>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.02.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
C 3

chanok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Hiszpanii
Spotkanie: Real Madrid - Atletico Madrid
Typ: X2
Kurs: 2.00
@ bet365
Analiza : Dziś rozpoczynają się zmagania drużyn w półfinałach pucharu króla. Naprzeciw siebie staną Real Madryt i Atletico. Obie drużyny zarówno w La liga, lidze mistrzów i pucharze króla spisują się do tej pory rewelacyjnie. Carlo Ancelotti będzie mógł skorzystać z wszystkich zawodników poza Sami Khedirą, natomiast w ekipie „Rojiblancos” zabraknie Filipe Lusia oraz Davida Villa niepewny występu jest Arda Turan. „El Guaje” prawdopodobne w wyjściowej jedenastce zastąpi Diego Riba
El Choolo” jest mistrzem motywacji, ale przed tak ważnym meczem zawodnicy na pewno będą podekscytowani i pełni energii. Real również pała ochotą zemst za przegrany rok temu puchar króla oraz porażkę w lidze. Argentyński trener ustawi swoją drużynę defensywnie oczekując swoich szans ze stałych fragmentów oraz kontr. Drużyna szkoleniowca z Włoch będzie grała przez długi czas kombinacyjną piłką i długo ją utrzymując. Do kadry realu prawdopodobnie wróci Bale, który spisuje się poniżej oczekiwań w ataku prawdopodobnie wystąpi Benzema zamiast fenomenalnie spisującego się Jese. Moim zdaniem Real nie sforsuje muru postawionego przez żołnierzy Simeone.
⛔100
 
W 19

wawer96

Użytkownik
Puchar Hiszpanii
Mecz: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: 2
Expekt
Środa
g. 20.00
Atletico znalazło się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Przed drużyną Diego Simeone jeszcze sporo spotkań, ale wygląda na to, że wcale nie osłabną, co wielu przewidywało patrząc na ich skład i to jak zarządza składem El Cholo. Atletico to bardzo dobrze poukładana ekipa, która z pewnością nie przestraszy się gry na Santiago Bernabeu nawet mając problemy z kontuzjami kilku graczy będzie z całą pewnością trudnym rywalem w pierwszym meczu Copa del Rey. Warto zaznaczyć, że w 2013 roku Real nie wygrał z Atletico żadnego meczu.
nieregulaminowy typ
⛔100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Montpellier (Francja), twarda (w hali)
Spotkanie:
Przysiezny M. vs Roger-Vasselin E.
Typ:
Roger-Vasselin E. -3.5 gema
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie naszego rodaka z francuzem rozstawionym w turnieju z numerem 7. Bez zbędnego owijania w bawełnę przedstawię co przemawia za moim typem :
-turniej odbywa się we Francji , co już na starcie daje malutki handicap dla Eduardo, publiczność na pewno będzie mu kibicować
-słaba forma Polaka, przegrał 3 mecze z rzędu ( wszystkie różnicą większą niż 3,5 gema ,w tym nie tak dawno z innym Francuzem , będącym na 119 miejscu w rankingu ATP aż 10 gemami )
-bezpośrednie mecze między zawodnikami , co ciekawe obaj panowie spotykali sie do tej pory 3 krotnie, WSZYSTKIE spotkania wygrał Francuz , pierwsze 3:0 ( różnica 14 gemów ) , drugie 2:0 ( różnica 6 gemów ) natomiast w trzecim spotkaniu Polak skreczował , przegrywając 5:3 w gemach.
Jak widać Michał nie radzi sobie najlepiej z klasę lepszym tenisistą jakim jest Eduard , jestem przekonany ,że wszystkie wyżej wymienione czynniki złożą się na przegraną Polaka więcej niż 3 gemami.
✅66
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: FC Barcelona vs Real Sociedad San Sebastian
Typ: Under 3,5 bramek
Kurs: 2,20 @ Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 05.02.2014/22-00
Analiza:
Półfinałowe spotkanie o Puchar Króla. Zdecydowanym faworytem jest Duma Katalonii. W ostatnim spotkaniu na Camp Nou zanotowali porażkę z Valencią 2-3. Dziś z pewnością będą chcieli w jakiś sposób odkupić winy wśród kibiców. Ta sztuka raczej powinna im się udać, jednak czy możemy liczyć na sporą ilość bramek. Barcelona to drużyna, która lubi utrzymywać się przy piłce. Posiadanie futbolówki jest ich znakiem rozpoznawczym. Właśnie w ostatnim meczu pomimo porażki zdominowali w posiadaniu piłki z 65% skutecznością. Mieli 20 sytuacji podbramkowych. Dziś w Barcelonie zabraknie gwiazdy światowego formatu jaką jest Neymar. Trener nie będzie mógł również skorzystać z usług Dos Santosa, i Olazabala. Tak przedstawia się przewidywany skład drużyny Martino: Pinto, Puyol, Mascherano, Alves, Adriano, Song, Xavi, Roberto, Alexis, Tello, Cesc. Real Sociedad po przyzwoitej formie w ostatnim czasie to jest trzech wygranych z rzędu ostatnio musiał uznać wyższość Atletico Madryt. Przegrali znacząco 4-0. Nie mieli zbyt dużo do powiedzenia, gdyż w tym spotkaniu oddali zaledwie dwa celne strzały. Dziś goście będą musieli sobie radzić bez Agirretxe, i Castro. Przewidywany skład: Bravo – Jose Angel, I. Martinez, Ansotegi, C. Martinez – Zurutuza, Pardo, Griezmann, Prieto, Gaztanaga - Vela. W drużynie przyjezdnych brak jest jakichkolwiek wyróżniających się zawodników. Drużyna z San Sebastian zajmuje szóste miejsce w lidze umożliwiające grę w europejskich pucharach. W ostatnich spotkaniach ligowych pomiędzy tymi drużynami padało zazwyczaj dużo bramek. Nie jest to może i dobry prognostyk, ale puchar rządzi się swoimi prawami. Trenerzy nie wystawiają najlepszych zawodników, aby ich oszczędzić. Nie umniejszam tu oczywiście zawodnikom rezerwowym. Inny wynik niż wygrana Barcelony będzie niespodzianką, jednak patrząc realnie uważam, że będzie to 2-0-powodzenia
✅120
 
bonzotiger 20

bonzotiger

Użytkownik
Dyscylina : Piłka Nożna , puchar włoch
Spotkanie : AS Roma - Napoli
Typ - Napoli lub Remis
Kurs-2.20
Buk - Bet365
Analiza:
Faworytem według bukmacherów jest Roma.Jednak puchary rządzą się swoimi prawami .Obie drużyny będą grały zachowawczo ,kalkulując szanse przed rewanżem.Trenar napoli oszczędzał swoich najlepszych zawodników w lidze w przeciwieńtwie od Romy. Napoli wyraźnie w tym sezonie postawiło na puchary . W ostatnich 7 meczach Napoli wygrało 4 -Roma 6 . Myślę że w tym meczu każdy wynik jest możliwy ale skłaniam się ku remisowi.
⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eredivisie, Holandia
Spotkanie: Cambuur- PSV
Typ: 1 , DNB w przypadku remisu zwrot
Kurs: 3,00
BUK: bwin
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz holenderskiej Eredivisie a mianowicie Cambuur- PSV. Oba zespoły w ostatniej kolejce zanotowały wyjazdowe porażki, drużyna beniaminka przegrała na obiekcie Twente 3:1, natomiast PSV niespodziewanie poległo z Waalwijk 2:0.
Faworytem w tym spotkaniu jest zespół z Eindhoven i z pewnością fani tego zespołu nie wyobrażają sobie kolejnej porażki ze znacznie słabsza ekipa Cambuur.
Jednak faworyzowani goście nie zachwycają grą na wyjazdach 2 wygrane mecze w delegacji 2 remisy i aż 7 przegranych nie wygląda już tak dobrze.
Ekipa beniaminka na własnym obiekcie nie jest drużyna do bicia wygrali 6 z ich 10 spotkań przegrywając tylko 3 przy tym strzelając swoim rywalom 17 bramek tracąc 9. W ostatnim spotkaniu w roli gospodarza pokonali drużynę Heereenven 3:1, zatem można się spodziewać że to nie będzie łatwa przeprawa dla ekipy z Eindhoven.
Cambuur jeszcze nie pokonał PSV ale forma gości na wyjazdach oraz dobra gra beniaminka na własnym stadionie kusi żeby zagrać czyste 1 ale zagram bezpieczny wariant spotkanie bez remisu na gospodarzy po kursie 3,00
⛔100
 
kostek876 32

kostek876

Użytkownik
Pilkna nozna - Cypr 1 Liga
Anorthosis - APOEL
Typ - Anorthosis ( zaklad bez remisu)
Kurs - 2.50
Bukmacher - bet365
Analiza :
W meczu 20 kolejki najwyzszej klasy rozgrywkowej na Cyprze , zmierza sie dwa zasluzone kluby. Zajmujacy 5 pozycje Anorthosis podejmuje 3 w tabeli zespol APOELu Nikozja. Te dwie druzyny dziela zaledwie 3 punkty , a ich klasa sportowa jest na bardzo zblizonym poziomie. Zarowno gospodarze jak i przyjezdni w ostatnim czasie kontynuuja serie meczow bez porazki. Troche dziwi mnie , az tak wysoki kurs na Anorthosis ( 3.25 ) , poniewaz ta druzyna tylko raz w tym sezonie przegrala u siebie , dwukrotnie remisowala i szesc razy zwyciesko konczyla pojedynki. APOEL na 9 meczow wyjazdowych wygral cztery , dwa zremisowal i przegral trzy razy. Moim zdaniem dzisiaj nie wroci do domu z kompletem punktow. Warto postawic na gospodarzy w zakladzie bez remisu. Ci bardziej odwazni moga zaryzykowac i zagrac czysta 1 w tym meczu.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Levadiakos FC - Apollon Smirnis / Gospodarze wygrają / 1.75 @ WilliamHill !
Liga:
Grecja / Super League / Mecz za nie całą godzine, 16:15 !
Analiza: Absencja w tym meczu wygląda następująco :

Są to dwie słabo grające drużyny, ale bilans Levadiakos w roli gospodarzy i Apollonu w roli gości
jest bardzo mi na ręke by zagrać to spotkanie !

- na 9 ostatnich spotkań, drużyna Levadiakos, tylko raz przegrała. Resztę, czyli 8 spotkań
wygrała, m.in. z lepszymi od siebie Levadiakos FC vs. AO Xanthi 2 - 0, Levadiakos FC vs. Kalloni 1 - 0,
czy też Levadiakos FC vs. PAS Giannina 1 - 0 !
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Spotkanie : Real Madryd- Atletico Madryd
Typ: gospodarze over 6.5 rzutów rożnych
Kurs : 2.0
Buk: Unibet
Dzisiaj wieczorem na TVP Sport można będzie zobaczyć w pucharze Hiszpanii derby Madrytu.
O tym spotkaniu na tym forum napisano bardzo dużo.....nawet za dużo. Nie będę więc powielał obiegowych opini bo szkoda waszego i mojego czasu. Napiszę tylko tyle, że w mojej opinii jest to mecz w którym trudno wskazać faworyta. Więc stawianie win w tym spotkaniu sobie odpuszczam.
Dla mnie główny bet w tym meczu to over 6.5 rożnych na gospodaży po fajnym kursie.
Tak jak już wspomniałem ciężko wskazać faworyta w tym meczu...dość realnym scenariuszem tego spotkania w mojej opini jest to że dzisiaj Real zaatakuje raczej nie wyobrażam sobie innego scenariusza, obrońcy Atletico raczej nie kalkulują i bardzo często blokują dośrodkawania czy to strzały na bramkę wybijająć piłkę na rzuty rożne. Dobrze bylo można to zaobserwować w meczu Atletico z Realem Sociedad , gdzie obrońcy Atletico przy sytuacjach podbramkowych bez skrupułów wybijali piłke na rzut rożny. Socieda miał 7 rożnych. Kurs zachęcający, a linia nie jest aż tak zawyżona....6.5 śmiało do pokrycia.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Pantrakhikhos vs Platanias
Typ: HT-X
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:15
Analiza:
Mało czasu do meczu więc szybka analiza.Zapraszam Was na mecz Super League greckiej gdzie Pantrakhikos na własnym stadionie podejmie Platanias.Gospodarze to obecnie 6 drużyna tabela z aspiracjami na dobre miejsce na koniec sezonu.Goście z Platanias to natomiast dopiero 15 drużyna tabeli a więc zespół który jest jednym z kandydatów do spadku bo w tym momencie są ostatnią bezpieczną drużyną ale nad strefą spadkową mają zaledwie punkt przewagi więc dla nich teraz każdy punkt jest na wagę złota.Dlatego też myślę że dziś na pewno będą chcieli wywieźć jakiś punkt z tak trudnego tereniu i na pewno postawią bardziej na defensywę niż na skomasowane ataki bo ich celem jest tutaj choćby remis który i tak im dużo da.Dlaczego gram na remis do połowy.A to dlatego że w ostatnich 5 meczach gospodarzy aż 4 razy do przerwy był remis natomaist w przypadku Platanias taki wynik miał miejsce 3 razy.Gospodarze przeważnie atakują w drugiej połowie dlatego ja osobiście gram X/1 a tutaj gram X do przerwy bo czuje że Panthrakikos zaatakuje bardziej w drugiej połowie gdyż na początku będą &quot;badać&quot; swojego rywala.W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami aż 3 razy do przerwy padał wynik remisowy i było to zawsze 0-0 więc dziś spodziewam się takiego samego wyniku,ewentualnie 1:1 ale myślę że remis po pierwszej części gry mimo różnicy miejsc w tabeli jest tu jak najbardziej możliwy dlatego ja biorę ten typ w ciemno i próbujemy.Polecam i Powodzenia!!!
✅100
 
R 18

rydzovsky

Użytkownik
Dyscylina: Hokej, Finlandia-Mestis
Spotkanie: K-Vantaa-Peliitat
Typ: X
Kurs: 4.5
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Witam. W dniu dzisiejszym o godzinie 17:30 zostanie rozegrane spotkanie w ramach rozgrywek 2 ligi fińskiego hokeja pomiędzy drużyną K-Vantaa a drużyną Peliitat. Drużyna gospodarzy spośród 46 meczów ligowych wynik remisowy po 60&#39; osiągnęła w 12 spotkaniach, w tym na 24 spotkania na własnej tafli 6 krotnie remisowała w regulaminowym czasie gry. Drużyna gości spośród 46 meczów ligowych aż 17 razy remisowała w regulaminowym czasie gry, z kolei jako przyjezdni spośród 23 meczy 11 razy remisowała.
K-Vantaa - Leki 3:5
K-Vantaa - Keski-Uusimaa 7:5
K-Vantaa - Sport 1:2
K-Vantaa - Jukurit 3:2
K-Vantaa - Peliitat 3:2 (2:2)
Tuto - Peliitat 3:2 (2:2)
Jyp-Academy - Peliitat 3:2 (2:2)
Jokipojat - Peliitat 3:1
Hokki - Peliitat 5:4 (4:4)
K-Vantaa - Peliitat 3:2 (2:2)
H2H:
K-Vantaa - Peliitat 3:2 (2:2)
K-Vantaa - Peliitat 4:5 (4:4)
K-Vantaa - Peliitat 5:4
K-Vantaa - Peliitat 3:5
K-Vantaa - Peliitat 3:5

Myślę, że patrząc na statystyki i po takim value typ warty zagrania za jakieś drobne, dodatkowo polecam over 5.5 w tym spotkaniu bo jak widać po H2H tych drużyn overek jest pewny w tym spotkaniu. Polecam !
⛔100
 
N 0

ndegndgngrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Deventer-RKC Waalwajk
Typ: 2
Kurs: 3.47
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 19:45
Beniaminek holenderskiej Eredivise w ostatnich tygodniach ma załamanie formy, co z pewnością przyjezdni z Waalwajk będą chcieli wykorzystać. Ponadto goście dzisiejszego meczu są opromienieni pokonaniem PSV Eindhoven 2-0. W tym meczu remis nie zadowoli żadnej ze stron, piłkarze będą gryźli trawę by zdobyć pełną pule punktów, gdyż znajdują się w dolnych strefach tabeli, w których jest bardzo ciasno. Punkty z tego meczu mogą decydować w ostatecznym rozrachunku o utrzymaniu się w lidze. Kurs na zwycięstwo Waalwajk jest bardzo kuszący, Deventer gra bardzo zachowawczy futbol, myślę, że w tym spotkaniu Waalwajk będzie górą.
nieregulaminowy buk
⛔100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla Hiszpania
Mecz: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Cristiano Ronaldo zdobędzie bramkę w meczu
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Co tu dużo gadać? Typ bardzo prawdopodobny. Real u siebie a ich najlepszym zawodnikiem jest właśnie Ronaldo. Do tego ma dziś urodziny, które na pewno będzie chciał uhonorować bramką. Mecz derbowy przyniesie pewnie wiele emocji. Spodziewam się pojedynku strzeleckiego Ronaldo vs Diego Costa. Można by zagrać na to, że ten i ten zawodnik zdobędzie bramkę jednak ja wybieram znacznie bezpieczniejszą linię i to po bardzo dobrym kursie. Na taki typ trudno o długą analizę, więc dodam jeszcze, że Ronaldo jest jak każdy wie najlepszym zawodnikiem świata i będzie chciał to ponownie udowodnić w dzisiejszym meczu i myślę, że na jednej bramce na jego konto może się nie skonczyć. Dlatego nic tylko grać mój typ ????
⛔100
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Spotkanie: Cambuur vs PSV (18:45)
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: bet365
Analiza: PSV po ostatniej feralnej porażce z Waalwijk mają nisko spuszczone głowy, a morale zespołu spadają szybciej niż Tupolew nad Smoleńskiem. Zaradzić może zwycięstwo w kolejnym spotkaniu, tym razem na wyjeździe. W PSV grają młodzi i logicznie rzecz ujmując niedoświadczeni zawodnicy, których mankamentem jest dziurawa gra formacji defensywnej na którą nijak sposobu nie ma Head Coach Phillip Cocu i aktualnie goalkeeper nr 1 Zoet .. Jeżeli w ciągu tygodnia nie wyciągnęli wniosków i nie udoskonalili tego co szwankowało (a raczej tego nie zrobili bo cuda w zimie się nie zdarzają) to i dzisiejszego wieczoru ekipa z Eindhoven zagra dosyć ofensywny football i mam nadzieję, że doskonale spisujący się ostatnio na własnym boisku Cambuur to zniweluje i zdoła wywalczyć bramkowy remis oscylujący w granicach 1:1 / 2:2. Młodzi zawodnicy gości na boisku zagrają nie rozumem a sercem, czyli czystymi emocjami związanymi z niepohamowaną chęcią zdobycia bramki i odmienienia sytuacji w klubie która jest grobowa. Nie dość, że trzymają na ławce bramkarza, który mógłby pójść za ok. 3-4mln euro do innego klubu to nie podejmują żadnych kroków ku temu aby ich pozycja w tabeli się zmieniła na lepsze dzięki występom na własnym boisku. Na wyjeździe prezentują się fatalnie bo na 7 ostatnich spotkań zdołali ugrać tylko 3pkt z Utrechtem.
Dlaczego remis, a nie porażka? Bo klub na tym poziomie niżej już zejść nie może. Priorytetem jak co sezon była LM, ale w dobie gigantycznego kryzysu LE będzie sukcesem, tylko jak tu wzbić się na 4 miejsce (obecnie Feyenoord 40pkt) jeżeli traci się do niego 11pkt .. Dzisiaj wielka mobilizacja i remis myślę że dla obu zespołów będzie czymś co załagodzi spory przez najbliższy tydzień. Beniaminka (Cambuur) zlekceważyła ostatnio ekipa z Heerenveen i tym sposobem ekipa Marco van Bastena nie wywiozła nawet 1 pkt .. PSV zapoznali się już z ostatnim spotkaniem rywali więc, porażka dla nich nie wchodzi w role
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Real - Atletico
Over 1.5 gola (1 połowa)
2.75
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z Pucharu Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt, a ich rywalami zza miedzy czyli Atletico. Gospodarze do półfinału awansowali eliminując po drodze Espanyol, a ekipa Simeone ograła w ćwierćfinale Athletic Bilbao. W dzisiejszym meczu typuję na powyżej 1.5 gola w 1 połowie. Wbrew pozorom mecz moim zdaniem nie będzie miał defensywnego przebiegu. Real powinien od początku zaatakować i starać się wbić rywalom szybką bramkę, zwłaszcza po ostatnim ligowym remisie będą chcieli się zrehabilitować swojej publiczności na Santiago Bernabeu. Po drugie w tym sezonie w Pucharze Króla, Real Madryt w 1 połowach strzelił aż 6 goli co daje 75% wszystkich strzelonych goli przez ta drużynę! Moim zdaniem statystyka się sprawdzi i tym razem Real strzeli co najmniej 1 gola w pierwszych 45 minutach meczu. Z kolei Atletico w tym sezonie strzeliło w 1 połowach aż 27 goli (liga + Puchar Króla). Dzisiaj są w stanie strzelić Realowi gola już w pierwszej połowie. Moim zdaniem pierwsze 45 minut zakończy się remisem 1:1, a więc wpadnie powyżej 1.5 gola w 1 połowie. Co ciekawe w 2013 roku w finale CdL spotkały się właśnie te drużyny i do przerwy padł wynik 1:1.
⛔100
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA - Premier League
Spotkanie: University of Pretoria - Maritzburg Utd (18:30)
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsson
Witam, jest to mój pierwszy typ na forum, lecz forum śledzę od dawnych czasów więc czas też zacząć się udzielać. dziś obrałem mecz z rodzaju tych egzotycznych, a mianowicie w stolicy tego kraju zmierzą się dwa średniaki. Pretoria w tym sezonie jest drużyną typową grającą tylko i wyłącznie na własnym stadionie, jakby musieli chodzić na nogach na mecze wyjazdowe, ale nie w tym rzecz, gospodarze w tym sezonie są drugą drużyną pod względem spotkań u siebie z bilansem 5-1-2 grającą naprawdę ciekawy futbol, przyjezdni na wyjazdach jak i u siebie nie imponują, bilans 1-3-4 wygrywając z ostatnią druzyną w tabeli, patrzac na składy można powiedzieć iż drużyn nie nękają kontuzje więc szykuje się ciekawy mecz, według mnie mecz powinien mieć jedno rozwiązanie a po takim kursie żal nie zaryzykować.
⛔100
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia, Eredivisie
Spotkanie:
Heerenveen-Twente
Typ:Ile padnie goli? więcej niż 3,5
Kurs:2,10
Bukmacher:BWIN
Analiza:Mecz ropocznie się o godz.20:45. Spotkanie 3 drużyny z 5. Co łączy te drużyny? Obie mają najwięcej strzelonych bramek w lidze (Twente 47, Heerenven 48). Jeżeli chodzi o stracone bramki to Heerenven ma ich straconych aż 37 (Twente 20) co oznacza, że dużo strzelają ale też dużo tracą. W ostatnim meczu gospodarze wygrali 3:0 z Den Haag, natomiast Twente wygrało 3:1 z Caambur. Licze, że w meczu padną 4 bramki a cały mecz wygrają gospodarze (ewentualnie podpórka z remisem przy niezłym kursie)
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Montpellier (Francja), twarda (w hali)
Spotkanie:
Davydenko N. - Benneteau J.
Typ:
DW 0:2 dla Benneteau
Kurs: 2,10
Bukmacher: WilliamHill
Godz : 19:00
Analiza:
A więc tak ...
Kurs na zwyciestwo francuza jest poprostu mały i mnie nie zadowala , więc próbujemy tutaj dokładny wynik 2:0 dla Benneteau . Ostatnie spotkania Panowie rozegrali na Australian Open i obaj odpadli w tej samej rundzie , odpowiednio Davydenko przegrałz Gasquetem trzy do zera , a Benneteau przegrał z hiszpanem Robredo 3:1. Mecz we Francji to dodatkowy plus mysle dla francuza . W h2h znalazłem jedno spotkanie miedzy panami , spotkanie miało miejsce w Rotterdamie w 2009 r wówczas Benneteau wygrał 2:0 . Miło by było , aby taki wynik i dziś się powtórzył . Kurs 2.10 jest miły dla oka .
⛔100
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Eredivisie
Spotkanie: Nijmegen - Breda
Typ: do przerwy/na koniec X/X
Kurs:5.0
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:Typ oparty jest głównie na podstawie obserwacji dotychczasowych dokonań obu ekip. Gospodarze to bardzo słaba w tym sezonie ekipa, z niskim procentem remisów i co prawda wszystkiego można się po nich spodziewać. Głównie zwróciłbym tutaj uwagę na gości, z 11 meczy na wyjeździ 5 remisów do przerwy i 2 w całym meczu. Ale co ważniejsze 5 razy przegrywali do przerwy i w całym meczu a na dziś odrzucam taką opcje z racji słabej postawy gospodarzy... Alternatywnie postawił bym x/2 jednak przeczuwam remis obu tych nie błyszczących ekip.
✅400
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar CEV
Spotkanie: VFB Friedrichshafen vs PGE Skra Bełchatów
Typ: PGE Skra Bełchatów (-1,5)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Runda Challenge czyli faza ćwierćfinałowa. Stawiam tutaj na Bełchatów gdyż ta ekipa ma w swoich szeregach lepszych zawodników praktycznie na każdej pozycji. Niemiecki team to zbieranina solidnych graczy europejskich. Na rozegraniu młody Nikola Jovovic,który robi postępy jednak do Uriarte dalej mu sporo brakuje. Na ataku Simeonov,który bliżej ma do końca kariery niż do wielkiej gry. Przyjęcie też bez błysku,bo Geiler czy Bratoev to solidna pólka,ale pewnego poziomu nie przeskoczą. Łatwo można ich upolować zagrywką. Antiga czy Conte to przynajmniej o pół klasy lepsi zawodnicy,którzy dają zespołowi zarówno dobre przyjęcie(Antiga) jak i skuteczny atak(Conte). Środek na podobnym poziomie. Jedynie libero na lekką korzyść gospodarzy,bo Grebennikov to klasa sama w sobie. Skra nie powinna mieć większych problemów. Dwie kluczowe pozycje czyli rozegranie i atak zdecydowanie lepsze u Bełchatowian. Na dodatek ławka gospodarzy jest dosyć słaba i w trudnych momentach ciężko będzie zastąpić kogoś z wyjściowego składu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom