>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.02.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Asse-Lenik v Istambuł B
Typ: Asse Lenik
Kurs: 4.50
Buk: William Hill
Analiza:
Spotkanie w ramach pucharu CEV. Zmierzą się przedstawiciele Belgii oraz Turcji. Asse-Lenik podejmie w pierwszym spotkaniu zespół z Istambułu i to prawdopodobnie jedyna szansa, aby coś ugrać z rywalem, bo moim zdaniem w meczu rewanżowym są bez szans. Ogólnie i tak bukmacherzy mocno faworyzują dzisiejszych przyjezdnych, ale mimo wszystko ja tutaj widzę szanse po stronie gospodarzy, ale tak jak napisałem wcześniej, przede wszystkim dzisiaj na własnej hali. Gospodarze jak i goście przeszli do tej pory po dwóch rywali. Asse-Lenik mierzył się z Brnem, które ograł po dwóch tie-breakach. Następnie uległ w Grecji przeciwko Alexandropolisowi, ale w rewanżu u siebie rozbił rywala i wygrał ostatecznie 3:0(15:12). Istambuł miał jeszcze większy spacerek, bowiem wygrał Mladostem oraz hotVolleys i w obu tych meczach stracił tylko jednego seta. Obie ekipy jeszcze nie rozgrywały między sobą żadnego spotkania, dlatego mobilizacja będzie tym większa żeby rozpocząć historię od zwycięstwa. Oba zespoły ostatnimi czasy prezentują wyśmienitą formę, ale wiadomo, że to inne kraje i różne zespoły do pokonania. Asse-Lenik jest bardzo mocne przed własną publicznością i jak już wcześniej wspomniałem musi szukać przede wszystkim zwycięstwa na własnej hali, bo na wyjeździe może być o to arcytrudno, choć wszystko możliwe. Ja jednak stawiam na zwycięstwo gospodarzy i mam nadzieję, że uda im się nastraszyć rywala przed drugim spotkaniem.
✅350
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Puchar Krola
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Obie druzyny strzela gola - tak
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Godzina rozpoczecia : 20:00
Analiza:
Cwiercfinal Pucharu Krola, w ktorym dojdzie do derbow Madrytu.
Real ostatnio meczem w Bilbao zakonczyl serie 9 spotkan bez straty gola.
W kazdym z ostatnich 10 spotkan strzelali przynajmniej 1 gola.
Atletico rowniez w bardzo dobrej formie i zapewne w dobrych humorach po wysokiej wygranej z Sociedad 4:0 w ostatni weekend ; raczej nie beda kalkulowac w tym meczu tylko zagraja swoje i beda sie starac zdobyc gola w spotkaniu wyjazdowym.
W ostatnich 10 spotkaniach tylko raz, w spotkaniu z Barcelona nie zdolali strzelic bramki.
W 6 ostatnich spotkaniach rozgrywanych na stadionie Realu - Atletico pokonywalo bramkarza Krolewskich w 4 z nich ; ciezko mi rowniez wyobrazic sobie sytuacje ze Real nie zdobedzie gola w meczu.
Wg mnie typ, aby obie druzyny strzelily gola jest bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie:
Zeballos - Lama
Typ:Lama
Kurs:5.0
Bukmacher:Bet365

Dziś zdecydowałem się typować w meczu na kortach ziemnych w Vina del Mar w Chile. Spotykają się młody obiecujący reprezentant gospodarzy Gonzalo Lama , który obecnie zajmuje 289 miejsce w rankingu jednak a kortach ziemnych radzi sobie całkiem dobrze kilka niezłych występów w chalengerach w ubiegłym sezonie. W tym roku występował w kolumbiiw Challengerze gdzie wygrał z niezłym Olivo oraz stoczył zacięty trzysetowy pojedynek z Kolumbijczykiem Fallą.Dzisiejszy przeciwnik Chilijczyka to doświadczony Zeballos ,który w ubiegłym roku pokonał na tym turnieju w finale wracającego po kontuzji Nadala. Jednak to gracz chimeryczny . Początek sezonu przeciętny porażk a w Melbourne z naszym Przysiężnym. Dzisiaj stawiam na niespodziankę i młodego Lamę ponieważ Zeballos oprócz dobrych meczy potrafi grać fatalnie i mimo , ż ebroni tytułu niekoniecznie musi wygrać.
⛔100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar FA
Spotkanie: Preston - Nottingham
Typ: 2DNB
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wiele osób jest dzisiaj zajętych oglądanie zmagań w CDR, pucharze Włoch, czy też pucharze Ligi Francuskiej. Ja na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie 1/16 finału FA Cup. W tym meczu zagrają ze sobą dwie ostatnio świetnie spisujące się drużyny. Z jednej strony mamy Preston North End grająca na codzień w League One, z drugiej Nottingham Forest grające w Champioship. Jest to powtórka spotkania, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Ostatnie 5 meczy w lidze Preston to 2 zwycięstwa 2 porażki 1 remis z bilansem bramkowych 6-5, natomiast goście ostatnie 3 mecze wygrali,a 2 razy dzieli się punktami strzelając 13 bramek, a tracąc 6 . Warto też dodać, że we 1/32 drużynie Nottingham udało się wyeliminować z rozgrywek West Ham wygrawając aż 5-0. Myślę, że dzisiaj może spodziewać się wyrównanego spotkania, za Preston na pewno przemawia to, że będą grać u siebie jednak w mojej ocenie Nottingham to drużyna o klasę lepsza. Goście nie pozwolą sobie na porażkę z przeciwnikiem z niższej ligi jednak nie wykluczam remisu i tego, że będzie potrzebna dogrywka. Może kurs nie jest zniewalający, ale zależy mi na jak najwyższej skuteczności, a ten typ uważam za bardzo pewny. Życzę powodzenia.
✅63
 
ptb 3

ptb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER - SINGIEL: Dallas (USA), twarda
Spotkanie: Estrella V. - Wang J.
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś 22:30 start tego spotkania, dlatego szybko, środa, wieczór, nie ma za bardzo czasu, środek tygodnia. Gram dziś na Estrellę ( 137 w rankingu ATP ), chociaż ostatnio często widzimy go na ziemnej nawierzchni, na twardej też daje radę, widziałem go raz, ale wtedy zrobił na mnie mega wrażenie, świetnie się poruszał, fakt że to nie był hard, ale serwis też niezły, mocny. 5 lat starszy od swojego dzisiejszego rywala, z którym to rok temu wygrał w eliminacjach do US Open 6:4 6:4, sądzę, że dzisiaj będzie podobnie. Z drugiej strony mamy Wang&#39;a ( 141 w rankingu ATP ), gracz wychowany na twardej powłoce kortu. Serwis, na tym opiera swoją grę, ciężko mu idzie, gdy tutaj pojawia się problem. W poprzedniej rundzie w pojedynku z słabym Leite mieliśmy tie-break, ciężko mu dzisiaj będzie przełamać Estrellę, mogą się zdarzyć sety po 13 gemów a i owszem, ale liczę na to, że Dominikańczyk da radę, tak jak ograł Kuznetsov&#39;a tak i dziś odprawi Wang&#39;a z kwitkiem, a kurs 2.25 przesadzony, w roli faworyta upatruję właśnie Victora. Come on!
✅125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom