>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.07.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
A 0

adiwisla

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA, Wimbledon
Spotkanie: A. Radwańska - M. Kirilenko
Typ: Rawańska -1,5 seta
Buk: PinnacleSports
Kurs: 1,83

Pisząc analizę zacznę możę od postu kolegi Van der Varta który pisze:
Radwańska ma szansę osiągnąć życiowy sukces dochodząc do półfinału turnieju wielkoszlemowego, ale uważam, że ta świadomość będzie jej przeszkadzała w grze. Dla Rosjanki już ten ćwierćfinał jest najlepszym wynikiem więc teraz powinna zagrać na luzie i myślę, że do poprowadzi ją do zwycięstwa. Wydaje mi się, że Maria jest mocniejsza psychicznie, a właśnie psychika będzie kluczowa w tym pojedynku. Polka będzie miała ogromne ciśnienie i nie sądzę, aby sobie z tym poradziła tym bardziej, że po drugiej stronie będzie w końcu ktoś kto liczy się w rozgrywkach i kto na pewno nie będzie rozdawał tylu prezentów co dotychczasowe rywalki Radwańskiej.
Nie wydaje mi się, żeby Agnieszka która rozegrała już tyle spotkań o najwyższą stawkę, wygrała tyle turniejów, teraz miała by się spalić psychicznie w pojedynku z Kirilenko. Już prędzej bym się martwił o Rosjankę no, ale ok. Według mnie właśnie Isia jest jedną z tych zawodniczek która psychike ma bardzo dobrze opanowaną i rzadko kiedy daje się ponieść emocją na korcie.

Zgadzam się, że Agnieszka w tym turnieju nie miała najtrudniejszych rywalek, ale no trudno tak chciał los i Radwańska w tych meczach nie dała żadnych szans przeciwniczką i zrobiła co do niej należy. Krakowianka dobrze się tu czuję idzie jak burza przez turniej, liczę na to, że utrzyma swoją bardzo dobrą formę i wygra dziś pewnie w dwóch setach, a potem już tylko Niemka w półfinale, daj Boże finał i może będzie w końcu triumf naszej tenisistki w Wielkim Szlemie ????
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Gasquet R. (Fra)-Mayer F. (Ger) Sety 0:1 gemy : 1:2
1
1,85
bwin
Ananliza :

Mecz sie juz rozpoczol , jak widac nie najlepiej dla francuza. Ja jednak mysle ze zdola przechylic szale na swoja kozysc. Wystarczy zobaczyc ich ostatnie mecze w tym turnieju :

29.06.12 WIM Almagro N. (Esp) Gasquet R. (Fra) 0 : 3
27.06.12 WIM Bemelmans R. (Bel) Gasquet R. (Fra) 0 : 3
25.06.12 WIM Kamke T. (Ger) Gasquet R. (Fra) 0 : 3

29.06.12 WIM Mayer F. (Ger) Janowicz J. (Pol) 3 : 2
27.06.12 WIM Mayer F. (Ger) Petzschner P. (Ger) 3 : 2
25.06.12 WIM Mayer F. (Ger) Tursunov D. (Rus) 3 : 0


Jak widac Francuz zaprezentowal sie perfekczjnie wiec nie wieze ze moze odpasc z niemcem. Pokonanie Almagro 3:0 napewno robi wrazenie. Powinien spokojnie wzgrac nastepne 3 gemy i roztrzygnoc mecz.

Przepraszam za brak kropek nad literami oraz kresek itp spowodowane sa problemem z klawiatura:razz:
⛔100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Spotkanie: Tsonga - Fish - stan meczu 4:6/1:1 40*:40
Typ: Tsonga
Kurs: 1,57
Buk: Bwin

Analiza: Wczoraj deszcz dał znać o Sobie, i na szczęście Tsongi, który grał słabo, a myślę że przerwa będzie na korzyść Congi. Dziś dokończenie spotkania. Podanie Tsongi słabo wczoraj się prezentowało bo tylko 55% trafiał pierwszym podaniem, a tylko 59% z tych trafionych wygrał, przy czym Fish trafiał 62% serwisem a wygrał aż 89%. Tsonga do tej pory nie miał żadnego Break Pointa, przy siedmiu BP Fisha chluby mu nie przynosi, lecz po przerwie liczę że Tsonga wyjdzie odmieniony. Punkty z returny wyglądają tragicznie po stronie Francuza bo tylko 5 pkt w całym meczu, przy 22 pkt Fisha... Wszystkie statystyki przemawiają za Rybką... lecz z jego zdrowiem nie jest do końca dobrze.
Liczę na metamorfozę Tsongi po przerwie i pokaże Fishowi że jego przygoda z Wimbledonem dobiegła końca.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak
✅57
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Vikingur Gota - FC Gomel
Typ: Vikingur +2 Azjan
Kurs: 1,47
Bet365

Dziś rozpoczną się zmagania w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. W pierwszym spotkaniu zmierzy się zespół z Wysp Owczych Vikingur Gota z zespołem Białoruskim FC Gomel. Sporą zaletą dla piłkarzy Faronów jest to, że ostatni mecz ligowy zagrali 29 czerwca z B36 Torshavn wygrany 3-2, dwie kolejki wcześniej wygrali na wyjeździe z EB/Steymuor 1-0, a więc z zespołem, który obecnie prowadzi w lidze, Wikingowie są na 3 miejscu, lecz tracą tylko jeden punkt do lidera. Jest tam paru piłkarzy, którzy dotknęli piłki na wyższym poziomie takich jak Lasse Qvist czy Turi Tamas. Zespół ten dwa lata temu oczywiście nie przebrnął sita kwalifikacyjnego przegrywając wysoko 0-3 u siebie z Besiktasem Stambuł jednak zespoły z wyspy nie dostają zawsze w ryj przykład Steymouru, który w ostatnich latach u siebie zremisował z Quarabakiem 1-1 (ten zespół, który wyelminował Wisłe) remis z fińskim MYPA 1-1, porażki z zespołem Kalmar (Szwecja) 0-1 i z Manchesterem City 0-2. Zespół z Białorusi grał w eliminacjach LE z Legią Warszawa w sezonie 2008/2009 przegrywając dwumecz 1-4. Białorusini również dopiero zakończyli runde zespół radzi sobie nadzwyczaj dobrze traci tylko 6 punktów do Bate, lecz ma dwa spotkania zagrane mniej. Oczywiście do następnej rundy przejdą Białorusini to nie ulega wątpliwości ale tak daleka podróż sprawi, że pogromu na Wyspie Owczej nie będzie.
⛔100
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Igor Sijsling - Bjorn Phau
typ: 2 kurs: 1,75
betsafe


Dla obu mączka nie jest krainą szczęścia, jednak ta w Niemczech jest wyjątkowo wolna co ostatni atut Holendra osłabia jakim jest serwis,nawet jak siądzie i pobiegnie S&amp;V to Phau dobrze mija net rusherów. W wymianach powinien Niemiec się lepiej trzymać oraz przy swoim mocnym podaniu ponieważ Igor posiada marny return.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Serena Williams - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 1.64
betFair

Turniej żeński tegorocznego Wimbledonu dotarł do fazy ćwierćfinałowej, w której to dojdzie dziś do bardzo ciekawego pojedynku, pomiędzy czterokrotną triumfatorką tego turnieju Amerykanką Sereną Williams (wygrywała m.in. w 2009 i 2010 roku) oraz obrończynią tytułu Czeszką Petrą Kvitovą. Ja upatruję faworytki w Amerykance, która pokonała w tym turnieju kolejno Zahlavovą-Strycovą 6:2 6:4, Czink 6:1 6:4, Zheng 6:7 6:2 9:7 i Shvedovą 6:1 2:6 7:5. Początkowo oceniałem jej wyniki jako przeciętne, jednak po przeanalizowanie statystyk z poprzednich spotkań i obejrzeniu wczorajszego pojedynku stwierdzam, że Serena jest w wysokiej formie. Jeszcze w pierwszym meczu nie wszystko funkcjonowało tak jak powinno, trzykrotnie straciła podanie, choć statystyki piłek wygranych do błędów wyglądały bardzo dobrze 24:13. W kolejnym statystyki serwisowe robiły już ogromne wrażenie, 10 asów, 96% piłek wygranych po pierwszym podaniu, nie dała choć jednej szansy na przełamanie Węgierce Czink, a bilans piłek wygranych do błędów to 22:8. Po meczu trzeciej rundy z Zheng była krytykowana, choć zagrała świetne zawody, wygrała 54 piłki przy 24 błędach... nie straciła ani razu podania, a pamiętać trzeba, ze Chinka na trawie grać potrafi (była w półfinale kilka lat temu), po przegraniu pierwszego seta Amerykanka potrafiła odwrócić losy meczu, serwując rekordową ilość 23 asów, wygrywając 80% piłek po pierwszym i drugim podaniu. Kolejna runda to bardzo dobry mecz z Shvedovą, która po powrocie zaliczyła już ćwierćfinał French Open i jest od dłuższego czasu w świetnej dyspozycji, mecz był na bardzo dobrym poziomie, obie świetnie serwowały, bardzo mocno uderzały, świetnie się oglądało ten pojedynek. W pierwszym secie genialna gra Sereny, w drugim do głosu doszła Shvedova, w trzecim jednak znów lepsza była Amerykanka, która grała fenomenalnie przy swoim podaniu, nie dając już żadnej okazji do przełamania rywalce, a Shedova jeszcze przy stanie 4:4 była w stanie w świetnym stylu wyjść z 0:40 przy swoim podaniu, jednak w kolejnym swoim gemie serwisowym została przełamana i Serena pewnie wygranym gemem serwisowym awansowała do ćwierćfinału. Po raz kolejny serwis funkcjonował świetnie, zaserwowała 12 asów, wygrała 35 piłek, a popełniła ledwie 13 niewymuszonych błędów, w decydującym secie 16:2... Czas przejść do Petry, która pokonała kolejno Amanmuradovą 6:4 6:4, Baltachę 6:0 6:4, Lepchenko 6:0 6:1 oraz Schiavone 4:6 7:5 6:1. Kvitova również rozgrywa świetny turniej, jednak jej statystyki z poszczególnych spotkań, nie robią takiego wrażenia, jak te Sereny, większość statystyk wygląda nieco gorzej, jednak zwłaszcza widać to przy piłkach wygranych do błędów, w trzech pierwszych meczach lekki plus, a w meczu ze Schiavone 21:33, do tego miała w tym meczu ledwie 34% piłek wygranych po drugim serwisie, jeśli dziś drugi serwis nie będzie dalej funkcjonował na pewno Serena to wykorzysta. Długo można by pisać jeszcze o tym co dziś może się zdarzyć, ale moje zdanie jest takie że Serena dziś wygra, w bezpośrednich meczach pomiędzy nimi jest 2:0 dla Sereny, oba mecze rozegrały w 2010 roku, na Australian Open było 6:2 6:1 a na Wimbledonie 7:6 6:2.
✅64
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Honka - Mariehamn
Typ: Over 2,5
Kurs: 2
Bukmacher: expekt
Analiza:


Jedno z ciekawszych spotkań wtorkowych zostanie rozegrane w Finlandii bedzie to pojedynek pomiędzy
Mariehamn zajmującym 2 pozycję w tabeli z dorobkiem bramek 20:14 na 14 rozegranych spotkań a Honka zajmującą 8 pozycję tabeli z bilansem bramek 13:18 na 14 spotkań

Honka grając u siebie wygrała 4 z 5 ostatnich pojedynków a stosunek bramek to 9:9 na 7 pojedynków
Mariehamn na wyjeżdzie rozegrał 6 spotkań a bilans bramek to 10:11

5 ostatnich bezpośrednich pojedynków między tymi zespołami zakończyło się Underowo z średnią bramek 1,2
Dla Mariehamn strzelać bedzie P. Forsell [ 6 bramek na 13 spotkań ] A. Kangaskolkka - 5 bramek na 12 spotkań

za w
Honka to ciężko znaleźć jakiegoś snajpera indywidualistę rzucającego się w oczy co przedstawia tabela poniżej

Ale bilans bramek gdy
Honka gra u siebie a Mariehamn na wyjeździe skłonił mnie do zagrania Over 2,5
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 0

lako17

Użytkownik
EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

Spotkanie - Linfield v B36 Torshavn
Typ - hendicap azjatycki (Linfield -2 )
Buk - bet365
Kurs - 1.950

Zaczne od przedstawienia druzyn.

Linfield F.C. jest to polprofesjonalny zespol z Polnocnej Irlandii, zawodnicy grajacy dla druzyny z Belfastu to sami Irlandczycy procz Stevena Douglasa- Szkota. Jako czołowy klub Irlandii Północnej Linfield regularnie bierze udział w europejskich pucharach. Ostatni sezon zakonczyli na pierwszym miejscu IFA Premiership z dorobkim 77 pkt. zwyciezajac 25, remisujac 2 i przegrywajac 6 pojedynkow. Obecnie sa w fazie przygotowan do nowego sezonu ktory zainauguruja 8.08.12 ,obecny sezon zostal zakonczony 20.03.12.

B36Torshavn jest to rowniez polprofesjonalny zespol z Wysp Owczych. W skladzie gosci dzisiejszego pojedynku procz rodowitych Farerow wystepuje trzech obcokrajowcow w tym akcent z Polski Lukasz Cieslewicz. B36 jest w trakcie rozgrywek i obecnie zajmuje 6 miejsce w 10 stopniowej tabeli. Ostatnie ich 5 meczy to odpowiednio PRPZR. Ich bilans gier na wyjezdzie to PRRPP co nie napawa optymizmem przed wyjazdowym spotkaniem do Irlandii.

Podsumowujac: podwaline mojego typu opieram w roznicy poziomow lig, w ktorych dane zespoly wystepuja, kolejnym argumentem przemawiajacym za typem jest bilans gier wyjazdowych B36 gdzie i tak poziom druzyn Wysp Owczych jest bardzo niski, a z ktorymi nie mogli ostatnimi czasy uporac sie utwierdza mnie w przekonaniu slusznosci tego zakladu. Osobiscie typuje 4:0
⛔100
 
P 0

papagenu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie ???? jurgarden-IFK Gotheborg
Typ: Dokładny wynik 1-1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Obie drużyny znajdują się na końcu tabeli, odpowiednie 13 i 12 miejsce. Drużyna gospodarzy zremisowała ostatnie 5 spotkań i co warto zauważyć każde 1:1! Natomiast goście w ostatnie 4 mecze również zremisowali, w tym ostatnie 3 również 1:1. Przypadek? Myślę, że kurs warty ryzyka za jakąś mniejszą stawkę. Polecam
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
M 135

mhm

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis
Spotkanie: Radwanska - Kirilenko
Typ: Kirilenko +4,5 gema
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Linia wystawiona na handicap gemowy jest moim zdaniem zbyt duza. Zakladajac ze Kirilenko wygra seta zaklad wchodzi bezproblemowo.
Radwanska do tej pory gra solidny tennis ale przeciwniczki miala stosunkowo slabe (Giorgi, Watson, Vesnina, Ribarikova) wiec wygrane nie dziwia. Kirilenko podobny kalendarz, poogrywala gladko slabe zawodniczki. W ost rundzie 3 setowka z Peng - wlasciwie to 1 zawodniczka z nazwiskiem na tej nawierzchni.
Sledze gre Radwanskiej od kilku lat. Powiedzialem kiedys, ze Radwanska nie ma psychiki, zeby byc nr 1 i przez pare turniejow sie to potwierdza. Zawsze w najwazniejszym turnieju odpada po nerwowej grze. W RG szla jak burza po czym dostala lanie 1:6 2:6 od Kuznietsovej. Sadze, ze dzisiaj bedzie miala ciezko. Zakladam, ze wygra ale po 3 setowce, ew. po wyrownanych setach i wtedy linia zostanie pokryta. W tej fazie Radwanska nie zwykla wygrywac z handicapem, nie z taka przeciwniczka jak Kirilenko.
h2h 5:2 dla Radwanskiej ale nie graly jeszcze ze soba na trawie wiec ten argument pomine.
Typ opieram zasadniczo na psychice Radwanskiej. Sadze, ze Kirilenko postawi twarde warunki a Isia zacznie popelniac bledy. Umiejetnosci maja zblizone wiec linia +4,5 jest dla mnie value.
✅116
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Brunszwik, 15-30, 3.07.2012
Ramirez Hidalgo - Bautista
typ; 2-0
3,00
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju challengerowego w niemieckim, Brunszwiku na kortach ziemnych zmierzy sie dwoch Hiszpanow, Ruben Ramirez Hidalgo oraz Roberto Bautista. Nieznacznym faworytem bukmacherow wydaje sie byc bardziej doswiadczony Ruben i chyba tak jest w rzeczywistosci. Obaj Hiszpanie przeniesli sie do Brunszwika wprost z wielkoszlemowego Wimbledonu, Bautista zakonczyl tam rywalizacje w kwalifikacjach, Ruben w I rundzie turnieju glownego, tutaj jest zupelnie inna nawierzchnia i inna gra Hiszpanow. Dla obydwu jest to zdecydowanie ulubiona nawierzchnia. Doswiadczeniem zdecydowanie goruje jednak Ruben Ramirez Hidalgo, ma on na swoim koncie rowniez o wiele wiecej sukcesow na tej nawierzchni kortu. Ostatnio czesto przegrywal co prawda w pierwszych rundach, jeszcze jednak miesiac temu byl zwyciezca challengera w Tunisie. Trzeba przyznac ze ostatnimi czasy nierozpieszczalo go losowanie, w pierwszych spotkaniach trafial od razu na ciezkich przeciwnikow. Ruben na pewno jest dobrze przygotowany fizycznie, wiec mysle, ze dzis to on powinien cieszyc sie z awansu do drugiej rundy turnieju. Sadze, ze doswiadczenie przewazy dzis szale zwyciestwa na jego korzysc.

⛔100
 
N 4

nagi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Spotkanie: Paszek-Azarenka
Typ: Paszek
Kurs: 5,00
Buk: Sportingbet
Typ na pierswszy rzut oka wydaję się szalonym,ale dla ludzi obserwujących zmagania na Wimbledonie na pewno nie wydaję się bez szans.Ja szanse oceniam 60/40 na korzyść Białorusinki,ale kurs jaki buki wystawiły na Tamire Paszek jest tym z serii które po prostu trzeba zagrać.Austriaczka przez Wimbledon idzie jak burza,pokonuje wszystkie przeciwniczki bez wiekszych problemow ;Wozniacki,Vinci,Wickmayer i Cornet nie miały szans na pokonanie NIEPOKONANEJ w tym sezonie na trawie Paszek ,przed turniejem Wielkiego Szlema wygrała turniej w Eastbourne pokonując świetnie sie prezentujaca w tym sezonie Kerber.Po drugiej stronie siatki Azarenka,która na pewno ma więcej atutów (głównie siłowych),ale potrafi być bardzo chimeryczna w starciu z teoretycznie słabszymi rywalkami.Ja stawiam na Paszek grającą swój turniej życia i mam nadzieję ,że Azarenka pożegna się dzisiaj z Wimbledonem .
⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Maria Kirilenko
Typ: Maria Kirilenko (-1.5)
Kurs: 8.46
Buk: Pinnacle
Analiza:

Witam. Dziś przyszedł czas na drugi typ w tym miesiącu, po pierwszym minusowym czas na odrobienie z nawiązką uzyskanych minus 100 punktów w pierwszym dniu lipca. O godzinie 14:30 ma się planowo rozpocząć spotkanie po między naszą najlepszą zawodniczką w zawodowym tenisie a mianowicie Agnieszką Radwańską a Marią Kirilenko. Dlaczego uważam że ten pojedynek ma szansę zakończyć się szybkim 0:2 dla Mari ? Powód jest prosty, jeszcze żadna polka od 1939 nie weszła do półfinału wielkiego szlema... Więc jeśli tyle lat się nie udało... to czemu miało by się udać akurat dziś ? Niby szansa na to jest duża bo zmierzy się 3 rakieta z 19... jednak coś mi mówi że znów się nie uda. Na siedem pojedynków między tymi zawodniczkami, 5 wygrała Agnieszka, natomiast jak łatwo się domyślić dwa wygrała Maria. Jeśli zdołało wygrać już dwa razy, to czemu miała by bie wygrać po raz trzeci ? Powiedźcie mi czemu ? Na pewno kursu w postaci 1.15 na Polkę bym nigdy nie wziął. Co do meczu to chyba będzie trzeba być cierpliwym, bo raczej nie będzie możliwości aby to spotkanie rozpoczęło się zgodnie z datą, ustaloną rano ( tj. 14:00-14:30 )

Tak więc ja nie rozumiem osób którzy za 2-15 zł nie spróbują sobie pograć Marii nawet i wynik 2:0 po doskonałym kursie 7.00-9.00 . Ja polecam i to gorąco !
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, mecz towarzyski
spotkanie: Ruch Chorzów - Piast Gliwice
typ: remis
kurs: 4.42
bukmacher: pinnacle sports
analiza:
Spotkanie kontrolne pomiędzy Ruchem Chorzów, a beniaminkiem Ekstraklasy Piastem Gliwice. Obie drużyny grały na przestrzeni poprzedniego tygodnia z klubem AEL Limassol, Niebiescy zremisowali 1:1, chociaż niemal do ostatniego gwizdka sędziego przegrywali, natomiast Piast przegrał 1:3. Nie świadczy to jednak o formie, ponieważ 6 dni wcześniej Ruch przegrał z Termalicą B-B Niecieczą 0:1. To dopiero drugie spotkanie towarzyskie beniaminka, a poprzednie było niestety do tyłu. Ważne dla gospodarzy byłoby nie przegrać tego meczu, bo za niedługo rozpoczynają swoją przygodę z Ligą Europejską, należałoby już teraz zadbać o morale. Piasta czeka ciekawy sprawdzian, motywacji na drużynę teoretycznie lepszą na pewno nie zabraknie. Myślę, że Niebiescy powinni trochę oszczędzić piłkarzy, nie ryzykując kontuzjami. Początek zaplanowany jest o godzinie 18:00, moim zdaniem prognoza tego spotkania to bezbramkowy remis.
0
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Honka - Mariehamn
Typ: Mariehamn strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiaj właściwie uboga oferta, jeśli chodzi o piłkę. Jednak po dłuższym namyśle, wybrałem spotkanie z Finlandii. Walczące o mistrzostwo kraju Mariehamn w meczu wyjazdowym będzie starało się urwać punkty Honce. Góra tabeli jest bardzo zacięta, mnóstwo zespołów dzieli tylko kilka punktów. Mariehamn zajmuje drugą pozycję i do lidera - HJK - traci tylko trzy punkty, mając o dwa rozegrane spotkania mniej. Dzisiejszy teren nie sprzyja im najlepiej. A na dodatek gospodarze na własnym stadionie nie przegrali od sześciu spotkań. Tyle tylko, że właśnie dziś ta seria zostanie przerwana, przez ekipę Mariehamn. Liczę głównie na Kangaskolkka i Forsella, którzy łacznie strzelili już 11 bramek. Nie jest to wybitny wynik, jednak w porównaniu do dwóch najlepszych strzelców Honki, którzy razem mają 4 bramki, to sporo. Problem polega na tym, że w Honce aż 5 zawodników ma po 2 bramki. To drużyna, która nie ma zbyt wielu indywidualności, o czym świadczą własnie te bramki poszczególnych graczy. Dzisiaj stawiam na zwycięstwo gości. Myślę, że przy tym strzelą przynajmniej dwie bramki. Mam dziwne wrażenie, że już do połowy...
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Spotkanie:
Djurgården vs IFK Göteborg


Typ: Djurgården
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś rywalami drużyny gospodarzy będą zawodnicy IFK Göteborg. Jak uważają buki , lekkimi faworytami są przyjezdni. Dla mnie ten to gospodarze powinni dziś ten mecz wygrać. Ostatnie pięć pojedynków oby dwóch drużyn wygląda następująco:

26.09.11 ALL Djurgården IFK Göteborg 1 : 2
13.06.11 ALL IFK Göteborg Djurgården 0 : 4
29.05.11 SVE IFK Göteborg Djurgården 1 : 0
22.08.10 ALL Djurgården IFK Göteborg 2 : 0
06.04.10 ALL IFK Göteborg Djurgården 1 : 1

2 razy wygrali gospodarze i 2 razy goście oraz padł jeden remis.
Gospodarze w ostatnich 5 meczach odnieśli same remisy z rezultatem 1:1 (każdy).
Podobnie goście który na 5 meczy zremisowali 4 a jeden przegrali.
Djurgården zajmuje 13 lokatę , z kolei IFK są o jedną pozycję wyżej nad rywalami.
Dziś atut własnego boiska pozwoli pokonać przyjezdnych Göteborg.
Dju, grając u siebie wygrali na 6 spotkań tylko 2. IFK grając na wyjeździe na 6 meczy wygrało tylko 1. Może niewielka różnica ale i tak są gorsi. Nie potrafili nawet pokonać zespołu GAIS który zajmuje drugą od końca pozycję. Dla mnie faworytem są gospodarze ! I osobiście na nich gram. Jak będzie czas pokaże , a wszystko się okażę. Życzę wszystkim powodzenia! michalb20

✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Spotkanie: Lisicki - Kerber
Typ: Dokładny wynik: 2-1
Kurs: 4,50
Buk: Expekt

Wimbledon. Mecze ćwierćfinałowe kobiet już dzisiaj przed nami. Jednym z ciekawszych i wyrównanych meczy zapowiada się starcie dwóch niemieckich tenisistek Sabine Lisicki oraz Angeliki Kerber. Obie mają swoje atuty, Sabine przede wszystkim ma mocny serwis, który wiemy na tej nawierzchni jest bardzo ważny, dodatkowo za pewne gra bardziej siłową grę niż swoja rywalka i stara się sporo ryzykować. Kerber gra bardziej głową, jest lepsza technicznie od swojej rywalki. Obie w tym turnieju pokonały już wielkie zawodniczki, Lisicki bardziej się męczyła tracąc sety po drodze z Jovanovski i Stephens ale już z Sharapova wczoraj pewnie wygrała w dwóch setach co było sensacją dnia. Kerber jeszcze nie straciła seta w turnieju, na rozkładzie m.in Hradecka, Makarova czy w ostatniej rundzie Clijsters, którą po prostu zdmuchła z kortu. Kerber już w Eastbourne pokazała, ze na trawie się będzie liczyć dochodząc tam do finału. Lisicki jest nieregularna, ale spokojnie może dziś wygrać jednak na pewno nie będzie to jednostronny mecz. Stawiam 3 sety na pewno w tym spotkaniu, a kto wygra ? Moim zdaniem jeżeli Lisicki będzie miała dobry dzień jak np. z Saharpova to Kerber moze nie mieć czego szukać, bo Sabine będzie ciężko przełamać. Kurs jest zachęcający na DW: 2-1 i ja tu właśnie widzę taki wynik.

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Mistrzów - eliminacje
Spotkanie -F91 Dudelange : Tre Penne
Typ - liczba goli w meczu ? 5 lub więcej
Kurs - 3.20
Buk - Bwin
Analiza :

Dzisiaj rozpoczynają się eliminacje do Ligi Mistrzów ja wybieram spotkanie mistrza Luksenburga F91 Dudelange z zespołem San Marino Tre Penne . Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy zdobyli w sezonie 2011/12 zakończonym w maju tytuł mistrzowski w 26 kolejkach ich bilans to 16-6-4 a bramki 67:20 mówią nam wszystko . Jeżeli chodzi o gosci to oni są w trakcie rozgrywek ligowych i tak po 20 rozegranych kolejkach zajmują jednak 4 miejsce a strata do lidera Tre Fiori jest dosyć duża bo aż 10 pkt.
W sezonie 2004/05 Dudelange grając w eliminacjach Ligi Mistrzów jako pierwszy w historii klub z Luksemburga awansowało do drugiej rundy, po pokonaniu bośniackiego zespołu jakim był Mostar Z. W sezonie 2011/12 ponownie udało im się przebrnąć pierwszą rundę kwalifikacji, tym razem pokonali dwukrotnie w dwumeczu zespół z Andory Santa Coloma . Dlatego wydaje mi się że z zespołem z San Marino Dudelange nie będzie miało większych kłopotów i liczę na sporo bramek . Jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
EUROPA: Mistrzostwa Europy U19
Estonia U19(+1,5) - Portugalia U19
03.07.2012 19:45
Typ:2
Kurs:1,57
BUK: Bet365

Już dzisiaj rozpoczynają się młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-19 rozgrywane w Estonii, w pierwszym dniu gospodarzę podejmują bardzo mocną Portugalię. W eliminacjach do tego turnieju Portugalia rozbiła Ukrainę, Izrael i Irlandię, w 3 spotkaniach strzelając aż 11 goli, a tracąc tylko jednego. Estonia natomiast oczywiście występ miała zapewniony z urzędu, jednak obserwując ich 3 ostatnie czerwcowe sparingi można dojść do wniosku iż będą tylko chłopcami do bicia na tym turnieju, ponieważ przegrywali z przeciętną Łotwą, Finlandią i Litwą tracąc w tych 3 spotkaniach 7 goli a strzelając tylko jednego. Zdecydowanymi faworytami są Portugalczycy a Estończycy nawet u siebie chyba nie są w stanie postawić im najmniejszego oporu, dlatego uważam iż warto pograć to spotkanie.:
✅57
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Honka - Mariehamn
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Na dzisiaj zaproponuję mecz z ligi FINLANDIA: Veikkausliiga pomiędzy Honka zajmującą 8 miejsce z dorobkiem 20 punktów, a Mariehamn którzy obecnie są wiceliderami z 27 oczkami na koncie.

Ostatnie 5 meczy obu drużyn:
Gospodarze 3-0-2
Goście 3-1-1

Widzimy że Honka ostatni bilans ma troszkę słabszy od dzisiejszych gości.
Co do ostatnich 5 meczy tych zespołów ze sobą to Mariehamn wygrała 2 razy, 2 razy padał remis i 1 wygrała drużyna Honka. Goście tracą 3 punkty do gospodarzy którzy zagrali o 2 mecze więcej, wiec przy dzisiejszym zwycięstwie obejmą prowadzenie w tabeli i będą walczyć o Ligę Mistrzów. Myślę że podbudowani tym faktem wygrają dzisiejszy mecz. Powodzenia !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom