>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.09.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia (2. liga)
Spotkanie: Royal Antwerp FC - AS Eupen
Typ: over 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

4. kolejka na zapleczu belgijskiej Jupiler Pro Legaue i spotkanie dwóch drużyn, które w poprzednim sezonie nie odegrały znaczącej roli, zajmując miejsca w środkowej strefie. Dziś piłkarze AS Eupen mogą pochwalić się kompletem zwycięstw. Jednak i ekipa z Antwerpii zaliczyła dobry start rozgrywek i do tej pory nie przegrała. Ja zwracam szczególną uwagę na to, że zarówno jedni jak i drudzy w trzech dotychczas rozegranych meczach zdobyli po dziesięć bramek – tak skutecznych drużyn w lidze nie ma. Jasne, tak dobry bilans, to w przypadku podopiecznych Jimmy’ego Floyda Hasselbainka zasługa przede wszystkim wygranej nad Heist (7-2), zdobyć siedem bramek, to jednak wielka sztuka. Tutaj też trzeba przyznać, że klub trafił z transferami, pozyskując choćby Emrullaha Guevenca (Helmond Sport - 4 gole), czy Kevina Tano (Den Haag – 2 trafienia), a w obwodzie są przecież Sandro Calabro, czy Davide Petrucci (w tym tygodniu podpisali kontrakty). Spektakularnych wzmocnień nie było co prawda w Eupen, ale zespól ten wcale nie wygląda gorzej – przynajmniej na papierze, choć naprawdę – Rogal Antwerp może w tym sezonie sprawić sporo niespodzianek. O brakach kadrowych w szeregach obu zespołów nic mi nie wiadomo. Mając na uwadze występy obu ekip do dnia dzisiejszego, przewiduję, że wysoka skuteczność zostanie podtrzymana i co najmniej trzy bramki zobaczymy. Liczę zwłaszcza na gospodarzy, którzy powinni być stroną dominującą w tym spotkaniu. ⛔100
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Barty A./DellAcqua C.
2.50
Sportingbet
Takiego kursu na finalistki Wimbledonu i Australian Open po prostu nie można przepuścić. Rosjanki wiadomo wygrały French Open, ale ostatnio nie wiedzie im się zbyt dobrze. Makarova potwornie zmęczona po wczorajszym dniu. 3 setówka w singlu i 3 setówka w deblu. Vesnina natomiast gubi się niesamowicie. W głowie pstro jedna z głupszych zawodniczek które grają na siłę taka Hradecka. Australijki grają pewnie, mądrze. Potrafią też huknąć kiedy trzeba. POLECAM !
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry Puchar Ligi
Spotkanie: Haladas - Gyirmot
Typ: over3.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bwin
Godzina: 17:00
Zacznijmy od tego że typ jest ryzykowny, patrzę przez pryzmat tych rozgrywek z zeszłego sezonu.
Na Węgrzech puchar o pięknej nazwie Ligakupa to grupy po 4 zespoły (mecz rewanż) z których do 1/16 awansuję dwie, klasyczny system pucharowy.
Wiadomo że niektóre albo nawet większość klubów nie traktują tych rozgrywek jakoś bardzo poważnie, szczególnie w fazie grupowej można odpuścić całkiem lub kilka spotkań.
Tak też zrobiła w zeszłym sezonie drużyna Haladas, pierwszoligowiec który zmierzy się dzisiaj z drugoligowcem. W lidze obie ekipy w środku tabeli bez jakiegoś szału.
W poprzedniej edycji pucharu te zespoły grały już razem w grupie, znowu na siebie trafiły, zgromadzili tyle samo punktów (tylko 5) i zajęły dwa ostatnie miejsca. Nie dość że tyle samo punktów to jeszcze taki sam tragiczny bilans bramkowy 11-18 co w 56 meczach dało 4.8 gola na mecz!
Jakie padły wyniki:
Haladas - Gyirmot 3-3
Gyirmot - Haladas 4-2
Niezła strzelanina, w grupie mieli jeszcze Honved i Gyori ETO z którymi też rozgrywali mecze z dużą ilością goli. Szczególnie Gyori mocno gromiło oba zespoły.
Trzeba dodać że Haladas całkiem odpuścili Puchar Węgier przegrywając uwaga 0-13 u siebie z drugoligowym Csakvari. Czyżby na ligę się szykowali? Dzisiaj mogą również olać sprawę.
Liczę na kolejne strzelanie z obu stron. Mecz za 30 minut.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Belgacom League )
Spotkanie:Hoogstraten-Brüssel
Typ:2
Kurs:2.33
Godzina: 20.30
Bukmacher:Betsson
Gospodarze tragicznie rozpoczęli sezon odnosząc u siebie 2 porażki w lidze i 1 w pucharze Belgii,zaś goście w lidze są na 2 miejscu po 3 kolejkach z kompletem zwycięstw.Będzie to spotkanie najgorszego ataku w lidze (1 bramka strzelona ) z najlepszą obroną ((1 bramka stracona).U siebie Hoogstraten nie strzelił ani jednej bramki do tej pory,zaś Brüssel jest jeddnym z pretendentów do awansu grając bardzo dobrze od początku tych rozgrywek.Goście jedyną wpdkę zaliczyli w pucharze ,ale myślę że całe siły skupiaja na lidze aby awansować do Jupiler League w tym sezonie.Według mnie warto postawić na drużynę gości w tym meczu.
⛔100
 
corey7 4

corey7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Postobon
Spotkanie: Petrolera - Santa Fe
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Godzina: 22:15
Analiza:
Dziś o godzinie 22:15 odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału pucharu Kolumbii : Petrolera vs Santa Fe. Faworytem tego spotkania są przyjezdni, mimo iż pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się niespodziewanie bezbramkowym remisem. Gospodarze to 13 drużyna Kolumbijskiej Primera Division (1-4-2), natomiast goście (4-2-1) plasują się na trzeciej pozycji w lidze. Trener gości zabrał na ten mecz najsilniejszy skład z wyjątkiem bramkarza. Zabraknie pierwszego bramkarza Camilo Vargasa, w jego miejsce prawdopodobnie pojawi sie Jose Ramiro Sanchez. Santa Fe bedzie chciał zmazać plame po remisie w pierwszym meczu i sądze, że wystarczy im umiejętności i determinacji by awansować do następnej rundy, gdzie czeka na nich Deportes Tolima.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Zuzel Szwecja
Spotkanie.Jonas Davidsson ( -2 ) -Magnus Zetterstrom (HE)
typ.2
kurs.2,70
bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
data.04.08.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj w Szwecji znowu sciganie i spotkanie rewanzowe pomiedzy zespolami Piraterna - Smederna.Wczoraj,rzutem na tasme wygrali Piraci 46-44 i dzisiaj z latwoscia powinni to spotkanie takze wygrac.Ja wczoraj po ustrzeleniu kursu 2,75 ide ta sama droga i typuje wygrana w parze zawodnikow Jonas Davidsson ( -2 ) -Magnus Zetterstrom ,leciwego juz Szweda Zorro...Nie jezdi on ostatnio zbyt dobrze,ale jest to typ przede wszystkim przeciw Davidssonowi...Wczoraj 3 starty (0,0,3) i forma widac jest...Zorro wczoraj u siebie tylko 4 oczka,wiec takze szalu nie ma,ale dzisiaj ma w tej parze dodatkowo 2 oczka dodane,wiec na starcie juz prowadzi...Jonas dzisiaj w parze z Zagarem,wiec tu raczej wiecej punktow dla Slowenca,natomiast Zorro z Pavlicem,wiec tu duzej roznicy nie ma...W biegu 6 pierwsze starcie obu zawodnikow i Zorro z pierwszego toru,a Jonas z drugiego,wiec maly plusik po stronie Zorro...W biegu 8 Jonas dostaje Zagara,Jonssona i Ekloefa wiec tu moze duzo stracic,natomiast Zorro w biegu 9 to powracajacy po kontuzji Przemek Pawlicki,Rosen i Pavlic i w dodatku Zorro z drugiego toru ,wiec szansa tutaj na punkty takze sie pojawia...Te dwa biegi z udzialem tych zuzlowcow,sadze ,ze beda decydujace,bo w w pozostalych dwoch obsada tak silna,ze o punkty bedzie bardzo trudno...Ryzyko w tym typie takie,ze jak Zorro slabo zacznie to moze pojechac za niego jakas rezerwa i szanse na punkty dla niego zmaleja...Ja jednak licze na jego sredni wystep,podtrzymanie beznadziejnej formy przez Davidssona i dodatnie handi dodane do dorobku Zorra...Kurs wart ryzyka i ja probuje.Polecam.
✅170
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – mecz towarzyski 21:30
Spotkanie: Cordoba CF - FC Sevilla
Typ: Liczba bramek powyżej 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betsson
Witam. Mój zakład na dziś to mecz towarzyski. W takim meczu oczywiście wszystko może się wydarzyć. Jednak uważam, że wynik powyżej 2,5 jest bardzo możliwy. Sevilla to zespół Liga BBVA, który w tym sezonie jeszcze nie wygrał. Zanotował 2 remisy i jedną porażkę. Tracąc 5 bramek strzelając 3. Cordoba CF to zespół Liga Adelante. W tym sezonie 2 wygrane i jeden remis. Strzelone 3 bramki stracona 1. Zespoły dzieli jedna klasa rozgrywek myślę, że Sevilla będzie chciała podreperować celowniki, oraz wygrać ten mecz. Jak wiadomo potrafi w tym sezonie wysoko wygrywać. Ze Śląskiem Wrocław 4-1, 0-5. Myślę, że gospodarze też coś dołożą do tego wyniku. Jest to sparing więc żadna z drużyn nie ma zamiaru stawiać autobusu, a raczej doszlifować taktykę, spróbować może nowych ustawień. Trenerzy mogą dać szanse zawodnikom rezerwowym. Osobiści nie gram tego typu, ponieważ bukmacher u którego mam konto nie ma takiego zakładu w ofercie. Jednak myślę, że typ godny przemyślenia do dubla. Powodzenia ????
✅57
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia (2. liga)
Spotkanie: Royal Antwerp FC - AS Eupen
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 5.25
Bukmacher: betclic
Analiza:
W Belgii początek rozgrywek - czwarta kolejka drugiej ligi. Zajrzyjmy może w takim razie do historii. 2 sezony temu Eupen miało szanse na awans z pierwszego miejsca, ale ostatecznie zajęli 2 pozycję. Oczekiwania przed poprzednim sezonem też pewnie były duże, ale 12 pkt po 11 kolejkach mocno skomplikowało sprawę... i skończyło się na 8 lokacie. Zespół gości będzie celował w awans i widać to nie tylko patrząc na komplet punktów po 3 kolejkach. Gospodarze natomiast grają równo ;) 2 ostatnie sezony kończone na 10 miejscu, za każdym razem w przeciągu sezonu bez cienia szans na awans.
Antwerp 2-1-0 10:3. U siebie: z Aalst [9.] 2:0 (0:0) i Geel-Meerhout [14.] 1:1 (0:0)
Eupen 3-0-0 10:2. Na wyjeździe: z Borinage [10.] 4:0 (2:0) i RWS Bruxelles [11.] 2:0 (0:0)
Zespół Antwerp u siebie nie potrafił trafić do siatki rywali w pierwszej połowie. Z drugiej strony także nie musiał wyjmować piłki ze swojej. Jednak Eupen to zespół pretendujący do awansu więc będzie starał się strzelić bramkę już od samego początku.
Mam nadzieję, że Eupen wróci do formy sprzed dwóch sezonów i znów ogra dzisiejszych gospodarzy.
Wyniki z sezonu 2011/2012: 3:0 i 3:1 dla Eupen. ⛔100
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
EuroBasket » Czech Republic - Slovenia 2013-09-04 - 21:00
Wyścig do 10 punktów Słowenia
kurs 1,4
Betsafe
Można dużo pisak a parkiet, boisko- życie weryfikuje. Początek eurobasketu bardzo ciekawy i zaskakujący... dalej nie potrawie pojąc jak Izrael przegrał ten mecz, ale nie o tym mam pisać.Gospodarze na pewno sa dużym faworytem w tym meczu w każdym elemencie- aspekcie sa zespołem lepszym.Basket jest tutaj bardzo popularny -Tutaj nie powinno zabraknąć mobilizacji determinacji: graja u siebie przy w miarę pełnej hali, posiadają bardzo dobrych technicznie zawodników. Podtrawia bardzo dobrze bronic, Zespól doświadczony na tle Czechow praktycznie bez słabych punktów.Trener Maljkovic ma do dyspozycji takich graczy jak :Mirza Begic ,Goran Dragic ,Bostjan Nachbar czy weteran Jaka Lakovic. Słoweńcy powinni od początku meczu dominować i spokojnie prowadzić grę, nie gram hendi bo jest to ryzyko- wole zaatakować wyścig do 10 pkt, który wydaje mi się w miarę pewny do jakiegoś dubelka wieczornego(plus podobny zakład na mecz Francja-Niemcy).Co można napisać o naszych sąsiadach na pewno maja bardzo dobre warunki fizyczne- dość wysoki skład ale sa słabi technicznie- ciekawym zawodnikiem jest młody Tomás Satoransky.
✅40
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania Puchar Króla I runda
Spotkanie: CD San Fernando- Real Balompedica Linense
Typ: X

Kurs: 3,20
Buk: bwin
Godz: 21:30
Analiza:
Witam w dzisiejszym dniu ciężko wyszukać jakiś konkretny mecz z fajnym kursem dlatego postanowiłem zaryzykować i postawiłem na remis w pierwszej rundzie hiszpańskiego Copa del Rey gdzie San Fernando gości Linense.
Trudno jest wskazać w tym meczu faworyta, gdyż obie ekipy występują w 3 lidze, w grupie 4.
W dwóch ostatnich pojedynkach jakie rozegrały te zespoły między sobą na terenie dzisiejszego gospodarza padł remis ( 2:2, a wcześniej 0:0).
Linense rozpoczęli sezon od dwóch zwycięstw, na własnym obiekcie pokonali 1:0 Arroyo i wyjazdowe zwycięstwo z drużyną Melilly 1:2.
Goście w poprzednim sezonie zdobyli 58 pkt i uplasowali się na 5 pozycji w tabeli.
Natomiast drużyna gospodarzy San Fernando zaczął sezon od remisu u siebie z Cadiz (1:1) i remisu na wyjeździe z Algeciras gdzie padł rezultat 1:1. Piłkarze San Fernando poprzedni sezon zakończyli na 6 lokacie gromadząc 56 punkty na koncie. Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnich 21 spotkaniach na własnym stadionie aż 11 razy padał remis.
Moim zdaniem jest duża szansa że i w tym spotkaniu nie będzie zwycięscy mój typ to X po kursie 3,20
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB 21:40
Spotkanie:Arizona Diamondbacks-Toronto Blue Jays
Typ:Arizona -1,5
Kurs:2,83
Bukmacher:pinnacle
Trzeci mecz serii pomiędzy Diamondback i Blue Jays będzie pojedynkiem Randalla Delgado i Marka Buehrle.Spotkanie dość ważne dla gospodarzy bo gra o dziką kartę ostatnimi czasy oddala się od nich i to znacznie.Co do samych miotaczy to tutaj lepsze statystyki ma Buehrle ktory do tej pory miotał piłkę w 18 meczach z czego 11 wygrał ERA 3,92.Po drugiej stronie staje Delgado z czterema wygranymi w 9 meczach ERA 3,67.Patrząc na postawę gospodarzy w dwóch pierwszych meczach i tylko 11 hitów to raczej optymistą być nie można jednak ostatnie road games w wykonaniu Buehrle i 25 hitów oddanych w 4 meczach daje spore szanse na jakiś wynik w wykonaniu pałkarzy z Arizony.Vs batters też wygląda to dobrze bo pałakrze Arizony wybijają piłkę ze skutecznością ponad 31% przeciwko Buehrle.Co do Delgado to tutaj nie ma zbytnio co pisać bo praktycznie za dużo nie rzucał przeciwko pałkarzą z Toronto a jedyne co pozostaje to liczyć na jego dobrą dyspozycje z czym bywa różnie choć ostanie dwa mecze to tylko sześć hitow.Wydaje mi się że warto spróbować gry na Arizone nawet z handicapem bo jeśli jeszcze o czymś marzą w tym sezonie to muszą zacząć wygrywać i to seryjnie.Polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom