>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, PSG - Bayern 0:1

#69 Bayern i obie strzelą, @3,05 Unibet, 30j
30j

Wielki finał Ligi Mistrzów, zapowiada się niesamowite widowisko, pojedynek zapowiadany z jednej strony jako zderzenie rozrzutności szejków a niemieckiej precyzji, mecz pomiędzy Neymarem a Lewandowskim. Faworytem są Niemcy co nie może dziwić po tym co pokazali po wznowieniu rozgrywek i ogólnie w turnieju finałowym Ligi Mistrzów. Praktycznie w żadnym meczu nie pozostawili wątpliwości kto jest lepszy i po kolei eliminowali kolejne przeszkody w drodze do finału, Francuzi już tak przekonujący nie byli, szczególnie w 1/4 finału, gdzie do praktycznie 90 minuty byli poza burtą, ale grająca w osłabieniu Atalanta skapitulowała dwa razy i to PSG awansował dalej, oczywiście nie można odmówić im jakości, szczególnie ich ofensywa robi kolosalne wrażenie, jednak mimo wszystko bardziej doceniam Bayern jako całokształt i uważam, że bardziej zasłużył na to trofeum, oczywiście za to pucharu nie dają, jest to tylko jeden mecz i na tym poziomie zdecyduje forma dnia. Podsumowując, jeżeli obie ekipy zagrają na miarę swoich możliwości to może to być jeden z najlepszych finałów ostatnich lat, trudno sobie tu wyobrazić bezbramkowy remis przy takiej mocy ofensywnej jednych i drugich, a przy tym popełniających błędy w defensywie, dlatego liczę, że to Lewandowski z kolegami podniesie puchar, ale nie sądzę, żeby wygrali do zera.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeszcze kilka typów ode mnie finał

Liga Mistrzów, PSG - Bayern 0:1 (0:0) (4-4 żk) (Coman 59 min.)

#70 Bayern strzeli w obu połowach, @2,18 Unibet, 30j
30j
#71 obie strzelą w obu połowach, @6,40 Unibet, 20j
20j
#72 powyżej 5,5 kartki, @2,08 Unibet, 20j
21,6j
#73 Lewandowski strzeli, @1,68 Betsson, 30j
30j
#74 Lewandowski strzeli powyżej 1,5 gola, @4,35 Unibet 20j
20j
#75 dowolny gracz strzeli 2 gole, @3,00 Betsson, 20j
20j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak większość widziałem grad bramek w finale i jak większość się przejechałem, sprawdziło się stare porzekadło, ze finałów się nie gra tylko ogląda, ale teraz to możemy gdybać...Walczymy dalej...

Budżet po 77 kuponach:
52,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Moja pierwsza myśl jak zobaczyłem składy półfinałów to dwie "jedynki", po najniższej linii oporu, zresztą większe gdybanie w po pandemiowej Australii chyba nie ma sensu, próbuję faworytów, w dubelku wychodzi niezły kurs

Australia, A-League

#79
Sydney - Glory, Sydney, @1,98 2:0
MC- WU, MC, @1,89 2:0
AKO: 3,74
30j Unibet
82,2j

i bezpieczniejsza wersja

#80
Sydney - Glory, Sydney awans, @1,53 2:0
MC - WU, MC awans, @1,47 2:0
AKO 2,25
50j Unibet
62,5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Warta 1:0

#81 Zagłębie, @1,68 Betsson, 50j
34j

Drugą kolejkę Ekstraklasy ponownie zaczynamy w Lubinie i ponownie przyjeżdża ekipa z Poznania, ale tym razem nie Lech, a beniaminek Warta. Faworytem są gospodarze co w szczególności nie dziwi patrząc na wyniki 1. kolejki oraz ogólne doświadczenie w Ekstraklasie. Zagłębie nowy sezon zaczęło od zwycięstwa nad wspomnianym Lechem, mimo, że do 81 minuty przegrywali, jednak dwa rzuty rożne i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, Warta przegrała z Lechią, która oddała jeden celny strzał w meczu, ale to wystarczyło do zwycięstwa, mimo porażki zostawili dobre wrażenie.Początek sezonu, więc forma nie jest do końca sprecyzowana, ale liczę, że Miedziowi pójdą za ciosem i odniosą kolejne zwycięstwo na swoim stadionie. W tym roku w Lubinie zagrali 10 meczy, z czego wygrali 5, zremisowali 3 i ponieśli 2 porażki, nie trzeba nikogo przekonywać, że odkąd w klubie pojawił się trener Sevela postawiono nacisk na piłkę ofensywną, "zapominając" często o obronie, stąd hokejowe wyniki w meczach z udziałem Zagłębia, w tym sezonie trener nadal potwierdza swoją ofensywną filozofię, ale z większym naciskiem na defensywę, w tym spotkaniu liczę przede wszystkim na większe doświadczenie gospodarzy, że swoim "cwaniactwem" boiskowym nie pozostawią wątpliwości i zdobędą pewne 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Australia, A-League, Sydney FC - Melbourne City 1:0 po dogrywce (0:0)

#85 połowa z większą ilością bramek? Druga połowa, @2,09 Betsson, 30j
30j

Doczekaliśmy się finału w australijskiej A-League, skład finału nie dziwi awansowały do niego dwie najsilniejsze ekipy, chociaż Sydney po corona pauzie słabiutko, pytanie czy odpuścili mając bezpieczną przewagę czy faktycznie coś tam się wypaliło. Z takich ala ciekawostek to Sydney nigdy nie obroniło mistrzostwa, rok temu wygrali, więc...czy w tym kolej na City, które jeszcze nie wygrało ligi? Ogólnie ciężki mecz do typowania jeśli chodzi o zwycięzcę, więc postanowiłem spróbować innej opcji, a mianowicie, że więcej bramek padnie po przerwie, sprawdziłem sobie tylko mecze po wznowieniu rozgrywek i tak, Sydney rozegrali 7 spotkań, w 4 więcej goli padło w drugiej połowie, a w 3 w pierwszej, natomiast City rozegrało tylko 4 mecze, w 3 z nich więcej goli zobaczyliśmy po przerwie, a w jednym było po równo. W tym okresie zagrali również jedno bezpośrednie starcie, które wygrało City, a bramki padły... w drugiej odsłonie. Ogólnie liczę, że z racji, że jest to finał to drużyny na początku skupią się raczej na defensywie, będzie badanie przeciwnika i piłkarskie szachy, które często można zaobserwować w tego typu spotkaniach, nie wykluczam wyniku bezbramkowego do przerwy, w drugiej jeżeli któraś już straci to przeciwnik nie mający nic do stracenia będzie musiał się odkryć i zaatakować, a to otwiera szansę na bramki z obu stron i mam nadzieję na overek, ale już po przerwie.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podsumowanie Sierpień
Zagrane kupony:
89
Wygrane kupony: 35
Przegrane kupony: 51
Zwrócone kupony: 3
Skuteczność: 40,70%
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 12
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 8
Łączna suma postawionych jednostek: 2097,00
Łączna suma wygranych jednostek: 2197,10
Bilans: 100,1j
Yield: 4,77%
 
Otrzymane punkty reputacji: +193
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Saldo początkowe we wrześniu:
100,1j

Liga Narodów, Liga A, Niemcy - Hiszpania 1:1 (6-4 RR)

#1 powyżej 9,5 RR, @1,62 Unibet, 20j
12,4j
#2 obie strzelą, @1,68 Unibet, 20j
13,6j

Najciekawsze spotkanie pierwszego dnia Ligi Narodów. Niemcy kontra Hiszpanie, delikatnym faworytem gospodarze. Luis Enrique zaskoczył przy powołaniach i zrezygnował z kilku doświadczonych zawodników jak na przykład Gerarda Pique, Isco, Jordiego Alby, Alvaro Moraty czy Paco Alcacera, powołał natomiast Ansu Fati, Dani Olmo, Adama Traore i Ferran Torresa. W kadrze Niemiec natomiast zabraknie między innymi kilku zawodników Bayernu takich jak Manuela Neuera, Joshuy Kimmicha czy Leona Goretzki, którzy podobnie jak Robert Lewandowski u nas dostali wolne, bo finale Ligi Mistrzów. W Niemczech nie zagra również bramkarz Barcelony Marc-André ter Stegen, który jest po operacji. Moja pierwsza myśl na to spotkanie to rzuty rożne, wiec sprawdziłem sobie jak to wyglada w obu reprezentacjach, pod uwagę wziąłem po 5 ostatnich spotkań w eliminacjach EURO 2020. Niemcy 6 (2 same Niemcy), 11 (7), 10 (7), 13 (11), 11 (8), u La Roja wygląda to jeszcze lepiej 9 (8), 9 (3), 16 (11), 15 (15), 10 (8). Ostatni raz obie reprezentacje grały przeciwko sobie 2 lata temu w meczu towarzyuskim, wtedy padł wynik 1:1, a w rożnych 9-2 dla reprezentacji Niemiec. Wcześniejszych spotkań nie biorę pod uwagę, ponieważ były rozgrywane wiele lat temu. Ogólnie kusiło mnie zagrać wyższe linie na rożne, ale z racji, że reprezentacje ostatni raz grały wspólnie 10 miesięcy temu i mecze będą bez publiczności wolę zagrać bezpieczniej. Typ na bramki po obu stronach opieram głównie na tym, że u gospodarzy jak już wspomniałem brak dwóch głównych bramkarzy, a u gości dużo młodych, ambitnych i ofensywnych piłkarzy, którzy będą chcieli przekonać do siebie selekcjonera, więc zapowiada się ciekawe widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
Do góry Bottom