>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Tematu służy to podawania typów wraz z analizami z esportowej sceny cs:go

Zapraszam do dyskusji ;)
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Complexity +1.5 / @ 2,00

Gram to ze względu na brak raina, któremu rodzi się syn i będzie nie obecny podczas Blasta, dochodzi do tego wchodzenie Faze w duże turnieje, gdzie te pierwsze spotkania bywały bardzo przeciętne w ich wykonaniu.
W tym składzie Complex już wygrywało w ostatnim spotkaniu mapę na Faze, które będzie w tym spotkaniu mimo wszystko osłabione. Mapa po takim kursie? Te kursy powinny lecieć w dół, dziwne że jeszcze stoją.

OG - Liquid
OG @ 2,38 bet365

Wielu może dziwić, ale nie wyobrażam sobie zagrania TL po tak miernym kursie, są zbyt faworyzowani.
Prawda jest taka, że jeśli YEKINDAR jest w formie to Liquid może zagrozić każdemu, dosłownie. Łotysz ma przestój, nie gra swojego csa i automatycznie całe TL traci niewiarygodnie dużo. Mało jest ekip, które są aż tak zależne od jednego zawodnika. Odkąd do nich dołączył, jest to zupełnie inna drużyna. Miesiąc temu mierzyli się na Blaście i TL wygrał w trzech mapach.
Wracamy po przerwie, jest jedna wielka nie wiadoma co zaprezentuje obie ekipy jak i sam Łotysz.

OG jest nieprzewidywalne. Grają Panowie już ze sobą trochę i myślę że w tym roku to spokojnie może odpalić bo ekipa na papierze wygląda na prawdę mocno.
Jeśli Degster zagra na swoim poziomie na AWP to są spore szanse na powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze dopiero kilkanaście godzin przed spotkaniem znalazło zastępstwo za raina.
Dokładam do jednej mapy czyste zwycięstwo

Complexity @ 4,50 potężne faze

oczywiście nie szaleję, ale tutaj na pewno jest większa szansa niż sugerują to buki o mapę się zbytnio nie martwię, zobaczymy co ze zwycięstwem.
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Na szybko, bo oferta do 19:00

Heroic vs Astralis

Od jakiegoś czasu na unibecie można stawiać ilość hs'ów zawodników. Na dzisiejszy mecz wystawili ogromną linię na Cadiana, jest to jeden z lepszych betów, jakie widziałem w tym roku.Na ostatnie 20 map (tyle sprawdziłem) linię 9,5 pokrył tylko raz w meczu, w którym były dwie dogrywki. Średnio ma ~27% hs'ów, czyli żeby pokryć linię, teoretycznie musiałby zrobić około 35 zabójstw, co nie zdarzyło się przez ponad rok :p

Oczywiście nie jest to żaden pewniak i może się wszystko wydarzyć, ale sam na te zdarzenia wystawiłbym max 1,15 i wjeżdżam w to stosunkowo mocno na obu mapach.

1674322890048.png

Cadian Suma Strzałów w głowę under 9,5 1 mapa @1,70 unibet
Cadian Suma Strzałów w głowę under 9,5 2 mapa @1,70 unibet


gładko, 6 i 4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +588
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jak widzicie dzisiejsze spotkanie BIG vs NIP ?

Osobiście 50 na 50. Po BiG nie wiadomo czego można się spodziewać, słaby występ na G2. NIP w dość nowym składzie. W meczu BiG bardzo słabe spotkanie syrsona gdzie na nim duży ciężar drużyny stoi. Mecz na pewno rozpocznie się szybciej niż 18.30. bo mamy już godzinę 17.10 a szybkie 2:0 dla G2 z NaVi. 14.9 na inferno powoli NaVi wraca ale G2 po stronie ct więc nie widzę szansy na powrót zespołu NAVI
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
OG vs Liquid
Win OG @ 2,45


OG mnie nie zawiodło poprzednio, uwielbiam te kursy na nich, bo można łapać coś pięknego.
Już pisałem wyżej odnośnie TL, to jest ekipa niesamowicie zależna od YEKINDARA, już się odważne powiedzieć, że Navi nie jest tak zależne od Simpla jak Liquid od Łotysza.
Gra on słabo, gra cały TL. Tam nie ma kto zbytnio tego ciągnąć za wszystkich.
Od OG należało mnie oczekiwania i powoli spełniają to co do nich należy. Zaczyna to wszystko grać, na papierze ten skład wygląda na prawdę bardzo mocno, śmiem powiedzieć że jeszcze lepiej niż TL na chwilę obecną. Podbali mi się we wszystkich spotkaniach tutaj, zagrali świetne spotkania a buki nadal mocno faworyzują przeciwników, ale to tylko okazja dla nas.
Grali kilka dni temu, bylo bardzo równo i mogło pójść 2:0 w każdą stronę. Teraz OG tego znów nie przegra, nie widzę tego.
Grałem poprzednio na nich w tym spotkaniu po tak dużym kursie, buki nadal swoje a ja nadal swoje. Próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Ja dzisiaj znowu idę w undery, nie ma może takiego value jak ostatnio, gdzie linia ewidentnie była pomylona, ale typy jak najbardziej do gry.

Mecz z godziny 15 pomiędzy Natus Vincere, a NiP.
Ostatnio testowo sobie rzuciłem płaską stawką i gładko weszło na obu mapach
1674644629497.png

Headtr1ck jest sniperem i nie ma w meczu za wiele okazji, żeby pokryć linię.

W meczu 2 dni temu na BIG
1 mapa pełny dystans 16:14 - 16 kill 3hs
2 mapa 16:11 - 19 killi 3 hs

W meczu na Navi 4 dni temu
1 mapa 16:9 - 15 killi 6 hs
2 mapa 19:17 - 30 killi 10 hs
3 mapa 16:8 - 13 killi 4 hs

Zawodnik ten po transferze do NiP-u i nowej roli gra na średniej 28%, czyli żeby pokryć linie statystycznie musiałby się zakręcić w okolicy 27-30 zabójstw.

Headtr1ck 1 mapa under 7,5 @1,76 4
Headtr1ck 2 mapa under 7,5 @1,80 5

1674644516765.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +707
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Unibet rozpieszcza, bierzcie i korzystajcie, bo powinno spaść - analiza wyżej aktualna, co ciekawe są też wystawione linie na k0nfiga i pewnie stąd linia wyższa (?), ale on nie zagra jeszcze jutro według oficjalnych źródeł na 100% - Zaczyna 1 lutego

1674860625839.png

1674860524896.png

Headtr1ck 1 mapa under 8,5 @1,95 unibet
Headtr1ck 2 mapa under 8,5 @1,95 unibet

Dodatkowo ciekawe bety:
Buzz over 5,5 1 mapa @1,90
Buzz over 5,5 2 mapa @1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Unibet rozpieszcza, bierzcie i korzystajcie, bo powinno spaść - analiza wyżej aktualna, co ciekawe są też wystawione linie na k0nfiga i pewnie stąd linia wyższa (?), ale on nie zagra jeszcze jutro według oficjalnych źródeł na 100% - Zaczyna 1 lutego

Pokaż załącznik 26373

Pokaż załącznik 26372

Headtr1ck 1 mapa under 8,5 @1,95 unibet
Headtr1ck 2 mapa under 8,5 @1,95 unibet


Dodatkowo ciekawe bety:
Buzz over 5,5 1 mapa @1,90
Buzz over 5,5 2 mapa @1,90
Gdzie sprawdzasz ilość hsow? Bo ostatnio całe hltv przeglądałem i nigdzie nie mogłem znaleźć ilości strzelonych hsow
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
saw - nine @ saw wygra @ sts - 1.71

biore z pocałowaniem ręki, portugalczycy są w wyśmienitej formie, co pokazują ich ostatnie mecze, jedynie ostatni dośc głupio oddany na druzyne z kosowa, lubie grać przeciwko polakom, nasza scena csa ledwo co zipie, a kurs na to spotkanie jest wysmienity i ja go z checią pobieram

edit: polacy zagrali bardzo dobrze zespołowo, portugalczycy za duzo oddawali 5v3 a na ancient zrobili dobry wynik po tt zeby oddawać wszystko po ct, dziwne

heroic - big @ heroic wygra @ sts - 1.38

normalnie kurs byłby w okolicach >1.2 a po wygranej z liquid mamy prawie 1.4, był powyżej ale troche pospadał, nie oszujmy sie, heroic to inna liga niz niemcy, jak wspominałem, po dobrej grze z liquid i favena bukmacherzy troche pospieszyli sie z kursami i widze tu duze value, heoric lepszy map pool oraz gracze, którzy w pojedynke potrafią wygrać mecz, także do dubelka ideolo
 
Ostatnia edycja:
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
OG - Astralis @ astralis wygra 2:1 @ sts 4.0

astralis nabrało pewności siebie po zwyciestwie nad NIP, wygrało dośc pewnie, choć uwazam, że daleko im do optymalnej formy, device dopiero wraca po przerwie, blamef dwoi sie i troi i to myśle wystarczy na OG, bedą pikować pewnie ancienta, więc tylko na tej mapie widze ich szanse bo mają ją mocno dopracowaną, wiec scenariusz układa sie sam, pierwsza mapa astra, druga og i 3 znowu dla dunczyków, dodatkowo pogram under fragów Buzza na drugiej mapie @ 15.5 po kursie 2, myśle ze nie wyklika tyle fragfów, widać, ze ciezko mu to ostatnio idzie jako nowy członek astra
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Movistar Riders vs VOYVODA
Movistar @ 1,65 ewinner

Na pewno gdyby nie ostatnie spotkania Hiszpanów to kurs na nich nie przekroczył by 1,50 bo wyników zbytnio nie ma, ale kto po drugiej stronie...MR od odejścia SunPayusa to nie ta sama ekipa, doskonale wiemy jak dużo snajper wnosił do tej ekipy i jak ważne fragi dawał. Hiszpanie to zdecydowanie bardziej zgrana ekipa, znająca się nie od dziś i to doskonałe. Po drugiej stronie taka typowa sklejka, Panowie zbytnio w oficjalnych spotkaniach ze sobą nie pograli, po za tym wcale nie można powiedzieć, że na papierze mają lepszych grajków. Forma jest słaba w ostatnim czasie Hiszpanów i tego nie ma co ukrywać, ale po drugiej stronie słabsza ekipa nawet nie uwzględniając tego, że od nie dawna ze sobą grają. Myślę, że nawet po 1,50 bym to śmiało grał. Widzę value, więc korzystam.
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W zależności od buka, na pewno e-sport, a mianowcie cs:go możemy spotkać w różnych rozbieżnościach kursowych.
Nie jest to dyscyplina tak znana dla buka, jak piłka nożna czy inne sporty drużynowe, więc ja polecam sprawdzać ofertę i jak zauważyłem to wahania kursów są znacząco widoczne i w krótkim czasie.
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
spirit - nip @ spirit wygra @ 1.72 @ sts

nip zdecydowanie mnie nie przekonuje, gdyby nie brollan w meczu otwierającym z mibrem to Brazylijczycy wygraliby na nuke, headtrick nie trafia prostych strzałów, natomiast spirit gładko przejechało sie na kangurach co było do przewidzenia i nie jest zadnym wyznacznikiem formy graczy spirit lecz badziej stawiam tu przeciwko nipowi niz za prodyspozycją ruskich.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Korzystając z przerwy w Katowicach (a przyda się bardzo :p) Znalazłem ciekawy typ na dzisiaj, a mianowicie

IEM Brazylia kwalifikacje EU - zwycięzca ENCE kurs 4.0 sts
Ence awansuje 2.0 uberlcuky/goplusbet

1675857382798.png


-Mają znacznie łatwiejszą drabinkę, niż dolna część, gdzie grają moim zdaniem 4. najmocniejsze drużyny po ENCE
-BIG, teoretycznie druga najlepsza drużyna, gra bez Syrsona , informacja nie jest jeszcze jakoś mocno popularna, nie ma oficjalnego infa na hltv.

W pierwszym meczu jest na nich kurs 1.10 z Honoris, w drugim moim zdaniem będzie w okolicach 1.30 (z heet/bne) a w finale w najgorszym wypadku będzie na nich kurs ~1.70 (jeśli big się okaże mocne ze stand-inem), ale bardziej celuję w okolice max 1.50. Gram to za wyższą stawkę nastawiając się na gładką wygraną w dwóch pierwszych meczach i kontrę w finale.

Sprout dzień przed kwalifikacjami, wymieniło swojego zawodnika i grają z nowym iglem.

Dodatkowe typy na kwale
9ine wygra 1.72 unibet

I z underdogów te kierunki wydają mi się realne

heet wygra kurs 2.50 1xbet
monte wygra kurs 3.0 ewinner


edit: I Heet i Monte można było łapać po fajnych kursach live też 🤑
1675881196211.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Odnośnie meczu Ence vs HONORIS na TotalBet znalazłem zakład na fragi TaZ vs lunatiC . Wydaje mi się że 2.02 na lunatiCa to value?? Ale wolę się jeszcze Was poradzić. Kursy powinny być chyba odwrotne. taZ to totalne drewno aimowe i ma spore problemy ze strzelaniem a na taka drużynę jak Ence to chyba będzie miał jeszcze gorzej. Nie twierdzę że lunatiC jest jakimś mega zawodnikiem no ale jednak chyba lepiej wygląda od Taza w tej kwestii. Obaj gracze mają inne pozycje i inne zadania w meczu no ale uważam, że lunatiC dzisiaj zdobędzie więcej fragów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom