>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 03.07.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 3

salo

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: F91 Dudelange - Tre Penne
Typ: X/1 (połowa czasu/koniec meczu)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365

Dziś rozpoczną się eliminacje do Ligi Mistrzów 2012/2013. Jak to bywa w tak wczesnej fazie kwalifikacji naprzeciwko siebie staną dwie mało znaczące drużyny - mistrz Luksemburga i mistrz San Marino. Faworytem tego spotkania są gospodarze, jednak po tak słabym kursie (1,10) na pewno nie grałbym tego spotkania. Na czym opieram swoje przekonanie, że goście są w stanie do przerwy dowieźć remis? Wydaje mi się, że żadna z ekip nie ruszy do szaleńczych ataków od samego początku, a co za tym idzie myślę, że do przerwy nie będziemy świadkami dużej ilości strzałów na jedną bądź drugą bramkę. Oprócz tego jakimś wyznacznikiem może być fakt, że obie drużyny grały w kwalifikacjach do ubiegłorocznej ligi mistrzów. Luksemburczycy trafili na mistrza Andory i w obu meczach do przerwy bezbramkowo remisowali. Natomiast Tre Penne długo nie dawali sobie strzelić bramki przez Maltańczyków z La Valetty. W pierwszym meczu stracili pierwszą bramkę w 43min, natomiast w drugim nawet po przerwie w 58min. Mój scenariusz na ten mecz jest taki: do przerwy badanie przeciwnika, gra toczona głównie na środku boiska, bez odsłaniania się, pod lekkie dyktando gospodarzy, natomiast po przerwie Luksemburczycy ruszą do śmielszych ataków i wygrają ten mecz jedną bądź dwoma bramkami.
⛔100
 
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 3. Norwegia, Gr.5
Spotkanie : Kongsberg - Herkules
Typ : over 3,5 gola
Kurs : 1,45
Bukmacher : bwin
Analiza :
We wczorajszym poście trochę się zakręciłem. Napisałem, że w ligach norweskich nie przywiązują wagi do ofensywy. Miałem oczywiście na myśli defensywę wszak goli tam pada bez liku... Dziś jeszcze raz to spróbujemy zagrać. Drużyna Kongsberg podejmuje 6- go w tabeli Herkulesa. Wszystkie statystyki przemawiają za wysokim wynikiem w tym meczu. Buki wystawiły niziutki kurs. Ja też liczę na grad bramek. W meczach z udziałem dzisiejszych gospodarzy padły 64 gole co daje pokaźną średnią 5,33/ mecz. Zaś w grach Herkulesa strzelono bramek 57 ( śr. 4,75 /mecz). Sądzę, że warto siè tym pojedynkiem zainteresować. Więcej statystyk :
Ogółem :
13. Kongsberg 3-1-8 gole : 20-44
6. Herkules 6-3-3 gole : 33-24

Kongsberg (dom) : 2-1-3 gole : 9-13 śr. 3,66
Herkules (wyjazd): 3-1-2 gole : 14-11 śr. 4,16

Ostatnie wyniki K
✅45ongsberg : 5-1, 1-3, 0-6, 3-2, 1-1
-//- Herkules : 3-3, 2-0, 1-3, 6-3, 3-0

Pozdro !
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów, 20:45
Spotkanie: Linfield - B36 Torshavn
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zaczynamy dziś kwalifikacje Ligi Mistrzów i na początek nie spodziewamy się wielkiego widowiska, gdyż w dzisiejszym meczy zobaczymy drużyny z Irlandii Pólnocnej i Wysp Owczych. Faworytem tego spotkania jest raczej drżyna gospodarzy, która w lidze strzeliła aż 80 bramek przy 30 straconych na 38 meczów. Dobry wynik, liga nie jest mocna, ale na drużynę gości powinno wystarczyć i także w tymmeczu spodziewam się sporo bramek, dlatego też gram over 2,5 po niezłym kursie. Drużyna gości to wicemistrz swojej ligi, ale Wyspy Owcze to jedna z najsłabszych lig w Europie i nie sądzę, że mają szanse na awans. Mimo wszystko mogą coś utrzelić, choć w zdobyciu 3 bramek liczę na gospodarzy, którzy potrafią grać ofensywnie i myślę, że chcą zapewnić sobie awans już przed własną publicznością.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom