>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.07.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 3

salo

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: F91 Dudelange - Tre Penne
Typ: X/1 (połowa czasu/koniec meczu)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365

Dziś rozpoczną się eliminacje do Ligi Mistrzów 2012/2013. Jak to bywa w tak wczesnej fazie kwalifikacji naprzeciwko siebie staną dwie mało znaczące drużyny - mistrz Luksemburga i mistrz San Marino. Faworytem tego spotkania są gospodarze, jednak po tak słabym kursie (1,10) na pewno nie grałbym tego spotkania. Na czym opieram swoje przekonanie, że goście są w stanie do przerwy dowieźć remis? Wydaje mi się, że żadna z ekip nie ruszy do szaleńczych ataków od samego początku, a co za tym idzie myślę, że do przerwy nie będziemy świadkami dużej ilości strzałów na jedną bądź drugą bramkę. Oprócz tego jakimś wyznacznikiem może być fakt, że obie drużyny grały w kwalifikacjach do ubiegłorocznej ligi mistrzów. Luksemburczycy trafili na mistrza Andory i w obu meczach do przerwy bezbramkowo remisowali. Natomiast Tre Penne długo nie dawali sobie strzelić bramki przez Maltańczyków z La Valetty. W pierwszym meczu stracili pierwszą bramkę w 43min, natomiast w drugim nawet po przerwie w 58min. Mój scenariusz na ten mecz jest taki: do przerwy badanie przeciwnika, gra toczona głównie na środku boiska, bez odsłaniania się, pod lekkie dyktando gospodarzy, natomiast po przerwie Luksemburczycy ruszą do śmielszych ataków i wygrają ten mecz jedną bądź dwoma bramkami.
⛔100
 
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 3. Norwegia, Gr.5
Spotkanie : Kongsberg - Herkules
Typ : over 3,5 gola
Kurs : 1,45
Bukmacher : bwin
Analiza :
We wczorajszym poście trochę się zakręciłem. Napisałem, że w ligach norweskich nie przywiązują wagi do ofensywy. Miałem oczywiście na myśli defensywę wszak goli tam pada bez liku... Dziś jeszcze raz to spróbujemy zagrać. Drużyna Kongsberg podejmuje 6- go w tabeli Herkulesa. Wszystkie statystyki przemawiają za wysokim wynikiem w tym meczu. Buki wystawiły niziutki kurs. Ja też liczę na grad bramek. W meczach z udziałem dzisiejszych gospodarzy padły 64 gole co daje pokaźną średnią 5,33/ mecz. Zaś w grach Herkulesa strzelono bramek 57 ( śr. 4,75 /mecz). Sądzę, że warto siè tym pojedynkiem zainteresować. Więcej statystyk :
Ogółem :
13. Kongsberg 3-1-8 gole : 20-44
6. Herkules 6-3-3 gole : 33-24

Kongsberg (dom) : 2-1-3 gole : 9-13 śr. 3,66
Herkules (wyjazd): 3-1-2 gole : 14-11 śr. 4,16

Ostatnie wyniki K
✅45ongsberg : 5-1, 1-3, 0-6, 3-2, 1-1
-//- Herkules : 3-3, 2-0, 1-3, 6-3, 3-0

Pozdro !
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów, 20:45
Spotkanie: Linfield - B36 Torshavn
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zaczynamy dziś kwalifikacje Ligi Mistrzów i na początek nie spodziewamy się wielkiego widowiska, gdyż w dzisiejszym meczy zobaczymy drużyny z Irlandii Pólnocnej i Wysp Owczych. Faworytem tego spotkania jest raczej drżyna gospodarzy, która w lidze strzeliła aż 80 bramek przy 30 straconych na 38 meczów. Dobry wynik, liga nie jest mocna, ale na drużynę gości powinno wystarczyć i także w tymmeczu spodziewam się sporo bramek, dlatego też gram over 2,5 po niezłym kursie. Drużyna gości to wicemistrz swojej ligi, ale Wyspy Owcze to jedna z najsłabszych lig w Europie i nie sądzę, że mają szanse na awans. Mimo wszystko mogą coś utrzelić, choć w zdobyciu 3 bramek liczę na gospodarzy, którzy potrafią grać ofensywnie i myślę, że chcą zapewnić sobie awans już przed własną publicznością.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom