>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 02.07.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek- 2 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. LM pierwsza runda
Spotkanie: FC Lusitans - EB Streymur
Typ:
2
Kurs:
1,75
Bukmacher:
Bwin

Analiza:

Mistrz Andory podejmuje mistrza Wysp Owczych. Faworytem są goście i na nich też stawiam. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że Streymur jest aktualnie w rytmie meczowym, bo liga z Wysp gra w systemie wiosna-jesień. Gospodarze aktualnie mają przerwę w rozgrywkach. Rok temu mierzyli się w eliminacjach do LM z mistrzem Malty - Valletta. Oba mecze przegrali do zera. Pierwszy na wyjeździe aż 0:8, a drugi 0:1 - ale Valletta nie musiała się tutaj wysilać, bo mieli ogromną zaliczkę z pierwszego spotkania. Streymur gra w eliminacjach dzięki temu, że rok temu wygrali swoją ligę, w aktualnym sezonie plasują się na 3. pozycji. Są niepokonani od końca kwietnia, a ich seria bez porażki trwa już 8 spotkań. Oczywiście trudno tu porównywać obie drużyny, bo posiadam znikomą wiedzę na ich temat, ale pewnym wyznacznikiem siły powinny być reprezentacje. Reprezentacja Wysp Owczych stoi na nieco wyższym poziomie niż reprezentacja Andory. Potrafi też od czasu do czasu sprawić problemy nawet dużo mocniejszej reprezentacji.
⛔ 100
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dyscyplina : MLB , baseball
godzina: 1:10
Spotkanie : Cincinati Reds - SF Giants
Typ: Reds -3.5
kurs : 4.35
bet365

Reds po niezbyt udanym road trip wracają do siebie gdzie na pewno zechcą sobie odbić niepowodzenia. Idealna okazja co do tego , miotacz Reds , Bronson Arroyo doskonałe statystyki przeciwko Giants : 4-2 z ERA na poziomie 1.72 . Do tego dochodzą duże problemy z ofensywą ekipy Gigantów , ostatnie 8 meczów to 7 porażek , w przegranych siedmiu meczach zdobyli łącznie tylko 12 runs .
Miotacz Giants to najłabszy punkt obecnej rotacji , młody leworęczny Kickham , 2 starty w tym sezonie (oraz karierze) to 9 oddanych runs i 3 HR .
Scutaro ma problemy zdrowotne i jego występ stoi pod znakiem zapytania .
Stawiam na wyraźną wygraną Reds .
✅ 335
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Typ usera MK21
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Houston Astros - Tampa Bay Rays
Typ: Tampa Bay Rays
Kurs: 1.57
Bukmacher: William Hill
Data (i godz): 02.07.2013 02:10
Analiza:
Wtorek, godzina 2:10 to czas rozpoczęcia spotkania amerykańskiej ligi MLB między zespołem Houston Astros, a Tampa Bay Rays. Zdecydowanym moim faworytem, jak i również bukmacherów patrząc na wystawione kursy jest zespół gości. Tampa to aktualnie siódma drużyna tabeli, a jej rywale zajmują obecnie ostatnie miejsce. W dotychczasowych 82. meczach Rays wygrali ich 43 i jak łatwo policzyć doznali 39 porażek. Houston to tak jak wspomniałem ostatnia ekipa w tabeli i zdecydowaną większość pojedynków przegrywali, a było ich aż 52!
Trudno się dziwić, że gospodarze zajmują tak daleką pozycję w lidze, skoro w 10 ostatnich spotkaniach aż 7 przegrali. Wcale nie lepiej wygląda ich bilans porównując identyczną liczbę meczów rozgrywanych na własnym terenie 4-6. Goście, co nie powinno dziwić radzą sobie zdecydowanie lepiej. Na 10 pojedynków drużyna Tampy zanotowała tylko 4 porażki.
Przejdźmy teraz może do spotkań bezpośrednich. Patrząc na mecze obydwóch drużyn można chyba śmiało stwierdzić, iż drużyna Astros nie pamięta już spotkania, kiedy to schodzili z boiska jako wygrani podczas rywalizacji z faworytem zbliżającego się meczu i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie i jednocześnie seria zwycięstw Tampy nad Houston będzie trwała.
Pojedynki bezpośrednie: HOUSTON ASTROS - TAMPA BAY RAYS
26.02.13 MLB Tampa Bay Rays - Houston Astros 7 : 2
26.06.11 MLB Houston Astros - Tampa Bay Rays 10 : 14
26.06.11 MLB Houston Astros - Tampa Bay Rays 2 : 7
25.06.11 MLB Houston Astros - Tampa Bay Rays 1 : 5
24.03.11 MLB Houston Astros - Tampa Bay Rays 3 : 11
Miotacze to również bardzo ważna rzecz, czynnik w spotkaniu baseballu. W zespole Houston Astros zaprezentuje się Dallas Keuchel. Nie oszukujmy się, ale nie jest to jakiś bardzo dobry zawodnik na tej pozycji. W tym sezonie wystąpił 8 razy, a 4 pojedynki z jego udziałem zakończyły się zwycięstwami jego drużyny. U siebie radzi sobie przeciętnie - na 5 spotkań bilans: 3-2, a jego współczynnik Earned run average - liczba punktów zdobytych przez drużyną przeciwną (z JEGO winy) wynosi 4.34. Z kolei w drużynie przyjezdnej rozpocznie Matt Moore, który gra naprawdę fenomenalnie w tym sezonie. Na 13 spotkań schodził z drużyną jako zwycięzca aż 10 razy! Jego ERA to 3.95.
Podsumowując myślę, że gości mają przewagę tak naprawdę wszędzie: miotacz, a co ważne bullpen, gra w defensywie i pałkarzy również lepszych ma Tampa. To wszystko mnie tylko utwierdza w tym, iż innego scenariusza w tym pojedynku niż wygranej Rays nie widzę i jak najbardziej od siebie polecam ten typ!
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, el. LM, pierwsza runda
Spotkanie: Shirak - Tre Penne
Typ:
Shirak (-3)
Kurs:
1,80
Bukmacher:
bet365
Osobiście uważam, że można wejść w ten mecz w większy handicap na gospodarzy. Ale zostańmy przy tej opcji.
W zeszłym roku zespół Tre Penne grał dwumecz w pierwszej rundzie z F91 Dudelange. Na wyjeździe przegrali 0-7. Czy zespół z Armenii jest słabszy od Luksemburczyków? Śmiem twierdzić, że nie, a nawet jeśli to różnica na pewno nie jest na tyle duża, żeby z amatorami z San Marino nie wygrać co najmniej czterema golami. W poprzednim sezonie Shirak nie miał sobie równych w lidze. 88 punktów w 42 meczach, bilans bramkowy +32, 9 punktów przewagi nad drugim i aż 21 nad trzecim zespołem w lidze. Tre Penne za to z dużą dozą szczęścia zdobyło mistrzostwo. W sezonie zasadniczym zajęli 3 miejsce w swojej grupie w lidze i w tzw Final Stage wygrali ligę, chociaż też ledwo.
Azerowie są zespołem o kilka klas lepszych i spodziewam się wyniku w okolicach 6-0. Tym bardziej, że zawodnicy z San Marino mają do pokonania aż 2500 kilometrów co też na pewno da o sobie znać podczas spotkania.

⛔ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Kwitova- Filipkens
Typ: 2
Kurs: 2.95
Bukmacher: Pinaccle
Przed Nami ćwierćfinały na Londyńskich kortach Wimbledonu. Moją uwagę przykuło spotkanie Petry Kwitowej z Kirsten Filipkens. Moją zdecydowaną faworytką do wygrania tego meczu jest Belgijka. Ale po kolei Petra to obecnie 8 rakieta świata gra na swojej ulubionej nawierzchni na której zdobyła dwa lata temu swój jedyny tytuł wielkoszlemowy. Jednak narazie na tym turnieju nie gra rewelacyjnie. Powinna odpaść już w 3 rundzie jednak dzięki pomocy deszczu i przełożeniu meczu na drugi dzień z Makarową wygrała po 3 setach. Natomiast Belgijka wg mnie to główna kandydatka do bycia finalistką . Gra rewelacyjnie nie straciła żadnego seta w 4 spotkaniach. W tym roku obie Panie zmierzyły sie na kortach twardych w Miami po 3 setach wygrała Kirsten. Grać śmiało
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Wimbledon, Tennis
Petra Kvitova - Kirsten Flipkens
Kvitova
1.469
Pinnacle
Analiza:
Kvitova to zawodniczka bardzo skuteczna na trawie, wygrała w swoim życiu Wimbledon. Dość powiedzieć, iż rok temu kiedy Kvitova doszła w Londynie do ćwierćfinału Flipkens wygrała ... turniej ITF, pokonując w finale Aravane Rezai. Belgijka na pewno w przeciągu roku zanotowała niesamowity postęp, jednak nie jest to już ani zbyt młoda zawodniczka, ani mająca zbyt dobre warunki, jest niska, co prawda lubi trawę i ma bogaty wachlarz zagrań, ale też nie grzeszy skutecznością, dzisiaj męczyła się z Pennettą - dając się wiele razy przełamać. Jak gra obecnie Pennetta - każdy wie, jest to cień zawodniczki.
Kvitova z kolei po porażce Sereny Williams na pewno poczuła szansę. Tak naprawdę Czeszce niczego nie brakuje by wygrać ten turniej - ma warunki fizyczne, szybki serwis, drugie podanie niewiele wolniejsze od pierwszego - i łapie bardzo dużo winnerów - jedynie musi popracować nad niewymuszonymi błędami. Flipkens też popełnia sporo niewymuszonych - więc to się powinno jutro równoważyć.
O zwycięstwie Czeszki powinno też przesądzić jej ogranie turniejowe, należała do czołówki WTA i dalej jest w niezłej formie, w przeciwieństwie do byłych gwiazd WTA, które teraz często się kompromitują (Wozniacki, Jankovic, Ivanovic). Kvitova zajmuje obecnie 8 miejsce w rankingu, w razie zwycięstwa w turnieju powinna podskoczyć o kilka pozycji - co dla niej oczywiście będzie super bonusem - powrót do ścisłej czołówki. W rankingu Race Kvitova jest dopiero 10 - więc musi łapać punkty by zagrać w turnieju mistrzyń.
Kurs jest wysoki, ponieważ jakość gry Flipkens - choć stoi na dobrym poziomie, to przy optymalnie grającej Czeszce wypada blado.

⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger Brunszwik
02.07.2013 12:30
Schwartzman - Munoz-De La Nava
typ: 2
kurs: 1.80
buk: bet365
W cieniu rozgrywanym na trawiastych kortach Wimbledonie, gdzie jesteśmy świadkami ogromnej ilości sensacji i kapitalnej gry Polaków rozgrywane są challengery m.in. w niemieckim Brunszwiku. To właśnie spotkanie z tego turnieju przykuło moją uwagę.
Diego Sebastian Schwartzman to młody 21-letni tenisista argentyński. Miał całkiem udany początek sezonu, gdzie pokonał takich tenisistów jak Gabashvili czy Reister. Ostatnio jego forma nie co pikuje w dół. Wprawdzie doszedł do finału w Marburgu, jednak nie pokonał tam żadnego tenisistę, który posiada wysokie umiejętności, a gdy w finale spotkał się z Golubievem dostał solidną lekcję tenisa.
De La Nava to już doświadczony zawodnik hiszpański. Jak wszyscy zawodnicy z tego kraju specializuje się w grze na mączce. Przeszedł on kwalifikacje Roland Garros, ale przegrał w pierwszej rundzie z Dev Varmanem. Później przegrał w pierwszym spotkaniu challengera w Pradze z Yangiem. Dopiero podczas Wimbledonu pokazał naprawdę dobrą formę. Wygrał najpierw z dobrze grającym w ostatnim czasie Evansem, potem z łatwością ograł Gojowczyka i w ostatnim spotkaniu przegrał z naszym rodakiem Michałem Przysiężnym.
Osobiście dla mnie ostatnio w lepszej formie jest Hiszpan. Wygrywał spotkania na trawie, a na tej nawierzchni nie jest ekspertem. Sądzę, że mecz będzie wyrównany jednak ze wskazaniem na De La Navę.

⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Spotkanie: Petra Kvitova vs Kirsten Flipkens
Typ: Over 23,5 gema
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinał Wielkiego Szlema w Londynie czyli Wimbledonu.Po tym jak z turniejem pożegnał się już takie zawodniczki jak Azarenka, Sharapova oraz nawet wielka Serena Williams teraz tak na prawdę nie wiadomo kto zostanie mistrzynią kortów trawiastych w Londynie.Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Belgijki z Czeszką.Obie idą przez turniej tak trochę po cichu ale w końcowym rozrachunku mogą ugrać coś więcej niż tylko półfinał.Kirsten w tym turnieju o dziwo nie straciła jeszcze nawet seta.Po kolei pokonała Putinstevą, Jovanovski, Dolonc oraz w dzisiejszym meczu 4 rundy w 2 setach rozprawiła się z Włoszką Pennettą.Trochę trudniej ma w tym turnieju Kvitova.On mimo tego że grała już dwa razy 3 sety nie będzie bardziej zmęczona gdyż dostała już walkower od Shvedowej.Tak to po 3 setach pokonał Vandeweghe oraz Makarovą a dziś w 2 setach wygrała z Carlą Suarez Navarro.W tamtym roku Kvitova odpadła w 1/4 finału przeciwko Williams więc teraz teoretycznie ma łatwiejsze zadanie.Myślę że każdym z tych kobiecych ćwierćfinałów przed meczem możemy spodziewać się 3-setówki a w tym to chyba najbardziej.Flipkens musi w końcu stracić seta a Kvitova dobrze gra na trawie więc jak dla mnie tutaj 3 sety są bardzo prawdopodobne co da wygraną w zakładzie.Może się nawet tak zdarzyć że przy wyniku 7:6, 7:5 w jakąś stronę zakład wejdzie ale w coś takiego nawet mi się nie chce wierzyć, co innego 3 sety.W tym roku obie tenisistki grały już razem w Miami i tam lepsze po 3 setach była Belgijka.Tu nie miałbym nic przeciwko takiemu samemu wynikowi i myślę że jest on całkiem prawdopodobny.Już nawet tutaj na forum typy w tym meczu są podzielone dlatego taki over to chyba rozsądny i dobry typ.Pozdrawiam.
✅ 133
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Washington-Milwakee
Typ: Washington -1.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Jutro w nocy odbedzie sie spotkanie pomiędzy ekipami Washington Nationals a Milwakee Brewers. Faworytem tej rywalizacji naturalnie są gospodarze którzy nie mogą pochwalić się dobra passą w ostatnim czasie ponieważ u siebie przegrali aż 5 z 10 rozegranych spotkań, goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych grają jeszcze gorzej, ich bilans wygląda wręcz fatalnie, ponieważ przegrali 4 spotkania wyjazdowe pod rząd a gdybyśmy spojrzeli na szerszą statystykę 10 spotkań to wygrali zaledwie 3 spotkania a w innych schodzili jako ekipa pokonana. Ja na to spotkanie wybrałem typ że gospodarze wygrają swoje spotkanie minimum 2 punktami, ogólnie grali w kratke ale patrząc na 3 spotkania przegrane przez Milwakee pod rząd z ekipą z Pittsburga to nie sądze żeby w tym meczu goście mieli cokolwiek do powiedzenia. Stawiam na gładkie zwycięstwo Washington , ponieważ uważam że seria bez wygranej gości z Milwakee będzie będzie trwała jeszcze jakis czas.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shark1906 17

shark1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, el. LE, pierwsza runda
Spotkanie: Metalurg Skopje - Qarabag Agdam
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej zmierzą się macedoński Metalurg Skopje z azerskim Qarabagiem . Obie drużyny to potencjalni rywale naszego Piasta Gliwice .
Qarabag jest polskim kibicom dobrze znany ze względu na wyeliminowanie kilka lat temu Wisły Kraków . W drużynie znajduje się kilku bardzo ciekawych piłkarzy , śmiem twierdzić , że znacznie wykraczających poza poziom naszej Ekstraklasy . Jednym z nich jest Brazylijczyk Richard . Wyróżniający się lewo skrzydłowy zdobył w ostatnim sezonie 13 bramek . W drużynie jest także inny Brazylijczyk Reynaldo , w przeszłości gracz Anderlechtu Bruksela . W napadzie błyszczy George Leroy niegdyś młodzieżowy reprezentant Holandii , strzelec ponad 20 goli w Eredivsie , były gracz NEC .
Drużyna macedońska składa się głownie z rodzimych graczy . Obie drużyny spotkały się już kiedyś w LE w 2010 r. W pierwszym meczu w Skopje padł remis 1-1 , a w rewanżu Qarabag wygrał aż 4-1 . Od tego czasu poziom azerskiej drużyny znacznie się podwyższył i dlatego to drużyna z Azerbejdżanu będzie faworytem jutrzejszego spotkania
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pn1947 3

pn1947

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańska vs Na Li
Typ: liczba setów - powyżej 2,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Czas na ćwierćfinałowe mecze Wimbledonu, w którym mamy polskie akcenty. Wśród nich pojedynek pomiędzy Radwańską a Na Li. Chinka jest stawiana w roli faworyta, jednak nasza rodaczka za pewne nie odda tego meczu łatwo i będzie chciała walczyć o półfinał. Obie zawodniczki spotykały się już wielokrotnie, m.in. też na kortach Wimbledonu. Na 10 spotkań górą trzykrotnie była Isia. Czołowe zawodniczki rankingu WTA zapowiadają ciekawą i zaciętą grę, a co za tym idzie może się okazać, że rozstrzygnięcia doczekamy się dopiero w 3 secie.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: ????
Spotkanie: Marinos - Bucaneros
Typ: Over 163.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Data (i godz): 02.07.2013 02:30
Analiza:
Marinos dziś gra u siebie, zdecydowanie są lepszym team&#39;em dla mnie niż przyjezdni z Bucaneros. Gospodarze notują u siebie zazwyczaj minimalnie over 165 punktowy, dlatego też i dziś na ten typ stawiam. Dodatkowo argumentem, którym można poprzeć mój typ jest to, że gospodarze mają fantastyczną serię wygranych (poza małą wtopą ostatnio). Klasyfikują się obecnie na pierwszej pozycji w tabeli. U siebie naprawdę grają fantastyczne spotkania, widać, że stosunek własnej hali jednak ma duży wpływ dla nich. Dziś liczę na over 170 minimum. Pograją spokojnie ponad 40 punktów na kwartę, takie moje osobiste odczucie. Polecam postawić na ten over, przy takim kursie dla mnie to smakołyk i ciekawy kąsek. Polecam jeszcze raz!
✅ 85
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Cincinnati Reds - San Francisco Giants
Typ: 2
Kurs: 2.43
Bukmacher: Bet365
02.07.2013 01:10
Analiza:
Pierwsze spotkanie między tymi zespołami.Oba zespoły jakby ostatnio spadek formy chociaż w końcu Giganci wygrali po pięciu porazkach z rzędu.dziś sądzę że pójdą za ciosem.Wygrają na wyjeździe kolejne spotkanie i będa teraz mieli kilka meczy bez porażki.W sumie na ostatnie pięc spotkań to aż czterokrotnie lepsi byli San Francisco.Reds w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali zaledwie raz.też są głodni sukcesu ale myślę że dziś jednak noc będzie należała do gości jeszcze.Prawdopodobni miotacze to Arroyo B. [CIN] (6-6), Kickham M. [SFG] (0-2).Może rzucający u Giants nie zachwyca aczkolwiek sądzę że są w stanie powalczyć i ugrać tutaj zwycięstwo.myślę że czas teraz na gości w wygrywaniu spotkań i na nich stawiam. redsi będą musieli poczekań na przełamanie ale jeszcze nie teraz i nie dzisiejszej nocy.Mam nadzięję ze się nie mylę i dziś zanotuje dużego plusa w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Li Na-Radwanska A.
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bwin
Analiza: Zdziwił mnie aż tak wysoki kurs na Polkę, owszem może dzisiaj w swoim meczu o ćwierćfinał nie wyglądała za dobrze, ale zdecydowanie uważam że kurs jest zawyżony. Isia, która była w finale w tamtym roku przed turniejem zapowiadała, że chcę powtórzyć ten wyczyn i mocno do niego będzie dążyć i póki co wychodzi jej to świetnie. Co do Chinki, owszem wygrała dzisiaj z Vinci, ale po jakim meczu, błąd za błędem jej rywalki pozwolił jej łatwo wygrać mecz. Minusem Agnieszki jednak jest to, że grała prawie o 1,5h dłużej od swojej rywalki, a w tej fazie turnieju to jest dość dużo, ale myślę że po niedzielnym odpoczynku dość szybko się zregeneruje. Stawiam na Polkę również choćby dlatego, ze 2 ostatnie mecze między tymi zawodniczkami na trawie Agnieszka wygrała, dodatkowo ma zdecydowanie lepszy serwis. Chinka w meczu z Vinci nie zdobyła żadnego punktu bezpośrednio z zagrywki! Kurs również wysoki, mocno przesadzony. Warto spróbować! Polecam
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina: Siatka Mistrzostwa świata U19
Spotkanie: Algieria v Brazylia
Typ: under 120.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: unibet
Mecz najsłabszej drużyny turnieju z jego faworytem.
Brazylia wszystkie spotkania wygrała bez straty seta w tym z Eiptem nie dając mu ugrać 120 pkt.
Więc jestem pewien, że z jeszcze słabszą drużyną, która przegrała z Egiptem 3:0 z pewnością sobie poradzi i utraci jeszcze mniej punktów.
Już w tym turnieju Algierii zdarzyło się sie ugrać wystarczającej ilości punktów aby przekroczyć ilość 120 w całym spotkaniu (w meczu z Koreą, którą Brazylia pewnie pokonała do 22;16;23).
kiepska analiza
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Wimbledon
Spotkanie: Sloane Stephens - Marion Bartoli
Typ: Sloane Stephens wygra 2:1 w setach
Kurs: 4,850
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Jestem dosyć zdziwiony, że faworytką bukmacherów jest Bartoli. Faktem jest, że Bartoli jeszcze w tym turnieju nie straciła żadnego seta, jednak jej rywalki były po prostu słabe, a sama Bartoli miała spore szczęście, że tak jej się to wszystko ułożyło. Teraz wreszcie trafiła na solidną rywalkę i to będzie dla niej prawdziwy test, którego moim zdaniem nie zda. Sloane Stephens to młoda, bardzo zdolna zawodniczka, której eksperci wróżą wielką tenisową karierę. Już teraz Sloane jest świetną zawodniczką. W wielkich szlemach Stephens spisuje się bardzo dobrze, gdyż doszła aż do półfinału Australian Open pokonując po drodze Serenę Williams, w Roland Garros odpadła w czwartej rundzie z Szarapową. W tym roku Sloane Stephens ma dużo lepsze wyniki niż Bartoli. Na tym turnieju Stephens straciła niby trzy sety, ale rywalki były wymagające: Hampton, Petkovic, Cetkovska, Puig, czyli rywalki lepsze niż te z którymi grała Bartoli. Stephens na cztery rozegrane mecze trzy z nich wygrała w stosunku 2:1. Podejrzewam, że tym razem też wygra 2:1.

⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka Nożna, el. LM, pierwsza runda
Spotkanie - Shirak - Tre Penne
Typ - powyżej 5,5 gola w meczu
Kurs - 3.30
Buk - Sportingbet
Analiza :
No to czas zacząć zabawę z LM i LE .... na początku muszę przyznać rację i zgodzić się z analizą &quot;swergoc&quot; który już napisał o tym spotkaniu . W/g mnie również nie ma co porównywać mistrza Armenii z mistrzem San Marino bo to chyba przepasć zresztą gdy zajrzymy do rankingu FIFA to też to można zauważyć Armenia miejsce 89 (408 pkt) natomiast San Marino 207 miejsce z 0 kontem . Shirak na zakończenie sezonu po 42 spotkaniach bilans 26-10-6 bramki 70:38 natomiast Tre Penne po rundzie zasadniczej w 21 meczach 11-2-8 bramki 24:18 a mecze wyjazdowe Penne to 2-2-5 i 6:11 , natomiast mistrz Armenii w meczach u siebie 16-3-2 i te gole 43:18 , no i trudno nie powtórzyć słów z analizy &quot;swergoc&quot; że piłkarze z San Marino muszą pokonać taką odległosc co też swoje robi , dlatego uważam i podejmę takie ryzyko stawiając że w tym spotkaniu zobaczymy festiwal bramkowy osobiscie liczę na 6 goli . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis - Wimbledon
Spotkanie - Li Na - Radwańska
Typ - DW 2-0
Kurs - 2,62
Buk - bet 365
Analiza : Nie wiem skąd u wielu taki optymizm względem Radwańskiej. Chinka ma wszystko to czego u rywalek najbardziej nie lubi Isia. Bije mocno z obu stron, dobrze gra &quot;kątowo&quot; z dużą łatwością skraca wymiany uderzeniami po prostej. Do tego przyzwoity serwis. Poza tym Chinka, ze swoim wyszkoleniem technicznym, jest odporna na takie &quot;gierki&quot; w jakich niby mistrzynią jest Agnieszka. To co robi Chinka z takimi &quot;technicznymi&quot; rywalkami pokazała wczoraj w meczu z Vinci, na której dokonała egzekucji. Jedyne co może zaszkodzić temu betowi to fakt, że Na Li często miewa takie trudno wytłumaczalne &quot;zastoje&quot; w grze, co pokazała już na tym turnieju. No ale to kobieta, więc tego pewnie nikt nie odgadnie. Mam jednak nadzieję, że w tej fazie turnieju będzie potrafiła się skoncentrować na tyle by ich dziś uniknąć.

⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
::::Tenis::::
Sabine Lisicki - Kaia Kanepi
Kanepi win 2-0
Kurs:7,00
:::: UNIBET ::::
Witam wszystkich fanów tenisa, a dokładniej Wielkiego Szlema prosto z kortów Wimbledonu. Długo się nie zastanawiałem nad tym spotkaniem, od razu przyszło mi na myśl postawienie na Kanepi i to na jej zdecydowane zwycięstwo w tym meczu.
Pewnie każdy złapie się za głowe czytając i analizując mój typ, bo przeciez Sabine ograła tego potwora Serene, więc teraz teoretycznie powinna wygrać cały turniej. Nic bardziej mylnego!!
Nie będę się tutaj rozpisywał o tym ile dziewczyny mają lat, wzrostu, czy tez ile ważą. To chyba sprawa drugorządna. Dla porównania mogę podać tylko, że Sabine jest 24 w rankingu a Kaia 46. Podejrzewam, że jeżeli Lisicka wczoraj wygrała by z kimś niżej notowanym, to kursy opiewały by w granicach 1,70 do 2,00 a że była to Wiliams to mamy kurs 1,30.
W tamtym roku Sabine też doszła do 1/4 finału tu w Londynie i odprawiła ją Kerber. W tym sezonie na trawce różnie się wiodło, ale wczoraj moim zdaniem wygrała bo zaskoczyła Wiliams swoją agresywnością, szybkością. Myślę, że Kaia dobrze odrobi lekcje i pokaze Lisickiej gdzie jest jej miejsce w szeregu. Kanepi to dobry serwis, dobrze się porusza po korcie.
Warto dodać, że po wielkim sukcesie, często nadchodzi wielka i piękna porażka, jak to wspominają nasi komentatorzy na Polsat Sport. Moim zdaniem Lisicka podzieli los jakże wielkiego Stakhowskiego który pokonał Rogera a potem Melzer zrobił z nim co chciał. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Kaja Comon !!

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom