>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Gasquet R. - Ferrer D.
Typ: Gasquet R.(+2.5 Sets)
Kurs: 1.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wybieram według mnie najbardziej prawdopodobny typ na US Open. Ferrer mimo iż bardzo dobrego roku tutaj wydaje się notować minimalny spadek formy. Mimo osiągania dobrych wyników wyników jego gra nie wygląda już tak dobrze. Od 2 rundy ujemny bilans piłek wygrywających o ile taki bilans jestem w staniu zrozumieć w meczu z Tipsa to już z Kukushkinem i Bautista nie bardzo. Gasquet w ostatniej rundzie po zaciętym spotkaniu pokonał Raonica w meczu, w którym wielu skazywało go na porażkę a jednak wyrzucił Kanadyjczyka. Niestety bilans h2h dla Francuza przedstawia się delikatnie mówiąc nie najlepiej... 1-8 co więcej w żadnym z przegranych spotkaniach nie ugrał nawet seta. Jednak jeśli Hiszpan stracił seta w 2, 3 i 4 rundzie z teoretycznie słabszymi graczami to jak najbardziej seta jest też w stanie urwać mu Rysiek i na to dziś liczę.
✅45
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP US Open
Gasquet R. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:8 na korzyść Hiszpana. To powinno wystarczyć do analizy. Ferrer niezwykle ambitny zawodnik na wszystkich szlemach, w tym roku ma swój najlepszy sezon w karierze. Rok temu półfinał US Open, w 2013 roku półfinał Australian Open, finał French Open, ćwierćfinał Wimbledonu i tutaj prawdopodobnie zagra znowu w półfinale, przegrywając z Nadalem o ile znajdzie się w tej fazie turnieju. Wyniki niezwykle dobre jak na zawodnika mierzącego 178 cm. Ferrer przegrywa tylko z pretendentami do tytułu. Gasquet robi postępy w swojej karierze dlatego jest w tym miejscu rankingowym gdzie jest, ale moim zdaniem to będzie za mało na walczącego Hiszpana. Nie wiem w jakim stosunku wygra ten mecz czy to będzie 3:0 czy 3:2, ale wiem jedno... David Ferrer powinien ten mecz wygrać.
⛔100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 4.09.13 14:30
Dyscyplina: Koszykówka. Eurobasket
Spotkanie: Polska - Gruzja
Typ: I połowa - Polska
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Polska trafila do trudnej grupy ale aspiracje naszych koszykarzy sa duzo wyzsze niz sam udzial w Eurobaskecie. Duetu Gortat-Lampe moga nam zazdroscic czolowe reprezentacje kontynentu, gdybysmy tylko mieli rozgrywajacego na tym samym poziomie i troche wyzszy poziom lawki rezerwowych to na tych mistrzostwach zamiast zastanawiac sie czy wyjdziemy z grupy bysmy sie zastanawiali jakiego koloru medal zdobedziemy. To na co teraz stac ta reprezentacje to jest na pewno awans z grupy a dalej zobaczymy. Start mamy dobry bo przeciwnik slaby i to jest okazja wejsc dobrze w turniej i zrobic atmosfere w druzynie. Wygrana na poczatek pozytywnie wplynie na zespol i nastawi go bojowo przed nastepnymi meczami. Z Gruzja gralismy 3 razy, wygralismy 2 mecze. Ostatni byl niecaly miesiac temu w okresie przygotowawczym do Eurobasketu i wygralismy 87:75 w dobrym stylu. Dzisiaj musimy od poczatku narzucic swoje warunki gry i pokazac Gruzinom kto tu rzadzi prowadzac w meczu od poczatku do konca. Latwiejszych rywali juz nie bedziemy mieli takze trzeba od poczatku pokazac o co chcemy grac w tym turnieju.
⛔100
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - 6 Red World Championship 2013
Spotkanie: Ricky Walden (ENG) - James Wattana (THA)
Typ: James Wattana (THA)
Kurs: 2.57 Bukmacher: pinnacle

Już po pierwszych meczach widać, że doświadczony Taj o dwóch nazwiskach będzie trudnym orzechem do zgryzienia dla wszystkich w tym turnieju. Na razie Wattana z kompletem zwycięstw i nie zdziwi mnie jak do końca fazy grupowej nie znajdzie pogromcy. Jutro najpierw zmierzy się z Pagettem, a na deser zostanie mu Walden, który ostatnio gra jak niewidomy. Tutaj jak na razie znowu prezentuje kiepsko, ograł tylko outsiderów (Asif, Pagett) wtapiając z Hawkinsem i Davisem. Jak dla mnie faworytem jest Wattana i właściwie jedynym zagrożeniem dla typu może być fakt, że ten mecz będzie o przysłowiową pietruszkę, bo Taj już przed meczem może być pewny pierwszego miejsca w grupie, a Waldenowi awansu już raczej też nic nie zabierze. Ale liczę na sportową postawę reprezentanta gospodarzy, który dopingowany przez własną publikę powalczy o pierwsze miejsce w Grupie H. Jak dla mnie spore value, które warto rozważyć za umiarkowaną stawkę. ⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
BELGIA: Belgacom League
Dessel - Tubize
typ: Tubize
kurs: 3,60
buk: William Hill
analiza:
Mecz odbedzie sie o godzinie 20:30. Gospodarze po 2 wygranych i jednej porazce zajmuja aktualnie 7 miejsce. Tubize zas zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 2 pkt. Ale to goscie mieli do tej pory ciezsze mecze z mocniejszymi rywalami. h2h jest strasznie na korzysc gosci, dlatego dziwi mnie ten kurs. Widac ze gospodarzom nie lezy przeciwnik Tubize. Druzyny spotkaly sie do tej pory 10 razy i tylko raz Dessel wychodzil zwyciesko i raz udalo im sie zremisowac. Ostatnie 2 pojedynki w ubieglym sezonie zakonczyly sie dwukrotnie wynikiem 1-0 dla Tubize. Mysle, ze po takim kursie patrzac na mecze wczwsniejsze tych zespolow i forme aktualna oplaca sie zagrac na gosci
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
4.09.13 / 17:00
Tenis, US Open
Dodig/Melo - Huey/Inglot
Typ: 2
Kurs: 2,61
Buk: Pinnacle

Krótko i na temat. Ćwierćfinał, w którym większe szanse daje duetowi Huey/Inglot wbrew bukmacherom bo kursy wyraźnie wskazują na parę chorwacko-brazylijską. Jednak Dodig/Melo jakoś szczególnie formą nie zachwycają. Do 1/8 finału mieli kelnerów za rywali bo tak można nazwać deble Stadler/Monroe, Emmrich/Begemann (no tu może lekko przesadziłem), poważniejszy przeciwnik dopiero w walce o ćwierćfinał z deblem Youzhny/Stakhovsky i wygrana w trzech setach. Przed US Open sporo porażek, często z przeciętnymi deblami, także ogólnie bez rewelacji. Huey/Inglot wyglądają według mnie dużo lepiej, w drodze do 1/4 rozprawili się z Knowle/Melzer, Dlouhy/Bacciali, oraz nieoczekiwanie z Granollers/Lopez. Hiszpanów pocisnęli w drugim secie do zera choć możliwe, że była tam jakaś kontuzja bo ciężko uwierzyć, że tak doświadczony debel po zaciętym tiebreaku w pierwszym secie straciłby kompletnie ochotę do walki w drugim lub był zwyczajnie na tyle bezradny żeby chociaż jednego gema ugrać. Huey/Inglot grają solidnie w ogóle już od dłuższego czasu, Od czasu przejścia na korty twarde po Wimbledonie wygrali 8 z 10 meczów także forma dużo lepsza i stabilniejsza niż u debla Melo/Dodig dlatego po takim kursie gram bez wahania. Szaleć ze stawką nie ma co, ale szansa na sukces myślę, że całkiem spora.
⛔100
 
B 4

bialy1922

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka mężczyzn Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Gruzja- Polska
Typ: 2
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza: W meczu otwarcia Mistrzostw Europy w koszykówce, które tym razem odbędą się w Słowenii. Nasza reprezentacja spotka się z drużyną Gruzji. Trzeba powiedzieć, że Polacy są na prawdę mocni jak nigdy, pod koszem bryluje Gortat z Lampe. Na obwodzie w wysokiej dyspozycji znajdują się Kelati i Koszarek, a przede wszystkim wreszcie panuje u nas bardzo dobra atmosfera i wierzę że stać nas na awans nawet do fazy ćwierćfinałowej. Na dodatek w ostatnim meczu towarzyskim z reprezentacją Gruzji, który odbył się niespełna miesiąc temu Polacy spokojnie pokonali rywali 12 punktami i aby poważnie myśleć o wyjściu z grupy ( do dalszej fazy awansują trzy najlepsze zespoły) Gortat i spółka powinni pokonać Gruzinów różnicą minimum 10 punktów. Dlatego też przewiduj łatwe zwycięstwo Polski, a dla odważnych polecam granie z handicapem naszej kadry. Mecz można będzie obejrzeć na antenie Polsatu Sport, a rozpocznie się on o godzinie 14.30.
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - Europa, Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Słowenia - Czechy
Typ: Słowenia -12.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dzis proponuje mecz pierwszej kolejki Mistrzostw Europy w koszykowce mezczyzn. Gospodzarz Slowenia podejmowac bedzie zespol Czech. Slowenia to 7 zespol ostatnich Mistrzostw Europy i cwiercfinalista ostatnich Mistrzostw Swiata. Czesi na ostatnich Mistrzostwach Europy nie grali. Mecze sparingowe przed Eurobasketem Slowenicy w ostatnich 5 spotkaniach wygrali 4 i 1 przegrali z silna Francja. Czesi 3 przegrali i 2 wygrali. Prawde mowiac nie ma co patrzec na te spotkania, bo to bylo sprawdzenie roznych schematow i testowanie zawodnikow. Teraz zacznie sie turniej w ktorym Slowenicy moga sie pokusic o medal ale musza od poczatku pokazac swoja sile, a z pomoca zywiolowych kibicow z Balkanow moze im sie udac i w pierwszym meczu wydaje mi sie ze rozniosa w pyl zespol naszych poludniowych sasiadow, ktorzy w grupie nie powinni odniesc zadnego zwyciestwa.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket, godz. 14:30
Spotkanie: Gruzja - Polska
Typ: I połowa: Polska (-2,5 pkt)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o godzinie 14:30 pierwszy mecz reprezentacji Polski w Eurobaskecie 2013 który rozgrywany jest w Słowenii, pierwszym rywalem naszej reprezentacji będzie reprezentacja Gruzji. Swoją analizę rozpocznę od krótkiej analizy składów, po stronie naszych rywali mamy kilku zawodników występujących w niezłych zespołach, jest Beka Burjanadze występujący w zespole Cajasol, Giorgi Shermadini grający w Zaragozie, Manuchar Markoishvili z Galatasaray Stambuł czy też Ricky Hickman z Maccabi Tel Awiv. Może kluby naszych rywali mogą straszyć, ale my też mamy przecież swoich zawodników grających w świetnych zespołach: jest oczywiście Marcin Gortat grający w NBA, a konkretnie w Phoenix Suns, Maciej Lampe który od tego sezonu będzie reprezentował barwy Regal Barcelony, czy też Thomas Kelati z tureckiego Trabznonsporu. Mimo wszystko kadrowo według mnie jesteśmy lepsi, Gortat to w końcu NBA, a Maciek Lampe jest naprawdę w świetniej formie. Przeglądając sparingi to nasza reprezentacja spisywała się lepiej od Gruzinów, wygraliśmy m.in. bardzo wysoko ze Szwecją 73:57, z Wielką Brytanią, 82:79 z reprezentacją Włoch, Belgią czy też Izraelem, przegraliśmy również tylko 4 pkt z Hiszpanią, więc forma po stronie naszych rodaków na pewno jest wysoka. Co do Gruzinów na pewno nie można ich zlekceważyć, w sparingu z Litwą przegrali dopiero po dogrywce, raz udało się wygrać z Izraelem, czy też pokonać Serbię, bywały też oczywiście gorsze mecze takie jak przegrana 15 pkt z Francją. Gruzja to najsłabsza ekipa z naszej grupy i trzeba z nią bezwzględnie wygrać jeśli chcemy osiągnąć sukces na tym turnieju. Całkiem niedawno rozegraliśmy mecz towarzyski z reprezentacją Gruzji 87:75, ja wierzę w naszą reprezentację, że damy radę osiągnąć sukces bo naprawdę w baskecie mamy niezłą i ciekawą pakę. Polecam wszelakie typy do połowy na koniec, na zwycięstwo oraz różne handicapy w stronę Polaków. Transmisja Polsat Sport News.
⛔100
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Niemcy Regionalliga Sudwest
Spotkanie: Zweibrucken - Pfullendorf
Typ: 1 (-1 AH)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Witam. Jak widzicie dość żadko daje tutaj jakiekolwiek analizy. Z nikim nie rywalizuje.
Czasem po prostu daje dobre informacje. Może nie zawsze jest w tym sporcie tak jak powinno być
aczkolwiek w dzisiejszym typie nie ma nic do stracenia , chociaż już kursy lecą bardzo mocno
myślę że -1 można wciąż łapać po dobrym kursie z myślą, że gospodarze wygrają min. 1 bramką.
Przechodzę teraz do sedna sprawy. Otóż :
Gospodarze wzmocnili się dość mocno 3 ma zawodnikami , a są nimi między innymi:
Abdessamad Fachat z FSV Frankfurt II , Boris Becker z Sonnenhof Großaspach oraz Patrick Lienhard z SC Freiburg II.
Warto zauważyć , że nie wygrali jeszcze u siebie ani jednego spotkania ! co musi nastąpić dziś !
Jeśli chodzi o gości to do dzisiejszego spotkania podejdą bez 9 podstawowych graczy jakimi są:
Willibald(gk 0/0), Jonuzi(df 3/0), Messmer(mf 3/0), M. Stark(mf 2/1), Frick(mf 6/1), Bentele(mf 0/0), Schreyeck(mf 3/0), F. Stark(att 2/0) i najlepszy strzelec ubiegłego sezonu - Battaglia(att 6/1).
Pod nie wiadomym występem są natomiast :
Wolfgang Narr(df 6/0) i Marco Kehl-Gómez(df 6/1)
Ostatni mecz ulegli na wyjeździe z Kaiserslautern II aż 7:0 co świadczy o słabości zespołu. Jeśli nie będzie tutaj żaden prezes ani ktoś inny maczał palcy to typ powinien spokojnie wejść,
a zespół pożegna się z ligą ?
POZDRAWIAM SERDECZNIE michalb20
@ poprawiona analiza
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kolarstwo, etap 11, jazda indywidualna na czas
04.09.2013 13:11
Nibali w top3?
Typ: tak
Kurs: 2.10
Bwin

Dzisiaj kolarze zmierzą się z jedenastym etapem tegorocznej Vuelty - jazdą indywidualną na czas na dystansie 38,8 kilometra. Buki faworyzują dziś świetnego czasowca Tony&#39;ego Martina, który jest według nich zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, jednak czy faktycznie tak jest? nie do końca... Oczywiście gdyby była ona płaska, zdecydowanie tak, pewnie wygrał by bez problemu, ale czy tak będzie na tej czasówce, gdzie mamy aż 16 kilometrów pod górę, czyli ponad 40% tej samotnej walki każdy z kolarzy będzie jechał pod górę zwieńczoną premią górską trzeciej kategorii na osiemnastym kilometrze. Myślę, że ten podjazd nie doceniany, może zmęczyć Martina a to też może odbić się na drugiej części dystansu w jego wykonaniu. Drugim w kolejności faworytem do wygranej jest Fabian Cancellara, który jak najbardziej myślę może powalczyć z Martinem, potrafi jechać pod górę, na płaskim mocny, na pewno będzie dziś na pudle. Ale ja dziś chcę się skupić na Vincenzo Nibalim, który z czołówki walczącej o wygraną w całym wyścigu na tej czasówce powinien wypaść zdecydowanie najlepiej, Rodriguez i Valverde dużo słabsi w tym elemencie, pozostali z czołówki też nie powinni się liczyć, jedynie uważam można na nieobliczalnego Hornera, który kto wie co zrobi będąc w takiej dyspozycji, wczoraj Unibet na top3 Hornera dawał 10, dziś zostało 5. Nibali ma spore szanse dziś przynajmniej na podium, które fonbet wycenia nam na 2.40 ale nawet jego wygrana po 10.35 w Pinnacle nie jest nie możliwa, prócz Martina, Cancellary, ew. Hornera powalczyć o podium może chyba tylko Kangert, ale i tak ostatecznie to Nibali powinien się na nim znaleźć.
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Polska II liga zachodnia
Górnik Wałbrzych- Ruch Zdzieszowice
1
1,7
bwin
Po tym co zobaczyłem będąc na spotkaniu Skra II Częstochowa - Górnik Wałbrzych sądziłem, że w tym sezonie ekipa z Wałbrzycha będzie od początku w dolnych rejonach tabeli, bo mimo ogromnej woli walki ,w tamtym meczu raził brak umiejętności. Jednak liga to zupełnie co innego, tu Górnik radzi sobie bardzo dobrze na 6 meczy 4 wygrał i po razie zremisował i przegrał. Dodatkowo tracą mało bramek, do tej pory stracili 3 a strzelili 9. Dzięki tej grze znajdują się na drugim miejscu w tabeli. Goście w lidze radzą sobie o wiele gorzej zajmują 15 miejsce w tabeli i wygląda to tak jak w poprzednim sezonie gdzie również okupowali dolne rejony tabeli. Ostatni mecz przegrali ze słabiutkimi Błękitnymi ze Stargardu Szczecińskiego 4-3. Na domiar złego nie zagrają bez ostoi defensywy Aleksjeja Dubiny.Zwycięstwo gospodarzy powinno siąść gładko ????
Powodzenia. ✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tenis - WTA - Debel - Wielki Szlem.
Mirza S. / Zheng J. - Hsieh S-W. / Peng S.
(1.60)
Unibet !
Kursy będą spadać, więc łapać póki ten jest w miarę okazały, do stawiania. Oglądając wczorajszy mecz, na eurosporcie2 debel, Peng i Hsieh stwierdzam, że one nawet jak przegrywają wysoko, to się w żadnym stopniu nie denerwują, nie widać po ich twarzach, ani jednego zdenerwowania.. Psychika w każdym meczu jest ważna, ale one przebijają każde zawodniczki.. Stawiając mecz na żywo byłem pewny, że to będzie znowu szybkie łamanie i utrzymywanie swojego serwisu, ale.. jednak jak zobaczyłem że Azjatki przegrywają już 1-4 to zacząłem delikatnie wątpić.. jednak one nie wyglądały żeby przegrywały z taką przewagą przeciwniczek. Jankovic, próbowała swoje mocne forehandy uruchomić.. i kiedy je uruchamiała, Hsieh pod siatką zachowywała się bezbłędnie! Dawno nie widziałem takiego debla, w którym zawodniczka pod siatką, która gra właściwie gra jak z nut. Są bardzo waleczne! I nie poddają się.. Peng również jej forehand oburęczny po crossie obiecujący. Jej rywalki nie wiedziały co począć kiedy z 1-4 zrobiło się 4-4 i w ostatecznym rozrachunku Azjatki wygrały 6-4! Natomiast w dzisiejszym meczu będzie nieco bardziej doświadczona para, niż ta która była wczoraj. Mirza i Zheng również przez pierwsze rundy przechodziły dość gładko bo jeszcze w tym turnieju nie przegrały ani jednego seta! Dlatego dzisiaj, rywalki po drugiej stronie jeszcze bardziej mocne niż to bywały w innych meczach.. i dziś te role się nie co odmienią. Tak jak mówiłem przedtem, Peng i Hsieh są to zawodniczki, które nie na marne wygrały Wimbledon w Londynie i w Cincinnati.. wierzę że stać je na finał i w dzisiejszym meczu znowu wyjdą zwycięsko. Mimo, że może być kilka przewag przeciwniczek, ale jak one się rozkręcą to przeciwniczki nie mają łatwo.. ja w to wierzę. Mecz o 18.30 na eurosport2 ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 3.LIga
Spotkanie: Rostock – Regensburg
Typ: over 2.5
Kurs: 1.91
Buk: William Hill
Godz. 19:00
Analiza:
Dziś trzy spotkanie które zakończą siódmą kolejkę 3. Ligi Niemieckiej. Drużyna gospodarzy start sezonu miała bardzo udany po inauguracyjnym remisie wygrali trzy spotkania z bardzo wymagającymi rywalami. Jednak ostatnie dwie kolejki to jakby mały dołek dwie porażki i bez strzelonej bramki. Dziś trener zapowiada powrót do dyspozycji prezentowanej na początku. Przy zwycięstwie w dzisiejszym meczu wskoczą na piąte miejsce. Zespół goście większość dobrze zna za sprawę Franciszka Smudy który nie uczynił tym razem cudu i zespół spadł z zaplecza Bundesligi. Jest nowy trener ale nie ma co ukrywać kadrowo nie mają największych szans na szybki powrót. Po sześciu kolejkach z dorobkiem ośmiu punktów po dwa zwycięstwa, remisy i porażki, bramki 10:10 są na czternastym miejscu. Najsłabszą bronią przyjezdnych jest oczywiście gra defensywna było tak w poprzednim sezonie za kadencji Smudy jest też i teraz co pokazują już spotkania na początku sezonu remis 2:2 z Heidenheim czy porażka 3:5 z Chemnitzer. Na wyjazdach jak na razie zanotowali każdy możliwy rezultat z overami w tle: remis 2:2, porażka 2:1 i wygrana 1:2. Oba zespoły nie prezentuje się solidne w defensywie dlatego spodziewam się tutaj sytuacji z obu stron i mam nadzieję że skuteczność nie zawiedzie i będziemy światkami minimum trzech bramek tak jak w rywalizacji z sezonu 2010/11 gdzie na tym stadionie gospodarze zwyciężyli 5:0 a w rewanżu zremisowali 2:2.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2013
Spotkanie: Belgia - Ukraina
Typ: Ukraine win
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W tym meczu zagram na Ukrainę, widziałem ich w sparingu z Polakami i bardzo podobało mi się jak rozegrali końcówke tego meczu, jak prawdziwi &quot;kozacy&quot; z Ukrainy walczą do końca, Polacy w końcówce meczu w Lublinie trochę ich zlekceważyli i na pare sekund przed końcem dali sobie w beznadziejny sposób odebrać wygraną, w tamtym meczu brylowała największa gwiazda w Ukrainie Pooh Jeter(dobił nas buzzer beaterem) i właśnie w nim widzę największą przewagę nad Belgią, Belgia zagra bez swojego lidera naturalizowanego amerykanina o polskich korzeniach Matta Lojeskiego, który w ostatniej chwili wypadł z kadry Belgów, obwód belgii nie robi na mnie wrażenia tutaj przewage wyraźną mają ukraińcy, tak samo jak pod deską gdzie mają gracza NBA Kravtsova, nie spodziewam się w tym meczu niespodzianki i Ukraina wygra to spokojnie kilkoma lub kilkunastoma oczkami.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Spotkanie:
Dynamo Moskwa - Traktor Chelyabinsk
Typ:
Poniżej 5.5
Kurs:
1.52
Buk:
Bet365
Godz.
17:30
Analiza:

Dziś rusza KHL sezon 2013/14 tradycyjnie rozpocznie go spotkanie finalistów poprzedniego sezonu. Zdobywca Pucharu Gagarina Dynamo Moskva podejmie we własnej hali Traktor Chelyabinsk.
Według mnie najlepszym typem na to spotkanie będzie under bramkowy.
Na 5 meczy inauguracyjnych rozegranych do tej pory w KHL w 3 padało mniej niż 5,5 bramki. Obie drużyny od powstania ligi czyli sezonu 2008/2009 spotkały się ze sobą 16 razy podczas tych pojedynków 12 razy padał under 5.5. w poprzednim sezonie ekipy rozegrały ze sobą 8 meczy z czego 7 było unerowych. Jeżeli chodzi o mecze przedsezonowe Dynamo na 11 spotkań miało 8 underów a Traktor na 9 rozegranych meczy 5 miał unerowe.
W ekipie gospodarzy zabraknie : G. Shafigulina i A. Budkina przyjezdni wszyscy zdrowi.
⛔100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, NIEMCY: Regionalliga Nordost
Spotkanie: Meuselwitz - Rathenow
Typ: Rathenow
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam was i zapraszam na spotkanie w ramach 5 kolejki niemieckiej Regionalliga Nordost w którym zmierzą się zespoły Meuselwitz oraz Rathenow. Według mnie, wygraną powinni osiągnąć goście, ale zacznijmy od sytuacji gospodarzy. Meuselwitz zaczął sezon bardzo pewnie, wygrana z Lokomotive Leipzig 3:1 i nic nie zapowiadało katastrofy. Kolejne 3 spotkania to 3 porażki, z zespołami słabszymi niż Meuselwitz. Uzyskany bilans to 1-0-3 oraz 10 bramek straconych na 6 strzelonych. Najgorszy z możliwych początków sezonu dla tego zespołu a do tego brak formy, źle wróży dla Meuselwitz. Goście natomiast to zespół Rathenow. Sezon zaczęli przyzwoicie. 2 wygrane u siebie oraz 2 remisy na wyjazdach dają im 5 lokatę, a jeśli wygrają dzisiejszy meczy - awansują na miejsce 3. Strzelili do tej pory 4 bramki, stracili 2. Wynik dość słaby w porównaniu z innymi zespołami, ale nie liczy się styl lecz zwycięstwo, prawda? Myślę, że przy obecnej formie zespołów lepiej powinien zaprezentować się Rathenow i to oni powinni zgarnąć 3 pkt. Powodzenia.
✅225
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, 2.Liga
Spotkanie: Aalst - Mouscron Peruwelz
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Godzina 20:30 startuje ciekawy meczyk w na belgijskim zapleczu. Ciekawy, bo moim zdaniem dobry kurs łatwo jest osiągalny. Jak spojrzymy na ostatnie wyniki drużyny gospodarzy to widzimy, to że jedyne zwycięstwo odniosła nad zespołem Heist (2:0), który to w trzech meczach nic nie ugrał i zamyka tabelę. Poza tym Aalst zremisował również grając u siebie, z Hoogstaaten, czyli inną drużyną z dolnych rejonów tabeli. Wiem, że to dopiero stan po trzech kolejkach, ale nie licząc tych dwóch wyników, zespół Aalst dostaje tęgie baty czy to w lidze, czy w pucharach z średnimi zespołami. Biorąc pod uwagę słabiutką formę gospodarzy i dodając do tego świetną dyspozycje strzelecką Mouscron (bramki 8:2) z bilansem 2 zwycięstw i jednego remisu, wychodzi mi, że goście powinni sobie poradzić dzisiaj, tymbardziej że ten team chce wrócić do ekstraklasy jak to było za czasów, gdy grali tam bracia Żewłakow (kiedy to było.... ???? ). Polecam i sam trzymam kciuki.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
TENNIS, US OPEN MIXED
Hlavackova/Mirnyi vs Nestor/Mladenovic
Typ: Nestor/Mladenovic
Kurs:1,83
Bet365
Stawiam w tym meczu na, nie boję się użyć tego określenia, chyba najlepszą obecnie parę mikstową. Daniel Nestor i Kristina Mladenovic to finaliści Roland Garros i zwycięzcy Wimbledonu. W tym turnieju również poczynają sobie bardzo dobrze, nie stracili jeszcze seta grając między innymi ze świetną parą Srebotnik/Zimonjic. Ich przeciwnicy także bez straty seta, wczoraj zniszczyli Peschke i Matkowskiego, co dla mnie było olbrzymią sensacją - nie samo rozstrzygnięcie, ale jego rozmiary zadziwiające. Połączenie w obu parach podobne - b. doświadczeni debliści + młode zawodniczki świetnie grające przy siatce. &quot;Moja&quot; para tylko jedna porażka w tym roku z Cermakiem i Hradecka w finale RG, rywale natomiast 4 występy w 2013 roku, porażka w pierwszym meczu na Wimbledonie z Rojerem i Dusheviną. Stawiam więc na doświadczenie i zgranie.
⛔100
 
C 1

chrabo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Spotkanie: Bahia - Cruzeiro
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Godz. 02.45
Analiza:
Spotkanie lidera z drużyną środka tabeli (9 miejsce). Ostatnia świetna forma zespołu z Belo Horizonte (3-1-1) w tym wysokie zwycięstwa 5:3 z Vasco i 5:1 z Vitorią pozwoliły zasiąść w fotelu lidera. Dodatkowo Cruzeiro ma okazję na umocnienie się na pierwszym miejscu gdyż dzień wcześniej wicelider Gremio przegrał z Goias. Najwięcej strzelają i punktują u siebie, ale mimo to pozyskali niedawno dodatkowego napastnika Julio Baptistę który w debiucie zdobył bramkę.
Bahia zaś z ostatnich 5 pojedynków zdołała tylko raz wygrać i to z ostatnią drużyną w tabeli Nautico (zwycięstwo u siebie). Pozostałe mecze to przegrana 4:2 na wyjeździe z obecnie trzecią (wtedy drugą) od końca Portuguesą i remis z Santosem i przegrane z Gremio i Atletico MG, również niżej notowanymi.
Dodatkowo można spróbować zagrać overa 2.5, bo jak wspominałem ostatnio strzelają sporo i jeszcze doszedł Julio Baptista który zaostrzy rywalizację. Zaś Bahia również w ostatnich 5 meczach strzelała po 2 bramki (tylko z Santosem 0:0), a jak jeszcze Cruzeiro dołoży się od siebie i mamy powyżej 2.5 raczej na spokojnie.
✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom