>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 4 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
J 29

jonatan994

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Gruzja-Polska
Typ: Gruzja
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rozpoczyna się EuroBasket! Mimo osłabienia drużyny z Gruzji, tzn. brak centra grającego w NBA, Gruzja ma jednak lepszy skład. Ich gra pod koszem jest niesamowicie mocna. Zdobywają wiele punktów po rzutach za tzw. trójkę . Po obejrzeniu skrótów z meczu Gruzinów z Litwinami, ich gra bardzo mnie do siebie przekonała. Starczy odciąć Gortata oraz Lampego i nasza drużyna sie rozpada. Gortat będzie narażony na faule. A jak Marcina nie ma na parkiecie, to Polski zespół nie posiada praktycznie żadnego dobrego pomysłu na ofensywe (co pokazał mecz z Turcją).Nie zapominajmy że w drużynie gruzji sa zawodnicy tacy jak Shermadini czy Sanikidze i kilku innych dobrych zawodników. Mój typ (mimo że nie patriotyczny) jest dobry typem na dodatek z takim kursem, śmiało można się pokusić o postawienie tego.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
US Open, tennis
R. Vinci - F. Pennetta
F. Pennetta
1.917
Pinnacle
Analiza:
Vinci nie prezentuje żadnej wysokiej formy, Giorgi przeszła sprytem, niemalże jak Rocky Balboa w czwartej części - dała się przeciwniczce wystrzelać, a kiedy ta przestała trafiać - wypunktowała ją. Z Pennettą to nie będzie możliwe, ponieważ Flavia jest niesamowicie doświadczona, ma za sobą setki meczów na wszystkich znanych kortach świata i Vinci zna jak własną kieszeń - stąd też nie da się niczym zaskoczyć. Pennetta zawsze dobrze grała podczas US Open, ale w tym roku jest niesamowita, nie straciła jeszcze nawet seta, ograła 3 niewygodne rywalki - w tym Kuźniecową, z którą nigdy nie gra się łatwo.
Kursy na Pennettę spadają bardzo szybko, jeszcze wczoraj było &quot;po równo&quot;. Warto to zagrać, ponieważ jak dla mnie to dosyć pewne spotkanie.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Gasquet R. - Ferrer D.
Typ: Gasquet R.
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
h2h dla mnie nie jest jakimś wielkim odnośnikiem, po którym możemy wyciągnąć zwycięzce tego spotkania, fakt jest taki, że jest niekorzystny dla Francuza ... i co ? to oznacza, że jutro zejdzie z kortu jako przegrany ? Nie sądzę ... np. daleko szukać pamięciom nie trzeba Flavia Pennetta awansowała do ćwierćfinału US Open pokonując Errani mając z nią bilans 1:4, następnie z Kuznetsova bilans 0:5 mało tego w tych dwóch spotkaniach z w/w paniami przegrała tylko 10 gemów ! , szybko nasuwa się wczorajszy pojedynek Federer - Robredo jeszcze do wczoraj bilans 10-1 na korzyść Szwajcara ! i co przegrywa on 0:3 ... wnioski może sobie wyciągnąć każdy z nas przed monitorem ...
Zdecydowanie się pod tym podpisuję i gram również na Ryśka według mojej opinii value jak się patrzy !
Mimo tego, że Hiszpan w tym roku prezentuje się wyśmienicie to jednak w Nowym Jorku już tak wyśmienitą formą i grą nie błyszczy. Znany jest on przede wszystkim z konsekwentnej gry oraz diabelskiej regularności za czym zawsze szła znikoma liczba niewymuszonych błędów.
Natomiast David na kortach w USA nie przypomina grą zawodnika, który w tym roku osiągnął tak wielkie sukcesy.
2 runda z Roberto Bautistą 38 winnersów 45 niewymuszonych
3 runda z Kukushkinem 31 winnersów 37 niewymuszonych
4 runda z Tipsarevicem 46 winnersów 53 niewymuszonych
W 3 ostatnich spotkaniach ma ujemny bilans winnersów do niewmuszonych błędów takiej historii nie jestem sobie w stanie przypomnieć.
Ewidentnie jest w niezbyt dobrej dyspozycji. Faktem jest, że nie oglądałem wszystkich tych spotkań, tylko ostatni pojedynek z Tipsą ale to co widziałem w tym spotkaniu jest dla mnie wystarczająco większym argumentem niż ich wcześniej wspominany h2h. Duża liczba błędów w kluczowych momentach w dość prostych sytuacjach ... to nie jest dyspozycja, która pozwala wierzyć, iż David powtórzy sukcesy z poprzednich szlemów.
Co do Ryśka to jego gra wygląda na tym turnieju budująco, poprawił on swój serwis, głównie moc swojego podania. Według mojej opinii miał zdecydowanie silniejszą drabinkę turniejową, a poradził w niej sobie lepiej niż Hiszpan. Na uwagę zasługuję fakt, że dobrze sobie radził z groźnymi serwisami Tursunova, który zaserwował w ich pojedynku 25 asów (Ferrer przed US Open uległ Ruskowi 2:6,4:6) oraz Raonicu 39 asów.
Reasumując kursy wystawione na Ryśka to dla mnie miłe zaskoczenie
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
makaveli23 217,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Sao Caetano - ASA
ASA
3.81
Pinnacle
Sao Caetano w tragicznej formie (1-0-4) i ta ostatnia jedyna ich wygrana w lidze przypada na jakis miesiac temu. W miedzyczasie pokonali dwukrotnie tylko 1-0 jakies slabe 5-ligowe kluby w pucharze Copa Paulista. Co innego ASA ktorej (wyssano cuta$a) ostatnio kliknela forma bo w 2 meczach strzelili az 7 goli, wygrywajac oba spotkania u siebie 4-0 i 3-1. W dobrej formie jest Lucio Maranhao, ktory strzelil pierwsza bramke w ostatnim spotkaniu (3-1) a warto pamietac ze strzelil on jedyna bramke w wygranym przez ASA meczu na wyjezdzie z Sao Caetano w tamtym roku, wygrali jeszcze 4-1 z nimi u siebie. Sao Caetano bedzie mialo problemy ze strzeleniem gola gosciom, bo ostatni raz wygrali z nimi w 2011 roku a bramki strzelali zawodnicy ktorzy juz nie graja dla tego klubu. Co prawda dom a wyjazd dla tej druzyny (ASA) to kompletnie inna bajka ale mysle ze w aktualnej formie sa w stanie przelozyc ja na wygrana w tym meczu, by oddalic sie od strefy spadkowej. Ten mecz bedzie dlugo utrzymywal sie przy stanie 0-0 i ten kto pierwszy strzeli bramke , a szanse uwazam za wyrownane(obie druzyny zajmuja sasiednie miejsca w tabeli), ten wygra spotkanie. Przewiduje 2-0 dla gosci po bramkach Lucio Maranhao i Elionar Bombinha. Musza tylko uwazac na poczatek bo w nim gospodarze strzelaja najwiecej bramek, im dalej w mecz tym bardziej traca wiare w sukces i to bedzie trzeba wykorzystac co w takiej formie wierze zrobia goscie, ktorzy ewidentnie preferuja strzelanko w drugich polowach. Jeszcze krotkie, za to martwiace info z zaplecza kadr obydwu zespolow. Na moje nieszczescie nie zagraja w druzynie gosci pomocnicy Jorginho (17/2) i Cal (6/0) jak i napastnik Wanderson (16/5). Dwoch z nich bedzie trudno zastapic, ale jak juz pisalem w dobrej formie sa Lucio Maranhao i Elionar Bombinha i to oni beda musieli w nieobecnosc tych waznych osobistosci wziasc ciezar gry na swoje barki. Dobra wiadomosc dla tego typu to absencja defensywnego pomocnika Danilo Bueno w ekipie gospodarzy, ktory legitymuje sie rowniez trudnym do skopiowania bilansem rozegranaych 17 meczy przy 5 strzelonych bramkach.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: - 3,5 Polska
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam.Na dzisiaj proponuje zwycięstwo z handi Polaków. Po pierwsze Gruzini osłabieni brakiem Paczulji i Szengeliji zwłaszcza brak 1 spowoduje że Polacy będą czuć się swobodnie pod koszem.Od dawna w reprezentacji Polski nie było tak dobrze.Każdy podkreśla doskonała pracę Dirka Bauermanna, który wszystkie klocki fajnie poukladal. Sami koszykarze bardzo go chwalą, Ignerski mówi że nigdy nie było tak dobrze i są na maksa zmotywowani śmiało mówiąc o 2 rundzie.Aby tego dokonać trzeba przekonująco wygrać z Gruzją, bo w innym przypadku już po 1 meczu możemy się prawie pakować.Mamy Gortata z Lampe przy wsparciu reszty powinni tego dokonać.Jak nie teraz to kiedy,wszystko jest przygotowane pod sukces i ja w nich wierzę.Pozdro i powodzenia
Jestem tutaj dla Was ;-)
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket 2013
Spotkanie: Izrael - Wielka Brytania
Typ: Izrael (-12,5)
Kurs: 1,87
bwin
Tym razem zdecydowałem się na przeanalizowanie spotkania koszykówki. W środę zaczynają się Mistrzostwa Europy i z tej oferty wybrałem spotkanie Izraela z ekipą Wielkiej Brytanii. Dla mnie to stuprocentowy pewniak do wygranej dnia jutrzejszego i zapewne rozmiary zwycięstwa będą spore. Podopieczni Arika Shiveka jeśli chcą powalczyć o drugie miejsce w końcowej tabeli to muszą te spotkanie wygrać. Izrael nie jest to może czołówka europejska ale w zespole jest kilku dobrych graczy chociaż by Omri Casspi z Houston Rockets czy też trzej gracze Maccabi Tel Aviv: Alexander Tyus, Guy Pnini i Yogev Ohayon. Ich pierwszy grupowy rywal poleciał do Słowenii poważnie osłabiony. Ekipa jest odmłodzona i zabraknie kilku graczy. Deng, Gordon, Freeland i Mensah-Bonsu to ci których zabraknie w turnieju. Głównym rozgrywającym ma być Devon Van Oostrum który liczy zaledwie dwadzieścia wiosen. Ekipa wygląda kiepsko i chyba będzie to jeden z najsłabszych zespołów turnieju.Ostatnie ich spotkania towarzyskie to porażki z Finlandią, Grecją, Szwecją, Polską oraz dwukrotnie z Hiszpanią. Wszystkie te mecze to porażki powyżej trzynastu punktów. W środę myślę że nie mają żadnych szans z ekipą Izraela.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Seria B
Spotkanie: Joinville-Ceara
Typ: Joinville wygra więcej niż jedną bramką ( EH -1 Joinville)
Kurs: 3.0
Buk: Unibet

Jeszcze sporo kolejek do zakończenia sezonu i wszystko się może jeszcze zdarzyć. Lecz na tą chwilę to Joinville znajduje się na 5 pozycji w tabeli a jak wiemy do seri A awansuje 4 zespołów. Czyli chcąc awansować trzeba walczyć o każdy punkt. Szczególnie z takim przeciwnikiem jak dzisiaj, który jest średniakiem ligowym,grającym w kratkę na tą chwile zajmującym 13 pozycję w tabeli, dodatkowo z kiepskim bilansem gier wyjazdowych 10 spotkań 5 remisów i 5 porażek. Joinnville mecze u siebie też rozgrywa w kratkę przeplatając dobre mecze z porażkami w kiepskim stylu i tak na 10 meczy u siebie 5 zwycięstw 1 remis i 4 porażki. Faktem jednak jest że jak już ta drużyna wygrywa to przewagą dwóch bramek. Dzisiaj myślę że wygrają gdyż przeciwnik dość osłabiony i tak A.Marques ( obrońca 16/2) Leo Gamalha ( atak 7/2) Magno Alves ( zawodnik kluczowy drużyny 15/7) Rogerinho ( pomocnik 12/2) Vicente ( ważny obrońca 14/1) no i wciąż kontuzjowany jest Hamilton ( ważny zawodnik drużyny. Gospodarze bez Kima i Rafaela ale bez tych zawodników grają od paru już kolejek. Myślę że dzisiaj dadzą rady i wysoko wygrają.
⛔100
 
Z 21

zarzi

Użytkownik

BELGIA: Belgacom League
Spotkanie: Antwerp vs Eupen
Typ: X2
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
W dniu jutrzejszym zostanie rozegrana IV kolejka belgijskiej Belgacom League. Ciekawe spotkanie odbędzie się w Antwerpii, gdzie miejscowa drużyna podejmie mocny zespół Eupen. Oba kluby prezentują się z dobrej strony, ale ja w tym meczu idę bardziej w stronę gości.
Zacznijmy od gospodarzy. Po 3. meczach zajmują oni 5 miejsce (bilans meczy: 2-1-0). Klub sezon ligowy zaczął bardzo dobrze, jednak jak przyjrzymy się bliżej meczom, to widać wyraźnie, że Antwerp jest zespołem nierównym, potrafiącym przegrywać pojedynki za koleją. W swoich ostatnich 15 meczach, mają bilans 7-3-5, co nie świadczy zbyt dobrze o graczach.
Eupen na razie jest rewelacją bieżących rozgrywek. Klub, który w poprzednim sezonie większość meczy przegrywał, aktualnie jest na ligowym szczycie z kompletem punktów. Gracze prezentują świetną formę, widać, że są niezwykle dobrze przygotowani do nowej kampanii. W 6 ostatnich meczach, 5 razy zwyciężyli i 1 raz zremisowali. Stracili tylko 5 goli, rywalom wbijając aż 16.
H2H również przemawia za Eupen. Jak widać na zamieszczonej poniżej grafice, gospodarze jutrzejszego meczu od 2008 roku, tylko raz wygrali w spotkaniu z Eupen.

W tym spotkaniu gram na Eupen z podpórką. Uważam, że spokojnie powinni wywieźć co najmniej 1 punkt z trudnego terenu. Bardziej odważnych, lubiących ryzyko odsyłam do mojego postu w dziale &quot;Holandia i Belgia&quot;.
Powodzenia! ✅55
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Spotkanie: Nautico - Sao Paulo
Typ: Sao Paulo
Kurs: @1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie widzę tutaj innej opcji jak zwycięstwo przyjezdnych, którzy ten sezon mają bardzo słaby i zajmują miejsce w strefie barażowej co na drużynę, która aspirowała do walki o mistrzostwo jest katastrofą. Ostatnio wyniki są nieco lepsze, ale jedno zwycięstwo w ostatnich czterech meczach to wciąż wynik poniżej oczekiwań i oczekuję ich passy zwycięstw bo teraz czeka ich łatwiejszy terminarz. W ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Botafogo, a wcześniej kolejno: wygrali 2:1 z Fluminense, remis 0:0 z Flamengo i 1:1 z Atletico PR. Także ciężkie mecze ostatnio i bez porażki, dobrze w obronie więc dawka optymizmu jest po fatalnym starcie ligi. A rywal wymarzony bo autsajder rozgrywek czyli Nautico, które zajmuje ostatnie miejsce ze stratą siedmiu punktów do kolejnego miejsca i są murowanym kandydatem do spadku. W ostatniej kolejce przegrali u siebie 4:1 z Atletico Paranaense a wcześniej 2:0 Bahią na wyjeździe.
Po stronie Nautico jedynie atut gry u siebie, ale to za mało moim zdaniem na nabierające formy Sao Paulo, które siłę rażenia ma co rzadko w tym sezonie pokazywali jednak. Piłkarze pokroju Fabiano, Wellingtona czy Ganso potrafią zrobić różnicę i powinni dziś pokazać różnicę klas a determinacji po obu stronach na pewno nie zabraknie. W Sampie na dobre wyszło kilka zmian w składzie, szansę dostali min. Evangelista czy Reinaldo co wpływa na rywalizację w ekipie.
U gości zabraknie Jadsona (Pomocnik 11M/1G), Denilsona (Pomocnik 3M) i Ademilsona (Napastnik 8M). Nautico musi poradzić sobie bez Filipe (Obrońca 11M), Luiza Eduardo (Obrońca 4M) i Maranhao (Obrońca 8M).
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lantz 183

lantz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie: Bristol City – Bristol Rovers
Typ: Bristol City
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsza runda pucharu niższego szczebla w Anglii, w którym udzial biorą druzyny trzeciej i czwartej ligi. W srodowy wieczor zostanie rozegrany tylko 1 mecz i będą to derby Bristol. Spotkanie wazne dla obu ekip. Glównie dla gospodarzy, którzy w ubiegłym sezonie spadli z Championship i dzis występują w Legaue One. Bristol Rovers, to z kolei klub z Legaue Two, wiec prezentujący słabszy poziom. Meczow w pucharze w ostatnim czasie Piraci nie traktuja poważnie. Możemy się o tym przekonac, patrzac na na poprzedni występy (gładkie porazki). Tak tez będzie i tym razem. Jak na razie piłkarze Bristol City nie mogą odnalezc się w Legaue One i wciąż czekaja na pierwsze zwycięstwo (do tej pory bilans 0-3-2). Lokalny rywal jest w troche innej sytuacji, ale także nie osiaga wielkich wynikow (bilans w lidze, to 2-1-2). Wielu dobrych zawodników po spadku odeszlo z Bristol City (m.in. Fontanie, Adomah, Davies, Heaton), ale nie oznacza to wcale, ze zespol ten nie będzie w stanie w srode wygrać. Gospodarze dodatkowo zagraja jedynie bez Elliotta (powolanie do prezentacji), a goscie bez Ryana (kontuzja). Na pewno obu klubom nie zabraknie motywacji by walczyc o awans, ale w drugiej rundzie zagraja gracze Bristol City. Jednak będzie to mecz druzyny, która ostatni rok grała w Championship i ekipy z Legaue Two. ✅73
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket 2013
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Fajną kombinację wystawił Unibet i po bardzo dobrym kursie znacznie bardziej zadowalającym niż czysty win naszych rodaków i trzeba to wykorzystać. Oczywiście trzeba prowadzić już do połowy czasu gry czyli po 2-óch kwartach ale myślę, że Polacy dadzą rady (a dodam, że takiemu kursowi odpowiada też handicap na naszych -4,5 więc już każdy wg. własnego rozumu niech stwierdzi co lepsze i pewniejsze, ja uważam że opcja ht/ft).
Bez dwóch zdań jesteśmy faworytem co tylko potwierdzają kursy. W rankingu FIBA biorąc pod uwagę wszystkie 24 drużyny, jakie zagrają w Słowenii, Gruzja zamyka całą stawkę a my zajmujemy 14-stą pozycję. Nie ma co ukrywać, jeśli chcemy wyjść z grupy takie mecze trzeba wygrywać i to dość pewnie. O to oczywiście nie będzie łatwo, na EuroBaskecie nikt nie odpuszcza i każdy walczy na całego ( świetnym przykładem niech będzie nasze zwycięstwo z Turkami podczas EuroBasketu 2011 na Litwie).
Wiadome jaką siłą dysponujemy. Kreowany na gwiazdę i lidera kadry &quot;biedny&quot; Marcinek (tak tak, zawodnik bardzo dobry ale od tej afery z ubezpieczeniem, którego nie zapłacił i nie pomógł naszym 2 lata temu zupełnie straciłem do niego szacunek) + będący w świetnej dyspozycji zawodnik FC Barcelony Maciej Lampe. I trzeba przyznać, że gra tej dwójki w sparingach układała się bardzo przyzwoicie. Do tego zapewne solidnie jak na siebie zaprezentuje się Łukasz Koszarek. Ja osobiście liczę na Thomasa Kelatiego. Pamiętam jak 2 lata temu ciągnął tą reprezentację na EuroBaskecie niesamowicie wypracowywując kolegom pozycje rzutowe. Niech zaliczy takie wejście w mecz jak np. ze Szwedami ( 5 trójek z rzędu w pierwszych rzutach) i będzie po zabawie. Chłopaki 2 lata temu bez Marcinka powalczyli i pokazali charakter to i teraz na pewno tego nie zabraknie.
I jeszcze jeden plus a może i dwa. Trener i atmosfera w zespole. To i to bardzo dobre. Myślę, że od początku zaczniemy grać swoje, będziemy prowadzić w meczu i tak będzie aż do końca meczu. Powodzenia !
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - US Open 04.09.2013 godz. 00:30
Wydarzenie: S. Wawrinka(+2,5s) - T. Berdych
typ: 1
Kurs: 1.46
Bukmacher: PinnacleSports

Jutro po północy kolejne spotkanie, które powinno przynieśc tyle samo wrażeń co wczorajsze spotkanie Raonic-a z Gasquet-em. W walce o ćwirćfinał staną naprzeciwko siebie rozstawiony z numerem ósmym w US Open Szwajcar Stanislas Wawrinka(10.ATP) oraz rozstawiony z piątką Czech Tomas Berdych(5.ATP). Wielu fachowców jak i bukmacherów uważa za zdecydowanego faworyta Berdycha, ja jednak po obejrzeniu jednego spotkania Czecha i dwóch Szwajcara jestem innego zdania i uważam, że Szwajcar nie tylko nawiąże wyrównaną walkę, ale przy dobrym dniu może nawet ten mecz wygrać w 3 lub 4 setach. Wawrinka miał bardziej wymagających przeciwników w drodze do 1/8 finału niż Berdych, a mimo to stracił do tej pory jedynie 1 seta z dobrze dysponowanym Cypryjczykiem Baghdatisem.Kolejno pokonywał zawsze groźnego Stepanka 3-0, Karlovica 3-0(szczególnie ten mecz mógł zrobić wrażenie, wygrana w 3 setach robi wrażenie) oraz po walce ze wspomnianym wcześniej Baghdatisem 3-1, gdzie mecz praktycznie od początku do końca mial pod kontrolą. Czech natomiast w 1 rundzie ograł słabego na szybkich nawierzchniach Lorenziego 3-0, w 2 rundzie przeciętnego Amerykanina Kudlę 3-0 i dopiero w 3 rundzie pokazał klasę ogrywając sromotnie w stosunku 6-0,6-3,6-2 solidnie ostatnio grającego Francuza Bennneteau. Wszystkie dotychczasowe spotkania tych zawodników były tzw. rozgrzewką przed decydującym starciem z klasowym przeciwnikiem jakim jeden jest dla drugiego. Ważnym czynnikiem w tym meczu będzie dyspozycja serwisowa, jak do tej pory lepiej prezentuje się Berdych, który rozegrał jeden set mniej, a zanotował 32 asy przy 27 Wawrinki. Ale za to Wawrinka ma lepszy procent pierwszego serwisu co może utrudnić przełamania ze strony Berdycha, jak do tej pory średnio w meczu 63% przy 57% Czecha. W ostatnich 4 starciach między oboma zawodnikami na przestrzeni dwóch lat lepszy jest Wawrinka który wygrał 3 na 4 spotkania w tym niecałe 4 miesiące temu w półfinale madryckiego turnieju 6-3,4-6,6-4. Ogólnie mecze tych zawodników zazwyczaj są wyrównane więc można się spodziewać nawet 5 setow, ale mimo wszystko Stawiałbym na Wawrinkę który w bezpośrednich pojedynkach prowadzi 6-5 i po tym spotkaniu może odskoczyć z 7 wygraną. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
✅46
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Toyota Handball Bundesliga
spotkanie: HBW Balingen-Weilstetten - Fuchse Berlín
typ: Balingen (+3,5)
kurs: 2.04
godz: 20:15
bukmacher: Pinnacle
analiza:
przed nami spotkanie 3. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych pomiędzy drużynami HBW Balingen-Weilstetten i Fuchse Berlín. Gospodarze tego spotkania rozpoczęli sezon ligowy od dwóch porażek, przegrali na wyjeździe z Magdeburgiem 38:31, oraz u siebie z &quot;Lwami&quot; z Manheim 22:30. Także patrząc na ich dotychczasowe wyniki, z pewnością będzie bardzo zależało im aby zmazać plamę dobrym występem przed własna publicznością. Berlińskie Lisy w dwóch pierwszych kolejkach wygrały z Beniaminkiem Eisenach 34:20 oraz ponieśli wyjazdowa porażkę z Melsungen 28:23. Lisy przegrały również dwumecz o Ligę Mistrzów z przetrzebionym kadrowo porównaniu z poprzednim sezonem Hamburgiem, więc nie świadczy to dobrze o ich dyspozycji. Reasumując uważam, że Balingen stawi dzisiaj mocny opór będącemu w średniej formie Fuchse i raczej nie przegra wysoko, a nawet może odnieść zwycięstwo.
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. WTA US OPEN
Spotkanie. Vinci. R - Penetta F.
Typ. Vinci R. DW 2:0
Kurs. 3.33
Bukmacher. Unibet

Ja jestem trochę innego zdania, a przynajmniej inaczej ukierunkowuję swą myśl co do spotkania pań. Bo co prawda jak pisze civilpl tutaj Flavia świetnie zna grę Roberty, ale nie ma sie to nijak, bo Roberta zna Flavię i ma się to w dwie strony, obie razem trenowały, razem dorastały więc będzie to gdzieś pojedynek koleżanek, które wyjdą na kort i będą zarabiać na przyszłość, bo ja osobiście nie wierzę w to ze pomimo dobrze rozstawionej drabinki Falvii, Roberta teraz odpuści i nie małe pieniądze za kolejną rundę i punkty do rankingu, nie chce ona odchodzić/kończyć już kariery wiec przypuszczam, że da nam spotkanie jak finał w Palermo z Sarą Errani. Niby to spotkanie miało być pewne z góry i wygrać miała Sara, a jednak panie nie oszczędzały się w ogóle i dały bardzo dobry tenis.

Dlatego jak ktoś ma chwilę to zapraszam do obejrzenia:
Potem był ich kolejny wspólny pojedynek w Cincinatti, i tak znowu pokazały, że pomimo grają wspólnie debla, są prywatnie przyjaciółkami (Errani/Vinci) to nie ma ulg na korcie. Tam Roberta wraca w secie pierwszym z stanu 4:1 na 4:6, a w secie drugim z 3:0 na 3:6 (albo coś takiego).

Teraz słowo o Flavi, może i gra świetny turniej, ale kogo ma za przeciwniczki? Gibbs na 1runde w sam raz, następna jest Errani która zagubiła się całkowicie na cegle i nie potrafi grać na hardzie wyniki jej są tragiczne więc Flavia przyśpieszyła grę i Sara była zagubiona, o Kuznestovej wiele napisać nie mogę, bo tego spotkania nie oglądałem, z Halep wyglądało to tak, że gdy zaczęła się rozkręcać to przewał jej to deszcz, a też finał za finałem dał w swe znaki. Więc to jest ta cała forma Flavi.
Roberta czy to na hardzie czy clayu nie ma za wiele do zaoferowania (tak by się wydawało). Jej gra cały czas wygląda tak samo, lekko bity slajs i nic po za tym (przynajmniej to pozostaje w pamięcie), ale w linku podanym wyżej set 2gi i 3ci pokazuje umiejętności Roberty w tych decydujących momentach. Byleby wyszła pewnie od pierwszych gemów, a spokojnie jest w stanie zamknąć to spotkanie w dwóch setach, widzę value na DW więc tak też gram.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy 3 liga
Spotkanie: Rostock-Regensburg
Typ: 1/1
Kurs: 3.00
Bukmacher: william Hill
Analiza
: Dziś o godzinie19:00 odbędzie się dokończenie 7 kolejki 3 ligi niemieckiej. Zespołami które na przeciwko siebie staną będzie Hansa Rostock, oraz Regensburg. Faworytem wytypowanym przez bukmacherów jest zespół Hansy która to spotkanie rozegra na własnym stadionie. W tym momencie gospodarze dzisiejszego spotkania zajmuja 9 miejsce z dorobkiem 10 punktów, goście natomiast z 8 oczkami na koncie mają 14 pozycję . Regansburg ostatnio niespodziewanie pokonał w spotkaniu wyjazdowym ekipę II drużyny Borussi Dortmund i teraz uważam że powinien to spotkanie prfzegrać tym bardziej że hansa będzie miała coś do udowodnienia przed własną publicznością gdzie ostatnio dała się ograć drużynie Unterchaching. Ja tutaj postawiłbym na wygraną gospodarzy w pierwszej połowie jak i na koniec spotkania. Uważam że gospodarze przycisną od pierwszych minut meczu i to oni będą prowadzili grę , goście ograniczą się tylko do obrony w tym spotkaniu ,aby z tego terenu wywieźć chociaż jeden punkt. ✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Belgacom League )
Spotkanie: Roeselare - Visetois
Typ: 1
Kurs: 1.80
Data: 03.09.2013
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na czwarta kolejkę Belgacom League w Belgii.
W meczu zmierzą się Roeselare oraz Visetois.
Roeselare w swoich trzech rozegranych meczach w tym sezonie dwa razy zremisowało i raz przegrało co plasuje ich na trzynastym miejscu w tabeli, bilans bramek 6-8.
Visetois przegrało swoje wszystkie trzy mecze w lidze i tylko lepszemu bilansowi zawdzięczają siedemnastą pozycję w Belgacom League, bilans bramek 1-6.
Gospodarze grali u siebie dwa mecze i oba zremisowali, bilans bramek u siebie 4-4.
Goście przegrali swoje dwa mecze rozgrywane na wyjazdach, bilans bramek 1-4.
Mój typ to jedynka, Roeselare potrafiło u siebie zremisować z Mouscron Peruwelz które w tabeli nieźle stoi to teraz czas na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością.
✅80
 
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Rosja Division 2
Spotkanie - Astrakhan : Krasnodar 2
Typ - over 2.5 gola
Kurs - 1.75
Buk - Bet365
Analiza :

sięgnę dziś po spotkanie w Rosji a konkretnie w Dywizji 2 pomiędzy Astrakhan a Krasnodarem 2 , obie drużyny to druga połówka tabeli i tak gospodarze miejsce 10 z bilansem 3-3-3 i 8:8 , natomiast goście miejsce 13 i bilans 2-2-5 ale za to bramki 13:24 , gospodarze u siebie na 5 spotkań bilans 3-1-1 w bramkach 6:3 natomiast goście wyjazdy to tragedia jeżeli chodzi o bramki stracone i tak bilans 1-0-3 i br. 5:15 a ogólnie patrząc na gości to obrona praktycznie nie istnieje , ostatni mecz wyjazdowy to pogrom 0:6 z liderem Volgarm-Astrakhan ale wcześniejszy jeszcze wyjazd to wygrana 3:1 z Mashuk , a statystyka mówi nam że wszystkie mecze wyjazdowe gości a były ich 4 to 100% over 2.5 tak więc idę za statystyką i liczę przynajmniej na 3 gole w tym spotkaniu !
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 0

matnaw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, III liga
Spotkanie: Wisła Kraków II vs Dalin Myślenice
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowałem się dzisiaj na spotkanie Polskiej trzeciej ligi. Według mnie zdecydowanym faworytem spotkania jest druga drużyna Krakowskiej Wisły.
Dalin Myślenice w spotkaniach drugiej ligi nie wygrał już...13 spotkań z rzędu. Ostatnie zwycięstwo odnotowali z ostatnią drużyną poprzedniego sezonu III ligi Szreniawą Nowy Wiśnicz. Natomiast Wisła Kraków II wygrała ostatnie spotkanie 4-1 z drużyną Janiny Libiąż. Jednakże bilans spotkań drużyny gospodarzy również nie wygląda za ciekawie: 2 zwycięstwa, 3 porażki na 5 spotkań i 10 pozycja w lidze. Dla gospodarzy pocieszeniem jest dużo gorszy bilans gości, bo wygląda on następująco: 0 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki dając przedostatnie miejsce w tabeli. Dodatkowo, mając na uwadze przerwę reprezentacyjną, wydaje mi się, że paru młodych zawodników trenujących z pierwszą drużyną wskoczy na ten mecz do podstawowego składu drużyny rezerw Wisły.
Początek spotkania o godzinie 17.00
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS Challenger St. Remy
Spotkanie: Schepper - Bohli
Typ: Schepper
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Krótko i na temat. Jak gra Kenny wiadomo, lewa ręka, super serwis (widać to po ilości TB jakie zalicza, jest bo bardzo ciężko złamać jak wpadnie w rytm), dużo slajsa i latania do siatki. Dość nieprzyjemny styl dla kogoś mało ogarniętego. Gorzej jeśli chodzi o wymiany, grę kątową i return, który gdy mu gra nie idzie wygląda tragicznie. Dziś naprzeciw niego stanie (moim zdaniem jeszcze nie tak dawno, jeden z lepszych graczy w cyklu challengerowym i uważam do tego, że zmarnowany &quot;talent&quot;) Szwajcar Bohli, staczający się obecnie po równi pochyłej w dół (coraz częściej zaglądający do cyklu ITF i do tego borykający się z ciągłymi kłopotami zdrowotnymi (od czasu ostatniego meczu zakończonego kreczem minęło niemal 2 miesiące). Nie sądzę żeby Bohli (który obecnie z uwagi na wiek i problemy zdrowotne zdecydowanie słabiej porusza się po korcie co sprawia, że nie jest tak dobry w kontrowaniu ofensywnych zapędów przeciwnika jak kiedyś) był w stanie się przeciwstawić graczowi o takim stylu do tego grającemu na własnych śmieciach jak Schepper. Tym bardziej, że dobre występy Bohliego to obecnie jedynie sporadyczne wypadki a forma po kontuzji stanowi wielką niewiadomą. Po takim kursie nie sposób przejść obojętnie obok takiego meczu. I nie sugerowałbym się tutaj niekorzystnym dla Francuza H2H, który uległ z Bohlim w 3 setowym pojedynku rok temu w Genewie (a więc na śmieciach Stephana).
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom