielski &quot;trochę&quot; się różni od hiszpańskiego.Goście zapewne rzucą się do odrabiania strat,a czy gospodarze są bez szans,a czy Real jest taki fantastyczny na wyjazdach?Hmm ja tak nie sądzę.Manchester w tym sezonie,szczególnie u siebie to nie są chłopcy do bicia.Przykładem jest tabela Premier League,gdzie dość konkretnie odjechali reszcie stawki. W pierwszym starciu do przerwy widniał remis i dzisiaj również go typuję.United jest ekipą,która może powstrzymać Real w dotarciu do piłkarskiego raju,dlatego kluczowa jest koncentracja od samego początku.Na własnym podwórku nawet przy stracie bramki przez gospodarzy,stać ich na szybką odpowiedź.Dzisiejszy mecz dla obu ekip to mecz sezonu.Dwaj trenerzy,którzy znają się na wylot,fantastyczni zawodnicy,pełne trybuny- czego chcieć więcej?Mecz zapewne będzie bardzo wyrównany,a jego losy rozstrzygną się w końcówce.
✅ 140
 
anzelmo 186,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Spotkanie.Manchester United - Real Madrid
Typ. Manchester United -0.5 Corners
kurs 2.000
Bukmacher.PinnacleSports
Data.05.03.2013 g.20.45
Jako ze mój główny bet został zajęty czyli awans i win MU polecam zagrać troszkę inaczej zakład poboczny ale bardzo fajny.To na pewno będzie jeden z elementów- sposobu na grę MU przeciwko Realowi. Widzę tutaj spory hendi dla gospodarzy i powinni spokojnie pokryć ten minimalny hendicap.Akcje skrzydłami, sporo wrzutek gra na szybki napastników teraz troszkę o samym meczu. Oj będzie sie działo dzisiaj wieczorem- juz nie mogę sie doczekać.Troszkę nie rozumiem buków z takim faworyzowanie królewskich.Kursy powinny wyglądać zdecydowanie inaczej na odwrót ,ale dla mnie to lepiej więcej wygram .Dla mnie MU jest faworytem tego spotkania- ba byl od początku tego dwu meczu.Po bardzo dobrym meczu na bernabeu i mimo wszystko otwartym wyniku dającym szanse na awans obu drożynom, jest to mecz w teatrze marzeń.MU rzadko u siebie przegrywa, oczywiście remis 2-2 lub wyższy daje awans Realowi, ale ja w taki scenariusz meczu nie wierze.Spotkanie z wieloma podtekstami, obie ekipy w dobrej formie i a Żal ze jedna odpadnie na takim wczesnym etapie.Obie drużyny znają sie doskonale, darzą sie wielkim szacunkiem i respektem. Zobaczymy twardy boj o każdy centymetr boiska, moim skromnym zdaniem to diabły wyjdą z tej potyczki zwycięsko. Nie ma co porównywać meczy Realu z Barca bo Katalończycy graja bardzo słabo .MU to zespól świetnie pookładany, wyważony mający w swoim składzie wiele opcji i alternatyw przede wszystkim uważam ze graja lepiej w obronie, a to będzie klucz w tym meczu. David de Gea bronni świetnie, klasę pokazał na stadionie królewskich. Celem Fergusona będzie wyłączenie z gry Ronaldo jego come beck zapowiada sie wyśmienicie. W ataku gospodarze tez maja więcej atutów jest świetny Van persie-Waleczny Weyne... dobrze gra pomoc diabłów tutaj widzę ich dominacje i przewagę. Samo spotkanie powinno byc bardzo szybkim widowiskiem, gdzie nikt nie odstawi nogi, może jakieś karki w tym meczu będą równie dobra opcja. Dla mnie under 2,5 minimalna wygrana Fergusona i jego chłopców 1-0.
⛔ 100
 
S 7

slony33

Użytkownik
Dyscyplina:SZWAJCARIA: NLA - Play Offy Spotkanie: Davos - Zurich Typ;1 Kurs; 2,00 Bukmacher:bet365 Davos na 6 meczów w rundzie zasadniczej z gosciami wygrał 4 rza plus pierwszy mecz w Play Offy w całym sezonie zasadniczy gospodarze u siebie przegrali tylko 5 razy zaś Zurich na wyjeżdzie grał ze zmiennym szczęsciem 12 zwycięstw i 10 porażek. Goscie zagrają w osłabieni ,Kanadyjczyk McCarthy nie zagra z powodu kontuzji ręki . W Davos nie zagrają Enzo corvi i Łukasz Sieber lecz powraca po kontuzji Jan von Arx ,Petr Taticek .Niewątpliwie ZSC Lions przyjadą z pragnienia zemsty do Davos.Jeśli Davos będzie grać ten sam zespół jako ostatnią sobotę to,Gryzonie powinni wygrać swój pierwszy mecz w domu.
⛔ 100
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: MU - Real
Typ: under 3,5
Kurs:1.53
Buk: bwin
Analiza:
1/8 LM to swego rodzaju loteria. Podawanie pewności jakiegoś typu na poziomie ponad 60% to zazwyczaj absurd. Ale grać dla frajdy można, więc i wybrać coś trzeba.
Nie biorę zbytnio pod uwagę ostatniej formy zespołów bo ta w LM potrafi bez powodu w tych rozgrywkach ulec totalnej zmianie. Składy obu zespołów są szerokie - absencje nie mają decydującego wpływu. Granie u siebie / na wyjeździe dla zespołów pokroju MU lub Realu nie stanowi różnicy... profesjonalizm ;)
Jednak mowa o meczu rewanżowym. Znamy pierwszy wynik - możemy snuć scenariusze i dalej oceniać ich prawdopodobieństwo przy określeniu następstw. W pierwszym meczu w Hiszpanii było 1-1...
Wniosek pierwszy, który sam się nasuwa, to że Real na 0-0 poprzestać nie może. Musi zdobyć gola, a najlepiej kilka. Można oczywiście zakładać że ze stoickim spokojem będą się bronić by w odpowiedniej chwili ukąsić, jednak po 45 minutach w szatni padną na pewno mocne słowa i zrobi się nerwowo. Najpóźniej po 45 minutach zaczną ofensywę. Poza tym że wierzę w ich umiejętności to na dodatek statystyka i historia wskazują że zdobycie bramki jest zdecydowanie w ich zasięgu. Można przyjąć założenie że strzelą. Mamy 0-1. MU musi ruszyć oporowo do przodu bo przy takim wyniku zakończą dziś przygodę z LM. Na boisku zrobi się nerwówka. Kontra, dobry atak pozycyjny, przypadek. Wynik zmieni się na 1-1 lub moim zdaniem raczej 0-2. Real się uspokoi a MU strzeli kontaktowego gola bo nadzieja umiera ostatnia;) Mecz kończy się 1-2.
Może się jednak okazać że pewny siebie MU szczęśliwie wejdzie w mecz i otworzy wynik. W Realu natychmiast powinno zrobić się nerwowo. Nawet jeśli utrzymają emocje na poziomie to w drugiej połowie pojawią się błędy. Wypracowane atakiem pozycyjnym Realu lub okazja do kontry dla MU... Jeśli MU strzeli na 2-0 to myślę że Real przy najlepszych lotach powyżej 2-2 nie pociągnie... i awansuje. Lub skończy 2-1. Jeśli po golu MU zapunktuje Real - będzie remis taki jak w pierwszym meczu. Spora szansa, że dojedzie do końca i zobaczymy dogrywkę.
Te scenariusze tylko w jednym przypadku doprowadziłem do over 3,5 - przy stanie remisu 2:2.
Wniosek z tego taki że najodpowiedniejszym zakładem będzie under 3,5.
Na taki zakład kurs 1.53 to ciekawa propozycja. Zwycięzcy podać nie umiem - myślę że nie da się go wytypować z przyzwoitym choć prawdopodobieństwem. Ale zakład dla przyjemności na under 3,5 jest w miarę prawdopodobny.
✅ 53
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Blue Square North
Spotkanie: Droylsden vs Altrincham
Typ. 2 AH (-3, -3,5) (asian handicap)
kurs: 4,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz przedostatniej druzyny w lidze z 7 zespolem nie zapowiada sie zbyt fascynujaco. Gospodarze spadaja z ligi i nie ma takiej sily na swiecie by zatrzymac ich w lidze. W 30 rozegranych spotkaniach zgromadzili cale 16 punktow wygrywajac 4 mecze, remisujac 4 i przegrywajac 22. Bilans bramkowy jest rownie slaby 34:87. Pomimo gry u siebie z druzynami z czolowki zazwyczaj Droylsden przegrywa roznica 5-6 bramek. Tym razem przyjdzie im sie zmierzyc z gruzyna ktora na wyjazdach nie blyszczy. Altrincham w meczach wyjazdowych ma bilans 5-5-4 i 21-20 w bramkach. Nie da sie ukryc, ze jest to typowa druzyna wlasnego boiska lecz trzeba pamietac, ze Altrincham wciaz jest w walce o czolowa 5 do ktorej traci 1 punkt i mecze ze slabeuszami musi wygrywac jesli chce piac sie do przodu, nawet jesli gra je na wyjazdach. Pomimo slabego bilansu wyjazdowego dzisiaj stawiam na to, ze rozgromia swoich rywali i wygraja roznica 4 bramek badz wiecej.
✅ 380
 
stanley-63 899,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Cardiff : Derby
Typ - Cardiff powyżej 2,5 gola
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Analiza :
Lider Angielskiej Championship podejmować będzie dzisiaj na swoim terenie 13 Derby , chociaż na samo zwycięstwo Cardiff kurs całkiem nie zły bo 1.66 to zaryzykuję i stawiam że chłopaki w tym spotkaniu strzelą najmniej 3 gole , piszę że na samo zwycięstwo kurs wysoki bo chyba spowodowany tym iż lider ostatnio w nie zbyt dobrej dyspozycji i na ostatnie 5 meczy ma bilans 2-1-2 no i te gole 5:6 . Cardiff jednak na swoim terenie gra bardo skutecznie i w tej statystyce również lideruje ich bilans bowiem na swoim to 13-1-2 w bramkach 27:11 , jak już wspomniałem są liderem w Championship z dorobkiem 70 pkt co prawda maja przewagę nad 2 w tabeli Hull City 5 pkt i 3 Watford 7 pkt ale wiadomo do końca jeszcze daleka droga i każdy punkt jest ważny , dzisiaj na ich stadion przyjeżdza jednak drużyna z którą gra im się całkiem nie żle bo popatrzmy na bilans meczy z Derby na swoim terenie 5-2-1 i bramki 22:8 a ostatnie 4 pojedynki zakończyły się wynikami 4:1 , 6:1 , 4:1 i 2:0 to jeden powód mojego dzisiejszego typu natomiast drugi to gra Derby w meczach wyjazdowych w tym sezonie i tak 3-4-10 w bramkach 16:30 , dlatego liczę na przynajmniej 3 gole w wykonaniu gospodarzy i początek znowu dobrej serii w lidze . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Championship
Spotkanie: Crystal Palace - Hull City
Typ: X
kurs: 3,10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dziś na stadionie Selhurst Park Londyn zapowiada się najciekawsze spotkanie spośród innych z angielskiej Championship. Crystal Palace podejmie u siebie wicelider- Hull City, który prezentuje wysoką formę w ostatnim czasie, ale nawet najlepszym zdarza się wypadek min z Boltonem porażka na wyjeździe aż 4-1. Hull na wyjeździe jest wyraźnie słabszym zespołem niż u siebie. Ich średnia bramek na wyjeździe to 1,3 gdzie największym zwyciestwem było spotkanie z Milwall.
Crystal Palace rozerga jedno z ważniejszych spotkań. Gdyby udało im się dziś zdobyć 3 punkty awansowaliby na 3 miejsce w tabeli (jeśli w spotkaniu Watford - Sheff Wed wygraja goście) i traciłby do drugiego Hull tylko 1 punkt. Crystal Palace strzela na swoim boisku średnio 2,4 gola na mecz, więc pod tym względem mogą imponować.
Spotkanie na pewno przyniesie pełno emocji jednak stawiam na remis.
Przewidywany wynik spotkania- 2-2
⛔ 100
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, LM, I runda rewanżowa
spotkanie: Manchester United – Real Madryt
typ: Brak kartki przed 26:00
kurs: 1,83
bukmacher: Bet365
analiza:
Zauważyłem pewną prawidłowość.
Kiedy grają ze sobą dwie markowe drużyny z absolutnego topu, naszpikowane gwiazdami zaawansowanymi tak technicznie jak i taktycznie, wtedy widać wyraźny szacunek dla przeciwnika, a także dla jego kości. W początkowych fazach spotkań gracze którzy wykonują działania defensywne w czasie gdy rywal posiada piłkę, grają bardzo blisko siebie, nie spóźniają się z interwencjami, liczą na pewną asekurację w swoim zespole nie ryzykując pochopnych fauli. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wcześnie ujrzana żółta kartka wymusi nadmierną ostrożność w grze, co szybko odbije się na jakości gry całego, szeroko rozumianego bloku defensywnego. Dzisiaj mamy do czynienia z takim właśnie meczem.

Spotkanie sędziuje turecki arbiter Cüneyt Çakιr, który lubi pokazywać kartki, zazwyczaj ich zapodaje od 2 do 6 czyli średnia wynosi około 4. W lidze mistrzów był już rozjemcą w kilku meczach jesienią. Sędziował: Benfica – Barcelona (2 X) - dał 6 żółtych i 1 czerwoną, pierwsza kartka już w 19 minucie dla Fabregasa. Dalej: Real – BVB (6 XI) – 2 żółte, obie w II połowie. Następnie Juve – Chelsea (20 XI) - 4 żółte, również wszystkie po przerwie. Wcześniej, bo we wrześniu jeszcze pracował na Wembley, gdzie Anglicy podejmowali Ukraińców w eliminacjach do MŚ. Tu zaszalał – 8 żółtych, 1 czerwona, ale wszystko po upływie 45 minut gry. Turek sędziował jeszcze na klubowych MŚ w Japonii mecz Corinthians z Chelsea (16 XII). Obdarował tego dnia piłkarzy 2 razy żółtą, 1 raz czerwoną i jak to ma w zwyczaju, uczynił to w II połowie. Liczę, że dzisiaj podtrzyma swą „dobrą” passę (pomijam Fabregasa) i do przerwy, a przynajmniej do 26 minuty da sobie spokój z (niepotrzebnym) sięganiem do kieszonki, ograniczając się co najwyżej do pouczeń.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund vs Szachtar Donieck
Typ: Kto zdobędzie więcej bramek? Robert Lewandowski czy Luiz Adriano
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów i bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Borussia-Szachtar.To spotkanie będzie trochę w cieniu pojedynku Manchester-Real ale i tak powinno być ciekawie.Pierwszy mecz w Doniecku zakończył się wynikiem 2:2 co nie daje Borussi spokoju ani pewnego awansu ale na pewno są faworytami dzisiejszego meczu.Ze względu na to że dużo typów jeśli chodzi o ten mecz zostało już zapisane ja postanowiłem zagrać pojedynek na zdobyte bramki 2 napastników obu zespołów.Po stronie Mistrza Niemiec jest Robert Lewandowski który po &quot;odbębnieniu kary&quot; widać że jest bardzo zmotywowany do zdobywania bramek co pokazał na Signal Iduna Park w meczu z Hannoverem gdzie zdobył 2 bramki.Robert jest w ścisłej czołówce strzelców jednej z najlepszych lig świata a mianowicie Bundesligi.Jest chwalony praktycznie przez wszystkich ekspertów a bije się o niego wiele klubów.Na Donbas Arenie strzelił jednego gola i myślę że dziś na własnym stadionie też powinien &quot;ukłuć&quot;.Po drugiej stronie nie najlepiej ostatnio spisujący się Luiz Adriano który w ukraińskiej Premiere League nie strzelił gola od ponad 5 spotkań co pokazuje że nie jest w najwyższej dyspozycji.Osobiście dziś nie wydaje mi się żeby Adriano miał wiele szans do zdobycia bramki gdyż gra prawdopodobnie będzie toczona pod dyktando piłkarzy z Dortmundu.Bardzo ważnym ogniwem w tej grze jest Lewandowski który dziś powinien strzelić przynajmniej jedną bramkę czego nie spodziewam się po Luizie Adriano który jest w bardzo przeciętnej formie.Ostatnie mecze pokazują że &quot;Lewy&quot; nie ma zbyt wielkiej trudności z dochodzeniem do sytuacji i przynajmniej jedną powinien dziś wykorzystać na co liczę.Osobiście chyba nikogo nie zaskoczę mówiąc że dziś powinna wygrać Borussia a Lewandowski powinien mieć swój duży udział w awansie BVB do 1/4 finału Migi Mistrzów na co bardzo liczę.
Przewidywane składy obu drużyn:
Borussia- Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Gündogan - Błaszczykowski, Götze, Reus – Lewandowski
Szachtar- Pyatov - Srna, Chygrynskyy, Rakytskyy, Rat - Fernandinho, Stepanenko - Teixeira, Mkhitaryan , Taison - Luiz Adriano.

⛔ 100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA, Indian Wells kwalifikacje
Spotkanie:Burdette (USA)-Czink (Wegry)
Typ:2

Bukmacher:Unibet
Kurs:2,45
Amerykanka zajmuje w rankingu WTA 125. pozycję i jest ciągle młodą, perspektywiczną zawodniczką. Jak dotąd w tym roku ma bilans 4/2. Rok zaczeła w Sydney od porażki, a następnie grała w Midland 4 mecze i tam nabiła sobie bilans. Następnie zaliczyła porażkę w Memphis z Keys i po 11 dniach odpoczynku przystąpiła do kwalifikacji w Indian Wells i wczoraj pokonała Słowaczkę Cepelovą. Czink jest dużo bardziej doświadczona (9 lat starsza) i grała w tym roku więcej. W rankingu WTA jest w 1. setce (97.), a w tym roku ma bilans 5/5, ale początek był słabą kontynuacją końcówki poprzedniego sezonu. W 1. rundzie ograła Amerykankę Cohen, a wcześniej grała w Brazylii, gdzie doszła do ćwierćfinału (porażka z Mladenovic) pokonując po drodze Shvedovą. Wcześniej grała w Memphis 2 mecze (porażka z Lisicki) i 2 mecze w Midland. Liczę dziś na większe ogranie i doświadczenie Węgierki, która prezentuje się przyzwoicie i grała w tym roku ze zdecydowanie lepszymi zawodniczkami (Ivanovic, Shvedova, Lisicki) niż Burdette.
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie : Watford - Sheffield Wed
Typ: Obie strzelą BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze zajmują 3 miejsce w tabeli bilans bramek 69:44 u siebie 30:19 forma ostatnie pięć spotkań bilans 11:4, trzy wygrane , dwa remisy,remis z watford,wygrana z derby,ipswich,birmingham i remis z crystal palace.Goście zajmują 20 miejsce bilans bramek 39:48 na wyjezdzie 17:19 forma ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,dwa remisy,jedna przegrana bilans 6:4,przegrana z nottingham,wygrana z crystal palace,remis z birmingham,remis z derby,wygrana z brighton.
Między sobą zagrali 17 razy a 13 razy padł bts obie strzelą lubią między sobą strzelać gole . Dziś liczę że jedna i druga drużyna strzeli po jednym golu.
✅ 80
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Szkocja 3 Dywizja
Spotkanie - Elgin City - Queens Park FC
Typ - Queens Park FC (HP 1:0)
Kurs - 3.60
Buk - bet-at-home
Analiza :
Widzę, że dzisiaj forum zdominowała Liga Mistrzów;).
Ciekawe spotkanie, oczywiście w cieniu tych 2 wielkich szlagierów, o których wspomniałem wcześniej, rozegrane zostanie w Szkocji. Drużyna gości ma niezwykle wyśrubowany bilans zwycięstw na wyjazdach, do tego są to przekonujące wygrane z klubami nie tylko z dołu tabeli. Piłkarze z QP ulegli tylko zdegradowanym Rangersom. Gospodarze natomiast obecnie bez formy, u siebie praktycznie pasmo samych porażek, raz tylko udało im się wygrać z równie kiepsko grającą drużyną z Annan. Klub przyjezdnych musi wykorzystywać takie momenty jeżeli chce awansować do wyższej ligi w szkockich rozgrywkach. Aktualnie są na miejscu dającym awans, ale czują na plecach oddech rywali, tym bardziej, że 1 lokatę na 99,99 % zajmie drużyna z Glasgow. Pamiętajmy, że QP FC to najstarszy klub w kraju, a ilością zdobytych pucharów ustępuje tylko wielkiej dwójce: Celticowi i Rangersom. Myślę, że goście odniosą pewne zwycięstwo.
✅ 260
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykówka Eurocup
Mecz: ULM- Bilbao 05.03.2013 21:30
Typ: ULM (1 połowa)
kurs:2,22
Bukmacher: Pinnacle
No i przed nami 1 QF Eurcup, a zmierzą się w nim nieoczekiwanie Niemiecki ULM z Hiszpańskim Bilbao, którzy niewątpliwie byli w gronie drużyn które stać na ten poziom rozgrywek.
Zacznę od Niemców, nikt chyba się nie spodziewał, że drużyna Niemiecka osiągnie taki sukces, przejście 1 rd już było sporym sukcesem , skazywani na same porażki w TOP 16, wygrali 3 spotkania w bardzo dobrym stylu, pokonując nie Byle kogo bo zasłużone firmy na Europejskich parkietach : Galatasary, Kazań i Crevene Zvezde i to zdecydowanie. Na pewno nie można mówić tutaj o jakimś farcie czy szczęściu, poza 3 zwycięstwami , tylko raz przegrali zdecydowanie spotkanie w Turcji, w pozostałych 2 spotkaniach walka trwała do końca ,a porażki były nieznaczne. Drużyna gra prostą koszyków, szybko i do przodu ,z duża ilości oddawanych rzutów, stąd często wyniki powyżej 80 pkt. w ich spotkaniach. Drużyna złożona z Amerykanów : Bryant,Ray,Jeter, Nankivil + reszta składu to Niemcy. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dwójkę Ray, Bryant, która często solidne pkt. w spotkaniach.
Drużyna Bilbao- Zisis, Vasiliadis, Harvelle, Lopez na pewno lepiej wygląda niż gracze ULM, ale to nie nazwiska i osiągnięcia grają. Bilbao gra trochę falami, nagle potrafi przyśpieszyć i zdobyć kilka pkt pod rząd by potem stracić, odrabiać , częste przestoje w grze. Gra na pewno opiera się zupełnie na czymś innym niżu Niemców, tutaj wszystko jest zaplanowane ,akcje długie przemyślane i wypracowane, tym bardziej ,że potrafi je kto tworzyć i wykańczać. Dwóch niemal równorzędnych rozgrywających, co daje duża możliwości rotacji i zmiany stylu gry w trakcie spotkania.
Reasumując : W weekend w lidze drużyna Niemiecka, oszczędzała swoich najlepszych graczy i widać, że nie zagrali tyle minut ile zawsze rozgrywają w spotkaniach, wiec na pewno myślami byli przy dzisiejszym spotkaniu. Drużyna Niemiecka nic nie musi udowadniać , grać pod presją oni już swoje osiągnęli, od początku nikt na nich nie stawiał i tak jest zapewne teraz ,a drużyna gra swoje do przodu wygrywa spotkania i awansuje dalej, jeżeli w dzisiejszym spotkaniu „trójka” będzie na poziomie 10 na mecz myślę ,że mają dużą szanse w tym meczu. U Hiszpanów w weekend nie wystąpił Lopez i Rakovic. Liderzy Zisis i Vasillidas pograli na swoim normalnym poziomie ponad 30 min w spotkaniu. Drużyna Bilbao strasznie w jednym spotkaniu potrafi grać w kratkę, do tego wyniki na wyjeździe nie są jakieś rewelacyjne.
Stawiam ,że ULM narzuci od początku swój styl oparty na tym co pisałem wyżej ,z stąd typ na 1 połowę , bo im dłużej spotkanie może trwać ,tym Hiszpanie mogą znaleźć receptę na taką grę i mecz może pójść w ich stronę.
To Bilbao ma w tym spotkaniu coś do udowodnienia i to oni są faworytami. ULM pewnie będzie grał swoje nie patrząc na to jakie ma cele ,skład i osiągniecie drużyna Hiszpańska.
⛔ 100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia
Spotkanie: SaiPa - Pelicans
Typ: Pelicans (z dogrywka)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
No to wchodzimy w decydującą fazę rundy zasadniczej. Ostatnie odliczania – do końca rundy 3 a dla niektórych 4 kolejki. Pelikany to vice mistrzowie ostatniego sezonu, bardzo chaotyczna drużyna albo wygrywa seriami albo przegrywa, potrafią zagrać trzy bardzo dobre mecze by w kolejnym przegrać dość wyraźnie. Parę kolejek wstecz nikt nie dawał dużych szans Pelikanom na jakąkolwiek walkę o awans do Playoff dziś jest to realne pod warunkiem, że wygrają z SaiPa. Pelikany tego meczu przegrać nie mogą, bo szansa na awans była by niemal zerowa. O awans do PO walczą 4-5 drużyn w tym SaiPa i Pelicany oczywiście (SaiPa jak przegra to mimo wszystko jakieś szanse ma, Pelikany raczej nie). W drużynie SaiPa nie wystąpi dziś znów Anssi Lofman (8 goli, 19 asyst), jeżeli chodzi o Pelikany to bez osłabień. W ostatniej kolejce bardzo dobrą passe drużyny z Lahti przerwał Mistrz Finlandii, jeżeli chodzi o SaiPa to ostatnie wyniki tej drużyny przeplatają wygrane z porażkami. Mecz o życie dla Pelikanów najlepiej jakby wygrali trzema punktami.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom