>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
maxti 234

maxti

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 4. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Brisbane
Spotkanie: Hewitt L. - Nishikori K.
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Stawiam na gospodarza. Jako jeden z niewielu bet365 wystawił tak poczciwy kurs na to ciekawie się zapowiadające spotkanie. Historia spotkań tych panów jest krótka spotkali się tylko w czerwcu na Wimbledonie w 2011 roku kiedy to Hewitt pokonał Japończyka. Hewitt pewnie kroczy po tym turnieju 3 wygrane spotkania, brak straconego seta, widziałem kawałek jego meczu dzisiejszego z Copilem, i bardzo jego gra mi się podobała. Hewitt uwielbia grać w swojej rodzimej Australii w której nie jednokrotnie pokazywał swoje &#39;&#39;show&#39;&#39;. Zapowiada się kapitalne widowisko godne półfinału , oboje lubią grać ofensywny tenis. Nishikori od końca października rozegrał zaledwie 2 spotkania, własnie w tym turnieju, stracił jednego seta. Japończyk to solidny tenisista, ale często brakuje mu czegoś na tym szczeblu rozgrywek. Według mnie mecz będzie wyrównany, z lekką przewagą Hewitta, za którym stoi o wiele większe doświadczenie. Początek spotkania o godzinie 4.30 polskiego czasu.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors
Kurs: 2,36
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Ostatnią porażkę Indiany Pacers w Toronto, odczuwam jako osobistą przegraną. To wydarzenie nauczyło mnie, że nie warto stawiać na papierowych faworytów po stosunkowo słabym kursie. Nie doceniłem Raptors i dzisiaj uważam, że kurs na tą drużynę jest mocno przesadzony. Spowodowany jest pewnie faktem, że Wizards to gospodarze, u których Dinozaury przegrały 5 z ostatnich 6 spotkań.
Porównując formę sportową to tutaj Wizards przy Raptors wygląda słabo. Gospodarze przegrali ostatnio z Dallas, w koncówce grudnia dotkliwie polegli w meczu z Minnesotą Timbervolves. Natomiast Tortonto notuję nieprzerwaną passę 4 zwycięstw z rzędu. Dinozaury pokonały faworytów w postaci Indiany, Oklahomy czy właśnie Dallas.
Ostatnie spotkanie obu drużyn wygrali Raptors, ale mecz odbył się w Toronto. U siebie Wizards bedą chcieli się zrewanżować, ale przy ostatniej fenomenalnej dyspozycji Toronto będzie im ciężko coś ugrać.
W Torotno zmienił się GM, który naprawdę poczynił świetne ruchy. Pozbył się Rude&#39;go Gay&#39;a, który w Polsce psychicznie nie wytrzymałby postawówki, a w Raptors raził nieskutecznością, zabierał kolegom piłki i rujnował budżet klubu. (teraz robi to samo w Sacramento).
Czarodzieje w Waszyngtonie kiedyś przegrać muszą, dlatego stawiam na dinozaury.
✅136
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 6

kargas

Użytkownik
Piłka nożna - Walia Premier League
Bangor City - The New Saints
typ:2
Kurs 1,61
BWIN
Na sobotę proponuję mecz ligi walijskiej pomiędzy 3 w tabeli Bangor City a liderem The New Saints. Ostatnie 4 mecze między tymi drużynami wygrawał TNS i to dośc wysoko, w całej historii pojedynków 24 wygrywali TNS a tylko 5 razy Bangor przy 3 remisach. Aby utrzymać pozycje lidera TNS musi wygrac ten mecz i mam nadzieję że wygraja i to dość wysoko zwłaszcza że drugi zespół w tabeli gra z 9 drużyną i jest mało prawdopodobne że ten mecz przegrają, walka toczy się praktycznie o grę w lidze mistrzów
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elephunk 28

elephunk

Użytkownik
Koszykowka, NBA
Atlanta Hawks - Golden State Warriors (-2,5) ::: 1.94 ::: Expekt
Na dzisiejsza noc proponuje spotkanie pomiedzy aktualnie trzecia druzyna Konferencji Wschodniej, a szosta ekipa Konferencji Zachodniej.
Jastrzebie ostatnio bardzo dobrze spisuja sie na wlasnych parkietach, w ostatnich dziesieciu spotkaniach wygrali u siebie osmiokrotnie (Mavericks, Clippers, Cavaliers, Wizards, Lakers, Kings, Jazz, Bobcats), przegrali dwa razy (Magic, Thunder).
Koszykarze z Atlanty zasluguja na duze uznanie, jak widac ciezko jest ich ograc na ich parkiecie.
Wojownicy takze spisuja sie bardzo dobrze na wyjazdach, wygrali cztery ostatnie spotkania (Nuggets, Cavalliers, Magic, Heat). Zwlaszcza zwyciestwo nad Miami robi wrazenie. Warriors wlasciwie nawet przez moment nie byli zagrozeni w tym spotkaniu (114:123 z perspektywy Miami). Znakomicie zagral Stephen Curry, ktory jest absolutnym liderem ekipy gosci dzisiejszego spotkania.
Kieruje sie tym typem glownie dlatego, ze w ekipie Jastrzebi zabraknie Ala Horforda, ktory jest jednym z najwazniejszych graczy Atlanty. Koszykarz pochodzacy z Dominikany zerwal miesien piersiowy i nie wiadomo kiedy pojawi sie na parkietach. W zeszlym roku zmagal sie z tym urazem, byl wykluczony na 4 miesiace.
Moim zdaniem Wojownicy maja aktualnie lepszego centra, Andrew Bogut w mojej skromnej opinii zdecydowanie goruje nad Eltonem Brandem. Bogut w tym sezonie ma swietny bilans zbiorej, srednio zbiera 10.2 pilki na mecz.
Moim zdaniem gra Boguta i Curry&#39;ego jest kluczowa dla losow tego meczu. Jezeli obydwaj zagraja na swoim normalnym poziomie to wydaje sie, ze Wojownicy nie powinni miec klopotow z pokonaniem Jastrzebi.
Przewidywane pierwsze piatki:
Hawks: Scott, Millsap, Brand, Korver, Teague
Warriors: Iguodala, Lee, Bogut, Thompson, Curry
Styczniowy bilans:
Euroliga 0/1
NBA 1/1
Powodzenia!
⛔100
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie: Arsenal-Tottenham
Typ:Obie strzelą TAK
Kurs:1,57
Bukmacher:Betsafe
Spotkanie w pucharze Anglii,los nie oszczędził tych drużyn i już na początku tych rozgrywek sprawił że dwie bardzo mocne ekipy stają na przeciw siebie.
Są to derby więc ciężko wskazać faworyta tym bardziej że derby rządzą się swoimi prawami i możemy być pewni że emocji nie zabraknie nawet jeżeli nie zobaczymy wielu znanych nazwisk,nie jest to wynik oszczędzania na ligowe mecze tych kluczowych graczy tylko szereg kontuzji i naprawde trudno powiedzieć kto przed tym meczem ma gorszą sytuacje kadrową.Problemem Arsenalu może być brak klasycznego napastnika Giroud czy Nicklas Bendtner są kontuzjowani został Podolski ale on troche nie radzi sobie na szpicy.Tottenham napewno zagra bez Naughton, Paulinho, Kaboul, Vertonghen, Lamela i Sigurdsson.
W arsenalu oprócz w/w kontuzjowanych są jeszcze Oxlade-Chamberlain, Sanogo, Diaby, Ramsey, Gibbs.
Mimo tego spodziewam się wielu goli i daje typ obie strzelą.
Przewidywane składy
Arsenal: Szczęsny - Sagna, Koscielny, Mertesacker, Monreal - Arteta, Wilshere - Walcott, Rosicky, Cazorla - Podolski
Tottenham: Friedel - Walker, Chiriches, Dawson, Rose - Lennon, Capoue, Dembele, Chadli - Adebayor, Soldado
Warto dodać że w przypadku remisu będzie powtórka meczu tyle że to Tottenham będzie gospodarzem.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Pittsburgh Penguins- New York Rangers 1OT @ 1,61 William Hill
Dziś zatrzymam się przy potyczce Pingwinów z Pittsburgha i Strażników z Nowego Jorku. Pingwiny wracają do domu z Nowego Jorku po porażce z Devils. W oczekiwaniu na imprezę sylwestrową oglądałem ten mecz. W moim mniemaniu Pingwiny zagrały po prostu słabo. Dopiero w 3T coś ruszyło. Można powiedzieć że przespali pierwsze dwie części gry a bez tego ciężko o dobry rezultat na tafli Diabłów. To debiut obydwóch drużyn w tym roku. Jeśli chodzi o skład Penguins na lód wracają: Craig Adams, Taylor Pyatt i Joe VItale tak więc jest to na pewno wzmocnienie ofensywy Pens. W teorii wygląda to tak: ‘’No Malkin or Letang, rest of lineup is game-time decision.’’ Czyli wspomniana trójka nie jest pewna występy ale już wiadomo że I tak powinni zagrać. Jak można wyczytać jeszcze dziś nie wróci Evgeny Malkin i Kris Letang ale ważną informacją jest to że wrócą już niedługo. W bramce Pens tradycyjnie zagra Fleury. Do składu Rangers wraca również Ryan Callahan i jest to informacja potwierdzona. Na pewno jest to dodatkowe zagrożenie dla bramki Pens. Na bramce zagra Lundqvist.
Reasumując, Pens wracają na własne śmieci z chęcią zrekompensowania swoim fanom imprezy sylwestrowej i jestem przekonany że im się to uda.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka, NBA
Spotkanie:Washington Wizards-Toronto Raptors
Typ:Kyle Lowry over 7,5 asyst
Kurs:1,76
BuK: Bet365
Analiza:Rozgrywający zespołu Raptors notuje ostatnio świetne cyferki.14(season best) asyst przeciwko Pacers z czego 7 już w pierwszej kwarcie robi wrażenie.Szczególnie jeśli mówimy o konfrontacji z jedną z lepszych defensyw w lidze.Z łatwością kreowałpozycje rzutowe DeRozanowi i Rossowi w efekcie czego Indiana poniosła szóstą porażkę w sezonie.Dzisiejszą linię pokrywał już w starciach z takimi zespołami jak Oklahoma czy San Atonio.
Dzisiejszej nocy naprzeciw stanie drużyna Marcina Gortata.Myślę, że możemy spodziewać się close game, zastanawiałem się nad postawieniem na zwycięstwo Raptors lecz ze względu na porównywalny poziom zespołów rzeczy mogą potoczyć się różnie.Lowry nie dostanie mniej niż ok.33 minuty- zdecydowanie wystarczająca ilość czasu, by dobrze asystować kolegów, którzy, mam nadzieję,również zrobią swoje.Myślę, że warto postawić na zawodnika,który ostatnio solidnie wykonuje swoje zadania taktyczne.
✅76
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Tennis, ATP Doha
Nadal - Monfils
Typ: 2
Kurs: 3.10
Unibet
Gdyby grać na nazwisko, Nadal by to luzacko ogarnął. Prawda jednak jest taka, że Rafa nie jest w dobrej formie, w przeciwieństwie do Francuza. Monfils wygląda świetnie - serwis, kocie ruchy, widać, że nic mu nie doskwiera (co w jego przypadku ma ogromne znaczenie), nie pajacuje. A Hiszpan? Jakoś dziwnie spóźniony, zamulony, dużo prostych błędów, zwłaszcza z bh. Gael jest tu dla mnie faworytem, a Nadal będzie miał olbrzymie problemy. Zresztą widząc formę Rafy i Murraya, możemy mieć wyjątkowo jednostronny Australian Open (Djoko nie ma sobie równych w tej chwili), Doha natomiast dla Monfilsa, który zdecydowanie zasłużył na triumf w tym turnieju, bo jest tu najmocniejszy. Jako ciekawostka - Rafa i Monf spotykali się wcześniej w Katarze dwukrotnie i to Wielka Stopa wygrywała te mecze. Tym razem będzie podobnie. Polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: Washington -3.5
Kurs: 2,00
Bukmacher:Bet 365
Analiza
: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie w NBA, pomiędzy ekipami Washington Wizards, a Toronto Raptors, ostatnia passa zespołu popularnych &quot;Dinozaurów&quot; może na pewno cieszyć ich kibiców, ale wiadomo każda passa , kiedyś się kończy i mam wrażenie że nastąpi to dla drużyny przyjezdnej właśnie w jutrzejszym spotkaniu na parkiecie &quot;Czarodziejów&quot;. Faworytem dla bukmacherów są gospodarze , chociaż ostatnie spotkania tej drużyny wcale nie napawały optymizmem, 5 spotkań przed własną publicznością i tylko1 zwycięstwo na pewno nie jest takim wynikiem jaki by chcieli uzyskać. Goście natomiast w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali aż 7 krotnie i do tego w 4 ostatnich spotkaniach zawsze wygrywali. Według mnie jak juz napisałem wcześniej ta drużyna kiedyś przegrać musi , ponieważ każda passa kiedyś się kończy, nie zgodzę się z typem Bepiecznika , który stawia tutaj na wygrana gości, którzy wygrali z Dallas i Indiana a jutro mogą przegrać w Washingtonie. Co do osłabień przed tym spotkaniem , to gospodarze zagrają najprawdopodobniej bez : Glen Rice, zmagajacego sie z kontuzja nadgarstka oraz Ala Harringtona, ten drugi jest bliżej zagrania w tym spotkani, goście natomiast wystąpią tutaj beż znacznych osłabień. Ja w tym spotkaniu wytypuje hanicap -3.5 na drużynę gospodarzy, mam wrażenie że to dobry typ, a czy goście w końcu przegrają zobaczymy w nocy.
⛔100
 
K 87

k95

Użytkownik
Piłka nożna - premiera division
Malaga-Atletico
Typ 2
Kurs 1,55
Buk - bet-at-home
Nie oszukujmy sie .. Jeden z kandydatów do tytułu mistrzowskiego, bo tak w tym momencie trzeba postrzegac Atletico jedzie na mecz do przeciętnej Malagi. Gospodarze u siebie maja bilans 4-0-4, grają otwarta piłkę i nie bedą sie bronić. Atletico na wyjazdach 6-5-1 ale ich styl gry bedzie idealny na taki mecz. Malagi bedzie próbowała atakować a Atletico z niesamowitym Costa, Turanem i Koke bedzie kontrowac.
Ważne absencje u gości bo nie zagra Gabi, Garcia i najprawdopodobniej Suarez.
Malaga bez Tiasone, El Mouhamadiego, oraz Casado.
Mysle, ze takie mecze to dla Atletico obowiązkowe 3 pkt bo oni juz nie tylko chcą skończyć przed Realem ale grają o mistrzostwo i jeśli nikt nie odejdzie to kto wie
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
MECZ : DALLAS MAVERICKS - LOS ANGELES CLIPPERS
TYP : SPREAD 1 KWARTA +0.5 DALLAS
KURS : 1,86
BUKMACHER : bet 365
Witam wszystkich. z dzisiejszej oferty w oko wpadł mi mecz Dallas z LAC. zacznijmy od absencji, tych tu nie ma oprócz niepewnego wystepu Dirka, który nabawił sie kontuzji kostki w meczu z czarodziejami, co odpowiednio wpłyneło na jego grę i statystyki jego skutecznych rzutów - 3-14 za 2 z gry! katastrofa! mimo to maveriks poradziło sobie na wyjezdzie wygrywajac odpowiednio 9ptk, na barki wzieli gre Ellis i Carter. Dzis swojego typku upatruje na @ +0.5ptk 1kwarta DALLAS @ 1,86, przejdźmy do statystyk :
odpowiednio Gospodarze dzisiejszego meczu
- WIZARDS @ +5ptk
- MINESOTA @ +6ptk
- BULLS @ +11ptk

TRZEBA ZAZNACZYC ZE 3 OSTATNIE MECZE TO MECZE WYJAZDOWE !!

statystyki gości :
- BOBCATS @ -2ptk !!!
- SUNS @ -6ptk !!!
- JAZZ @ -3ptk !!!

TRZEBA ZAZNACZYC ZE 3 OSTATNIE MECZE TO MECZE U SIEBIE !!!

Według statystyk sprawa jest bardzo prosta, na 3 ostatnie mecze Mavericks, we wszystkich 1. kwartach nie dali szans przeciwnikowi, co innego CLIPPERS, którzy 3razy schodzili po 1.kwarcie przegrani. Co się nasuwa? jakie wnioski? Mozna powiedzieć, że zawodnicy z LA wychodzący na mecz są bardzo słabo skoncentrowani, natomiast dzisiejsi gospodarze, nie dość ze dziś maja atut własnego parkietu to jeszcze bardzo solidnie zaczyna mecz, zaznaczając swoja przewagę już od początku meczu. tak jak na początku napisałem, występ Dirka jest zagrożony lecz jest tu dużo czynników, które wymieniłem, które wskazują na powodzenie dzisiejszego typu. Sam jestem ciekawy bo wchodzę w ten bet dość grubo, nie za grubo bo jednak jest to spread na 1kw. gdzie może stać się wszystko lecz wszystko przemawia za Dallas.
✅86
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Malaga - Atletico
Atletico over 2,5
3,25
Bet365

Ostatni typ na jutro to overy w meczu Malagi z Atletico. Widzę, że tendencja spadkowa na Malagę. Ja, jak nigdy pójdę w drugą stronę. Wychodziłem z założenia, że Atletico gra się tylko na Calderon. Na wyjazdach często przyjmują postawę defensywną i czają się na kontry, ale myślę, że z Malaga będzie piekło. Zaparkują kilka samolotów w bramce Willego, o ile ten po raz kolejny nie będzie miał dnia konia.
Malaga u siebie będzie zapewne próbowała napierać. Grają efektownie jak Vidal napisał, ale nie efektywnie. Z Getafe stwarzali sobie masę sytuacji do zdobycia bramki, ale nic z tego nie potrafili wykorzystać. Patrząc na ich ostatnie wyniki to można przypuszczać - wyniki dobre, kurs dobry, mogą urwać z Atletico. Co innego będzie jednak jak ktoś oglądał wszystkie, albo większość ich meczów. O Getafe mówiłem, z Villarreal mecz wyglądał tak, że rywal marnował wszystko co popadnie i w myślach sobie mówiłem &quot;jak nic zaraz im wpakują gola i się zemści&quot;. No i stało się, ale takie mecze zdarzają się raz na milion. Malaga dopuszczała do swojej bramki zbyt często. Willy im zrobił mecz. Wyciągał niesamowite sytuacje i to on powinien być ojcem tego remisu, a nie Weligton. Z Baskami słaba druga połówka, z Granadą zupełnie słaby mecz. Betis to już dość dawno temu leciał, ale tam też był otwarty mecz. Wynik mógł pójść w obie strony, a pamiętajmy, że Betis to ostatnia drużyna ligi.
Malaga na 6 ostatnich spotkań domowych, traciła gole w 5 spotkaniach.
2 razy stracili po 2 gole (Athletic i Betis)
raz stracili 3 gole (Osasuna w Pucharze Króla)
raz stracili 5 goli (Celta Vigo)
tylko raz stracili jedną bramkę (Osasuna w lidze)
ze słabo grającym na wyjazdach Getafe zachowali czyste konto
Atletico to obecnie inna półka. W tym sezonie mieli może 2 czy 3 nieco słabsze mecze - reszta majstersztyk. Porównując poprzednie mecze, gdzie faktycznie grali swoje (cierpliwe czekanie na kontry) to faktycznie można było mieć obawy. Jeśli przeanalizujecie to co grałem, to w wyjazdach odradzałem granie Atletico... poza meczem z Malagą. Tu zupełnie inny kaliber, to nie jest Elche, Espanyol czy Granada. Tu jest rywal, który gra cholernie słabo w obronie, nieskutecznie w ataku, a do tego mają wyniki lepsze niż sama gra. Dla Malagi zbliża się trudny terminarz - srogie lanie dostaną w tych meczach.
Jutro skończy się jak z Celtą. Czuję to i przewiduję taki mecz. Umiejętności indywidualne zawodników wezmą górę. Malaga zostawia dużo przestrzeni, linię defensywy ustawiają również bardzo wysoko. Daję overy na Atletico - najwyżej wtopię niemiłosiernie.
⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -NBA
Spotkanie:
Boston Celtics - New Orleans Pelicans Typ: Boston Celtics (-2.5) 2.70
Kurs:
2.70 Bukmacher: bet365
vs.
O godzinie 1:30 w TD Garden rozpocznie się mecz pomiędzy Boston Celtics a New Orleans, według bukmacherów faworytem tego spotkania są goście. I to oni w ostatnich meczach lepiej sobie radzili, a Boston? Boston w tym sezonie zawodzi, do tej pory rozegrali 32 mecze z czego udało im się wygrać 13, słaby początek jak na taką drużynę, inaczej sprawa wygląda gdy grają na własnym parkiecie, tu są zdecydowanie skuteczniejsi. O gościach można powiedzieć że to drużyna własnej hali, bo na wyjazdach nie radzą już sobie tak dobrze na 16 meczów wygrali tylko 5 (jeden po dogrywce). W tym meczu liczę na przełamanie Bostonu i pokaźną wygraną.​

⛔100​
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Doncaster - Stevenage
Typ:
Stevenage lub remis (X2)
Kurs:
1,85
Bukmacher:
WilliamHill
vs

Analiza
: w ramach angielskiego FA Cup mamy mecz pomiędzy drużyną gospodarzy jaką jest
Doncaster w Championship na miejscu 22, a jego rywalem będzie Stevenage grające
na codzień w Liga 1, które plasuje się na ostatnim miejscu. Dziwny mecz wybrałem i dlatego
też zagram tu z podpórką. Zdecydowałem się zagrać go ze względu na absencje w drużynie
gospodarzy, gdzie nie zagrają :
T. Robinson napastnik 22/5 (najlepszy ich strzelec), P. Keegan pomocnik 13/0,
J. Coppinger pomocnik 20/0, B. Khumalo obrońca 21/0, R. Jones obrońca 12/1,
R. Wabara obrońca 13/0, J. Husband obrońca 9/1, oraz J. McCombe obrońca 0/0.
- Dla gości nie zagra tylko D. Charles obrońca 4/1. Obie drużyny niczym nie zachwycają i nie
ma się tu czego doszukiwać w statystykach. Nic na siłe kolorować nie będe i z czystym sumieniem
licze tu na szczęście i fakt że byćmoże goście wykorzystają braki w kadrze przeciwnika.
✅85
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Spotkanie: Valladolid - Betis
Typ: Javi Guerra strzeli gola
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza
:
Na sobotę spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Realem Valladolid a Realem Betis.Obie ekipy są nisko w tabeli i tylko to , że drużyna gospodarzy gra u siebie lekko ich faworyzuje.Ekipa Valladolid jest aktualnie na 17 miejscu z dorobkiem 15 pkt , czyli tyle samo co będąca już na strefie spadkowej Osasuna tak więc muszą wygrać jeśli chcą być w nieco lepszej sytuacji i zajmować np 14 czy 15 miejsce bo takie mogą zająć w przypadku wygranej.Drużyna Realu Valladolid u siebie gra nie aż tak źle , zanotowali do tej pory 2 zwycięstwa , 3 remisy i 3 porażki.Ostatnio jednak wygrali u siebie 3:0 z Celtą Vigo.Drużyna gości aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem zaledwie 10 oczek i są w dosyć ciężkiej sytuacji gdyż żeby wyjść ze strefy spadkowej potrzebują 5 pkt , a to jest dużo biorąc pod uwagę , że do tej pory zdobyli zaledwie 10.Spotkania wyjazdowe Betisu to jest prawdziwy dramat , zaledwie punkt zdobyty w 8 meczach wyjazdowych to istna tragedia , ta drużyna nie potrafi grać na innym boisku niż swoim.Ostatnie ich 5 meczy na wyjeździe to 5 porażek i aż 20 goli straconych czyli średnio 4 na mecz.Betis jest to drużyna , która grając na wyjeździe traci najwięcej bramek , średnio 3 na mecz.Dzięki ich nieporadności podczas gry na obcym boisku stawiam , że gola strzeli napastnik Valladolidu Javi Guerra , który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze.Aktualnie ma na swoim koncie 11 goli i jest na równi z Griezmannem trzecim najlepszym strzelcem La Liga za takimi gwiazdami jak Costa czy Ronaldo.W ostatnich 5 meczach Realu Valladolid strzelił 5 bramek w tym hat-trick w meczu wygranym 3:0 z Celtą , tak więc jego forma strzelecka robi wrażenie.Sądzę , że Valladolid jutro może pokusić się o zwycięstwo gdyż Betis na wyjazdach gra fatalnie , a jak mają wygrać to będą bramki , co za tym idzie Guerra na pewno jakąś trafi gdyż jest w dobrej dyspozycji i cała drużyna na nim polega bo dotychczas strzelił lekko ponad połowę wszystkich goli zdobytych przez dzisiejszych gospodarzy (11/21) , a to robi wrażenie.Polecam również grę na gospodarzy , są o wiele lepszą drużyną i grają w dodatku u siebie.Mój typ uważam za bardzo pewny.Wynik wg mnie to 2:0. Powodzenia wszsytkim!

Prawdopodobne składy:
Valladolid: Marino - Pena, Valiente, Rueda, Rukavina, Rubio, Rossi, Ramos, Gonzalez, Bergdich, Guerra
Betis: Sara - Chica, Amaya, Paulao, Vila, Vadillo, Nono, Reyes, Verdu, Castro, Molina

Pomogłem? Kliknij dzięki ????
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Dallas - LA Clippers
Typ: LA Clippers -2,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: unibet
Analiza: Clippers dysponują o wiele lepszymi graczami niż Dallas i powinniśmy to zauważyć na jutrzejszym parkiecie. LA zaczęło grać coraz lepiej na wyjazdach, przede wszystkim zaczynają tworzyć ponownie zgrany i ofensywny kolektyw. Mavericks będą mieli problem na wielu pozycjach z Clippers - Paul - ciekawe kto go zatrzyma, bo Calderon na pewno nie. To samo Crawford. Griffin też jest w bardzo dobrej formie. Dallas posiada jedynie Dirka , game-time decision no i Ellisa, którzy czasami kropnie po 20 punktów na dystansie, ale również dobrze może ceglić. Goście posiadają całkiem wyrównany skład, dobry mix pomiędzy doświadczonymi graczami co widać na parkiecie. Przewaga parkietu po stronie gospodarzy nie sadzę, żeby była bardzo odczuwalna ponieważ Clippers przyzwyczaili nas do ofensywnej koszykówki, Mavs też taką lubią jednakże trudno konkurować z takim potencjałem ofensywnym jaki mają goście. Moim zdaniem faworytem są tutaj Clippers, dodatkowo Nowitzki nie wiadomo czy zagra więc w ogóle Dallas mieliby ogromny problem. Wiele pozytywnych aspektów jest po stronie Los Angeles i sądzę, że ekipa Riversa zagra na całkowite 100 % i odniesie zwycięstwo.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies @ Denver Nuggets
Typ: Grizzlies +12
Kurs: 1.23
Bukmacher: Bet365
Po kolejnej bezproblemowej wygranej przywiezionej bezpośrednio z Waszyngtonu, dziś przygotowałem dla siebie jak i dla forumowiczów spragnionych dobrych typów, następną okazję na powiększenie kapitału.
Meczem który dziś biorę na przysłowiową tapetę jest spotkanie pomiędzy Denver Nuggets a Memphis Grizzlies. Choć miałem pewne przecieki na temat kursów i linii jakie mogą zostać wystawione przez Bet365 na ten mecz, nie do końca byłem w stanie w informacje te uwierzyć. A jednak okazały się prawdą. Brytyjski bukmacher znów przygotował dla nas doskonałą niespodziankę którą skrzętnie zamierzam kolejny raz wykorzystać. Typem który zapewnić ma dziś horrendalną wygraną jest dodatni handicap na wyraźnie lekceważonych przez bukmacherów Memphis Grizzlies. Jakim cudem ta zawsze groźna ekipa, w obliczu ostatnich wydarzeń z Denver, została dziś postawiona w roli underdoga (czyli drużyny która nie jest faworytem)?
Pozwólcie, że przytoczę kilka istotnych faktów. Na początek czas na kilka zapisków z historycznych annałów. Do ostatniego spotkania obu drużyn doszło w ostatnich dniach 2013 roku czyli w zeszłym tygodniu. Grizzlies, którym bukmacherzy nie dają dziś żadnych szans pokonali swoich kolegów z Colorado różnicą aż 21 punktów. Była to kolejna, ósma z rzędu przegrana Skrzydełek z Denver. Podczas gdy na początku roku drużyna ta radziła sobie całkiem nieźle, obecnie ich forma daleka jest od ideału przez co z meczu na mecz coraz bardziej pogrąża się w otchłaniach konferencji zachodniej. Na 8 z rzędu przegranych spotkań składają się między innymi porażki z tankującymi Sixers, Jazz czy Suns. Ewidentnie widać, że w obozie klubu z &quot;Miasta na wysokości kilometrów&quot; jest coś nie tak. Co stało się z ekipą która jeszcze w ubiegłym sezonie była jednym z kandydatów do sięgnięcia po złote medale rozgrywek NBA? Wpływ na to ma kilka istotnych czynników. Pierwszy z nich to kontuzje. W dzisiejszym meczu nie zagra aż trzech koszykarzy, którzy jeszcze w zeszłym sezonie byli pewnymi starterami w talii trenera Karla. Mam tu na myśli włocha Danilo Gallinariego, Jawła McGee oraz Andre Millera. Ten ostatni z dzisiejszego meczu nie został jednak wykluczony przez kontuzję.
Co jest powodem, że kapitan Skrzydełek nie będzie mógł pomóc kolegom w walce na parkiecie, pomimo, że jest jak najbardziej zdrowy i chętny do gry? Blisko dwumetrowym, czarnoskórym powodem jest tu osoba Briana Shawa, czyli trenera gospodarzy dzisiejszego meczu którzy przejął drużynę od trenera Karla po zeszłorocznym zawodzie i odpadnięciu z playoffów już na samym ich początku. Choć nie mówi się o tym w mediach, nieoficjalnie mogę potwierdzić, że w klubie z Denver nie dzieje się zbyt dobrze. Współpraca na linii zawodnicy-trener układa się bardzo źle, żeby nie powiedzieć tragicznie. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Koszykarze Denver Nuggets zostali pozbawieni swojego ukochanego trenera który przez wiele lat był dla nich jak ojciec. W niezrozumiałych okolicznościach z Denver z pośpiechu uciekać musiał trener Karl, doskonały znawca koszykówki i jeden z najlepszych coachów w NBA zostając zastąpionym przez Shawa. Kim jest ten drugi dżentelmen? To były koszykarz który przez całą swoją karierę szlajał się po wielu klubach i właściwie jedynie tym może się popisać w swoim sportowym CV, bogatą karierą. Na pewno nie był to wybitny koszykarz. Wystarczy spojrzeć na statystyki jakie notował w swojej karierze. Zdecydowanie nie są one zbyt imponujące. Świetny znawca i długoletni partner zawodników Nuggets został więc zastąpiony przez kolejnego dziadka który po zakończeniu kariery postanowił napchać jeszcze trochę &quot;zielonych&quot; do swojej kieszeni. Brian Shaw od początku swojej przygody z ławką trenerską w Denver zdecydował, że nie będzie dla swoich zawodników partnerem. Już od pierwszych dni w Colorado postanowił pokazać kto od teraz rządzi w tym klubie. To przelało czarę goryczy. W drużynie doszło do pewnego rodzaju buntu. Choć kierownictwo i sztab trenerski robi wszystko aby ukryć to co naprawdę dzieje się w tej organizacji, sytuacja nie jest zbyt ciekawa. Koszykarze swoimi ostatnimi żenującymi wynikami wysyłają wyraźny sygnał do swoich pracodawców - w Denver nie ma miejsca dla trenera Shawa.
W ostatnich dniach sytuacja w Denver zaogniła się jeszcze bardziej. Kapitan i legenda klubu, Andre Miller został zawieszony w prawach zawodnika na dwa najbliższe mecze, w tym dzisiejszy z klubem z Memphis. Powodem jest domniemany niewłaściwy stosunek i brak szacunku do trenera. Choć niektóre media stawiają Millera w roli winowajcy, dla mnie jasne jest, że to kolejna brudna zagrywka trenera który pomimo buntu w drużynie próbuje nie dać się złamać i walczy do końca aby mimo wszystko pokonać swoim rywali którymi de facto są jego podopieczni. Gdy tak spokojny człowiek jak Andre Miller zostaje zawieszony za niewłaściwy stosunek do trenera to możemy być pewni, że dzieje się coś naprawdę nieciekawego. Nie poświęciłem w analizie za dużo czasu gościom dzisiejszego spotkania bo właściwie nie ma o czym pisać. Grizzlies to solidna drużyna która zawsze gwarantuje koszykówkę na najwyższym poziomie. Po dość liniwym starcie tegorocznego sezonu, &quot;Miśki&quot; zaczynają się wreszcie rozpędzać. Na ostatnich 6 spotkań triumfowali aż 4 razy pokonując Knicks z Melo Antonim w roli głównej, Jazz, Nuggets i Suns. Wygrać nie udało się z piekielnie silnymi Bulls i Rockets, choć porażki te były naprawdę minimalne. W ekipie ze stanu Tennessee kolejny raz zabraknie Marca Gasola, jednak to nie powinno być wielkim problemem. Jak widać po ostatnich wynikach, koszykarze w niebieskich koszulkach znajdują sposób aby radzić sobie bez niego. Gasol oprócz swojej kontuzji musi również zmagać się z trudną sytuacją swojego brata który w każdej chwili może zostać wysłany z Los Angeles do innego klubu. Teraz dla Gasola liczy się więc tylko ukochany brat i to przy nim są jego myśli w tej chwili.
Wiadomo, że w końcu dojdzie do przełamania i Denver wygrają mecz przerywając niechlubną serię porażek. Dlaczego mieliby zrobić to jednak dzisiejszego wieczoru? Nie po to zdecydowali się przegrać tyle spotkań pod rząd, aby teraz zrezygnować. Tym bardziej, że wojna domowa w obozie Nuggets trwa w najlepsze i po zawieszeni Millera wkroczyła już w drugą fazę. Gdy na parkiecie przetrzebiona kontuzjami drużyna która robi wszystko w kierunku zwolnienia trenera spotka się z solidną ekipą &quot;on fire&quot;, można wierzyć, że rozstrzygnięcie będzie tylko jedno. Ja nie zdecyduję się postawić dziś pieniędzy na zwycięstwo przyjezdnych, choć jest to całkiem możliwe. Stuprocentowo pewne jest natomiast to, że Grizzlies nie przegrają tego meczu różnicą 13 punktów lub więcej. Dlaczego Nuggets miałoby zależeć dziś na wygranej? Po co dawać powody do zadowolenia wrogowi w postaci trenera Shawa? Moim zdaniem koszykarze Skrzydełek zrobią dziś wszystko aby pokazać temu zakompleksionemu człowiekowi, że jego decyzja o zawieszeniu kapitana drużyny była jak najbardziej błędna. Do usłyszenia!
Jeśli skorzystałeś z mojego typu, będę wdzięczny za kliknięcie punktu reputacji. Dziękuję.
nieregulaminowy kurs
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
04.01.2014 4-00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Typ: Ducks -1,5
Kurs: 2,10
buk: william Hill
Analiza:
Jak długo jeszcze Kaczory nie przegraja u siebie w regulaminowym czasie gry?? Narazie w siedemnastu meczach tego sezonu nikt nie potrafił wygrac tu w sześćdziesięciu minuach i nic nie wskazuje na to by się to zmieniło w nocy z piątku na sobotę. Ich kolejnym rywalem są bowiem Nafciarze z Edmonton, czyli zaraz po Buffalo Sabres najslabsza ekipa w całej lidze. Nie wydaje sie wiec to możliwe by goście zdołali jako pierwsi zrobic coś, czego nie potrafiły dokonać dużo lepsze i silniejsze ekipy, czyli nie dać zdobyć punktów gospodarzom. Jedynymi ekipami, które wygrywały tu po dogrywkach były ekipy Los Angeles Kings oraz New Jersey Devils. Tyle ze było to dośc dawno, bo ponad miesiąc temu, a od tego czasu z niczym do domu wracali stąd ekipy Islanders, Wild, Oilers właśnie, a ostatnio Sharks, którzy ulegli tu aż 3-6. Jedynie Coyotes ugrali tu ostatnio punkt ulegając ostatecznie po dogrywce. Nafciarze dość niespodziewanie w połowie grudnia sprawili gospodarzom sporo problemu. W pierwszej tercji objęli nawet prowadzenie, a w połowie trzeciej doprowadzili do wyrownania. Tyle ze gospodarze nie zawiedli i na trzy i pół minuty za sprawą Pennera zdobyli gola na wagę zwycięstwa. W drugim meczu tych zespołów stawiam jednak na bardziej zdecydowane zwycięstwo. Poza przesłankami czysto sportowymi, czyli tym ze gospodarze to zdecydowanie dużo silniejszy zespół z takimi graczami jak Perry i Getzlaf, którzy w klasyfikacji kanadyjskiej plasują sie w ścisłej czołowce (odpowiednio trzecie i siódme miejsce), jak i atutem własnego lodowiska, ktore jest istną twierdzą jest jeszcze jeden istotny fakt - Oilers dzien wcześniej grali trudny wyjazdowy mecz w San Jose z Sharks. Tam nie mogło być inaczeji skończyło sie pogromem przyjezdnych az 1-5. Podobnego wyniku spodziewam się w drugim meczu w Kalifornii, bo Kaczory sa rownie silnym zespołem co Rekiny. Moim zdaniem w tym meczu nie moze być niespodzianki. Stawiam na demolkę Nafciarzy w Anaheim
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Mestach A.S. v Arruabarrena - Vecino L.
2,38 William Hill
Próbuję tutaj zagrać na zwycięstwo młodej Belgijki, która tym turniejem zaczyna ten sezon. Wczoraj Mestach podołała trudnemu zadaniu i w pozycji under doga, pokonała młodą Czeszkę Katerinę Smitkovą. Pierwszy set był bardzo wyrównany i ostatecznie wygrała go Czeszka, jednak w następnych dwóch setach nie zdobyła ani jednego gema, pogrom. Po statystykach widać, że Sophie zagrała słaby pierwszy set. Tylko 58% pierwszego serwisu, który niewątpliwie jest atutem w grze An powoduje, że gra się dobrze nie układa. Następne dwa sety to był popis serwisowy Belgijki. Odpowiednio 90 i 76 % wygranych piłek po pierwszym serwisie może robić wrażenie. Ten pierwszy set to był taki do rozpoznania według mnie, był to pierwszy mecz po kontuzji, którą odniosła podczas ITFu w Turcji, w połowie grudnia, jednak jak widać wszystko jest w porządku. Hard to dobra nawierzchnia dla Sophie, która bardzo dużo wkłada sił do swojej gry, dzisiaj pojedynek dwóch zawodniczek o podobnym typie, jednak jak dla mnie lepszym serwisem może pochwalić się Belgijka. Lara sezon zaczęła od ITFu rozgrywanego w Nantes, trzeba przyznać, że średni wybór, z Europy podróż od razu do Australii. Zdecydowanie lepiej Hiszpanka czuje się na nawierzchni ziemnej, tam ma więcej argumentów. Wczoraj rywalka nie była zbyt wymagająca, młoda zawodniczka z Uzbekistanu nie sprawiła problemów, dzisiaj zadanie zdecydowanie trudniejsze, wydaje mi się, że Belgijka jest w stanie powalczyć i wygrać to spotkanie. Hiszpanka jak dla mnie zawsze cieniuje na początku sezonu, nie potrafi złapać rytmu, zobaczymy jak dziś to będzie wyglądać.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom