>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 0

kuba1239

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Typ: Handicap meczowy - Szachtar Donieck +2 bramki
Kurs: 1,4
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na jutro mecz ligi mistrzów. Niedoceniany Szachtar zagra przeciwko Borussi. Ukraińcy w obecnej edycji LM wygrał zremisował i przegrał na wyjeździe. Mają bardzo dobrych graczy z Brazylii, grają fajną szybką piłkę, zaś Niemcy rewelacyjnie radzą sobie w obecnej edycji wygrywając 3 mecze na własnym stadionie. W dwóch meczach nie byli faworytami, zaś z Ajaxem byli zdecydowanym faworytem. I to właśnie z Holendrami strasznie się męczyli. Podobny przebieg przewiduje jutro. Tym bardziej że Szachtar jest lepszą drużyną niż Ajax więc spokojnie doprowadzą handincap do końca meczu.
⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: C. Ronaldo strzela, Real wygrywa
Kurs: 3,50
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
United to w tym sezonie silna drużyna, która zdominowała krajowe rozgrywki. Uważam jednak, że Czerwone Diabły nie poradzą sobie z Realem Madryt i odpadną z LM. Królewscy są ostatnio w wysokiej formie. Real dawno odpuścił ligę krajową, siły koncentrując na LM i pucharze kraju. W kilka dni Real dobił Barcelonę, ogrywając ją dwa razy. Swoje gra także Ronaldo, który na początku roku (w sumie to mamy już marzec) jest w wybornej dyspozycji i nieco usuwa w cień ostatnio Messiego. Dla Mourinho to prawdopodobnie ostatni sezon pracy z Realem. Jak dla mnie Królewscy obok Bayernu Monachium są głównym faworytem do wygrania tych rozgrywek. W mojej opinii ligowa miazga rywali United, to w znacznej mierze ich słabość. Nie chcę umniejszać sukcesów z tego sezonu, ale spójrzmy Arsenal i Chelsea kolejny sezon w lidze dołują. City także mają słaby sezon, a Tottenham dopiero od pewnego momentu wskoczył na wysoki poziom. United utrzymali formę, co mnie nie dziwi SAF zna ligę anglielską jak własną kieszeń. W pierwszym meczu padł remis, co oznacza, że Real musi zaatakować. Na SB Real zawiódł, bo miał sporo sytuacji by ograć United, którzy kapitalnie grali z kontry. Spodziewam się kilku goli jutro na OT, w tym jednego Ronaldo. Gdybym miał pokusić się o dokładny wyniki postawiłbym 3:1 dla Realu.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning
Typ: Wliczając dogrywkę i rzuty karne - Pittsburgh Penguins !
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z całą pewnością będę tutaj po raz kolejny utrzymywał fakt, że Pingwiny to bestie i jeśli tylko są w formie to w delegacji nie ma na nich mocnych, a forma własnie dopisuje. Dziś w bramce Pens - Fleury, który zaliczył już w tym sezonie bardzo udane mecze (w tym jeden shutout) , a po drugiej stronie Garon. A co najlepsze, ma wrócić MALKIN!, który jest mózgiem, zespołu, wraz z Crosby, mają mnóstwo to zaprezentowania i liczę na nich najbardziej.. Znając potencjał, Malkina, będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, a predyspozycję ma i to wielkie. Dla Pens będzie to nie lada gratka, tym bardziej po wyczerpującym meczu na wyjeździe w Montrealu, liczę tym razem na odmienną rolę w tym meczu i pewne zwycięstwo.. mimo, że przeciwnik nie tęgi.. bo oczywiście jest Stamkos, który co mecz strzela bramki.. ale Fleury go powstrzyma - jestem pewien.
✅ 58
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madrid
Typ: Awans - Real Madrid
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Manchester United - Real Madryt; Awans - Real Madryt @ 1,67 (Unibet)
Trzymam się ciągle i konsekwentnie Realu Madryt. Nie będę pisał dyrdymałów, typu &quot;Real awansuje i jest to pewny typ&quot;. Jesteśmy poważnymi ludźmi (takie przynajmniej odnoszę wrażenie) i raz, że to nie przejdzie a dwa - to nie są fakty.
Zacznę podobnie, jak przed analizą meczu Barca - Real, gdzie podobnie typowałem awans Realu. Manchester United musi wygrać, aby awansować. Nie, nie będzie 0:0. Nawet sam Sir Alex twierdzi, iż padnie BTS, więc jak mu tu nie wierzyć? ????. Każdy remis bramkowy, powyżej 1:1, daje Madrytowi przepustkę do ćwierćfinału. Jeśli chodzi o małą statystykę, to od czasu panowania Jose Mourinho w Madrycie, jego drużyna ZA KAŻDYM RAZEM (bez wyjątków) zdobywała bramkę na wyjeździe. Auxerre, Mediolan, Amsterdam, Lyon, Londyn, Barcelona, Zagrzeb, ponownie Amsterdam, ponownie Lyon, Moskwa, Nikozja, Monachium, znów Amsterdam, Dortmund, Manchester. 12 miast, 15 pojedynków. To dobrze rokuje przed spotkaniem z United.
Teraz poruszę aspekt psychologiczno-taktyczny. Manchester United wyjdzie się bronić, będą czekali na kontry. Nie oszukujmy się, nie będzie inaczej. Nie, Ferguson nie będzie chciał pokazać mocy ofensywnej swojego zespołu. Nie, kibiców nie będzie interesować to, w jaki sposób wygrali. Ferguson ma w tym spotkaniu, podobnie jak Mourinho w meczu z Barceloną w lidze, przyzwolenie od kibiców. Ważny jest wynik, nie styl. Myślę, że żaden fan United, nawet największy malkontent, nie będzie narzekał na drużynę oraz trenera, jeśli prześlizgną się do następnej fazy w brzydkim stylu. Krótko mówiąc - nikt nie będzie narzekał. Real będzie mocno pressował, jak przyzwyczaił nas do tego w zwycięskich meczach przeciwko Barcelonie. United odda piłkę, więc Madryt będzie starał się budować ataki pozycyjne. Owszem, nie stoi to na najwyższym poziomie w ekipie Królewskich, jednak pozwoliło to na stworzenie kilku, przynajmniej dobrych, sytuacji w 1. meczu. Oprócz tego zawodnicy w białych strojach będą ostrzeliwali bramkę strzeżoną przez Davida de Geę z dystansu. No dobrze, wszystko ładnie, pięknie, ale dlaczego zatytułowałem ten akapit: &quot;Aspekt psychologiczno-taktyczny&quot;? Otóż... Real Madryt, jak pisałem, strzelał bramki na wyjeździe w każdym spotkaniu pod trenerską fuchą Mourinho. Mają idealnych wykonawców do ofensywnej gry, tacy zawodnicy jak Benzema, Ronaldo, Di Maria, Ozil, nawet Sami Khedira potrafią strzelać bramki. Jeśli Real Madryt zdobędzie bramkę jako pierwszy, to... przepraszam, jeśli kogoś urażę, przepraszam również być może za &quot;prostackie&quot; określenie, ale... Manchester United ma mokro w gaciach. Nie koledzy, to nie żart. Wtedy drużyna Mourinho automatycznie przechodzi w tryb defensywny z piekielnie szybkimi kontratakami. Jak Madryt prezentuje się w kontrze - wszyscy wiedzą. Jeśli nie - polecam obejrzenie wtorkowego spotkania z Barceloną. Nie, nie chcę w tym momencie pisać o podobieństwach (napiszę za chwilę), gdyż jutrzejsze spotkanie będzie zasadniczo odmiennego. Aczkolwiek, jak można wywnioskować z mojej wypowiedzi, są różnice, są także podobieństwa. Jeśli jednak Real straci jako pierwszy straci bramkę... co się wtedy stanie? Szczerze? Nic. Po prostu nic. Oczywiście biorę pod uwagę stracenie bramki w pierwszej połowie (im głębsza faza spotkania, tym Real będzie się bardziej otwierał, to logiczne). No dobrze, ale dlaczego twierdzę, iż stanie się dosłownie &quot;nic&quot;? Real musi strzelić bramkę, czy im to się podoba, czy nie. Jeśli jest 1:0 czy 0:0 - Madryt ciągle w takim samym stopniu potrzebuje bramki.
Jeśli chodzi stricte o Manchester United. Świetna drużyna, przede wszystkim bardzo mądrze poukładana, atak odpowiednio zrównoważony do obrony. Moim zdaniem kluczowym zawodnikiem będzie, podobnie jak w 1. spotkaniu, Phil Jones, który podobno ma nie zagrać (niech się w tym przypadku wypowie jakiś kibic United, gdyż nie mam pewnych informacji. Z tego co wyczytałem na goal.pl &quot;Jones na pewno nie zagra&quot;.). Jak pisałem przed meczem z Barceloną - kluczowym zawodnikiem w kwestii końcowego powodzenia Blaugrany, będzie Busquets. Hiszpan, jak można się domyślić, nie podołał. Nie wypełniał wolnych przestrzeni, nie blokował Ronaldo, dawał mu się rozpędzić. Oczywiście, zadanie miał trudniejsze, okoliczności będą inne. Jestem naprawdę ciekaw, czy młody Anglik da radę. Kolejnym ważnym ogniwem będzie Rafael, jego zapędy ofensywne i przydatność w kontratakach Devils.
Jeśli chodzi o mecze Realu z Barceloną. Wielu kibiców United bagatelizuje zwycięstwa Madrytu nad Katalonią, twierdząc, że &quot;Barcelona jest w beznadziejnej formie&quot;, owszem, mają rację, ale Barca to ciągle Barca. Zwycięstwo Realu być może jest nie tyle wyznacznikiem formy, co wielkim pchnięciem ducha w tą drużynę. Jeszcze niedawno czytaliśmy o konfliktach, a tu nagle okazuje się, że piłkarze znajdują cel i dowiadują się, że brną w tym samym kierunku. Casillas przytula się z Mourinho w szatni, po czym wychodzi na konferencję prasową po meczu w Copa del Rey, Ozil mowi o tym, że są rodziną, Kaka mówi o wierze, z jaką jadą na Old Trafford. Real Madryt jest na fali, to jest ich najlepszy moment w tym sezonie i nie można było sobie wybrać lepszego dnia na rewanżowy mecz z United.
Przedostatnią kwestią jest oczywiście nie kto inny, jak terminator. Maszyna. Perfekcyjny atleta XXI wieku. Chyba nie muszę mówić, o kogo mi chodzi? Crack z Madery jest niewątpliwie zmotywowany na ten mecz. Wraca na stadion, w którym zostawił część swojego serca. Zagra przed kibicami, którzy go kochają, a on kocha ich. Jeszcze niedawno pisano o tym, iż &quot;Kibice ze Santiago Bernabeu zobaczą jak się wspiera Cristiano Ronaldo&quot;. Niewątpliwie można to włożyć między bajki. Ronaldo w końcu rozkochał całe Bernabeu, kochają go wszyscy a najlepiej można to zaobserwować podczas meczu z Barceloną, kiedy wybiegał na rozgrzewkę. Kolejna mityczna &quot;7&quot;. Bernabeu to jego świątynia, jest tutaj Bogiem. No ale wracając do Old Trafford - z pewnością w pewnym stopniu kocha Manchester, ale obecnie jego serce należy do Realu Madryt. Mówił o tym od zawsze, w lato 2009 roku w końcu spełnił swoje marzenie. Zapewne serce będzie mu krwawić, kiedy zostanie zmuszony do zranienia swojego byłego klubu, jednakże kiedy nadarzy się okazja, na wbicie gwoździa do trumny Red Devils - Portugalczyk nie zawaha się ani na moment.
Ostatnią kwestią, do której chciałem wrócić, są różnice w porównaniu z meczem w Barcelonie. Cóż, przede wszystkim to obrona United jest zdecydowanie pewniejsza i tworzy monolit. Owszem, Rio Ferdinanda i Johny&#39;ego Evansa spokojnie można porównać do Carlesa Puyola i Gerarda Pique, szczególnie jeśli chodzi o zwrotność (obie pary nie prezentują dynamiki na poziomie Aarona Lennona), to boki obrony wyglądają... bez porównania. To niebo, a ziemia. Patrice Evra w porównaniu do Jordiego Alby to stary wyga, który z pewnością nie pozwoli Di Marii na tyle, jak robił to Hiszpan, zostawiając miejsce Argentyńczykowi. Rafael, pomimo tego, iż jest równie ofensywnie usposobiony, co Dani Alves, to nie będzie biegał z głową w chmurach i nie zapomni o kryciu w najważniejszym momencie.
Zmierzając do końca. Nie przewiduję tutaj szachów i badania przeciwnika. Real od razu ruszy mocnym pressingiem do ataku, co spowoduje tworzenie kolejnych sytuacji bramowych. Któraś z okazji zostanie zamieniona na bramkę. Widzę 0:1 do 30. minuty. Po tym okresie czasu poznamy kunszt trenerski obu szkoleniowców. Czy Mourinho wystarczająco dobrze przygotuję drużynę na walkę w defensywie, oraz czy drużyna Sir Alexa odpowiednio przejdzie z ataku &quot;Żółwiem&quot; na atak w stylu Husarii. Ostatecznie uważam, że zadecydują indywidualności, a przede wszystkim Cristiano Ronaldo, który prezentuje niesamowitą formę. Moim zdaniem awansuje Real Madryt po świetnym widowisku. Myślę, że zabójcze kontrataki Królewskich (zakładam ciągle 0:1 do 30. minuty) zabiją ten dwumecz i jeśli United nie zareaguje odpowiednio szybko, to zobaczymy prędzej 0:2 aniżeli 1:1.
Reasumując - szachów nie będzie. Obie drużyny są na fali, jednakże po pokonaniu Barcelony to Real ma pewną &quot;przewagę psychologiczną&quot; po swojej stronie.
Myślę, że kurs jest warty grzechu. Owszem, nie jest to zbyt wielkie value, ale, jak zwykle w przypadku Realu Madryt, gdy ja opisuje ich mecze - warto.
Pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali do końca.
Myślę, że nie dostanę karnych punktów za powtórzony typ, lecz tamta analiza, jak napisał sam moderator, jest &quot;kiepska&quot;.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Portland - Charlotte
Typ: poniżej 198 punktów
Kurs: 1,93
Godzina: 04:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Gdy wykonałem na dziś analizę punktową spotkań z NBA w oparciu o statystyki z bieżącego i dwóch poprzednich sezonów, uzyskałem największą rozbieżność w wybranym przeze mnie meczu (186 punktów zdobywanych średnio przez obydwie ekipy w porównaniu do linii 198 wystawionej przez buków daje aż 12 punktów różnicy). Kiedy przyjrzałem się temu meczowi z bliska, utwierdziłem się w przekonaniu, że warto w tę linię zainwestować i jest to zdecydowanie typ numer jeden na dzisiejszy dzień.

Charlotte to zdecydowany outsider ligi, posiadający jak dotychczas jedynie 13 zwycięstw i nie grający praktycznie o nic oprócz honoru. Blazersi zaś wciąż mają realną szansę na awans do top 16 ligi i występ w play off. Ani jeden ani drugi zespół nie jest ofensywnie nastawiony i nigdy nie zdobywają one ogromnej ilości punktów. Za to zarówno jednej, jak i drugiej drużynie zdarzały się spotkania, w którym wręcz kompromitowały się pod względem swoich zdobyczy (Portland niedawno w Utah zdobyli 77 oczek, Charlotte zaś w meczu z tym samym rywalem 66 i zdarza się im to znacznie częściej).

Najważniejszym czynnikiem w tym meczu jest fakt, że gospodarze muszą wygrać, aby myśleć o walce o play off i na pewno tego dokonają. Przewiduję jednak, że po zdobyciu pewnej przewagi nie będą forsować tempa i zdecydują się na wyważone i długie akcje, abu odnieść kontrolowane zwycięstwo niezbyt dużym nakładem sił. Bobcats zaś dostroją się do tego stylu i będziemy świadkami miernego widowiska, zakończonego 10-15 punktową przewagą Portland, w którym oba zespoły nie przekroczą na pewno nienaturalnie zawyżonej przez buków granicy punktowej. Polecam.
⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Strzelec bramki Wayne Rooney
Kurs: 3,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:Niesamowicie ciekawie zapowiada się rewanżowy mecz na old trafford gdzie Czerwone Diabły Podejmą drużynę Królewskich.W pierwszym meczu pomimo mnóstwa sytuacji głownie Realu padł remis 1-1.Manchaster jak i Real są w znakomitych formach Real wygrał 2 mecze z Barceloną Natomiast Manchester w minioną sobotę rozgromił u siebie zespół Norwich aż 4-0 .Właśnie po obejrzeniu tego meczu Nasunoł mi się namyśl typ że Rooney strzeli ,mianowicie oglądałem sobotni mecz z Norwich i jest zachwycony grą Rooneya widać że jest w formie w tym spotkaniu zaliczył 2 asysty oraz 1 bramkę.Myślę że to właśnie ikona Man UTD jaką jest Rooney poprowadzi ekipę CZerwonych diabłów do zwycięstwa i wpiszę się na listę strzelców kurs bardzo atrakcyjny dlatego warto zaryzykować ????
Pzdr

zwrot
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów godz.20.45
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 3.1
Bukmacher:
http://bet-at-home
Analiza:

Na wtorek przygotowałem bardzo ciekawe spotkanie ligi mistrzów w którym Man United na Old Trafford podejmie Real Madryt.Obie drużyny są w wysokiej formie , Manchester prowadzi w lidze angielskiej z wysoką przewagą nad innym drużynami i powinien zostać mistrzem Anglii.Ostatnio pokonali u siebie Swansea 4:0.Drużyna Sir Alexa Fergusona u siebie w ostatnich 5 spotkaniach wygrała wszystkie strzelając 14 bramek i tracąc tylko 3 gole , tak więc United u siebie spisują się bardzo dobrze.Drużyna z Madrytu zajmuje 3 miejsce w lidze i traci tylko 2 punkty do 2 pozycji , którą zajmuje Atletico.Real ostatnio gra bardzo dobrze i jest w dobrych nastrojach po 2 zwycięstwach z Barceloną 1:3 i 2:1.Królewscy muszą zaatakować od początku spotkania gdyż lepszy wynik wywiózł Manchester remisując na Santiago 1:1.Liczę w szczególności na CR7 , który jak zawsze jest w wysokiej formie.Stawiam dziś na zwycięstwo gości , którzy są bardzo zmotywowani i pewni siebie i do tego over 2.5 , bo myślę , że Real nie wygra 3:0 tylko , że United zdoła strzelić gola , ale tylko jednego , mój typ na wtorkowe spotkanie to 1:2 dla Realu.
Przewidywane składy:

Manchester United:
De Gea , Rafael , Ferdinand , Evans , Evra , Carrick , Giggs , Rooney , Kagawa , Welbeck , Van Persie
Real Madryt: Diego Lopez , Arbeloa , Ramos , Varane/Pepe , Coentrao , Xabi Alonso , Khedira , Di Maria , Ozil , C.Ronaldo , Higuain/Benzema

Pomogłem , kliknij dzięki ????
_______________________________________________________________
HaLa MaDrId !
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells , Kwalifikacje
Spotkanie: Karolina Pliskova - Olga Puchkova
Typ: Pliskova
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz Karoliny Pliskovej (84WTA) i Olgi Puchkovej (79WTA) Obie zawodniczki doterły do finałów turniejów odpowiednio w Kuala Lumpur oraz Florianapolis, jednak grały z odmiennym szczęściem.Pliskova po 3-setowej potyczce wygrała z B. Mattek-Sands a Puchkova przegrała w Brazylii z Niculescu. Obie zawodniczki graja w kratke w tym sezonie dlatego przybliżę wydarzenia z ost. tygodnia Pliskova pokonała odpowiednio Dellacque, Doi,Achleitner,MOritę i Sands a więc zawodniczki które grać w tenisa potrafia, nie inaczej byłoz Puchkovą która ograła Filipkens, Cepelovą,Williams i Garciie a więc również imponujący wynik...Co decyduję że gram ten typ??? Ogądąłem Pliskovą w akcji..Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie w meczu z Moritą, jej porażające returny i mocny pierwszy serwis to zabójcza broń na twardej nawierzchni....Myślę że to bardzo prawdopodobny typ i przy takim kursie gram bez zastanowienia...
⛔ 100
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Typ: Strzelec gola w meczu - Robert Lewandowski
Kurs: 1,85
Bukmacher: sportingbet


Analiza:
Na wtorkowy wieczór Ligi Mistrzów proponuję zagrać na to, że Robert strzeli bramkę. Kurs jest naprawdę bardzo zachęcający a ryzyko niewielkie, gdyż Lewy jest w znakomitej formie strzeleckiej. W Bundeslidze strzelił już 16 bramek i prowadzi w klasyfikacji króla strzelców razem z Kisslingiem. Robert po ostatnim zawieszeniu zagrał na weekend w meczu z Hannoverem i od razu strzelił dwie bramki, także widać, że jest w wyśmienitej formie strzeleckiej i na pewno coś ustrzeli we wtorek. W Lidze Mistrzów również Lewy nie próżnuje, z dorobkiem 5 bramek jest 3 strzelcem m.in na równi z Messim, lepszy jest tylko Ronaldo i Yilmaz - mają po 7 bramek. Napastnik Borussii strzelił również bramkę w pierwszym meczu tych drużyn w Doniecku, także jest to typ wart zagrania. Pozdrawiam
⛔ 100
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Toronto Raptors vs Golden State Warriors
Typ: Stephen Curry Total Points - Over (22,5)
Kurs: 1,90
Godzina: 04:35
Bukmacher: Marathonbet
Myślę, że nie potrzeba tu jakiejś specjalnej analizy. Wymienię tylko 2 fakty.
Last 10 Games - PPG 27.8
March - PPG - PPG 27.5
Grać, nie zastanawiać się ;)
kiepska analiza
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Spotkanie: Heat@Wolves
Typ: Wolves ML
Kurs: 5,20
Buk: Unibet
Analiza:
Po przegranych meczach Heat ze słabszymi drużynami aż strach wchodzić do działu. Same żale pod adresem aktualnych mistrzów przez ludzi którzy najwyrazniej nie dorosli do bukmacherki...
A zespół z Florydy jest bardzo specyficznym zespołem: na mocne zespoły i ważne mecze pokazuja prawdziwą siłę; z tymi z dołu grają niemalże treningowo. Zwyciestwo w takim meczu chwały i prestizu im nie przyniesie a nie daj Bóg - czy buk jak kto woli ;)- jakas kontuzja sie przytrafi przed PO i kaplica...
Nie ma co - zespół z Miami jest w gazie, rekord wygranych z rzedu od kiedy utworzyło sie Big 3 pokazuje tylko ze sa mocniejsi niz przed rokiem i maja team kompletny. Jednak czy forma nie przyszla za szybko? Przeciez w optimum powinni byc na Finały! Clippers tez mieli fantastyczny streak i tam sami zawodnicy przyznali ze musza zwolnic. Niedawno Spurs mieli bodajze 19 zwyciestw domowych i przegrali w najmniej oczekiwanym momencie z Suns gdzie sredni kurs na Słonca wynosił 17 ! ????
A jeszcze nalezy wspomniec ze Wilki maja serie 5 porazek wiec tu rowniez szansa na zlamanie passy.
Tyle fantazjowania, jak sie przedstawiaja fakty? LeBron narzekał na ból w kolanie jednak chce zagrac mimo to. Powinna sie tu zapalić w głowie żółta kontrolka coachowi Spo i dać odpocząć niektórym zawodnikom. Sprawdzić jak w meczu radzi sobie ławka, bo to jej szerokosc, czyli głebia składu, gdzie nie bedzie bólu głowy kim zastąpić LBJ&#39;a czy Wade&#39;a pomoże Heat obronić &quot;majstra&quot;.
Co do Wilków - wieczny szpital! Dzis do grona dłużej kontuzjowanych dołączaja Kirilenko i Pekovic. Jeden znakomity obronca, drugi to czarnogorska bestia podkoszowa. Jednak od początku sezonu Adelman pokazywał ze potrafi tak ustawic zespół, nie majac do dyspozycji swoich gwiazd, ze nawet w takim stanie trzeba sie z nimi liczyć.
Uważam, ze to wLasciwy czas i miejsce na przegraną Heat.
Dla mniej odważnych: +10 @1,9 załatwia sprawę ;) a dla grających na czyste zwyciestwo: @5,9 w marathonie to obecnie najwyzszy kurs ???? )
⛔ 100
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka
Spotkanie:Golden State Warriors-Toronto Raptors
Typ:1
Kurs:1,41
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Przegladajac kursy na dzisiejsza noc w NBA zdziwil mnie wysoki kurs na wygrana GSW w meczu z Dinozaurami.Wojownicy z Oakland to w tym sezonie jedna z rewelacji ligi.Toronto od wielu lat jest jedna z najslabszych ekip NBA.Obie druzyny obecnie legitymuja sie czterema porazkami w ostatnich czterech meczach.Roznica polega na tym ze GSW sa po trudnej serii wyjazdow gdzie zanotowali te porazki a Raptorsi przegrywali z innymi slabeuszami(Wizards,Cavaliers).Za Wojownikami przemawia rowniez atut wlasnego parkietu oraz swietna gra w tym sezonie duetu Lee,Curry ktorzy rozgrywaja zyciowe sezony w NBA.Jedna z tych druzyn przelamie serie 4 porazek w tym spotkaniu i jestem przekonany ze beda ofensywnie nastawieni gospodarze tego meczu.
✅ 41
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Piłka nożna, LM
Manchester United - Real Madryt
Typ: Real strzeli w obydwu połowach
Kurs: 2.95
Buk: Unibet
Najpierw odniosę si e do słó ALvaro o tym ,ze w meczu z Barca nie ta taryfy ulgowej. Właśnie, ze jest i Real ją zastosował w środę. W pierwszym skłądzie zagrakło Ronaldo, Alonso, Khediry, Ozila, Di Marii czyli piłkarzy pierwszego składu, którzy zagrają jutro. Mecz Real i tak wygrał. Co do jutrzejszego meczu. Tak jak kolegę nie przekonuje Real tak mnie nie przekonuje ManU. W tym sezonie wiele meczów było takich, w których grali piacha zwygrywali. Trochę szczescie, troche błłędów arbitrów i w taki o to sposób ekipa dograłą bez kryzysu do dzisiaj. Obrona ostatnio gra nieźle, ale nie miała na przeciwko siebie nikogo mocnego. Czyste konta z Norwich czy QPR to nic wielkiego. W tym roku grali 2 cięzkie mecze, z Realem w pierwszym meczu i z Tottenhamem w lidze. W obu zostali zdominowani przez przeciwnika i mieli sporo problemów. Teraz niby graja u siebie, niby to twierdza, niby mają śweiteny reultat z pierwszego meczu, ale to nie jest do końca tak. Real pokazuje w ważnych meczach, że nawet na wyjazdach gra dobrze. Na wyjazdach w tym sezonie przegrywają w ogórkami, ale z silnymi ekipami grają nieźle. Moc w przodzie mają ogromną, Ronaldo w mega formie, Ozil już pokazał w pierwszym meczu, że jego zatrzymać to wielki problem dla United, jedyny minus to brak klasowego napastnika, bo Higuain bez formy, a Benzema to raczej jako snajper różnie sobie radzi. Bardziej woli zejść do boku, pokreować. Ale obrona United nie jest taka genialna, aby Real się nie przedostał. W mojej ocenie bramek bedzie sporo, kazda następna bedzie powodowac, że któraś ekipa się będzie otwierać. Możliwie, ż ebedzie to mecz tzw. cios za cios. Wtedy to bedzie woda na młyn dla Realu. W pierwszym meczu ERal popełni,ł ten błąd, że zbyt agresywnie zagrał w pierwszych 45 minutach, a potem brakło im sił. Rok temu popełnił taki błąd, że przed rewanżem z Bayernem grali 3 dni wcześniej na maxa z barcą. Teraz MOu powinien wyciagnąc wnioski. NIe rzucą się na hurra i nie wyszli pierwszym na mecz z barcą w sobotę. Myślę, że juto pokazą swoją moc i sa w stanie strzelic gola w obu połowachKurs bardzo ciekawy.
⛔ 100
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów godz.20.45
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Brak gola przed 25:00
Kurs: 1.83
Bukmacher:
bet365

Analiza:


Już jutro znajdującemu się w fantastycznej formie Manchesterowi United stawi czoła klub, który w dwóch ostatnich spotkaniach nie pozostawiał suchej nitki na zawodnikach z Barcelony. Oprócz piekła, jakie niewątpliwie sprezentują nam gracze obydwu drużyn na boisku, będzie to również wojna psychologiczna pomiędzy jednymi z najlepszych szkoleniowców na globie, mianowicie Fergusonem i Mourinho. Zarówno trener Manchesteru jak i trener Realu to bez wątpienia szkoleniowcy w dużej mierze bazujący na doświadczeniu oraz swojej inteligencji doskonale zdający sobie sprawę z tego, że o awans będzie walka aż do ostatniej minuty spotkania, tudzież żaden z nich nie wyrzuci wszystkich kart ze swojej talii na stół i rozpocznie spotkanie w sposób otwierający drogę do bramki przeciwnika. Według mnie obie ekipy nastawione są na drugą część spotkania, w pierwszej części grając z kontrataku i licząc na indywidualne błędy zawodników, dlatego też mój typ uważam za jak najbardziej słuszny i polecam innym użytkownikom. Pozdrawiam ????
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów godz.20.45
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Handicap -1 typ 1 (MU wygra przewagą minimum 2 bramek)
Kurs: 5.50
Bukmacher:
Bet365
Dla mnie śmieszne jest faworyzowanie drużyny, która na swój potencjał gra beznadziejny sezon. Real przegrał już dawno ligę, liczy się w walce o najmniej prestiżowy Puchar Króla, oraz bije się o LM. Tutaj mecz na Old Trafford, gdzie świetny w tym sezonie Manchester United podejmuje z zaliczką 1:1 z Bernabeu Real Madryt. Wyleczyłem się ze stawiania na Real, a tutaj jest idealny mecz aby zagrać przeciwko nim. Oczywiście typ ryzykowny, ale wielce realny. Przede wszystkim jak już ktoś powiedział, MU musi wygrać aby awansować, bo 0:0 na pewno nie będzie. A że wygra z handicapem jest bardziej prawdopodobne niż postawienie na czyste zwycięstwo. Dlaczego? A no dlatego, że przy prowadzeniu MU Real się mocniej otworzy, a w końcówce na jakieś rożne czy stałe fragmenty może i golkiper zawędrować w pole karne. Znamy potencjał kontra ataków United. Ogólnie wszystkie atuty są przy Anglikach, od zaliczki, przez swój stadion, formę i atmosferę, oraz styl gry. Ten kto widział 1 mecz wie, że United powinno wygrać. Van Persie zepsuł wówczas przynajmniej dwie setki i to jego czas na rehabilitację. Real na pewno z początku podejdzie spokojnie, nie rzuci się. Ale z biegiem czasu zacznie się otwierać i nadzieje sie na kontrę. Nawet nie patrzę H2H bo w takich meczach to nie ma sensu, Real jest cieniem samego siebie i to szczególnie na wyjazdach na wszystkich frontach, pełno porażek w lidze ze słabiakami, np. z Granadą, Betisem czy Sevillą, jak i choćby porażka z Borussią na wyjeździe mówi wszystko. To kolejny chwyt buków bo na 100% więcej ludzi postawi na Real. Na koniec dodam że to nie przypadek jak gra United w lidze szczególnie u siebie. Zespół jest naprawdę świetny na papierze i to co ważne przekłada się na współpracę na boisku. Od bramkarza po napastnika zespół kompletny, czego nie można powiedzieć o Realu. Brak Casillasa też tu zrobi swoje. Ja stawiam na 3:1 dla United i żegnam Real z LM.
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Remisik(regulaminowy czas)
Kurs: 3,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis dla fanow futbolu prawdziwy rarytas,rewanzowy mecz 1/8 LM.Chyba juz wszysto zostalo napisane na ten temat.Ja postanowilem oddac typ na remis(cos mi pachnie powtorzeniem wyniku z Madrytu)Podejrzewam ze zespoly beda grac nieco ostrozniej niz w pierwszym meczu i nie zobaczymy zbyt wielu bramek.Prasa donosi,ze Casillas juz trenuje z Realem i najprawdopodobniej wystapi w spotkaniu.Kapitan Realu jest prawdziwym filarem druzyny i zapewne zrobia wszystko by wygrac?Czy im sie uda,podejrzewam ze tak,jednak nie po regulaminowych 90min ???? Przewidywany wynik 1:1 lub 2:2 ???? Innym ciekawym typem tego spotkania wydaje mi sie Strzelec bramki w dowolnm momencie-Karim Benzema po kursie 2.75. powodzonka all
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Typ: Szachtar Donieck zdobędzie gole w obydwu połowach
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:2. Oznacza to, że Szachtar musi w tym meczu zaryzykować, gdyż niski remis ich nie urządza. Muszą oni albo wygrać to spotkanie albo wysoko zremisować. Gra na 0:0 nie jest też w stylu Borussi Dortmund, więc oni zapewne będą grali po swojemu, czyli będą atakować. W pierwszym meczu obie drużyny miały mnóstwo okazji do strzelenia bramki no i w sumie padły aż cztery gole. W pierwszym meczu Szachtar strzelił Borussi gola w obydwu połowach. Borussia to nie jest klub, który gra perfekcyjnie w defensywie. W Bundeslidze stracili oni 28 bramek w 24 meczach, z czego 13 u siebie. Borussia straciła u siebie aż 4 gole w meczu z Hamburgiem oraz 3 gole w spotkaniu z Wolfsburgiem, więc jak widać można strzelać im gole na ich stadionie. Szachtar w swojej lidze ma same zwycięstwa i tylko jedną porażkę, więc w lidze nie ma na nich mocnych. W Lidze Mistrzów Szachtar też spisuje się bardzo dobrze, bo wyprzedzili w grupie obrońców tytułu Chelsea Londyn eliminując ich z rozgrywek. Uważam, że Szachtar strzeli Borussi gole w obydwu połowach.
⛔ 100
 
S 3

slavomirov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów godz.20.45
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ:połowa / cały mecz X/X
Kurs: 14zł
Bukmacher:Expekt

Dla mnie pierwsza polowa zakończy sie remisem 1:1. W drugiej połowie dorzuca po jednej bramce i Real żegna sie z LM
kiepska analiza
 
kramusz 0

kramusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Typ: Awans /Szachtar Donieck
Kurs: 4.33
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Szachtar na przestrzeni ostatnich lat się rozwija, przypominam że w tamtym sezonie Champions Leauge dotarli też bardzo wysoko jak na tak elitarne rozgrywki, dlaczego nie mieli by iść o krok na przód, zwłaszcza że ta generacja z Borssi Dortmund nie ma dużego doświadczenia na tym etapie rozgrywek, co innego Szachtar Donieck,
wygra doświadczenie.
kiepska analiza, wykluczenie z konkursu
 
B 1

bulecznik

Użytkownik
PLH
Cracovia - Sanok
Sanok win(REG) 1,80
W ostatnim meczu sensacyjnie wygrały pasy po dogrywce, szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć w bilans 2-0. Sanok jak narazie to ekipa lepsza, reprezentanci Polski itd Po prostu główny faworyt do mistrzostwa.
Stawiam na wyrównanie serii 1-1 i spokojna wygrana gości.

kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom