>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 01.06.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę- 1 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
La Liga, Hiszpania
Deportivo spadnie z ligi
1,80
Unibet

Dobrze, że w ostatniej kolejce jeszcze tyle się może zdarzyć i nawet Majorka będąca na ostatnim miejscu jest w stanie się utrzymać. Na papierze to Deportivo ma największe szanse się utrzymać, bo są punkt nad strefą spadkową i to oni uciekają, a nie gonią. Grają jednak z Realem Sociedad i moim zdaniem oni tego meczu nie wygrają. Drużyna z Galicji początek sezonu miała beznadziejny. Niedawno dopiero zaliczyli zryw dający im szansę na utrzymanie, ale teraz znowu wrócili do tego co grali wcześniej czyli do fatalnych błędów w obronie.
http://www.youtube.com/watch?v=IhwKvB1T1w4
Baptista robił z środkowymi obrońcami Depor co tylko chciał. Nie dość, że ci są słabi fizycznie to jeszcze mało zwrotni. Sytuacja w której Baptista jak czołg wpada w pole karne jest po prostu komiczna. Gdyby tylko skuteczność była większą to by skończyło się na wyższym wyniku, a sam mógłby skompletować hattricka.
Deportivo ostatnio wygrało jedynie z Espanyolem, który popuszcza luzu większości drużynom. Wcześniej remisy z Atletico, Betisem i Bilbao i zdaje mi się, że tylko z Atletico byli najbliżej wygranej. W ostatniej akcji sędzia nie dopatrzył się rzutu karnego, a poza tym zdołali zepchnąć Materace do głębokiej defensywy samemu kreując akcje. Athletic i Betis zgubili gdzieś swoją skuteczność i tylko dzięki temu wynik był jaki był.
Tym razem mecz powinien być w miarę otwarty, bo remis nikogo tu nie uszczęśliwia. W tym meczu jednak więcej argumentów widzę po stronie Realu Sociedad. Wraca Vela i mam nadzieję, że zagra lepiej niż z Sevillą. Z Realem pauzował za kartki.
Nie oczekuję jednak, że Sociedad przejedzie się jak walec po świeżym asfalcie, bo jednak ostatnio zdarzają im się głupie błędy w obronie. Trzymam się jednego swojej opcji, że Deportivo tego meczu nie wygra. Sociedad ma przyzwoitą obronę. Praktycznie każdy filar defensywy zmieści się w TOP3 zawodników na swojej pozycji (nie licząc zawodników Realu i Barcelony). Nawet jeśli Deportivo wyjdzie na prowadzenie to Sociedad ich mocniej przyciśnie, a ci cofnięci pod presją nie potrafią sobie radzić.
Celta jak już wcześniej wspomniałem ma w miarę łatwe spotkanie do rozegrania. Espanyol częściowo już na wakacjach. W ostatnim czasie rozegrali dwa ambitne mecze z Barceloną. W lidze przegrali 0:2. Później w Pucharze Katalonii zremisowali w regulaminowym czasie 1:1, a następnie przegrali w karnych, gdzie wykazali się fatalną nieskutecznością. Nie licząc tych spotkań to Espanyol zdołał spiąć się tylko na mecz z Realem Madryt. Pozostałe mecze w ostatnim czasie przegrał (Granada, Sevilla, Deportivo). Celta na wyjazdach gra słabo, ale mając Espanyol u siebie po prostu musi ich popchnąć.
Gdyby to nie wystarczyło to Saragossa może spiąć się na wyżyny swoich umiejętności (w co szczerze wątpię) i pokonać Atletico. Zadanie jednak nie będzie łatwe, bo goście słyną z dobrej obrony (zaledwie 30 straconych bramek w sezonie), ale poza Calderon grają przeciętnie i raczej wyczekują swoich okazji w kontry. Remis jest bardzo możliwy, a nawet to nie wykluczy utrzymania się w lidze. Zadanie jednak ciężkie, bo w takim wypadku Celta i Deportivo mogą jedynie zremisować, a Majorka nie może wygrać. Opcja możliwa, ale skrajnie nieprawdopodobna.
Ostatnią deską ratunku jest Majorka. Muszą wygrać z Valladolid, które będzie żegnać swojego trenera. U siebie bukmacherzy uraczyli nas kursami w postaci 1,4 i dla jednych to pewniak, a dla innych słaby kurs niewarty gry. Saragossa i Celta mogą jednak maksymalnie zremisować, a Deportivo nie może zdobyć nawet punktu. Widać, że bardzo chcą się utrzymać, ale czasami po prostu brakuje im umiejętności. Z Atletico mogą cieszyć się z punktu. Sędzia dwa razy dopatrzył się spalonego w sytuacji po których padł gol dla Atletico, a raz fatalnie przestrzelił Falcao. Mallorca oddawała głównie strzały z dystansu, ze skraju pola karnego, bo bliżej po prostu nie była w stanie podejść.
Jak widzimy Deportivo wcale nie ma tak łatwiej drogi do utrzymania. Można powiedzieć, że wystarczy TYLKO wygrać, ale przecież Sociedad łatwo nie odpuści pomimo gry na wyjeździe. Jest masa opcji w której to Celta, Saragossa czy właśnie Majorką będą w stanie się utrzymać. Większość z nich to oczywiście trudne do realizacji założenia. Dla mnie najbardziej niesamowite jest to, że Celta jedną wygraną z Valladolid tak fantastycznie ustawiła sobie drogę do utrzymania. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale moim zdaniem Deportivo, które jest postawione w stanie upadłości tak samo spadnie z ligi.
Jak to mówią - gram grubo.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , 1 liga
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście
Typ: Pierwsza połowa : 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Sportingbet
godz : 17:00
Analiza:
Witam. Na dziś wybrałem mecz pomiędzy Zawiszą a Flotą. Najpierw któtki opis sytuacji w tabeli, 2 kolejki przed końcem prowadzi Zawisza z 62 pkt tyles samo ma druga Termalica a trzecia Cracovia ma 1 pkt straty. Flota zajmuje 4 miejsce z 59 pkt. O kolejności w tabelii przy tej samej liczbie punktów decydują bezpośrednie mecze między klubami. Flota aby awanswoać musiała by dokonać cudu. Przyjmijmy nawet że ogra Zawisze i Termalice , którym poza flotą został jeszcze mecze z Polonią Bytom w Bytomiu ( Zawisza ) i olimpią grudzią w Niecieczy(termalica ) ( więc śmiało możemy dopisać tu po 3 pkt faworytom , bo olimpia i polonia rozdają pkt na lewo i prawo większością drużyn
a szczególnie faworytom ) , to musiałaby tego dokonać sporą różnicą bramek . Bowiem przy takim scenariuszu jak opisałem Flota Zaiwsza i Termalica miałyby na koniec po
65 pkt a flota pierwsze mecze przegrała odpowiednio 0:3 z Zawiszą i 4:0 z Termalicą więc musiałaby wygrać opowiednio 4 golami przewagi i 5 golami przewagi a
przy obecenej grze i formie fizycznej piłkrzarzy ( złe przygotowanie do 2 części sezonu ) jest to niemożliwe. A pamietajmy że została do tego wszytskiego jeszcze Cracovia
która ma łątwy mecz u siebie z Tychami i cięższy mecz ale także w roli faworyta w Legnicy, dlatego flota raczej bez szans na awans pewnie nie zagra ponad swoje umiejętności ( czyli średnie bardzo ). Zawisza tracać pkt z flotą ( remis lub porażka ) po tej kolejce zostałby zepchnięty prawdopodobnie na 3 msc i w ostaniej rundzie musiałby liczyć nie tylko na siebie ale także na potknięcia rywali a drużyna , która wykazuje największą chęć awansu do ekstraklasy nie może sobie po prostu na to pozwolić. Zawisza w swoich ostatnich meczach pokazuje że jest conajmniej o jedną klase lepszy od inncyh zespołów , natomiast flota gra bardzo przeciętnie i dzięki sporemu szczęściu zawdzięcza sobie to że ma jeszcze iluzoryczne szanse na awans. W pierwszym meczu między tymi drużynami jak już mówiłem było 0:3 dla Zawiszy a Flota była wtedy w formie. Pierwsze połowy w wykonaniu tych obu drużyn są różne . Zawisza gra dobrze pierwsze 45 min i w ostatnich swoich cztrech meczach porwadziła do przerwy ( 0:1 z termalicą , 2:0 z olimpią , 1:0 z kolejarzem , 0:1 z bogdanką ) ,natomiast flota przesypia z reguły pierwszą połowę grając beznadziejnie ( nawet w meczu z Sandecją wygranym 4:0 ( 1:0 do przerwy ) Sandecja do przerwy była lepsza i atakowała a flota stworzyła jedną akcje i szczęśliwe strzeliła bramkę.Ostatnie cztery mecze floty do przerwy ( 0:1 dla Kolejarza , 0:0 z Łęczną (słabiutka gra- mecz był w tv) , 1:0 dla Cracovi i 1:0 dla floty z Sandecją ( beznadziejna gra) Jestem ze Świnoujście , chodze na większość meczy na wyjazdach czytam relacje live więc wiem co się dzieje , dlatego typuję prowadzenie Zawiszy do przerwy .
⛔100
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Malaga
Typ: Barcelona -1 handicap
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Data (i godz): 01.06.2013 19:00
Analiza:
Betis goni Malagę, ale co z tego? Skoro Barcelona nie oddaje tak łatwo meczy (*zwłaszcza u siebie), mąją i kontynuują świetną serię spotkań wygranych (ostatnia przegrana to z obecnymi mistrzami LM - BM). Taki handicap dla mnie to 100% pewniak, nie wątpie aby Barcelona wygrała 1:0, liczę tutaj na popisówę z ich strony (czekam na powtórkę z rozrywki, czyli do trzech razy sztuka 4:1 dla Barcy). Patrząc w h2h tych zespołów dodatkowo można spokojnie postawić over 2.5 przy kursie bodajże 1.44. Podobny kurs jest, że Messi strzeli kiedykolwiek bramkę - dla mnie też 100%. Barcelona już dość najadłą się wstydu i goryczy aby przegrywać u siebie, dlatego ten typ, który podaję na &#39;dziś&#39; jest jednym z moich ulubionych na sobotę. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim.
✅66
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna . Brazylia Serie B
Spotkanie : Figueirense - Sport Recife
Typ : under 2.5
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :
Witam was moi drodzy już drugi raz w bardzo dobrym humorze . Tak jak przewidywałem dzisiejsze nocne spotkanie Internacionalu zakończyło się zgodnie z moimi przewidywaniami i na samym początku mojej współpracy z wami mogłem cieszyć się pierwszym trafnym typem ( miejmy nadzieję że nie ostatnim ;) ) . Dzisiejszej nocy moją uwagę zwróciło jedno spotkanie z zaplecza Brazylijskiej ekstraklasy o którym teraz wam powiem kilka słów .

1 czerwca 2013r. na godzinę 02 50 zaplanowano bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach 3 kolejki brazylijskiej Campeonato Brasileiro Serie B pomiędzy ekipami Figueirense a przyjezdnymi zawodnikami z Recife . Według mnie bukmacherzy w pełni podstawnie faworyzują ekipę gospodarzy jako faworytów tego pojedynku , ponieważ jest to ekipa która w tym sezonie z całą pewnością będzie liczyła się w walce o awans do Serie A . Na chwilę obecną dysponują oni bardzo solidnym składem i wydaje mi się że jedynie Palmeiras i Parana mają na chwilę obecną mocniejszy skład w lidze . Ekipa Figueirense już na początku sezonu potwierdza moje słowa w 100% , bowiem w pierwszych dwóch kolejkach zanotowali 2 dosyć pewne wygrane ( najpierw z Americą 3-2 na własnym obiekcie , a w następnej kolejce po wyśmienitym meczu 2-4 ekipę Mineiro ) . Widać że w obu spotkaniach z ich udziałem padało dużo bramek i wydaje mi się że tylko i wyłącznie przez pryzmat tych dwóch kolejek buce wystawiły aż tak wysoki kurs na under w tym spotkaniu . Z drugiej strony mamy ekipę Sportu Recife . W brazylijskim futbolu jest to przykład takie polskiego odpowiednika Podbeskidzia gdzie za bardzo małe pieniądze władze klubu potrafią zmontować bardzo wyrównany skład , który zawsze stać na powalczenie z najlepszymi ekipami . Jak do tej pory goście potrafili zdobyć 3 punkty w dwóch kolejkach , kolejno wygrywając ( z ABC 1-0 na własnym terenie i ulegając Icasi 2-1 na wyjeździe ) . Widać że w przypadku tej drużyny już aż tak dużo bramek nie pada .

Teraz pewnie pojawia się pytanie w waszej głowie dlaczego gram w tym spotkaniu na under 2.5 gola , skoro po dwóch kolejkach średnia goli na mecz gospodarzy to 5.5 a gości 2 . A no stąd że drużyna z Recife to jedna z najbardziej underowych drużyn w całej Serie B . Mają bardzo mocną linie defensywną z kilkoma na prawde bardzo doświadczonymi defensorami , co pozwala na tracenie małej liczby bramek . W ofensywie za to nie mają już aż tak dużych możliwości i stąd w ich meczach zazwyczaj pada bardzo mało bramek . Gospodarze co prawda mają dosyć mocnych zawodników z przodu , jednak uważam że nie będzie to aż tak otwarte spotkanie jak dwa poprzednie pojedynki . Według mnie goście będą jednak bardzoej skupieni na defensywie i ewentualnych kontrach a patrząc na to jak dobrze radzą sobię ich defensorzy uważam że under 2.5 bramek w tym spotkaniu to lekki prezent . Jak będzie ? Przekonamy się około godziny 04.30 ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia . Przy okazji chciałbym was zaprosić na typy jutrzejsze z SErie A . Analiza będzie zupełnie inna i na pewno dla was o wiele bardziej atrakcyjna . Zapraszam serdecznie także do komentowania i pytania ;) .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Roland Garros
01.06.2013 14:00
Youzhny - Tipsarevic
typ: 1
kurs: 1.85
buk: Sportingbet
Trzecia runda turnieju Roland Garros mężczyzn i pojedynek dwóch doświadczonych zawodników Mikhaila Youzhnego i Janko Tipsarevicia. Dla mnie osobiście faworytem tego meczu jest starszy o 2 lata Rosjanin.
Mikhail w tym sezonie nie prezentował się zbyt dobrze aż do momentu turnieju w Madrycie. Tam dotarł do 3 rundy po drodze pokonując Fogniniego i Almagro i przegrywając z Nadalem. W Rzymie pokonała dobrze dysponowanego Haasa i przegrał z Simonem. Wyniki może nie są jakieś imponujące, ale gra w tych spotkaniach wyglądała całkiem dobrze. Tutaj w Paryżu pokonał najpierw Andujara notując w tym spotkaniu 12 winnersów i 52 niewymuszone błędy. W drugiej rundzie wygrał z Delbonisem zaliczając 44 winnersy i 45 niewymuszonych błędów.
Tipsarevic zalicza jeden z gorszych sezonów od lat. Jego bilans to 13 zwycięstw i 12 porażek co na zawodnika pierwszej 15 to mizerny wynik. Ostatnio także grał bardzo słabo, odpadł w Madrycie w 1 rundzie z Monaco i w Dusseldorfie również przegrał pierwsze spotkanie z Pellą. Tutaj najpierw wygrał ze słabym Mahutem (29 winnersów i 16 niewymuszonych), a dzisiaj po pięciosetowym meczu pokonał Verdasco (w ostatnim secie 8:6) zaliczając 49 winnersów i 52 niewymuszone błędy.
Aktualnie bardziej podoba mi się dyspozycja Youzhnego i wydaje mi się, że wygra ten mecz, dodatkowo biorąc pod uwagę zmęczenie Janko.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 8

johnaddison

Użytkownik
Dyscyplina – Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: FC Sevilla - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dlaczego wygra Valencia?
Po pierwsze motywacja. Sevilla jest dziewiąta w ligowej tabeli, nie ma już żadnych szans na awans do europejskich pucharów, a poza tym ma za sobą sezon o którym zarówno jej kibice jak i piłkarze chcieliby jak najszybciej zapomnieć.
Valencia natomiast zajmująca obecnie czwartą lokatę ma dwa punkty przewagi nad piątym Realem Sociedad i nie może sobie pozwolić na odpuszczenie tego meczu gdyż nawet w przypadku remisu jeśli Sociedad wygra swój pojedynek z La Coruną to wtedy Baskowie zagrają w eliminacjach Ligi Mistrzów gdyż mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań z „Nietoperzami”.
Po drugie forma ostatnich tygodni wyraźnie wskazuje na podopiecznych Ernesto Valverde. Wygrali cztery ostatnie ligowe mecze z rzędu kolejno z Osasuną, Vallecano, Getafe i Granadą.
Sevilla z kolei ma za sobą tylko punkt wywalczony w trzech ostatnich starciach po remisie z Malagą i porażkach z Sociedad i Osasuną.
Tak więc podsumowując to wszystko wydaje się bardzo prawdopodobne, że Valencia wygra to starcie i zapewni sobie eliminacje Ligi Mistrzów, rozgrywek w których musi brac udział aby podreperować swoje finanse.
⛔100
 
grzesio 74,2K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB
Kansas @ Texas [02:05]
Texas zdobędzie 5.0 Runs lub więcej [Team Totals przy linii 5.0]
1.82 @ Pinnacle

Linia trochę wysoka , jestem uprzedzony do 5.0 w TT.
Można obniżyć do 4.0 lub 4.5 , ale kurs nie będzie cieszył.
Miotaczem Kansas =&gt; Wade Davis
Davis w tym sezonie staty 3-4 , ERA 5.71 , 8 HR , OBP .405 i WHIP 1.87 w 52 IP
Na ostatnie 7 spotkań , gdzie Wade zaczynał Over był 3 razy , raz typ nie wszedł [Houston] i dokładnie 3 razy przy linii 5.0 był zwrot.
Wystarczy , że ofensywa rywala jest nieco lepsza to Wade już cierpi.
Przeciwko Rangers grał 3 razy , 2 razy w Regular linia 5.0 pękła. 3-cim spotkaniem był mecz w ALDS , gdzie linia nie pękła.
Ostatnie 3 gry Wade&#39;a to bilans 1-1 , ERA 5.40 , OBP .410 , WHIP 1.92 i 2 HR w 16.2 IP
Texas w domu przeciwko ritghies oraz w ostatnich grach ciśnie
Linie w okolicach .290/.330 i średnia ponad 5 R na mecz
Bullpen KC ostatnie gry z ERĄ ponad 4.00 i WHIP w okolicy 1.50
Davisowi za sezon w porównaniu do kariery:
BB/9 większe [gorzej dla niego]
HR/9 wyzsze [gorzej dla niego]
BABIP wyzszy [gorzej dla niego]
HR/FB wyzsze [gorzej dla niego]
xFIP tylko poniżej średniej za karierę [nie bardzo wiem jak to porównać w xFIP przyjmuje sie średnią HR/FB , więc w porównaniu z jego linią ta średnia mu obiżyła]
AVG wyzsze [gorzej dla niego]
Ze statystyk Saberemtrics można tyle wywnioskować , że sezon słaby.
W ofensywie Rangers w ostatnich 12 dniach poza Andrusem i Berkmanem wszyscy AVG dość dobre.
Moreland tylko za ten czas nie miał walks , więc OBP wygląda biednie.
Podsumowując.
Piczerzy Kansas w ostatnich grach wyglądają słabo , ofensywa Texasu gra swoje.
Davis jakoś po dobrym sezonie nie może sie odnaleźć
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , 1 liga
Spotkanie: Kolejarz Stróże - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: Expekt
godz : 17:00
Analiza:
Początkowo chciałem konsekwentnie grać któregoś z faworytów ale kursy niskie. Szukałem zatem czegoś co da się dorzucić do któregoś z &quot;pewniaków&quot; i zrobić dubla na poziomie. Pomyślałem o meczu Kolejarza. Gospodarze to typowy średniak. Kilka niezłych spotkań. Z Bogdanką u siebie 3:0. 2:2 na Wyjeździe z Cracovią czy ostatnie 0:1 z Flotą na wyjeździe. Solidni w obronie. Grający z zagęszczeniem środka. Jak na I ligę stosunkowo szybko i gładko potrafią przenieść grę. Nie ma w tym może jakiegoś och czy ach. Ale na Polonię Bytom powinno spokojnie wystarczyć. Ta ostatnia miała w końcówce sezonu przebłyski formy. Wygrana z Dolcanem u siebie 3:1 czy z Wartą Poznań 2:0 ale jak dla mnie sfałszowały one tylko obraz tej drużyny. Polonia jest słaba w każdym elemencie gry. Dużo tam kopania. Mało techniki. Szybkość wyprowadzania piłki czy dokładność podań na poziomie nie waham się użyć tego stwierdzenia podwórka. Oglądałem przegrane mecze Polonii gdzie wynik był jasny po pierwszych 5 minutach meczu i zremisowane z GKS oraz Stomilem. Jakim cudem GKS nie wywiózł punktów z Bytomia nie wiem i podejrzewam, że oni też nie wiedzą. Stomil natomiast postanowił w meczu z Polonią przypomnieć wszystkim jak dramatycznie słabo grał jesienią i zrobił powtórkę z rozrywki. Natomiast kiedy tylko przeciwnik potraktował sprawę trochę poważniej to Polonia z przebiegu gry miała niewiele i bramki dziecinnie łatwo traciła. Jeśli Kolejarz podejdzie do tego spotkania z chęcią wygrania a po zwycięstwie nad Flotą wierzę że tak będzie. Jedynka powinna bez problemu wejść.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 6

dooberman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Primera Division i Szwajcaria Super League
Spotkanie: FC Sevilla / Valencia i FC Sion / FC Zürich
Typ:2 i 2
Kurs:2,1 i 1,65
Buk: bah
Analiza:
1:Tak jak ktos juz nizej wspomnial Valencia nie moze sobie pozwolic na zawalenie tego meczu jesli chca grac w lm.
Ostatnie mecze Valencii byly na dobrym poziomie nie liczac wpadki z Real Socied.
Mysle ze spokojnie wygraja.
2:Sion ma problemy finansowe przez co druzyne oposcilo paru zawodnikow.
Ostatnie 5 meczow to same porazki, a Zurich ma totalnie inne wyniki ostatnich 5 meczow bo zaliczyli same wygrane.
Jak dla mnie nie ma watpliwosc kto wygra ten mecz.
Polecam i powodzenia !
⛔100/ Regulamin!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La LigA Spotkanie: Barcelona - Malaga
Typ: HT over 1.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt

Analiza: Mecze tych drużyn od dawna są overowe. 2 bramki do przerwy powinno wejść na lajcie. Faworytem w tym meczu jest oczywiście Barca, bo Malaga ostatnio bez formy. Baskowie będą chcieli zakończyć udany sezon w La Liga zwycięstwem przed własną publicznością. Mogą grać na luzie bez spiny a jak np. iniesta złapie troszkę luzu to bramki sypią się jak polskie drogi. Barcelona chce zakończyć ten sezon z dorobkiem 100 pkt czy im się to uda? Pobili by wtedy kolejny rekord z sezonu 2009/2010 gdzie zdobyli 99 pkt. Myślę że im się uda ????

✅70
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , 1 liga
Spotkanie: Cracovia - GKS Tychy
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
analiza
Co tu dużo pisać. Przed ostatnia kolejka 1 ligi i ścisk w tabeli jak nigdy dotąd. Cracovia mój głowny faworyt do awansu. Ostatnie 4 mecze bez porazki, w tym wygrana z Termalica i remis z Flotą - najgrozniejszymi rywalami. Jesli dzis nie zdobędą 3 pkt, to kwestia awansu beda musieli odlozyc na następny sezon. Tymbardziej ze Zawisz gra mecz u siebie z Flotą i w przypadku wygranej przed ostatnia kolejka beda przeowdzić w tabeli, a cracovia straci szanse na pierwsze miejsce. Nie zapominajmy o Termalice, ktora u siebie goscic bedzie Olimpie Grudziądz, zespol, który nie gra o nic. W przypadku niewygranej Krakowian, a wygranej dwoch zespołów wyzej, to ostatnia kolejkę będą musieli liczyć na porażke Zawiszy Lub Termalicy, a to malo prawdopodobne. pozdrawiam
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final
Spotkanie:Independiente-Estudiantes
Typ:1
Kurs:2.29
Godz:19:00
Buk:pinnacle Sports
Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek spotykają się walczące o utrzymanie w lidze Independiente Buenos Aires z grającym już o pietruszke Estudiantes La Plata.Sytuacja gospodarzy nie wygląda najlepiej walczące z nimi o utrzymanie Quilmes raczej jutro odniesie zwycięstwo nad Racingiem,kursy w tym meczu strasznie zmalały i większość z bukmacherów wycofała ten mecz z oferty.Estudiantes zaś po 2 zwycięstwach z rzędu niesopodziewanie zremisował u siebie z następnym rywalem gospodarzy w walce o utrzymanie w lidze Argentinos Juniors 0-0.Independiente jest ostatnio w bardzo dobrej formie są niepokonani od pięciu meczy w lidze,zaś u siebie odnieśli ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu nad rywalami w walce o utrzymanie Argentinos Juniors i San Martin S.J. oba w stosunku 3-1.Estudiantes jak widac po ostatnim meczu nie ma juz motywacji w tym sezonie w przeciwieństwie do gospodarzy,którzy w tym meczu będą walczyć o życie.
⛔100
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, Liga Mistrzów, Final Four
spotkanie: Vive Kielce – Barcelona Borges
typ: Vive (+2,5)
kurs: 1,99
godz: 15:15
bukmacher: Bet365
analiza:
przed nami pierwsze ze spotkań półfinałowych wielkiego turnieju finałowego Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, do rywalizacji stają mistrz polski Vive Targi Kielce i mistrz Hiszpanii Barcelona Borges. Kielecka drużyna w tej edycji LM wygrała 13 z 14 spotkań, a to jedno przegrane to porażka tylko jedna bramką. W polskiej lidze Vive odniosło 29 zwycięstw na 30 spotkań. Oprócz tego zdemolowało Wisłę w finale, która stawiła im opór tylko przez 60 minut, przez we wszystkich trzech spotkaniach. Barcelona w tym roku radzi sobie równie dobrze w lidze hiszpańskiej w 30 spotkaniach odniosła również 29 zwycięstw. W LM odnieśli 12 zwycięstw w 14 spotkaniach, jednak ostatnio Barcelona prezentuje się troszkę słabiej bowiem ostatnio przytrafiła im się wpadka w lidze z La Roją oraz dwie porażki z odwiecznym rywalem czyli Atletico jedna w ćwierćfinale LM, natomiast druga w finale pucharu Hiszpanii. O wyniku tego spotkania w dużej mierze będzie decydowała dyspozycja dnia oraz motywacja, a jak potrafi zmotywować drużynę trener Wenta wiemy doskonale choćby z meczów reprezentacji Polski, dlatego sądzę, że mecz będzie na styku i raczej Vive nie przegra różnicą większą niż 2 bramek, a nie zdziwię się jeśli wygra.
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Levante - Betis
Typ: Betis
Kurs: 2,21
Bukmacher: Pinnacle Sports
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Na pierwszy dzień czerwca wybrałem spotkanko w lidze hiszpańskiej, gdzie swojego faworyta upatruję w drużynie Betisu - czyli jak dla mnie - pozytywnej niespodzianki tego sezonu.
Ale pokoleji: gospodarze czyli drużyna Levante. Jak dla mnie wiosna w ich wykonaniu to istna tragedia, po niezłej zimie i przyzwoitej grze w pucharach, nagle spuścili z tonu i ciśną w dół tabeli tak szybko jak tylko sie da. U siebie nie wygrali od 30 Marca więc chyba już sami nie pamiętają jak smakuje zwycięstwo na własnym podwórku. Biorąc pod uwagę, że to ostatni mecz i własnie przed własną publiką, sądzę że się zepną ale na nic sie to zda boooo!?
Boo przyjeżdża do nich drużyna Betisu, która dobrze wie, że wyprzedzająca ją w tabeli Malaga, przegra jutro z grającą ostatnio przyzwoicie Barceloną. I co się z tym wiąże? To że jeżeli Betis wygra a Malaga przegrywa to Betis zagra w przyszlym sezonie w Lidze Europejskiej a to napewno podoba się graczom jak i właścicielom tego klubu i sądzę, że skorzystają z takiej niespodzianki i wskoczą to pucharowe miejsce.
Podusmowując! liczę, że Betis jutro zarobi 3pkt i będą świętować awans do pucharów na terenie rywala i w ten o to sposób zakończą ten udany sezon. Powodzonka!
PS!! Proponuję jeszcze zagrać na Dolcan z Arką na 1 - ciekawy kurs!
⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja , Allsvenskan
Spotkanie: Helsingborg - Atvidabergs
Typ: 1 (AH -1,5)
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle
Gospodarza jutrzejszego meczu chyba nie trzeba przedstawiać... Aktualny lider, 2 pkt przewagi i zaległy, jutrzejszy mecz. Goście - 8. lokata, po przegraniu pojedynku ewentualnie mogą się przesunąć o jedno oczko w dół, czyli nie wiele do stracenia, zwłaszcza, że to dopiero 11. kolejka. Porównanie:
- Gospodarz u siebie: 4-0-1 16:4
- Goście na wyjazdach: 1-2-2 2:3
- aż połowę (5/10) swoich spotkań Helsingborg wygrał różnicą przynajmniej 2 bramek
- Atvidabergs na wyjazdy wybierał się głównie do drużyn z dolnej połowy tabeli, co pozwoliło im osiągnąć przeciętny wynik. I taką ekipą właśnie wg mnie są - przeciętną.
- Trochę historii (ubiegły sezon):
Helsingborg - Atvidabergs 3:0
Atvidabergs - Helsingborg 1:2
Goście jako przeciętna ekipa nie ma czego szukać na stadionie teamu, który już 7 razy zdobywał mistrzostwo swojego kraju (ostatnio 2 lata temu). Czerwoni są w gazie i każdy wynik inny niż zwycięstwo będzie dla nich słoną porażką.
✅143
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, WNBA
Spotkanie: Indiana - Atlanta Dream
Typ: Indiana -3,5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Fever nie rozegrały jeszcze domowego spotkania w tym sezonie, więc jako Mistrzynie poprzedniego sezonu zostaną przyjęte w sposób bardzo uroczysty. Absencje kluczowych zawodniczek zawsze wpływają negatywnie na zespół, jednak Indiana to drużyna w której wystepuje solidny kolektyw i niewątpliwie reprezentują lepszy poziom od Atlanty. Generalnie Fever radzą sobie dobrze z Dream, z McCoughtry są w stanie sobie jak najbardziej poradzić lub w innym przypadku jeżeli faktycznie nie będzie wszystko przebiegało zgodnie z planem, wyleci z parkietu jak to było w PO. Harding nie ma już w zespole Atlanty, co jest osłabieniem i stosunkowo brak dodatkowych punktów. Dodatkowo Indiana jest trudnym miejscem do grania, tym bardziej że Dream miewają duże problemy właśnie na powyższym terenie. Jestem świadomy całkiem przyzwoitego meczu ze strony Atlanty w poprzednim spotkania, naprawdę zaprezentowały nam dobry basket , ale czy to wystarczy na Indiane? Przypuszczam, że Catchings i Douglas zagrają na swoim optymalnym poziomie, zdecydowanie przejawiają ogromny wpływ na ofensywę Fever i uważam, że opener okaże się z korzyścią dla zawodniczek z Indiany.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division, Hiszpania
Spotkanie: Celta Vigo- Espanyol
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ostatni mecz Hiszpańskiej Primera Division a więc rostrzygną się wszystkie niewiadome i znaki zapytania. Takim pytaniem jest między innymi, kto spadnie do 2 ligi? Moim zdaniem nie będzie to Celta Vigo. W teorii mają teraz u siebie łatwy mecz z Espanyolem. Teoretycznie łatwy bo Katalończycy już o nic nie walczą. Wręcz przeciwnie gospodarze. Moim zdaniem nie po to wygrywali ostatnio trudny mecz z Valladolidem na wyjeździe by teraz po prostu odpuścić i pogodzić się ze spadkiem. Fakt że zwycięstwo nie daje gwarancji pozostania w lidze ponieważ potknąć musi się jeszcze Deportivo. Pomimo że Depo gra u siebie to rywalem ich będzie Sociedad który walczy o wyższe cele czyli LM. Więc na pewno jest szansa i to dosyć duża na minięcie drużyny z La Corunii. Jednakże trzeba najpierw samemu wygrać z Espanyolem i na to liczę.
✅47
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Kanada - Holandia
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: WilliamHill
W grupie C Ligi Światowej siatkarzy ciekawy mecz, Kanada podejmie Holandię. Znacznym faworytem bukmacherów są Kanadyjczycy lecz dla mnie na papierze lepiej wygląda Holandia. Oczywiście również dla mnie Holandia to wielka zagadka, ponieważ dawno ich nie było na arenie międzynarodowej. Oranje przeżywali ogromny kryzys mimo że zawodników mieli świetnych to nie udawało im się zbudowac drużyny, lecz w zeszłym roku wygrali Ligę Europejską i wrócili na światowe salony.
W kadrze jest kilku dobrych zawodników jak przyjmujący Jelte Maan oraz Joeren Rauwerdink i porównując ich z parą kanadyjskich przyjmujących Perrin z Winters to moim zdaniem zarówno w ataku jak i przyjęciu lepsza jest para holenderska. Na rozegraniu z jednej strony wielki talent Nimir Abdelaziz który ma potężną zagrywkę i sieje postrach w szeregach rywali, Perrin nie jest jakimś orłem w przyjęciu więc jest w kogo celować. W Kanadzie na rozegraniu wg mnie najsłabsze ogniwo czyli... ten no jak on się zwie, mam go na koncu języka, no ale to nic jest słaby. Na środku zdecydowanie lepiej Oranje, bo para Kooistra z Bontje znana z Plusligi zdecydowanie bije na głowę parę Duff z Simac. Na ataku ciekawy pojedynek gwiazdy kanadyjskiej siatkówki Gavina Schmitta z Nielsem Klapwijkiem. Schmitt miał słaby sezon w Rosji w Odintsovie za to Klapwijk w Tono Calipo grał cały sezon świetnie.
Tak więc na pozycjach wyszło mi zdecydowanie na Holendrów, jednak jak zaznaczyłem są oni obecnie niewiadomą bo dawno ich nie widziałem w akcji, umiejętnościami biją na głowę Kanadyjczyków lecz niewiem czy jest tam team spirit czy nie bo w ostatnich latach właśnie tego im brakowało a zdarzało im się w ostatniej edycji LŚ w której grali pokonać na wyjezdzie Brazylię 3-0. Kurs super, ewentualnie handikap +1,5 seta powinien spokojnie wejśc.
⛔100
 
renegat 24

renegat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 liga Zachodnia
Spotkanie: Calisia Kalisz : ROW Rybnik
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat Calisia Kalisz zajmuje aktualnie 10 miejsce w tabeli, ich bilans ostatnich 5 spotkań to 0-0-5 jak widać dla nich sezon już się zakończył. Co innego ROW Rybnik zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli, i na 3 kolejki do końca mają oni 63 punkty tyle co Bytovia Bytów, za nimi są Chojnice z 62 punktami na koncie, więc jak widać walka będzie do samego końca. Bilans ostatnich 5 spotkań Rybnika to 5-0-0 więc taki mecz jak jutro po prostu muszą wygrać i przybliżyć się do upragnionego awansu, tym bardziej że w ostatniej kolejce czeka ich wyjazd do Bytowa.
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom