>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.07.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, el. LM, pierwsza runda
Spotkanie - Narva-Gefle
Typ - HT/FT 2/2
Kurs - 1,66
Buk - bet365
Analiza :

Narva to drużyna ligi estońskiej a Gefle ligi Szweckiej. I nie będę się tu rozpisywał której drużynie jak idzie w rodzimych ligach gdyż nie ma co porównywać poziomu rozgrywek w obu państwach. Szwecja to zdecydowanie wyższy poziom piłkarski. Można stwierdzić że Estońska ekipa jest ograna w pucharach gdyż cztery ostatnie sezony zawsze biorą udział w pierwszej rundzie Ligi Europy. Wszystkie jednak pojedynki przegrali z bilansem bramek 2 strzelone i 27 straconych. Jej jedyna wygrana w historii w pucharach to walkower za mecz z Elfsborgiem a i tak dwu mecz przegrali i nie dostali się do następnej rundy. Gefle nie powinno mieć dzisiaj problemu.

✅ 66
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata U20
Spotkanie: Hiszpania - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Hiszpanie w fazie grupowej nie zachwycali, mimo to potrafili zgarnąć komplet zwycięstw jako jedyna drużyna na tych mistrzostwach. Reprezentacja Meksyku natomiast rzutem na taśma awansowało do 1/8 finału, po 2 pierwszych kolejkach podopieczni Sergio Almaguer nie mieli nawet punktu (porażki z Paragwajem i Grecją), swój awans zawdzięczają wysokiemu zwycięstwu nad Mali (4-1) w ostatniej serii spotkań. Ciężko jednak dawać w tym spotkaniu jakiekolwiek szansę Meksykowi, Hiszpania mimo, że gra bez fajerwerk to jednak swoje mecze wygrywają i myślę, że dziś będzie podobnie. W składzie La Rocha nie ma jeszcze co prawda prawdziwych gwiazd z La Liga ale na kilku zawodników na pewno warto zwrócić uwagę to: Gerard Deulofeu (Barcelona), strzelec 4 goli dla Hiszpanów Jesé Rodríguez (Real Madryt), Suso (Liverpool) czy Denis Suárez (Manchester City). Jeśli chodzi o Meksyk, nie dość, że nie są faworytem tego spotkania i nikt im tutaj sukcesu nie wróży to jeszcze musi sobie radzić bez Jesusa Escoboza, który musi pauzować za kartki z meczów w fazie grupowej. Myślę, że Hiszpania może nie wygra tego spotkania znacząco i wysoko ale jednak go wygra i kurs jaki na to wystawił buk jest jak najbardziej do przyjęcia.
✅ 50
 
K 6

kiharito8

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, MŚ U20
Spotkanie - Hiszpania - Meksyk
Typ - X/X
Kurs - 5,3
Buk - bet-at-home

We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane kolejne mecze Mistrzostw Świata do lat 20, tym razem jednak będziemy świadkami spotkań fazy Play Off.Ja Zdecydowałem się postawić na remis w tym spotkaniu. Hiszpanie na tegorocznym turnieju spisują się naprawdę dobrze, co udowodnili wygrywając swoją grupę, tym samym triumfując w trzech dotychczasowych spotkaniach (2:1 Francja U20, 1:0 Ghana U20, 4:1 USA U20). Trzeba przyznać, że gra młodych Hiszpanów jest naprawdę imponująca, nie mniej jak fakt, że w obecnym roku jeszcze nie przegrali. O ich sile przed turniejem przekonali się również zawodnicy z Uzbekistanu U20 (3:2) oraz Paragwaju U20 (3:1). Tylko zawodników z Chile U20 stać było na obronienie honoru i uratowaniu w końcowych minutach remisu (4:4). Według mnie młodzi Meksykanie którzy tym rocznikiem wygrali U17 będą w stanie powalczyć o conajmiej remis w tym spotkaniu, póki co spisują się na MS słabo - Dwie porażki (Paragwaj U20 1:0, Gracja U20 2:1) i tylko jedno zwycięstwo ze słabiutkim Mali U20 (4:1), pozwoliło zająć im trzecie miejsce, z którego bonusowo awansowali do dalszej rywalizacji. Dużo lepszej zawodnicy Meksyku do lat 20 zaprezentowali się na tegorocznych Mistrzostwach CONCACAF U20, które wygrali pokonując w finale 3:1, po dogrywce USA U20. Myślę że Meksykanie słabo zagrali w grupie z prostego powodu, liczyli na to że faza grupowa to będzie spacerek jednak gdy potrzebowali wygranej, rozbili Mali 4:1 prowadząc juz po 20 minuach 2:0. Według mnie w tym spotkaniu padnie remis 1:1 (0:0)
pozdrawiam
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Ruch Chorzów- Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,9
Buk: bet365
Mecz towarzyski rozegrany na neutralnym terenie w Tarnowskich Górach. Ruch Chorzów w pierwszym meczu przygotowawczym do nowego sezonu ograł Górnik Radlin 8-0. Polonia Bytom natomiast spadła do II ligi, notując bardzo słaby sezon w I lidze( najgorsza drużyna,tylko 22 punkty). W pierwszym spotkaniu towarzyskim piłkarze Polonii ograli amatorski zespół FC Icon 3-2. Sądzę, że różnica klas zdecyduje o wyniku tego spotkania i ekstraklasowy Ruch nie da szans słabej Polonii.
✅ 90
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału
Spotkanie: Francja U20 ₋ Turcja U20
Typ: 1
Kurs: 2.10
Godz:20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz 1/8-finału Mistrzostw Świata FIFA Under-20.
W meczu spotkają się Francja U20 oraz Turcja U20.
Francja U20 grała w grupie A i awansowała z drugiego miejsca z czterema punktami na koncie, w tamtej grupie wygrała z Ghaną U20, zremisowała z USA U20 oraz przegrała z Hiszpanią U20.
Turcja U20 grała swoje mecze w grupie C i awansowała do 1/8-finału z drugiego miejsca z sześcioma punktami po wygranych z Salwadorem U20 i Australią U20 oraz porażce z Kolumbią U20.
Mój typ to jedynka, Francja U20 miała dużo trudniejszą grupę niż Turcja U20 a udało im się awansować i myślę że Turcję U20 tez dzisiaj pokonają.
✅ 110
 
D 3

denon23

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Mistrzostwa Świata FIFA Under-20 - 1/8-finału
Spotkanie: Nigeria U20 - Urugway U20
Typ: Nigeria do połowy / Urugway mecz
Kurs: 31.00
Godz:20.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy mecz wybrałem bardzo ryzykowny, lecz również bardzo opłacalny typ z kursem az 31! Mecz Mistrzostw Świata U19, jest pewnie dobrym miejscem dla wielu z was, aby zebrac dodatkowa kase. Dlatego ja postanowilem troszke zaryzykowac i postawić na taki, a nie inny typ z tym meczu. Po 1 Nigeria, to bardzo silny zespoł pod wzgledem fizycznym, wysocy, dobrze zbudowani Nigeryjczycy potrafia strzelic bramke i trzymac dyscyplinęprzez pierwsze 50-60 minut, a potem? Potem zaczyna się raj dla osó szukajacych dodatkowej kasy. Zespol z Urugwaju, jest niezle wyszkolony pod wzgledem technicznym, graja ciekawa pilke co pokazali w ostatnim meczu gromiąć Uzbeków az 4:0.
Forma obu zespołow na tych mistrzostwach prezentuje się tak:
Nigeria: Z Z P
Urugwaj: Z Z P
Lecz nalezy dodać, ze Nigeria trafiła do grupy poprostu latwiejszej. Zachecam do grania. Typ ryzykowny, lecz mogacy sie sprawdzic.
POZDRAWIAM.

⛔ 100
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Wimbledon
Spotkanie: Sloane Stephens – Marion Bartoli
Typ: Powyżej 21 Kurs: 1.74
Bukmacher: pinnacle

Nie wiem czemu widzicie jakieś value w graniu na Stephens. Kurs na Amerykankę jest taki nie dlatego, że grała wczoraj, tylko przez to, że popełnia masakryczną liczbę niewymuszonych błędów. W ostatnich trzech meczach 90 błędów własnych w 93 rozegranych gemach, co oznacza, że jej rywalka każdego gema zaczyna od prowadzenia 15-0. Z kolei nie wolno zamykać oczu na fakt, że Bartoli już dawno nie grała tak dobrze: w 3 ostatnich tylko 41 niewymuszonych błędów, z czego prawie połowa to podwójne błędy serwisowe (18). Z serwisem Francuzka zawsze miała problemy i już tak chyba pozostanie. Jeśli je odliczymy to mamy ledwie 22 błędy własne z gry, a to oznacza, że już dawno nie widzieliśmy tak regularnej Bartoli (porównajcie sobie choćby co wyczyniała przed miesiącem na Roland Garros). Po prostu warto odrzucić uprzedzenia do Bartoli i spojrzeć chłodnym okiem na jej grę: kiedy ostatnio widzieliście Bartoli w ćwierćfinale Szlema bez straty seta? I nie mają tu nic do rzeczy wygodniejsze rywalki, bo przecież nikt nie kazał Maszy czy Wice zakochiwać się w celebrytach (zresztą czy Puig albo Cetkovska to też nie była korzystna drabinka?). Zmęczenie materiału zdecydowanie większe po stronie Amerykanki (93 rozegrane gemy do 41 Francuzki), do tego dzień mniej przerwy. Obie to jedne z najmocniej bijących zawodniczek w tourze, więc siła na remis. Wola walki zdecydowanie na korzyść Bartoli, ale to nie przytyk do Amerykanki, po prostu w determinacji nikt nie dorównuje Francuzce. Podsumowując: ja nie widzę tu jakiejś specjalnej przewagi Stephens w żadnym elemencie gry, a w kilku nawet jakieś braki. Dla mnie to idealny przykład meczu bez faworyta, a w takim najpewniejszym typem jest zawsze over gemowy. Ja w trzecim secie (a może nawet w drugim) będę już spokojny o wygraną, a wy do końca będziecie drżeć o wynik w jedną czy druga stronę.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Spotkania towarzyskie
Spotkanie: Grimbergen - Mechelen
Typ: over 3.5
Kurs: 1.75
Godz: 19:00
Bukmacher: Bwin
Szósta drużyna Grupy B 3-ciej ligi belgijskiej spotyka się z ekipą, która była o włos od europejskich pucharów. Wg mnie kurs na ten typ to prezent od bwin. Nie wiem dlaczego, ale drużyny belgijskiej Jupiler League rozgrywają wiele towarzyskich spotkań z teamami z dużo niższych lig. Mechelen także należy do tej grupy. Rozegrali do tej pory 4 mecze z ligami jeszcze niższymi niż ta, do której należy Grimbergen i zobaczyliśmy wyniki: 3 razy 8:0 i raz 4:1. Oczywiście wszystko to zwycięstwa ekipy z Jupiler League. Tak, wiem, że teraz grają z trochę wyższą ligą, no ale właśnie - trochę. Czy to &quot;trochę&quot; oznacza, że zespół, który był 1 bramkę od el. LE nie zdoła trafić 4 razy do bramki przeciętnego 3-cio ligowca? Zdecydowanie zdoła, zwłaszcza, że po wynikach wygląda na to, iż z tymi słabeuszami gra pierwszy skład.

⛔ 100
 
B 0

blondasek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Lusitanos vs EB Streymur
Typ: 1
Kurs:5,35
Bukmacher: Fortuna
Mamy spotkanie drużyny z Andory,czyli FC Lusitanos oraz z Wysp Owczych ,czyli EB Streymur.Statystyki przemawiają za Streymurem,ale niezapominajmy,że to liga Wysp Owczych. Kurs na Lusitanos czyli klub a Andory jest duży, i tooni mogą wygrac. Andora jest lepsza od Wysp Owczych,także uważam,że można sobie zarobić.
nieregulaminowy bukmacher, kiepska analiza
⛔ 100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Bala Town - Levadia Tallin
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expect
No i zaczyna się dzisiaj karuzela europejskich pucharów, na dobry start mamy dość mierne drużyny jako że to jest dopiero I runda. Na dzień dobry o godzinie 20.00 zagrają walijski Bala Town z estońską Levadią. Zespół gości to &quot;dobrze&quot; znana ekipa w Polsce, wszak skompromitowała się z nią Wisła Kraków parę lat temu. Gospodarze natomiast zajęli 7 miejsce w poprzednim sezonie i debiutują w pucharach. Teraz pora na szybką analizę:
Liga walijska jest słabsza od estońskiej, nie dużo ale jednak. Levadia to zespół doświadczony w pucharach, oczywiście nie zachodzą jakoś daleko, ale generalnie rok w rok grają czy to w EL. do LM, albo do LE. Do tego są w rytmie meczowym i prowadzą w swojej lidze na ten moment. Kurs 2.25 uważam za mocno zawyżony, jak dla mnie jest to spory value bet. Polecam ten typ!

⛔ 100
 
makaveli23 204,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Koszykowka, u19
Senegal U19 - South Korea U19
Typ: South Korea U19 -27.5 (HC)
Kurs: 4.33
Buk: WilliamHill
Spotykaja sie druzyny ktore walcza o odlegle 13-16 miejsca. Afrykanczycy to bekowa druzyna, która nie ma kompletnie obrony a jedynym ich atutem, choc moze to byc takze minusem jest nieprzewidywalna i zwariowana zdeka gra w ataku. Koreanie grają ofensywny kosz, ale to niestety nie zaprowadzilo ich daleko w starciu z wywodzącymi się z dobrej gry w obronie druzynami z Europy. Teraz będa mielki zadanie zdecydowanie latwiejsze i mysle ze zmiotą z powierzchni ziemi slabo ograny team z Senegalu. Przeciez ta druzyna nie potrafila nawet wygrac wczoraj z Wybrzezem Kosci Sloniowej, bedac faworytem co co tu duzo mowic o ich szansach w starciu z druzyną która wygrala wczoraj nawet ze po dogrywce z Czechami to napewno zrobila duuzo lepsze na mnie wrazenie.

⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mistrzostwa świata mężczyzn U19
Spotkanie: Serbia (U19) v Chiny (U19)
Typ: Chiny under 59,5
Kurs: 1.833
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spotkanie nr 2 w rundzie grupowej nr 2 w MŚ koszykarzy do lat 19. Spotkanie ma jednego faworyta i pytanie tylko jak wysoko wygrają Serbowie. Na razie komplet 4 wygranych, a w 3 z nich rywale nie wyszli poza 50 pkt. Tylko Australia uzbierała ich 57, ale też przegrała ponad 20 pkt. Rosjanie np. 49:60. Serbowie przywieźli kilka ciekawych graczy na ten turniej. Na razie dobre wrażenie robią center Milutinov oraz obwodowy Micic. Chińczycy na razie 3 wygrane, z Rosją 61:59 z Australią 88:79 i WKS 81:48, ale też porażka z USA. Według mnie będzie to mecz na niski wynik punktowy. Serbowie już pokazali siłę w defensywie, a Chińczycy grę opierają na 3 graczach: Zhou Qi, Gao Shang i Yuan Shuai. Wystarczy na nich zwrócić uwagę i ten zespół będzie miał spore problemy ze zdobywaniem punktów. Serbowie powinni zatrzymać Azjatów przed 60 pkt., tak jak to robili z innymi drużynami.
✅ 83,3
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Mistrzostwa świata u20. Turcja.
Spotkanie: Grecja- Uzbekistan
Typ: 1
Kurs: 2,17
Buk: Tobet
Analiza:
Turniej zaczyna wchodzić w fazę pucharową. W 1/16 finału młodzi Grecy podejmują Uzbekistan. Grecy wyszli z pierwszego miejsca w bardzo trudnej grupie, mierząc się z Meksykiem, wygrywając 2-1, później 2 następne mecze zremisowali ( z Mali i Paragwajem). W grupie stracili tylko 2 bramki. Czyli krótko mówiąc Grecy to solidna drużyna z dobrze zorganizowaną obroną. Ich przeciwnicy- Uzbekistan, mimo że wyszli z grupy prezentują się słabo. Gdyby nie zwycięstwo z Nową Zelandią nie oglądalibyśmy ich w tej fazie turnieju. W grupie zajęli 3 miejsce przegrywając z Urugwajem, remisując z Chorwacją i wygrywając ze wspomnianą Nową Zelandią. W fazie grupowej stracili aż 5 bramek, co dużo mówi o ich defensywie. Ja nie widzę dzisiaj innego scenariusza jak awans Greków do nastepnej fazy. Wszystko okaże się dziś o późnym popołudniem. Powodzenia.

⛔ 100
 
inwestbuk 9

inwestbuk

Użytkownik
Tenis, MD Wimbledon
Blake/ Melzer v Cabal/ Farah :: Blake/ Melzer :: 1,57 ::
Buk: Bet365
Analiza:
Krotko i na temat bo nie zostalo dlugo do spotkania. Wczoraj chlopaki na ktorych stawiam ograli 3-0 jedna z lepszych par turniejowych, llodre i mahuta, ktorzy na trawie nie sa wcale ciency. Dzis zmierza sie z duzo slabszymi rywalami, i licze na ich zwyciestwo. Melzer popisal sie w meczu z Janowiczem, gra bardzo dobrze w tym turnieju, a Blake od niego nie odbiega. Polecam.
✅ 57
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
02.07.2013 15:00
Szirak Giumri - SP Tre Penne
Typ: EH(0:4) 1
Kurs: 2.35
Bwin

Faworyt jest tylko jeden i pytanie tylko jak wysoko wygrają gospodarze. Mistrzowie Armenii wygrali zdecydowanie w zeszłym sezonie krajowe rozgrywki, u siebie prezentowali dobrą formę wygrywając 16 z 21 spotkań. Rozgrywki zakończyły się w połowie maja, także jak na swoje możliwości zespół powinien być już w miarę dobrej dyspozycji po urlopach i okresie przygotowawczym. Ostatnimi laty reprezentacja Armenii pokazuje że nie jest łatwym rywalem coraz bardziej stawiając się mocnym europejskim ekipom. Goście to totalna amatorka, w zeszłym sezonie z mistrzem Luksemburga - Dudelange przegrali 0:7 i 0:4. Nie ma nawet sensu porównywać obu ekip, amatorzy z San Marino dodatkowo mają za sobą bardzo ciężką podróż, nie widzę szans dla nich w tym spotkaniu, szykuje się bardzo wysokie zwycięstwo mistrza Armenii.

⛔ 100
 
C 0

cfc-fan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata U-20 Turcja
Spotkanie: Grecja- Uzbekistan
Typ: 0
Kurs: 3.2
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Turniej,który odbywa się na boiskach w Turcji, zaczyna wchodzić w decydującą fazę. Jak to zwykle bywa, w systemie przegrywający odpada, często zdarzają się niespodzianki. Jest tak za sprawą tylko jednego meczu i ewentualnej dogrywki i karnych. W jednej z par 1/16 finału młodzi Grecy podejmują Uzbekistan. Grecy wyszli z grupy z pierwszego miejsca. Mimo to swą grą nie zachwycali. Pokonali Meksyk 2:1 oraz zremisowali z Paragwajem (1-1) i Mali (0-0). Jak widzimy Grecy strzelają mało goli ale jeszcze mniej tracą. Zatem ich atut to obrona. I rywal to Uzbekistan. Po zwycięstwie 3-0 nad Nową Zelandią, remisie 1-1 z Chorwacją i porażką aż 4-0 z Urugwajem, Uzbecy awansowali z grupy z 3 miejsca. Jak widać ich obrona zawaliła totalne mecz z Urugwajem, ale zarazem potrafiła sprostać Chorwacji. Moim zdaniem, mecz Grecja - Uzbekistan będzie wyglądał nudnie, padną max. 2 gole. Obie drużyny mają dobrą defensywę a Uzbecy będą dodatkowo rozdrażnieni po porażce z Urugwajem. Osobiście stawiam na remis, dogrywkę i rozstrzygnięcie w karnych. Inne typy to under 2.5; DNB na Uzbekistan lub dla lubiących ryzyko czysta 2. Powodzenia.
nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bala Town - Levadia Tallin
DW 1:0
9,75
Tobet

Bala Town - Levadia Tallin
Levadia Tallin DNB @ 1.60 Expect
Ligi estońskiej nie oglądam, ale wydaje mi się, że Levadia była kiedyś silniejsza. Kiedyś gnoili wszystkich po 6-7 goli, a teraz sporo rezultatów 1:0. W poprzednich sezonach ligowych 3-4 zespoły odrywały się od reszty. Poza tym Levadia miała na koniec sezonu maksymalnie 2-3 porażki, a tu połowy sezonu jeszcze nie ma i mają ich tyle co wcześniej przez cały sezon. Poziom się wyrównuje? Nie sądzę.
Walia to trudny teren. Szczerze mówiąc ja bym nie chciał żeby polskie ekipy trafiały na takie drużyny. Trudny wyspiarski futbol, rośli zawodnicy i na takim etapie rozgrywek z pewnością mogą stworzyć trochę problemów.
Sam fakt, że Levadia gra w pucharach i zbiera doświadczenie to nie wszystko. Tam w walce o mistrzostwo liczą się 2-3 ekipy i nic poza tym. Gospodarze są raczej solidni, bo potrafią powalczyć nawet z czołówką ligi.
Nie zdziwi mnie tu minimalna wygrana gospodarzy. Stałe fragmenty gry powinny być ich mocną stroną.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Kolarstwo --&gt; Tour de France
TYP: Omega Pharma Quick Step Wygra Etap
Kurs: 2,85
Bukmacher: bwin
Analiza
Bardzo mocny skład drużyny Quick Step! W swoich szeregach mają wspaniałych czasowców takich jak Sylvain Chavannel, Tony Martin, Nicki Terpstra czy chociażby nasz Michał Kwiatkowski. Dodatkowa motywacja to fakt, że w przypadku zwycięstwa to właśnie kolarze Quick Step zdobędą żółtą koszulkę lidera, a dokładniej mówiąc założy ją właśnie Polak Michał Kwiatkowski.
Największym rywalem będzie Garmin, którzy również mają kilku ciekawych czasowców, ale sądzę, że zawodnicy tacy jak David Millar czy Vandelvelde odstają umiejętnościami od wyżej wymienionych chłopaków z Quick Step.
Mój typ to wygrana QUICK STEP OMEGA FARMY na dzisiejszym etapie

⛔ 100
 
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny, WTA, Wimbledon
Spotkanie: Stephens- Bartoli
Typ: Stephens
Kurs: 1,94
Buk: Betsson
Analiza:
Spotkanie piętnastej w rankingu Francuzki Bartoli z siedemnastą Amerykanką Sloane Stephens. Bartoli bardzo doświadczona, w tym sezonie na trawie 5-1, w Wimblwedonie narazie pokonuje rywali bez straty seta, kolejno Svitoline, McHale, Giorgi, Knapp. Na kolana nie rzucają. Z kolei Stephens przechodziła kolejne rundy z problemami, trzy razy w trzech setach. W tym sezonie na trawie bez porażki, 4-0, w Wimbledonie wszystkie mecze grała, kolejno wygrywając z Hampton, Petkovic,Cetkovską, i Puig, a więc przeciwniczki zdecydowanie mocniejsze od przeciwniczek Bartoli jeśli chodzi o trawę. Trzy długie pojedynki mogą dać znać o sobie, jednak Stephens jest zawodniczką młodą, bardzo wytrzymała i dużo biegającą. Gra Bartoli w ogóle mnie nie przekonuje, bazuje na serwisie i forhandzie. Ja jednak jestem pewny iż dzisiaj skończy się przygoda Bartoli z Wimbledonem i obstawiam zwycięstwo Stephens

⛔ 100
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Lusitanos (And) - Streymur (Fai)
Typ: over1,5 do przerwy
Kurs: 3,0
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Na początek chciałbym powiedzieć że w tym miesiącu postaram się typować spotkania z piłki nożnej overami 1,5 do przerwy. No wiec zaczynamy. Dziś coś co dla mnie jest nowością, LM kwalifikacje. Zespół z Andory, tak tak tam też grają w piłkę nożna , w swojej lidze zajmował 1 miejsce po rundzie zasadniczej, przed rozgrywkami dp LE oraz LM. Zdobyli oni aż 55 bramek i stracili tylko 11. i to wszystko w zaledwie w 14 spotkaniach, może to nie przypadek że strzelili aż tyle goli. Natomiast drugi zespół to klub wyspiarski, Wyspy owcze. Drużyna ta zakończyła rozgrywki na 3 pozycji z dorobkiem 25 punktów oraz bilansem bramek 30:18 i także rozegrali mało spotkań bo zaledwie 15 więc jak i jedna i druga drużyna strzela sporo bramek. Można się wszystkiego spodziewać po tym spotkaniu, ja liczę na to że drużyny które się nie znają, nie będą się badać na początek tylko od razu rusza do ataku po zwycięskie gole. Mam nadzieję że dobrze wejdę w ten miesiąc i oby na plus.
✅ 200
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom