>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.02.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mężczyźni, Liga Mistrzów
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Aseco Resovia Rzeszów
Typ: over 186,5
Kurs: 1,90
bwin
Dzisiaj kwadrans przed godziną osiemnastą dojdzie do pojedynku dwóch polskich ekip w fazie pucharowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Stawką pojedynku będzie zwycięstwo w Final Four w Ankarze. Zapowiada się bardzo emocjonujący i zacięty pojedynek. Jastrzębie pokazało ze jest mocne we własnej hali i może wygrać z każdym ale czy ten bonus wystarczy na pokonanie Aseco ? Rzeszowianie jak narazie liderują w rozgrywkach ligowych i prezentują się moim zdaniem ciut lepiej niż gospodarze dzisiejszej potyczki. Za gospodarzami przemawia także fakt że do gry powrócił Michał Łasko. W czasie fazy grupowej doskonale radził sobie w zespole Michał Kubiak który to był jednym z najlepiej punktujących zawodników w grupowej fazie CEV Champion League. W pierwszej fazie play-off rozprawili się z francuskim Tours VB pokonując ich nie tracąc nawet seta. Resovia dopiero po raz drugi awansowała do fazy play-off w historii tych rozgrywek. W pierwszej rundzie trafili na znakomitych Belgów z Roselare i odprawili ich z kwitkiem i co ciekawe rywale ugrali tylko dwa sety. Obydwie ekipy to doskonałe ekipy i to nie tylko biorąc pod uwagę rozgrywki ligowe ale i też Europejskie Puchary. Moim zdaniem ciut więcej szans na wygrana ma Jastrzębski Węgiel lecz wynik tego spotkania może być każdy. Zapewne też może rozstrzygnąć się w tibreku.
⛔100
 
K 19

kalma-nawardze

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, liga mistrzów
Spotkanie: jastrzębski węgiel - resovia rzeszów
typ: pierwszy set powyzej 46,5 punktów
kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
W walce o turniej finałowy ligi mistrzów dojdzie do polskiej konfrontacji.Obie nasze ekipy bez wiekszych problemów pokonały rywali w pierwszej fazie play-off. Resovia Belgów z Roeselare, a jastrzębianie bez straty seta ograł francuskie Tours VB. W ligowych pojedynkach w tym sezonie między oboma ekipami wygrywali gospodarze,w rzeszowie resowia wygrała 3:2,
natomiast jastrzębie u siebie odniosło zwycięstwo 3:1.
Lorenzo Bernardi będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników natomiast w drużynie z rzeszowa nie wystąpi Krzysztof Ignaczak,którego z gry wyeliminowała kontuzja.Obie drużyny są w dobrej formie.
Stawiam na bardzo wyrównany pojedynek, nawet pięciosetowy.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka KBL
Spotkanie: Anyang - Goyang
Typ: under 144
Kurs: 1,85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Na dzisiejsze przedpołudnie proponuje typ z ligi koreańskiej i wysoką linię jak na te drużyny. Zazwyczaj są to zacięte mecze obfitujące w silną defensywę bez szału punktowego. Dodatkowo są to sąsiedzi z tabeli tak więc o zaciętość można być spokojnym. Na taką linię pewnie wpływ miał ostatni ich mecz, gdzie zawsze ich h2h oscylowało w granicach 120- 130 pkt, a tutaj chłopaki wykręcili wynik 100-74 niczym NBA. Ale taki mecz z udziałem tych drużyn mógł być 1na kilkadziesiąt, dzisiaj spodziewam się powrotu do szczelnej defensywy i dużej liczby misów, tym bardziej że po takim wesołym meczu, trenerzy którzy stawiają na defens musieli mocno ich zjechać. Jak dla mnie dobry typ i po takim kursie wchodzę w niego, oby historii stało się za dość. Powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 0

irascibilis95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP250 Montpellier
Spotkanie: T.Gabashvili - D.Brown
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsza runda francuskiego turnieju rangi ATP250 trwa nadal. Czas na pojedynek Rosjanina Teimuraza Gabashviliego z Niemcem o Jamajskich korzeniach Dustinem Brownem. Gabashvili to cierpliwy, solidny cieśla tenisowy, grający rzetelny tenis na wyniszczenie. Popełnia bardzo mało błędów, gra świetne minięcia i loby. Dziś trafił na przeciwnika, który bez przerwy gra serve&amp;volley lub po prostu na jedno uderzenie, z kimś takim jak Rosjanin taka taktyka nie ma najmniejszych szans. Moim zdaniem darmowy kurs, polecam!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Real Madrid - Atl. Madrid
Atletico Madryt (+1 HA) ::: 1,55 ::: Bet365 ::: 3/10

Pisanie o tym, że Real nie jest w formie pomimo, że wygrał prawie wszystkie spotkania w 2014 roku, nie dając większych szans swoim przeciwnikom na strzelenie bramki jest nie na miejscu. 1:1 z Bilbao to powiedzmy sobie szczerze, wynik dobry, sprawiedliwy, bo Baskowie jeszcze w tym roku u siebie nie przegrali w La Liga. Zostawiła tam punkty Barcelona i goście Diego Simeone. Więc rzucanie psów na Real, że nie wygrywają każdego meczu po 5:0 to delikatna przesada.
Odnośnie meczu to aż grzechem by było nie zagrać coś w stronę Atletico Madryt. Lider na każdym możliwym froncie, w lidze krajowej, w pucharze Copa del Rey, w Champions League. Idą w tym sezonie jak burza i na pewno dla kibiców śledzących tegoroczny sezon potrójna korona Atletico Madryt chyba nikogo by nie zdziwiła.
Atletico Madryt dobrze wie, że mecz wyjazdowy będzie tym kluczowym i rzucą się na swojego największego rywala ze stolicy jak prawiczek na tirówkę. Mówiąc poważnie, potrzeba im bramek na wyjeździe, a chęć upokorzenia swojego największego przeciwnika na ich własnym stadionie będzie mobilizowała ich podwójnie.
Lider La Liga nie bez powodu jest w tym miejscu w którym jest, drużyna kompletna i wątpię by dzisiaj przegrali aż dwoma bramkami. Real wygrywał ostatnio minimalistycznie i to dobrze wróży na ten pucharowy szlagier.
Kursy podobne jak w meczu Manchesteru City - Chelsea Londyn, ale cichym faworytem bez wątpienia są dzisiaj goście.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Copa del Rey
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Multicorners powyżej 27,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Multicorners jest obliczany po przez pomnożenie liczby rzutów rożnych z pierwszej połowy przez liczbę rzutów rożnych w drugiej połowie. I w tym wypadku wydaje mi się że buk wystawił za niską linie. Ja sam osobiście nie mam odwagi typować zwycięzcy tego meczu i uważam że tutaj może zdarzyć się wszystko. Jedno jest pewne mecz będzie prowadzony w szybkim tempie i podejrzewam że będzie on przypominał walkę bokserską cios za cios w tym wypadku atak za atak. Jak Real tak i Atletico to ekipy grające ofensywną piłkę o czym najlepiej świadczą bramki zdobyte w lidze na 22 spotkania Real ma ich 61 a Atletico 56. A gra ofensywna zawsze daje dużą liczbę RR szczególnie że dzisiaj obrońcy obu ekip muszą zatrzymać dwóch najlepszych strzelców Primiera Division czyli C.Ronaldo z Realu i D.Costa z Atltico. I jak dla mnie w tym meczu RR nie braknie.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Tenis Montpelier INDOR HARD
G.Monflis - Ł. KUBOT
TYP Kubot
Kurs 6.0
bet365
Po kursie widać że nie jest to pewniak ale wg mnie sznase Łukasza są zdecydowanie większe niż to się wydaje bukmacherom. Francuz to żadna wielka gwiazda dopiero 30 miejsce w rankingu ATP (Polak jest 75). Myśle że dla Polaka będzie to świetna okazja żeby pokazać że jest dobry nie tylko w deblu ale też w singlu, sam wspominał po zwycięskim finale AO że teraz liczy na sukcesy w singlu i myśle że dzisiaj to bedzię początek tej drogi.
⛔100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Copa del Rey
Spotkanie:Barcelona-Real Sociedad
Typ:Brak gola przed 20:00
Kurs:1,83
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Kolejny typ z cyklu futbol na nie.Nic nie musi się wydarzyć,nikt nie musi strzelać,wystarczy aby tylko zleciała odpowiednia ilość czasu.Barcelona w ostatnim czasie gra słabo,wolno , przewidywalne. Leo Messi nie strzelił gola z gry w lidze od około 120 dni.Ostatnio w przegranym meczu z Valencią zatrzymał licznik minut bez gola wykorzystując niesłusznie podyktowany rzut karny.Słaba forma Messiego odbija się na grze całego zespołu.Dziś zagrają z szóstym zespołem La Liga więc nie jest to jakiś ogórek.Być może w składzie będzie kilka zmian,co tylko zwiększa szansę na powodzenie mojego typu.Mam nadzieję że, Barcelona oleje rywala i wyjdą z nastawieniem że mecz sam się wygra co często im się zdarza. Jeśli Sociedad wytrzyma pierwsze minuty to typ raczej powinien wejść.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 9

slebek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Spotkanie: AS Roma - SSC Napoli
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Taki kurs, że aż grzech nie zagrać, poziom obu zespołów bardzo wyrównany, aczkolwiek Napoli uważam za zespół bardziej stabilny(mimo ostatniej porażki w lidze 0-3). Pomimo tego iż Roma wyeliminowała Juve, to gram na Napoli. Mam podobne przeczucie jak wczoraj z Udinese i mam nadzieję, że dziś również mnie nie zawiedzie. Roma ostatnio nie grała swojego meczu ligowego z powodu deszczu i nie uważam że wpłynie to na nich pozytywnie.
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Koszykówka Liga Grecka
mecz Olimpiakos - Kollosos Rhodes
Typ:Kollosos Rhodes total points over60.5
KURS 17/20 1.85
Bukmacher WilliamHill
Dziś zapraszam na kolejkę Greckiej koszykówki.Olimpiakos u siebie podejmuje drużynę Kolosos Rhodes.Oczywiscie faworyt jest jeden , linia Handicapu wyznaczana przez bukmacherów to 26 pc linia na total points to 148 a na total points Olimpiakosu 86.5.Moim zdaniem ten mecz raczej zapowiada się ofensywnie i overovo i myślę że juz po pierwszej polowie przewaga Olimpiakosu bedzie oscylowała na jakies 10-15 punktów a potem bezpieczne kontrolowanie tej sytuacji i radosna koszykwka.Goscie dzisiejszego meczu ogolnie lepiej spisują się na wyjazdach i w ostatnich pieciu meczach wyjazdowych rzucali zawsze powyżej 60.5 punkta i ta opcja wydaje mi się najbezpieczniejsza,Powodzenia:)
✅85
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Koszykówka PBA Filipiny
San Mig Coffee Mixers - Ginebra Kings
Typ: Ginebra -5.5 pkt
Kurs: 1.88
Buk: bet365
2:1 dla San Miguel w rywalizacji do 4 zwycięstw, drużyny prezentują podobbny poziom, jednak Ginebra ma lepszych graczy na obwodzie. W meczach tych zespołow jeżeli wygraywała drużyna Mixers to zazwyczaj od 2 do 9 punktami różnicy, natomiast Ginebra ostatni mecz 29 punktami, przed ostatni 17, czas na zwycięstwo dające remis w serii, kurs na nie 1.4, zatem śmiało radzę dawać na handicap.
kiepska analiza
⛔100
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
Real Madryt -1,5
3.20
bet365
Witam, dzisiaj typ dosyc ryzykowny, ale taki, ktory moze znalezc swoje miejsce w rzeczywistosci.
Real Madryt po ostatnich wydarzeniach, kiedy to CR7 dostal wg wielu niesluszna czerwona kartke (mimo, ze jestem kibicem Realu, to musze przyznac, ze ta decyzja byla mocno kontrowersyjna, sedzia mogl podjac kilka decyzji) bedzie chcial pokazac, ze remis z Bilbao byl jedynie wypadkiem przy pracy. Ronaldo bedzie mial dzisiaj okazje potwierdzic, ze jest najlepszym pilkarzem swiata, ma dzisiaj urodziny, wiec ma szanse sprawic sobie na nie prezent. Poza Cristiano, Benzema tez bedzie podwojnie, albo nawet potrojnie zmotywowany, wczoraj urodzila mu sie corka. Gratulacje dla szczesliwego ojca. No, ale wystarczy, czas na argumenty typowo pilkarskie.
Real po ostatniej porazce na Bernabeu z Atletico (0:1 po bramce Diego Costy) bedzie chcial pokazac, ze to on dzieli i rzadzi w Madrycie. W tamtym spotkaniu Atletico bylo lepsze i zasluzenie siegnelo po trzy punkty. Ancelotti stwierdzil jednak, ze jutro Atletico zmierzy sie z zupelnie innym zespolem. Zgadzam sie z tym zdaniem, Krolewscy zaczeli realizowac filozofie futbolu Carlo. Traca malo bramek, strzelaja sporo.
Atletico w ciezkiej sytuacji przed tym spotkaniem, dwa bardzo wazne ogniwa wypadaja ze skladu z powodu kontuzji. Mam na mysli Filipe Luisa, ktorego zastapi Emiliano Insua i David Villa, w miejsce ktorego zobaczymy Diego. Zwlaszcza brak Filipe to powazne oslabienie, Insua to gracz przynajmniej o klase gorszy od Filipe. Bale bedzie mial wiec dzisiaj ulatwione zadanie, jestem przekonany, ze Real bedzie chcial konstruowac swoje akcja prawa strona boiska.
Przewidywane sklady:
Real Madryt:
Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrão; Luka Modrić, Xabi Alonso, Ángel Di María; Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.
Atlético Madryt: Thibaut Courtois; Juanfran, João Miranda, Diego Godín, Emiliano Insúa; Gabi, Koke; Raúl García, Diego, Arda Turan; Diego Costa.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Finlandia
Spotkanie:SJK-Jaro
Typ: over 1,5 bramki do przerwy
Kurs:2,75
Bukmacher:Unibet
Liiga Cup czyli puchar ligi Finlandzkiej i spotkanie piłkarzy SJK z drużyną Jaro.Już w pierwszej chwili gdy zobaczyłem tą konfiguracje drużyn pomyślałem o wysokim wyniku a po głębszej analizę ten wynik wydaje się być jeszcze bardziej prawdopodobny.SJK to beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej w Finlandii i będzie to ich pierwszy oficjalny mecz w tym roku jednak już na wstępie warto odnotować iż ekipa SJK zakończyła rozgrywki drugiej klasy rozgrywkowej z największą ilością goli,a było ich aż 51 co daje prawie dwie bramki na mecz i patrząc na całą drugą ligę jest to mimo wszystko wyczyn.Co do Jaro to piłkarze tej drużyny mają już za sobą jeden mecz w pucharze ligi zakończony wynikiem 2-2(2-1 do przerwy) oraz trzy mecze towarzyskie z przedstawicielami niższych lig zakończone wynikami 2-0 5-0 i 7-0 a co ciekawe w każdym z nich już do przerwy widniał wynik przekraczający 1,5 gola.Nie jest też tajemnicą że Jaro to dość ofensywnie grająca ekipa która strzela a zwłaszcza traci sporo goli.W ostatnim sezonie oprócz spadkowicza czyli JJK i Mariehamn to własnie piłkarze Jaro tracili najwięcej bramek w lidze.Mecze H2H także przemawiają za dużą ilością bramek ponieważ ostatnie dwa lata to dwa spotkania i wyniki 3-2 oraz 2-3.Jak dla mnie typ na over 1,5 bramki po takim kursie jest świetną propozycją bo przy dość ofensywnej postawie obu ekip dwie bramki do przerwy to może być minimum jakie zobaczymy.Sam fakt że jest to puchar ligi także robi swoje więc dziś powinniśmy zobaczyć ciekawy mecz z dużą ilością bramekPolecam
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaGrecja, Super League
Spotkanie: Olympiakos - Panionios
Typ: BTS
Kurs: 3.45
Buk: Unibet
Godz. 16:15
Analiza:
Grecja może nie jest rajem dla tego rodzaju typów ale w tym akurat starciu powinno być ok. Mimo że do końca sezonu jeszcze wiele spotkań to mistrza już chyba wszyscy znamy będzie nim po raz kolejny Olympiakos, no ale nie ma co się temu dziwić jak po dwudziestu dwóch kolejkach ma się na koncie zero porażek i tylko dwa remisy to faworyt jest jasny. Nad drugim PAOK wypracowali już czternaście punktów przewagi. Na własnym stadionie jadą wszystkich jak chcą komplet zwycięstw, bramki 37:5, przypomina mi to City z Anglii. Przyjezdni to zespół z dolnych rejonów ale bezpiecznych 13 miejsce z przewaga pięciu punktów nad strefą spadkową. Nie będę ukrywał wybitni w ofensywie to nie są ale dziś przecież nie mają nic do stracenia.
Gram tutaj dwa typy pierwszy z nich over jest naturalnym wyborem trzy bramki to sami gospodarze powinni wykorzystać, natomiast w drugim typie widzę duże value a już wyjaśniam dlaczego. Wiem że Olympiakos gra świetnie w defensywie ale to znowu nie jest taka że nie da się im bramki strzelić, myślę że gości stać tutaj na jakieś trafienie z kontry przecież nie tak dawno niby u siebie ale zawsze pokonali drugi PAOK 2:0. Zdecydowanie pomocne w tym będzie duże braki w szeregach defensywnych faworyta z różnych powodów nie zagrają obrońcy: Siovas 11/0, Bong 11/0, Manolas 18/3, Maniatis 18/3 i Torres 5/0. Z drugiej strony co znacznie pomoże pierwszemu typowi to braki również u gości w tyłach nie zagra bramkarz Giannakopoulos 13/0, obrońcy Kouros 21/0 i Lambropouolos 19/1 może też to być i pomocne w drugim typie bo wypadnięcie dwóch najważniejszych defensorów może zmusić trenera gości do odważniejsze gry i sprawić jakąś małą niespodziankę. Rok temu tutaj gospodarze wygrali skromnie 2:1 dziś liczę na minimum podobny rezultat. Jeszcze jeden taki punkcik o którym wspomnę luty będzie dla gospodarzy bardzo ważny w lidze mają bezpieczną przewagę ale mierzą jeszcze wyżej niż tytuł, za tydzień rewanżowym mecz w pucharze w pierwszym meczu zremisowali 0:0 a więc nie mają wypracowanej przewagi a drugi jeszcze ważniejszy mecz ale to trochę później to stracie z Manu w Lidze Mistrzów, może trener nie będzie wymagał od graczy przy wysokim prowadzeniu aż takiego wysiłku i koncentracji by nie łapać większej ilości kontuzji.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy 2 liga
Spotkanie: Usti - Olomouc
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś znów zostaje w Czechach ale przemieszczam się do niższej ligi, liga druga. Usti będzie rozgrywać spotkanie z wiceliderem Olomouc. Usti po bardzo dobrym tamtym sezonie gdzie zajął ten zespół 3 miejsce w ogólnej tabeli grali o awans i to właśnei oni zostali wyeliminowani przez Olomouc z Play Off. W tym sezonie poniżej przeciętnej, już raczej nie mają szans na zajęcie miejsca w grupie do awansu, gdyż pozostało im tylko 5 kolejek. A więc zostaje im walka o utrzymanie. Olomouc zajmuję obecnie 2 pozycje i pozostaje im tylko bronić tego gdyż liderze pogromili w tym sezonie wszystkich. Ostatnie 5 spotkań Usti u siebie przegrała z ta drużyną 4 razy i tylko raz wygrali. Olomouc ostatnio coś w gorszej formie, 2 przegrane pod rzad i wygrana po dogrywce ale liczę na to ze się przełamią i pokażą ze są dużo lepsi i zgrani od przeciwników. Powodzenia!
✅75
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Slovan Bratysława - Zlin AH(0:1,5) 1 1.85 bet365
Spotkanie towarzyskie pomiędzy Slovan Bratysława a Zlinem. Gospodarze to lider słowackiej ekstraklasy, który ma za sobą już sporą ilość sparingów, prezentując w nich niezłą dyspozycję, słabsze zespoły bez problemu ogrywali, przeważnie różnicą 3 bramek, a w ostatnim pokonali trzeci zespół ligi węgierskiej 1:0. Są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ goście grają zaledwie w drugiej lidze czeskiej i są tam na 14 miejscu i będą się bronić przed spadkiem. W sparingach grali tylko ze słabymi zespołami, na swoim poziomie i wychodziło to im różnie, dziś ze Slovanem, powinni przegrać min. 3 bramkami. Oba zespoły do rozpoczęcia ligi mają jeszcze spory kawał czasu.
✅85
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka
Spotkanie: Fakro Muszyna- Azeroyol Baku
Typ:1
Kurs:4,0
Bukmacher:Bet365
Analiza: Dzisiaj w Muszynie pierwszy mecz cwiercfinalowy pucharu Cev. Przyjdrza do Polski druzyna z Azerbejdzanu ktora musi sie zadowolic gra w tych pucharach a marzenia napewno byly inne. Po takim kursie na[ewno warto pograc na nasze zawodniczki ktore runde wczesniej odprawily inny zespol z Baku i bardziej utytulowany- Lokomotiw Baku. Polska druzyna w lidze jest posrodku stawki i zajmuje 6 miejsce, pierwsza trojka po rundzie zasadniczej wydaje sie nieosiagalna ale w play offach kto wie... Sklad naszych pan bez zadnych wiekszych gwiazd z Ola Jagiełło na czele, na liber Paulina Maja czy dwie zawodniczki z zagranicy Plchotova oraz Cvetanovic. Stawiam na nasze zawodniczi
✅300
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Piłka nożna » Turcja » Puchar Turcji » Tokatspor - Galatasaray
Tokatspor DNB @ 9,00 Betsson
Dla niektórych piłkarzy Tokatsporu, mecz z Galatasaray przydarza się pierwszy i ostatni raz w karierze. Są oni mega zmotywowani na ten mecz. Jak dotychczas Tokatspor pokonał na swojej drodze znacznie wyżej notowane ekipy takie jak np. Boluspor, Istanbul BB oraz Kayserispor. Zremisowali oni także z drużyną Elazigsporu oraz doznali porażki w ostatnich minutach 2-0 przeciwko Antalyaspor. Obecność Tokatsporu w tej fazie rozgrywek to jednak niespodzianka.
Galatasaray pokonał w ostatniej kolejce ligowej Bursaspor 6-0. Roberto Mancini nie zabrał na ten mecz większości podstawowych graczy: Muslera, Hakan Balta, Semih Kaya, Eboue, Sabri, Melo, Selcuk, Sneijder, Drogba oraz Burak Yilmaz. Kadra jaka pojechała do Tokatu to: Aykut, Ufuk, Chedjou, Burdisso, Veysel, Salih, Alex Telles, Yekta, Ceyhun, Emre Colak, Umut Bulut, Emre Can, Koray Gunter, Ibrahim Coskun, Hajrovic, Umut Gundogan, Lucas Ontivero oraz Berk Ismail Unsal.
Nie mówię że Ci piłkarze są gorsi od piłkarzy Tokatsporu, jednak po pierwsze nie są oni zgrani ze sobą. Po drugie, Mancini pewnie da szanse pokazania się tym którzy w tym sezonie jeszcze nie powąchali murawy, lub powąchali ją przez bardzo krótką chwilę. Po trzecie, kurs. Bardzo mocne value po stronie gospodarzy. Kursy 1,25 na Galatasaray w tym meczu bym zrozumiał gdyby grali oni pierwszym składem, lub chociaż składem zbliżonym do pierwszego. Tutaj jak widzimy, trener zabrał w podróż samych zmienników i dalekie rezerwy.
Stadion Tokatsporu będzie dzisiaj pełny, a klub jak i miasto, są zmotywowani aby pokonać dzisiaj Galatasaray, co by było zapamiętane na długie lata. Atmosfera ma być przednia na stadionie (szykowana jest podobno mega oprawa ze strony kibiców Tokatsporu).
⛔100
 
K 9

kyso14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Spotkanie: Cambuur - PSV
Typ: 1
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałem 1 lige Holandii. Jak zobaczyłem na forum dużo osób gra w stronę PSV, jednak ja mam odmienne zdanie. PSV ostatnio na grają w kratke. Ostatnie 5 meczy ???? licząc od końca) Z-Z-P-Z-P. Ostatnia Porażka właśnie na wyjeździe z Waalwijk, które jest miejsce wyżej od Cambuur z taką samą liczbą oczek. PSV na wyjazdach fatalnie 2-2-7. Na ostatnie 5 meczy 4 porażki i 1 wygrana z Utrechtem 1-5. Przegrane m.in z Breda 2-1, 3-1 Feyenoord, 1-0 Ajax, i Ostatnia porażka na weekend 2-0 z Waalwijk. Oprócz Utrechtu ostatni wygrany mecz na wyjeździe PSV zaliczyło w LEU 3.10.13 0-2 z Odenssa, a w lidze na Inauguracje Sezonu z Den Haag 2-3. Więc widać, że PSV na wyjazdach nie za dobrze. Przejdźmy teraz do gospodarzy. Cambuur u siebie liczy się na 9 miejscu z blinasem 6-1-3 w bramkach 17-9. Ostatnie 5 meczy 2 porażki i 3 wygrane. Porażki w czołówką tabeli. Ajax 1-2, Feyenoord 0:2. Wynik 1-2 z liderem to dość dobry wynik. Ostatnie wygrane u siebie: 3-1 z Heereneven(5m.) G.A.Eagles 2:0(13m.) 2-1 Nijmegen(17). Potrafili również wygrywać z drużynami takimi jak Utrecht, Heracles, Groningen. Roda i Den Haag wczorajsze mecze przegrały, Nijmegen dzisiaj może wygrać więc porażka Cambuur splasuje ich na miejsce spadkowe. Lecz jeśli wygrają wskoczą na 12 pozycję i odskoczą na 5pkt Rodzie i Den Haag.
H2H obydwu zespołow:
31.08.13 ERE PSV Cambuur 0 : 0
16.04.00 ERE PSV Cambuur 1 : 0
21.11.99 ERE Cambuur PSV 0 : 1
13.03.99 ERE PSV Cambuur 3 : 0
22.08.98 ERE Cambuur PSV 1 : 1
Jak widać Cambuur nie wygrał z nimi, więc najwyższy czas przełamać złą passę z nimi tym bardziej wygrana wyprowadzi ich z dołu tabeli. Jak widać ostatni mecz w lidze tego sezonu PSV meczyło się i wygrało zaledwie 1:0 gdzie u siebie gra o wiele lepiej.
⛔100
 
stanley-63 900,7K

stanley-63

Typer
Holandia / Eredivisie Cambuur : PSV
PSV powyżej 2,5 gola / kurs. 3.50 / Bet365
..
trudno w to uwierzyć ale podopieczni Phillipa Cocu w tym sezonie kompletnie zawodzą i po 21 kolejce z dorobkiem zaledwie 29 pkt zajmują dopiero 7 miejsce , no i o mistrzostwie trzeba już zapomnieć ale żeby ich zabrakło w pucharach to jakoś trudno uwierzyć jednak kolejny problem to to że nawet na dzień dzisiejszy PSV musi dopiero walczyć o miejsce gwarantujące grę w pucharach a traci do Feyenoordu który jest na miejscu 4 aż 11 pkt , czy dają radę ? jedno jest pewne trzeba koniecznie wygrywać i jak idzie zgarniać komplet pkt w każdym spotkaniu , dziś grają z Cambuur które co prawda jest na ostatnim bezpiecznym miejscu czyli 15 ale tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedzają Rode Kerkrade a przewaga nad ostatnim w tabeli ADO to tylko 2 pkt , ja jednak liczę że PSV powinno dziś sobie poradzić i zgarnąć komplet pkt ja jednak pójdę w stronę goli i stawiam na przynajmniej 3 ze strony PSV , wiem że ostatnio ze zdobywaniem goli u PSV jest ogromny problem i w dwóch ostatnich wyjazdach nie strzelili ani jednej bramki ale patrząc trochę bardziej wstecz to w meczu wyjazdowym z Ultrechtem strzeli 5 bramek , dziś do składu PSV może wrócić środkowy napastnik Tim Matavz Słoweniec rozegrał w tym sezonie 9 meczy strzelił 2 gole i zaliczył 3 asysty może nie jest zdolny rozegrać całego spotkania przez pełne 90 min ale zapewne dziś go zobaczymy , a zaglądając jeszcze do ich bezpośrednich pojedynków to w sumie obie ekipy spotykały się 11 razy i ani razu jeszcze Camuur nie zdołał pokonać PSV a bilans tych spotkań to 0-3-8 i br.6:20 dlatego w/g mnie może to być przełomowy mecz dla PSV i końcu ta drużyna zaskoczy . OBY !
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom