>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 01.06.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Spotkanie: Djokovic, Novak – Dimitrov, Grigor
Typ: Liczba Minut (Over 150.5)
Kurs: 2.05
Bukmacher: unibet

Trudno nie odnosić się w kontekście tego meczu do niedawnego pojedynku obu graczy w Madrycie. Tam Dimitrov niespodziewanie ograł Serba, zresztą po kapitalnej grze, Djoko momentami nie miał nic do powiedzenia, zwłaszcza w decydującym secie. Wielu kwestionuje motywację mistrza w tamtym meczu, twierdzą, że jak przyjdzie co do czego w Wielkim Szlemie, to Djoko z pełną motywacją rozniesie młodego Bułgara. Ja raczej kwestionowałbym formę lidera rankingu, który zwłaszcza na mączce jest jak najbardziej do ugryzienia, co pokazał Grigor. To powiedziawszy wpadł mi w oko typ na over minutowy, bo linia wydaje mi się trochę zaniżona. Przede wszystkim spodziewam się, że młodzian postawi mistrzowi twarde warunki i nawet jeśli nie wygra żadnego seta to zobaczymy przynajmniej dwa przedłużone sety, może nawet jakiś tie-break. Chłopaki już w Madrycie pokazali, że do przekroczenia linii overowej wystarczą nawet 3 wyrównane sety (189 minut). Jeśli połączymy te fakty ze świetną defensywą Djoko i dobrą formą Dimitrova, to szykuje nam się powtórka z rozrywki i zacięty mecz pełen długich wymian i gemów granych na przewagi, a to zabiera sporo czasu. Zwłaszcza jeśli doliczymy notorycznie przedłużane przez Serba wprowadzanie piłki do gry. Faworytem oczywiście nadal Serb, ale wcale nie jestem przekonany, że przejdzie przez ten mecz suchą nogą. Myślę, że seta Bułgar jest w stanie urwać, a w takim układzie przekroczenie 2.5 godzin meczu będzie pewnikiem. Moim zdaniem interesujący typ, zwłaszcza po takim kursie.
⛔100
 
el-sheer 1

el-sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Sevilla FC - Valencia CF
Typ: Dokładny wynik: Valencia 2-1
Kurs: 9.0
Bukmacher: William Hill
Analiza: Przed nami ostatnia kolejka ligi hiszpańskiej, gdzie na Sanchez Pizjuan zmierzą się drużyny Sevilli i Valencii.
Wiadome jest, że gospodarze nie osiągną nic prócz środkowego miejsca w tabeli, lecz zrobią jednak co w ich mocny, by w dobrym stylu pożegnać sezon przed własną publicznością.
Piłkarze Sevilli w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Osasuną Pampeluną 1-2 (Alvaro Negredo – Punal, Cejudo). Podopieczni Unai’a Emery’ego w 5. ostatnich seriach gier Sevilla zdobyli tylko 5 punktów (jedna wygrana, 2 podział „oczek” i aż dwie przegrane). Obecnie zawodnicy z Ramon Sanchez Pizjuan zajmują dopiero 9. miejsce w lidze. Po 37. seriach zmagań klub z Andaluzji zgromadził tylko 47 punktów (13 wygranych, 8 remisów i aż 16 porażek). Zawodnicy Sevilli w meczach „domowych” odnotowali 12 wygranych (3-0 z Espanyolem Barceloną, 2-1 z Athletic Bilbao, 4-0 z Realem Zaragozą, 4-1 z Celtą Vigo, 3-1 z Deportivo La Coruną, 2-1 z Rayo Vallecano, 3-0 z Grandą, 1-0 z Osasuną Pampeluną, 5-1 z Betisem Sevillą, 3-2 z RCD Mallorcą, 1-0 z Realem Madryt i 2-1 z Getafe), jeden remis (0-0 z UD Levante) i 5 przegranych (1-2 z Realem Sociedad, 0-1 z Atletico Madryt, 0-2 z Malagą, 1-2 z Realem Valladolid, oraz 2-3 z FC Barceloną). Najlepszym strzelcem w ekipie z Andaluzji jest napastnik Alvaro Negredo, który zdobył 21 bramek.
Piłkarze gości bronią lokaty premiowanej startem w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Obecnie Nietoperze mają 2 punkty przewagi nad Realem Sociedad. Teoretycznie wystarczy remis jednak wątpię aby Valencia grała właśnie na taki wynik, gdyż jak pokazuje futbolowe doświadczenie punktatorska gra może skończyć sie nieciekawie
Zawodnicy Los Che w poprzedniej kolejce wygrali na Estadio Mestalla z Granadą 1-0 po trafieniu niezawodnego Roberto Soldado. Goście obecnie zajmują 4. miejsce w tabeli Primera Division. We wszystkich rozegranych spotkaniach podopieczni Ernesto Valverde zdobyli 65 punktów, na które złożyło się 19 wygranych, 8 podziałów punktów i aż 10 porażek. W 5. ostatnich kolejkach klub z Walencji zanotował jedną wygraną, 2 podziały punktów i dwie przegrane. W meczach „delegacyjnych” piłkarze Los Che odnotowali 6 wygranych (1-0 z Getafe, 4-0 z Rayo Vallecano, 1-0 z Celtą Vigo, 2-1 z Granadą, 3-2 z Deportivo La Coruną, oraz 1-0 z Osasuną Pampeluną), 5 podziałów „oczek” (1-1 z Atletico Madryt, 3-3 z Espanyolem Barceloną, 2-2 z Realem Zaragozą, 1-1 z Realem Valladolid i 1-1 z Realem Madryt) i już 7 porażek (2-4 z Realem Sociedad, 0-1 z Athletic Bilbao, 0-1 z FC Barceloną, 0-2 z RCD Mallorcą, 0-1 z UD Levante, 0-1 z Betisem Sevillą i 0-4 z Malagą). Najlepszym strzelcem w tej ekipie jest z kolei Hiszpan Roberto Soldado, który ma na swoim „liczniku” 22. bramki.
Gdy Valencia i Sevilla spotkały się w styczniu tego roku na Estadio Mestalla, gospodarze po dwóch trafieniach Roberto Soldado wygrali 2:0.
Po przejrzeniu statystyk na myśl przychodzi tylko jeden faworyt Valencia, ale wiadomo, że na boisku może się wszystko wydarzyć. Co do mojego typu to stawiam na dokładny wynik, ponieważ Sevilla na pewno będzie chciała (jak już wcześniej wspomniałem) bardzo dobrze zakończyć sezon i na pewno łatwo się nie podda. Dla mnie jednak górą będzie dziś drużyna w tym sezonie lepsza, więc czeka nas bardzo ciekawe i zacięte spotkanie z kilkoma golami, więc gorąco polecam zagrać owy typ ;)

01.06. godz. 21:00 Sevilla - Valencia

Przewidywane składy:
Sevilla: Beto - Moreno, Navarro, Cala, Coke - Medel, Kondogbia, Perotti, Rakitić, Navas - Negredo
Valencia: Guaita - Pereira, Costa, Mathieu, Cissokho - Ruiz, Costa, Jonas, Banega, Canales - Soldado
sędzia: Clos Gomez
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – Liga Światowa
Spotkanie: FinlandiaPortugalia AHC (0:2,5 seta)
Typ: 1
Kurs: 2,14
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 17:30 odbędzie się mecz w grupie C Ligi Światowej między Finlandią a Portugalią. Wczoraj Finowie pokonali Portugalczyków 3:0 (-13,-27,-18).

Finowie zaczęli kapitalnie mecz – 6:2 w pierwszych minutach pierwszego seta i systematyczne powiększanie przewagi, co skończyło się nokautem do 13. W drugim secie Portugalczycy utrzymywali wynik w okolicach remisu wychodząc nawet na minimalne prowadzenie. Przy stanie 14:15 trener reprezentacji Finlandii wziął czas i zmobilizował zespół do większej koncentracji. Po secie walki Finowie pokonali rywali 29:27. Trzeci set to walka Portugalii o urwanie seta zakończona załamaniem się formy w połowie rozgrywki. Finowie kontrolując mecz zwyciężyli w tej odsłonie do 18.

- Byliśmy zbyt słabi nie tylko taktycznie i technicznie, ale również mentalnie. Wówczas trudno jest grać dobrą siatkówkę. Ale po pierwszym secie pokazaliśmy, że potrafimy rozwiązać niektóre nasze problemy. Jednak na przestrzeni całego spotkania Finlandia prezentowała się lepiej - powiedział szkoleniowiec Portugalczyków, Flavio Gulinelli. (cytat z siatka.org)

Wypowiedź trenera Portugalii w pełni oddaje formę rywali Suomi. Brakuje im nie tylko umiejętności i klasowych zawodników, ale także mentalności do wygrywania trudnych momentów jakie występują w spotkaniach Ligi Światowej.

Składy (w nawiasach punkty w pierwszym meczu):
Finlandia: Esko (4 pkt.), Oivanen Mikko (12), Oivanen Matti (8), Shumov (6), Siltala (10), Sivula (10), Rajala (libero) oraz Tervaportti, Hietanen i Kerminen
Portugalia: Keller (6 pkt.), Ferreira (4), Araujo (4), Jose (6), Sequeira (15), Reis (4), Coelho (libero) oraz Lima (6) i Violas

Myślę, że Oivanenowie, Esko i spółka po raz kolejny wysoko pokonają Portugalię – nie mam wątpliwości w to, iż są ekipa o klasę lepszą od rywala. Obawiam się jednak o ich koncentrację w drugim meczu. Jeśli poprawią błędy i zachowają pełen profesjonalizm do samego końca Portugalczycy po godzinie gry będą mogli udać się do pod prysznice i do autokaru.
⛔100
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina:Żużel - Grand Prix Cardiff
Spotkanie:6 bieg
Typ:Woffinden
Kurs: 2.00
Bukmacher:Bwin
Analiza:Brytyjczyk jest faworytem dzisiejszego grand prix. Jedzie z 3 pola czyli z nie najlepszego. Będzie to jednak 6 bieg. Nawierzchnia zacznie się odsypywać. Zwłaszcza że cały tor przekopano. Woffinden jedzie u siebie i będzie mu bardzo zależało. Ostatnio jest w znakomitej formie. Za przeciwników będzie miał:
Ales Drymla-czyli zawodnika o klase gorszego od Woffindena
Krzysztofa Kasprzaka-ostatnio radził sobie nie najgorzej jednak na brytyjskich torach raczej nie poradzi sobie równie dobrze.
Andreasa Jonssona- Po wczorajszym wypadku może nie być w dobrej dyspozycji
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Jeszcze kilka kolejek do ostatecznych rozstrzygnięć w tych rozgrywkach ligowych. Goście dzisiejszego spotkania są bardzo poważnym kandydatem do awansu i spotkań w 1 lidze. Gospodarzom raczej się to nie uda i już zapewnili sobie spokojną lokatę w środku tabeli. Obecny lider gra dziś także mecz wyjazdowy, który raczej zakończy się podziałem punktów. Czyli gracze z Niepołomic będą prowadzić mecz bardziej asekuracyjnie, oby tylko nie przegrać i stracić dużo punktów.
A gospodarze? Stadion w Radomiu im. braci Czachorów to prawdziwa TWIERDZA. Zespół u siebie praktycznie nie przegrywa. Ostatnia porażka ligowa ponad dwa lata temu, czy ktoś ma taki bilans u siebie?
Radomiak jest głodny rewanżu na graczach Puszczy Niepołomice, ale czy wystarczą same chęci? Przyjezdni w dobrej dyspozycji i pewnie wysoko umieszczą poprzeczkę.
Raczej remis w obu połowach.
Piłka nożna, Polska, 2 liga wschodnia
Typ: HT/FT - X/X
Kurs: 5,05
Buk: Expekt
Brak typu ⛔ 100
 
M 3

mati22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
spotkanie: puchar niemiec bayern vs stuttgart
typ : handicap -3 bayern
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bayern co tu dużo mówić faworyt spotkania i zespół,który chce w tym sezonie zdobyć wszystko , jego ofensywa mówi sama za siebie,a na trafność mojego typu dwóch szybkich skrzydłowych,którzy wywalczą nie jeden rzut różny dla bayernu. ostatnia kolejka ligowa bawyern róznica rzutów rożnych +9.
stawka 100zł ew. 195zł
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB 22:10
Spotkanie:Colorado Rockies-Los Angeles Dodgers
Typ:LA Dogers over 5 5runs=zwrot
Kurs:2,45
Bukmacher:William Hill
Drugi mecz serii pomiędzy Rockies a Dogers i pojedynek Jhoulys&#39;a Chacin&#39;a z Zack&#39;iem Greinke czyli z perspektywy przeciętnego kibica dość ciekawie zapowiadający się mecz ze względu że powinien on obfitować w dużą ilość akcji.Miotacz gospodarzy do wybitnych nie należy a w tym sezonie legitymuje się bilansem 3-3 ERA 3,90 w 55 inningach w których rzucał.Co ciekawe oddał on swoim rywalą pierwszą bazę za darmo aż 18 razy w czym dziś upatruje szansy dla pałkarzy gości którzy we wczorajszym meczu zaliczyli 12 hit-ów i trzy double co przy bazie oddanej za darmo dobrze wróży.W ogólnej statystyce H2H pałkarze Dogers też wypadają także świetnie przeciwko Chacinowi co potwierdza skuteczność na poziomie 31%.Dorzućmy do tego fakt że miotacz gości w tym sezonie nie rzuca jakoś specjalnie a jego ERA to 4,38 w 24 inningach i bilans 2-1.W statystyce przeciwko Rockies Greinke też nie błyszczy a ego bilans 1-1 i ERA 4,88 w 27 inningach nie powala.Szukając w tym wszystkim złotego środka wychodzi że dziś ujrzymy dość spotkanie z dużą ilością akcji i run-ów a co za tym idzie myślę że jest to sprzyjająca sytuacja do tego aby goście zdobyli dziś 6 run-ów zwłaszcza przy dyspozycji Chacin&#39;a w tym sezonie,a nawet gdyby run-ów było tylko 5 WH oferuje zwrot więc ryzyko jest raczej nieduże.Polecam
✅145
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, NHL
spotkanie: Chicago Blackhawks - LA Kings
typ : Chicago
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Analiza:
Początek bardzo ciekawie zapowiadającej się rywalizacji między LA Kings a Chicago. Zawodnicy z Los Angeles mają za sobą bardzo dobry sezon ale w roli faworytów widzę gospodarzy. Chicago wygrało 4 z 5 ostatnich meczów we własnej hali, więc u siebie wyglądają bardzo solidnie i budzą postrach w śród przyjezdnych. Kings z kolei na wyjeździe mają bilans odwrotny, wygrali 1 z 5 meczów na wyjeździe. Zapowiada się niezwykle wyrównany mecz z małą ilością bramek. Jednak to gospodarze powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i objąć prowadzenie w rywalizacji.
✅95
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Brazylijska, godz 23:30
Vitoria BA - Vasco Da Gama RJ
TYP: 1
KURS: 1,90
BUK: Expekt
Analiza:

Dzisiaj postanowiłem napisać analizę do ligi Brazylijskiej. Powiem szczerze żadko piszę do tej ligi analizy więc proszę o wyrozumiałość. Będzie to spotkanie 3 kolejki najwyższej ligi w Brazylii.
Gospodarze tego dzisiejszego mecz w lidze po dwóch meczach znajdują się na 3 pozycji z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 1 mecz w którym to zremisowali a zremisowali oni z zespołem Internacional 2:2. Warto dodać że goście tamtego meczu to nie jakiś słaby rywal a gospodarze zdołali zremisować chociaż już wygrywali 2:0 to niestety stracili 2 bramki i zremisowali tamto spotkanie. Na wyjeździe rozegrali oni również 1 mecz w którym to wygrali oni pewnie 3:0 z zespołem Nautico. Zagrali w tamtym meczu bardzo pewnie i dobrze. A więc jak widać ten sezon dość dobrze zaczęli i zobaczymy jak dalej im pójdzie.
Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 11 pozycji z dorobkiem 3 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie jeden mecz w którym to wygrali oni bardzo skromnie bo 1:0 z zespołem Portuguesa. Natomiast na wyjeździe zagrali oni z zespołem Sao Paulo i przegrali tamten mecz aż 5:1. Ale zawodnicy Vasco zawsze u siebie się prezentowali dobrze a na wyjazdach dostawali srogie lanie.
Oba zespoły w ostatnich 2 meczach między sobą rozłożyło się po równo ponieważ jeden mecz wygrali gospodarze a jeden goście. Oba zespoły wygrywały na własnych boiskach. A więc tą teorią się poruszać to wychodzi że ten mecz powinni wygrać gospodarze i ja tego będę się trzymał a kurs jest bardzo interesujący.​
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom