>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
E-sports
kto więcej fragow: spinx - flamez
Typ: flamez
kurs: 2.26
stawka: 50j
STS


dzisiaj finał turnieju gamers8 a w nim ence z dycha w składzie zetrze się z vitality i genialnym zywoo. Moim zdaniem najprawdopodobniej grane będą nuke, anubis i mirage, sprawdziłem ratingi obydwu graczy z ostatniego miesiąca na tych mapach i zdecydowanie lepiej radzi sobie flamez, dlatego kurs uważam za spore value.

⛔
 
Ostatnia edycja:
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
IEM Sydney - kwalifikacje
Mecz: Victory Zigzag - 9ine
Typ: over 2.5 mapy / dw 1:2 ⛔ / ⛔
Kurs: 3.20 / 3.80

Polacy zawalczą w kwalifikacjach o wyjazd na IEM Syndey a ich przeciwnikami będzie międzynarodowy mix Victory ZigZag z polakiem "Gruby" w składzie. 9ine jest świeżo po lanie w Arabii, chłopaki niedawno wrócili do swoich domów a hades na swoim streamie przyznał, że cały skład złapało jakieś przeziębienie po powrocie co może wpłynąć na skuteczność w strzelaniu hedzików. W puli map najprawdopodobniej nie zobaczymy Vertigo, najlepszej mapy Polaków którą zbanują przeciwnicy i Inferno które jest konsekwentnie banowane przez dziewiątki. Zigzag mimo, że jest to dość świeży mix na scenie w drodze do tych zamkniętych kwalifikacji pokonywali takie formacje jak Sprout, BIG i 9 Pandas czyli ekipy prezentujące już jakiś poziom więc i dziś myślę, że mogą powalczyć. Mój typ, że zobaczymy 3 mapy opieram głównie o to, że jest to format online w którym może zdarzyć się wszystko, wybór map które dziś zobaczymy, brak komfortu Vertigo więc pewnie Overpass, Mirage i może Ancient? Oraz to, że zawodnicy 9ine narzekali na chorobę która może jeszcze doskwierać a kto gra sam wie, że jest ciężko grać jak nie można się w pełni skupić. Typ jest ryzykowny ale kto ogląda 9ine wie, że chłopaki mogą wygrywać z każdym żeby potem nie móc domknąć mapy i przegrać kilka rund pod rząd. Liczę na wyrównany pojedynek i 3 mapy.

Różnica kilku poziomów, Victory nie mam pojęcia jakim cudem doszło aż tutaj ale to chyba magia Bo1.
 
Ostatnia edycja:
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
IEM Sydney - kwalifikacje
Mecz: Apeks - 9ine 20:00
Typ: 9ine ⛔
Kurs: 1.62
Buk: Superbet

Wczorajsze wyniki oraz forma hadesa napawają mnie optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. Chłopaki mimo doprowadzenia do dogrywki przez NiP na pierwszej mapie nie stracili skupienia jak to miało kilka razy poprzednio i domknęli mapę nie tracąc rundy w dogrywce oraz mimo lekkich problemów udało się wygrać również mapę drugą na Vertigo. Dzisiejszy przeciwnik jest podobny poziomem do właśnie NiPu, formacja dość świeża po kilku zmianach, z meczu na mecz wyglądająca coraz lepiej. Sugerując się komfortami oraz formą obu ekip na danych mapach mogę przewidywać, że tak będzie wyglądać pewnie wybór map: 9ine banuje Inferno, Apeks banuje Nuke, 9ine wybiera Vertigo, Apeks wybiera Ancient, 9ine banuje Mirage, Apeks banuje Overpassa, zostaje Anubis jako trzecia mapa. (Vertigo, Ancient, Anubis) Map pool przychylny dla graczy 9ine, mocno poprawili grę na Ancient i zawsze radzą sobie dobrze w kwalifikacjach do dużych turniejów a jak dziś wygrają to zapewnią sobie awans na IEM Syndey. Nie zostaje nic innego jak udowodnić kto jest lepszy, ave 9ine.

Tak jak przewidywałem wybory drużyn to Ancient i Vertigo. Pierwsza mapa przegrana bo Kylar miał problemy techniczne i za niego musiał grać trener w dogrywce co mocno wybiło chłopaków z rytmu a druga mapa to już totalny choke mimo gry w normalnym składzie, oddane przy wyniku 14:9 po stronie ct na remis i porażka w dogrywce. Oby jutro zagrali lepiej, ostatnia szansa o wyjazd na IEM.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
'Corek 'Corek jak widzisz ESL ?
Ja jestem zaskoczony postawa i forma Furii co się stało z chłopakami to nie mam pojęcia. Tam już kompletnie nic nie gra. Gdzie się podział ten agresywny styl gry. Myslalem że po przyjściu fallena to zacznie iść w stronę topki, a tu klops. NIP rozegrało bardzo fajne spotkanie i w ich kierunku można się upatrywać w kolejnych spotkaniach.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Oglądam, ale nie mam weny do napisania czegoś.
Postawa Furii nie jest dla mnie zaskoczeniem, pisałem o tym jakiś czas temu, że te transfery dziadka Fallena nie przyniosą im zbytnio progresu i do ścisłej topki będzie brakować, moim zdaniem tam się wiele nie zmieni. NiP bardzo fajnie, czekam aż to odpali bo kiedyś w końcu musi, może powoli tak jak mówisz, nadchodzi ten czas. Zobaczymy co dziś przyniosą wyniki, ale wszystkie prognozy mówią, że jutro mogą być ciekawe spotkania, coś może z naciskiem na może, zaproponuję.
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Miałem bardzo podobne odczucia co 'Corek - ale po dzisiejszych meczach - moim zdaniem trochę się nam sytuacja wyklarowała i można coś sensownego proponować.

NiP - FURIA: wygrana NIP @ 1,93 ⛔ - ależ sroga wtopa, tutaj nic nie poszło tak jak powinno, nawet nie było jak i z czego kontrować. Furia przez większość czasu miała ten mecz pod kontrolą i wyglądała naprawdę nieźle.
Kiedy zobaczyłem na otwarciu coś w okolicach 1,75 - nie powiem, byłem zaskoczony. Teraz widzę spory ruch w stronę Furii i jestem już naprawdę mocno zdziwiony - po takim kursie nie brać szwedów to serio grzech.
Przy takich oddsach nie widzę opcji na niezrobienie jakiegoś profitu, biorąc pod uwagę nawet potencjalne kontry w zależności od tego, jak będzie układał się mecz, ale dla mnie po prostu i zwyczajnie NiP to bierze, po prostu to wygrywa. Furia mnie nie przekonuje już nie od dziś (i z tego co widzę tutaj - nie tylko mnie), pewna wygrana z Grayhound jeszcze niczego nie oznacza. Przy porażce z Movistar, które też - umówmy się, nie wyglądają obecnie na słabą ekipę, bo fajnie poradzili sobie z GL - natomiast nie widzę powodu, dla którego NiP miałby sobie z nimi nie poradzić tak samo lub nawet pewniej. Astralis, które niespodziewanie zostało przez NiP ograne, ostatnio wyglądało bardzo dobrze z wyłączeniem porażki z 00Nation na Pinn Cup'ie, która była oczywiście dość zaskakująca, lecz osobiście wątpię w to, że Astralis zagrało tam to, co docelowo ma prezentować tutaj na Pro Lidze - zmierzam do tego, że nie zagrali tam na miarę swoich możliwości i nie potraktowali do końca poważnie tamtego spotkania, co jest zupełnie zrozumiałe w świetle obecnych rozgrywek i szczerze mówiąc chcę w to wierzyć, bo duńczycy mogli się ostatnio naprawdę podobać. W końcu widzę jakiekolwiek nawiązywanie tej ekipy do swoich najlepszych czasów, dlatego traktuję dyspozycję NiPu w meczu z nimi jako świadectwo solidnej gry i przy takiej Furii po prostu nie widzę porażki.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
NiP vs GamerLegion / Ninjas in Pyjamas wygra @ 1,66

Zadowala mnie ten kurs na Szwedów i jak najbardziej w to wejdę. NiP grał mocno w kratkę, i tak jak po świetnych spotkaniach wydaje się, że może znaczenie wszystko grać jak należy, tak następne mecze nie napawają optymizmem. Zagrali bardzo dobre spotkanie z Astralis, które obecnie gra super csa, by dostać od Furii czy Vitality, to drugie akurat nie dziwi nawet w małym stopniu.
GamerLegion bez wygranej mapy z Hiszpanami i Astralis, zbytnio nic do powiedzenia w obu spotkaniach. Zestawiając obie ekipy to nawet NiP na przyzwoitym poziomie, wcale nie najwyższym powinno poradzić sobie z GL.
Szwedzi mają na pewno z tyłu głowy, że tak dalej być nie może i jeśli mowa o jakiejś presji to jest ona właśnie po ich stronie.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs MiBR / MiBR wygra mapę @ 2,30

W cieniu wielkiego hitu piłkarskiego, zaciętej rywalizacji z Wyspami owczymi na tapetę wrzucam to spotkanie. Jest to propozycja zupełnie luźna bez mocnej gry, ale uważam że kurs jest nieadekwatny do sytuacji.
Pisałem odnośnie transferów na brazylijskiej scenie i prawda jest taka, że to właśnie MiBR wyszedł na tym najlepiej, tylko trzeba chłopakom dać trochę czasu, aby zaczęło to grać jak należy. Dołączenie saffee oraz dropa to są na prawdę świetne ruchy w przeciwieństwie do tego co zrobiła Furia, ściągając dziadka Fallena, który już nigdy nie będzie tamtym grajkiem, kosztem właśnie ambitnych młodziaków, którzy mają już spore doświadczenie. MiBR wczoraj ograło Mouz w trzech mapach co może i jest małą niespodzianką, ale na pewno nie żadną sensacją, chłopaki pokazują że nie są tutaj tylko po to, aby zebrać lanie, nic z tych rzeczy. Brazylijczycy tutaj nic nie muszą, niech zagrają swoje a szansę na mapę jak najbardziej są, szczególnie iż wczoraj znacznie gorsze EG prawie wygrało na nich mapkę. Nie szaleję bo to nic pewnego i nikogo nie zdziwi, gdy Ence wygra to w dwóch mapach, ale obok takiego kursu na jedną mapkę Brazylijczyków przejść nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1213
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs Mouz / Heroic 2:0 @ 2,30
Bardzo słabo


Witam, dziś znów troszkę ryzykuję i znów widzę na to większe szanse niż sugerują nam bukmacherzy. Heroic w ostatnim czasie nie zachwyca, ale tutaj widzę to inaczej. Postrzelali sobie z Australijczykami, oddali całe 6 rund na dwóch mapach, szkoda było grać. Następnie przegrali z BIG, ale czy to jakaś sensacja? Oczywiście że nie. Niemcy w ostatnich tygodniach są w świetnej dyspozycji, oglądałem ich spotkania z wielką przyjemnością i jeśli utrzymają tą formę to może jakieś małe nawiązanie do starej ekipy nastąpi, choć do tego jeszcze daleka droga.
Jeśli chodzi o Mouz to również wyglądają coraz lepiej, ograli BIG choc było to nie mal że miesiąc temu, ale nie robią obecnie na mnie wielkiego wrażenia. Przegrali z MiBR, wczoraj męczyli się na obu mapach z EG, jeśli zagrają tak samo jak wczoraj to nie widzę ich zwycięstwa a śmiem twierdzić, że nawet mapy. Jeśli ktoś nie chce ryzykować, proponuję czyste zwycięstwo Duńczyków, które również mam pograne, ale uważam że Heroic dziś pokaże moc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs Monte / Heroic wygra 2:0 @ 2,08

Wczoraj Heroic zawiodło zdecydowanie, ale dziś idę w ten sam bet i gram wygraną Duńczyków bez straty mapy. Różnica jest taka, że o rywalu w ostatnim czasie nie można powiedzieć zbytnio nic dobrego. Wyglądają bardzo słabo, przegrali dwa spotkania pod rząd z BiG, nie ujmując im bo Niemcy są w świetnej formie, ale porażka z bardzo słabiutkim Australijczykami, którzy na Heroic ugrali szczęść rund. Kompletnie jak by zapomnieli jak się strzela w tej pistolety. Następnie przyszedł mecz z MiBR i również porażka. Heroic wczoraj chciało a nie mogło, Caidian zmotywowany, jak to w jego stylu wręcz krzyczący, motywujący ale widzieliśmy jak się to skończyło. Nie wierzę w zwycięstwo Monte dziś i tak jak wczoraj typ był ryzykowny, tak dziś uważam że szanse są znacznie większe a już na pewno na zwycięstwo Heroic. Caidian dziś przykrywa naszego krasnala i spółkę.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Jaka porażka z Australijczykami? Co ty za bzdury wypisujesz? Nie oglądałeś meczu ok, ale żeby nawet wyniku nie sprawdzić i zabierać się za analizę ?
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
BIG vs Ence / BIG wygra mapę @ 1,70 pinek

Propozycja na jutro. Pisałem odnośnie obu tych ekip, BIG jest w świetnej formie, grają cudownego dla oka csa, momentami jak by ze sobą grali latami. Na prawdę jestem pełen podziwu. Przeciwko Ence grałem ostatnio w spotkaniu z MiBR i się powiodło a tutaj przeciwnik jest znacznie lepszy i w znacznie lepszej formie. Uważam, że Ence nie zagra tak solidnie na obu mapach i jedną będą w stanie wziąć Niemcy, choć patrząc na ich dyspozycję, nie powinna tutaj zdziwić nawet ich wygrana. Brazylijczycy byli bliscy nawet zwycięstwa w spotkaniu z dychą i uważam że BIG na jedną mapę stać spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1302
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Jaka porażka z Australijczykami? Co ty za bzdury wypisujesz? Nie oglądałeś meczu ok, ale żeby nawet wyniku nie sprawdzić i zabierać się za analizę ?
Nie żeby coś, ale naprawdę nietrudno wydedukować, że chodziło tu o przegraną mapę, co już samo w sobie było zaskoczeniem i jest warte odnotowania. Taka drużyna, jaką było do niedawna Monte nie ma prawa dać sobie urwać mapy ekipie, która dostała lanie nawet od EG.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Nie żeby coś, ale naprawdę nietrudno wydedukować, że chodziło tu o przegraną mapę, co już samo w sobie było zaskoczeniem i jest warte odnotowania. Taka drużyna, jaką było do niedawna Monte nie ma prawa dać sobie urwać mapy ekipie, która dostała lanie nawet od EG.
Nie żeby coś, ale jest wyraźnie napisane porażka. Gdyby chodziło o przegraną mapę to by nie napisał porażka tylko przegrana i ewentualnie wtedy można by przypuszczać, że chodzilo mu o stratę mapy. "Porażka mapy" ? Gratuluję dedukcji...
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Nie żeby coś, ale jest wyraźnie napisane porażka. Gdyby chodziło o przegraną mapę to by nie napisał porażka tylko przegrana i ewentualnie wtedy można by przypuszczać, że chodzilo mu o stratę mapy. "Porażka mapy" ? Gratuluję dedukcji...
Spoko, ale zupełnie pomijasz kontekst samej oceny. Rooster jedyną mapę ugrał właśnie na Monte i zapewne dlatego Corek zwrócił na to uwagę - sugerowanie przy tym, że "nie sprawdził wyniku i bierze się za analizę" jest moim zdaniem zupełnie bezsensowne.
Oczywiście, że z tego co napisał wynika, iż Monte mecz na australijczyków przegrało - ale serio, nie zauważasz, że po prostu nie dokończył zdania pisząc tę analizę na szybko lub jakkolwiek mu umknęło napomknięcie o tym, że chodzi o przegraną mapę? Jeżeli tak, to może jednak warto byłoby rozważyć podszlifowanie tej umiejętności dedukowania ;-)
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Spoko, ale zupełnie pomijasz kontekst samej oceny. Rooster jedyną mapę ugrał właśnie na Monte i zapewne dlatego Corek zwrócił na to uwagę - sugerowanie przy tym, że "nie sprawdził wyniku i bierze się za analizę" jest moim zdaniem zupełnie bezsensowne.
Oczywiście, że z tego co napisał wynika, iż Monte mecz na australijczyków przegrało - ale serio, nie zauważasz, że po prostu nie dokończył zdania pisząc tę analizę na szybko lub jakkolwiek mu umknęło napomknięcie o tym, że chodzi o przegraną mapę? Jeżeli tak, to może jednak warto byłoby rozważyć podszlifowanie tej umiejętności dedukowania ;-)
No właśnie nie, bo jeśli by nie dokończył zdania to by tam było słowo "przegrana" z Rooster i wtedy można by przymknąć oko i się domslacx że brakło słowa "mapa". Jeśli ktoś pisze porażka z Australijczykami to nie wiem jak można uważać że chodziło o przegraną mapę. To tak jakbyś napisał że Wyspy Owcze wygrały z Polską a potem tłumaczył że chodziło o to że przegrali tylko 0:2 a to przecież i tak dla nich dobry wynik.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
W WENTOR
Nie widziałem z kim konwersujesz bo mam tą osobę w ignorowanych, ale zerknałem z ciekawości. Nie odpisuj i nie dyskutuj z tym gościem. Jest on zwykłym oszustem i kłamcą na tym forum i podejrzewam, że w życiu podobnie. Chłopaczek chce się dowartościować. Niech sobie pisze co chce i czepia się czego chce, na prawdę szkoda słów i nerwów na nic nie wartych oszustów. Polecam ci opcje igonuj ;)
Odnośnie tego co napisałem to trzeba być na prawdę...no, aby się nie domyśleć, że chodzi o przegraną mapę, którą miałem na myśli a napisałem co innego, ale jak ktoś czeka na czyjeś podknięcie to i na okruszku chleba go znajdzie ;) pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Powyższy post na najwyższym poziomie, jak twoje typy ;)

Ziomek Ty piszesz o dowartościowywaniu się na forum 😂? " Ludzie nie proście mnie o typy na priv, jak coś będzie to podam je tutaj w dziale".

Chyba nie muszę tłumaczyć, że osoba bez kompleksów odpisuje takiej/takim osobom na priv a ta która próbuje się dowartościować pisze właśnie tego typu posty. Zresztą serio? Ktoś cię prosi o typy? Pewnie jeszcze chcą płacić...

Na chacie wchodzi co 3 typ, ale po twoich wpisach tam wydawać by się mogło, że masz skuteczność minimum 80 procent.

Ostatnie zdanie mega zabawne patrząc na to, że masz bilans ostatnich typów w dziale 1-7, jeszcze gorzej to wygląda w twoim temacie ze statystykami, a niecałe miesiąc temu grałeś all in Djokovica na chacie w finale Wimbledonu obrażając przy tym innych userow którzy grali odwrotnie. Gdybym czekał na twoje potknięcia to bym z forum nie mógł się wylogowywać.

Oczywiście miałeś na myśli przegraną mapę, więc napisałeś "przegrali dwa spotkania z BIG nie ujmując bo Niemcy są w świetnej formie, ale porażka z Australijczykami...". Ok, sorry, że śmiałem zwrócić uwagę.

Wyjaśnij o co chodzi z tym oszustem i kłamca ?
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Sprout vs ITB / Sportu wygra @ 1,56

Na szybko z trasy. Witam, na dziś do mapy BIG dorzucam zwycięstwo Sprout, które wygląda w ostatnim czasie zacnie. Przyjście wonderfula to moim zdaniem świetny ruch. Widziałem kilka ich ostatnich spotkań i na prawdę jak najbardziej na plus. Po drugiej stronie ITB, który po tej fali, na której byli spadli prosto na dno jeśli chodzi o ich grę. Przyszli Neofrag itd którego już nie ma, nie przyniosło to żadnych efektów. Ściągnęli Misuute i qikerta, na papierze trochę jakości ale trzeba przede wszystkim sporo czasu, aby zaczęło to śmigać jak należy. Na chwilę obecną gram zwycięstwo Sprout.

9INE vs Looking / 9INE wygra @ 1,60

Gram na dziś również zwycięstwo naszych dziewiątek. Looking nie są oczywiście chłopcami do bicia i nie tak dawno ograli naszych chłopaków, więc dziś liczę na rewanż z naszej strony, po za tym jeśli chcemy jakoś istnieć w csie to takie mecze trzeba wygrywać.

BIG vs Ence / BIG wygra mapę @ 1,70 pinek

Pisałem odnośnie obu tych ekip, BIG jest w świetnej formie, grają cudownego dla oka csa, momentami jak by ze sobą grali latami. Na prawdę jestem pełen podziwu. Przeciwko Ence grałem ostatnio w spotkaniu z MiBR i się powiodło a tutaj przeciwnik jest znacznie lepszy i w znacznie lepszej formie. Uważam, że Ence nie zagra tak solidnie na obu mapach i jedną będą w stanie wziąć Niemcy, choć patrząc na ich dyspozycję, nie powinna tutaj zdziwić nawet ich wygrana. Brazylijczycy byli bliscy nawet zwycięstwa w spotkaniu z dychą i uważam że BIG na jedną mapę stać spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1432
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Monte @ 1.85 STS

Spodziewałem się bardziej kursu w okolicy 1.50. Oglądałem dziś MIBR i tak naprawdę mogło ich już tu nie być, bardzo bliski mecz z EG. Monte pewnie odblokuje głowy po wygranej na Heroic, dodatkowo pewnie maja już dobrze przeanalizowania ekipę MIBR. Dziś MIBR nic specjalnego nie grało, także spodziewam się, ze Monte wyciągnie wnioski z ostatniej porażki i ogra Brazylijczyków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom